The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שמחה על התמיכה הנרחבת בקורנפלקס הירוק.
רק להבהיר שאם הקורנפלקס שלך הוא ירוק אז כנראה עבר זמנו
ניק קיבל פטור כדי שהוא לא יעצבן אותי לא בתור פרס:-D
כאילו זה יעזור
אנסתרופוסופית זה שיטת חינוך לא? מה שאת תיארת זה פשוט תחפושת לעצלנים|תוהה|
לא כתבת את זה נכון
וזה יותר משיטת חינוך, זאת תורה פילוסופית ודרך חיים.
פשוט הרבה בארץ פשוט מכירים את בתי הספר שפועלים לפי התורה הזאת.
(וכן, אני יודע את כל זה ועוד כי בגלל שמילי כתבה על זה וזה גרם לי לקרוא ערך ויקיפדיה)
(אם כי עדיין לא הבנתי איך זה יכול להתקשר לתחפושת)
הכל שייך למתמטיקה, כי היא שולטת בהכל, כל היקום והכל! אז כדאי שנהיה נחמדים אליה.
או שהמתמטיקה שייכת להכל (אני לא בטוח לאן אני הולך עם זה)
אני לא שמעתי עליו, אבל הוא נשמע טוב באמת.
אני חושב שאולי מילי המציאה את המארק לאנגן הזה כי אף אחד לא שמע עליו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הצטרפתי באיחור:
|ענבים|שם מלא: דורי
|ענבים|גיל ב1989: 8
|ענבים|תואר אצולה: מלך הטטריס
אתה לא מאחר כי המסיבה מתחילה רק כשמלך הטטריס מגיע
|תות|סדרות החודש: או ווא. חיל החלל, להרוג את איב (שחזרה סופסוף!), השעשועון, שעת אפס, הדיילת.
|תות|סרטי החודש: אכפת לי ותעלומת רצח
רואים שאתה מנצל את הנטפליקס שלך טוב
|תות|דמויות החודש: וילאנל (הדמות של כל הזמנים), מירנדה מהדיילת, אדריאן מחיל החלל, המורה משעת אפס.
אני מסכים שוילאנל היא דמות מעולה. לרוע המזל לדעתי היא נמצאת בתוכנית לא מספיק טובה.
|תות|קראשי החודש:אמרתי כבר וילאנל?
אני חושב שכן (יחד עם זה גם אמרת ג'ון מאלקוביץ)
|תות|ציטוט החודש: "להיות בכלא זה כמו בצבא. יש מדים ודרגות, או שאתה שפוט של מישהו או שמישהו שפוט שלך". מתוך "חיל החלל".
נחמד
|תות|למה מצפים בחודש הבא? שברוסיה יבינו שאפשר לחיות גם בלי להרוג. אה, יש לי יום הולדת ב-22.
עוד 56 דקות יום הולדת!!!
אני מכיר עוד מישהו שיש לו יום הולדת מחר
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לברווז בסגנון פקין.
כדי שיאכלו אותך?
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? פאשה טורקי.
הייתי צריך לגגל כדי שתהיה לי תמונה בראש של איך זה נראה. אבל זה באמת נראה כמו תחפושת טובה
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? תייר אוסטרלי. אפילו את המבטא לא הצלחתי לחקות.
איך מבדלים תייר אוסטרלי מתייר מארצות אחרות?
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? וילאנל למוכרת פרחים, מירנדה לפעילת איכות הסביבה.
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: בורקס תרד.
היה לי עכשיו רעד של חלחלה בגוף רק מלקורא את המילים האלו
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? להכין ולטעום גווקאמולי או סמוסה.
למרות שאני לא אכלתי ממנו אני הכנתי כמה פעמים גווקמולי ואמרו לי שהוא טעים (וראיתי שאנשים באמת אוכלים ממנו)
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): גם רוצחים פסיכופתיים הם בני אדם (שוב וילאנל!)
טכנית זה לא כל כך דעה - יותר כמו עובדה מדעית (כלומר אני מניח שייתכן שיש גם חיות מסוימות שיש להם רוצחים פסיכופתיים, אבל זה מרגיש כמו דבר יותר של בני אדם)
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? אכפת לי. רוזמונד פייק הייתה אדירה.
הנושא של הסרט נראה לי מגעיל.
שכן זה מוזר כי אין לי בעיה לראות סרטים על רוצחים ופושעים שונים, אבל להשיג אפוטרופסות על אנשים זקנים כדי לנצל אותם מרגיש לי איכשהו דוחה ברמה יותר גבוהה מקניבליות.
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?
לא זכור לי שהכרתי אבל נחמד

dory30

Well-known member
אתה לא מאחר כי המסיבה מתחילה רק כשמלך הטטריס מגיע
יש בזה משהו
רואים שאתה מנצל את הנטפליקס שלך טוב
משתדל. ראיתי גם את הודעה אדומה ואת כתבים מיוחדים.
עוד 56 דקות יום הולדת!!!
אני מכיר עוד מישהו שיש לו יום הולדת מח
תודה. טכנית נולדתי ב-21:00 בערב, בדיוק כשהתחיל מבט לדברי אמא שלי.
איך מבדלים תייר אוסטרלי מתייר מארצות אחרות?
לפי טיסת הקונקורדס, הוא צולה שרימפס על האש.

מילי08

Well-known member
האמת שקרה לי שדווקא כשאני מנסה לאחר אז אני מקדים. אבל לרוב אני יכול לסמוך על עצמי לאחר לכל דבר
:-D מוכר
אני גם שמח שבפורום שלנו אוהבים את הנצחיים
אני חייבת לראות כבר. אולי בסופ"ש
חשבתי שאם אני אגגל את המשפט הזה אז אני אקבל רמז לתשובה, אבל פשוט קיבלתי לינק לשרשור הזה.
:-D
יש בבוקסטגרם (אנשי ספרים באינסטגרם) אנשים שמשוויצים בכך שיש להם לפעמים 6 או משהו עותקים של אותו ספר במהדורות שונות. ולפעמים זה ספר שיצא לפני פחות מחמש שנים.
אוי באמת? מה זה נותן להם חוץ ממלא ספרים בבית?
אם היית מתחפשת לעצמך אבל עשירה אז היית הופכת לעשירה
חחח נכון
גם אני הרבה פעמים מקדים כשזה למקום שאני לא יודע כמה זמן יקח לי. אם זה גם חשוב לפחות. השבוע יצא לי לשבת באוטו איזה 20 דקות ולחכות לזמן של פגישה. מזל שיש סמארטפון.
קורה לי הרבה. ובאמת מזל. למרות שכשאני חושבת על זה, לפני שהיה לי סמארטפון הייתי קוראת ספר במצב כזה, אז אולי גם קצת חבל.
אני חושבת שכיום אנחנו לא יכולים להסתדר בלי הסחת הדעת התמידית של הסלולרי. גם אם אין לנו קליטה ואין איפה לגלוש, אנחנו פשוט נבהה במסך ונזיז מסכים לצורך ההתעסקות.
או שזאת רק אני?
עונה לניק בתקווה שהוא יענה לי עד סוף החודש.
כי היא רודנית. [עחו"ס]
זה מוטיב חוזר בפורום
ככה זה נראה באתר שהזמנתי (וזה נראה די אותו דבר במציאות, כאילו לא מקרה שנראה יפה באתר ומגיע לך פח)
1647718740611.png

הרבה אנשים אמרו לי שזה יפה אבל רק בנאדם אחד זיהה (וממש התלהב:-])
שווה!
ומגניב שהוא זיהה
איחרתי למסיבת פורים בשעה כי ממש התאמצתי לאחר ועדיין יחסית הקדמתי|פנים|
:-D :-D
יחסית לניסיון ראשון שלך לעשות ניק זה לא רע :-D
:-D קשה לעשות ניק. צריך מוד מיוחד בשביל זה
:-D זה הוביל אותי לחפש עוד גיפים דומים ו- וואו. יש כמה שמפציצות כמו שאני מעולם לא ידעתי

ואיזה כיף לך! אני חושדת שהצפיה המרובה שלי בסדרות עם אלימות היא הסיבה ליותר מידי חלומות על רוצחים שרודפים אחרי.
כשיצא לפני שנים טריילר לסדרה ג'קיל, הוא היה כל כך מפחיד שהיה לי סיוט מזה בלילה. לא זוכרת את הפרטים רק שזה קרה. אולי בגלל זה אני לא אוהבת לראות סדרות פשע ואלימות
תבת מאט סמית'.
זה תירוץ מספיק בשבילי להעלות עוד תמונה של מאט סמית'.
כי לא גדלת בקיבוץ. אנחנו ממש עבדנו. בערך מכיתה ו' או ז' היינו עובדים איזה שעתיים אחרי בי"ס (לא כל יום, לא זוכרת בדיוק איך זה היה), בחופש הגדול היינו עובדים משהו בין שבועיים לחודש, ובתיכון היתה לכל שכבה ממש יום אחד קבוע בשבוע שהוא יום עבודה במקום לימודים.
למרות הביקורת על הקיבוץ, ובלי להכיר את המערכת לעומק, זה דווקא חשוב בעיני. זה לימוד שונה, לא רק של שינון אלא של אחריות ומוסר עבודה ועבודת צוות.
אויש אתה ומילי גם כן, די כבר לראות התעללות בכל דבר! אני לא רואה שום סיבה לחשוב שהם סובלים, הם לא נראים לי סובלים.
אני אמרתי על העיזים כאן שהם סובלים? אני באמת לא זוכרת אבל לא נראה לי שאפשר לכעוס עלי במקרה הספציפי הזה (במקרים אחרים כן... :-P:)
הגיוני. למרות שאני רואה אותך יותר כבלאדריינה
דילן היא הדה, עחו"ס היא בלאדריינה
יש לך המון דעות חיוביות על דברים לא פופולריים. מספיק שתסתכלי על התשובות שלך: קית' אורבן, קליק, תחפושות טאקו...
הזכרת לי עכשיו שקיבלתי ביום חמישי בעבודה אוזני המן והם ישבו לי בתיק מאז.
:-D |פנים| בטח היית מהילדים שהיו שוכחים את הסנדביץ שלהם בתיק למשך חודשים
אחיינית שלי פשוט אומרת "אל תמות" בכל פעם שהיא נפרדת ממישהו מהמשפחה
חח, אוי זה חמוד ומטריד באותה מידה
אני לחלוטין מתגעגע לסגר הראשון ההוא.
הבעיה עם זה שהקורונה כל הזמן חוזרת היא שאני כל הזמן קצת בתקווה שנקבל עוד סגר גדול, אבל כיום כבר פשוט לא יודעים לעשות סגרים כמו בעבר.
(אני לא מאמין שבסופו של דבר אני נוסטלגי ל2020)
:-D |כן| להכל
כיום זה בטח הופך להיות יום מעלי סיפור באינסטגרם
וואי נכון. אני עדיין לא מצליחה להבין את המשמעות של הסטוריז (בפייסבוק שיש לי). מה הקטע? מה זה נותן? למה לא להעלות פשוט פוסט?
היה לי היום שנץ עם חלומות מוזרים שממש שכבתי וחשבתי עליהם. (אבל זה היה לפני יותר מחצי שעה אז כמובן שכבר שכחתי אותם)
אני לחלוטין בעד חצי יום טלוויזיה וחצי יום שינה.
למרות שאז איפה נכנס שיטוט באינטרנט, כתיבה בפורום ופתירת וורדלים?
צודק, אז רבע רבע ורבע מכל דבר
אוף, איך שאת כתבת מרדרוויל גרם לי לחשוב לשניה שאת כותבת "דרדוויל"
סורי...
(ראית את הראיונות שלו עם קונאן אוברייאן?)
אני לא רואה ראיונות או מאחורי הקלעים או מסעות יח"צ. אני רוצה שהעולם הטלוויזיוני שלי יישאר לא נגוע במציאות
סיקרנת אותי, אבל זה לא מה שמקבלים כשמגגלים תחפושת אנתרופוסופית.
אני גם לא מצאתי אחר כך את התחפושת
בכל מקרה גררת אותי לבדוק מה זה בכלל בעצם אנתרופוסופיה, אז תודה על השעה מהחיים שזה יעלה לי...
קראתי והסבירו לי כמה פעמים בעבר אבל אני עדיין לא יודעת מה זה
זה יותר משיטת חינוך, זאת תורה פילוסופית ודרך חיים.
פשוט הרבה בארץ פשוט מכירים את בתי הספר שפועלים לפי התורה הזאת.
(וכן, אני יודע את כל זה ועוד כי בגלל שמילי כתבה על זה וזה גרם לי לקרוא ערך ויקיפדיה)
(אם כי עדיין לא הבנתי איך זה יכול להתקשר לתחפושת)
נראה שהקשר לתחפושת הוא בפשטות ובדגש על יצירתיות ועבודת יד. ומה שכתבת זה בדיוק מה שאני יודעת אבל לא יכולה להסביר מה זה אומר
*שלשום חיפשנו את האחיינית בת השנתיים שלי באיזה עשר תחפושות שונות (היא הייתה מאוד בעניין) אבל לא היינו בטוחים מה נחשב תחפושת סינית ומה נחשב תחפושת יפנית, אז יכול להיות שעשינו שילובים לא נכונים.
:-D זאת תחפושת אז הדיוק לא קריטי
יש קטע מוזר הרבה פעמים בסדרות אנימציה כשאוכלים שזה נראה כאילו האוכל נעלם באופן כמעט מסתורי בתוך הפה וזה גורם לכך שאני מניח שזה בטח נורא טעים.
וגם האוכל אף פעם לא נגמר!
תכלס זה באמת אמור להיות קל להפסיק לאחר - פשוט להחליט שצריך להגיע למקום רבע שעה או חצי שעה מוקדם יותר ממה שבאמת צריך.
אבל בפועל זה הרבה פעמים לא ממש עובד.
הגעתי למסקנה שאיחורים זה הלך רוח. אני לא יכולה לשנות הלך רוח אבל אני יכולה לעשות מאמץ. השאלה אם זה יעבוד
איך היית עם טיולי שנתיים של בית הספר?
אני חושבת שבשלב מסוים הייתי קצת מסוגרת והיה לי קשה להשתלב ובמקביל גם הייתי (עדיין אבל קצת פחות) איסטניסטית שצריכה את הסדר והנקיון שלה, אז היה לי קשה גם בטיולים של בית ספר. למרות שעכשיו כשאני חושבת על זה, אני לא זוכרת יותר מידי, רק אימג'ים פה ושם מטיולים שונים
אני לא בטוח אם המאמינים בכדור הארץ שטוח מאמינים שיש כזה דבר אסטרואידים.
גם הדינוזאורים זאת אשליה אופטית ואנחנו גם יודעים שהקורונה היא הונאה :rolleyes:
אין לי הרבה זמן להגיב כי אני אמורה להעמיד פנים שאני עובדת|יעני|
:-D מוכר!!! אבל בזמן האחרון אני פחות מעמידה פנים ויותר צריכה לעבוד באמת :-(
ו- הנה הוא חזר :-D
אני חושב שאולי מילי המציאה את המארק לאנגן הזה כי אף אחד לא שמע עליו
1648022166764.jpeg
|בוכה|
היה לי עכשיו רעד של חלחלה בגוף רק מלקורא את המילים האלו
בורקס תרד זה באמת טעים אבל אתה אתה אז אני לא מופתעת
עוד 56 דקות יום הולדת!!!
תודה. טכנית נולדתי ב-21:00 בערב, בדיוק כשהתחיל מבט לדברי אמא שלי.
כבר היה אבל מזל טוב דורי!
שכן זה מוזר כי אין לי בעיה לראות סרטים על רוצחים ופושעים שונים, אבל להשיג אפוטרופסות על אנשים זקנים כדי לנצל אותם מרגיש לי איכשהו דוחה ברמה יותר גבוהה מקניבליות.
|כן|

Lhuna3

Well-known member
אני חושבת שכיום אנחנו לא יכולים להסתדר בלי הסחת הדעת התמידית של הסלולרי. גם אם אין לנו קליטה ואין איפה לגלוש, אנחנו פשוט נבהה במסך ונזיז מסכים לצורך ההתעסקות.
או שזאת רק אני?
|כן| כמובן שכולנו. בדיוק השבוע נתקלתי בזה:

LeAnnDylan

Well-known member
יאמי!
(לא ראיתי סופרמנים כבר שנים. לא ידעתי שהורידו לו את התחתונים)
נשמע מלוכלך
נראה שניק לוקח ממך את הבכורה. קוטג' וקינמון במקום השני
לונה אל תקשיביב לה. ביצה ובייקון על פסטה נשמע מגעיל גם עם שם איטלקי מתגלגל
חמוד שהוא. בדיוק עשה מדידות לבר מצווה
אני כבר מכינה את הסוכריות
יצא לי להסתכל בתמונות מטיולים שעשיתי ולמרבה הצער והמבוכה גם לי יש תמונות כאלה. אבל אני הקורבן פה, זה לא אשמתי
מגדל פיזה ניצל אותך מינית?
אני באיחור לא אופנתי. דילן כבר העניקה לך קיצור?
יאד"ט? אולי יד טננט?
מזל שאת לא זאת שמחלקת פה כינויים אחרת כולנו היינו עם שמות של אנדרטאות:-D
:-D רגע, זה אומר שאת ילידת 29 בפברואר ולא חגגנו לך?! :-0
איך הבנת את זה?|תוהה| אני פשוט הבנתי שהיא ילידת 89.
זה כמו שתמיד בסדרות משטרה נותנים לנו איזה 2 רמזים ואז פתאום החוקרים מצליחים להבין מי הפושע מרמזים שבכלל לא קשורים ל-2 שניתנו לנו.
חחח. בארץ אנחנו לא במינוס אבל בתוך הבית זה מרגיש בדיוק ככה
גם פה אנחנו לא בדיוק במינוס אבל זה הרגיש ככה איזה כמה ימים.
לא התכוונתי להתחכם אבל בגלל שהייתי עייפה ועדי שאלה לא נכון "למה אתם מחכים בחודש הבא" יצא שהתשובה שלי כאילו מתחכמת כי כאילו עניתי על מה אני מצפה באפריל כשבפועל אני יודעת שאמורים לענות על משהו של החודש הנוכחי.
:-D. החיבה אליו מגיעה בגיל מסוים [חציל]
לא יודעת כל מי שאני מכירה אוהב חציל כבר מגיל צעיר. למעשה אמא שלי כשהיא מבשלת לשישי מכינה איזה 30 סלטים ובערך 20 מתוכם כוללים חציל אז היית מצפה ממני לאהוב את זה אבל בשום וריאציה שלו הוא לא זורם לי8-{
:-D. הפכת לאמריקאית רשמית
בגלל שאני אוכלת מקדונלדס?
בתאכלס אהבתי מקדונלדס גם בארץ (והמקדונלדס בארץ פי מיליון יותר טעים מפה) אבל היתרון של מקדונלדס פה זה שהכל ממש ממש זול. אני אוהבת בעיקרון רק את ההמבורגר או המקצ'יקן של הארוחת ילדים. ואני יכולה לקנות 4 כאלה עם קולה גדולה באיזה $5. ברגע שמקומות אחרים יביאו לי את כמות האוכל שאני יכולה להזמין פה בפחות מ-$10 אולי גם הם יהפכו להיות מסעדות הבית שלי:-P:
חברה למופת את
אני גם חושבת. אבל חברים שלי לא שותפים לאותה דעה|שפם|
חח. אני לא זוכרת. הולכת לחפש (אחרי שאסגור פערים בפורום)
חח בקצרה- רציתי להתחפש לפאוור ריינג'ר הוורודה אבל בגלל שאני ואחי היינו ילדי נזק, ההורים שלנו היו קונים לנו תחפושות רק בלילה לפני פורים כדי שלא נהרוס אותן לפני שצריך באמת להתחפש. אבל אז כבר לא נשארו תחפושות של הוורודה ואמא שלי הניחה שאדום זה גם צבע של בנות אז היא קנתה לי במקום את התחפושת של הפאוור ריינג'ר האדום וגיליתי את זה רק בבוקר שהיו צריכים להתחפש :-(
טוב, הוא שווה יותר כשהוא מתאמן ומזיע מאשר בתמונות עם הפוני בעיניים. הוא קצת מצחיק אותי האמת. ואוהב להצטלם עם מכנסיים ממש צמודים שזה פלוס. ולא לשכוח את השרשרת הנוצרית. אבל הוא משעשע אותי
אני רק ראיתי מכנסים צמודים וזיעה על הקוביות ונמסתי.
אני סוכמת על ההמלצות של אינסטגרם בשבילך ויודעת שאת תדאגי לנו גם בחודש הבא
אני דווקא חושבת שבחודש הבא אני אפרגן לאחת הנשים שלי.
אבל אולי בשביל שיהיה לכולנו יפה בעיניים נבקש גם מהאינסטוש לתרום איזה חתיך.
זה נכון גם למוזיקה. אני מנסה להגיד לעצמי כל פעם מחדש שזה שאני לא אוהבת מזרחי וים תיכוני, לא אומר שאחרים לא יכולים להתרגש מזה ולחשוב שזאת מוזיקה טובה
האמת היא שבמקרה של מזרחית, לפחות כזאת של לפני עשור ויותר, המילים עצמן באמת הרבה פעמים מרגשות. זה פשוט הלחן והשירה עצמה שקצת מוריד לי לפעמים. אבל מבחינה לירית יש המון שירים מזרחיים יפים.
אני מקבלת בברכה כל מי שנכנס לתפוז מהעבודה
בתאכלס להספיק לענות על השרשורים פה מרגיש כמו עבודה לפעמים|חבול|
מה זה וי כחול? כאילו חשבון רשמי? אבל לא כל אחד יכול להצהיר שהוא טיילור סוויפט ולפתוח חשבון בשמה?
אויש איזה חמודה את.
איך את שמה לב לפרטים! יש דברים חריגים שקופצים לי לעין. לרוב אני מתעלמת.
זכור לי משהו שהראו לנו פעם באיזה שיעור פסיכולוגיה על תשומת לב לדברים כאלה
כמובן שגם הפעם לא שמתי לב.
כמו לינקולן
לינקון
לינקלן
לינקן (זאת כנראה הההגיה הנכונה)
מה ששמתי לב זה שלאנשים מהדרום יש מבטא כזה שכשהם הוגים את כל המילים/שמות האלה עם L שקטה אפשר לשמוע אותה אצלם. כמובן לא בצורה עילגת כמו שמישהו עם מבטא ישראלי כבד יגיד. אבל נגיד כשהם אומרים Walk או Talk אפשר לשמוע קצת את ה-L וזה לא נשמע כמו ווק או טוק כמו אצל אנשים מקליפורניה נגיד. למעשה יש לי אפילו איזה חברה דרומית שנזפה בי שאני הוגה את המילים לא נכון כי לא שומעים אצלי את ה-L :-D היא כל הזמן אומרת לי It's waLk not WOK it's not a cooking pan" :-D
וואטאבר|שפם|
הבנתי באיחור. אוף, מעצבן שאני לא מגיבה בזמן. כבר התלוננתי על חיי הבוגרים?
התלוננת אבל אף אחד פה לא קיבל את התלונה שלך.
נכון. בארה"ב הם ממש רציניים ומפחידים
כן אבל ביחס לארץ עדין זול פה יותר הכל גם אם מוסיפים תשלום קו טלפון במחירים מופקעים ומחסור בדודים.
מדהים אותי שיש לך גם חיים מלאים בפורום וגם חיים מלאים מחוץ לפורום
לא הייתי קוראת לטיול בפעם בשנה "חיים מלאים".
:-D. באמת? היא לא משדרת את זה [אבי מהמאה]
לא משדרת חמידות או לא משדרת נעלות?:-D

LeAnnDylan

Well-known member
בגלל זה ספורט רע לבריאות
השבוע הוא היה רע לבריאות המנטלית שלי כי כל השבוע הייתי עסוקה בלקבל עצבים על השותפה שלי שרימתה מידי יום כדי לנצח בתחרות שלנו:-[
ועדין ניצחתי אותה אז שתמות|שפם|
|כן|. אצלי זה גם יותר התעסקות כי אני צריכה להוציא את המחשב מהארון ולהדליק אותו ולמצוא פוזיציה שתאפשר לי גם לרבוץ וגם לכתוב.
אוי גם אני צריכה כל הזמן למצוא פוזיציה. יש לי בחדר 3 מחשבים ואני מנסה כל פעם לשבת עם אחד מהם באיזה מיקום או תנוחה ואף פעם לא ממש נוח לי. למרות שבאיזה התקף עצבים השבוע עשיתי קצת פנג שואי בחדר וקניתי אוטומן חדש שמתגלה כמו דבר מאוד נוח לשבת עליו כשאני על המחשב. אבל כמובן שלא ליותר מידי שעות. בשביל זה אני שומרת תגובות ארוכות כמו אלה לזמן שאני בעבודה.
:-D מישהו בדק מה אם ניק באמת? צריך משלחת הצלה?
תפרסמו לו פה איזו חידת מילים ותראו כבר איך הוא זוחל החוצה מהמחבוא שלו.
ספיקינג אוף חידות מילים, מי רוצה לעזור לי לפתור את התשחץ בעיתון של דרו? :-D
חחח.
יותר בכיוון של המלכה האם (דיים עדנה)
צפה בקובץ המצורף 44292
גם בגיל הרוחני שלי אני קרובה אליה :-D
חח שימי עליה חתול וככה אני מדמיינת אותך יושבת ועונה לנו:-D
קראשי החודש שלי.
נראה לי שמגיע לשניהם תמונה

|מזיע|
יאמי!!|יאמי|
הבעיה היא שאנחנו יודעים איך הוא ייראה בעתיד
:oops::oops::oops:
:-0 יוקר המחייה הישראלי הגיע גם אליכם [קורנפלקס ב-15$]
זה סתם נראה לי חלאות ישראליים באמזון שמנסים לעשות כסף על אנשים מסכנים כמוני.
אבל הבוס שלי היה חמוד ונסע השבוע לאל איי וחזר עם קופסה של כריות בשבילי|מאוהב|
מגניבה |מאוהב| טוב שיש בודדים שמצילים את כבוד הפורום.
באמת חבל שהיא נעלמה
סליחה התחפושת של עדימון והטמפון של ריזון לא מספקים לך?!
רק דרישות יש לאנשים פה|שפם|
אולי אבל במסעדה ההיא זה היה פשוט מעולה. הייתי צריכה להחזיק את עצמי לא ללקק את הצלחת בסוף
את מסתובבת יותר מידי עם חתולים:-D
גל גדות הוציאה פרנצ'ייז של אוכל?!
לא יודעת אם יש לה פרנצ'ייז של אוכל באופן כללי, אבל היא כן הוציאה מק אנד צי'ז "בריא".
ברור שרצינית :-D. ומסתבר שאני ממש לא לבד!
חח וואלה לא נראה כזה מגרה:-D
מצד שני לחם באופן כללי זה לא דבר שמגרה אותי במיוחד.
חחח. מניאק שהוא הביך אותה ודרו באמת יותר חשובה!
אבל איזה דוקטור לא חכם ומתנשא. אני בערך האחרונה שחושבת שהיא חשובה מאחרים. אני מאחרת כי אני מאחרת. תיכנון זמן לקוי
חח זה מה שאת אומרת לעצמך אבל אולי בתוך תוכך את בעצם עילאית ומתנשאת:-D
החתולים כבר לא יצטרכו טיפול ויוכלו סוףסוף להסתובב חופשי ולשלוט בעולם!
ואני מסרבת לגט אבל מרשה לך להיכנס לבונקר. אבל רק לך
אני ובקוש פרמהדוש
כן, של כמה ימים, עם שק"שים וכל הג'אז הזה
זה כנראה לא הגיע למושב.
פעם עשיתי את זה עם ג'ינס. לא זוכרת מה היתה התוצאה
זה אמור לייבש את המסטיק ואז אפשר לגרד אותו בקלות.
וככה חברים, לומדים גאוגרפיה :-D
בדיוק.
אני למשל הכרתי ביסודי ערים בארה"ב רק בגלל סלבס שאהבתי שנולדו בהן:-D
יאאא, איזו דרו חמודה. רואים שהיא באמת נהנתה מזה.
הם הוגים את השם שלה gado בלי ה T?

אוקיי, ענית לי :-D
האמת שאני חושבת שאולי עדיף ככה, כי הייתה את הפעם הזאת שגל התארחה אצל ג'ימי פאלון וניסתה להסביר לו איך הוגים "גדות" עם הת' בסוף והדרך שבה הוא מדגיש את הת' עכשיו כל פעם שהוא אומר את זה, מעצבנת אותי אפילו יותר מהעובדה שהם משמיטים אותה:-D
זה נכון! זה מהמם שהיא לא מתביישת או מסתירה את זה שהיא נהנית מאוכל
יואו יש איזה סט תמונות בעיתון החדש שלה שהיא דופקת עוגה וכל הפרצוף שלה מרוח כמו שנותנים לילד קטן לדחוף את כל הפנים לתוך עוגה ואני לא יכולה לתאר לך כמה אושר התמונות האלה מביאות לי:-D|לב|

עריכה:
אני רואה שהיא עלתה חלק מהתמונות האלה לאינסטגרם שלה|לב|
1648412270427.png

LeAnnDylan

Well-known member
:-D:-D
זה פרק מברוקלין99.
תודה באמת. זה היה כל כך קשה?
אנשים, תהיו יותר כמו עדי בבקשה.
אנשים פויה. ומנהל הכי פויה.
וואו לגמרי.
זה לא נשמע טוב:-D

אני חושבת שזה אומר שהיא נולדה ב1989 אז בחלק מהחודשים היא לא הייתה קיימת ובחלק כן:-D
מזל שעדי פה כדי שאני לא אחשוב שאני חושבת בצורה מוזרה:-D
וואי זאת מילה שאני באמת לא מסוגלת להגיד נכון. אני קוראת את זה תמיד לינ-קו-לEן
חח תהיי כמו סהר, הוא לא יודע להגות אז הוא פשוט קורא לו לינק:-D
סחתיין על כושר השכנוע שלו
אה פחח, זה ממש לא כושר השכנוע שלו, זה יותר העקשנות שלי שיראה בלי תירוצים. כי הוא לא באמת מעונין אבל קניתי לו את הבלו ריי כדי שלא יגיד לי שאין לו איפה לנגן את זה כי יש לו פלייסטיישן, וגם טרחתי שאחד העובדים שלנו שטס לארץ ייסע עד אליו הביתה כדי להביא לו את זה. אז עכשיו ממש אין לו תירוצים|פטיש|
אני צריכה שעוד מישהו יתפנגירל איתי על אוליביה אדומה|מאוהב|
אוי, גם לך היה חודש מבאס?
נראה לי שכן כי כתבתי את זה, אבל יש לי זיכרון של ציפור אז אני לא זוכרת מה היה.
וואלה. יפה שמיישמים איזו יושרה מקצועית. הסיפורים הדרמטיים תמיד מעצבנים אותי כי ברור שזה לא נועד להרים את המתמודד אלא להשאיר אותו קורבן
אמריקאים מתים על ההתקרבנות הזאת אבל.
הבעיה היא שיש כאלה שזה שהם מסכנים דווקא גורם להיות בעדם כי בא לך שהם יצליחו. ויש כאלה שפשוט רואים שהם מנצלים איזו טרגדיה משפחתית כדי להתקדם וכאלה אנשים בא לי לדרוס. (אבל עם מוק, כדי שלא ימותו, סתם שיכאב להם).
היתה תקופה שניסיתי אבל אחרי כמה זמן ממש לא נוח לי עם האוזניות ואני נשברת
אבל איך אפשר ללכת בלי אוזניות?
כאילו אני יכולה ללכת בלי אם זו הליכה של איזה 20 ד' ואני ממהרת. אבל אם אני יוצאת לאיזה הליכה של שעתיים אין מצב שאני בלי אוזניות. גם אם לא בא לי לשמוע כלום אני שמה אותן כדי להשתיק רעשים של הבחוץ. האופציה של ביטול רעשים זו אחת ההמצאות הכי מועילות בעשור האחרון.
:-0 :-0 :-0 |טמבל||מובך| לא עלה בדעתי עד עכשיו. אולי בגלל זה לוקח לי מלא זמן לענות, כי אני תמיד צריכה לחזור ולחפש את ההודעה
(ואם חשבת שאני אלמד, אז בתגובה הבאה הספקתי לשכוח מזה לגמרי ואני ממשיכה לקפוץ קדימה ואחורה. אולי בכל זאת כדאי לך להתגרש ממני)
מחפשת דברים אחרים. ניסיתי לא מזמן המבוגר פטריות והיה לי דוחה ברמות
המבורגר שהוא רק מפטריות? כי אם כן אפילו שאני אוהבת פטריות זה נשמע קצת לא מענין.
כשקניתי את האייר פרייר של דרו זה הגיע עם חוברת מתכונים ואחד מהם היה מתכון להמבורגר טבעוני או צמחוני, לא זוכרת כבר וחשבתי שיהיה נחמד לנסות. היו בו הרבה דברים טובים מעבר לפטריות כמו עדשים, בורגול, סלרי, בצל וקשיו ויצא ממש טעים|יאמי| מה שכן זה היה די הרבה עבודה.
בעבודה זה פחות רכילות כייפית ויותר התמרמרות ותסכול על החיים
אוף. לא כיף:-(
אז תכיני לי כבר ותשכנעי אותי אחרת |פטיש|
את לא מאיימת עליי יו קנואו
נדמה לי שבדקתי את זה בזכות המאה. רציתי להבין איך אוקטביה קוראת לו
היא קוראת לו גראונדר פאונדר:-D (או אדמן דפקן אם היא מתגיירת:-D)
יאיי! סיימתי להגיב

חוץ ממני! הלך לי הגב מהרביצה על השטיח, ומסתבר שאני לא יודעת להגיב נכון :)-D) אבל עשיתי את זה!
חח יום אחד את תיישמי את השיטה שלי.
למרות שלפעמים יש לה גם חסרונות כי לפעמים את לא יודעת על מה את מגיבה אבל התגובות הן מאוד קצרות בלי הקשר.
אבל אז אני פשוט מדלגת עליהן|מובך|
אז אל תשבי בשום (זה גם נשמע מסריח).
[הופ יצא לי ניק]
אוי ואבוי:-D
8-* למה את מחזיקה את המחשב בתוך ארון?? בחיים לא שמעתי על דבר כזה!
וכאילו... את כל פעם מחדש צריכה למצוא פוזיציה לרבוץ ולכתוב? למה שלא תזכרי את הפוזיציה שאת עכשיו ותשתמשי בה גם בפעם הבאה? :-D:-D
אוי וויי, זה נשמע כמו אנדרטה לזכרו! :-D
(שיהיה בריא ויזכה לחיים ארוכים חמסה חמסה)
בדיוק מה שאני חשבתי:-D

אני לא מאמינה שאני מגיבה כבר איזה שעתיים וסיימתי רק עמוד אחד|מזיע|

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
לפחות מהכיוון שלי את יכולה לישון בשקט, הצלחתי 33%
:oops:
:-D מזל😅
אוי לא נעים... איך יצאת מזה, הצלחת להסביר לה בסוף? היא נעלבה?
ניסיתי להסביר לה שאני אוכלת כשר. למרות שטכנית זה לא בדיוק נכון, כי אני כן אוכלת במקומות ללא הכשר. אני פשוט לא אוכלת בשר וחלב ביחד (אם יש לי אופציה להפריד) או חזיר ופירות ים וכאלה.
היא לא בדיוק הבינה מה הכוונה שלי אז היא פשוט הניחה שאני אלרגית לדברים האלה (בשר וגבינה) והחליטה שפעם הבאה היא תכין לי מרק מיסו עם טופו. שזה שני דברים שנשמעים לי דוחים בטירוף, אבל כשהיא שאלה אם אני אוכלת טופו ואמרתי שלא היא צעקה עליי שזה מאוד בריא ולמה לא כי "זה צמחוני" אז כנראה שאני אצטרך להעמיד פנים שבדיוק אכלתי כשהיא תבוא ואגיד לה שאני אוכל את זה אח"כ ואז פשוט אתן את זה למישהו אחר🤷‍♀️
וכן, היא קצת נעלבה והיה לי ממש לא נעים :-(
גם אם לא היה לי שום מושג מה זה הפוני הקטן, הייתי מנחשת שזה משהו שאמור להוציא אותך מהארון אם אתה מתחפש אליו.
בתאכלס זה נשמע מאוד גיי.
ששש, אל תוציאי אותו עדיין. הוא עוד לא גילה לכולם.
סתם. לא יצא מצחיק.
אני די פדנטית וצריכה סדר. קצת קשה כשיש חתולים.. אני משתדלת להכניס למגירות/ ארון דברים שלא בשימוש יומיומי. כשאני חוזרת מהעבודה אין לי כוח למחשב ככה שרק בסופ"ש אני מדליקה אותו. וככה אני גם מרחיקה אפשרות לנזק מיידי מכנופיית הפושעים שאני מטפחת.
יש גם כלי מיני אביזרי מטבח למשל (טוסטר לחיצה, טוסטר קופץ וכאלה) שאני שומרת לא רק בתוך הארון אלא גם בתוך הקופסא |מובך| ומחזירה לשם בתום השימוש.
יש לי... אי אילו שריטות :-D
לא מדובר בשריטות אלא בתופעת לוואי שנכללות עם חיות מחמד. בגלל זה אני אומרת הקץ לחיות מחמד!
חוץ משערות והרס בכל מקום, במה עוד הם תורמים?:-D ולא, אני לא רוצה לשמוע שהם "חמודים". בינג' בנטפליקס, שמיכת טלוויזיה רכה ומפנקת ודלי של האגן דאז- זה חמוד!
הענקת שמות זה אחד הכישורים שאין לי.
עכשיו אני רוצה לדעת איך קוראים לכל החתולים שלך:-D (בהווה ובעבר)
לפעמים בסדרות אסיתיות אני רואה שאוכלים מה שנראה כמו אצות כמו חטיפים שבאים באריזות כאלו כאילו זה צ'יפס.
איכס גם הבוסית שלי אוכלת את הגועל הזה ונותנת כזה גם לכלב שלה שמשום מה מתענג על זה כאילו הבאת לו סטייק.
ובתיכון היתה לכל שכבה ממש יום אחד קבוע בשבוע שהוא יום עבודה במקום לימודים.
חח אני זוכרת את זה. למדתי בתיכון קיבוצי שלמדו בו כל המושבים והקיבוצים באיזור ותמיד היום חופש השבועי היה נקרא "יום תרומה לקהילה" כי היינו אמורים לעבוד בו (כמו עבדים. ללא תשלום. כי זה תורם לאיזשהי "קהילה"|שפם|) אז מי שגר בקיבוץ היה באמת עובד. ואנחנו, המושבניקים היינו נותנים להורים שלנו לפברק איזה מסמך שטוען שאנחנו "עובדים" איתם ואז לפני התעודות במחצית שנה ובסוף שנה ה"בוס" היה צריך למלא איזה דוח על התפקוד של התלמיד ותמיד הייתי רושמת בשם אבא שלי שאני עובדת נפלאה ומסורה ומאוד תורמת לקהילה:-D כמובן שהדבר היחיד שתרמתי זה שעות שינה לעצמי:-D
הגיוני. למרות שאני רואה אותך יותר כבלאדריינה
אם אתה מתכוון לזה שאני אירה באנשים שלא אוכלים מה שאני מבשלת [נגיד, אתה] סתם ככה. אז כן. אני מוכנה להיות בלאדריינה.
אני הפסקתי איזה 4 פרקים לפני סוף העונה. אולי אני אבחר לחזור לזה בעתיד כשתהיה עונה 2 (אני לא זוכר אם היא חודשה, אבל נדיר שCW לא מחדשים)
שנינו יודעים שזה לא יקרה
אני שוקל לנסות אותה.
אני חושבת שהסיכוי שתאכל פסטה עם רוטב גדול יותר מהסיכוי שתנסה את זה.
אני לא יודע באיזה פרק את, אני הייתי מאוד מאוכזב ממנה.
סיימתי אותה. הישראלית אומנם מוצלחת יותר אבל גם זו הייתה לא רעה. הבעיה העיקרית שלי איתה זה הליהוק. רוב השחקנים שם ממש מעיקים.
לא חשבתי על כך שזה של שונדה ריימס. לא שממש יש לי אנטי אליה, אבל לא המשכתי מעבר לפרק ראשון של מדריך לרוצח או האנטומיה של גריי.
האנטומיה ומרפאה פרטית הן הסדרות היחידות שלה שראיתי. בהתחלה הייתי תמימה ועוד לא פיתחתי אנטי כלפיה. בהמשך נהיה לה סגנון כתיבה מעיק וגם לא אהבתי את ה-PC בשקל שהיא מנסה לכפות עלינו כל הזמן. אני לא אומרת שצריך להיות גזענים וחשוכים כל הזמן, אבל אני גם לא אוהבת את הקיצון השני.
וגם שתמות על מה שעשתה לאריזונה|שפם|
עכשיו שסיימת את הספר של אופרה את צריכה לתת לנו סיכום ממצה על טראומות וההשפעות שלהן
האמת שעברתי כל כך מהר לספרים של טינה פיי ואיימי פולר שעכשיו אני בעיקר יכולה לתת לכם סיכום ממצה על אימפרוב ולמה לא כדאי לכם לנסות את זה. וזו כמעט ההרצאה שדפקתי לאיזו עובדת באפל כששבוע שעבר הלכתי עם השותפה שלי לקנות לה שעון והבחורה שעובדת שם אמרה לי שאני מצחיקה וצריכה לעשות סטנדאפ או אימפרוב.
*ואני עדיין לא בטוח אם השותפה שלך היא אדם נוראי
היא נוראית ורמאית|שפם|
הכוונה הייתה למה מצפים בחודש מרץ.

איך את כל כך מודעת לקליקים השונים כשכבר הרבה זמן לא היית בארץ?
כי קליק זו לא המצאה של השנתיים האחרונות ניק. יש קליק עוד מאז שאני בבצפר|פנים|
אף פעם לא רצית לנסות את מאכלי הרחוב שמוכרים ברחובות פוליס (בה100)?
איכס, אני תמיד מעבירה את הסצינה הדוחה הזאת שפריקדריינה ממנגלת שם איזה עכברוש8-{
יש לך המון דעות חיוביות על דברים לא פופולריים. מספיק שתסתכלי על התשובות שלך: קית' אורבן, קליק, תחפושות טאקו...
זה שאני אוהבת שיר של קית' לא אומר שאני אוהבת אותו (כי אני לא. למעשה, אני מוצאת אותו די מעיק. זו לא אשמתי שהוא כתב להיט) ומה יש לא לאהוב בקליק או טאקו יא מוזר. אתה בעצמך דעה אחת לא פופלארית גדולה וכתומה|שפם|
בגלל איזה שחקן/ית התחלת לראות ה100? (אני יודע על סדרה שהתחלת לראות בגלל שחקנית מה100)
מענין כמה פעמים בשרשור הזה אני אצטרך לענות על השאלה הזאת:-P:
הזכרת לי עכשיו שקיבלתי ביום חמישי בעבודה אוזני המן והם ישבו לי בתיק מאז.
אני גם זוכר שסיפרת לנו שהכנת אוזני המן.
לא להאמין שמישהו בזבז עליך אוזני המן.
התשובה היא כן. בלי קשר לטקסטים האלו
אני אקח את זה בתור מחמאה.
עד כמה הומופובי? אולי הגיע שאחד הכלבים האלו שאתל שומרת עליהם עבורה כל הזמן יעלם.
אני שומרת עבורה רק על 2 כלבים. אחד עומד להחזיר את נשמתו לבורא עולם כל יום במילא, והשניה זו לקסה. אני לא יכולה להעלים את הרקון שלי.
זאת בדיחה כל כך אובר משומשת בשנים האחרונות, אבל עדיין עובדת מעולה.
מה שמוזר זה שאני לא זוכר שאנשים דיברו על כך שהיה מקום על הדלת כשהסרט יצא והיה סופר פופולרי
אף פעם לא צפיתי בסרט הזה [טיטניק] אז אני לא יודעת.
אחיינית שלי פשוט אומרת "אל תמות" בכל פעם שהיא נפרדת ממישהו מהמשפחה
נחמד מצידה.

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
באמת הרבה זמן לא עשית ניק.
עדימון היא הפליימקיפה שלי
וואי נכון. אני עדיין לא מצליחה להבין את המשמעות של הסטוריז (בפייסבוק שיש לי). מה הקטע? מה זה נותן? למה לא להעלות פשוט פוסט?
פוסט נשאר, סטורי נעלם אחרי 24 שעות.
אם יש משהו שאת רוצה לשתף עם החברים שלך (או העוקבים שלך) אבל את לא רוצה שיהיה שמור לנצח בעמוד שלך, סטורי זו דרך נהדרת.
נגיד אני אוהבת מידי פעם לפרסם סטוריז של אידיוטים בעבודה שלי או השותפה האידיוטית שלי. אבל לא בא לי שזה ישאר לנצח בעמוד שלי, אז סטורי זה אחלה.
בורקס תרד זה באמת טעים אבל אתה אתה אז אני לא מופתעת
|כן|

טוב נדמה לי שסיימתי.
יש מצב שפספסתי כמה דברים אבל כבר אין לי כוח לבהות במסך יותר ואני צריכה להעמיד פנים שאני עובדת עכשיו.

מילי08

Well-known member
חח תהיי כמו סהר, הוא לא יודע להגות אז הוא פשוט קורא לו לינק:-D
אה פחח, זה ממש לא כושר השכנוע שלו, זה יותר העקשנות שלי שיראה בלי תירוצים. כי הוא לא באמת מעונין אבל קניתי לו את הבלו ריי כדי שלא יגיד לי שאין לו איפה לנגן את זה כי יש לו פלייסטיישן, וגם טרחתי שאחד העובדים שלנו שטס לארץ ייסע עד אליו הביתה כדי להביא לו את זה. אז עכשיו ממש אין לו תירוצים|פטיש|
אני צריכה שעוד מישהו יתפנגירל איתי על אוליביה אדומה|מאוהב|
אוליביה מושלמת בכל צבע!
וסחתיין על ההשפטה של עובדים :-D
אמריקאים מתים על ההתקרבנות הזאת אבל.
הבעיה היא שיש כאלה שזה שהם מסכנים דווקא גורם להיות בעדם כי בא לך שהם יצליחו.
|כן|
ויש כאלה שפשוט רואים שהם מנצלים איזו טרגדיה משפחתית כדי להתקדם וכאלה אנשים בא לי לדרוס. (אבל עם מוק, כדי שלא ימותו, סתם שיכאב להם).
אני מאשרת
אבל איך אפשר ללכת בלי אוזניות?
כאילו אני יכולה ללכת בלי אם זו הליכה של איזה 20 ד' ואני ממהרת. אבל אם אני יוצאת לאיזה הליכה של שעתיים אין מצב שאני בלי אוזניות. גם אם לא בא לי לשמוע כלום אני שמה אותן כדי להשתיק רעשים של הבחוץ. האופציה של ביטול רעשים זו אחת ההמצאות הכי מועילות בעשור האחרון.
חשבתי לקנות לי באמת אוזניות אמיתיות כאלה, כמו של פעם ולא אלה שנכנסות לאוזניים, ואז אולי יהיה לי יותר נוח. השתקת רעשים זה לגמרי יתרון משמעותי
המבורגר שהוא רק מפטריות? כי אם כן אפילו שאני אוהבת פטריות זה נשמע קצת לא מענין.
נדמה לי שכולל רכיבים נוספים אבל הפטריות משתלטות
כשקניתי את האייר פרייר של דרו זה הגיע עם חוברת מתכונים ואחד מהם היה מתכון להמבורגר טבעוני או צמחוני, לא זוכרת כבר וחשבתי שיהיה נחמד לנסות. היו בו הרבה דברים טובים מעבר לפטריות כמו עדשים, בורגול, סלרי, בצל וקשיו ויצא ממש טעים|יאמי| מה שכן זה היה די הרבה עבודה.
רק משלמוע את הרכיבים אני מתעייפת. אבל שמחה שהיה טעים
היא קוראת לו גראונדר פאונדר:-D (או אדמן דפקן אם היא מתגיירת:-D)
חח יום אחד את תיישמי את השיטה שלי.
אני עדיין לא זוכרת להגיב לכל ההודעה במקום למשפטים אבל עובדת על עצמי. זה דורש ממני לקרוא קודם את כל התגובה אז אולי זה גם יתרון
למרות שלפעמים יש לה גם חסרונות כי לפעמים את לא יודעת על מה את מגיבה אבל התגובות הן מאוד קצרות בלי הקשר.
אבל אז אני פשוט מדלגת עליהן|מובך|
בדיוק
אני לא מאמינה שאני מגיבה כבר איזה שעתיים וסיימתי רק עמוד אחד|מזיע|
זה מלא עבודה להגיב! בגלל זה אני בעד שנקבל על זה משכורת
ניסיתי להסביר לה שאני אוכלת כשר. למרות שטכנית זה לא בדיוק נכון, כי אני כן אוכלת במקומות ללא הכשר. אני פשוט לא אוכלת בשר וחלב ביחד (אם יש לי אופציה להפריד) או חזיר ופירות ים וכאלה.
היא לא בדיוק הבינה מה הכוונה שלי אז היא פשוט הניחה שאני אלרגית לדברים האלה (בשר וגבינה) והחליטה שפעם הבאה היא תכין לי מרק מיסו עם טופו. שזה שני דברים שנשמעים לי דוחים בטירוף, אבל כשהיא שאלה אם אני אוכלת טופו ואמרתי שלא היא צעקה עליי שזה מאוד בריא ולמה לא כי "זה צמחוני" אז כנראה שאני אצטרך להעמיד פנים שבדיוק אכלתי כשהיא תבוא ואגיד לה שאני אוכל את זה אח"כ ואז פשוט אתן את זה למישהו אחר🤷‍♀️
וכן, היא קצת נעלבה והיה לי ממש לא נעים :-(
איזה מצב לא נעים. אבל שאנשים יפסיקו להיות פולנים נודניקים ויספיקו להכין אוכל למי שלא מבקש
לא מדובר בשריטות אלא בתופעת לוואי שנכללות עם חיות מחמד.
זהו שהייתי כזאת גם לפני החתולים |מובך|
חוץ משערות והרס בכל מקום, במה עוד הם תורמים?:-D ולא, אני לא רוצה לשמוע שהם "חמודים". בינג' בנטפליקס, שמיכת טלוויזיה רכה ומפנקת ודלי של האגן דאז- זה חמוד!
קניתי השבוע האגן דאז כנראה בפעם הראשונה |מובך| :-D לא יודעת למה לא ניסיתי, אולי כי הם נורא יקרים ביחס לגודל שלהם. אבל היה טעים!
עכשיו אני רוצה לדעת איך קוראים לכל החתולים שלך:-D (בהווה ובעבר)
לגורים אין עדיין שם |פנים| לא מצליחה להלביש עליהם שום דבר. אני לא אוהבת שמות מתחכמים כמו מר/ גב' ואיזה שם מפונפן (חוץ מ מיס קיטי פנטיסטיקו) ואני לא אוהבת לתת שמות של זקנים (משה, יחזקאל וכאלה). אני משתדלת למצוא שם שיתאר את האופי שלהם. למשל היתה לי חתולה מבוגרת ופולנייה שנקראה פולי או חתולה נמרצת ביותר שנקראה לוסי ע"ש לוציפר וחתול שהיה מתוק נורא ונקרא בוןבון. אבל לפעמים אני תקועה ומסתפקת במיצי או תולי :-/
חח אני זוכרת את זה. למדתי בתיכון קיבוצי שלמדו בו כל המושבים והקיבוצים באיזור ותמיד היום חופש השבועי היה נקרא "יום תרומה לקהילה" כי היינו אמורים לעבוד בו (כמו עבדים. ללא תשלום. כי זה תורם לאיזשהי "קהילה"|שפם|) אז מי שגר בקיבוץ היה באמת עובד. ואנחנו, המושבניקים היינו נותנים להורים שלנו לפברק איזה מסמך שטוען שאנחנו "עובדים" איתם ואז לפני התעודות במחצית שנה ובסוף שנה ה"בוס" היה צריך למלא איזה דוח על התפקוד של התלמיד ותמיד הייתי רושמת בשם אבא שלי שאני עובדת נפלאה ומסורה ומאוד תורמת לקהילה:-D כמובן שהדבר היחיד שתרמתי זה שעות שינה לעצמי:-D
:-D :-D איזה שווה
האמת שעברתי כל כך מהר לספרים של טינה פיי ואיימי פולר שעכשיו אני בעיקר יכולה לתת לכם סיכום ממצה על אימפרוב ולמה לא כדאי לכם לנסות את זה. וזו כמעט ההרצאה שדפקתי לאיזו עובדת באפל כששבוע שעבר הלכתי עם השותפה שלי לקנות לה שעון והבחורה שעובדת שם אמרה לי שאני מצחיקה וצריכה לעשות סטנדאפ או אימפרוב.
כי קליק זו לא המצאה של השנתיים האחרונות ניק. יש קליק עוד מאז שאני בבצפר|פנים|
נראה לי שיש קליק עוד מהתקופה של לונה
מענין כמה פעמים בשרשור הזה אני אצטרך לענות על השאלה הזאת:-P:
לא להאמין שמישהו בזבז עליך אוזני המן.
אף פעם לא צפיתי בסרט הזה [טיטניק]
גם אני לא

didalf

Well-known member
כן? לאדעת, אני יותר שזה שמת עוד לפני שהגיעו לקרקע.

חח בקצרה- רציתי להתחפש לפאוור ריינג'ר הוורודה אבל בגלל שאני ואחי היינו ילדי נזק, ההורים שלנו היו קונים לנו תחפושות רק בלילה לפני פורים כדי שלא נהרוס אותן לפני שצריך באמת להתחפש. אבל אז כבר לא נשארו תחפושות של הוורודה ואמא שלי הניחה שאדום זה גם צבע של בנות אז היא קנתה לי במקום את התחפושת של הפאוור ריינג'ר האדום וגיליתי את זה רק בבוקר שהיו צריכים להתחפש :-(
giphyTR.gif

הבעיה היא שיש כאלה שזה שהם מסכנים דווקא גורם להיות בעדם כי בא לך שהם יצליחו. ויש כאלה שפשוט רואים שהם מנצלים איזו טרגדיה משפחתית כדי להתקדם וכאלה אנשים בא לי לדרוס. (אבל עם מוק, כדי שלא ימותו, סתם שיכאב להם).
אבל אז הם ינצלו את זה לעוד יותר סוב סטורי:-P:

אם אתה מתכוון לזה שאני אירה באנשים שלא אוכלים מה שאני מבשלת [נגיד, אתה] סתם ככה. אז כן. אני מוכנה להיות בלאדריינה.

עדימון היא הפליימקיפה שלי
נכון|לב|

נגיד אני אוהבת מידי פעם לפרסם סטוריז של אידיוטים בעבודה שלי או השותפה האידיוטית שלי. אבל לא בא לי שזה ישאר לנצח בעמוד שלי, אז סטורי זה אחלה.
תוכן איכותי בהחלט (באמת השותפה שלך מצחיקה)

LeAnnDylan

Well-known member
הלו, דיברנו על זה כבר. את תאכלי מרפי'ז ותשרדי כדי להעביר את הפליים שלי הלאה. אין לי כוח לקונקלייב פליימקיפות עכשיו|שפם|
תראו אותה גונבת לי גיפים. אני כמעט גאה🥲
(וואו וגם שמרת את זה, בכלל מלאת גאווה|גאווה|)
אבל אז הם ינצלו את זה לעוד יותר סוב סטורי:-P:
אני אדאג לפגיעה במיתרי הקול.
תוכן איכותי בהחלט (באמת השותפה שלך מצחיקה)
אם ב"מצחיקה" את מתכוונת לאידיוטית, אז כן.

מילי08

Well-known member
מזל שאת לא זאת שמחלקת פה כינויים אחרת כולנו היינו עם שמות של אנדרטאות:-D
:-D באמת מזל

תתחדשי על הגיף |מאוהב| חמודה שהיא!
איך הבנת את זה?|תוהה| אני פשוט הבנתי שהיא ילידת 89.
זה כמו שתמיד בסדרות משטרה נותנים לנו איזה 2 רמזים ואז פתאום החוקרים מצליחים להבין מי הפושע מרמזים שבכלל לא קשורים ל-2 שניתנו לנו.
חח, לא חושבת שהבנתי נכון. חידות הגיון מעולם לא היו הצד החזק שלי

לא התכוונתי להתחכם אבל בגלל שהייתי עייפה ועדי שאלה לא נכון "למה אתם מחכים בחודש הבא" יצא שהתשובה שלי כאילו מתחכמת כי כאילו עניתי על מה אני מצפה באפריל כשבפועל אני יודעת שאמורים לענות על משהו של החודש הנוכחי.
אההה
לא יודעת כל מי שאני מכירה אוהב חציל כבר מגיל צעיר. למעשה אמא שלי כשהיא מבשלת לשישי מכינה איזה 30 סלטים ובערך 20 מתוכם כוללים חציל אז היית מצפה ממני לאהוב את זה אבל בשום וריאציה שלו הוא לא זורם לי8-{
חח, באסה לאמא שלך. אבל לכי עם האמת שלך B-|
בגלל שאני אוכלת מקדונלדס?
בתאכלס אהבתי מקדונלדס גם בארץ (והמקדונלדס בארץ פי מיליון יותר טעים מפה) אבל היתרון של מקדונלדס פה זה שהכל ממש ממש זול. אני אוהבת בעיקרון רק את ההמבורגר או המקצ'יקן של הארוחת ילדים. ואני יכולה לקנות 4 כאלה עם קולה גדולה באיזה $5. ברגע שמקומות אחרים יביאו לי את כמות האוכל שאני יכולה להזמין פה בפחות מ-$10 אולי גם הם יהפכו להיות מסעדות הבית שלי:-P:
כן, צודקת צכלס
אני גם חושבת. אבל חברים שלי לא שותפים לאותה דעה|שפם|
תגידי לסהר שיישב בשקט |שפם|. הם לא מבינים כלום
חחח אויש. באסה
אני דווקא חושבת שבחודש הבא אני אפרגן לאחת הנשים שלי.
מפרגנת בחזרה
האמת היא שבמקרה של מזרחית, לפחות כזאת של לפני עשור ויותר, המילים עצמן באמת הרבה פעמים מרגשות. זה פשוט הלחן והשירה עצמה שקצת מוריד לי לפעמים. אבל מבחינה לירית יש המון שירים מזרחיים יפים.
אני מעדיפה את הדור הישן, בעיקר דברים שאביהו מדינה כתב כי שומעים שהוא משורר
בתאכלס להספיק לענות על השרשורים פה מרגיש כמו עבודה לפעמים|חבול|
ממש! חבל שאני לא יכולה לקבל על זה משכורת. במקום זה אני צריכה אשכרה לעבוד לאחרונה
מה ששמתי לב זה שלאנשים מהדרום יש מבטא כזה שכשהם הוגים את כל המילים/שמות האלה עם L שקטה אפשר לשמוע אותה אצלם. כמובן לא בצורה עילגת כמו שמישהו עם מבטא ישראלי כבד יגיד. אבל נגיד כשהם אומרים Walk או Talk אפשר לשמוע קצת את ה-L וזה לא נשמע כמו ווק או טוק כמו אצל אנשים מקליפורניה נגיד. למעשה יש לי אפילו איזה חברה דרומית שנזפה בי שאני הוגה את המילים לא נכון כי לא שומעים אצלי את ה-L :-D היא כל הזמן אומרת לי It's waLk not WOK it's not a cooking pan" :-D
וואטאבר|שפם|
:-D אני חושבת שגם אני שמתי לב לזה בתוכניות שמציגות דרומיים, אבל לא הייתי בטוחה שאני שומעת נכון.
כמו שלימדו אותנו בבי"ס להגיד of(t)en כשה T שקטה, אבל אני שומעת בהמון מקומות שהיא דווקא נהגית אבל חלש
התלוננת אבל אף אחד פה לא קיבל את התלונה שלך.
אתם לא אוהבים אותי מספיק |שפם|
לא הייתי קוראת לטיול בפעם בשנה "חיים מלאים".
זה הרבה יותר ממה שאני עשיתי בעשר שנים האחרונות :-D
לא משדרת חמידות או לא משדרת נעלות?:-D
וואלה אני אפילו לא זוכרת על מה דיברנו :-D
השבוע הוא היה רע לבריאות המנטלית שלי כי כל השבוע הייתי עסוקה בלקבל עצבים על השותפה שלי שרימתה מידי יום כדי לנצח בתחרות שלנו:-[
ועדין ניצחתי אותה אז שתמות|שפם|
מגיע לה!
אוי גם אני צריכה כל הזמן למצוא פוזיציה. יש לי בחדר 3 מחשבים ואני מנסה כל פעם לשבת עם אחד מהם באיזה מיקום או תנוחה ואף פעם לא ממש נוח לי. למרות שבאיזה התקף עצבים השבוע עשיתי קצת פנג שואי בחדר וקניתי אוטומן חדש שמתגלה כמו דבר מאוד נוח לשבת עליו כשאני על המחשב. אבל כמובן שלא ליותר מידי שעות. בשביל זה אני שומרת תגובות ארוכות כמו אלה לזמן שאני בעבודה.
3 מחשבים?! מה הצורך בהם?
זה מבאס שהגרסה הסלולרית של תפוז אף פעם לא עומדת בסטנדרטים נוחים לתגובות. לא בתפוז הישן ולא כאן. ניסיתי לפני כמה ימים להגיב על כמה דברים ואז רציתי למחוק איזה מילה אבל משהו במחיקה שיבש לי את התגובה ומחק את הציטוטים |פנים|. אז אני לא מגיבה מהנייד וצריכה לחכות שיהיה לי זמן פנוי בעבודה (כי פה גם יש לי כסא משרדי ממממממששש נוח, הרבה יותר ממה שיש לי בבית)
תפרסמו לו פה איזו חידת מילים ותראו כבר איך הוא זוחל החוצה מהמחבוא שלו.
ספיקינג אוף חידות מילים, מי רוצה לעזור לי לפתור את התשחץ בעיתון של דרו? :-D
יאללה, תביאי
חח שימי עליה חתול וככה אני מדמיינת אותך יושבת ועונה לנו:-D [דיים עדנה]
ככה גם אני מדמיינת את עצמי :-D רק חסר לי כסא נדנדה ומסרגות
זה סתם נראה לי חלאות ישראליים באמזון שמנסים לעשות כסף על אנשים מסכנים כמוני.
אבל הבוס שלי היה חמוד ונסע השבוע לאל איי וחזר עם קופסה של כריות בשבילי|מאוהב|
מותק הבוס שלך
סליחה התחפושת של עדימון והטמפון של ריזון לא מספקים לך?!
רק דרישות יש לאנשים פה|שפם|
אבל אמרתי בודדים! ברבים! כלומר החשבתי את כל המתחפשים
את מסתובבת יותר מידי עם חתולים:-D
את חושבת...? :-P:
חח זה מה שאת אומרת לעצמך אבל אולי בתוך תוכך את בעצם עילאית ומתנשאת:-D
טוב, אני דיים עדנה. ברור שאני עילאית ומתנשאת
יואו יש איזה סט תמונות בעיתון החדש שלה שהיא דופקת עוגה וכל הפרצוף שלה מרוח כמו שנותנים לילד קטן לדחוף את כל הפנים לתוך עוגה ואני לא יכולה לתאר לך כמה אושר התמונות האלה מביאות לי:-D|לב|

עריכה:
אני רואה שהיא עלתה חלק מהתמונות האלה לאינסטגרם שלה|לב|
צפה בקובץ המצורף 44830
מהמממת!!! |מאוהב|

מילי08

Well-known member
פוסט נשאר, סטורי נעלם אחרי 24 שעות.
אם יש משהו שאת רוצה לשתף עם החברים שלך (או העוקבים שלך) אבל את לא רוצה שיהיה שמור לנצח בעמוד שלך, סטורי זו דרך נהדרת.
נגיד אני אוהבת מידי פעם לפרסם סטוריז של אידיוטים בעבודה שלי או השותפה האידיוטית שלי. אבל לא בא לי שזה ישאר לנצח בעמוד שלי, אז סטורי זה אחלה
אהה, אוקי
הלו, דיברנו על זה כבר. את תאכלי מרפי'ז ותשרדי כדי להעביר את הפליים שלי הלאה. אין לי כוח לקונקלייב פליימקיפות עכשיו|שפם|
מרפי'ז :-D

didalf

Well-known member

(וואו וגם שמרת את זה, בכלל מלאת גאווה|גאווה|)
שלא תדעי כמה שרשורים עברתי עד שמצאתי את זה|פנים| אז כמובן ששמרתי שאני לא אצטרך לחפש ככה שוב.

LeAnnDylan

Well-known member
אוליביה מושלמת בכל צבע!
נכון אבל אני מכירה את סהר ויודעת שהוא יאהב אותה רק אדומה.
חשבתי לקנות לי באמת אוזניות אמיתיות כאלה, כמו של פעם ולא אלה שנכנסות לאוזניים, ואז אולי יהיה לי יותר נוח. השתקת רעשים זה לגמרי יתרון משמעותי
אני לא יודעת מה התקציב שלך אבל יש לביט אוזניות משתיקות רעשים מושלמות וגם לא ממש bulky כאלה מכוערות כמו אלו של מייקרוסופט למשל שגם משתיקות רעשים בצורה מושלמת אבל לא הייתי יוצאת איתם לרחוב.
נדמה לי שכולל רכיבים נוספים אבל הפטריות משתלטות
אז לא יודעת למה בחרת לטעום את זה אם את יודעת שאת לא אוהבת פטריות:-D
רק משלמוע את הרכיבים אני מתעייפת. אבל שמחה שהיה טעים
חח זה לא כזה הרבה:-D
אני עדיין לא זוכרת להגיב לכל ההודעה במקום למשפטים אבל עובדת על עצמי. זה דורש ממני לקרוא קודם את כל התגובה אז אולי זה גם יתרון
אני קוראת לפני אבל עדין לא זוכרת נגיד לאיפה שייכות תגובות של מילה אחת או אימוג'י צוחק.
נגיד זה. אין לי מושג על מה רשמת את זה אבל אם הסכמת איתי על משהו אני מאשרת:-P:
זה מלא עבודה להגיב! בגלל זה אני בעד שנקבל על זה משכורת
אני לגמרי בעד.
איזה מצב לא נעים. אבל שאנשים יפסיקו להיות פולנים נודניקים ויספיקו להכין אוכל למי שלא מבקש
נכון. או שילמדו מהלקוחות האסיאתיות האחרות שלי שמביאות לי לפעמים איזה $5 והן כזה "לכי תקני לך קאפקייק":-D
כאילו אני יודעת שהרבה אנשים יחשבו שזה די משפיל אבל אני מודה להן שהן יודעות מה סדרי העדיפויות שלי:-P:
זהו שהייתי כזאת גם לפני החתולים |מובך|
אין מילים יותר:-D
קניתי השבוע האגן דאז כנראה בפעם הראשונה |מובך| :-D לא יודעת למה לא ניסיתי, אולי כי הם נורא יקרים ביחס לגודל שלהם. אבל היה טעים!
איזה טעם קנית? אני גם הלכתי השבוע לסופר למלא את הסטוק שלי וקניתי איזה 12 טעמים:-D
לגורים אין עדיין שם |פנים| לא מצליחה להלביש עליהם שום דבר. אני לא אוהבת שמות מתחכמים כמו מר/ גב' ואיזה שם מפונפן (חוץ מ מיס קיטי פנטיסטיקו) ואני לא אוהבת לתת שמות של זקנים (משה, יחזקאל וכאלה). אני משתדלת למצוא שם שיתאר את האופי שלהם. למשל היתה לי חתולה מבוגרת ופולנייה שנקראה פולי או חתולה נמרצת ביותר שנקראה לוסי ע"ש לוציפר וחתול שהיה מתוק נורא ונקרא בוןבון. אבל לפעמים אני תקועה ומסתפקת במיצי או תולי :-/
נראה לי שהחתולים נטולי השמות שלך ישמחו גם למיצי או תולי ולא לחגוג בר מצווה תכף כשעדין אין להם שמות:-D
נראה לי שיש קליק עוד מהתקופה של לונה
נכון, נראה לי שאחת הפרסומות הראשונות של קליק מראות דינוזאורים יושבים מסביב למדורה ואוכלים קליק.
תתחדשי על הגיף |מאוהב| חמודה שהיא!
חח נכון|מאוהב| אני חולה על הפרצופים שלה:-D
חח, לא חושבת שהבנתי נכון. חידות הגיון מעולם לא היו הצד החזק שלי
כן, זו סתם הייתה בדיחה. אני כבר הבנתי שאני ועדימון נעלות יותר:-P:
חח, באסה לאמא שלך. אבל לכי עם האמת שלך B-|
אהה פחח נראה לך שאכפת לה. כל שאר בני הבית היו אוכלים בהנאה.
תגידי לסהר שיישב בשקט |שפם|. הם לא מבינים כלום
הצחיק אותי שאוטומטית חשבת שהתכוונתי אליו. אבל דווקא הוא יודע להעריך:-D
אגב הקראתי לו את ההודעה הזאת בלי להגיד לו מי כתב ואת זה והוא כזה "תגידי לעדימון שתשב בשקט":-D
אני מעדיפה את הדור הישן, בעיקר דברים שאביהו מדינה כתב כי שומעים שהוא משורר
טוב אני לא כל כך מכירה שירים מזרחיים חדשים אז כן, גם אני התכוונתי לכאלה ישנים יותר.
:-D אני חושבת שגם אני שמתי לב לזה בתוכניות שמציגות דרומיים, אבל לא הייתי בטוחה שאני שומעת נכון.
כמו שלימדו אותנו בבי"ס להגיד of(t)en כשה T שקטה, אבל אני שומעת בהמון מקומות שהיא דווקא נהגית אבל חלש
מה? מי אומר often בלי T?|תוהה| אני תמיד שומעת אנשים מבטאים את ה-T, נכון שהיא חלשה אבל היא לגמרי שם8-*
אתם לא אוהבים אותי מספיק |שפם|
אנחנו אוהבים אותך. אבל לא אוהבים תירוצים.
זה הרבה יותר ממה שאני עשיתי בעשר שנים האחרונות :-D
אז יאללה בואי לבקר. אקח אותך לטיול:-D
וואלה אני אפילו לא זוכרת על מה דיברנו :-D
אבי מהמאה. אמרתי שהיא חמודה אבל קצת נעל כזאת. אמרת שהיא לא משדרת את זה ושאלתי לא משדרת מה - חמידות או נעלות? :-D
3 מחשבים?! מה הצורך בהם?
אין צורך קיומי בשלושה. אני למען האמת בקושי משתמשת באחד אפילו. אבל ככה יצא.
ואם באמת אכפת לך אז 1 יש לי מהעבודה הקודמת שלי. הוא די קטן ולא הכי נוח. אחד מהם פרטי שלי שאיזה יום הפסיק לעבוד אז נלחצתי וקניתי חדש ואז כמובן שאיך שהגיע החדש הקודם קם לתחיה.
יאללה, תביאי
חח עדימון עזרה לי כבר לפתור אותו. אבל תודה|4U| ברבעון הבא אני בונה עליך לעזור לי לפתור.
מותק הבוס שלך
רוב הזמן.
אבל אמרתי בודדים! ברבים! כלומר החשבתי את כל המתחפשים
זה לא הרגיש ככה |סכסכנית|
טוב, אני דיים עדנה. ברור שאני עילאית ומתנשאת
חח אין לי שמץ של מושג מי זאת:-D

מילי08

Well-known member
נכון אבל אני מכירה את סהר ויודעת שהוא יאהב אותה רק אדומה.
אז הוא חייב להמשיך פרינג'! וזה גם אוליביה כפולה אז בכלל!
אני לא יודעת מה התקציב שלך אבל יש לביט אוזניות משתיקות רעשים מושלמות וגם לא ממש bulky כאלה מכוערות כמו אלו של מייקרוסופט למשל שגם משתיקות רעשים בצורה מושלמת אבל לא הייתי יוצאת איתם לרחוב.
גם לי אין מושג מה התקציב שלי אבל אני אבדוק. תודה |4U|
אז לא יודעת למה בחרת לטעום את זה אם את יודעת שאת לא אוהבת פטריות:-D
כדי שלא יגידו לי שאני לא מנסה לפחות. ועכשיו אני יכולה להגיד סופית שפטריות זה לא
נכון. או שילמדו מהלקוחות האסיאתיות האחרות שלי שמביאות לי לפעמים איזה $5 והן כזה "לכי תקני לך קאפקייק":-D
כאילו אני יודעת שהרבה אנשים יחשבו שזה די משפיל אבל אני מודה להן שהן יודעות מה סדרי העדיפויות שלי:-P:
:-D נשמע כמו סידור ווין ווין
איזה טעם קנית? אני גם הלכתי השבוע לסופר למלא את הסטוק שלי וקניתי איזה 12 טעמים:-D
מסתבר שקניתי בן אנד ג'רי'ס בכלל. הכל היה מבולגן במקרר ולקחתי מה שהיה כתוב עליו ללא חלב. רק אחרי שסיימתי (החזקתי את עצמי לא לאכול את הכל ביום אחד וזה קשה) ראיתי מה קניתי. את זה. היה משובח

נראה לי שהחתולים נטולי השמות שלך ישמחו גם למיצי או תולי ולא לחגוג בר מצווה תכף כשעדין אין להם שמות:-D
:-D עובדת על זה
נכון, נראה לי שאחת הפרסומות הראשונות של קליק מראות דינוזאורים יושבים מסביב למדורה ואוכלים קליק.
הצחיק אותי שאוטומטית חשבת שהתכוונתי אליו. אבל דווקא הוא יודע להעריך:-D
אגב הקראתי לו את ההודעה הזאת בלי להגיד לו מי כתב ואת זה והוא כזה "תגידי לעדימון שתשב בשקט":-D
חחח, תמיד טוב שיש את מי להאשים
מה? מי אומר often בלי T?|תוהה| אני תמיד שומעת אנשים מבטאים את ה-T, נכון שהיא חלשה אבל היא לגמרי שם8-*
אני די בטוחה שככה לימדו אותנו בבית ספר אבל כולם עברו לשרשור החדש ולא יכולים להגיד לי אם אני טועה. (שאולי זה עדיף כי ככה אני נשארת צודקת)
אז יאללה בואי לבקר. אקח אותך לטיול:-D
פותחת יומן
אבי מהמאה. אמרתי שהיא חמודה אבל קצת נעל כזאת. אמרת שהיא לא משדרת את זה ושאלתי לא משדרת מה - חמידות או נעלות? :-D
אהההה, אז היא לא משדרת נעלות :-D בתור התחלה אבל זה כן הגיע אחר כך
אין צורך קיומי בשלושה. אני למען האמת בקושי משתמשת באחד אפילו. אבל ככה יצא.
ואם באמת אכפת לך אז 1 יש לי מהעבודה הקודמת שלי. הוא די קטן ולא הכי נוח. אחד מהם פרטי שלי שאיזה יום הפסיק לעבוד אז נלחצתי וקניתי חדש ואז כמובן שאיך שהגיע החדש הקודם קם לתחיה.
קרה לי גם כן. כשהתחילו הסגרים וחשבתי שאני אעבוד מהבית רצתי לקנות מחשב בהיסטריה והיה מחסור של מחשבים בכל הארץ! בסוף מצאתי ואז הבנתי שמה שתקע לי את המחשב זה בכלל הדפדפן. האחיינים שלי קיבלו את הישן והספיקו להרוס אותו ככה שהנבואה התממשה :-D
זה לא הרגיש ככה |סכסכנית|
מרשה לך. צריך להכניס את פלפל לפורום
חח אין לי שמץ של מושג מי זאת:-D
זה מהדור שלי ושל לונה. אבל דיים עדנה בערך בגיל של לונה

למעלה