The Oolong Slayer מרץ 2022 – סיכום חודש 🍵🎻🍫🌹🍌👹🗽

didalf

Well-known member
מהסיפורים שלך נשמע שגם אחותך לא הכי אפויה. נראה לי היא תשתלב יופי:-D
:-D:-D

אה, אני לא עושה טיקטוק. אחרי שאיזה יום אחד נשאבתי לצפות באיזה 20 סרטונים ברצף של איזו דורשת צומי אחת שניסתה לטעון שאיזה אח מעיק של שחקן פוטבול כלשהו גנב לה את החבר, וכאילו, זה לא שהיא ערכה את זה בצורה מעניינת או משהו, פשוט חשבתי שאמור להיות לזה איזשהי פואנטה אבל לקחו לי 20 סרטונים בערך להבין שאין שום פואנטה בטמטום הזה וזרקתי את האפליקציה לאיזו תיקייה שבה אפליקציות מחזירות את נשמתן לסטיב ג'ובס.
חחח החרא הזה ממכר. לאדעת מה זה הקשקוש הזה שנפלת עליו אבל בכללי תוך תקופה מהירה של גלילה הוא מזהה מה את אוהבת ואז התוכן מאד מותאם אישית ואי אפשר לצאת משם|פנים| אז אל תתחילי.

אניווי, לאחרונה השותפה שלי הפסיקה להשמיע לכלבים שלה רדיו ישו כל פעם שהיא יוצאת מהבית ועכשיו היא עברה לטופ 40,
זה כי לקסה לא מוכנה להקשיב לשירים על ישו, רק בקה פרמהדה:-P:

אני לא יודעת למה אבל משום מה המחשב שלי מסרב להשמיע את הסרטון הזה עם אודיו אז אין לי מושג מה הם אומרים

Troy : That's one of my biggest fears.
Abed : What is?
Troy : If I ever, like, woke up as a doughnut...
Abed : You would eat yourself.
Troy : I wouldn't even question it.
Abed : Mmm. That'd be tasty.

שלחתי לה צילומסך של זה אבל היא רק הגיבה ב"ככה זה, סוויפטיות דואגות אחת לשניה!|מאוהב|" אבל היא לא באמת טרחה לבוא לפה ולדאוג גם לך אז כנראה שזה לא מה שסוויפטיות עושות...
התחלתי ב|מאוהב| ואז :-(

כמובן שאת תהפכי את זה לטיילור:-P:
למה החלטת שהיא מאחרת. אולי אכפת לה מהזמן שלכם והיא מגיעה בזמן?
זה היה דוגמא למישהו שבאמת יותר חשוב משאר העולם. אבל אין לי ספק שהיא מגיעה בזמן כי הזמן שלי חשוב לה, כי היא מלאך|מאוהב|

וואו כנראה שמאוד קשה לך לזהות בדיחות כשהן לא בדיחות אבא:rolleyes:
:-D:-D:-D

נראה שלאחרונה כולם עסוקים בשטויות כי השרשור הזה די קצר יחסית לזה שעבר כבר כמעט חצי חודש.
נכון? שאני אעלב באופן אישי כי זה השאלון שלי??:-(

באופן ספציפי? אנושות. באופן יותר ספציפי? בני אדם
אה חשבתי מישהו ספציפי מהעבודה נגיד מעצבן אותך ורציתי רכילות:-D

זה מזכיר לי שמתישהו בבי"ס אחד התיכוניסטים התחפש למלכת היופי הגרוזינית. עכשיו, זה כל כך גזעני וסטריאוטיפי, אבל עד היום רק המחשבה על התחפושת מצחיקה אותי (אם אני זוכרת נכון, הוא עשה גבות מחוברות ושפם ושומה ובגדים עם לכלוך או עלים שנדבקו אליהם)
חחחחחחחחחח:-D:-D

אמן שהוא באמת אמר את זה (אבל זה בטח ארץ נהדרת)
חחח לא זה ולא זה. הוא כתב בטוויטר "נפש יהודי הומיה" והתרגום האוטומטי תרגם "דה ג'ויש סול איז הומוסקסואל"
חיפשתי לך ונאלצתי לחפש בצלצל סמוטריץ אז תעריכי!

:-D זה באמת לא מראה טוב לאף אחד שהוא לא שרירי ובנוי לתלפיות [סופרמן]
אבל כל אחד יכול להתחפש לתור עכשיו!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לגבי איזה מדינות נמצאות בצפון ארה"ב, יש את המשחק הזה שאני אוהבת לשחק בו כל כמה זמן כדי לרענן את הזיכרון ולשפר את הציון שלי. נראה לי שהשיא שלי זה איזה 1:19 ואני כל הזמן מנסה לשבור אותו ללא הצלחה:-D
קיבלתי 47%, אם כי זה הרגיש פחות טוב מזה.
כתוב גם 5:34, אבל אני לא מבין איך זה ציון. ואיך 1:19 זה ציון...

בכל מקרה עכשיו בא לי למצוא משחק כזה אבל של כל מדינות העולם (שזה כמובן לא משהו שמעניין אמריקאים)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אנחש שזה הזמן שלקח לך...
רק עכשיו קלטתי את זה כשעשיתי את הגרסה העולמית (שהיא קטלנית למוות בעיקר בגלל כל האיים הקטנים המעצבנים שנחשבים למדינה).
בזה של העולם לקח לי 23:04 וקיבלתי 53%. נראה לי שאני אנסה גרסאות של רק יבשת אחת כל פעם לפני שאני אנסה שוב את כל העולם.

didalf

Well-known member
רק עכשיו קלטתי את זה כשעשיתי את הגרסה העולמית (שהיא קטלנית למוות בעיקר בגלל כל האיים הקטנים המעצבנים שנחשבים למדינה).
בזה של העולם לקח לי 23:04 וקיבלתי 53%. נראה לי שאני אנסה גרסאות של רק יבשת אחת כל פעם לפני שאני אנסה שוב את כל העולם.
יש לך בעיה קשה עם משחקי אינטרנט מטופשים.

reasonforall

Active member

בכל מקרה עכשיו בא לי למצוא משחק כזה אבל של כל מדינות העולם (שזה כמובן לא משהו שמעניין אמריקאים)
לא שמתי לב שאתם "משחקים" בזה. במדינות ארה"ב אני אהיה גרוע, אבל באירופה אפציץ

LeAnnDylan

Well-known member

ה-5:34 זה הזמן שלקח לך לענות על הכל. 1:19 זה הזמן שלקח לי. אבל אני כמובן יודעת איפה כל מדינה נמצאת על המפה ככה שה-47% שלך לא רלוונטי לי כי אני תמיד מקבלת 100%. כמובן שאם לא עונים על הכל נכון הזמן בכלל לא רלוונטי.

לגבי החלק השני שלך, אני מניחה שכבר ראית למטה שיש שם כל מיני מבחנים של יבשות אחרות או ערים גדולות וכו' (שכמובן לא מענין אותי) אני עושה תמיד רק את של המדינות בארה"ב וערי הבירה שלהן.

LeAnnDylan

Well-known member
יש מעט מאוד ספרים שאני מפסיקה לקרוא. בד"כ, גם עם סדרות, אני מחכה להבטחה כלשהי שתתממש. שמשהו יקרה ויהפוך את הספר לוואו. לרוב זה לא קורה אבל אני עדיין מנסה ובגלל זה קראתי עד הסוף. כנראה אני לא אקרא עוד ספרים שלה (אורסולה לה גווין)
גם אני הייתי ככה בעבר (בעיקר עם סדרות) הייתי ממשיכה לראות גם אם לא הייתי הכי נהנית מהעונה הראשונה והאמת היא שכמעט בכל המקרים זה באמת השתלם. אבל מאז הניסיון הכושל שלי עם אורפן בלאק שסיימתי את הסדרה ולא הבנתי למה נתתי לעצמי להתייסר ככה, כאילו משהו נשבר בתוכי ואני לא מסוגלת לתת לדברים צ'אנס של יותר מרבע שעה לנסות לענין אותי. במקרים חריגים שיש שחקנים שאני אוהבת, אני אתן להם עד סוף הפרק לענין אותי. אבל אם זה לא תופס אז אני מוותרת.
באופן ספציפי? אנושות. באופן יותר ספציפי? בני אדם
:-D
:-D אבל התמתנתי ונתתי ללחף החברתי להשפיע עלי והיום אני הרבה יותר חברותית
כן, התגובה הקודמת שלך מרגישה מאוד חברותית:-D:-D
נכון, אבל אצלי גם החלומות האלה נורא מעניינים ואני תמיד רוצה לדעת איך הם נגמרים (אבל איכשהו הם לא נגמרים. או שאני מתעוררת או שהם מתפוגגים לחלום אחר). סיוטים מבחינתי זה חלומות שבהם קורה משהו לבני משפחה שלי ואז יש לי תחושת מועקה שלא עוברת
מה שהיא אמרה👆
הנחתי שזה יעלה מתוך עצמו מתישהו :-D. הבעיה היא שהזכרון שלי לא קיים אז שמות של פרקים אני אף פעם לא זוכרת. אבל בחירה |פצצה|. |רוק||מאוהב|
אני תמיד מצפה מכם לרשום במה מדובר, אבל כולכם מעמידים פנים כאילו זה איזה ספוילר גדול שצריך לדבר על זה ברמזים, ולי אין כוחות נפשיים לגגל בעצמי, אז אני אומרת לעצמי שזה לא מענין אותי.
תודה על התמונה, התעצלתי לחפש בעצמי. לא זכרתי שיש כל כך הרבה סוגים. אני כבר לא אוכלת אותם כי זה חלבי אבל בשקיות הייתי הולכת על הירוק, האדום, הצהוב והכחול. בחטיפים כנראה כל הארבעה ובטבליות שוקולד (?) כלום
טוב, לפחות אני יודעת שלא נריב על הקליק האחרון בבית.
:-D זה יהיה ממש מבאס שהוא עשה את כל העבודה ואז ברגע אחד יעלימו לו את זה (בדקתי. נכון להיום זה עדיין שם. מגניב. וגם אין תירוץ לסהר)
בטח שיש תירוץ. ממתי יוטיוב זה פתרון?:-D אני אפילו לא מנסה לשכנע אותו כי אני יודעת שהייתי צוחקת לו בפרצוף אם הוא היה מעז להגיד לי לצפות במשהו ביוטיוב:-D
:-D נס קפה חול הוא לא קפה אמיתי אבל נס קפה מגורען כן כי ככה אני קובעת
אוקיי אז גם על הנס קפה חול לא נריב. אני מתחילה להרגיש שיש לקשר הזה סיכוי לשרוד:-D
בינתיים הכנתי שוקלד-צ'יפס ללא גלוטן שיצאו נדירות.
כל הכבוד|כן|
אני פעם ניסיתי להכין גם בשביל איזה לקוח שנעלב שהכנתי עוגיות "רגילות" והצעתי לו ולא זכרתי שהוא רגיש לגלוטן (לייק צ'יל בן אדם, אני בקושי זוכרת איך קוראים לי) אבל התעצלתי לחפש מתכון מיוחד לעוגיות ללא גלוטן אז עשיתי מה שהיה נדמה לי כדבר ההגיוני - פשוט להחליף את הקמח הרגיל בקמח אחר ללא גלוטן. אבל כל מי שאופה יודע שזה לא חכם לעשות מכיוון שכל תחליף קמח משנה את היחס של שאר המצרכים בהתאם לקונסיסטנסי שלו.
זה מזכיר לי שמתישהו בבי"ס אחד התיכוניסטים התחפש למלכת היופי הגרוזינית. עכשיו, זה כל כך גזעני וסטריאוטיפי, אבל עד היום רק המחשבה על התחפושת מצחיקה אותי (אם אני זוכרת נכון, הוא עשה גבות מחוברות ושפם ושומה ובגדים עם לכלוך או עלים שנדבקו אליהם)
מעולה:-D
חולצה משובצת, דאא
בלי מגפיים זה לא שווה.
איך הפוני הקטן אמור להוציא מהארון?
אם הדבר הזה לא יוציא אותו מהארון, מה כן?

חח, זה באמת מבאס שאפשר לקבל משהו בחינם אבל אי אפשר להנות ממנו
זה מזכיר לי שאיזו לקוחה שלי לפני איזה שבועיים הביאה לי מרק ונורא התרגשה לראות אותי טועמת אותו, ובגלל שהיא אסייתית כמובן שידעתי לשאול מה היא דחפה בתוכו. זה התחיל סבבה עם ירקות ועוף ואז התדרדר לגבינה ובייקון8-{ ולכי תסבירי לגויים שאת אוכלת כשר או מזה לעזאזל כשר כשהם במילא מדברים אנגלית שבורה 🤷‍♀️
חח אני מסכימה איתך... משהו בבצק לא עובד [אוזני המן]
את לא עובדת:-[
חחח החרא הזה ממכר. לאדעת מה זה הקשקוש הזה שנפלת עליו אבל בכללי תוך תקופה מהירה של גלילה הוא מזהה מה את אוהבת ואז התוכן מאד מותאם אישית ואי אפשר לצאת משם|פנים| אז אל תתחילי.
חח יש לאיזה שחקן פוטבול אחד אח גיי ממש מעיק והוא כל הזמן מעלה סרטונים שלו רוקד (והוא לא יודע לרקוד) והוא גבוה ממש ורזה מידי וזה פשוט נראה awkward, אז תמיד מסתלבטים עליו בסושיאל מדיה ורציתי לראות במה מדובר ולמה הוא הפך לדמות כזאת שנואה. אז עשיתי את הטעות של לחפש את הטיקטוק שלו ונשרפו לי יותר מידי תאים אפורים בצפייה בסרטונים שלו. ואז כשיצאתי מהעמוד שלו זה הראה לי איזה סרטון שהכותרת שלו הייתה "איך ג'קסון מהומס גנב לי את החבר" וזו הייתה איזו מישהי שטענה שהבחור הזה גנב לה את החבר ואז רק לשמוע אותה מדברת שרף לי את יתר התאים האפורים שניצלו מסרטוני ה"ריקודים". הבחורה הזאת היא נורה אדומה אחת ענקית מהלכת. וצפיתי בזה רק כי זה היה טריין רק מהלך.
זה כי לקסה לא מוכנה להקשיב לשירים על ישו, רק בקה פרמהדה:-P:
נכון כפרעליה|לב|
Troy : That's one of my biggest fears.
Abed : What is?
Troy : If I ever, like, woke up as a doughnut...
Abed : You would eat yourself.
Troy : I wouldn't even question it.
Abed : Mmm. That'd be tasty.
התחלתי ב|מאוהב| ואז :-(
כן שירי בלוק בעיקר מאכזבת לאחרונה. בן אדם לא סמיך בעליל.
זה היה דוגמא למישהו שבאמת יותר חשוב משאר העולם. אבל אין לי ספק שהיא מגיעה בזמן כי הזמן שלי חשוב לה, כי היא מלאך|מאוהב|
חח כמובן:-D
נכון? שאני אעלב באופן אישי כי זה השאלון שלי??:-(
לא נראה לי שזו הבעיה כי כל מי שמגיב בדר"כ לשאלון, הגיב. פשוט הפעם כולם אגואיסטים במיוחד ולא מגיבים לאף אחד אחר:-P:
גם אני רוצה רכילות עסיסית.
חחח לא זה ולא זה. הוא כתב בטוויטר "נפש יהודי הומיה" והתרגום האוטומטי תרגם "דה ג'ויש סול איז הומוסקסואל"
אני חושבת שהטוויטר פשוט מטריל. אני זוכרת שהיה גם איזה ציוץ של ביבי על נטע ברזילי שקיבל תירגום עקום:-D

reasonforall

Active member
אני פעם ניסיתי להכין גם בשביל איזה לקוח שנעלב שהכנתי עוגיות "רגילות" והצעתי לו ולא זכרתי שהוא רגיש לגלוטן (לייק צ'יל בן אדם, אני בקושי זוכרת איך קוראים לי) אבל התעצלתי לחפש מתכון מיוחד לעוגיות ללא גלוטן אז עשיתי מה שהיה נדמה לי כדבר ההגיוני - פשוט להחליף את הקמח הרגיל בקמח אחר ללא גלוטן. אבל כל מי שאופה יודע שזה לא חכם לעשות מכיוון שכל תחליף קמח משנה את היחס של שאר המצרכים בהתאם לקונסיסטנסי שלו.
איזה פינוק :) והסיטואציה מזכירה לי מקרה שקרה בתחילת התואר.. אחד הסטודנטים לא היה כמה ימים וכשהגיע הוא נעלב שאף אחד לא שם לב (לייק צ'יל בן אדם, אף אחד לא מכיר אף אחד).
יצא לי להתקל במתכונים בהם אין הרבה הבדל בין הגרסאות, אבל! בסופו של דבר צריך להרגיש את הבצק, כי כל קמח סופח נוזלים בצורה שונה.
במקרה של השוקולד-צ'יפס, על אף שהמתכון הותאם לגרסא ללא גלוטן, הרגשתי צורך להוסיף עוד קמח כי הבצק הרגיש לי דביק מידי.

LeAnnDylan

Well-known member
נראה לי שהשיא שלי זה איזה 1:19 ואני כל הזמן מנסה לשבור אותו ללא הצלחה:-D
כשאמרתי "נראה לי" סתם ניסיתי להישמע כאילו אני לא מופרעת כמו לונה וניק ואובססיית המשחקים שלהם. אבל לגמרי ידעתי שזה השיא שלי וניסיתי ללא הצלחה לשבור אותו. אבל אני שמחה לדווח שאחרי משהו שמרגיש כמו שנתיים, סוף סוף הצלחתי לשבור אותו!!!! אומנם רק בשניה, אבל אין לי זמן לשליליות של אנשים.
והנה תיעוד של המאורע המרגש 🥳
(ואם מישהו מכם יצליח לשבור את השיא שלי אני פורשת מהפורום|שפם|)
Screenshot 2022-03-15 182000.jpg

מילי08

Well-known member
לא מראה טוב????
יאמי!
(לא ראיתי סופרמנים כבר שנים. לא ידעתי שהורידו לו את התחתונים)
מממ בסרטים החדשים יותר הוא כבר לא שם תחתונים על המכנסיים.
ממש לא ידעתי
מה? פסטה ברוטב ביצה ובייקון?
נראה שניק לוקח ממך את הבכורה. קוטג' וקינמון במקום השני
למרבה הצער זה עדיין פחות מוזר מהפסטה קינמון שלך
לונה אל תקשיביב לה. ביצה ובייקון על פסטה נשמע מגעיל גם עם שם איטלקי מתגלגל
לא, בשאלה הבאה לא נתתי אופציה לכלום. פה זה אופציה, אבל אני מעודדת אתכם לצאת להתחפש ע"י חיזוק חיובי.
הנה פרס:
חמוד שהוא. בדיוק עשה מדידות לבר מצווה
כן וזה מה שאתה רוצה? טוב שלא בחרת בקוביות האדומות של בלאדריינה:-D
חח צחקתי בקול
מה כאילו להצטלם עם מגדל פיזה כאילו אתה מרים אותו ושטויות כאלה?
יצא לי להסתכל בתמונות מטיולים שעשיתי ולמרבה הצער והמבוכה גם לי יש תמונות כאלה. אבל אני הקורבן פה, זה לא אשמתי
קודם כל זה ישן רצח. ואני לא אוהבת את זה כי צדיקי אינטרנט אוהבים להשתמש בזה נגד ישראל. כאילו בקטע של "כל מי שמתגייס לצבא בישראל הוא פושע הנה לא חייבים ללכת לצבא יש אחת צדיקה שנכנסה לכלא בשביל הערכים שלה" בלהבלהבלה ואני די שמאלנית אבל זה מעצבן.
זה אמיתי? באמת מעצבן מאוד
חשבון מעריצים שנוהל ע"י מעריצה ישראלית שהלכה לכלא כי היא סירבה להתגייס. זה רץ באינטרנט שנים. אני אפילו לא בטוחה אם זה אמיתי.
אויש נו |גלגול עיניים|
|ענבים|שם מלא: יעל אוונס דורנן טננט (טננט מהורים המאמצים שלי)
אני באיחור לא אופנתי. דילן כבר העניקה לך קיצור?
יאד"ט? אולי יד טננט?
|ענבים|גיל ב1989: יש חודשים שבמינוס ויש חודשים שבפלוס
:-D רגע, זה אומר שאת ילידת 29 בפברואר ולא חגגנו לך?! :-0
|תות|שיר החודש: לכבוד פורים [ציירי לך שפם]
חח וואו. אחד השירים המעצבנים גם בזמן אמת. מדהים שהוא הפך לכזה להיט
שחקני החודש: צ'ארלי קוקס
|תות|קראשי החודש: צ'ארלי קוקס
זכית בלבה של ענחו"ס
|תות|ציטוט החודש: החיים הם כמו מסטיק, לפעמים זה לעיס וטעים ולפעמים זה נתקע לך בסולייה כמו חתיכת חרא
:-D מעולה
|רעשן|אם באמת היינו הופכים לתחפושות שלנו, למה הייתם מתחפשים (הפעם כלום זה לא אופציה!)? רוח רפאים
אוף תראי גם את באפי כברררררררר

|רעשן|מה התחפושת הכי מוצלחת/יפה שהייתה לכם?ונוס האלה היוונית
נשמע מהמם
|המן|מאכל שאתם לא אוהבים אבל הייתם שמחים אם כן הייתם אוהבים:כבדים, אנשים אומרים שזה מעדן לי זה נשמע דוחה
תמיד נשמע לי דוחה בטירוף.
|המן|רוטב לפסטה מועדף (ניק אל תענה)? רוזה
קלאסי
|לימון|האם אתם לרוב מקדימים, מאחרים או מדייקים? מאחרים, ובהרבה
יש! עוד אחת משלנו
|לימון|דעה לא פופולרית חיובית שיש לכם? (כי אני שונאת שמשתמשים בזה כתירוץ לרדת על דברים שאנשים אוהבים): שוקולד השחר טעים יותר מנוטלה
נכון!!!
מאיפה בא הטיוי? את צופה באיזה 3 סדרות כל השנה. אני לא יודעת שהשם הזה הולם אותך:-D
זו גם הטמפרטורה בחוץ. בערך
חחח. בארץ אנחנו לא במינוס אבל בתוך הבית זה מרגיש בדיוק ככה
ממ מקסימום פליימקיפה
:-D :-D
אויש עכשיו אני שמה לב שאומנם עניתי נכון כי את שאלת לא טוב. אבל כנראה שהייתי עייפה כשעניתי ובלי להתכוון יצא לי יעל.
חחח מה?
חוץ מחציל. מי שהמציא את הירק המרושע הזה צריך למות בייסורים.
:-D. החיבה אליו מגיעה בגיל מסוים
כל פעם שמישהו מנסה לשדל אותי ללכת לאיזה המבורגריה חדשה ופלצנית אני בסוף מגלה שההמבורגר ילדים של מקדונלדס הכי טעים לי. אז הרבה פעמים אחרי המבורגר לא מספק אני מתעקשת שנעצור בדרייב אין של מקדונלדס בשביל חוויה מתקנת:-D
:-D. הפכת לאמריקאית רשמית
אוקיי הוצאתי את הבדידים ויצא לי 10. מה אני מקבלת פרס?
:-D אני עדיין מנסה להבין את החידה
איך הולך לך עם זה באמת? את באמת מתקדמת עם זה או שזה כמו רשימת הסדרות שלך בשרשור השבועי?:-D
כמובן שיורה לעצמך כדור בראש, כי לא מספיק להיות עריץ מעצבן בחייו, גם במותו הוא צריך להשאיר לכלוך לצוות הניקיון שיצטרך לנקות את שאריות המוח שלך מהקיר|שפם|
חח צודקת
אוי, כן לשניהם. במיוחד לחריף. אני ממש שונאת שתמיד בארוחות משפחתיות אצל השותפה שלי או בארוחות עם חברים פה תמיד מכינים לי איזה משהו "לא חריף בשביל דילן כי היא לא יודעת לאכול" וזה אף פעם לא מרגיש כאילו זה בא מתוך התחשבות בזה שאני לא אוהבת חריף, אלא תמיד מתוך התנשאות כזאת. ואגב, מיותר לציין שתמיד הגרסה הלא חריפה שלי, לא כוללת גם דברים אחרים, אז זה בכלל לא מרגיש קרוב לגרסה המקורית של אותו מאכל. ואז בכלל לא בא לי לאכול את זה ואני נאלצת בחוסר ברירה רק מהחוסר נעימות שכאילו "טרחו" בשבילי|שפם|
אויש איזה מעצבנים
אם החברה טובה אני אזרום ומקסימום בחזור אכפה עליהם לעצור לי במקדונלדס:-P:
חברה למופת את

מילי08

Well-known member
כבר סיפרתי לכם את הסיפור הטראגי שלי עם התחפושות של הפאוור ריינג'רס האדום אז אין לי כוח לקיץ של אביה הזה שוב|חבול|
חח. אני לא זוכרת. הולכת לחפש (אחרי שאסגור פערים בפורום)
כאילו, אהבתי את השחקנית כשהיא שיחקה במבוקש לחקירה וליאורה אמרה לי שאם אני אוהבת אותה אני יכולה לראות אותה במאה. אומנם לקחו לי שנתיים להקשיב להמלצה שלה כי הקונספט של הסדרה לא דיבר אליי, אבל היתר היסטוריה. אגב בדיוק היום לפני 3 שנים כפיתי על סהר לצפות במאה ובגלל זה היום אנחנו חוגגים את הפרנדיברסרי שלנו כי לפני זה הוא לא היה ראוי להיות חבר.
גם אני לא יודעת מי זה. האינסטגרם פעם הראה לי איזה סרטון שלו והוא היה כזה יאמי בו שפשוט ישבתי מול הטלפון איזה 5 ד' וצפיתי בו בריפיט.
טוב, הוא שווה יותר כשהוא מתאמן ומזיע מאשר בתמונות עם הפוני בעיניים. הוא קצת מצחיק אותי האמת. ואוהב להצטלם עם מכנסיים ממש צמודים שזה פלוס. ולא לשכוח את השרשרת הנוצרית. אבל הוא משעשע אותי
הייתי עסוקה בלנגב את הריר ששכחתי כבר:-P:
אני סוכמת על ההמלצות של אינסטגרם בשבילך ויודעת שאת תדאגי לנו גם בחודש הבא
TV = Taylor's Version. DUH
חחחחחחחחחחחחח
אני מדברת בעיקר על סדרות וסרטים שאנשים אוהבים ואנשים אוהבים לרדת עליהם בשם ה"דעה הלא פופולרית תראו איך אני מיוחד".
זה נכון גם למוזיקה. אני מנסה להגיד לעצמי כל פעם מחדש שזה שאני לא אוהבת מזרחי וים תיכוני, לא אומר שאחרים לא יכולים להתרגש מזה ולחשוב שזאת מוזיקה טובה
כן. זה אומר שתצטרכי לחזור על עצמך בלופ כל החיים ל3 שניות בערך.
חחחחח נכון
אה היית בעבודה? נהיית כמו מילי?:-D
אני מקבלת בברכה כל מי שנכנס לתפוז מהעבודה
אבל אני חשבתי בהתחלה שזה טיילור בעצמה כתבה, אז ממש טוב שהבהרת. (המעריצה וצה"ל)
גם אני חשבתי
יש חשבון של טיילור עצמה בשם "טיילור סוויפט" וחשבון בשם TaylorNation של ההנהלה/יח"צ שלה ולשניהם יש וי כחול וזהו. כל אחד אחר זה לא טיילור.
מה זה וי כחול? כאילו חשבון רשמי? אבל לא כל אחד יכול להצהיר שהוא טיילור סוויפט ולפתוח חשבון בשמה?
"מקדולנס" :-D (בהתחלה חשבתי שטייפו אבל כתבת ככה פעמיים אז אני הסקתי שאת ככה קוראת לזה!)
איך את שמה לב לפרטים! יש דברים חריגים שקופצים לי לעין. לרוב אני מתעלמת.
זכור לי משהו שהראו לנו פעם באיזה שיעור פסיכולוגיה על תשומת לב לדברים כאלה

אני לא זוכרת אם הראו לנו את זה או משהו דומה אבל זה הרעיון
ועוד יותר מצחיק (או עצוב, דוחה. את תבחרי), הבחורות ברחוב שראו את התחפושת אמרו דברים כמו "בדיוק קיבלתי" 😲:ROFLMAO:
what's not to like? Custard, good. Jam, good. Meat, good!
סדרה לא טובה מובלה לשינה טובה וסדרה טובה גורמת לצפייה בינג שלא ישנים בכלל.
חח, יש בזה משהו
והביסים שלו תמיד היו מושלמים [הלחמניות של מרקו]
נכון!
יש לי הרגשה שבפורום פה זה דעה די פופולארית [אסטרואיד]
חבל שאין לנו יותר השפעה על העולם

מילי08

Well-known member
חחחחח ידעתי שזה לא נכון אבל זאת מילה מעצבנת לכתיבה אז לא התעמקתי באיך כותבים נכון. אבל עכשיו ניסיתי להגיד בקול ויש מצב שככה אני אומרת גם|תוהה|:-D
מקדונלדס
מקדולנס
חחח אוף אני מנסה להגיד את שניהם ואני מבולבלת עכשיו. נראה לי יוצא לי גם וגם:-D
כמו לינקולן
לינקון
לינקלן
לינקן (זאת כנראה הההגיה הנכונה)
רגע הלו מה זה התוספת בניה החדשה? קיבלת אישור מוניציפלי?
הבנתי באיחור. אוף, מעצבן שאני לא מגיבה בזמן. כבר התלוננתי על חיי הבוגרים?
אף פעם לא נעזרתי בדודים כדי לראות משהו אז חשבתי שזאת התעסקות יותר מסובכת מאשר יוטיוב
בכל אופן אם תצליחי לשכנע אותו לראות בכל דרך שהיא את הפרקים עד פרק 22 כולל
אני מאוד אשמח כי אני מלא זמן מחכה שסהר יראה את הפרק הזה ;-#
אחריו אני אבין אם תפסיקו לצפות כי זה באמת יותר מדי התעסקות
איתך זה בכלל מלחיץ אותי בגלל מה שספרת בזמנו על איך שהם מקפידים אצלכם :oops: B-|
נכון. בארה"ב הם ממש רציניים ומפחידים
למרות שאני אמורה לנסוע לצפון בסופ"ש
מדהים אותי שיש לך גם חיים מלאים בפורום וגם חיים מלאים מחוץ לפורום
כן, היא חמודה. קצת נעל כזאת, אבל מניחה שיש בזה קצת קסם:-P:
:-D. באמת? היא לא צמשדרת את זה
אבל שבוע שעבר היה די קר ואיזה לילה אחד יצאתי להליכה וקפאו לי הפנים
בגלל זה ספורט רע לבריאות
בעבודה הזאת זה במילא מה שאני עושה כי אני עובדת עם אידיוטים.
אני מגיבה פה רק כשאני בעבודה. אין לי כוח לשבת מול מחשב בבית
|כן|. אצלי זה גם יותר התעסקות כי אני צריכה להוציא את המחשב מהארון ולהדליק אותו ולמצוא פוזיציה שתאפשר לי גם לרבוץ וגם לכתוב.
ואז נתקעת עם מילה שלא הצלחת לפטור?
:-D מישהו בדק מה אם ניק באמת? צריך משלחת הצלה?
:-D קראתי את זה כמו איזה בחור שחור וגיי שאומר damn
חחח.
יותר בכיוון של המלכה האם (דיים עדנה)
1647519837133.jpeg
גם בגיל הרוחני שלי אני קרובה אליה :-D
לא יודעת מי זה השני אבל טימות'י באמת חתיכי
קראשי החודש שלי.
נראה לי שמגיע לשניהם תמונה

|מזיע|
הבעיה היא שאנחנו יודעים איך הוא ייראה בעתיד

וכריות זה קונרפלקס שעולה $15 באמזון ואני מזמינה כמו פראיירית כי מה עוד יש לי בחיים.
:-0 יוקר המחייה הישראלי הגיע גם אליכם
אגב אני לא בטוחה לאן שירי בלוק נעלמה אבל אם היא הייתה פה עדי הייתה מאוד שמחה מהתשובות שלה כי למשועממת הזאת יש תחפושת שונה לכל יום של פורים ולכל מסיבת פורים שהיא הולכת אליה והיא הולכת לאיזה 3 לפחות מידי שנה:-D (או ככה לפחות זה נראה מכל התחפושות שהיא מעלה:-D)
מגניבה |מאוהב| טוב שיש בודדים שמצילים את כבוד הפורום.
באמת חבל שהיא נעלמה
בקיצור כל הילדות שלך היית גיישה.
חחח יש מצב
פסטה זה החיים אבל דווקא פסטת 4 גבינות תמיד משעממת אותי ועושה לי קצת בחילה. בכלל אני לא כל כך אוהבת גבינות בפסטה
אולי אבל במסעדה ההיא זה היה פשוט מעולה. הייתי צריכה להחזיק את עצמי לא ללקק את הצלחת בסוף
. (אלא אם כן אני מכינה ושולטת על כמויות הגבינה שנכללות במנה) אבל זה כמובן לא כולל מק&צ'יז (אגב אתם יודעת שכל פעם שאני כותבת בטלפון "מק אנד צ'יז" האייפון אוטומטי משנה לי את הצ'יז לצ'יזקייק כי הוא מכיר אותי יותר מידי טוב:-D
לי חברה בארץ שרצתה לטעום את המק&צ'יז של גל גדות
גל גדות הוציאה פרנצ'ייז של אוכל?!
די כבר עם האחוזת ראשונים הזה בפורום.
חחח. נזכרתי אחר כך עם התמונות ששמתם
אני לא יודעת למה אבל צחקתי איזה 3 ד' עכשיו. אני אפילו לא יודעת אם את רצינית או לא וזה עוד יותר מצחיק אותי:-D
ברור שרצינית :-D. ומסתבר שאני ממש לא לבד!
ראיתי בתוכנית של דרו שהיה איזה פסיכולוג או פסיכיאטר או משהו חכם אחר כזה שאמר שאנשים שנוטים לאחר תמיד, חושבים שהם חשובים יותר ולכן הם לא מעריכים את הזמן של האנשים האחרים שהם נפגשים איתם. כאילו הזמן שלך חשוב יותר משלהם. הוא אמר את זה לדרו והיא הייתה ממש נבוכה כי היא גם מאחרת כרונית. אבל במקרה שלה, כפרעליה, היא באמת יותר חשובה מכל מי שהיא נפגשת איתו אז שינוחו ויחכו לה|שפם|
חחח. מניאק שהוא הביך אותה ודרו באמת יותר חשובה!
אבל איזה דוקטור לא חכם ומתנשא. אני בערך האחרונה שחושבת שהיא חשובה מאחרים. אני מאחרת כי אני מאחרת. תיכנון זמן לקוי
ומי יטפל בחתולים?! אם את חושבת להשאיר אותי עם החתולים אני מודיעה לך מעכשיו שאני רוצה גט. (ואם את חושבת לרגע שהאסטרואיד העלוב שלך ישמיד אותי את טועה כי אני כבר הגעתי לבונקר ה-12 ובקה פרמהדה תציל אותי|זעם|)
החתולים כבר לא יצטרכו טיפול ויוכלו סוףסוף להסתובב חופשי ולשלוט בעולם!
ואני מסרבת לגט אבל מרשה לך להיכנס לבונקר. אבל רק לך
:-D רגע מה, בצופים היו טיולים שנתיים?8-*
כן, של כמה ימים, עם שק"שים וכל הג'אז הזה
רק בפורום הזה לאחל למישהי להיחטף ולהיכלא למשך שנים זו ברכה:-D
משום מה חשבתי שכתבת ben & jesus ולא הבנתי ממתי ישו נחשב שחקן ואם זו אחת מבדיחות האבא שלך:-D
השאלה היא באיזה גיל התחפשת למיי ליטל פוני. כי אם זה היה מתחת לגיל 7 אז סביר להניח שכולם סביבך הבינו שאתה גיי ופשוט לא אמרו לך. אם זה נגיד בשנות העשרה המוקדמות אז סביר להניח שגם אז כולם חשבו שאתה גיי אבל לא רצו שתתלה את עצמך או משהו.
חחחחחחחחחחח
אבל היא הלכה קצת אוברבורד. נגיד לקחתי אותה לניופורט ביץ' והיא נעמדה על המזח (קצת שיכורה) וצעקה Welcome to the O.C bitch (ואז מישהו כמעט דרס אותה עם אופניים:-D) או כשהיינו באלקטרז היא ניסתה להתגנב לאחד התאים כדי להצטלם יושבת בתוך כל התועבה שם:-D (לא הלך לה, למקרה שתהיתם)
:-D :-D אוי ואבוי
נשמע כמו חשבון הבנק שלי:-D
אני לא יודעת שהחיים אי פעם נתקעו לי בסולייה אבל למקרה שזה אי פעם יקרה לך- שימי את הנעל (עם החיים) בתוך שקית ותכניסי לפריזר.
פעם עשיתי את זה עם ג'ינס. לא זוכרת מה היתה התוצאה
ני רוצה את הפרס של יעל אז אני אתחפש ליעל:
:-D אוי זה מעולה!
(אני יודעת רק מי במזרח ומי במערב וגם זה תקף רק למדינות שמשחקות בnba B-| )
וככה חברים, לומדים גאוגרפיה :-D
בגדול יש מצב שאני טועה אבל מאז הפעם הראשונה שאמרת שאת וסהר מתכוונים לראות שולחן לחמישה חשבתי יאו הוא בטח מאד ישמח לראות פתאום על המרקע את בעלו (ג'יימס מרסדן)
אין לי שום זיכרון שהוא היה שם. בטח מהתפקידים הראשונים שלו
ככה|למטה|עושים את זה נכון
יאאא, איזו דרו חמודה. רואים שהיא באמת נהנתה מזה.
הם הוגים את השם שלה gado בלי ה T?
ואגב, אני מתחרפנת מזה שכל האמריקאים אומרים ״גדווו״
אוקיי, ענית לי :-D
ואז פתאום אני רואה את דרו (טוב זה לא פתאום, זה תמיד😂) דופקת ביס כמו בן אדם ואני מתמוגגת מאושר😍
זה נכון! זה מהמם שהיא לא מתביישת או מסתירה את זה שהיא נהנית מאוכל
וספוילר לעמוד 3|למטה| :
כן, מבאס שאני באיחור
חחח כמה שנדמה לה שהיא מכירה את כל הטירוף שלי אני מגיעה פה לרמות שאפילו היא לא צריכה לדעת.
חחחחח מניחה שיש דרכים גרועות יותר למות. מה זה מזכיר לי? אההה קטע בקומיוניטי:
איך אהבתי את טרוי ואיך דונלד גרובר נהיה מעאפן בהמשך
ממש ככה אני מרגישה שמזלזלים בזמן שלי כי אני תמיד משתדלת להגיע הזמן במדינה שכולם מאחרים בה.
אבל לא אצל כולם זה בגלל עליונות :-(
אני מניח שהסיבה העיקרית שלא חשבו על זה היא כי יש סטריאוטיפ ידוע שגברים הומואים דואגים מאוד למראה שלהם. ואני ממש לא כזה.
כולנו עבדים לסטריאוטיפים. כל הכבוד שאתה לא נכנע :-D
אמרתי לו ובמקום להגיד שהוא יצפה הוא שלח אותי לצפות בזה לבד ולספר לו איך היה|שפם| גם כן בעל|שפם|
:-0 איזה בוגד

צריכה הפסקה. היום אני בבית ומתכננת להגיב כמה שאפשר אבל קר לי ואני יושבת על השטיח צמודה לתנור ולא נוח לי בשום

lemon lyman

Well-known member
אין לי שום זיכרון שהוא היה שם. בטח מהתפקידים הראשונים שלו (ג'יימס מרסדן)
גם אני לא זכרתי אותו
ספוילר בקטנה לשולחן לחמישה פרק 1 עונה 2

אני רואה את הפרק ופתאום רואים אותו ואז אני 'היי מה הוא עושה פה'
ואז ג'וליה סחה 'הנה גריפין' ואני '|wtf| ג'וליה אני חושבת שאני אזהה את בעלי שאני אראה אותו' אבל מתברר שג'יימס מרסדן היה אמור לשחק את גריפין ובין העונות הוא קיבל הצעה לשחק תפקיד ראשי בסדרה אחרת (ניק אם שאלת את עצמך למה זכרתי בזמנו שהוא שיחק בסדרה בתיבת נוח |זורו| ) וג'רמי לונדון החליף אותו כגריפין לשמחתי הרבה |מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אני תמיד מצפה מכם לרשום במה מדובר, אבל כולכם מעמידים פנים כאילו זה איזה ספוילר גדול שצריך לדבר על זה ברמזים, ולי אין כוחות נפשיים לגגל בעצמי, אז אני אומרת לעצמי שזה לא מענין אותי.
:-D:-D
זה פרק מברוקלין99.

לא נראה לי שזו הבעיה כי כל מי שמגיב בדר"כ לשאלון, הגיב. פשוט הפעם כולם אגואיסטים במיוחד ולא מגיבים לאף אחד אחר:-P:
אנשים פויה. ומנהל הכי פויה.
זה לא נשמע טוב:-D

:-D רגע, זה אומר שאת ילידת 29 בפברואר ולא חגגנו לך?! :-0
אני חושבת שזה אומר שהיא נולדה ב1989 אז בחלק מהחודשים היא לא הייתה קיימת ובחלק כן:-D

זה נכון גם למוזיקה. אני מנסה להגיד לעצמי כל פעם מחדש שזה שאני לא אוהבת מזרחי וים תיכוני, לא אומר שאחרים לא יכולים להתרגש מזה ולחשוב שזאת מוזיקה טובה
אה יש הרבה דברים פופלרים שאני לא אוהבת או אפילו ממש שונאת וכאלה שאני בהחלט גם מזלזלת בהם, אבל אני ממש משתדלת לא לזרוק את זה בפרצוף של אנשים שאוהבים את זה או בכלל, כי אני יודעת כמה אני שונאת כשעושים את זה על הדברים המיינסטרים שאני אוהבת. (מודה שבטח לא תמיד אני מצליחה כי אף אחד לא קדוש, אבל משתדלת).

גם אני חשבתי
גררר וניק החצוף לא מקשיב לי ומבהיר בהודעה שלו ובינתיים נותן לאנשים רושם מוטעה על טיילור:-[ @טוני החתול לא אכפת לי שאתה לא קורא את השרשור תתקן!!!

מה זה וי כחול? כאילו חשבון רשמי? אבל לא כל אחד יכול להצהיר שהוא טיילור סוויפט ולפתוח חשבון בשמה?
חחח וואו את ממש לא נמצאת ברשתות הא? כן וי כחול זה הסימן המוסכם לחשבון רשמי. ולא לא כל אחד יכול, החברה (טוויטר או אינסטגרם למשל) יודעת בדרכים שלה לוודא שהמשתמש הוא אכן החשבון הרשמי של ורק אז יקבל וי כחול.

איך את שמה לב לפרטים! יש דברים חריגים שקופצים לי לעין. לרוב אני מתעלמת.
זכור לי משהו שהראו לנו פעם באיזה שיעור פסיכולוגיה על תשומת לב לדברים כאלה

אני לא זוכרת אם הראו לנו את זה או משהו דומה אבל זה הרעיון
חחח דווקא שמתי לב. אני מכירה אחד ששינו קצת את האותיות שבאמת לא שמים לב.

כמו לינקולן
לינקון
לינקלן
לינקן (זאת כנראה הההגיה הנכונה)
וואי זאת מילה שאני באמת לא מסוגלת להגיד נכון. אני קוראת את זה תמיד לינ-קו-לEן

הבעיה היא שאנחנו יודעים איך הוא ייראה בעתיד
חחחחחחחחחחחחחח:-D:-D

איך אהבתי את טרוי ואיך דונלד גרובר נהיה מעאפן בהמשך
וואי לגמרי.

מילי08

Well-known member
לא הייתי קוראת לזה הספק נמוך, אבל היו כמה ימים שלדעתי שלא קראתי בכלל, כי האנטיביוטיקה טיגנה לי את המוח לגמרי.
מקווה שחזרת לעצמך מהר |חיבוק|
כרגע הם הוציאו את שני הראשונים מחדש, והם ימשיכו להוציא את הבאים אם זה יצליח במכירות. מה זה כולל? לא הרבה, בעיקר עריכה מחדש וכ'ו, ובספר הראשון מסתבר שהמתרגם המקורי השמיט משפטים שלמים אז הם תיקנו את הספר והוסיפו פרולוג/פרק שעוסק באגווין הילדה (זה דיי חמוד למעשה).
וואלה. מתישהו אני אגיע גם לסדרה הזאת אינשאללה. (מתי הפנסיה לעזאזל)
נראה לך? קודם היין צריך להיות לבן ואין ספר והבגדים נורא צבעוניים, אני לובשת רק בגדים כהים ובחיים אני לא אלבש צהוב.
נו חמודה, זאת תחפושת! את מתחפשת לציור צבעוני ששותה יין לבן ולא קרא ספר מימיו
אבל ככה יותר טוב?

יש גם נעלי עקב ואמנם לא רואים אבל גם לק :-D. (תתעלמי מהכוס) (מסתבר שבציורים הנשים תמיד שותות יין אדום)
אוי איך אני שונאת חפיפה כ"כ אין לי סבלנות לזה.
גם לי ;-(
אוי מסכני:-(
ממש. אני ממש דואגת לו
לא לעניין. אני הולכת לדבר עם המנהלים שלך אי אפשר להמשיך ככה|פטיש|
ממש לא בסדר. בשביל מה יש עבודה אם לא כדי להיות בתפוז
חחחח הוא נועד לתחפושת אבל לא השתמשתי בו עדיין לצורך הזה. (והלוואי)
אז בינתיים הוא מקור לפנטזיות?

תמיד יש את העתיד
ועדיין עקפת את ניק|פנים|
זה עדיין תקף...?
ספוילר: לא. הוא עסוק בשטויות ואנחנו לא חשובים לא יותר|פולניה|
ניק אבוד בארץ המילים
מהסיפורים שלך נשמע שגם אחותך לא הכי אפויה. נראה לי היא תשתלב יופי:-D
אה, אני לא עושה טיקטוק. אחרי שאיזה יום אחד נשאבתי לצפות באיזה 20 סרטונים ברצף של איזו דורשת צומי אחת שניסתה לטעון שאיזה אח מעיק של שחקן פוטבול כלשהו גנב לה את החבר, וכאילו, זה לא שהיא ערכה את זה בצורה מעניינת או משהו, פשוט חשבתי שאמור להיות לזה איזשהי פואנטה אבל לקחו לי 20 סרטונים בערך להבין שאין שום פואנטה בטמטום הזה וזרקתי את האפליקציה לאיזו תיקייה שבה אפליקציות מחזירות את נשמתן לסטיב ג'ובס.
אניווי, לאחרונה השותפה שלי הפסיקה להשמיע לכלבים שלה רדיו ישו כל פעם שהיא יוצאת מהבית ועכשיו היא עברה לטופ 40, אז אולי אני אשמע את זה שם ואדבק לזה מתישהו. בינתיים אין לי כוונה להאזין לזה בעצמי.
:-D |פנים| לשני הסיפורים :-D
אבל היא לא באמת טרחה לבוא לפה ולדאוג גם לך אז כנראה שזה לא מה שסוויפטיות עושות...
והחמור הזה גרם לי לקנות לו בלו-ריי של כל העונות של פרינג' כי זו הייתה הדרך היחידה לשכנע אותו לצפות בזה איתי|שפם|
סחתיין על כושר השכנוע שלו
גם לי אבל זה בחלט הייתה הפוגה מבורכת מהחודש המעיק שהיה לי|4U|
אוי, גם לך היה חודש מבאס?
אז שאיידול עברו ל-ABC הם דווקא לא מעבירים אוטומטית לתוכניות החיות מתמודדים שהיו עוברים באיידול של Fox בגלל סוב סטורי. שזה משהו שאני מאוד אוהבת בעונות החדשות. ז"א, אם בא מישהו עם איזה סיפור מרגש וקורע לב או אפילו מישהו מגוחך להפליא שהיה לו אודישן מצחיק ממש אבל לא הכי טוב, נותנים לו עוד צ'אנס בהוליווד כדי להראות אם יש לה/לה משהו אחר להציע מעבר לגימיק, ואם כן הם ממשיכים הלאה, אם לא (ולרוב הם לא) מעיפים אותם כבר בסיבוב הראשון. שזה ממש אחלה.
במקרה של המתמודד הזה ספציפית- הוא היה זמר ממש טוב גם בלי הסיפור העצוב שלו.
וואלה. יפה שמיישמים איזו יושרה מקצועית. הסיפורים הדרמטיים תמיד מעצבנים אותי כי ברור שזה לא נועד להרים את המתמודד אלא להשאיר אותו קורבן
+ לאחרונה לא ממש בא לי לשמוע מוזיקה בהליכות אז אני שמה לי אודיובוקס במקום וזה ממש זורם לי.
היתה תקופה שניסיתי אבל אחרי כמה זמן ממש לא נוח לי עם האוזניות ואני נשברת
יש לו ריבועים ותחת שווה וזה כל מה שאכפת לי ממנו.
צודקת. שיניתי את דעתי אחרי שראיתי את הסרטונים
מחובקת עם קערה מלאה במרק קניידלך ואיזה סרט של דרו:-P:
שווה ביותר. מאשרת |פטיש|
ממ גליליות זה אכן טעים אבל זה לא כאילו שיש לזה אותו הטעם|תוהה| [חטיפי קליק]
האמת שאני כבר לא זוכרת את הטעם שלהם
למה את לא עושה פשוט הגב לכל ההודעה ואז מוחקת את החלקים הלא רלוונטים ועושה אנטר בין התגובות? זה הרבה יותר מהיר ככה.
:-0 :-0 :-0 |טמבל||מובך| לא עלה בדעתי עד עכשיו. אולי בגלל זה לוקח לי מלא זמן לענות, כי אני תמיד צריכה לחזור ולחפש את ההודעה
(ואם חשבת שאני אלמד, אז בתגובה הבאה הספקתי לשכוח מזה לגמרי ואני ממשיכה לקפוץ קדימה ואחורה. אולי בכל זאת כדאי לך להתגרש ממני)
האמת שעכשיו נזכרתי שניסיתי לצפות באישה בבנין בחלון בוואטאבר שקוראים לזה בגלל קריסטן בל וזה לא.
נראה לי שזאת גם התשובה שלי לשאלה הזאת
אני רק רוצה לספר שהצלחתי להעמיד פנים של ממש מסכנה שלא יודעת לאפות כדי שחברה שלי תכין לי אוזני המן ותשלח לי כדי שאני לא אצטרך חס וחלילה לעבוד קשה:-P:
:-D מלכה
נראה שלאחרונה כולם עסוקים בשטויות כי השרשור הזה די קצר יחסית לזה שעבר כבר כמעט חצי חודש.
נראה לי שבתקופה האחרונה זה קורה בהרבה סיכומים
לי זה טוב כי קל לי יותר להגיב :-D
לא זוכר מהיכן הגיע הרעיון. אני וחבר התחפשנו שנינו, קנינו חומרים והכנו בעצמנו. וכמובן שהשוונו לדבר האמיתי :-D
אני מנחשת שהגיע אחרי לילה של אלכוהול :-D אבל זה די יצירתי ומצחיק
בינתיים הכנתי שוקלד-צ'יפס ללא גלוטן שיצאו נדירות.
יש כאן יותר מידי אנשים בשלנים שצריכים לתת לנו לטעום את המטעמים שלהם.
בלעעע לגמרי (את טבעונית לא? איך זה עובד עם אי אכילת פטריות?)
מחפשת דברים אחרים. ניסיתי לא מזמן המבוגר פטריות והיה לי דוחה ברמות
אולי אסטרואיד? כמו שבסרט שיצא לאחרונה 'אל תסתכלו למעלה'. פשוט פוף והכל נעלם
כן, זה מה שאני אמרתי בהתחלה :-):
בעבודה זה פחות רכילות כייפית ויותר התמרמרות ותסכול על החיים
:-D קארמה איז א ביץ'
מעריכה מאוד את המאמצים שלך לחפש בעולם האפל
אבל כל אחד יכול להתחפש לתור עכשיו!
:-D תכלס

מילי08

Well-known member

אז לא נעלמת לגמרי. אתה פשוט מעדיף משחקי טריוויה על חשבון הפורום |שפם|
וגם :-D |פנים|
גם אני הייתי ככה בעבר (בעיקר עם סדרות) הייתי ממשיכה לראות גם אם לא הייתי הכי נהנית מהעונה הראשונה והאמת היא שכמעט בכל המקרים זה באמת השתלם. אבל מאז הניסיון הכושל שלי עם אורפן בלאק שסיימתי את הסדרה ולא הבנתי למה נתתי לעצמי להתייסר ככה, כאילו משהו נשבר בתוכי ואני לא מסוגלת לתת לדברים צ'אנס של יותר מרבע שעה לנסות לענין אותי. במקרים חריגים שיש שחקנים שאני אוהבת, אני אתן להם עד סוף הפרק לענין אותי. אבל אם זה לא תופס אז אני מוותרת.
זהו, שיש דברים שגם אני מוותרת עליהם מהר אם לא מצאתי סיבה להמשיך. אבל אני לא יודעת להסביר מתי אני ממשיכה לסבול ומתי אני בוחרת להפסיק
כן, התגובה הקודמת שלך מרגישה מאוד חברותית:-D:-D
|מלאך|:-]
אוקיי אז גם על הנס קפה חול לא נריב. אני מתחילה להרגיש שיש לקשר הזה סיכוי לשרוד:-D
חחח צחקתי בקול

(אגב, עדיין לא הפנמתי את השיטה שלך ואני שוב מגיבה לכל משפט בנפרד :-D |טמבל|)
אם הדבר הזה לא יוציא אותו מהארון, מה כן?
:-D :-D
זה מזכיר לי שאיזו לקוחה שלי לפני איזה שבועיים הביאה לי מרק ונורא התרגשה לראות אותי טועמת אותו, ובגלל שהיא אסייתית כמובן שידעתי לשאול מה היא דחפה בתוכו. זה התחיל סבבה עם ירקות ועוף ואז התדרדר לגבינה ובייקון8-{ ולכי תסבירי לגויים שאת אוכלת כשר או מזה לעזאזל כשר כשהם במילא מדברים אנגלית שבורה 🤷‍♀️
חחח אוי
את לא עובדת:-[ [לגבי אוזני המן]
אז תכיני לי כבר ותשכנעי אותי אחרת |פטיש|
חח יש לאיזה שחקן פוטבול אחד אח גיי ממש מעיק והוא כל הזמן מעלה סרטונים שלו רוקד (והוא לא יודע לרקוד) והוא גבוה ממש ורזה מידי וזה פשוט נראה awkward, אז תמיד מסתלבטים עליו בסושיאל מדיה ורציתי לראות במה מדובר ולמה הוא הפך לדמות כזאת שנואה. אז עשיתי את הטעות של לחפש את הטיקטוק שלו ונשרפו לי יותר מידי תאים אפורים בצפייה בסרטונים שלו. ואז כשיצאתי מהעמוד שלו זה הראה לי איזה סרטון שהכותרת שלו הייתה "איך ג'קסון מהומס גנב לי את החבר" וזו הייתה איזו מישהי שטענה שהבחור הזה גנב לה את החבר ואז רק לשמוע אותה מדברת שרף לי את יתר התאים האפורים שניצלו מסרטוני ה"ריקודים". הבחורה הזאת היא נורה אדומה אחת ענקית מהלכת. וצפיתי בזה רק כי זה היה טריין רק מהלך.
חחח וואו. העולם הזה הוא הזייה
כן שירי בלוק בעיקר מאכזבת לאחרונה. בן אדם לא סמיך בעליל.
חח, לא סמיך
איזה פינוק :) והסיטואציה מזכירה לי מקרה שקרה בתחילת התואר.. אחד הסטודנטים לא היה כמה ימים וכשהגיע הוא נעלב שאף אחד לא שם לב (לייק צ'יל בן אדם, אף אחד לא מכיר אף אחד).
חחח |פנים| איזה צומי
כשאמרתי "נראה לי" סתם ניסיתי להישמע כאילו אני לא מופרעת כמו לונה וניק ואובססיית המשחקים שלהם. אבל לגמרי ידעתי שזה השיא שלי וניסיתי ללא הצלחה לשבור אותו. אבל אני שמחה לדווח שאחרי משהו שמרגיש כמו שנתיים, סוף סוף הצלחתי לשבור אותו!!!! אומנם רק בשניה, אבל אין לי זמן לשליליות של אנשים.
והנה תיעוד של המאורע המרגש 🥳
(ואם מישהו מכם יצליח לשבור את השיא שלי אני פורשת מהפורום|שפם|)
מלכה!! |כתר||כתר|
אני חושבת שזה אומר שהיא נולדה ב1989 אז בחלק מהחודשים היא לא הייתה קיימת ובחלק כן:-D
איפה ארינמל כדי לענות לנו?
אה יש הרבה דברים פופלרים שאני לא אוהבת או אפילו ממש שונאת וכאלה שאני בהחלט גם מזלזלת בהם, אבל אני ממש משתדלת לא לזרוק את זה בפרצוף של אנשים שאוהבים את זה או בכלל, כי אני יודעת כמה אני שונאת כשעושים את זה על הדברים המיינסטרים שאני אוהבת. (מודה שבטח לא תמיד אני מצליחה כי אף אחד לא קדוש, אבל משתדלת).
בדיוק
גררר וניק החצוף לא מקשיב לי ומבהיר בהודעה שלו ובינתיים נותן לאנשים רושם מוטעה על טיילור:-[ @טוני החתול לא אכפת לי שאתה לא קורא את השרשור תתקן!!!
אל תתעסק עם העחו"ס
חחח וואו את ממש לא נמצאת ברשתות הא? כן וי כחול זה הסימן המוסכם לחשבון רשמי. ולא לא כל אחד יכול, החברה (טוויטר או אינסטגרם למשל) יודעת בדרכים שלה לוודא שהמשתמש הוא אכן החשבון הרשמי של ורק אז יקבל וי כחול.
חחח, אני ממש לא :-D . תודה על ההסבר
חחח דווקא שמתי לב. אני מכירה אחד ששינו קצת את האותיות שבאמת לא שמים לב.
נראה לי שמה שהראו לנו בשיעור ההוא היה יותר מגניב אבל אין לי מושג איך לחפש
וואי זאת מילה שאני באמת לא מסוגלת להגיד נכון. אני קוראת את זה תמיד לינ-קו-לEן
נדמה לי שבדקתי את זה בזכות המאה. רציתי להבין איך אוקטביה קוראת לו

יאיי! סיימתי להגיב
אנשים פויה. ומנהל הכי פויה.
חוץ ממני! הלך לי הגב מהרביצה על השטיח, ומסתבר שאני לא יודעת להגיב נכון :)-D) אבל עשיתי את זה!

dilia snake

Well-known member
מקווה שחזרת לעצמך מהר |חיבוק|
ההיתרונות שבלעבוד אצל אא"ג שחושב שהוא אבא שלי, היה לי מזל כי הוא ישר תפס שמשהו לא בסדר והכריח אותי לתת לו לעשות לי בדיקה:-].
נו חמודה, זאת תחפושת! את מתחפשת לציור צבעוני ששותה יין לבן ולא קרא ספר מימיו
אבל ככה יותר טוב?

יש גם נעלי עקב ואמנם לא רואים אבל גם לק :-D. (תתעלמי מהכוס) (מסתבר שבציורים הנשים תמיד שותות יין אדום)
בטח שזה בסדר, גם העלת את רמת הסקסיות שלי באיזה זיליון אחוז|חיבוק|.

Lhuna3

Well-known member
צריכה הפסקה. היום אני בבית ומתכננת להגיב כמה שאפשר אבל קר לי ואני יושבת על השטיח צמודה לתנור ולא נוח לי בשום
אז אל תשבי בשום (זה גם נשמע מסריח).
[הופ יצא לי ניק]
|כן|. אצלי זה גם יותר התעסקות כי אני צריכה להוציא את המחשב מהארון ולהדליק אותו ולמצוא פוזיציה שתאפשר לי גם לרבוץ וגם לכתוב.
8-* למה את מחזיקה את המחשב בתוך ארון?? בחיים לא שמעתי על דבר כזה!
וכאילו... את כל פעם מחדש צריכה למצוא פוזיציה לרבוץ ולכתוב? למה שלא תזכרי את הפוזיציה שאת עכשיו ותשתמשי בה גם בפעם הבאה? :-D:-D
אוקיי אני ראיתי שכבר הסבירו לך אבל חייבת גם לצחוק עליך קצת שלא ידעת :-D (סליחה מראש)
:-D אני עדיין מנסה להבין את החידה
אני באיחור לא אופנתי. דילן כבר העניקה לך קיצור?
יאד"ט? אולי יד טננט?
אוי וויי, זה נשמע כמו אנדרטה לזכרו! :-D
(שיהיה בריא ויזכה לחיים ארוכים חמסה חמסה)
נראה שניק לוקח ממך את הבכורה. קוטג' וקינמון במקום השני
|שפם|
:-D זה נשמע פחות טוב ממה שזה.

למעלה