The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל לבנתיים: סדרה טובה או שינה טובה?
סדרה לא טובה מובלה לשינה טובה וסדרה טובה גורמת לצפייה בינג שלא ישנים בכלל.
זה בהחלט קשה אך מניחה שאבחר בשינה טובה
|תות|קראשי החודש:|קדימה|בן וואייט|מאוהב|, אנדרו גארפילד|מאוהב|, סבסטיאן סטאן|מאוהב|
חחחח, 1 דמות ו2 שחקנים
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?|קדימה|באטמן, דה:-P:. או דמות ממשחקי הכס. או סטארוורס. כפרעל בן הגיקי הוא לא יאכזב אותי כמוכםB-|
אולי בן יפתיע ויתחפש ללילי סבסטיאן
וממש מתאים לו וללזלי לעשות תחפושת משתפחתית עם השלישייה
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לפוטין ואז מוציאה את הצבא הרוסי מאוקראינה ויורה לעצמי כדור בראש ומצילה את העולם.
קודר מדי לפורים
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): נס קפה אבקה של עלית זה הקפה הכי טעים.
|פנים|
|תות|שחקני החודש: בן ווישו וקארי קון.
מעולים
|תות|סדרות החודש:
|תות|סרטי החודש:
הספק יפה מאוד
|תות|קראשי החודש: נכנסתי לאינסטגרם ונתתי לו לבחור לי לבד את חתיך החודש שלי מבין כל החתיכים החדשים שלי. אז אני מציגה בפניכם את מריו|יאמי|
ואווו |מזיע|
|תות|למה מצפים בחודש הבא? פסח|מאוהב|
באמת??? חג שנואה עלי
|תות|למה מצפים בחודש הבא? ציפיות יש בכריות
וכריות יש רק בחלב
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? חח, תמיד קינאתי בלחמניות שמרקו אוכל ב"הלב". הן נראו ממש טעימות
והביסים שלו תמיד היו מושלמים
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
יש לי הרגשה שבפורום פה זה דעה די פופולארית

didalf

Well-known member
"מקדולנס" :-D (בהתחלה חשבתי שטייפו אבל כתבת ככה פעמיים אז אני הסקתי שאת ככה קוראת לזה!)
:-D:-D
חחחחח ידעתי שזה לא נכון אבל זאת מילה מעצבנת לכתיבה אז לא התעמקתי באיך כותבים נכון. אבל עכשיו ניסיתי להגיד בקול ויש מצב שככה אני אומרת גם|תוהה|:-D
מקדונלדס
מקדולנס
חחח אוף אני מנסה להגיד את שניהם ואני מבולבלת עכשיו. נראה לי יוצא לי גם וגם:-D
אולי בן יפתיע ויתחפש ללילי סבסטיאן
וממש מתאים לו וללזלי לעשות תחפושת משתפחתית עם השלישייה
יאא כן לשניהם|מאוהב|
ממש לא בתיכון. זה היה לפני כמה שנים :)
:-D
יופי אני אוהבת אנשים שמשקיעים בתחפושת גם אחרי התיכון.

מילי08

Well-known member
|ענבים|שם מלא:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
רגע הלו מה זה התוספת בניה החדשה? קיבלת אישור מוניציפלי?
|ענבים|גיל ב1989:|קדימה|מינוס 3
|שפם| זאטוטית |שפם|
וגם עדיין ברונווו אעהאהההההההההה השיר הזה לא משחרררררר!!! במיוחד שאחותי המהבולה גילתה אותו באיחור ועכשיו אנחנו עושות דואטים.
אתן כאלה חמודות |מאוהב|. למה את לא מכניסה אותה לפורום? למרות שלפעמים כיף שיש משהו שהוא רק שלנו בלי שותפים
|תות|ציטוט החודש:|קדימה|
:-D מדויק
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):|קדימה|הזמנתי תחפושת של וונדההההה כמו בסדרה!!!|מאוהב| מחר אני אקח אותה ואספר לכם אם יצא טוב או מעפן. עריכה: הגיע וזה מהמם|מאוהב| (לגיבוי יש לי תחפושת של קפטן אמריקה.)
:-0 :-0 מלכה! טוב שאת מצילה את כבוד הפורום
למרות שאני אוהבת להתחפש אני תמיד איכשהו נזכרת רק ברגע האחרון לאלתר משהו אז לא יוצא לי מוצלח מידי.
דחיינות זה החיים :-P: :-D
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם?|קדימה|בגלל שאני נוטה לאלתר ברגע האחרון הרבה מהן מעפנות. אבל אין לי משהו ממש מביך. אז אני אספר על אחותי המשונה שבכיתה ד' החליטה שהיא רוצה להתחפש לכובע טמבל. אז אמא שלי שהיא לא מי יודע מה תופרת עשתה לה משהו, בסופו של דבר זה נראה כמו אהיל של מנורה:-D אחותי אגב לא מתביישת היא גאה בטמטום שלה:-D
:-D :-D
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?|קדימה|באטמן, דה:-P:. או דמות ממשחקי הכס. או סטארוורס. כפרעל בן הגיקי הוא לא יאכזב אותי כמוכםB-|
אין על בן בעולם
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים?|קדימה|מדייקת. גם כשאני מנסה לאחר אני בזמן|פנים|
הייתי מופתעת אם היית כותבת מאחרת.. אפשר לראות את הדייקנות שלך בתזכורות לסיכומי חודש :-D
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה?|קדימה|ממ היה את מנהל הלילה עם טום הידלסטון שבד"כ אין לי סבלנות לסדרות ריגול אבל הייתה ממש טובה.
אני עדיין איפשהו באמצע. אני דוחה את המשך הצפייה כי לא מספיק מושך אותי, למרות שטום מהממוש שם
חמודי
אני בתור חתול:
אבל למה אינסטה חייב להיות מניאק ולאלץ אותי להירשם כדי לראות תמונה?! גם מהטלפון כשלחצתי על כניסה דרך פייסבוק נדרשתי להירשם |שפם|. אולי תעלי צילומסך?
|ענבים|גיל ב1989: "כל הקרנפים נחתו בשלום מתחת לגשר אבל האפונה החליפה צד" (זוהי חידת חמיצר שפתרונה הוא התשובה לשאלה.)
חחח מה?! :-D
|ענבים|תואר אצולה: רוזנת?
נשמע הולם
|תות|קראשי החודש: לא היה לי לצערי מישהו במיוחד, אז נלך על אחד הרגילים והמקופחים:
זה מה שמו הדוקטור ה 11? קשה לזהות..
|תות|למה מצפים בחודש הבא? להתקדם עם האפליקציה שלי.
איזה מהממת שאת! אני תומכת!
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לפוטין ואז מוציאה את הצבא הרוסי מאוקראינה ויורה לעצמי כדור בראש ומצילה את העולם.
מהממת!
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? יש לי תמונה שלי מחופשת לארנב בגיל 3, אז נראה לי שזה.
נשמע חמוד נורא
יוווווווו איזה מתיקות |מאוהב|
לא מופיע לי כלום

lemon lyman

Well-known member
אני עדין בפרק 20, לא המשכתי עדין.
אמרתי בזמנו שאני אזכיר לך מתי שיהיה את השיר as i lay me down
אז הוא בפרק 21 אלא אם כן אצלך יהיה שיר אחר (ביוטיוב יש שיר אחר }-] )
אני בספק שסהר ירצה לצפות ביוטיוב עם האיכות הירודה והפרסומות. הוא מפונק מידי. אבל אולי אני אצליח לשכנע אותו לבקש מהדודים שלו.
אף פעם לא נעזרתי בדודים כדי לראות משהו אז חשבתי שזאת התעסקות יותר מסובכת מאשר יוטיוב
בכל אופן אם תצליחי לשכנע אותו לראות בכל דרך שהיא את הפרקים עד פרק 22 כולל
אני מאוד אשמח כי אני מלא זמן מחכה שסהר יראה את הפרק הזה ;-#
אחריו אני אבין אם תפסיקו לצפות כי זה באמת יותר מדי התעסקות
איתך זה בכלל מלחיץ אותי בגלל מה שספרת בזמנו על איך שהם מקפידים אצלכם :oops: B-|
חח איזה חמודה את|לב|
זה לא אחד הסרטים הטובים שלה, אבל אני אוהבת שהיא משחקת את 2 הדמויות אז יש הרבה דרו|מאוהב|
אגב בזמנו שנכנסתי לקטגוריה של סרטים בvod של יס אז התמונה מהסרט הזה הייתה בקטגוריה של הסרטים אז זה וזה שהבנתי שהיא משחקת בתפקיד כפול שאחת מהם מכורה לסמים גרם לי לרצות את הסרט הזה
אבל כמו שאת אומרת זה לא היה סרט טוב אבל בשביל להעביר את זמן הוא בסדר
כן, אכן התכוונתי לפייג' אבל השחקנית עדין אחלה
יש לה קסם אישי חמוד |מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
אמרתי בזמנו שאני אזכיר לך מתי שיהיה את השיר as i lay me down
אז הוא בפרק 21 אלא אם כן אצלך יהיה שיר אחר (ביוטיוב יש שיר אחר }-] )
חח אוקיי אנסה להגיע לזה בסופ"ש. באמצע השבוע אין לי כל כך כוח להדליק את המחשב. למרות שאני אמורה לנסוע לצפון בסופ"ש אז אם זה יצא לפועל סביר להניח שלא יהיה לי זמן לצפות בכלום.

עריכה: טוב עד שסיימתי לענות על זה יצאתי להפסקת צהריים ושמתי לי את הפרק ויש מצב שלא הייתי מרוכזת כי לא שמתי לב שהיה את השיר.
אף פעם לא נעזרתי בדודים כדי לראות משהו אז חשבתי שזאת התעסקות יותר מסובכת מאשר יוטיוב
אולי זו התעסקות, תלוי איך מסתכלים על זה, אבל אין מה להשוות כשמדובר באיכות הקובץ וזה גם לא כולל פרסומות שיוטיוב לרוב כופים עלינו.
בכל אופן אם תצליחי לשכנע אותו לראות בכל דרך שהיא את הפרקים עד פרק 22 כולל
אני מאוד אשמח כי אני מלא זמן מחכה שסהר יראה את הפרק הזה ;-#
אחריו אני אבין אם תפסיקו לצפות כי זה באמת יותר מדי התעסקות
אם תגידי לי מה יש שם שאמור לדבר אליו אולי אצליח לשכנע אותו להגיע לשם:-D
איתך זה בכלל מלחיץ אותי בגלל מה שספרת בזמנו על איך שהם מקפידים אצלכם :oops: B-|
אה, אני לא עושה שום דבר לא חוקי. אל דאגה.
אגב בזמנו שנכנסתי לקטגוריה של סרטים בvod של יס אז התמונה מהסרט הזה הייתה בקטגוריה של הסרטים אז זה וזה שהבנתי שהיא משחקת בתפקיד כפול שאחת מהם מכורה לסמים גרם לי לרצות את הסרט הזה
אבל כמו שאת אומרת זה לא היה סרט טוב אבל בשביל להעביר את זמן הוא בסדר
כן, זו סתם קומדיית בידוד כזאת שצילמו בפחות מחודש, לא איזה מאסטרפיס. אבל גם בז'אנר של זה יש לה מוצלחים יותר, אז אם יס מציע לך משהו אחר שלה שאת רוצה לראות, תשאלי אותי לפני אם זה שווה את הזמן שלך:-P:
יש לה קסם אישי חמוד |מאוהב|
כן, היא חמודה. קצת נעל כזאת, אבל מניחה שיש בזה קצת קסם:-P:
את צודקת, זה לא טלוויזיה:-P:.
TV = Taylor's Version. DUH

(תמיד עכשיו המעריצים כותבים דברים כמו RED TV או כאלה וכל פעם אני כזה "מההה יש ערוץ לטיילור?? אה לא ה TV זה טיילור ורז'ן". כל פעם!!)
חשדתי שזה איזה משהו של טיילור כי זכרתי שבאיזה שרשור קודמת רשמת איזה משהו דומה ולונה שאלה אותך על זה ואמרתי שזה אומר שאת שייכת לטיילור אבל לא זכרתי שזה היה TV.
מה? פה היה השבוע יחסית חמים ובקליפורניה אפילו יותר חם, לא?
ממ השבוע די סבבה פה (ממוצע של 70) אבל שבוע שעבר היה די קר ואיזה לילה אחד יצאתי להליכה וקפאו לי הפנים|קר|
השיר ויי דונט טוק אבאוט ברונו מאנקנטו. גם בארה"ב טוחנים אותו הוא השיר הראשון של דיסני שהגיע למקום הראשון בבילאבורד מאז אלאדין בערך. והוא מדבק בטירוףףףף. אני שומעת אותו כבר איזה 3 חודשים.
אין לי מושג מה זה אנקנטו בכלל אבל אני אאזין עכשיו למרות שאין לא שומעת רדיו בכלל אז לא יודעת אם אני אכיר.
טוב הקשבתי עכשיו ולא שמעתי את זה בחיים. גם לא ממש ברור לי איך זה הגיע למקום ראשון בבילבורד. זה לא שהוא רע אבל הוא שיר מאוד דיסני, ז"א הוא לא באמת מרגיש שהוא יכול לעמוד בפני עצמו כמו שירי דיסני אחרים. אבל שיהיה.
אה חח נכון התכוונתי להגיב על זה שטעית אבל עם כל הקפיצות הלוך חזור בשיטה של תפוז התפספס לי.
סליחה, זו את שטעית, חצופה. מה את זורקת את האשמה עליי|שפם|
איכס לגמרי. אגב לא אכפת לי מדעות לא פופלריות על אוכל תעליבו אוכל כמה שבא לכם אני מדברת בעיקר על סדרות וסרטים שאנשים אוהבים ואנשים אוהבים לרדת עליהם בשם ה"דעה הלא פופולרית תראו איך אני מיוחד".
אה טוב, לא זוכרת אם כבר הגבתי על הסוף של המאה שאהבתי אבל נראה לי שאפשר גם להוסיף שאהבתי את כל העונות של נקמה ולא רק את הראשונה שזו גם דעה לא הכי פופלארית. סהר תמיד רב איתי על זה:-D|חבול|
לא בהחלט יש המבורגרים טובים יותר ממקדולנס. מתה על מקדולנס אבל זה למתי שאני רוצה ג'אנק מובהק.
לאדעת, בהמבורגרים דווקא הכי פשוט וזיבלי הכי טעים לי. זה לא שהמבורגרים אחרים לא טעימים לי אבל תמיד יוצא שאני הולכת לאיזה מקום המבורגרים פלצני ומורידה מההמבורגר את כל מה שהופך אותו למיוחד כי זה נראה לי לא טעים ואז בסוף יש לי סתם המבורגר משעמם שכבר היה עדיף לאכול מקדונלדס.
כן. זה אומר שתצטרכי לחזור על עצמך בלופ כל החיים ל3 שניות בערך.
בעבודה הזאת זה במילא מה שאני עושה כי אני עובדת עם אידיוטים.
אה חח ובסוף שנאת את אבי לקראת הסוף.
כן, אבי היא דמות נאלחת אבל השחקנית שלה עדין חמודה.
מזל טוב לסהר. היום שבו אדם התחיל לצפות 100 הוא אחד הימים החשובים בחייו.
ללא ספק!
ניסה להתחבר איתך, וידוע שהדרך ללב שלך עוברת בדרו.
נהה, הוא סתם מוזר.
אבל אם תהיי טאקו איך תאכלי אותו? תאכלי את עצמך?
נראה לי כמו דרך נחמדה להתאבד, לא? לאכול טאקו למוות:-D
אה היית בעבודה? נהיית כמו מילי?:-D
אני מגיבה פה רק כשאני בעבודה. אין לי כוח לשבת מול מחשב בבית ואם אני מגיבה על משהו בקטנה מהטלפון, סביר להניח שגם זה בשעות של העבודה:-D
תשובה שגויה ולכן פרס ניחומים בלבד: חולצה ותקליט.
i'll take it
אף פעם אני לא זוכה בכלום במילא אז מבחינתי זה ניצחון.
😬 😬 😬 😬 😬
אבל אני כן קצת התקדמתי!
חח אם כך כל הכבוד!:-D👏👏
"מקדולנס" :-D (בהתחלה חשבתי שטייפו אבל כתבת ככה פעמיים אז אני הסקתי שאת ככה קוראת לזה!)
חח בכלל לא שמתי לב לזה עד שאמרת

LeAnnDylan

Well-known member
השם ישמור, מה זה בכלל... זה טעמים של החטיף עיגולי שוקולד המעאפן הזה? |פנים|
חח הכי זקן שלך עד היום:-D
קניתי אבל מיני של ילדים חח שלא יהיה קשה לסחוב.
נשמה אולי שכחו לספר לך אבל גם את ילדה. המיני זה בשבילך.
אני לחלוטין רואה מצב שביום חמישי יהיה לי זמן להגיב
ואז נתקעת עם מילה שלא הצלחת לפטור?
|ענבים|שם מלא: מילי08 הרובוט הראשון לתפוז
|ענבים|גיל ב1989: חח, את מנסה להתחכם עם לונה :-D אני הייתי בת 9
פרגית
|ענבים|תואר אצולה: דיים מילי רובוט
:-D קראתי את זה כמו איזה בחור שחור וגיי שאומר damn
|תות|ספר החודש: אספתי מחדש מהספרייה את the earthsea quartet רק בשביל הספר האחרון - טאהנו. איזו אכזבה. כל הסדרה לא מלהיבה במיוחד, ואולי הייתי מתלהבת יותר אילו הייתי קוראת אותם בתור נערה, אבל הספר השלישי עוד היה יחסית מעניין. בספר הרביעי היא עשתה איזה מהפך של 180 כי היה לה איזה גילוי פמיניסטי והתחשק לה לכתוב מנקודת מבט נשית, אחרי שהיא התעלמה מהן כמעט לגמרי בשלושת הספרים הקודמים. אבל הנשים שלה עדיין בנאליות ובעיקר חושבות ומהרהרות לעצמן וזה מתיש. וגם הדמות הראשית קיבלה איזה מהפך אישיותי מוגזם שנועד לתת את הבמה לנשים אבל זה לא מסתדר עם הדמות שהכרנו. בקיצור - אכזבה גדולה.
בעע איזה מבאס זה לקרוא ספר והוא לא משהו:-/
|תות|דמויות החודש: שילה וג'ואל מסנטה קלריטה דיאט
|תות|שחקני החודש: 4 הדמויות הראשיות של סנטה קלריטה: דרו בארימור וטימוט'י אוליפנט, ליב יוסון (אבי) וסקיילר גיזונדו (אריק הסופר חמוד)
כן וכן|מאוהב||לב|
|תות|קראשי החודש: טימוט'י אוליפנט ואלן ריצ'סון (ריצ'ר. כי הוא לפחות חתיך)
לא יודעת מי זה השני אבל טימות'י באמת חתיכי
|תות|למה מצפים בחודש הבא? ציפיות יש בכריות
וכריות זה קונרפלקס שעולה $15 באמזון ואני מזמינה כמו פראיירית כי מה עוד יש לי בחיים.
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): בפנטזיה שלי אני נורא מגניבה והולכת לכנסי אייקון וכאלה עם איפור ותלבושת מתאימה. אבל אני פחות או יותר ההפך הגמור. אז סורי. אבל גיליתי שיש דבר כזה שנקרא תחפושת אנתרופוסופית ואולי זה הכי יתאים לי (לא מצאתי עכשיו את התמונה אבל בגדול זו גלימה פשוטה ומסיכה קטנה לעיניים. שניהם נראים מלבד. וזהו)
זה הרבה יותר השקעה ממה שרובנו מתכננים אז זה אמור לשמח את עדי.
אגב אני לא בטוחה לאן שירי בלוק נעלמה אבל אם היא הייתה פה עדי הייתה מאוד שמחה מהתשובות שלה כי למשועממת הזאת יש תחפושת שונה לכל יום של פורים ולכל מסיבת פורים שהיא הולכת אליה והיא הולכת לאיזה 3 לפחות מידי שנה:-D (או ככה לפחות זה נראה מכל התחפושות שהיא מעלה:-D)
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? תנו לי כבר להיות באפי לעזאזל. יש לי אגרסיות שאני מתה להוציא על מישהו

|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אמממ, נראה לי סינית בתור ילדה קטנה. אמא השקיעה באיפור מהמם. בעצם היתה גם ליידי עם שמלת מלמלה ורודה ומטרייה שמש ורודה
בקיצור כל הילדות שלך היית גיישה.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? ג'ואל יתחפש לעמוד שדרה ושילה תתחפש לטבעונית
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? :-D :-D לפני שהייתי טבעונית יצא לי לאכול פסטה 4 גבינות באיזו מסעדה שחיבבתי. זה היה מענג.
פסטה זה החיים אבל דווקא פסטת 4 גבינות תמיד משעממת אותי ועושה לי קצת בחילה. בכלל אני לא כל כך אוהבת גבינות בפסטה. (אלא אם כן אני מכינה ושולטת על כמויות הגבינה שנכללות במנה) אבל זה כמובן לא כולל מק&צ'יז (אגב אתם יודעת שכל פעם שאני כותבת בטלפון "מק אנד צ'יז" האייפון אוטומטי משנה לי את הצ'יז לצ'יזקייק כי הוא מכיר אותי יותר מידי טוב:-D) אבל זה גם לא באמת נחשב כי כולם יודעים שהמק&צ'יז הכי טעים זה הזה בקופסה ולא חלילה כזה שמישהו מכין בבית. והזה שבקופסה לא באמת מכיל גבינה אז אני לא מחשיבה את זה כפסטה עם גבינה.
ואם כבר מק אנד צ'יז, יש לי חברה בארץ שרצתה לטעום את המק&צ'יז של גל גדות אז היא הזמינה את זה אליי כדי שאשלח לה, כי גל גדות כנראה שונאת אתכם ולא מייבאת את זה לארץ (או ככה לפחות החברה טוענת:-P:) אניווי, היא שלחה לי 2 ארגזים, אחד בשבילי ואחד בשבילה. יש שם 4 טעמים, טעמתי בינתיים רק אחד, אבל זה שטעמתי היה די דוחה. אבל אני גם לא אוהבת צ'דר לבן אז אני לא דוגמה. כן, לא הייתה פואנטה לסיפור הזה. סורי.
|המן|קליק מועדף? יש סוגים? שוקולד
די כבר עם האחוזת ראשונים הזה בפורום.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? חח, תמיד קינאתי בלחמניות שמרקו אוכל ב"הלב". הן נראו ממש טעימות
אני לא יודעת למה אבל צחקתי איזה 3 ד' עכשיו. אני אפילו לא יודעת אם את רצינית או לא וזה עוד יותר מצחיק אותי:-D
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? יש לי נטייה חזקה לאיחורים, וזה יצר לי לא מעט מצבים מביכים. אני מנסה לעבוד על עצמי (אבל עדיין לא יוצאת מוקדם כדי להגיע לעבודה בזמן |פנים|)
ראיתי בתוכנית של דרו שהיה איזה פסיכולוג או פסיכיאטר או משהו חכם אחר כזה שאמר שאנשים שנוטים לאחר תמיד, חושבים שהם חשובים יותר ולכן הם לא מעריכים את הזמן של האנשים האחרים שהם נפגשים איתם. כאילו הזמן שלך חשוב יותר משלהם. הוא אמר את זה לדרו והיא הייתה ממש נבוכה כי היא גם מאחרת כרונית. אבל במקרה שלה, כפרעליה, היא באמת יותר חשובה מכל מי שהיא נפגשת איתו אז שינוחו ויחכו לה|שפם|
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
ומי יטפל בחתולים?! אם את חושבת להשאיר אותי עם החתולים אני מודיעה לך מעכשיו שאני רוצה גט. (ואם את חושבת לרגע שהאסטרואיד העלוב שלך ישמיד אותי את טועה כי אני כבר הגעתי לבונקר ה-12 ובקה פרמהדה תציל אותי|זעם|)
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? צופים לאיזו דקה וחצי בכתה ה אבל הטיול השנתי שבר אותי (בכיתי שם נורא משום מה והחובש חסר הטאקט סיפר לי בדיחה שלחלוטין עברה לי מעל הראש כי הייתי בת 11 - לאיזו חיה יש עין וזין אחד? כמובן שלא הבנתי מה הוא שואל והוא גיחך וענה - עז. דביל)
:-D רגע מה, בצופים היו טיולים שנתיים?8-*
הסיבה האמיתית להכחדת הדינוזאורים
מעולה:-D:-D
הנה אני אבחר לך: תתחפשי לבל מהיפה והחיה ואז תהפכי לבל ותהיה לך ספריה ענקית. יו וולקאם.
רק בפורום הזה לאחל למישהי להיחטף ולהיכלא למשך שנים זו ברכה:-D
|תות|קראשי החודש: סנדי בר. צפיתי בפרקי הפתיחה של 'רוקדים עם כוכבים' (לא באמת מעניין) והיא נראית פשוט פצצה :love:
לא ראיתי אבל ראיתי כמה קטעים שהעלו בפייסבוק והיא באמת נראית מעולה!
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): הרבה זמן לא התחפשתי באמת. הייתה תקופה שהתחפשתי עם חברים. היום כל אחד במקום אחר, אז בטח (שוב) אתחפש לקאובוי 🤠
התחפושת הכי עצלנית שיש והכי נוחה:-P:
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לכיסא. כי כל היום אני יושב ועובד
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? תחבושת הגיינית (פד) :ROFLMAO:

|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: פטריות (אחרי בישול/טיגון) |פטריה|
ופטריות חיות כן?8-* אבלאבל יש להן טעם שלש קלקר כשהן לא מבושלות
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? אין לי בשלוף, אבל אני מתכנן להכין השנה אוזני המן ללא גלוטן
אם ייצא טעים תחזור לפה להביא לנו מתכון.

LeAnnDylan

Well-known member
חחחח איכס. בטח בי"ב כי בנים בתיכון הם אהבלים נכון?:-D
נראה לי שבנים בכל שלב בחיים שלהם הם קצת אהבלים.
|תות|שחקני החודש: בן וישו (אדם מThis is going to hurt)
משום מה חשבתי שכתבת ben & jesus ולא הבנתי ממתי ישו נחשב שחקן ואם זו אחת מבדיחות האבא שלך:-D
|ענבים|תואר אצולה: דוכס (או פריים)
במקסימום ניתן לך להיות null מנקה שירותים.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אני בקושי זוכר תחפושות שהיו לי כשהייתי קטן. אני זוכר פיראט, שטן ושרלוק הולמס. אני מניח ששרלוק הולמס היה הכי מוצלח. גם היה My little pony, אבל לא נראה לי שזה היה מוצלח (כלומר זה לא הוציא אותי מהארון, אז כנראה זה לא היה מוצלח)
השאלה היא באיזה גיל התחפשת למיי ליטל פוני. כי אם זה היה מתחת לגיל 7 אז סביר להניח שכולם סביבך הבינו שאתה גיי ופשוט לא אמרו לך. אם זה נגיד בשנות העשרה המוקדמות אז סביר להניח שגם אז כולם חשבו שאתה גיי אבל לא רצו שתתלה את עצמך או משהו.
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: הייתי שמח אם הייתי אוהב פיצה. יש הרבה מצבים שבהם יש לי אופציה להשיג פיצה חינם, אבל אני לא אוהב אז אני לא נהנה מזה.
גם פיצה משעממת בלי תוספות? חשבתי שאתה אוהב בצק וגבינה. לא?
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? מעליב. שתדעי לך שלפעמים בחול אני מזמין פסטה ברוטב שזה בעיקר ביצה ובייקון שזה דברים שאני אוהב.
נשמע דוחה כמעט כמו ה"פסטה" קינמון-גועל של לונה.
|המן|קליק מועדף? באופן כללי אני לא אוהב קליק, אבל אם אני חייב קליק אז קליק כריות.
הרבה יותר טעים נשנושים כיף כף:
צפה בקובץ המצורף 43573
זה כאילו כבר לא מפתיע אותי שאתה מוזר באוכל אבל איכשהו אני כל פעם מופתעת מחדש מהחוסר טעם שלך.
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות?
היה בפיוצ'רמה מאכל שהיה נראה נורא טעים ורוב אוכלוסיית כדור הארץ די התמכרה אליו. ואז הם גילו שאלו תינוקות של זן חייזרי נבון. ועדיין היה להם ממש קשה להפסיק.
וכבר חשבתי שתציין את מנת השף של אוקטביה.
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?
אוזני המן זה לחלוטין מאכל החג הכי מאכזב. אפילו כשזה עם שוקולד זה לא טעים. וזה מרשים.
אתה לא טעים:-[
וואו לגמרי. למרות שבדר"כ זה לא קורה לי עם סרטים אלא עם סדרות שאני מנסה לגרום לאנשים לראות ואז בפרק הראשון הם קמים לעשות כל מיני דברים ולא מתרכזים בפרק שאמור להיות הכי חשוב כדי להבין את שאר העלילה:-[
ומשהו שבעיקר עדי|חזיר| תעריך:
הייתי מדווחת לה על החשבון.
למרבה הצער זה עדיין פחות מוזר מהפסטה קינמון שלך
קרבונרה - Google Suche
אך לא פחות דוחה:-D
כן וזה מה שאתה רוצה? טוב שלא בחרת בקוביות האדומות של בלאדריינה:-D
חח נשבעת שלא ראיתי את התגובה שלך לפני:-D
מה כאילו להצטלם עם מגדל פיזה כאילו אתה מרים אותו ושטויות כאלה? כן גם לי יש אלגריה קצת ל"להיות תיירת" האמת. אמא שלי לעומת זאת...|פנים|
דברים שקשורים לתמונות מפגרות בסגנון אני פחות עושה, אבל לפעמים נחמד לעשות דברים תיירותיים. כשחברה מהארץ באה לבקר אותי פה לקחתי אותה לעשות את כל הדברים התירותיים שיכולתי לחשוב עליהם כי אף אחד שגר פה לא רצה לעשות איתי. אבל היא הלכה קצת אוברבורד. נגיד לקחתי אותה לניופורט ביץ' והיא נעמדה על המזח (קצת שיכורה) וצעקה Welcome to the O.C bitch (ואז מישהו כמעט דרס אותה עם אופניים:-D) או כשהיינו באלקטרז היא ניסתה להתגנב לאחד התאים כדי להצטלם יושבת בתוך כל התועבה שם:-D (לא הלך לה, למקרה שתהיתם)
|ענבים|גיל ב1989: יש חודשים שבמינוס ויש חודשים שבפלוס
נשמע כמו חשבון הבנק שלי:-D
|תות|ציטוט החודש: החיים הם כמו מסטיק, לפעמים זה לעיס וטעים ולפעמים זה נתקע לך בסולייה כמו חתיכת חרא
אני לא יודעת שהחיים אי פעם נתקעו לי בסולייה אבל למקרה שזה אי פעם יקרה לך- שימי את הנעל (עם החיים) בתוך שקית ותכניסי לפריזר.
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):אני לא מעוניינת בפרסים - לכלום
אני רוצה את הפרס של יעל אז אני אתחפש ליעל:

|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? רוח רפאים
קאספר כזה חמוד או איזה משהו גרינצ'י?
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:כבדים, אנשים אומרים שזה מעדן לי זה נשמע דוחה
כבד עוף דווקא טעים לי אבל ניסיתי בקר ואווז ושניהם דוחים8-{
|המן|קליק מועדף? אני בחורה של M&M
כמובן|שפם|
בוגדת!|שפם|
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): שוקולד השחר טעים יותר מנוטלה

חחח את כבר השניה פה, מה נסגר? ואומרים שאני מוזרה באוכל.
אני מצטערת אבל אתם כולכם מוזרים באוכל|שפם|
ועוד יותר מצחיק (או עצוב, דוחה. את תבחרי), הבחורות ברחוב שראו את התחפושת אמרו דברים כמו "בדיוק קיבלתי" 😲:ROFLMAO:

חחחחח ידעתי שזה לא נכון אבל זאת מילה מעצבנת לכתיבה אז לא התעמקתי באיך כותבים נכון. אבל עכשיו ניסיתי להגיד בקול ויש מצב שככה אני אומרת גם|תוהה|:-D
מקדונלדס
מקדולנס
חחח אוף אני מנסה להגיד את שניהם ואני מבולבלת עכשיו. נראה לי יוצא לי גם וגם:-D
אומייגאד אני מתה

אבל למה אינסטה חייב להיות מניאק ולאלץ אותי להירשם כדי לראות תמונה?! גם מהטלפון כשלחצתי על כניסה דרך פייסבוק נדרשתי להירשם |שפם|. אולי תעלי צילומסך?
בבקשה

לא מופיע לי כלום
גם לי לא הופיע כלום 🤷‍♀️

lemon lyman

Well-known member
אמורה לנסוע לצפון
לרגע חשבתי שמדובר בארץ
אני פתאום קולטת שאין לי שמץ של מושג איזה מדינות בארצות הברית נמצאות בצפון שלה
(אני יודעת רק מי במזרח ומי במערב וגם זה תקף רק למדינות שמשחקות בnba B-| )
עריכה: טוב עד שסיימתי לענות על זה יצאתי להפסקת צהריים ושמתי לי את הפרק ויש מצב שלא הייתי מרוכזת כי לא שמתי לב שהיה את השיר
טוב לדעת טנקס
אם תגידי לי מה יש שם שאמור לדבר אליו אולי אצליח לשכנע אותו להגיע לשם
לא מה אלא מי
בגדול יש מצב שאני טועה אבל מאז הפעם הראשונה שאמרת שאת וסהר מתכוונים לראות שולחן לחמישה חשבתי יאו הוא בטח מאד ישמח לראות פתאום על המרקע את בעלו (ג'יימס מרסדן)
מה שכן אני חייבת להגיד שגם אם אני לא טועה וזה כן משהו שישמח אותו .אולי עדיף שאת שגם ככה ראית את הפרקים אחרונים בלעדיו תראי גם אותו (פרק 22) בלעדיו כי יש משהו מאוד משונה/מוזר (אני אפילו לא ידעת באיזה מילה לתאר את זה) באיך שהוא ( ג'יימס מרסדן ) משחק בפרק הזה .ברמה כזאת שכל פעם שאני צופה בפרק הזה אני מעבירה את הסצנות איתו כי אני פשוט לא מסוגלת לצפות בזה
אז אולי עדיף שתצפי בלעדיו ואם תחשבי כמוני אז עדיף שסהר לא יראה את הפרק הזה

את המק&צ'יז של גל גדות
טעמתי בינתיים רק אחד, אבל זה שטעמתי היה די דוחה
how-dare-you-greta-thunberg.gif

ככה|למטה|עושים את זה נכון

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDyIan

Well-known member
חחח כפרעליה היא טעמה רק את הזה הכתום שכביכול אמור להיות רגיל😂
הקטע הוא שבאמת אין לזה טעם לוואי של ׳זה לא פסטה אמיתית׳ פשוט החלק של הגבינה, לפחות בטעם הבודד שטעמתי, לא היה לי טעים.
אבל אני אנסה את הטעמים האחרים בהמשך השבוע ואדווח אם משהו מהאחרים שווה.
ואגב, אני מתחרפנת מזה שכל האמריקאים אומרים ״גדווו״
אבל מה שאני כן אוהבת בדרו זה שהיא אוכלת כמו בן אדם.
כשהחברה שלי שהזמינה את המק&צ׳יז שלחה לי את זה היא אמרה שהיא תשלח לי קישור של איזה בלוגרית ישראלית שמבקרת אוכל (שמסתבר היא די פופולארית אבל אני לא שמעתי עליה מעולם), שדירגה את ארבעת הטעמים. נכנסתי לסרטון ופשוט קיבלתי עצבים על הבחורה הזאת שלוקחת מזלג, שמה עליו איזה 4 איטריות ונוגסת בזה עם השנים ומלקטת איזה גרגר כמו ציפור במקום להכניס לפה את כל הארבע פאקינג איטריות המסכנות שהיא שמה במזלג🤬🤬🤬 רציתי לזרוק משהו על המסך ולצעוק עליה שתיקח ביס כמו בן אדם. וואו אני לא יכולה להסביר לכם אפילו כמה זה הרתיח אותי!! אין לי אפילו מושג למה זה טריגר אותי כל כך אבל וואו לא הייתי כזאת עצבנית הרבה זמן.
ואז פתאום אני רואה את דרו (טוב זה לא פתאום, זה תמיד😂) דופקת ביס כמו בן אדם ואני מתמוגגת מאושר😍

didalf

Well-known member
רגע הלו מה זה התוספת בניה החדשה? קיבלת אישור מוניציפלי?
יש לי קשרים בהנהלהB-|
וספוילר לעמוד 3|למטה| :
TV = Taylor's Version. DUH

אתן כאלה חמודות |מאוהב|. למה את לא מכניסה אותה לפורום? למרות שלפעמים כיף שיש משהו שהוא רק שלנו בלי שותפים
חחח כמה שנדמה לה שהיא מכירה את כל הטירוף שלי אני מגיעה פה לרמות שאפילו היא לא צריכה לדעת.

הייתי מופתעת אם היית כותבת מאחרת.. אפשר לראות את הדייקנות שלך בתזכורות לסיכומי חודש :-D
אני יקית זה בגנים:-D

דילן עזרה:

איך עשית דילן?

חשדתי שזה איזה משהו של טיילור כי זכרתי שבאיזה שרשור קודמת רשמת איזה משהו דומה ולונה שאלה אותך על זה ואמרתי שזה אומר שאת שייכת לטיילור אבל לא זכרתי שזה היה TV.
כי אז כתבתי שם מלא אבל מרגיש לי ארוך אז אחרי פעם אחת שהסברתי אני מקצרת.

טוב הקשבתי עכשיו ולא שמעתי את זה בחיים. גם לא ממש ברור לי איך זה הגיע למקום ראשון בבילבורד. זה לא שהוא רע אבל הוא שיר מאוד דיסני, ז"א הוא לא באמת מרגיש שהוא יכול לעמוד בפני עצמו כמו שירי דיסני אחרים. אבל שיהיה.
הוא אכן מאד דיסני ומאד מחזמרי. אבל הוא מדבק בטירוףף אולי לא בשמיעה ראשונה אבל באמת אחרי פעמיים שלוש אי אפשר להוציא אותו מהראש. אני חושבת שבגלל זה הוא הגיע כ"כ גבוה. זה פלוס טיקטוק הוא נהיה להיט מטורף שם עם מליון פרודיות ודברים.

בעבודה הזאת זה במילא מה שאני עושה כי אני עובדת עם אידיוטים.

נראה לי כמו דרך נחמדה להתאבד, לא? לאכול טאקו למוות:-D
חחחחח מניחה שיש דרכים גרועות יותר למות. מה זה מזכיר לי? אההה קטע בקומיוניטי:

ואז נתקעת עם מילה שלא הצלחת לפטור?
חחחחחחחח:-D:-D

אגב אני לא בטוחה לאן שירי בלוק נעלמה אבל אם היא הייתה פה עדי הייתה מאוד שמחה מהתשובות שלה כי למשועממת הזאת יש תחפושת שונה לכל יום של פורים ולכל מסיבת פורים שהיא הולכת אליה והיא הולכת לאיזה 3 לפחות מידי שנה:-D (או ככה לפחות זה נראה מכל התחפושות שהיא מעלה:-D)
חחחחח נכון היא כתבה פה פעם באיזה שאלון!! תחזירו לי את שירי בלוק לפורים קצת שמחת חג לפורום המעפן הזה.

כי גל גדות כנראה שונאת אתכם ולא מייבאת את זה לארץ (או ככה לפחות החברה טוענת:-P:)
כי מאק אנד צ'יז זה לא דבר בארץ משומה.

די כבר עם האחוזת ראשונים הזה בפורום.
|כן||שפם|

שאמר שאנשים שנוטים לאחר תמיד, חושבים שהם חשובים יותר ולכן הם לא מעריכים את הזמן של האנשים האחרים שהם נפגשים איתם. כאילו הזמן שלך חשוב יותר משלהם.
נכון!!
ממש ככה אני מרגישה שמזלזלים בזמן שלי כי אני תמיד משתדלת להגיע הזמן במדינה שכולם מאחרים בה.

הוא אמר את זה לדרו והיא הייתה ממש נבוכה כי היא גם מאחרת כרונית. אבל במקרה שלה, כפרעליה, היא באמת יותר חשובה מכל מי שהיא נפגשת איתו אז שינוחו ויחכו לה|שפם|
גם נכון:-D נגיד לטיילור הייתי מחכה כמה שהיא רוצה כי היא יותר חשובה מכולם.

(ואם את חושבת לרגע שהאסטרואיד העלוב שלך ישמיד אותי את טועה כי אני כבר הגעתי לבונקר ה-12 ובקה פרמהדה תציל אותי|זעם|)
מציעה לך להביא תבלינים ורטבים ולהחביא טוב כי האוכל לא משהו.

נראה לי שבנים בכל שלב בחיים שלהם הם קצת אהבלים.
זה נכון מאד.

השאלה היא באיזה גיל התחפשת למיי ליטל פוני. כי אם זה היה מתחת לגיל 7 אז סביר להניח שכולם סביבך הבינו שאתה גיי ופשוט לא אמרו לך. אם זה נגיד בשנות העשרה המוקדמות אז סביר להניח שגם אז כולם חשבו שאתה גיי אבל לא רצו שתתלה את עצמך או משהו.
:-D:-D:-D

אני רוצה את הפרס של יעל אז אני אתחפש ליעל:
חחחחחחחחחחחחחחחח צחקתי בקול ממש:-D:-D:-D:-D

אני מצטערת אבל אתם כולכם מוזרים באוכל|שפם|
|כן||!|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה היה מתחת לגיל 7. וכמובן שלא הייתי מצפה שיגידו לי אז. (ואת חושבת שבגיל 10 היו אומרים לי?)
אבל כשיצאתי מהארון שאלתי אנשים מהמשפחה וכמעט כולם אמרו שהם בכלל לא חשבו על זה, ולא הייתה סיבה שישקרו לי אז.
אני מניח שהסיבה העיקרית שלא חשבו על זה היא כי יש סטריאוטיפ ידוע שגברים הומואים דואגים מאוד למראה שלהם. ואני ממש לא כזה.

LeAnnDylan

Well-known member
לרגע חשבתי שמדובר בארץ
אני פתאום קולטת שאין לי שמץ של מושג איזה מדינות בארצות הברית נמצאות בצפון שלה
(אני יודעת רק מי במזרח ומי במערב וגם זה תקף רק למדינות שמשחקות בnba B-| )
חח לא התכוונתי שאני נוסעת למדינה אחרת, רק 3 שעות נסיעה צפונה יותר מאיפה שאני גרה. יש עיירה דנית קטנה חמודה וציורית וחברה שלי שחגגה השבוע יומולדת מעולם לא הייתה שם אז חשבנו (אני והשותפה שלי) שיהיה נחמד לקחת אותה לשם לאיזה ארוחת צהריים והייק כי זה איזור ממש יפה ונוח להליכה.

לגבי איזה מדינות נמצאות בצפון ארה"ב, יש את המשחק הזה שאני אוהבת לשחק בו כל כמה זמן כדי לרענן את הזיכרון ולשפר את הציון שלי. נראה לי שהשיא שלי זה איזה 1:19 ואני כל הזמן מנסה לשבור אותו ללא הצלחה:-D
לא מה אלא מי
בגדול יש מצב שאני טועה אבל מאז הפעם הראשונה שאמרת שאת וסהר מתכוונים לראות שולחן לחמישה חשבתי יאו הוא בטח מאד ישמח לראות פתאום על המרקע את בעלו (ג'יימס מרסדן)
מה שכן אני חייבת להגיד שגם אם אני לא טועה וזה כן משהו שישמח אותו .אולי עדיף שאת שגם ככה ראית את הפרקים אחרונים בלעדיו תראי גם אותו (פרק 22) בלעדיו כי יש משהו מאוד משונה/מוזר (אני אפילו לא ידעת באיזה מילה לתאר את זה) באיך שהוא ( ג'יימס מרסדן ) משחק בפרק הזה .ברמה כזאת שכל פעם שאני צופה בפרק הזה אני מעבירה את הסצנות איתו כי אני פשוט לא מסוגלת לצפות בזה
אז אולי עדיף שתצפי בלעדיו ואם תחשבי כמוני אז עדיף שסהר לא יראה את הפרק הזה
אמרתי לו ובמקום להגיד שהוא יצפה הוא שלח אותי לצפות בזה לבד ולספר לו איך היה|שפם| גם כן בעל|שפם|

מילי08

Well-known member
אין לי מושג למי כבר עניתי :-/ .
אני לא זוכרת אם התלוננתי על זה בעבר, אבל להיות מבוגר זה רע! שוב נשברה לי השגרה ואני עייפה וכבדה ואין לי כוח :-(
עושים אצלנו כל מיני שינויים אירגוניים בעבודה והייתי עסוקה בלחפוף אחרים ואחרים חפפו אותי אבל החלק של החפיפה שלי עוד לא נגמר. אין לי מושג איך זה ישפיע על העבודה שלי בהמשך. וגם מחוץ לעבודה היו עניינים. חלקם טובים (אחיין חדש ומפגשים משפחתיים וברית, שאני פחות מתחברת לקונספט אבל זה משפחה) וחלקם פחות (יש לי חתול מבוגר שחולה ועשיתי לו מלא בדיקות לאחרונה אבל עדיין לא גילינו בוודאות מה יש לו). וככה עבר לו שבוע (!) בלי שיצא לי להיכנס לפורום וגם טלוויזיה ראיתי ממש קצת.
אז איפה היינו? נראה לי עם עדי חו"ס
ספר החודש: *נושמת עמוק ומכינה את עצמי לכול הבדיחות על חשבוני* אז ככה : הבתולות(מזעזע), עננה(שני בטרילוגיה, לא אחיד ברמתו), פיטר פן חייב למות ו-עצמי עיניים חזק(שניהם מאותה סדרה, לא חושבת שאני אמשיך, יש לי וייב שהסופר שונא נשים), זה הולך לכאוב(מעולה! לכו לקרוא) בלפור יומן מחאה(טוב, למי שזה הקטע שלו) אלף שמשות זוהרות(טוב אבל אולי אובר-הייפ) ו-trunk music (הארי בוש #5, רק התחלתי).
8 ספרים! :-0. זה שיא שלך או שעד עכשיו פשוט לא ספרתי את הרשימה שלך? ואני מתרגשת כשאני מצליחה לסיים ספר בחודש :-D |פנים|
**וזה שמדובר בחודש של 28 יום ובהתחלה שלו הייתי עם דלקת גרון נוראית**
כלומר, היית בהספק נמוך ויכולת לקרוא עוד 4?
|תות|ציטוט החודש: אני יכולה לצטט לכם חצי מזה הולך לכאוב.
אני בקושי יכולה לצטט מה אמרתי לעובד אחר לפני 5 דקות :-D
למה מצפים בחודש הבא? יצא מחדש הספר השני של כישור הזמן, ועוד מלא ספרים חדשים ואולי גם נחזור ללכת ליקבים החודש.
מוציאים מחדש את כל הסדרה או רק חלקים? מה בעצם כוללת ההוצאה מחדש?
ויקבים זה טוב! לצערי גיליתי שיין בשבילי זה כמו כדור שינה. אחרי כוס אחת אני מתחילה להתעפץ במהירות
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לעצמי.
ככה, נכון?

|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אימא טבע, לקחתי שמלת ערב ירוקה של אימא שלי וכולם החמיאו לי וחשבו שהשקעתי.
:-D אפס מאמץ
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? מקדימים.
כולכם רציניים. אז במפגש התיאורטי של הפורום אני אגיע כנראה אחרי שכולם יילכו :-D
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): ספרים עדיף על טלוויזיה?
אני די מסכימה, אבל אני חושבת שספרים דורשים ממני יותר מאמץ היום וטלוויזיה גם מתאימה יותר לעולם התזזיתי שלנו
יש לי מגן בבית|זורו| קניתי אבל מיני של ילדים חח שלא יהיה קשה לסחוב. כרגע הוא עומד בתור קישוט.
:-D.
ברור שהוא עומד בתור קישוט! מה תיכננת שהוא יעשה? שקאפ יקפוץ מתוכו? (הלוואי)
אנחנו מתבדחים רק כי אנחנו מקנאים שאנחנו לא חכמים כמוך;-(
בדיוק
לרגע חשבתי שהתשובה שלך הולכת לכאוב עד שנזכרתי שזה שם של סדרה:-D
זה נראה כמו איום:-D איזה שם בעייתי לסדרה.
חח, נכון לשניהם
מסכימה. רק שהם דורשים הרבה יותר מאמץ :-(
מה שכתבתי. גרייט מיינדס וכו'

בשעה טובה סיימתי את העמוד הראשון

מילי08

Well-known member
יאאא איזה חמודה. אבל התכוונת שרטוט במערה לא?
:-D כן אבל כתבתי במילים שאתם תבינו גם :p
אני לחלוטין רואה מצב שביום חמישי יהיה לי זמן להגיב
אני לחלוטין לא רואה מצב שאני אצליח להתקדם עם התשובות היום כדי לבדוק עם עמדת במילה שלך או לא
איזה גיף מעצבן. הוא מהיר מידי ועושה לי סחרחורת. הייתי חייבת להקטין בתגובה :-D
|ענבים|תואר אצולה: הדה
הראשונה לשמה!
Party of Five - נאלצת להמשיך בלי סהר כי הוא מקשקש על זה שיס הורידו את זה מה-VOD|שפם|
נשמע כמו תירוץ לא קביל. בשביל מה המציאו את הדודים?
4400 - סיימתי את העונה, היה לי כיף. לא מוצלח כמו המקורית אבל לא עיצבן אותי כמו בהתחלה של זה.
הממ, אז אולי מישהו אני אבדוק אותה
The Woman in the House Across the Street blah blah - לא יודעת איך שרדתי את הפרק הראשון. קיוויתי שזה יהיה משהו אבל זה לא היה מה שרציתי ויצאתי מאוד מאוכזבת:-(
כן, זאת גם התחושה שהיתה לי
Santa Clarita Diet - מודה למילי שנתנה לי תירוץ לחזור לזה. איזה כיף|מאוהב|
שמחתי לעזור. נגמר לי כבר :-(
American Idol - גם חזרו, במקרה שלהם באמת עברה שנה. חשבתי שאחרי 20 עונות כבר שום דבר לא ירגש אותי בתוכנית הזאת, אבל אז בא מתמודד עם סוב סטורי שלרוב אני מתעבת כאלה, אבל מצאתי את עצמי מייבבת כמו תינוק באודישן שלו|בוכה|
זאת המטרה שלהם, לא? השאלה היא אם הוא זמר מספיק טוב כדי לנצח או שישאירו אותו קצת כדי להראות שהם נותנים צ'אנס ואז יעיפו אותו
Clueless - איזו לקוחה ריפרנסה לי איזה משהו לקלולס וחשבתי לעצמי שלא צפיתי בזה מלא זמן ובא לי על זה, ובזמן שסהר ואני חיפשתי סרט לצפיה משותפת הוא ציין את הסרט הזה כאחת האופציות וחשבתי שזה סימן מלמעלה שאנחנו צריכים לצפות בזה. אז צפינו וזה היה טוב כמו שזכרתי|לב|
זאת תמיד בחירה מעולה
The Tinder Swindler - טוב הייתי חייבת לצפות בשיט הזה כדי להבין את כל הרפרנסים בפשוטע/ות. ואז גם קלטתי שהדביל הזה פעם ניסה להתחיל עם חברה שלי באינסטגרם לפני איזה שנה והיא אמרה לו שהוא נוכל ורמאי והוא כמובן הכחיש אבל אז היא פחדה שהוא ישלח אנשים לפגוע בה או משהו אז היא רשמה לו "אבל אני חושבת שאתה גאון":-D
:-0 :-D
|תות|ספר החודש: סיימתי את Wildflower של דרו, ואת What Happened To You של אופרה. והתחלתי את Bossypants של טינה פיי כי קראתי אותו לפני די הרבה שנים אבל לא נראה לי שסיימתי אותו ועבר כל כך הרבה זמן מאז שהחלטתי שאני אתן לטינה להמשיך להקריא לי אותו בהליכות שלי.
עוד אחת עם הספק מרשים
|תות|קראשי החודש: נכנסתי לאינסטגרם ונתתי לו לבחור לי לבד את חתיך החודש שלי מבין כל החתיכים החדשים שלי. אז אני מציגה בפניכם את מריו|יאמי|
בעיני הוא פחות. נראה מלוקק מידי
|תות|ציטוט החודש: השותפה שלי הפילה עליי לשמור על הכלבים שלה כשהיא הייתה בחופשה אז נכנסתי הביתה ולא ראיתי איפה אחת הכלבות אז שאלתי בקול "איפה לקסה?" ואז סהר עונה לי "מדליקה נרות":-D:-D
ואם כבר סהר, אז החודש הוא בא עם היציאה המטומטמת של "אלוהים נותן קורונה לאנשים בלי שיניים" :-D
|תות|למה מצפים בחודש הבא? פסח|מאוהב|
איפה תחגגי?
1647163248570.png
|המן|קליק מועדף? קליק להיט (האדום)
פעם ממש אהבתי את זה, כי גליליות זה יאמי
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? אני משתדלת להקדים כמה שאפשר אבל הרבה פעמים יוצא לי לאחר:-(
סוף סוף אני לא לבד. ידעתי שאשתי לא תאכזב
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): מה לי ולדברים חיוביים?|שפם| אם ניק קיבל פטור משאלת הפסטה אני רוצה פטור משאלת הדובוני אכפתלי הזאת|שפם|
:-D צחקתי בקול (אבל בשקט כי יש אנשים. ואגב, כשאני מגיבה להודעה שלך אני צריכה לדפדף מהר את החלק של קראש השבוע כדי שלא יחשבו שאני גולשת באתרים למבוגרים בלבד :-D)
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? המאה
אם עוד לא שאלו, מי השחקן?
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? אוף יש כל כך הרבה דברים שאני מתחילה לראות רק בגלל אנשים שאני אוהבת ובסוף זה קקי אבל משום מה יש לי בלאקאאוט עכשיו. אני אחזור לשאלה הזאת אח"כ.
גם לי נראה שצריכה להיות לי תשובה לזה. כבר לא זוכרת מה ואם עניתי בתשובון שלי.
בעצם, עברתי עכשיו על רשימה שהכנתי פעם בהשארת לונה (אבל לא המשכתי לעדכן כי עצלנות) ואני יכולה לציין את דולהאוס של ווידון. ובעצם התשובה האמיתית היא הסדרה אנג'ל שהתחלתי כי חובה וכל השחקנים, אבל ממש שנאתי אותה והיא קצת הרסה לי את הבאפיוורס שלי
וגם אטלנטה שהתחלתי בשביל דני דונלד גלובר והבנתי שזה לא.
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? יואו איך בא לי אוזני המן. בדיוק הפייסוש הזכיר לי היום בבוקר שלפני שנה הכנתי אוזני המן עם שוקולד, חלבה, לוטוס, תמרים והמועדף עליי- פרג אגוזים. לא יודעת מאיפה הייתה לי הסבלנות לאפות שנה שעברה אבל בא לי שהיא תחזור אליי.
מהממת שכמוך. נשמע טעים רק מלשמוע
מה אתם אומרים? מתאים לי להיות רוצח סדרתי? 😂
:-D :-D
השותפה שלי קנתה לי את הכוס הזאת במתנה לוולנטיינז ובגלל שהיה ברור לי במיליון אחוז שאין לה מושג מה זה love is love שאלתי אותה מה היא חושבת שזה אומר והיא כזה "לאב איז לאב, זה בדיוק מה שזה אומר- שלאב זה אותו הדבר כמו נגיד אהבה לכלב":-D|פנים| ואז כשהסברתי לה למה זה באמת שייך היא פצחה במונולוג הומופובי במיוחד על זה שזה ממש לא הוגן שהקהילה הגאה לקחה לה את הריינבואו ועכשיו גם את האהבה|פנים| אין לי כוחות אליה יותר.
חח, אויש איזו סתומית
:-D :-D :-D
אני לא יכולה לצחוק בקול. זה מעולה
זה לא חוכמה, זה לא שאני קוראת על פיזיקה או משהו מופרע אחר.
אני יכולה לקרוא. כאילו, אני אקרא אותיות ומילים ומשפטים. אבל אני לא אבין מזה כלום. אבל קחי את המחמאה. עצם הקריאה הופכת אותך לגאונת הפורום

לא יכולה להמשיך ולא ברור עדיין כמה זמן יהיה לי להגיב בהמשך השבוע |בוכה|.
להמשיך מהודעה 28

dilia snake

Well-known member
כלומר, היית בהספק נמוך ויכולת לקרוא עוד 4?
לא הייתי קוראת לזה הספק נמוך, אבל היו כמה ימים שלדעתי שלא קראתי בכלל, כי האנטיביוטיקה טיגנה לי את המוח לגמרי.
מוציאים מחדש את כל הסדרה או רק חלקים? מה בעצם כוללת ההוצאה מחדש?
כרגע הם הוציאו את שני הראשונים מחדש, והם ימשיכו להוציא את הבאים אם זה יצליח במכירות. מה זה כולל? לא הרבה, בעיקר עריכה מחדש וכ'ו, ובספר הראשון מסתבר שהמתרגם המקורי השמיט משפטים שלמים אז הם תיקנו את הספר והוסיפו פרולוג/פרק שעוסק באגווין הילדה (זה דיי חמוד למעשה).
ככה, נכון?
נראה לך? קודם היין צריך להיות לבן ואין ספר והבגדים נורא צבעוניים, אני לובשת רק בגדים כהים ובחיים אני לא אלבש צהוב.

didalf

Well-known member
עושים אצלנו כל מיני שינויים אירגוניים בעבודה והייתי עסוקה בלחפוף אחרים ואחרים חפפו אותי אבל החלק של החפיפה שלי עוד לא נגמר. אין לי מושג איך זה ישפיע על העבודה שלי בהמשך. וגם מחוץ לעבודה היו עניינים.
אוי איך אני שונאת חפיפה כ"כ אין לי סבלנות לזה.
חלקם טובים (אחיין חדש ומפגשים משפחתיים וברית, שאני פחות מתחברת לקונספט אבל זה משפחה)
מזל טוב!
וחלקם פחות (יש לי חתול מבוגר שחולה ועשיתי לו מלא בדיקות לאחרונה אבל עדיין לא גילינו בוודאות מה יש לו).
אוי מסכני:-(
וככה עבר לו שבוע (!) בלי שיצא לי להיכנס לפורום וגם טלוויזיה ראיתי ממש קצת.
לא לעניין. אני הולכת לדבר עם המנהלים שלך אי אפשר להמשיך ככה|פטיש|

ברור שהוא עומד בתור קישוט! מה תיכננת שהוא יעשה? שקאפ יקפוץ מתוכו? (הלוואי) [מגן של קאפ]
חחחח הוא נועד לתחפושת אבל לא השתמשתי בו עדיין לצורך הזה. (והלוואי)

בשעה טובה סיימתי את העמוד הראשון
ועדיין עקפת את ניק|פנים|
אני לחלוטין לא רואה מצב שאני אצליח להתקדם עם התשובות היום כדי לבדוק עם עמדת במילה שלך או לא
ספוילר: לא. הוא עסוק בשטויות ואנחנו לא חשובים לא יותר|פולניה|

ואגב, כשאני מגיבה להודעה שלך אני צריכה לדפדף מהר את החלק של קראש השבוע כדי שלא יחשבו שאני גולשת באתרים למבוגרים בלבד :-D)

LeAnnDylan

Well-known member
חחח כמה שנדמה לה שהיא מכירה את כל הטירוף שלי אני מגיעה פה לרמות שאפילו היא לא צריכה לדעת.
מהסיפורים שלך נשמע שגם אחותך לא הכי אפויה. נראה לי היא תשתלב יופי:-D
דילן עזרה:
איך עשית דילן?
חשבתי שכבר ביססנו את מעמדי כגיףהדה. אם אני לא אדא ליצור גיף, אז מי כן?:-P:
כי אז כתבתי שם מלא אבל מרגיש לי ארוך אז אחרי פעם אחת שהסברתי אני מקצרת
את כנראה שוכחת שיש פה אנשים עם אלצהיימר מתקדם..
הוא אכן מאד דיסני ומאד מחזמרי. אבל הוא מדבק בטירוףף אולי לא בשמיעה ראשונה אבל באמת אחרי פעמיים שלוש אי אפשר להוציא אותו מהראש. אני חושבת שבגלל זה הוא הגיע כ"כ גבוה. זה פלוס טיקטוק הוא נהיה להיט מטורף שם עם מליון פרודיות ודברים.
אה, אני לא עושה טיקטוק. אחרי שאיזה יום אחד נשאבתי לצפות באיזה 20 סרטונים ברצף של איזו דורשת צומי אחת שניסתה לטעון שאיזה אח מעיק של שחקן פוטבול כלשהו גנב לה את החבר, וכאילו, זה לא שהיא ערכה את זה בצורה מעניינת או משהו, פשוט חשבתי שאמור להיות לזה איזשהי פואנטה אבל לקחו לי 20 סרטונים בערך להבין שאין שום פואנטה בטמטום הזה וזרקתי את האפליקציה לאיזו תיקייה שבה אפליקציות מחזירות את נשמתן לסטיב ג'ובס.
אניווי, לאחרונה השותפה שלי הפסיקה להשמיע לכלבים שלה רדיו ישו כל פעם שהיא יוצאת מהבית ועכשיו היא עברה לטופ 40, אז אולי אני אשמע את זה שם ואדבק לזה מתישהו. בינתיים אין לי כוונה להאזין לזה בעצמי.
חחחחח מניחה שיש דרכים גרועות יותר למות. מה זה מזכיר לי? אההה קטע בקומיוניטי:
אני לא יודעת למה אבל משום מה המחשב שלי מסרב להשמיע את הסרטון הזה עם אודיו אז אין לי מושג מה הם אומרים
חחחחח נכון היא כתבה פה פעם באיזה שאלון!! תחזירו לי את שירי בלוק לפורים קצת שמחת חג לפורום המעפן הזה.
שלחתי לה צילומסך של זה אבל היא רק הגיבה ב"ככה זה, סוויפטיות דואגות אחת לשניה!|מאוהב|" אבל היא לא באמת טרחה לבוא לפה ולדאוג גם לך אז כנראה שזה לא מה שסוויפטיות עושות...
כי מאק אנד צ'יז זה לא דבר בארץ משומה.
כן אבל זה לא באמת מק אנד צ'יז, זה יותר גל גדות ואיזה משהו אכיל.
נכון!!
ממש ככה אני מרגישה שמזלזלים בזמן שלי כי אני תמיד משתדלת להגיע הזמן במדינה שכולם מאחרים בה.
במדינה שכולם בפקקים בה את מתכוונת.
גם נכון:-D נגיד לטיילור הייתי מחכה כמה שהיא רוצה כי היא יותר חשובה מכולם.
כמובן שאת תהפכי את זה לטיילור:-P:
למה החלטת שהיא מאחרת. אולי אכפת לה מהזמן שלכם והיא מגיעה בזמן?
מציעה לך להביא תבלינים ורטבים ולהחביא טוב כי האוכל לא משהו.
אממ סליחה, אני בבונקר עם בקה, לא עם אוקטביה. בקה לא תיתן לשום דבר רע לקרות להדה הבאה|שפם|
זה היה מתחת לגיל 7. וכמובן שלא הייתי מצפה שיגידו לי אז. (ואת חושבת שבגיל 10 היו אומרים לי?)
אבל כשיצאתי מהארון שאלתי אנשים מהמשפחה וכמעט כולם אמרו שהם בכלל לא חשבו על זה, ולא הייתה סיבה שישקרו לי אז.
אני מניח שהסיבה העיקרית שלא חשבו על זה היא כי יש סטריאוטיפ ידוע שגברים הומואים דואגים מאוד למראה שלהם. ואני ממש לא כזה.
וואו כנראה שמאוד קשה לך לזהות בדיחות כשהן לא בדיחות אבא:rolleyes:
אין לי מושג למי כבר עניתי :-/ .
אני לא זוכרת אם התלוננתי על זה בעבר, אבל להיות מבוגר זה רע! שוב נשברה לי השגרה ואני עייפה וכבדה ואין לי כוח :-(
עושים אצלנו כל מיני שינויים אירגוניים בעבודה והייתי עסוקה בלחפוף אחרים ואחרים חפפו אותי אבל החלק של החפיפה שלי עוד לא נגמר. אין לי מושג איך זה ישפיע על העבודה שלי בהמשך. וגם מחוץ לעבודה היו עניינים. חלקם טובים (אחיין חדש ומפגשים משפחתיים וברית, שאני פחות מתחברת לקונספט אבל זה משפחה) וחלקם פחות (יש לי חתול מבוגר שחולה ועשיתי לו מלא בדיקות לאחרונה אבל עדיין לא גילינו בוודאות מה יש לו). וככה עבר לו שבוע (!) בלי שיצא לי להיכנס לפורום וגם טלוויזיה ראיתי ממש קצת.
:-(|נחמה||נחמה||נחמה|
נשמע כמו תירוץ לא קביל. בשביל מה המציאו את הדודים?
סהר אוהב להעמיד פנים שהוא לא עושה דברים לא חוקיים (חוץ מלרמות בתחרות פיטנס|שפם|)
והחמור הזה גרם לי לקנות לו בלו-ריי של כל העונות של פרינג' כי זו הייתה הדרך היחידה לשכנע אותו לצפות בזה איתי|שפם|
שמחתי לעזור. נגמר לי כבר :-(
גם לי אבל זה בחלט הייתה הפוגה מבורכת מהחודש המעיק שהיה לי|4U|
זאת המטרה שלהם, לא? השאלה היא אם הוא זמר מספיק טוב כדי לנצח או שישאירו אותו קצת כדי להראות שהם נותנים צ'אנס ואז יעיפו אותו
זה שזו המטרה שלהם לא בהכרח מבטיח שאני אוהב את זה. למעשה לרוב זה עושה לי בדיוק ההיפך- גורם לי לשנוא את המתמודד אוטומטית אפילו אם הוא/היא שרים לא רע.
מה שכן, מאז שאיידול עברו ל-ABC הם דווקא לא מעבירים אוטומטית לתוכניות החיות מתמודדים שהיו עוברים באיידול של Fox בגלל סוב סטורי. שזה משהו שאני מאוד אוהבת בעונות החדשות. ז"א, אם בא מישהו עם איזה סיפור מרגש וקורע לב או אפילו מישהו מגוחך להפליא שהיה לו אודישן מצחיק ממש אבל לא הכי טוב, נותנים לו עוד צ'אנס בהוליווד כדי להראות אם יש לה/לה משהו אחר להציע מעבר לגימיק, ואם כן הם ממשיכים הלאה, אם לא (ולרוב הם לא) מעיפים אותם כבר בסיבוב הראשון. שזה ממש אחלה.
במקרה של המתמודד הזה ספציפית- הוא היה זמר ממש טוב גם בלי הסיפור העצוב שלו.
עוד אחת עם הספק מרשים
אממ לא ממש, כי אומנם לא שמתי לב אבל בעצם מהספרים של דרו ואופרה נשאר לי רק איזה חצי פרק אז סיימתי את שני הספרים האלה בהליכה אחת.
+ לאחרונה לא ממש בא לי לשמוע מוזיקה בהליכות אז אני שמה לי אודיובוקס במקום וזה ממש זורם לי.
בעיני הוא פחות. נראה מלוקק מידי
יש לו ריבועים ותחת שווה וזה כל מה שאכפת לי ממנו.
איפה תחגגי?
מחובקת עם קערה מלאה במרק קניידלך ואיזה סרט של דרו:-P:
פעם ממש אהבתי את זה, כי גליליות זה יאמי
ממ גליליות זה אכן טעים אבל זה לא כאילו שיש לזה אותו הטעם|תוהה|
סוף סוף אני לא לבד. ידעתי שאשתי לא תאכזב
לעולם לא.
:-D צחקתי בקול (אבל בשקט כי יש אנשים. ואגב, כשאני מגיבה להודעה שלך אני צריכה לדפדף מהר את החלק של קראש השבוע כדי שלא יחשבו שאני גולשת באתרים למבוגרים בלבד :-D)
למה את לא עושה פשוט הגב לכל ההודעה ואז מוחקת את החלקים הלא רלוונטים ועושה אנטר בין התגובות? זה הרבה יותר מהיר ככה.
אם עוד לא שאלו, מי השחקן?
שאלו, ועניתי אבל את אישתי אז אענה לך שוב- אבי. וכן כולנו יודעים איך זה הסתיים:-P:
גם לי נראה שצריכה להיות לי תשובה לזה. כבר לא זוכרת מה ואם עניתי בתשובון שלי.
בעצם, עברתי עכשיו על רשימה שהכנתי פעם בהשארת לונה (אבל לא המשכתי לעדכן כי עצלנות) ואני יכולה לציין את דולהאוס של ווידון. ובעצם התשובה האמיתית היא הסדרה אנג'ל שהתחלתי כי חובה וכל השחקנים, אבל ממש שנאתי אותה והיא קצת הרסה לי את הבאפיוורס שלי
וגם אטלנטה שהתחלתי בשביל דני דונלד גלובר והבנתי שזה לא.
האמת שעכשיו נזכרתי שניסיתי לצפות באישה בבנין בחלון בוואטאבר שקוראים לזה בגלל קריסטן בל וזה לא.
מהממת שכמוך. נשמע טעים רק מלשמוע
אני רק רוצה לספר שהצלחתי להעמיד פנים של ממש מסכנה שלא יודעת לאפות כדי שחברה שלי תכין לי אוזני המן ותשלח לי כדי שאני לא אצטרך חס וחלילה לעבוד קשה:-P:
להמשיך מהודעה 28
זה בסדר, הגבת למי שחשוב וזה מספיק טוב:-P:
ספוילר: לא. הוא עסוק בשטויות ואנחנו לא חשובים לא יותר|פולניה|
נראה שלאחרונה כולם עסוקים בשטויות כי השרשור הזה די קצר יחסית לזה שעבר כבר כמעט חצי חודש.

מילי08

Well-known member
כמו שאבא שלי לפעמים שולח לי כתבות על טיילור שבמקרה היו באתר בעברית על דברים שאני יודעת מזמן:-D
:-D אבל חמוד אבא שלך שמתעניין בתחומי העניין שלך
אבל יכלת לבחור משהו להפוך אליו|שפם| הנה אני אבחר לך: תתחפשי לבל מהיפה והחיה ואז תהפכי לבל ותהיה לך ספריה ענקית. יו וולקאם.
:-D את דואגת לכולם
מודה שהתעצלתי להקשיב לשירים המלאים אבל הקשבתי קצת ויש לו קול יפה. [מארק לאנגן]
כן :-( היה לו קול עמוק ומלא רגש. אני עדיין מבואסת מאוד מהמוות שלו
כל הכבוד על הסבלנות בכלל לקרוא משהו שלא מספיק מעניין אותך.
יש מעט מאוד ספרים שאני מפסיקה לקרוא. בד"כ, גם עם סדרות, אני מחכה להבטחה כלשהי שתתממש. שמשהו יקרה ויהפוך את הספר לוואו. לרוב זה לא קורה אבל אני עדיין מנסה ובגלל זה קראתי עד הסוף. כנראה אני לא אקרא עוד ספרים שלה (אורסולה לה גווין)
אנסתרופוסופית זה שיטת חינוך לא? מה שאת תיארת זה פשוט תחפושת לעצלנים|תוהה|
כן. כנראה הפרסום שראיתי בפייסבוק היה סוג של קליקבייט
חחחחחח מישהו ספציפי? [אני כבאפי כדי להוציא אגרסיות]
באופן ספציפי? אנושות. באופן יותר ספציפי? בני אדם
חחחח חמודה בפורום הזה זאת הדעה הפופלרית:-D את דווקא מלכת הדיעות הלא פופלרית שאוהבת מה שכולם לא ולא אוהבת מה שכולם כן.
:-D אבל התמתנתי ונתתי ללחף החברתי להשפיע עלי והיום אני הרבה יותר חברותית
Ok I'll bite....
על מה את מדברת בדיוק ב"מספרי הקמת השכונה החדשה ביבנה"?
אוי, סורי.. האמת שלא רמזתי לכלום. פשוט פעם (אולי עדיין, אין לי מושג) שידרו בערוץ 1 את פסטיבל מספרי הסיפורים ועל פניו זה היה נשמע מסקרן אבל בסוף זה תמיד היה כמה גמלאים חמודים מאיזו מושבה נידחת שמספרים אנקדוטות שרק הם והחבר'ה שלהם מכירים
הכל שייך למתמטיקה, כי היא שולטת בהכל, כל היקום והכל! אז כדאי שנהיה נחמדים אליה.
אז אולי בגלל זה החיים שלי כל כך סתמיים, כי אני לא נחמדה למתמטיקה (מה לעשות שאני לא מבינה אותה!) והיא מתנקמת בי
מצד שני הם לרוב מרגישים מציאותיים ולפעמים יש בהם אנשים שמנסים לרצוח אותי ודברים כאלה.
נכון, אבל אצלי גם החלומות האלה נורא מעניינים ואני תמיד רוצה לדעת איך הם נגמרים (אבל איכשהו הם לא נגמרים. או שאני מתעוררת או שהם מתפוגגים לחלום אחר). סיוטים מבחינתי זה חלומות שבהם קורה משהו לבני משפחה שלי ואז יש לי תחושת מועקה שלא עוברת
לא קשור, אבל את יודעת שהולכת להיות עונה 4 ל-what we do in the shadows??? והיא אפילו כבר צולמה!
כן!! וגם לא הגבת בשום דרך על הפרקים האחרונים של עונה 3! הייתי בטוחה שראית לפני והייתי כל כך בהלם אבל לא היית שותפה להלם שלי :-D |שפם|. אני ממש לא ידעתי שזה היה ידוע, אבל בדיעבד הם באמת שתלו מלא רמזים
אני לא שמעתי עליו, אבל הוא נשמע טוב באמת.
כן, הוא פחות מוכר. מהצד היותר אינדי של המוזיקה. RIP ;-(
האם מישהו בכלל התייחס לכותרת של השרשור כבר?
הנחתי שזה יעלה מתוך עצמו מתישהו :-D. הבעיה היא שהזכרון שלי לא קיים אז שמות של פרקים אני אף פעם לא זוכרת. אבל בחירה |פצצה|. |רוק||מאוהב|
תודה על התמונה, התעצלתי לחפש בעצמי. לא זכרתי שיש כל כך הרבה סוגים. אני כבר לא אוכלת אותם כי זה חלבי אבל בשקיות הייתי הולכת על הירוק, האדום, הצהוב והכחול. בחטיפים כנראה כל הארבעה ובטבליות שוקולד (?) כלום
אם זה רלוונטי ביוטיוב מישהו מעלה פרקים מהסדרה אבל אני מניחה שזה רק עניין של זמן עד שימחקו לו אותם
(אני אישית תוהה לעצמי מה יקרה קודם הוא יסיים לעלות הכל< נשארו לו 25 פרקים בערך >או שימחקו את מה שהוא עלה )
:-D זה יהיה ממש מבאס שהוא עשה את כל העבודה ואז ברגע אחד יעלימו לו את זה (בדקתי. נכון להיום זה עדיין שם. מגניב. וגם אין תירוץ לסהר)
בשלישי שעבר היה לי רשימה של סרטים שהתכוונתי לראות כולל הוא שבעברית משום מה נקרא "חיה בסרט"
ולא ידעתי במה לצפות ואז נכנסתי לפורום ואת הזכרת שיש לה יום הולדת אז החלטתי לצפות בו
תלמידה למופת וחברת אמת :-D
שינה טובה. עד שתהיה סדרה טובה ששווה לא לישון בגללה
מדויק. אבל זה לא מסביר למה גם כשאני עייפה אני מרשה לעצמי לראות "רק עוד פרק"
|ענבים|שם מלא: לכל דבר יש סיבה
זה גם תקף כציטוט החודש :-D
|תות|דמויות החודש: חיה ההומלסית מ-'ילדים ביער'
זאת דלית כהנא? בגלל זה בתמונות השיער שלה נראה כמו פאה ממש גרועה?
|תות|קראשי החודש: סנדי בר. צפיתי בפרקי הפתיחה של 'רוקדים עם כוכבים' (לא באמת מעניין) והיא נראית פשוט פצצה :love:
מצחיק אותי שמעלים מהאוב כל מיני שמות עבר בשביל תוכניות כאלה. בתמונות שראיתי עכשיו היא בכלל לא דומה לעצמה
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): הרבה זמן לא התחפשתי באמת. הייתה תקופה שהתחפשתי עם חברים. היום כל אחד במקום אחר, אז בטח (שוב) אתחפש לקאובוי 🤠
קאובוי זה גם קלאסיקה וגם להתחפש בלי להתחפש באמת
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לכיסא. כי כל היום אני יושב ועובד
עבודה זה דרעק |שפם|
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? תחבושת הגיינית (פד) :ROFLMAO:
:-0 פרט נמק והסבר
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? קאובוי? גרוע כי זה לא דורש השקעה. למרות ששנה אחת השקעתי והיו גם אביזרים
אני מבקשת למחות! עצלנות היא לא גרועה ולא מביכה ואתה גם השקעת באביזרים (שהם..?) אז אתה בסדר
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? כמובן שלא משהו עם פטריות ⬆️. עגבניות, שמן זית, בזיליקום קלאסי
|כן|
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? הטרייפל המפורסם של רייצ'ל מחברים
:-D רגע, זה זה שהוא גם פאי רועים וגם עוגה?
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? אין לי בשלוף, אבל אני מתכנן להכין השנה אוזני המן ללא גלוטן
פשש, יפה לך
נס קפה זה לא :coffee:
:-D נס קפה חול הוא לא קפה אמיתי אבל נס קפה מגורען כן כי ככה אני קובעת
אעעע מישהי כמוני. למרות שפטריות חיות אני מסוגל לאכול
בלעעעעע. לא טרחתי לנסות פטריות חיות. ניסיתי פטריות מבושלות או מטוגנות וזה תמיד נוראי ביותר ורק המחשבה על זה עכשיו עושה לי בחילה. בלעעעעע
גם אני. אולי מלחמת עולם שלישית תעשה את זה? :ROFLMAO: :unsure:
לא, זה לא מספיק טוב. מלחמה הורגת רק אנשים מסויימים ואז למשפחות שלהם עצוב וקשה. עדיף משהו אחד שיבוא בבום ויסיים את העבודה. התמונה של הפלאט ארת' ששמתי תקפה גם עבורנו

reasonforall

Active member
זאת דלית כהנא? בגלל זה בתמונות השיער שלה נראה כמו פאה ממש גרועה?
בדיוק

עבודה זה דרעק |שפם|
יש לנו ברירה?

:-0 פרט נמק והסבר
לא זוכר מהיכן הגיע הרעיון. אני וחבר התחפשנו שנינו, קנינו חומרים והכנו בעצמנו. וכמובן שהשוונו לדבר האמיתי :-D

פשש, יפה לך
בינתיים הכנתי שוקלד-צ'יפס ללא גלוטן שיצאו נדירות.

בלעעעעע. לא טרחתי לנסות פטריות חיות. ניסיתי פטריות מבושלות או מטוגנות וזה תמיד נוראי ביותר ורק המחשבה על זה עכשיו עושה לי בחילה. בלעעעעע
בלעעע לגמרי (את טבעונית לא? איך זה עובד עם אי אכילת פטריות?)

לא, זה לא מספיק טוב. מלחמה הורגת רק אנשים מסויימים ואז למשפחות שלהם עצוב וקשה. עדיף משהו אחד שיבוא בבום ויסיים את העבודה. התמונה של הפלאט ארת' ששמתי תקפה גם עבורנו
אולי אסטרואיד? כמו שבסרט שיצא לאחרונה 'אל תסתכלו למעלה'. פשוט פוף והכל נעלם

:-D רגע, זה זה שהוא גם פאי רועים וגם עוגה?
טרייפל (שאמור להכיל עוגה כלשהי, פודינג, פירות וכו') שהתמזג עם פאי רועים

מילי08

Well-known member
לא ניסיתי עם האצה בפנים, אבל אם כבר סושי עם "אצה בקושי מורגשת" אז לא יותר הגיוני כבר לאכול אורז עם ירקות (או דג) וזהו?
פרס שווה
חחחח איכס. בטח בי"ב כי בנים בתיכון הם אהבלים נכון?:-D
זה מזכיר לי שמתישהו בבי"ס אחד התיכוניסטים התחפש למלכת היופי הגרוזינית. עכשיו, זה כל כך גזעני וסטריאוטיפי, אבל עד היום רק המחשבה על התחפושת מצחיקה אותי (אם אני זוכרת נכון, הוא עשה גבות מחוברות ושפם ושומה ובגדים עם לכלוך או עלים שנדבקו אליהם)
רגעעעע אז מה זה בלי אביזרים? כובע וזהו?
חולצה משובצת, דאא
אז קודם כל, אני נאלץ גם לבגוד בטלוויזיה ולבחור בשינה טובה.
כלומר אני מאוד בעד שתהיה לי סדרה טובה, אבל רוב הגוף שלי בוחר בשינה טובה.
אתה רומז שאנחנו אנשים חלשים?
|ענבים|שם מלא: ניקולאטוס ברוטוס ה15
מרשים. למה 15 ולא הראשון?
|ענבים|תואר אצולה: דוכס (או פריים)
או בשם המלא - הדוכס העריץ
Raised by Wolves - ממשיכה להיות מעולה
אני מתכננת עליה גם מתישהו
Disenchantment - נהניתי ממה שראיתי, אבל מאוד הרגיש לי זה שאני לא זוכר מספיק מה קרה בעבר ויש לזה משמעות בסדרה הזאת.
אני נהניתי ממנה ונזכרתי בדברים תוך כדי צפייה
This is going to hurt - מדהימה בעיני. הייתי רואה את הכל ברצף אם זה לא היה גם קשה על הנשמה.
טוב נו, כבר אמרתי לכם שאני גם אראה (מתישהו). תפסיקו להפעיל לחץ
אלן ריצ'סון שפשוט יש לו גוף מאוד מאוד מרשים.
יאפ!!!!! מעניין אם גם אני בחרתי בו. לא זוכרת כבר
ציטוט החודש: The Jewish soul is homosexual. Good night
- בצלאל סמוטריץ
אמן שהוא באמת אמר את זה (אבל זה בטח ארץ נהדרת)
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): את כאילו שואלת דבר והיפוכו. אם מישהו לא מתחפש אז את רוצה שמצד אחד הוא ייתן תשובה אמיתית אבל מצד שני שלא יתן את התשובה "כלום" אפילו שזאת התשובה האמיתית שלו.
:-D פיצול האישיות של עדי
אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)?
הייתי מתחפש לסופרמן. זה לא מראה טוב, אבל הכוח שווה את זה.
:-D זה באמת לא מראה טוב לאף אחד שהוא לא שרירי ובנוי לתלפיות
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אני בקושי זוכר תחפושות שהיו לי כשהייתי קטן. אני זוכר פיראט, שטן ושרלוק הולמס. אני מניח ששרלוק הולמס היה הכי מוצלח. גם היה My little pony, אבל לא נראה לי שזה היה מוצלח (כלומר זה לא הוציא אותי מהארון, אז כנראה זה לא היה מוצלח)
איזה משקיען. תחפושות שוות.
איך הפוני הקטן אמור להוציא מהארון? אני לא בקיאה מספיק או בכלל כדי להכיר רפרנסים
אגנס תתחפש באופן מהודר אבל לא בטעם טוב למישהי עם כסף חדש. אבל היא תלבש את התחפושת רק בחדר שלה לבד ותצחק לעצמה קצרות, לא בפומבי.
:-D נשמע נכון
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: הייתי שמח אם הייתי אוהב פיצה. יש הרבה מצבים שבהם יש לי אופציה להשיג פיצה חינם, אבל אני לא אוהב אז אני לא נהנה מזה.
חח, זה באמת מבאס שאפשר לקבל משהו בחינם אבל אי אפשר להנות ממנו
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? מעליב. שתדעי לך שלפעמים בחול אני מזמין פסטה ברוטב שזה בעיקר ביצה ובייקון שזה דברים שאני אוהב.
:-D הופה! מצאנו שילוב שניק אוהב
הרבה יותר טעים נשנושים כיף כף:
לא ידעתי שזה קיים
היה בפיוצ'רמה מאכל שהיה נראה נורא טעים ורוב אוכלוסיית כדור הארץ די התמכרה אליו. ואז הם גילו שאלו תינוקות של זן חייזרי נבון. ועדיין היה להם ממש קשה להפסיק.
:-D אוי
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? אני לחלוטין מהמאחרים. זה לא ממש אשמתי כי אני בא ממשפחה של מאחרים כרוניים. אמא שלי הייתה מהסוג של: חצי שעה אחרי השעה שהיינו אמורים כבר להיות במקום אז היא פתאום נזכרת שצריך לשטוף כמה כלים לפני שיוצאים מהבית.
:-D חחח. טוב שיש עוד מישהו בצד שלי
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אז כל הדברים שאני לא אוהב לאכול או לשתות בעוד אחרים כן אוהבים זה יחשב כדעות שליליות? זה די הורס לי.
כן, אפשר להחשיב את זה כסוג של
אז הנה: אני אוהב לעשות דברים תירותיים כשאני בחו"ל. אני לא יודע אם זה לא פופולרי באמת בציבור, כי עובדה שהרבה אנשים הולכים למקומות כאלו. אבל רוב המשפחה שלי תמיד משתדלים להמנע מדברים תיירותיים ואני דווקא אוהב לזרום עם זה שאני תייר.
אני יכולה להבין. תנו לתייר לחיות!
אוזני המן זה לחלוטין מאכל החג הכי מאכזב. אפילו כשזה עם שוקולד זה לא טעים. וזה מרשים.
חח אני מסכימה איתך... משהו בבצק לא עובד
לפני שנתיים עמדנו מול מערכת בחירות נוספת (אני חושב שלישית בתקופה של קצת מעל שנה) ואז ארץ נהדרת עשו את הקטע הזה שאני לחלוטין מת עליו:
מתחילים לבוא אנשים ונגמר לי הזמן אז אני אראה את שני הסרטונים אחר כך
ומשהו שבעיקר עדי|חזיר| תעריך:
חח, מה?!?

להמשיך מתגובה 46

למעלה