There Might Be Blood - 2X09

JAP Noa

New member
There Might Be Blood - 2X09../images/Emo58.gif

אתם יודעים מה לעשות
תלונות מענות והודעות כמו "סרינה ודן תחזרו להיות ביחד אאאאאאאאאאאאאאה&$%^&54&%$&$" לפה
הפרק ישודר בשעה 20:00 בשעון ארה"ב (19:00 במרכז) שהיא 3 לפנות בוקר בשעון ישראל (קרן - תודה!!
) הפרומו - http://www.youtube.com/watch?v=5Zv0Rf7kjvY צפייייה מהנה ואני שוב מזכירה, הודעות שקשורות לפרק צריכות להיות משורשרות לכאן, ולהכיל את הסמל
בכותרת.

liat012

New member
אני לא מוצאת את הפרק >:

מי שמצא שבבקשה יכתוב כאן......

JAP Noa

New member
../images/Emo45.gif

הרגתן אותי.. בדיוק בשביל זה בהודעה הראשית אני כותבת מתי בשעון ישראל הוא משודר

JAP Noa

New member
מה זה הפרק הזה?../images/Emo12.gif../images/Emo58.gif

מי היה מאמין שהחלק הכי מעניין בפרק יהיה..עלילות אמה? ה'. ממתי סרינה כזאת פתאטית, כל דקה בערך היא רואה את אארון הזה עם בחורה אחרת, והיא עדיין רוצה להיות איתו? אייייייו, זו לא הסרינה שאני אוהבת. כאילו, גט יורסלף אה פיייר. בקטע שהיא ודן דיברו כאילו, WTF, היה לך את דן ואת רוצה להחליף אותו בשחיף המוזר וההזוי הזה? ומה היה הקטע של הטבעת? זה לא קטע שמישהו כמוהו היה עושה..זה מעשה דן טיפוסי..בולד ג'סצ'רס וכאלה
ממתי לבלייר אכפת למישהו חוץ מעצמה? כל הקטע של הברייקדאון שלה באמצע הפאב הסליזי הזה היה לגמרי במקום..התגעגעתי לקטעים האלה שלה!!1 אהבת ממש שצ'אק היה אנושי..סופסוף הוא מראה שהוא יכול להיות גם נחמד וגם לא ממורמר.. והכי עצוב, ג'ני זו זו שגרמה לזה שיהיה אקשן בפרק. ג'ני ואיזה דמות משנה שלא נראה כנראה יותר בחיים. המצב של התסריטאים מתדרדר..ביאסו אותי לגמרי. אהההה וג'ני הומלסית? חחחחחחחחח לא חשבתי שהם ילכו כלכך רחוק.

MeItOsH

New member
אוקיי..../images/Emo58.gif

פרק סבבה..לא להיט..כבר היו יותר טובים אהבתי אבל את התצוגת אופנה,היה מעולה!! והאמה הזאתי..מה היא קשורה?! שתמצא לעצמה חיים..למרות שהיא עזרה לבלייר בסוף.

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

אהבתי את הפרק... הכל במיוחד התצוגת אופנה... ואמה...

Just Freckles

New member
../images/Emo58.gif

לא היה הפרק האהוב עליי, אבל היה סביר. התצוגת אופנה הייתה ממש טובה, והפרק גם אהבתי את אגנס. זה נראה כאילו היא ניסתה ממש לעזור לג'ני, ולא לנצל אותה כמו בפרק הקודם. שסרינה תעזוב את אהרון הזה
! מה זאת הפתאטיות (ככה כותבים?
) הזאת שלה? בסוף הלכו קצת יותר מדי על מראה ההומלסית לג'ני. סבבה, היא עזבה את הבית, אבל זה לא אומר שהיא גם חייבת להתלבש כמו הומלסית

happy apple

New member
../images/Emo58.gif

למה היא התלבשה לדעתי מדהים פה, אם כך נראים הומלסים אז המצב טוב חח

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif הממ ../images/Emo4.gif

ממש לא אהבתי את כל הקטעים עם בלייר והאמה הזאת :/ ולא אהבתי את כל השיט של סרינה ואארון הזה...
התצוגת אופנה הייתה ממש מגניבה... אבל חוץ מזה.. הדבר הכי מעניין בפרק היה דן
(
) ודן פשוט לא מעניין אז.. יש כאן בעיה
למישהו יש קישור לפרומו של הפרק הבא?

P i x i e s

New member
../images/Emo58.gif מה קרה לכן?

אחד מהפרקים הטובים בעונה אם לא בסדרה! ג'ני ונייט אכן זורם, חבל שדן לא קיבל את זה יפה...
אמה יצאה פשוט כאפותתת בטירוף, מה פתאום תחרות לאבד את הבתולים? עדיין יש קצת חשמל בין בלייר לצ'אק אבל זה הכי בקטנה שיש, בניואנסים הכי קטנים אבל אני מרגישה את זה! (או שאני מדמיינת פשוט כי אני מתה עליהם, אפשרי) חחח איזה צחוקים איתו שהוא אמר שאמה הטרידה אותו מינית
והסצנה שמשתלטים על הנשף עם כל הדוגמניות הייתה אחת הטובות! אשכרה התחלתי לחייך לעצמי ודווקא ציפיתי שהתגובות של הקהל יהיו הפוכות! למרות שאתן חייבות להודות שהשמלות אכזבו, אפילו שהן קוטור והכל... אהבתי את הסרטון שהן עשו!! וסרינה-דן-ארון זה סתם משעמם P:

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo45.gif

יש חשמל. מרגישים
הוא גם אמר שהמושב האחורי בלימוזינה הוא קדוש

happy apple

New member
../images/Emo58.gif

חח כן ושהוא אמר שהוא קדוש חח ראו שבלייר חייכה כזה , אין עליהם באמת גרר

למעלה