The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

Lhuna3

Well-known member
(ואם מישהו מכם יצליח לשבור את השיא שלי אני פורשת מהפורום|שפם|)
לפחות מהכיוון שלי את יכולה לישון בשקט, הצלחתי 33%
:-D
:oops:
איזה פינוק :) והסיטואציה מזכירה לי מקרה שקרה בתחילת התואר.. אחד הסטודנטים לא היה כמה ימים וכשהגיע הוא נעלב שאף אחד לא שם לב (לייק צ'יל בן אדם, אף אחד לא מכיר אף אחד).
חחחחחחחחחחח איזה הזוי.
זה מזכיר לי שאיזו לקוחה שלי לפני איזה שבועיים הביאה לי מרק ונורא התרגשה לראות אותי טועמת אותו, ובגלל שהיא אסייתית כמובן שידעתי לשאול מה היא דחפה בתוכו. זה התחיל סבבה עם ירקות ועוף ואז התדרדר לגבינה ובייקון8-{ ולכי תסבירי לגויים שאת אוכלת כשר או מזה לעזאזל כשר כשהם במילא מדברים אנגלית שבורה 🤷‍♀️
אוי לא נעים... איך יצאת מזה, הצלחת להסביר לה בסוף? היא נעלבה?
איך הפוני הקטן אמור להוציא מהארון? אני לא בקיאה מספיק או בכלל כדי להכיר רפרנסים
גם אם לא היה לי שום מושג מה זה הפוני הקטן, הייתי מנחשת שזה משהו שאמור להוציא אותך מהארון אם אתה מתחפש אליו.

Lhuna3

Well-known member
נכון, אבל אצלי גם החלומות האלה נורא מעניינים ואני תמיד רוצה לדעת איך הם נגמרים (אבל איכשהו הם לא נגמרים. או שאני מתעוררת או שהם מתפוגגים לחלום אחר). סיוטים מבחינתי זה חלומות שבהם קורה משהו לבני משפחה שלי ואז יש לי תחושת מועקה שלא עוברת
אוקיי ברור שחלומות של משהו רע למשפחה זה מועקה נוראית, אבל חלומות שמישהו רודף אחרייך לרצוח אותך זה לא סיוטים בשבילך גם? :eek: ואת עוד רוצה לדעת איך הם נגמרים??
כי אצלי זה חלום של פחד נוראי כל כך שאני מתעוררת מהם בבהלה ואז אפילו שקולטת שרק חלום אני לא מצליחה להשתחרר מהבעתה ושוכבת כמה דקות במיטה בפחד שהרוצח מחוץ לחדר השינה שלי!

Lhuna3

Well-known member
אוי, סורי.. האמת שלא רמזתי לכלום. פשוט פעם (אולי עדיין, אין לי מושג) שידרו בערוץ 1 את פסטיבל מספרי הסיפורים ועל פניו זה היה נשמע מסקרן אבל בסוף זה תמיד היה כמה גמלאים חמודים מאיזו מושבה נידחת שמספרים אנקדוטות שרק הם והחבר'ה שלהם מכירים
:-D אה אוקיי...
יש מעט מאוד ספרים שאני מפסיקה לקרוא. בד"כ, גם עם סדרות, אני מחכה להבטחה כלשהי שתתממש. שמשהו יקרה ויהפוך את הספר לוואו. לרוב זה לא קורה אבל אני עדיין מנסה ובגלל זה קראתי עד הסוף. כנראה אני לא אקרא עוד ספרים שלה (אורסולה לה גווין)
א. אני גם לא התלהבתי מלה גווין.
ב. הייתי ככה גם פעם עם ספרים, אבל מזמן הפסקתי, אין מספיק זמן לבזבז על יצירות גרועות.
:-D צחקתי בקול (אבל בשקט כי יש אנשים. ואגב, כשאני מגיבה להודעה שלך אני צריכה לדפדף מהר את החלק של קראש השבוע כדי שלא יחשבו שאני גולשת באתרים למבוגרים בלבד :-D)
אני לא זוכרת אם התלוננתי על זה בעבר, אבל להיות מבוגר זה רע! שוב נשברה לי השגרה ואני עייפה וכבדה ואין לי כוח :-(
עושים אצלנו כל מיני שינויים אירגוניים בעבודה והייתי עסוקה בלחפוף אחרים ואחרים חפפו אותי אבל החלק של החפיפה שלי עוד לא נגמר. אין לי מושג איך זה ישפיע על העבודה שלי בהמשך. וגם מחוץ לעבודה היו עניינים. חלקם טובים (אחיין חדש ומפגשים משפחתיים וברית, שאני פחות מתחברת לקונספט אבל זה משפחה) וחלקם פחות (יש לי חתול מבוגר שחולה ועשיתי לו מלא בדיקות לאחרונה אבל עדיין לא גילינו בוודאות מה יש לו). וככה עבר לו שבוע (!) בלי שיצא לי להיכנס לפורום וגם טלוויזיה ראיתי ממש קצת.
:-( בהצלחה ושיעבור בקלות עם השינויים בעבודה!
רפואה שלמה לחתולי |נחמה|
ומזל טוב על האחיין החדש! :love:

מילי08

Well-known member
ההיתרונות שבלעבוד אצל אא"ג שחושב שהוא אבא שלי, היה לי מזל כי הוא ישר תפס שמשהו לא בסדר והכריח אותי לתת לו לעשות לי בדיקה:-].
איזה חמוד. זה יפה שיש בוסים אכפתיים
בטח שזה בסדר, גם העלת את רמת הסקסיות שלי באיזה זיליון אחוז|חיבוק|.
|מאוהב|
אז אל תשבי בשום (זה גם נשמע מסריח).
חחח, לא שמתי לב שנמחקה לי מילה. או שמלכתחילה לא כתבתי |פנים|
8-* למה את מחזיקה את המחשב בתוך ארון?? בחיים לא שמעתי על דבר כזה!
ששש, אל תוציאי אותו עדיין. הוא עוד לא גילה לכולם.
סתם. לא יצא מצחיק.
אני די פדנטית וצריכה סדר. קצת קשה כשיש חתולים.. אני משתדלת להכניס למגירות/ ארון דברים שלא בשימוש יומיומי. כשאני חוזרת מהעבודה אין לי כוח למחשב ככה שרק בסופ"ש אני מדליקה אותו. וככה אני גם מרחיקה אפשרות לנזק מיידי מכנופיית הפושעים שאני מטפחת.
יש גם כלי מיני אביזרי מטבח למשל (טוסטר לחיצה, טוסטר קופץ וכאלה) שאני שומרת לא רק בתוך הארון אלא גם בתוך הקופסא |מובך| ומחזירה לשם בתום השימוש.
יש לי... אי אילו שריטות :-D
וכאילו... את כל פעם מחדש צריכה למצוא פוזיציה לרבוץ ולכתוב? למה שלא תזכרי את הפוזיציה שאת עכשיו ותשתמשי בה גם בפעם הבאה? :-D:-D
זה היה בגלל שישבתי על השטיח. אם אני על הספה זה סבבה
אוקיי אני ראיתי שכבר הסבירו לך אבל חייבת גם לצחוק עליך קצת שלא ידעת :-D (סליחה מראש)
אני מרשה לך. כבר הבנתי מזמן שאני הזקנה האמיתית כאן ולא את :-D. יא פרגית אחת
אוי וויי, זה נשמע כמו אנדרטה לזכרו! :-D
(שיהיה בריא ויזכה לחיים ארוכים חמסה חמסה)
אמן!
הענקת שמות זה אחד הכישורים שאין לי.
גם אם לא היה לי שום מושג מה זה הפוני הקטן, הייתי מנחשת שזה משהו שאמור להוציא אותך מהארון אם אתה מתחפש אליו.
לא בטוחה. בעיני כל הרעיון של תחפושת זה להשתולל עם הדמיון ולא בהכרח כדי להגיד משהו (אמרה מילי ולא התחפשה כבר 30 שנה)
אוקיי ברור שחלומות של משהו רע למשפחה זה מועקה נוראית, אבל חלומות שמישהו רודף אחרייך לרצוח אותך זה לא סיוטים בשבילך גם? :eek: ואת עוד רוצה לדעת איך הם נגמרים??
כי אצלי זה חלום של פחד נוראי כל כך שאני מתעוררת מהם בבהלה ואז אפילו שקולטת שרק חלום אני לא מצליחה להשתחרר מהבעתה ושוכבת כמה דקות במיטה בפחד שהרוצח מחוץ לחדר השינה שלי!
אני לא זוכרת חלומות לאורך זמן אז אני לא בטוחה שהיה לי חלום של רצח. אבל יש לי גם חלומות מפחידים, כמו סרט מתח ולפעמים למרות הפחד אני ממש מתעניינת בהם! וגם לפעמים נראה לי שאני לא בהכרח בתוך החלום אלא כאילו צופה מהצד. קורה לך גם?
א. אני גם לא התלהבתי מלה גווין.
טוב לדעת. אני רוצה לתת לה קרדיט בתור סופרת פנטזיה אבל מעבר לכתיבה ששיעממה אותי, היא גם לא יצרה בעיני עולם פנטסטי אמיתי.
אני צריכה להמשיך לקרוא את הספרים של רובין הוב. היו לי גם בעיות איתה אבל את הטרילוגיה הראשונה לא יכולתי להוריד מהידיים.
:-( בהצלחה ושיעבור בקלות עם השינויים בעבודה!
רפואה שלמה לחתולי |נחמה|
ומזל טוב על האחיין החדש! :love:
תודה |מאוהב|
מזכיר לי שראיתי מדבקה מגניבה על מכונית

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|ענבים|שם מלא:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטאן (TV)
|ענבים|גיל ב1989:|קדימה|מינוס 3
|ענבים|תואר אצולה:|קדימה|נסיכה, לא פחותB-|
נסיכה זה די פשוט. יש המון נסיכות
|תות|סדרות החודש:|קדימה|הממ ראיתי את האפטר פארטי - חמוד אבל מרגיש לי שיכל להיות יותר טוב.
בא לי לנסות את זה בקרוב
|תות|סרטי החודש:|קדימה|ראיתי שוב טיק טיק... בום! ואהבתי אפילו יותר|מאוהב|
נראה לי שגם אני אראה שוב מתישהו. בנתיים אני מקשיב לשיר ששמת
וגם Never Let Me Go - סרט עם אנדרו גארפילד שחשבתי שזה פשוט דרמה-רומנטית-התבגרות-תקופתית אבל יש לו טוויסט מוזר מאד. אבל אהבתי סה"כ.
לא ראיתי את הסרט, אבל קראתי את הספר שהוא מבוסס עליו אז אני יודע על מה את מדברת
|תות|שיר החודש:|קדימה|Tick, Tick...Boom! - Louder Than Words
עדיין לא מתלהב ממנו (אבל חלק מהשירים האהובים עלי ביותר בהמילטון ואנקנטו הם כאלו שלא התלהבתי מהם בהתחלה
וגם עדיין ברונווו אעהאהההההההההה השיר הזה לא משחרררררר!!! במיוחד שאחותי המהבולה גילתה אותו באיחור ועכשיו אנחנו עושות דואטים.
האמת שסוף סוף הגעתי לשלב שאני יכול לעבור כמה ימים בלי להקשיב אליו. אני עכשיו די בקטע של השיר הראשון והשיר האחרון של אנקנטו.
|תות|ספר החודש:|קדימה|כן... לא|חבול| יום אחד תהיה לי שוב תשובה כאן.
:mad:
|תות|דמויות החודש:|קדימה|בן וואייט
|תות|שחקני החודש:|קדימה|אנדרו גארפילד, סבסטיאן סטאן
|תות|קראשי החודש:|קדימה|בן וואייט|מאוהב|, אנדרו גארפילד|מאוהב|, סבסטיאן סטאן|מאוהב|
וואו חידשת כאן ;)
|תות|ציטוט החודש:|קדימה|
אני לא אוהב Waffles. אבל זה נכון עם אוכל שאני אוהב
|תות|למה מצפים בחודש הבא?|קדימה|פווווורים. ובטלוויזיה לאדעת אין משהו מלהיב ממש.
מה כבר יש בפורים? החג עם המאכל המסורתי הכי מתסכל שיש.
והחודש יש סדרה חדשה של מארוול.
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים):|קדימה|הזמנתי תחפושת של וונדההההה כמו בסדרה!!!|מאוהב| מחר אני אקח אותה ואספר לכם אם יצא טוב או מעפן. עריכה: הגיע וזה מהמם|מאוהב| (לגיבוי יש לי תחפושת של קפטן אמריקה.)
אוי אני רוצה לראות. את יכולה לפחות לשלוח תמונה של התחפושת?
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)?|קדימה|הוונדה שלי|מאוהב| (כלומר כוחות + מראה + תלבושת, מינוס הטראומות, תודה)
כן זה הכי שווה. ונראה לי שהגיוני שלהפוך אליה זה לא כולל את הטראומות.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם?|קדימה|בכיתה ו' התחפשתי לחצי שטן חצי מלאך ואמא תפרה לי הכל וזה. יצא חמוד. למרות שאני אוהבת להתחפש אני תמיד איכשהו נזכרת רק ברגע האחרון לאלתר משהו אז לא יוצא לי מוצלח מידי. היה לי היפית וצועניה נחמדות. נראה אולי תודות לוונדה תהיה לי תשובה שנה הבאה.
נשמע מגניב. אני התחפשתי פעם לשטן. לא הייתי יצירתי מספיק כדי לחשוב על חיבור עם מלאך. בעצם אם חושבים על זה וונדה מרגישה כמו שילוב של כל התחפושות שציינת כאן
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם?|קדימה|בגלל שאני נוטה לאלתר ברגע האחרון הרבה מהן מעפנות. אבל אין לי משהו ממש מביך. אז אני אספר על אחותי המשונה שבכיתה ד' החליטה שהיא רוצה להתחפש לכובע טמבל. אז אמא שלי שהיא לא מי יודע מה תופרת עשתה לה משהו, בסופו של דבר זה נראה כמו אהיל של מנורה:-D אחותי אגב לא מתביישת היא גאה בטמטום שלה:-D
וואו, זה מרגיש כמו קופ אאוט רציני לספר על תחפושת מביכה של מישהו אחר.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות?|קדימה|באטמן, דה:-P:. או דמות ממשחקי הכס. או סטארוורס. כפרעל בן הגיקי הוא לא יאכזב אותי כמוכםB-|
השאלה היא באמת אם הוא לא יעדיף תחפושת אחרת במקום אותה תחפושת שהוא לובש ביום יום שלו.
בכל מקרה אני גם רואה אותו מתחפש לדוקטור סטריינג'
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:|קדימה|אוף מלא כי אני קשה. בעיקר דגים כי זה פותח כ"כ הרבה אפשרויות ובריא. וגם רוב הירקות.
דגים אני אוהב רק בצורה של Fish & Chips
|המן|קליק מועדף?|קדימה|קורנפלקס (הירוק)
הוא נסבל
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים?|קדימה|מדייקת. גם כשאני מנסה לאחר אני בזמן|פנים|
האמת שקרה לי שדווקא כשאני מנסה לאחר אז אני מקדים. אבל לרוב אני יכול לסמוך על עצמי לאחר לכל דבר
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים):|קדימה|ממ אהבתי את הסוף של איך פגשתי את אמא, אהבתי את הנצחיים (למרות שספציפית בפורום הזה זאת דווקא דעה כן פופולרית לשמחתי)
אני גם שמח שבפורום שלנו אוהבים את הנצחיים
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם?|קדימה|הייתה פעם איזה סדרת מלחמה שראיתי בגלל נואל פישר אבל היא הייתה ממש משעממת ופרשתי אחרי הפרק שהתמקד בו. היה גם סרט מממממממש מוזר עם טום הידלסטון שכחתי את שמו משהו עם בניין סרט קריפי למדי. אה ולאחרונה מסביב לעולם עם דיוויד טננט שהייתה משעממת לצערי.
לגבי האחרונה את פשוט פרשת מוקדם מידי
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?|קדימה|
חמודי|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 43458
חמוד באמת
אני בתור חתול:
גם אני. במיוחד היום.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|ענבים|שם מלא: לונה3
|ענבים|גיל ב1989: "כל הקרנפים נחתו בשלום מתחת לגשר אבל האפונה החליפה צד" (זוהי חידת חמיצר שפתרונה הוא התשובה לשאלה.)
חשבתי שאם אני אגגל את המשפט הזה אז אני אקבל רמז לתשובה, אבל פשוט קיבלתי לינק לשרשור הזה.
|ענבים|תואר אצולה: רוזנת?
אם את לא בטוחה אז גם אני לא
|תות|סדרות החודש: severance, this is going to hurt, inventing Anna, העידן המוזהב, אבל הכי נהנייתי מקת'רינה (The Great).
אני צריך לראות את להמציא את אנה בעיקר בגלל שכל שאר הסדרות שלך הם כאלו שגם אני רואה. (ואני אוהב שדברים הם שלמים)
|תות|סרטי החודש: אין. יש! ספיידרמן אין דרך הביתה וג'וג'ו ראביט.
כן, היה לך איזה טירוף של סרטים פתאומי
|תות|שיר החודש:
אפשר לסמוך עליך להחזיר את המילטון לאוזניים שלי.
האמת שזה מהשירים הפחות אהובים עלי.
חוץ מזה שמעתי גם כמה פעמים ברדיו את "לא מדברים על ברונו" ודי נדבקתי אליו למרות שלא ראיתי את הסרט.
זה שיר מעולה באמת.
וכשתהיה לך את ההזדמנות אז כדאי לך לראות את הסרט (נראה לי שעדיין אין משהו טוב לדודים)
|תות|דמויות החודש: קת'רינה ופיטר, אנה דלבי
|תות|שחקני החודש: ג'וליה גארנר - ליהוק מושלם!
לא קלטתי בכלל מי הם קתרינה ופיטר עד שראיתי שראית את הסדרה The Great
|תות|קראשי החודש: לא היה לי לצערי מישהו במיוחד, אז נלך על אחד הרגילים והמקופחים:

אני חושב שאם לא הייתי מזהה את הסצנה אז לא הייתי מזהה שזה מאט סמית'.
|תות|ציטוט החודש: אוף אני ממש מצטערת שלא רשמתי ציטוטים מקת'רינה.
כן, בטוח היו שם כמה מעולים. כמובן שאפשר לחפש בגוגל או IMDB
אה הנה כמה:
Peter III of Russia: I don't want to kill you. You're not a bad person.
Catherine the Great: I could kill you. You are a bad person.

וגם:
Catherine the Great: How was your night?
Marial: Avoided rape. You?
Catherine the Great: Same. If anyone ever invents something easier than buttons, we are all in trouble.
|תות|למה מצפים בחודש הבא? להתקדם עם האפליקציה שלי.
את עושה אפליקציה משלך? או שזה בעבודה?
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): את אכן מכירה אותנו ואנחנו גרועים |נבוך|
תכלס אם היא מכירה אותנו כל כך טוב אז היא לא הייתה צריכה אפילו לשאול את השאלה
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לפוטין ואז מוציאה את הצבא הרוסי מאוקראינה ויורה לעצמי כדור בראש ומצילה את העולם.
אני חושב שאם היית הופכת לפוטין בעצמו (כלומר ממש מחליפה אותו) אז דווקא היית יכולה לעשות יותר תועלת בלהמשיך לחיות כפוטין ולשפר את העולם. אם כי אומרים שכוח משחית אז יכול להיות שהיית הופכת להיות גרועה כמוהו.
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? יש לי תמונה שלי מחופשת לארנב בגיל 3, אז נראה לי שזה.
זה נשמע כל כך חמוד
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? לא היתה, כי התחפשתי רק בגיל שעוד לא נבוכים מדברים כאלו.
אני הפסקתי להתחפש בגיל די מוקדם. אבל גם למדתי להיות נבוך בגיל מאוד מוקדם אז זה לא היה מוקדם מספיק.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? זה ספוילר אז אני באמת לא יכולה לענות.
בלי תירוצים. את יכולה לעשות תיבת ספוילר ואז לענות.
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים: סושי. וגם בעקרון הייתי שמחה אם הייתי אוהבת דברים חריפים, כי זה די מגביל אותי שאני לא.
למה היית רוצה לאהוב סושי?
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? פטריות. תמיד רוטב פטריות על כל מה שאפשר. תנו לי רוטב פטריות עכשיו!
אפילו יחסית לרטבים אחרים זה נשמע לי במיוחד מגעיל.
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? זה תלוי למה ולמי, אבל בעקרון יש לי נטיה לדייק, ואם זה מקום שלא יודעת כמה זמן יקח לי להגיע אז להקדים. (רק להורים שלי אני בד"כ מאחרת.)
גם אני הרבה פעמים מקדים כשזה למקום שאני לא יודע כמה זמן יקח לי. אם זה גם חשוב לפחות. השבוע יצא לי לשבת באוטו איזה 20 דקות ולחכות לזמן של פגישה. מזל שיש סמארטפון.
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): נס קפה אבקה של עלית זה הקפה הכי טעים. ומאט סמית' היה דוקטור שווה וגם לא פחות סקסי מדיוויד טננט.
אני חושב שהרבה אנשים אוהבים את הדוקטור של מאט סמית'. השאלה היא אם את אומרת שהוא יותר טוב מדייויד טננט. כי אם כן אז עדיף לך לשמור על זכות השתיקה כי אני לא אחראי על מה אני אעשה.
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? תקופה קצרה מאוד (לא יותר מכמה מפגשים ספורים) בנוער העובד והלומד.
אני לא מבין את הנוער העובד והלומד. ברור שהנוער לומד. יש בית ספר חובה. ואם הוא גם היה ממש עובד אז לא היה לו כל כך זמן לתנועת נוער.
(אם כי אחיינית שלי איכשהו בשנה האחרונה משלבת עבודה חלקית עם צופים ולימודים.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? האמת שלא זוכרת כזה.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב אבל אכן התאכזבתם? הסדרה שדיוויד טננט משחק רוצח סדרתי.
לא ראיתי, אבל זה בטח בגלל שאת באופן מעליב מאוד נגד רציחות.
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?
חמודים :-D
נראה חמוד. ואולי באמת חשוב להגן עליהם ככה. אבל גם קצת מרגיש כמו התעללות לעשות להם את זה.
?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|ענבים|שם מלא: עדי|נחש| חוק וסדר?
|ענבים|גיל ב1989: מינוס 2
|ענבים|תואר אצולה: חאליסי.
קאליסי, אבל בסדר
|תות|סדרות החודש: זה הולך לכאוב ואממ זהו? ראיתי עוד משהו נורמלי החודש? העידן המוזהב?
זה לא חייב להיות משהו נורמלי
|תות|סרטי החודש: פחחח.
|תות|שיר החודש: אני אוותר.
|תות|ספר החודש: *נושמת עמוק ומכינה את עצמי לכול הבדיחות על חשבוני* אז ככה : ... , פיטר פן חייב למות ו-עצמי עיניים חזק(שניהם מאותה סדרה, לא חושבת שאני אמשיך, יש לי וייב שהסופר שונא נשים)
אה כן, ג'ון וורדון. קראתי את חשוב על מספר שלו, היה לא רע, אבל לא מספיק מושך כדי שאמשיך.
, זה הולך לכאוב(מעולה! לכו לקרוא)
אהבתי את הסדרה, אבל לא בטוח אם זה יעניין אותי לקרוא את זה.
אלף שמשות זוהרות(טוב אבל אולי אובר-הייפ)
חשבתי לקרוא פשוט כי אהבתי באמת את רודף העפיפונים

*בכל מקרה זה מזכיר לי שרציתי כבר בעבר להמליץ לך על הספר Sometimes I Lie
|תות|דמויות החודש: אדם, ברת'ה, אגנס.
מוזר לי לקרוא לה ברת'ה. זה כזה שם מוזר. לכן אני תמיד כותב גברת ראסל.
בכל מקרה באמת 3 דמויות מעולות
|תות|שחקני החודש: בן ווישו וקארי קון.
זה מאוד בולט כאן איזו שחקנית לא הצליחה לעשות את המעבר מדמות החודש לשחקנית החודש
|תות|ציטוט החודש: אני יכולה לצטט לכם חצי מזה הולך לכאוב.
אז תתחילי במשפט אחד
|תות|למה מצפים בחודש הבא? יצא מחדש הספר השני של כישור הזמן, ועוד מלא ספרים חדשים ואולי גם נחזור ללכת ליקבים החודש.
רגע, את גם מאלו שקונים ספרים שכבר יש להם כשיוצאת מהדורה חדשה?
יש בבוקסטגרם (אנשי ספרים באינסטגרם) אנשים שמשוויצים בכך שיש להם לפעמים 6 או משהו עותקים של אותו ספר במהדורות שונות. ולפעמים זה ספר שיצא לפני פחות מחמש שנים.
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): לכלום.
וזאת תשובה אמיתית, אז על מה היא מתלוננת?
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? לעצמי.
אם היית מתחפשת לעצמך אבל עשירה אז היית הופכת לעשירה
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? אדם והוא פשוט יבוא עם המדים של הבית חולים עם הדם והג'יפה.
קשה באמת להאמין הוא ישקיע יותר מזה
|המן|קליק מועדף? כריות או סתם קרונפלקס.
שניהם עוד יחסית בסדר. אבל באופן כללי קליק זה סתם מעצבן
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? מקדימים.
קשה לי לדמיין להיות מישהו באופן קבוע מקדים. איחור טבוע מידי בDNA שלי
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): ספרים עדיף על טלוויזיה?
צריך לאסור עליך מלהכנס לפורום טלוויזיה.
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? ליל כול המכשפות.
בגלל איזה שחקן/ית ראית את הסדרה הזאת?
בכל מקרה אני מניח שמתאים כאן גם הסדרה KIN

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוי, זה מעולה!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
יש כאן משהו שאני לא רואה :mad:
יאאא איזה חמודה. אבל התכוונת שרטוט במערה לא?
הבעיה שלי עם סושי זה האצה.
לפעמים בסדרות אסיתיות אני רואה שאוכלים מה שנראה כמו אצות כמו חטיפים שבאים באריזות כאלו כאילו זה צ'יפס.
אני לחלוטין רואה מצב שביום חמישי יהיה לי זמן להגיב
הי, זאת אחות של וונדה!

dilia snake

Well-known member
עונה לניק בתקווה שהוא יענה לי עד סוף החודש.

קאליסי, אבל בסדר
בספר זה עם ח' B-| |פטיש| .
רגע, את גם מאלו שקונים ספרים שכבר יש להם כשיוצאת מהדורה חדשה?
לא, במשך המון שנים אי אפשר היה להשיג בעברית את ספרים מס' 1-11(או 1-22 תלוי איך אתה סופר) של כישור הזמן אז עכשיו שהם יוצאים מחדש אני קונה אותם. אז כרגע יש לי את שני הראשונים ושלושת האחרונים.

בכול מקרה הספרים היחידים שיש לי יותר מעותק אחד שלהם זה ספרים שיש לי אותם גם בעברית וגם באנגלית.
וזאת תשובה אמיתית, אז על מה היא מתלוננת?
כי היא רודנית.
בגלל איזה שחקן/ית ראית את הסדרה הזאת?
בכל מקרה אני מניח שמתאים כאן גם הסדרה KIN
מת'יו גוד, ואני חושבת שהייתי מנסה את KIN גם בלי צ'ארלי קוקס אבל הוא בהחלט היה תמריץ רציני.

didalf

Well-known member
עדיין לא מתלהב ממנו (אבל חלק מהשירים האהובים עלי ביותר בהמילטון ואנקנטו הם כאלו שלא התלהבתי מהם בהתחלה
יש שירים שלוקח להם זמן לגדול עלייך. כמעט בכל דבר שיש בו מלא שירים: מחזמר, פסקול של סרט, אלבום של טיילור. יש את השירים שמתאהבים בהם מיידית ויש את אלה שלוקח זמן. זה נגיד לקח קצת זמן.

האמת שסוף סוף הגעתי לשלב שאני יכול לעבור כמה ימים בלי להקשיב אליו. אני עכשיו די בקטע של השיר הראשון והשיר האחרון של אנקנטו.
אני גם, אבל אם מישהו מזכיר אותו בום, נתקע שוב. נגיד במסיבת פורים היו זוג שהתחפשו למירבל וברונו (ממש מגניב!) אז כל פעם שראיתי אותו המוח שלי מיד חזר ל "סבן פוט פריים ראטז אלונג היז באק"

מה כבר יש בפורים? החג עם המאכל המסורתי הכי מתסכל שיש.
1. אוזני המן זה טעים אבל חוש הטעם שלך ידוע כקלוקל.
2. יש תחפושות ותחפושות זה כיף.

והחודש יש סדרה חדשה של מארוול.
זה נגיד לא נשמע מרגש בכלל. משהו על איש לא מוכר עם שחקן שלא מעניין אותי.

אוי אני רוצה לראות. את יכולה לפחות לשלוח תמונה של התחפושת?
אמממממ אמממממ אני רוצה להראות לכם אבל גם לא רוצה לשים תמונה של עצמי פה:-D
ככה זה נראה באתר שהזמנתי (וזה נראה די אותו דבר במציאות, כאילו לא מקרה שנראה יפה באתר ומגיע לך פח)
1647718740611.png
הרבה אנשים אמרו לי שזה יפה אבל רק בנאדם אחד זיהה (וממש התלהב:-])

האמת שקרה לי שדווקא כשאני מנסה לאחר אז אני מקדים. אבל לרוב אני יכול לסמוך על עצמי לאחר לכל דבר
איחרתי למסיבת פורים בשעה כי ממש התאמצתי לאחר ועדיין יחסית הקדמתי|פנים|

האמת שזה מהשירים הפחות אהובים עלי. [מיי שוט]
:-0:-0

וכשתהיה לך את ההזדמנות אז כדאי לך לראות את הסרט (נראה לי שעדיין אין משהו טוב לדודים) [אנקנטו]
יש מזמן מה יש לך? עלה לדיסני פלוס כבר בכריסמס. איך נראה לך אני ראיתי?
הי, זאת אחות של וונדה!
והיא צדקה כשהיא גלגלה עליך עיניים!
עונה לניק בתקווה שהוא יענה לי עד סוף החודש.
:-D:-D
אל תבני על זה.

Lhuna3

Well-known member
ששש, אל תוציאי אותו עדיין. הוא עוד לא גילה לכולם.
סתם. לא יצא מצחיק.
יחסית לניסיון ראשון שלך לעשות ניק זה לא רע :-D
אני די פדנטית וצריכה סדר. קצת קשה כשיש חתולים.. אני משתדלת להכניס למגירות/ ארון דברים שלא בשימוש יומיומי. כשאני חוזרת מהעבודה אין לי כוח למחשב ככה שרק בסופ"ש אני מדליקה אותו. וככה אני גם מרחיקה אפשרות לנזק מיידי מכנופיית הפושעים שאני מטפחת.
יש גם כלי מיני אביזרי מטבח למשל (טוסטר לחיצה, טוסטר קופץ וכאלה) שאני שומרת לא רק בתוך הארון אלא גם בתוך הקופסא |מובך| ומחזירה לשם בתום השימוש.
יש לי... אי אילו שריטות :-D
וואו :-D
אני מרשה לך. כבר הבנתי מזמן שאני הזקנה האמיתית כאן ולא את :-D. יא פרגית אחת

אני לא זוכרת חלומות לאורך זמן אז אני לא בטוחה שהיה לי חלום של רצח. אבל יש לי גם חלומות מפחידים, כמו סרט מתח ולפעמים למרות הפחד אני ממש מתעניינת בהם! וגם לפעמים נראה לי שאני לא בהכרח בתוך החלום אלא כאילו צופה מהצד. קורה לך גם?
לא! 8-*
ואיזה כיף לך! אני חושדת שהצפיה המרובה שלי בסדרות עם אלימות היא הסיבה ליותר מידי חלומות על רוצחים שרודפים אחרי.
טוב לדעת. אני רוצה לתת לה קרדיט בתור סופרת פנטזיה אבל מעבר לכתיבה ששיעממה אותי, היא גם לא יצרה בעיני עולם פנטסטי אמיתי.
אני צריכה להמשיך לקרוא את הספרים של רובין הוב. היו לי גם בעיות איתה אבל את הטרילוגיה הראשונה לא יכולתי להוריד מהידיים.
אה, "הרואים למרחק" - גם אני אהבתי! :)
מזכיר לי שראיתי מדבקה מגניבה על מכונית
חחח יפה!

Lhuna3

Well-known member
בא לי לנסות את זה בקרוב
גם לי, שננסה צפיה משותפת? [האפטר פארטי]
אני צריך לראות את להמציא את אנה בעיקר בגלל שכל שאר הסדרות שלך הם כאלו שגם אני רואה. (ואני אוהב שדברים הם שלמים)
חח סיבה טובה!
(אבל האמת שאני לא בטוחה שתאהב את הסדרה הזאת)
אפשר לסמוך עליך להחזיר את המילטון לאוזניים שלי.
האמת שזה מהשירים הפחות אהובים עלי.
בהתחלה גם עלי הוא לא היה, אבל עכשיו... |מאוהב|
ועדי|חזיר| תהיה גאה בי שאני גם כבר יודעת אותו (ברובו!) בע"פ, בעקבותיה.
אני חושב שאם לא הייתי מזהה את הסצנה אז לא הייתי מזהה שזה מאט סמית'.
כתבת מאט סמית'.
זה תירוץ מספיק בשבילי להעלות עוד תמונה של מאט סמית'.

כן, בטוח היו שם כמה מעולים. כמובן שאפשר לחפש בגוגל או IMDB
אה הנה כמה:
Peter III of Russia: I don't want to kill you. You're not a bad person.
Catherine the Great: I could kill you. You are a bad person.

וגם:
Catherine the Great: How was your night?
Marial: Avoided rape. You?
Catherine the Great: Same. If anyone ever invents something easier than buttons, we are all in trouble.
ואני האמת הכי מתגעגעת לקריאות HOZA! על כל דבר אצלם :-D

את עושה אפליקציה משלך? או שזה בעבודה?
שלי 😬
אני חושב שאם היית הופכת לפוטין בעצמו (כלומר ממש מחליפה אותו) אז דווקא היית יכולה לעשות יותר תועלת בלהמשיך לחיות כפוטין ולשפר את העולם. אם כי אומרים שכוח משחית אז יכול להיות שהיית הופכת להיות גרועה כמוהו.
נכון, וגם יש סכנה שהיו שופטים אותי על פשעי מלחמה או משהו, פחות בא לי.
למה היית רוצה לאהוב סושי?
בשביל להיות בנאדם טיפה יותר נורמטיבי, אני מניחה.
גם אני הרבה פעמים מקדים כשזה למקום שאני לא יודע כמה זמן יקח לי. אם זה גם חשוב לפחות. השבוע יצא לי לשבת באוטו איזה 20 דקות ולחכות לזמן של פגישה. מזל שיש סמארטפון.
קורה לי הרבה. ובאמת מזל. למרות שכשאני חושבת על זה, לפני שהיה לי סמארטפון הייתי קוראת ספר במצב כזה, אז אולי גם קצת חבל.
אני חושב שהרבה אנשים אוהבים את הדוקטור של מאט סמית'. השאלה היא אם את אומרת שהוא יותר טוב מדייויד טננט. כי אם כן אז עדיף לך לשמור על זכות השתיקה כי אני לא אחראי על מה אני אעשה.
כמובן שהוא לא יותר טוב, כי אין יותר טוב ממושלם, אבל הוא טוב מבחינתי באותה מידה. (כן!)
אני לא מבין את הנוער העובד והלומד. ברור שהנוער לומד. יש בית ספר חובה. ואם הוא גם היה ממש עובד אז לא היה לו כל כך זמן לתנועת נוער.
(אם כי אחיינית שלי איכשהו בשנה האחרונה משלבת עבודה חלקית עם צופים ולימודים.
כי לא גדלת בקיבוץ. אנחנו ממש עבדנו. בערך מכיתה ו' או ז' היינו עובדים איזה שעתיים אחרי בי"ס (לא כל יום, לא זוכרת בדיוק איך זה היה), בחופש הגדול היינו עובדים משהו בין שבועיים לחודש, ובתיכון היתה לכל שכבה ממש יום אחד קבוע בשבוע שהוא יום עבודה במקום לימודים.
לא ראיתי, אבל זה בטח בגלל שאת באופן מעליב מאוד נגד רציחות.
נראה חמוד. ואולי באמת חשוב להגן עליהם ככה. אבל גם קצת מרגיש כמו התעללות לעשות להם את זה.
אויש אתה ומילי גם כן, די כבר לראות התעללות בכל דבר! אני לא רואה שום סיבה לחשוב שהם סובלים, הם לא נראים לי סובלים.
ואני לגמרי מסכימה שחיות יכולות לסבול גם מדברים שלא נראים ככה לבני אדם, נגיד מדברים שהם נגד הטבע שלהם וגורמים להם מצוקה, וצריך להיות ערים לזה מאוד. אבל זה לא אומר שכל דבר הוא כזה. הם נראים לי כמו גדיים/תיישים שמטופלים בידי אנשים שאוהבים אותם ולא נמצאים בשום מצוקה אלא רגועים ונינוחים.
התמונה שהעליתי שם נעלמה אח"כ איכשהו וצירפתי אותה כבר שוב בהמשך השרשור, אבל אתה בטח לא תגיע לשם אז בשבילך:
monkies.jpg

Lhuna3

Well-known member
ככה זה נראה באתר שהזמנתי (וזה נראה די אותו דבר במציאות, כאילו לא מקרה שנראה יפה באתר ומגיע לך פח)
1647718740611.png

ייאאאא איזה מהמם!! |כתר|
ועם איזה אנשים גרועים שלא רואים מארוול את מסתובבת??

וכשתהיה לך את ההזדמנות אז כדאי לך לראות את הסרט (נראה לי שעדיין אין משהו טוב לדודים) [אנקנטו]
יש מזמן מה יש לך? עלה לדיסני פלוס כבר בכריסמס. איך נראה לך אני ראיתי?
רגע מה מה מה מה מה מה?!?!?!!?
אני כמובן הנחתי שצפית בקולנוע!!
תיכף רצה לחפש!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|ענבים|שם מלא: דילן ברימור
|ענבים|גיל ב1989: 3
|ענבים|תואר אצולה: הדה
הגיוני. למרות שאני רואה אותך יותר כבלאדריינה
|תות|סדרות החודש:
טוב זה כבר מזמן לא קטגוריה שמציינת את הדברים הנבחרים של החודש אלא ערימה של כל סדרה שצפיתי או ניסיתי, אז הנה:
The Drew Barrymore Show - תמיד אושר|לב|
Party of Five - נאלצת להמשיך בלי סהר כי הוא מקשקש על זה שיס הורידו את זה מה-VOD|שפם|
4400 - סיימתי את העונה, היה לי כיף. לא מוצלח כמו המקורית אבל לא עיצבן אותי כמו בהתחלה של זה.
אני הפסקתי איזה 4 פרקים לפני סוף העונה. אולי אני אבחר לחזור לזה בעתיד כשתהיה עונה 2 (אני לא זוכר אם היא חודשה, אבל נדיר שCW לא מחדשים)
Single Drunk Female - מתחיל לשעמם לי. צופה בזה רק כשאני אוכלת או משחקת בטלפון ולא בא לי משהו שמצריך ריכוז.
אני שוקל לנסות אותה.
Suspicion - בינתיים מעולה. אהבתי מאוד את הישראלית וזו לא נופלת ממנה.
אני לא יודע באיזה פרק את, אני הייתי מאוד מאוכזב ממנה.
Severance - אני בעיקרון אוהבת אבל לפעמים זה קצת מעיק עליי ריגשית.
כן, גם עלי.
The Woman in the House Across the Street blah blah - לא יודעת איך שרדתי את הפרק הראשון. קיוויתי שזה יהיה משהו אבל זה לא היה מה שרציתי ויצאתי מאוד מאוכזבת:-(
כן, מאכזב (רק יעל נראה לי אהבה)
Santa Clarita Diet - מודה למילי שנתנה לי תירוץ לחזור לזה. איזה כיף|מאוהב|
תמיד כיף
Inventing Anna - לא שרדתי יותר מרבע שעה של זה. באמת שכבר אין לי כוחות לשונדה ריימס.
לא חשבתי על כך שזה של שונדה ריימס. לא שממש יש לי אנטי אליה, אבל לא המשכתי מעבר לפרק ראשון של מדריך לרוצח או האנטומיה של גריי.
|תות|סרטי החודש:
Clueless - איזו לקוחה ריפרנסה לי איזה משהו לקלולס וחשבתי לעצמי שלא צפיתי בזה מלא זמן ובא לי על זה, ובזמן שסהר ואני חיפשתי סרט לצפיה משותפת הוא ציין את הסרט הזה כאחת האופציות וחשבתי שזה סימן מלמעלה שאנחנו צריכים לצפות בזה. אז צפינו וזה היה טוב כמו שזכרתי|לב|
פול ראד כשהוא היה צעיר ופחות חתיך. אולי גם אני צריך לראות את זה שוב מתישהו
The Tinder Swindler - טוב הייתי חייבת לצפות בשיט הזה כדי להבין את כל הרפרנסים בפשוטע/ות. ואז גם קלטתי שהדביל הזה פעם ניסה להתחיל עם חברה שלי באינסטגרם לפני איזה שנה והיא אמרה לו שהוא נוכל ורמאי והוא כמובן הכחיש אבל אז היא פחדה שהוא ישלח אנשים לפגוע בה או משהו אז היא רשמה לו "אבל אני חושבת שאתה גאון":-D
חחחחחחחחח (לגבי החברה שלך) אבל גם קצת מלחיץ.
לי הספיק המידע שהפשוטע שיתפה בנושא.
|תות|ספר החודש: סיימתי את Wildflower של דרו, ואת What Happened To You של אופרה. והתחלתי את Bossypants של טינה פיי כי קראתי אותו לפני די הרבה שנים אבל לא נראה לי שסיימתי אותו ועבר כל כך הרבה זמן מאז שהחלטתי שאני אתן לטינה להמשיך להקריא לי אותו בהליכות שלי.
עכשיו שסיימת את הספר של אופרה את צריכה לתת לנו סיכום ממצה על טראומות וההשפעות שלהן
|תות|דמויות החודש: שר מקלולס, שילה מסטנה קלריטה וקרי מסקס והסיטי.
|תות|שחקני החודש: דרו|לב|
|תות|קראשי החודש: נכנסתי לאינסטגרם ונתתי לו לבחור לי לבד את חתיך החודש שלי מבין כל החתיכים החדשים שלי. אז אני מציגה בפניכם את מריו|יאמי|

מריו מקבל את האישור שלי |יאמי|
|תות|ציטוט החודש: השותפה שלי הפילה עליי לשמור על הכלבים שלה כשהיא הייתה בחופשה אז נכנסתי הביתה ולא ראיתי איפה אחת הכלבות אז שאלתי בקול "איפה לקסה?" ואז סהר עונה לי "מדליקה נרות":-D:-D
ואם כבר סהר, אז החודש הוא בא עם היציאה המטומטמת של "אלוהים נותן קורונה לאנשים בלי שיניים" :-D
זאת בהחלט יציאה מוזרה (אבל אולי מסביר למה עדיין לא נדבקתי בקורונה)
*ואני עדיין לא בטוח אם השותפה שלך היא אדם נוראי
|תות|למה מצפים בחודש הבא? פסח|מאוהב|
הכוונה הייתה למה מצפים בחודש מרץ.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? שר תתחפש לשפנפנה (דה), שילה תתחפש למרגריטה וקרי תתחפש לדונטלה וורסצ'ה.
האם שילה לא פשוט תתחפש לזומבי? זה יתן לה הזדמנות לאכול איברים גם בחוץ בגלוי.
|המן|קליק מועדף? קליק להיט (האדום)
צפה בקובץ המצורף 43473
אבל אני גם אוהבת את הכחול והחום הארוכים
צפה בקובץ המצורף 43474
אבל אם את מתכוונת לאלה שמגיעים בשקיות אז הקליק קורנפלקס הירוק.
איך את כל כך מודעת לקליקים השונים כשכבר הרבה זמן לא היית בארץ?
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? שום דבר שעולה לי לראש. אבל זה בטח איזה קינוח מושחת כי אף פעם לא בא לי על אוכל בסדרות אלא אם כן זה איזה סטייק עסיסי.
אף פעם לא רצית לנסות את מאכלי הרחוב שמוכרים ברחובות פוליס (בה100)?
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): מה לי ולדברים חיוביים?|שפם| אם ניק קיבל פטור משאלת הפסטה אני רוצה פטור משאלת הדובוני אכפתלי הזאת|שפם|
יש לך המון דעות חיוביות על דברים לא פופולריים. מספיק שתסתכלי על התשובות שלך: קית' אורבן, קליק, תחפושות טאקו...
|לימון|סרט/סדרה שלא נשמע לטעמכם וצפיתם רק בגלל שחקן אהוב והופתעם לטובה? המאה
בגלל איזה שחקן/ית התחלת לראות ה100? (אני יודע על סדרה שהתחלת לראות בגלל שחקנית מה100)
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן? יואו איך בא לי אוזני המן. בדיוק הפייסוש הזכיר לי היום בבוקר שלפני שנה הכנתי אוזני המן עם שוקולד, חלבה, לוטוס, תמרים והמועדף עליי- פרג אגוזים. לא יודעת מאיפה הייתה לי הסבלנות לאפות שנה שעברה אבל בא לי שהיא תחזור אליי.
הזכרת לי עכשיו שקיבלתי ביום חמישי בעבודה אוזני המן והם ישבו לי בתיק מאז.
אני גם זוכר שסיפרת לנו שהכנת אוזני המן.
וכמה תמונות:
הבן זוג של שותפה שלי חושב שהוא יכול לגלות לי משהו על דרו:-D

צפה בקובץ המצורף 43479
כל כך תמים מצידו
מה אתם אומרים? מתאים לי להיות רוצח סדרתי? 😂
צפה בקובץ המצורף 43478
התשובה היא כן. בלי קשר לטקסטים האלו
השותפה שלי קנתה לי את הכוס הזאת במתנה לוולנטיינז ובגלל שהיה ברור לי במיליון אחוז שאין לה מושג מה זה love is love שאלתי אותה מה היא חושבת שזה אומר והיא כזה "לאב איז לאב, זה בדיוק מה שזה אומר- שלאב זה אותו הדבר כמו נגיד אהבה לכלב":-D|פנים| ואז כשהסברתי לה למה זה באמת שייך היא פצחה במונולוג הומופובי במיוחד על זה שזה ממש לא הוגן שהקהילה הגאה לקחה לה את הריינבואו ועכשיו גם את האהבה|פנים| אין לי כוחות אליה יותר.
צפה בקובץ המצורף 43475
עד כמה הומופובי? אולי הגיע שאחד הכלבים האלו שאתל שומרת עליהם עבורה כל הזמן יעלם.
מעולה :-D
זאת בדיחה כל כך אובר משומשת בשנים האחרונות, אבל עדיין עובדת מעולה.
מה שמוזר זה שאני לא זוכר שאנשים דיברו על כך שהיה מקום על הדלת כשהסרט יצא והיה סופר פופולרי
אחיינית שלי פשוט אומרת "אל תמות" בכל פעם שהיא נפרדת ממישהו מהמשפחה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פתאום אני מתגעגעת לזה. איך כולנו הצלחנו להוריד הילוך. היה פחות בלאגן ופחות זיהום אוויר ויותר שקט (ויותר צרות אחרות אבל אני מסתכלת על חצי הכוס המלאה)
אני לחלוטין מתגעגע לסגר הראשון ההוא.
הבעיה עם זה שהקורונה כל הזמן חוזרת היא שאני כל הזמן קצת בתקווה שנקבל עוד סגר גדול, אבל כיום כבר פשוט לא יודעים לעשות סגרים כמו בעבר.
(אני לא מאמין שבסופו של דבר אני נוסטלגי ל2020)
יום שינה צריך להיות יום חג שהדרך לחגוג אותו היא פשוט להישאר במיטה ולהתבטל בכיף
יש מספיק ימי שבת שאני חוגג ככה
(בעצם אין דבר כזה מספיק בשביל שינה)
יום מספרי הסיפורים יהיה מגניב אם כולם יהיו כמו the story teller ופחות כמו מספרי הקמת השכונה החדשה ביבנה.
כיום זה בטח הופך להיות יום מעלי סיפור באינסטגרם
יום האושר זה סתם אובררייטד
אושר הוא key
הבעיה היא בדבר הנוראי הזה שנקרא עבודה ו"חיים". אפשר היה להסתפק בחצי יום טלוויזיה וחצי יום שינה ואז הכל יהיה מושלם. גם לא יהיו מלחמות כי לא יהיה לזה זמן
מוסיפה גם שבשינה אפשר לחלום וחלומות יכולים להיות מעניינים כמעט או יותר כמו בטלוויזיה
אז אני בוחרת בשינה
היה לי היום שנץ עם חלומות מוזרים שממש שכבתי וחשבתי עליהם. (אבל זה היה לפני יותר מחצי שעה אז כמובן שכבר שכחתי אותם)
אני לחלוטין בעד חצי יום טלוויזיה וחצי יום שינה.
למרות שאז איפה נכנס שיטוט באינטרנט, כתיבה בפורום ופתירת וורדלים?
עניתי את האמת, מה את רוצה שאני אשקר בשאלון?
כמובן שלא.
אני מניח שכולכם יודעיים שיש להשבע בטקסט קדוש לומר את כל האמת, רק את האמת ושום דבר חוץ מהאמת לפני שמתחילים לענות על השאלון.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|ענבים|שם מלא: מילי08 הרובוט הראשון לתפוז
|ענבים|גיל ב1989: חח, את מנסה להתחכם עם לונה :-D אני הייתי בת 9
|ענבים|תואר אצולה: דיים מילי רובוט
דיים ג'ודי דנץ'
|תות|סדרות החודש: תושב חוץ, האשה... בחלון... ממול, מרדרוויל, מישהו אי שם, ריצ'ר, העידן המוזהב, אלים אמריקאיים (פרק 1 בינתיים),
maid, As we see it, IT crowd
אוף, איך שאת כתבת מרדרוויל גרם לי לחשוב לשניה שאת כותבת "דרדוויל"
|תות|שיר החודש: אוי, איך הלכת לי, מארק לאנגן, איך? ;-( אז שיר החודש זה כל השירים שלו. למשל זה
או זה
שהלחן שלו שאול מאיתנו :) (השיר טיול לילי של הדודאים). אוף, איזה יוצר מדהים ואיזו אבידה
לא מכיר אותו בכלל. אבל השירים באמת נשמעים יפים.
|תות|ספר החודש: אספתי מחדש מהספרייה את the earthsea quartet רק בשביל הספר האחרון - טאהנו. איזו אכזבה. כל הסדרה לא מלהיבה במיוחד, ואולי הייתי מתלהבת יותר אילו הייתי קוראת אותם בתור נערה, אבל הספר השלישי עוד היה יחסית מעניין. בספר הרביעי היא עשתה איזה מהפך של 180 כי היה לה איזה גילוי פמיניסטי והתחשק לה לכתוב מנקודת מבט נשית, אחרי שהיא התעלמה מהן כמעט לגמרי בשלושת הספרים הקודמים. אבל הנשים שלה עדיין בנאליות ובעיקר חושבות ומהרהרות לעצמן וזה מתיש. וגם הדמות הראשית קיבלה איזה מהפך אישיותי מוגזם שנועד לתת את הבמה לנשים אבל זה לא מסתדר עם הדמות שהכרנו. בקיצור - אכזבה גדולה.
חבל לשמוע. האמת שאף פעם לא עניין אותי לקרוא את Earthsea, אבל כן תמיד רציתי לנסות משהו של אורסולה לה גווין. יש לי איזשהו ספר שלה בספרייה שלי שצובר אבק (מהתקופה שלפני שעברתי לקינדל)
|תות|דמויות החודש: דארסי מ resident alien, שילה וג'ואל מסנטה קלריטה דיאט
אני לא בטוח לגבי דארסי. אני צריך בכל מקרה לכתוב על הפרק האחרון של Resident Alien אז אני אתייחס לזה שם.
|תות|שחקני החודש: 4 הדמויות הראשיות של סנטה קלריטה: דרו בארימור וטימוט'י אוליפנט, ליב יוסון (אבי) וסקיילר גיזונדו (אריק הסופר חמוד)
מאוד מוצדק.
*מזכיר לי שלאחרונה ראיתי שוב את אריק בסרט המוזר ליקריץ פיצה
|תות|קראשי החודש: טימוט'י אוליפנט ואלן ריצ'סון (ריצ'ר. כי הוא לפחות חתיך)
הוא בהחלט חתיך.
וטימות'י אוליפנט הוא גם חתיך וגם הורס מצחוק.
(ראית את הראיונות שלו עם קונאן אוברייאן?)
|תות|למה מצפים בחודש הבא? ציפיות יש בכריות
אני חושב שזה ההפך
(כלומר בתוך הציפיות יש כריות)
|רעשן|למה באמת תתחפשו השנה? (פרס למי שיענה תשובה אמיתית ולא "כלום" כי אני מכירה אתכם יגרועים): בפנטזיה שלי אני נורא מגניבה והולכת לכנסי אייקון וכאלה עם איפור ותלבושת מתאימה. אבל אני פחות או יותר ההפך הגמור. אז סורי. אבל גיליתי שיש דבר כזה שנקרא תחפושת אנתרופוסופית ואולי זה הכי יתאים לי (לא מצאתי עכשיו את התמונה אבל בגדול זו גלימה פשוטה ומסיכה קטנה לעיניים. שניהם נראים מלבד. וזהו)
סיקרנת אותי, אבל זה לא מה שמקבלים כשמגגלים תחפושת אנתרופוסופית.
בכל מקרה גררת אותי לבדוק מה זה בכלל בעצם אנתרופוסופיה, אז תודה על השעה מהחיים שזה יעלה לי...
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? תנו לי כבר להיות באפי לעזאזל. יש לי אגרסיות שאני מתה להוציא על מישהו
לחלוטין
|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם? אמממ, נראה לי סינית בתור ילדה קטנה. אמא השקיעה באיפור מהמם. בעצם היתה גם ליידי עם שמלת מלמלה ורודה ומטרייה שמש ורודה
נשמע חמוד.
*שלשום חיפשנו את האחיינית בת השנתיים שלי באיזה עשר תחפושות שונות (היא הייתה מאוד בעניין) אבל לא היינו בטוחים מה נחשב תחפושת סינית ומה נחשב תחפושת יפנית, אז יכול להיות שעשינו שילובים לא נכונים.
|רעשן|מה התחפושת הכי גרועה/מביכה שהייתה לכם? בטח פנקיסטית כשכבר התביישתי להתחפש. לא מביך, סתם סתמי
אני חושב שכשממש נמאס לך להתחפש אז מתחפשים להיפי. פאנקיסטית זה עדו לא סתמי לחלוטין. רק כמעט.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש למסיבת תחפושות? דארסי תתחפש למיס אמריקה. ג'ואל יתחפש לעמוד שדרה ושילה תתחפש לטבעונית
דארסי לחלוטין. לגבי ג'ואל את ממש לאט נחמדה. ולגבי שילה כבר אמרתי לדילן שלדעתי היא תהנה להתחפש לזומבי קלאסית (ותאכל איברים בפומבי)
|המן|קליק מועדף? יש סוגים? שוקולד
את לא יודעת מה זה קליק?!?
|המן|מאכל שראיתם בסדרה שהייתם רוצים לנסות? חח, תמיד קינאתי בלחמניות שמרקו אוכל ב"הלב". הן נראו ממש טעימות
יש קטע מוזר הרבה פעמים בסדרות אנימציה כשאוכלים שזה נראה כאילו האוכל נעלם באופן כמעט מסתורי בתוך הפה וזה גורם לכך שאני מניח שזה בטח נורא טעים.
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? יש לי נטייה חזקה לאיחורים, וזה יצר לי לא מעט מצבים מביכים. אני מנסה לעבוד על עצמי (אבל עדיין לא יוצאת מוקדם כדי להגיע לעבודה בזמן |פנים|)
חחחחחחח. תכלס זה באמת אמור להיות קל להפסיק לאחר - פשוט להחליט שצריך להגיע למקום רבע שעה או חצי שעה מוקדם יותר ממה שבאמת צריך.
אבל בפועל זה הרבה פעמים לא ממש עובד. עדיין שווה שתנסי.
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): אני מחכה לאסטרואיד שישמיד את כולנו. זה נראה לי מאוד חיובי.
טכנית זה לא שלילי. כלומר זה לא דעה נגד משהו, אלא בעד משהו.
|לימון|הייתם בתנועת נוער? איזה? כמה זמן? צופים לאיזו דקה וחצי בכתה ה אבל הטיול השנתי שבר אותי (בכיתי שם נורא משום מה והחובש חסר הטאקט סיפר לי בדיחה שלחלוטין עברה לי מעל הראש כי הייתי בת 11 - לאיזו חיה יש עין וזין אחד? כמובן שלא הבנתי מה הוא שואל והוא גיחך וענה - עז. דביל)
חחחחחחחחחחח (לגבי הבדיחה) (אבל כן, אולי לא לילדה בוכה בת 11)
איך היית עם טיולי שנתיים של בית הספר?
|מצלמה|תמונה/וידאו/מתכון לאוזני המן שתרצו לשתף עם ילדי הגן?
הסיבה האמיתית להכחדת הדינוזאורים
אני לא בטוח אם המאמינים בכדור הארץ שטוח מאמינים שיש כזה דבר אסטרואידים.
כל דבר שינשופים עושים הם עושים באופן מטריד

LeAnnDylan

Well-known member
אמממממ אמממממ אני רוצה להראות לכם אבל גם לא רוצה לשים תמונה של עצמי פה:-D
צפה בקובץ המצורף 44396
אין לי הרבה זמן להגיב כי אני אמורה להעמיד פנים שאני עובדת|יעני| אז אני רק רוצה להידחף ולהתלהב שאני כן ראיתי תמונה של עדימון לובשת את זה וזה נראה |אש||אש||מאוהב|

didalf

Well-known member
ועדי|חזיר| תהיה גאה בי שאני גם כבר יודעת אותו (ברובו!) בע"פ, בעקבותיה.
כל הכבוד|כתר| שמחה שלא זרקת את ההזדמנות שלך:-P:

כי לא גדלת בקיבוץ. אנחנו ממש עבדנו. בערך מכיתה ו' או ז' היינו עובדים איזה שעתיים אחרי בי"ס (לא כל יום, לא זוכרת בדיוק איך זה היה), בחופש הגדול היינו עובדים משהו בין שבועיים לחודש, ובתיכון היתה לכל שכבה ממש יום אחד קבוע בשבוע שהוא יום עבודה במקום לימודים.
פויה.

ייאאאא איזה מהמם!! |כתר|
ועם איזה אנשים גרועים שלא רואים מארוול את מסתובבת??
תודההההה|לב|
וכן אנשים פח. מכירים רק את הדמויות הראשיות. זאת הייתה מסיבה של העבודה. אולי עוד אנשים זיהו ולא ניגשו, נגיד לא בטוחה שאני הייתי ניגשת למישהו זר להתלהב מהתחפושת שלו:-D

רגע מה מה מה מה מה מה?!?!?!!?
אני כמובן הנחתי שצפית בקולנוע!!
תיכף רצה לחפש!!
למה לא שאלתתתת?? ויופי|זורו|

פול ראד כשהוא היה צעיר ופחות חתיך. אולי גם אני צריך לראות את זה שוב מתישהו
מההה הוא חתיך בקלולס!!

יש לך המון דעות חיוביות על דברים לא פופולריים. מספיק שתסתכלי על התשובות שלך: קית' אורבן, קליק, תחפושות טאקו...
כולם אוהבים קליק יא ווירדו

אני לחלוטין מתגעגע לסגר הראשון ההוא.
הבעיה עם זה שהקורונה כל הזמן חוזרת היא שאני כל הזמן קצת בתקווה שנקבל עוד סגר גדול, אבל כיום כבר פשוט לא יודעים לעשות סגרים כמו בעבר.
דיי להיות נאחסים, לא רוצה עוד סגר!!
אין לי הרבה זמן להגיב כי אני אמורה להעמיד פנים שאני עובדת|יעני| אז אני רק רוצה להידחף ולהתלהב שאני כן ראיתי תמונה של עדימון לובשת את זה וזה נראה |אש||אש||מאוהב|
giphy (9).gif

למעלה