There Might Be Blood - 2X09

Shexy Peanut

New member
כה אני לא מתה על פיז חחח

אבל דאנקן חמוד
הוא פאפי לוב כזה
האמת ממש נהנתי בעונה הראשונה והשנייה עם כל המתח הזה שהיה תמיד חחח דאנקן-ורוניקה-לוגאן :}

coritz

New member
|ספויילר|

דייי שג'ני ונייט יהיו היחד יהיה טוב יותר לכולם ככה :( וצאק בס כמו תמיד מלך :) בגדים :p ג'ני יצאה ענקית..חבל שרופוס טמבל כ''כ. ודן די מרחם על עצמו כל הזמן.

liat012

New member
פרומו לפרק הבא ../images/Emo58.gif

לפרק קוראים: Bonfire of the Vanity http://www.youtube.com/watch?v=EFa1at1ndQI

h e n y

New member
../images/Emo58.gifחחח די באיחור

אהממ היה פרק לעניין.. ממוצע כזה.. בלייר רגשנית? ממתי? הייתי בטוחה שהיא תיכנס בההיא.. והייתי מצפה מימנה שהיא זאת שתעלה את הרעיון ולא תשאל את סרינה.. חח הכי אהבתי את הציניות בינה לבין צ'אק..ואיך הוא עזר לה..{ "בתולות ולימוזינות זאת המומחיות שלך, לא?!"
} או שהוא אמר שהמושב אחורי של לימוזינה זה קדוש בשבילו...
בעניין ג'ני...כל כך כעסתי על דן ועל רופס...כאילו מה הבעיה שלהם?!!?? אתם רואים שהבחורה מצליחה אז מה הקטע שלכם...
ואיך שדן קינא...הוא באמת לא אמיץ לידה{אבל אני צופה בלאגן בעתיד עם צ'אק} ומה...נייט עזב?? זהו??
הקטע עם סרינה והאהרון קיטשי בטירוף..באמת בא להקיא

lir972

New member
../images/Emo58.gifאהאהאהאהאהא!!! איזה פרקקקק

מה זה החרא הזה?????? אוקיי אז סרינה מגיעה לרמות חדשות של אי שפיות.....מה זה אמור להביע?! כאילו, קולד יו בי אני נידייר??? צ'אק- הרגישות כלפי בלייר מתחילה להיות בסגנון רומיאו מפרק לפרק....אולי הגיע הזמן לקצת יותר אהבה??? הם פשוט מדהימים ביחד, מי לא רואה את זה? נמאס לי מדן... ורופוס - מה הקטע שאתה גורם לשוטר לאסור את הבת שלך ? לילי הייתה מדהימה בקטע הזה.... אני לא יודעת מה איתכם, אבל הארון הזה מריח כמו צרות בגן עדן. מאז שסרינה ודן נפרדו הם שניהם כמו 2 פיסות חיים עלובות, ועכשיו גם ה"שומר עלק טבעות מאה שנה" (ורי דיסקסטינג איף יו אסק מי........) מקווה לראות שיפור, ויחזור נייט למסכנו לאלתר. ונאמר אמן.

למעלה