Thunderbirds אוקטובר 2024 – סיכום חודש 💝🧺🪐🐩🧼🍍🛤️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איראן ממוקמת במערב אסיה וגובלת באפגניסטן בייבי

בחודש ספטמבר

עבדנו 2,839 שעות
קנינו 38 מתנות לראש השנה
צפינו ב12 סדרות חדשות
התנתקנו מ3 שירותי סטרימינג
חווינו גשם ראשון אחד לעונה
(ועוד כל מיני דברים כי בשלב הזה מי זוכר בכלל מה היה לפני הראשון באוקטובר)

למה יש לנו לצפות בחודש אוקטובר:

סדרות חוזרות (Heartstopper, אבוט אלמנטי, Ghosts (US), סופרמן ולואיס, Star Trek: Lower Decks, מה שקורה בצללים, Outer Banks, NCIS, The Lincoln Lawyer)

סדרות חדשות (Georgie And Mandy's First Marriage, The Secret of the River, The Franchise, Sweatpea, Teacup, Hysteria, Rivals, Before, The Pradeeps of Pittsburgh, Happy's Place, The Hardacres, המשרד אוסטרליה)
סרטי קולנוע חדשים כמו ונום 3, ג'וקר 2, התחת הזקן שלי, רובוטריקים ההתחלה, הזמן שלנו, המתמחה ועוד
נמשיך עם הצפייה בדוקטור הו (עונה 2 היר ווי קם)
נמשיך עם הקטע הזה של חילופי העונות
אולי עוד כמה גשמים
וכנראה גם טילים
נחגוג את השנה החדש
נעבור את יום כיפור בלי ימי חופש (כי הוא נופל על הסופש)
ונחגוג גם בסוכה
או בממ"ד אם זה מה שירצה הגורל
נחזור ללימודים אקדמיים

ובעיקר נמשיך להחזיק מעמד עם הכל

|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של מארג' סימפסון, ליז למון, רוס גלר, אדריאן מונק, פוקס מאלדר, ג'ים האלפרט, וויל טרומן, סנופי וסקווידוורד.

שאלון יעלה מאוחר יותר (עדי|חזיר| אעלה)

אבל לבנתיים: דבש או תפוח?

didalf

Well-known member
התחת הזקן שלי,
בנאדם שואל את עצמו מה זה השם הזה, עושה גוגל, וכמובן שזה עם אוברי פלאזה.

מה זה? אני מכירה רק קיץ.

נעבור את יום כיפור בלי ימי חופש (כי הוא נופל על הסופש)
חוצפה ממש

נחזור ללימודים אקדמיים
האמת שזה בנובמבר השנה

שאלון יעלה מאוחר יותר (עדי|חזיר| אעלה)
תגיד לי שהעתקת מחודש שעבר בלי להגיד שהעתקת מחודש שעבר:-D
אניוואי יש לך תזמון יחסית טוב כי בדיוק סיימתי לנקות ואני יושבת לנוח קצת לפני שאני מתארגנת והולכת להורים.
תפוח. הוא טעים גם בלי דבש.

ושלי!!
זה חשוב.
הכי חשוב!

didalf

Well-known member
🍎שם/כינוי:
🍎גיל ב2006?
🍎כמה זמן נשארתם בממד?

🍯סדרות החודש:
🍯סרטי החודש:
🍯שירי החודש:
🍯ספרי החודש:
🍯דמויות החודש:
🍯שחקני החודש:
🍯קראש החודש:
🍯ציטוט חודשי:
🍯סיבה למסיבה:
🍯סיפור החודש:
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר:

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט?
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי?
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור?
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה?
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט?
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה?
|רימון|מה עמתדכם לגבי עגבניות?
א. טעים בכל מצב
ב. טעים רק טרי (כלומר לאכול לבד או בסלט וכו)
ג. טעים רק מעובד (קטשופ, רוטב וכו)
ד. פיכסה בכל מצב

|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף?
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא.
|רימון|השלימו את השיר לפי הדבר הראשון שקופץ לכם לראש:
היי נאו:
ווייק מי אפ:

🍏תמונה/סרטון/ מתכון לגפילטעפיש שתרצו לחלוק:

נערך לאחרונה ב:

dory30

Well-known member
🍎שם/כינוי: דורי
🍎גיל ב2006? 25
🍎כמה זמן נשארתם בממד? זה מרחב מוגן לא תקני במיוחד. ולעצם העניין: פחות מחצי שעה

🍯סדרות החודש: הזוג המושלם, המפקדת, רכבת לילה, החיים הם תקופה קשה
🍯סרטי החודש: לא ראיתי ממש, חוץ מקינגסמן השירות החשאי (פעם שלישית)
🍯שירי החודש:
🍯ספרי החודש: "כהרף עין" מאת יואב בלום
🍯דמויות החודש: צליל מהמפקדת, הכלה מהזוג המושלם
🍯שחקני החודש: איב יוסון
🍯קראש החודש: איב יוסון פעם שנייה (כבר מזמן לא רק הבת של בונו מ-U2)
🍯ציטוט חודשי: "הם עשירים ברמה של משעמם לי, בוא נקנה קוף" (הזוג המושלם)
🍯סיבה למסיבה: לפני יומיים היו 22 שנים לשחרורי מהשירות הסדיר בצבא
🍯סיפור החודש:
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר:שתיגמר המלחמה ושיהיה פחות חם.

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? ביג ליבובסקי.
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? יום כיפור (אם כי השנה אני צריך לעבוד בו, יום אחר כך מתחיל יריד הספרים בפרנקפורט)
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? שאלה מורכבת. לא יודע.
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? השולחן, אני זורק הכל למגירות בשיטת החרבו דרבו.
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? לאחרונה יותר פודקאסט, שיניתי את טעמי.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? סטרייק הבריטית
|רימון|מה עמתדכם לגבי עגבניות? א כל עוד לא מדובר בעגבניה גדולה מאוד.
א. טעים בכל מצב
ד. פיכסה בכל מצב
|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף? ירי לטווחים ארוכים?
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא. לא.
היי נאו:
ווייק מי אפ וון ספטמבר אנדס (רגע, בעצם הוא נגמר. גרין דיי לא מעודכנים)
ולמה? כי זה מדבר על תפוח ואנחנו בערב ראש השנה.
שנהיה לראש ולו לזמן, שנה טובה לכולם (על אף המצב המורכב)!

Lhuna3

Well-known member
איראן ממוקמת במערב אסיה וגובלת באפגניסטן בייבי
אפגניסטן בייבי זה כמו עלי בייבי?
התנתקנו מ3 שירותי סטרימינג
|כן| הפסקנו להיות פראיירים ואנחנו גאים בעצמנו.
(ועוד כל מיני דברים כי בשלב הזה מי זוכר בכלל מה היה לפני הראשון באוקטובר)
גם אי אפשר להוכיח שהיה משהו בכלל כי יתכן שעולם נברא אתמול ואנחנו נוצרנו עם כל הזכרונות שלנו מושתלים.
למה יש לנו לצפות בחודש אוקטובר:
סדרות חוזרות: מה שקורה בצללים
יש!
המשרד אוסטרליה
מה? עכשיו הם נזכרו לעשות לזה גירסה משלהם? איזו הצתה מאוחרת.
התחת הזקן שלי
:-D איזה שם מעולה.
נמשיך עם הצפייה בדוקטור הו (עונה 2 היר ווי קם)
1727871958434.png
יס פליז.
|נרות| חוץ מזה נציין ימי הולדת של מארג' סימפסון, ליז למון, רוס גלר, אדריאן מונק, פוקס מאלדר, ג'ים האלפרט, וויל טרומן, סנופי וסקווידוורד.
1727872221945.png
(עדי|חזיר| אעלה)
חחחחחחח
כמובן שתפוח.
דבש זה משהו שאוכלים או שותים רק כשחולים, או כחלק מעוגת דבש.

It's Always Sunny

Well-known member
ביחד או כלום :-P:

ושלי!!
זה חשוב.
בוודאי :-]:-]:-]
הכי חשוב (לא סרקסטית).

האמת שזה בנובמבר השנה
בהתחלה רציתי לשאול אם את יודעת את זה בגללי, אבל זה יותר מדי נרקיסיסטי מצידי :-D ;-#

תגיד לי שהעתקת מחודש שעבר בלי להגיד שהעתקת מחודש שעבר:-D
:-D

🍎שם/כינוי: 🕯️או 💡אם אתם רוצים.
🍎גיל ב2006? 7 וחצי או 8, תלוי מתי בשנה.
🍎כמה זמן נשארתם בממד? 40 דקות בערך.

🍯סדרות החודש: לא היו :-(
🍯סרטי החודש: היה סרט שראיתי עם אחייניות שלי על בית ספר לרעים ובית ספר לטובים שמבוסס על ספר, אחרי שגיגגלתי גיליתי שקוראים לו (כמה מפתיע בית הספר לטוב ולרע :-D)
🍯שירי החודש: דווקא היו לא מעט, הכי אהוב עליי:
🍯ספרי החודש: אולי אני יכולה להחשיב את The Prime of Miss Jean Brodie שקראתי שוב בשביל העבודה שלי.
🍯דמויות החודש: הדמויות בסרט שראיתי היו משעשעות, במיוחד הדמויות של הנבלים.
🍯שחקני החודש: מגי סמית', כי היא הלכה לעולמה לא מזמן וכי צפיתי בסרט שמתבסס על הספר שהזכרתי ומאוד נהניתי מההופעה שלה.
🍯קראש החודש: לא היה משהו ספציפי החודש, יש מצב שאני פשוט שוכחת.
🍯ציטוט חודשי: סיימתי את התועבה הזאת- אני, על מבחן שלא הייתי מסוגלת להסתכל עליו עוד רגע מבלי לחטוף עצבים.
🍯סיבה למסיבה: סיימתי עם הלימודים עד לנובמבר.
🍯סיפור החודש: דחו אותי מקורס מסוים (לא חובה) כי כנראה לא שמתי עליו מספיק נקודות כדי להתקבל אליו ואני עדיין מחזיקה טינה לגבי זה, חחח. אבל הצד החיובי הוא שבמקצה השני שמתי נקודות על קורס שהייתי מעוניינת בו יותר וקיבלתי אותו.
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: חופש.

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? סופרמן, כי אצטרך משהו, אוכל לבקש ממנו שיביא, זה ייקח לו רגע והוא גם מאוד נחמד אז הוא לא יסרב אם אבקש יפה.
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? אף אחד מהם.
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? לא צפיתי בסדרות כל כך, אז אני צריכה לבקש סליחה מהדמויות שהזנחתי אותן.
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? קודם כל, הדסקטופ, אחר כך החדר ואז השולחן, אבל בעיקר שמה דברים לא קשורים, אחר כך אני מכניסה למקום. יש לי מגירה בתוך השידה שכל הזמן מתבלגנת כי אליה אני בדרך כלל דוחפת את הדברים שיש על השולחן.
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? כנראה פודקאסט, אם כי במציאות, אני כרגע עצלנית בשביל שניהם.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? באפי (כמעט, העונה האחרונה לא ממש אהובה עליי) , פרינג' הייתה מקסימה לאורך כל העונות שלה, סוכני שילד (כן, גם העונה הראשונה!) לא עולות לי עוד דוגמאות כרגע, אני אחשוב על זה ואעדכן.
ב. טעים רק טרי (כלומר לאכול לבד או בסלט וכו) אם ה-exception של רוטב.
|רימון|למדינה שמארחת את האולפימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תשתתף איזה ענף נוסיף? לעמוד בנתיב השמאלי ואז לחתוך ימינה |שפם| אני ממש לא מומרמרת, מה פתאום.
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא. צריכה לחשוב על זה קצת.
היי נאו: Don't Dream It's Over (שלקח לי הרבה זמן כדי להבין שהמשמעות היא אל תחלום שזה נגמר ולא אל תחלום, זה נגמר :-D)
ווייק מי אפ: Before You Go Go (אבל הייתה תחרות קשה עם Wake Me Up When September Ends).

🍏תמונה/סרטון/ מתכון לגפילטעפיש שתרצו לחלוק: בקרוב אני מקווה שיהיה לי משהו.

didalf

Well-known member
🍎שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
🍎גיל ב2006?|קדימה|14
🍎כמה זמן נשארתם בממד?|קדימה|פחות ממה שצריך:-D איזה 20 דקות.

🍯סדרות החודש:|קדימה|וואי היה לי חודש פורה יחסית אליי!
האחיות המוצלחות שלי עונה 4 - עונה טובה אבל טיפה מתסכלת פשוט כי היא מתארת ישראלים כ"כ מדויק וישראלים הם מעצבנים.
המפקדת עונה 3 - עונה ממש טובה! אני ממש נהנית.
אגת'ה אול אלונג - הופתעתי לטובה חמוד ממש.
רק רציחות בבניין עונה 4 - כיף
Nobody Wants This - זה זה עם קריסטן בל שהיא מתאהבת ברבי. חמוד למדי אבל לא חף מסטריאטוטיפים מעצבנים.
🍯סרטי החודש:|קדימה|לא באמת היה לי חשק אז צפיתי בסרטים שכבר ראיתי וידעתי שהם סרטי נחמה חמודים, כמו האנה מונטנה הסרט ואדום לבן כחול מלכותי.
🍯שירי החודש:|קדימה|בעקרון אני עדיין על שאפל של כל הספריה שלי (אחרי בערך חודשיים רצופים הצלחתי לעבור על הכל! בלי להתחיל באמצע בטעות. זה היה סיפוק משונה למדי) אז אני סתם אשים שיר ממש יפה של טיילור שאני אוהבת:
Taylor Swift - The Bolter
🍯ספרי החודש:|קדימה|האא קראתי!! פרויקט גיבור, בהמלצתה של רעות. חמוד ממש!
🍯דמויות החודש:|קדימה|כפיר במפקדת, הוא כזה דביל וזה קורע:-D
🍯שחקני החודש:|קדימה|אליזבת אולסן וסבסטיאן סטאן. יוטיוב הראה לי ראיונות איתם ונזכרתי שאני ממש אוהבת אותם.
🍯קראש החודש:|קדימה|בעלי היפה שצץ טיפלה בתצוגות אופנה אבל הוא מגדל שפם מכוער|שפם| אז גיף מפעם|מאוהב|
hs56.gif
🍯ציטוט חודשי:|קדימה|טוב יש לי בלאקאאוט מוחלט ואני צריכה ללכת כבר אז אין סליחה.
🍯סיבה למסיבה:|קדימה|קבענו טיסה ליומולדת של אחותי.
🍯סיפור החודש:|קדימה|כתבתי את זה כבר באוף אבל זה באמת הדבר הכי מרגש שקרה לי החודש כי אני נביאה: באיזה ארוחת ערב דיברנו על זה שגילינו שבתר זה פוסט כי אחותי אמרה שהיא קיבלה מיילים על בתר-דוקטורט ולקח לה זמן להבין שמדובר בפוסט דוקטורט. ואז אמרתי שחכו תראו מחר זה יהיה בתשבץ. יום למחרת זה אכן הייתה הגדרה בתשבץ:-0
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר:|קדימה|חופש ואוכל אני מניחה. לא הרבה אוקטובר קצת הפך לחודש מקולל. אה לפחות הטור חוזר. אבל בשעון ארהב אז פחות כיף.

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט?|קדימה|הארי סטיילס:-P: אממ אולי מישהו שעושה צחוקים. אולי ג'ייק מברוקלין 99 הוא ימציא איזה משחק להעביר את הזמן.
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי?|קדימה|סוכות. יש סוכה ובני דודים שלי באים והוא חמוד יותר מראש השנה. והחופש יותר ארוך.
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור?|קדימה|יש לי טיפה בלאקאאוט מעבר למה שצפיתי בו החודש אבל בתכלס נטלי מהאחיות המוצלחות צריכה לבקש סליחה מכולם. היא לא תעשה את זה כמובן.
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה?|קדימה|המחשב. התיקיות עומדות פלס שום דבר לא מפוזר. השולחן האמיתי והחדר לעומת זאת...|פנים|
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט?|קדימה|טקסט, תמיד. שונאת להקשיב. קרה לי פעמים שראיתי כותרת מעניינת וזה היה פודקאסט והתבאסתי. פעם אפילו ניסיתי להקשיב ולא, לא יכולה.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה?|קדימה|שובר שורות.
|רימון|מה עמתדכם לגבי עגבניות?|קדימה|טעים רק טרי אבל ממש טעים|מאוהב| אבל לא בסנדוויץ כי זה מרטיב אותו ואז זה איכס. למרות שאני כן סבבה עם פיצה וגם עם בולונז. אבל לא אוהבת קטשופ.
א. טעים בכל מצב
ד. פיכסה בכל מצב

|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף?|קדימה|או מטקות או השלכת כסא כתר פלסטיק.
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא.|קדימה|חחחח כן בגלל זה שאלתי. בעיקר בבינג'ים. נגיד כשהייתי חולה פעם וראיתי מלא ברידג'טון ברצף אז המחשבות שלי התחילו לדבר בריטית מנומסת כזאת:-D ואז עדיין הייתי חולה וראיתי מלא רופול אז המחשבות שלי השתנו לאוחצ'ה אמריקאית. והשנה כשהייתי חולה וראיתי מלא ורוניקה מארס היא התחילה לקריין לי את המחשבות. והשבוע ראיתי מלא את הסדרה עם קריסטן בל והרבי אז המחשבות שלי התחילו לדבר כמו פקצה מלוס אנג'לס. אני המוזרה היחידה?:-D
היי נאו:|קדימה|היי נאוו דיס איז וואט דרימס אר מייד אוף
ווייק מי אפ:|קדימה|וון ספטמבר אנדס

🍏תמונה/סרטון/ מתכון לגפילטעפיש שתרצו לחלוק:|קדימה|
תראו איזה כלב חכם

תראו איזה פשושה היא:
ts121.gif

מתכון לגפליטע:
1. לכו לסופר.
2. תקנו גפילטע בצנצנת.
3. תזרקו לפח.
4. תזמינו פיצה.

dilly snake

Active member
🍎שם/כינוי: עדי |נחש|.
🍎גיל ב2006? 15.
🍎כמה זמן נשארתם בממד? רבע שעה כזה?

🍯סדרות החודש: שיקגו MED.
🍯סרטי החודש: -
🍯שירי החודש: -
🍯ספרי החודש: desert star, חלון אחד חשוך ושני כתרים מפותלים, שלטונו של מלך אורורה, אהבה למתחילים, שדכנות למתחילים, סוסי בר, המכתב האחרון, כתןב בכוכבים, יינקה איפה הבעל שלך? המתכונים הסודיים של סופים, המכתבים הנסתרים, מנחה, הנשף של מגדלת הדבורים וחצר של ורדים וקוצים.
🍯דמויות החודש: אין לי.
🍯שחקני החודש: הקאסט של שיקגו MED.
🍯קראש החודש: דניאל הגרי. מאז הבעל לא היה לי גבר שהיה מסוגל להריץ אותי לסלון בכזו מהירות כשהוא בטלוויזיה.
🍯ציטוט חודשי: אין לי.
🍯סיבה למסיבה: יום הולדת?
🍯סיפור החודש:
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: שום דבר, עכשיו שהטיסה שלי בוטלה והיום הולדת שלי יראה כמו הקיץ של אביה.

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? דרדוויל.
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? סוכות.
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? כולן.
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? שולחן העבודה בעבודה :-P: .
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? אם אנגלית אז פודקאסט, אם עברית אז טקסט.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? מדור מיוחד.
א. טעים בכל מצב
|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף? ירוט טילים אומנותי.
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא. לא.
היי נאו: מה?
ווייק מי אפ: אף פעם.

441318485_985856646221195_7633429300141641797_n.jpg

Lhuna3

Well-known member
🍎שם/כינוי: עדי|שועל|
🍎גיל ב2006? |אליהו|
🍎כמה זמן נשארתם בממד? כל הזמן שהיה צריך כמו ילדה טובה. אני חושבת שזה היה קרוב לשעה.

🍯סדרות החודש:
הכי נהנייתי מרוחות רפאים (UK)
וגם נהנייתי מאוד מהמפקדת עונה 3
מבטלים את דאגלס היה טוב גם
קאוס (KAOS) היתה מהנה גם
דוקטור הו 2005 עונה 1 - נחמד למרות שזאת לא עונה שאני מתלהבת ממנה, אבל למען הסדר הטוב היה צריך
אגאת'ה אול אלונג - אני עדיין לא מתלהבת מזה במיוחד, אבל נחמד
והרבה ש"חים של חברים

🍯סרטי החודש: הקול בראש 2
🍯שירי החודש:

🍯ספרי החודש:
מלבד הכלב - קוני וויליס (קריאה שניה)
הקבוע היחידי - יואב בלום (מד"ב ישראלי ומעולה!)

🍯דמויות החודש: הכלב
🍯שחקני החודש: קארן גילאן משחקת מעולה במבטלים את דאגלס. (ורק עכשיו קלטתי שבעצם 2 "מלוות" של דוקטור 11 משחקות שם יחד, לא שזה מפתיע בהתחשב ביוצר הסדרה סטיבן מופאט)
🍯קראש החודש: אין
🍯ציטוט חודשי:
אין שום דבר - בפירוש שום דבר - ששווה יותר לעשותו מאשר סתם להתעסק בסירות...
(הרוח בערבי הנחל, מלבד הכלב)

זבובי זמן אוהבים את הרוח
(הקבוע היחידי) (תרגמו לאנגלית אז תבינו)

🍯סיבה למסיבה: יש כבר ימים שממש נעים לשבת בחוץ ואפילו לעשות הליכה בחוץ בערב! ואתם אמרתם שאין סתיו בישראל! הא!
🍯סיפור החודש: עשיתי הליכה בערב ופגשתי קיפוד.

🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: לא יודעת אם מצפה זו המילה, אבל הולך להיות עצוב עם יום הזיכרון ל-7 לאוקטובר, רק הפרומואים לכל התוכניות כבר קשים לי לצפיה ואני לא חושבת שארשה לעצמי להמנע (כמו שיש לפעמים ימי שואה שאין לי אנרגיות לתוכניות האלה) אני מרגישה שחייבת לצפות.
ויחד עם זה אני גם קצת חוששת שאויביינו מתכננים משהו ליום הזה (היה לי סיוט כזה לא מזמן).

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? עם הדוקטור.

|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? לא.

|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? מהסדרה מבטלים את דאגלס, זה ברור למי שצפה, ולמי שלא צפה לא אספיילר.

|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? הדסקטופ במחשב "הפרטי" מסודר מאוד כי אין עליו כלום כמעט. זה של העבודה מבולגן.
על שולחן העבודה בעקרון יש לי מעט מאוד דברים, ואיכשהו בכל זאת הוא מצליח להראות מבולגן תמיד.
לגבי חדר השינה, זה תלוי באיזה יום תפסתם אותי ;-# אבל רוב הזמן יש בו כל מיני דברים זרוקים על הריצפה |פנים|

|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? רק טקסט, עדיין לא נכנעתי לשיגעון הפודקאסטים, קשה לי עם הפורמט הזה. למעשה לא שמעתי עד היום שום פודקאסט מלא, רק פה ושם קטעים קצרים. אבל אני מרגישה כל כך מנותקת משאר האנושות בקטע הזה, אז יש לי קצת פומו בעניין. אולי יום אחד אצליח.

|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? שובר שורות, סמוך על סול, ובאמת נראה לי שזהו. כל השאר או מתחילות חלש או נגמרות חלש.

א. טעים בכל מצב |כן|
או לפחות בכל המצבים שנתקלתי בהם בעגבניות עד היום.

|רימון|למדינה שמארחת את האולפימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תשתתף איזה ענף נוסיף?
עקיפה בתורים.

|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא.
חחחחחחח לא זכור לי שקרה לי דבר כזה אבל אני סקרנית לתשובה שלך שגרמה לך לשאול את זה.

היי נאו: יו'ר א רוק סטאר
ווייק מי אפ: ביפור יו גו גו (אח"כ וון ספטמבר אנדז)
אוי זאת שאלה טובה! :-D אני רוצה עוד כאלה.

(לפתוח רמקולים!)

Lhuna3

Well-known member
אוף אני צריכה עכשיו להתחיל להתארגן לערב החג עם אנשים שאני בקושי מכירה ואין לי כוח לזהההההההההההההההההההההה 😭😭😭

למעלה