There Might Be Blood - 2X09

Robin Sparkles

New member
../images/Emo58.gif

צ'אק פשוט מלך לפעמים
אמה הייתה מעצבנת,אבל הסוף איתה ועם בלייר היה טוב. והזכירו את מגרש ביתי! כאילו מתי שגוסיפ גירל אמרה משהו שזה בערך כמו clothes over bros

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gifאומ

זה היה bros before hoes וזה היה כשג'ני ברחה מנייט ורצה לחפש את וונסה

ליאור XX

New member
פרק.. פרק ../images/Emo58.gif

לא אהבתי אותו בכלל מה קורה לג'וש? אני שונאת את ארון וסרינה כאילו WTF?! ושימו לב סרינה נדלקת על כל אחד שאהב אותה הרבה זמן ( דן מכיתה ט' , הסיסיל הדפוק הזה מהמחנה ) ובא לי להעיף כאפה לארון הזה מעצבן XD והתצוגת אופנה הייתה מדהיממה
ובסוף שג'ני הייתה כמו הומלסית נקרעתי חחחחח
וצ'אק ובלייר
מקווה שפרק הבא יהיה יותר טוב

../images/Emo58.gifלמרות שאף אחד לא יסכים איתי, זו דעתי:

מהרגע שלקחו לי את קטעי הרומנטיקה של צ'אק אני קצת משתעממת.. כל כך רציתי שיתפתח משהו בין צ'אק לבלייר (זה נקטע כי שניהם הסכימו שהם נהנים מה"משחק") או בין צ'אק לונסה (זה נקטע בגלל הדיל בין בלייר לצ'אק, עוד משחק) אם יש מישהו שאני רוצה שיקרה איתו משהו -- זה צ'אק. לא מעניין אותי עם מי דן יהיה (כל עוד הסצינות שלו זה על הסיפור שהוא כותב), לא מעניין אותי עם מי שרינה תהיה (כל עוד הוא מתאים לה ולא חסר ביטחון כמו אהרון) ולא מעניין אותי עם מי נייט (שיחליט בין ג'ני לונסה וזהו)... רק צ'אק יכול להרים לי את רמת ההתעניינות.. (בסדר, גם תסריט טוב..)

Shexy Peanut

New member
ואוו../images/Emo58.gif ../images/Emo12.gif

כאילו אני מסכימה איתך. צ'אק היא הדמות הכי מעניינת.. אבל אני לא חושבת שהשאר כאלה משעממים. (טוב דן כן.. וגם סרינה... ) אבל בלייר לא ונייט נהייה מעניין ואפילו ג'ני! אני נורא מקווה שיקרה משהו עם צ'אק. (נורא מקווה שהמשהו הזה יכלול את בלייר) אבל לא הייתי אומרת שזה כזה משעמם. X:

h e n y

New member
צ'אק ובלייר הם הכי עושים את התוכנית

בלעדיהם התוכנית הייתה משעממת אבל אני גם אוהבת את השילוב בין נייט וג'ני...כל כך חמודים!!

JAP Noa

New member
באמת שאני לא מבינה אותכם..../images/Emo58.gif

מה מעניין בבלייר וצ'אק ביחד? כאילו, זה אפילו לא שאפשר להגיד שהם חמודים ביחד או משהו. עדיף שיהיו בנפרד, ככה בלייר ביצ'ית וצ'אק הוא צ'אק. ודן וסרינה לא משעממים

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gifמה מעניין???

הכל מעניין. כל הטיזינג הזה שלהם והאופי שלהם ביחד... וכל הקטע הזה שלצ'אק הבאד בוי כביכול יש רגשות!! זה כל כך יאמי. הם טובים גם בנפרד... אבל ביחד זה כאילו שילוב קטלני D: דן וסרינה ממש דביקי ואני שונאת את זה
הם חלומן הרטוב של כל האמהות חובבות סדרות עם אופי חינוכי וצנזורה בארה"ב! למרות שקראתי איפשהו שהם עתידים לחזור מתישהו במהלך העונה אני ממש ממש ממשששש מקווה שלא.

JAP Noa

New member
כשהם לא ביחד הם מעניינים!!../images/Emo58.gif

כשהם ביחד הם דביקים בדיוק כמו כל אחד אחר. דוחים קיצר
אם מישהו צריך להיות דביק אז סרינה ודן עדיפים, הם לפחות חמודים ביחד.. גם אני אוהבת שהם מטריפים אחד את השני, אז שישארו בנפרד ויהיה טוב

JAP Noa

New member
ביחד כאילו זוג, כן?

הסצינות שלהן ביחד מעולות..רק שלא יהפכו לזוג כמו בעונה 1.

Shexy Peanut

New member
ברגעים שלהם ביחד

הם בכלל לא היו דביקים לדעתי... הם היו צינים אחד לשני והיי אני מעריצה גדולה של זוגות צינים. הסיבה העיקרית שהתחלתי לראות את הסדרה היא כי שמעתי שקריסטן בל מורוניקה מארס עושה את הקריינות.. וציניות שלטה חזק בורוניקה מארס (לוגאן וורוניקה LoVe
)

Shexy Peanut

New member
../images/Emo99.gif בהחלט

היו כל מיני שמועות שיהיה סרט על VM. אני ממש מקווה שהן נכונות ^^

JAP Noa

New member
Kוגאן וורוניקה../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

הקטע בפרק האחד לפני אחרון, שהיא אומרת לו שבדיוק ברגע זה זה נגמר - כלכך בכיתי

Shexy Peanut

New member
../images/Emo7.gif

אני יודעתתתת אני ישבתי עם טישויים!!!!
. (גם כשהיא ודאנקן נפרדו בכיתי
)

JAP Noa

New member
דנקאן? איייייייייייכ.

כאילו, הם היו חמודים ביחד ממש, אבל הוא כזה יצור. [ואהבתי את הפתק שהוא הביא לה, טרו לאב סטוריז נאבר האב אנדינגז.] ובאמת שהם נפרדו זה היה עצוב עם מג והכל. וווואי עונה 2 זה כזה ישן
גם את משונאי הגייי הזה, חבר של וואלס ששכחתי מה השם שלו?
[נזכרתי..פיז
]

למעלה