Thunderbirds אוקטובר 2024 – סיכום חודש 💝🧺🪐🐩🧼🍍🛤️

Lhuna3

Well-known member
🍎שם/כינוי: My Old Ass
:-D
🍎כמה זמן נשארתם בממד? ובכן..
את צריכה ממ"ד-הזדהות.
🍯שירי החודש: סירי טוענת ש-Big Day in a Small Town של ברנדי קלארק. ספוטיפיי טוענים גם. אני חושבת ששניהם משקרים כי שמעתי את עוד לא אהבתי די בלופים במשך איזה שעה כשהייתי תקועה בפקקים וזה חייב להיחשב למשהו:-D
אאאאאאאאאאאאאייייייי
עוד לא אהבתי די!
TRUE.
סיבה למסיבה: ערב חג|לב|
עם מי את חוגגת? הבוסים?
🍯סיפור החודש: אין זמן, צריך לבשל.
וואי מה בישלת?
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? אלישיה פלוריק צריכה לבקש סליחה על זה שצפיתי בה 7 עונות רק כדי שהיא לא תיתן לי את מה שאני רוצה!!
מה רצית שהיא תיתן לך?
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? סביר להניח שאשאר עם הכותרת. אין לי כוח לטקסט או פודקאסט באותה מידה.
צריך להמציא בשביל שיטה אחרת להעביר תוכן כזה. מה את אומרת על ריקוד?
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא. לא זכור לי שקרה לי. אבל השבוע הלכתי עם הבוסית והשותפה לראות My Old Ass בקולנוע וכשיצאנו החוצה הבוסית שלי הדליקה סיגריה ואני כזה "בשביל מה זה טוב עכשיו???" ואז היא עונה לי "לא צפית באותו סרט שאני עכשיו?? אנחנו צריכים לחיות עכשיו. את הרגע. להיות מאושרים עכשיו! זה האושר שלי" |פנים| שמישהו יקח אותה ממני. (ולא, זה לא מה שלקחתי מהסרט!)
לא ראיתי את הסרט אבל אני דווקא בעד מה שהיא לקחה ממנו.
🍏תמונה/סרטון/ מתכון לגפילטעפיש שתרצו לחלוק:
אני חוסמת את מי שיעלה פה מתכון לגפילטע8-{
למה את הייטרית של גפילטע?

didalf

Well-known member
בהתחלה רציתי לשאול אם את יודעת את זה בגללי, אבל זה יותר מדי נרקיסיסטי מצידי :-D ;-#
חחח האמת בגלל אחותי

🍯שירי החודש: דווקא היו לא מעט, הכי אהוב עליי:
וואי חח כאילו ראיתי "אין דה ניימ אוף לאב" אז חשבתי על השיר של יו2 כמובן, אבל ראיתי שכתוב פרייד ומשומה חשבתי שזה שם הלהקה אז הנחתי שזה שיר אחר אז הפעלתי, ואז זה כן היה זה והייתי ממש מבולבלת עד שראיתי שבתמונה כן כתוב יו2:-D

🍯ציטוט חודשי: סיימתי את התועבה הזאת- אני, על מבחן שלא הייתי מסוגלת להסתכל עליו עוד רגע מבלי לחטוף עצבים.
🍯סיבה למסיבה: סיימתי עם הלימודים עד לנובמבר.
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: חופש.
הלל-פאקינג-לויה
🍯סיפור החודש: דחו אותי מקורס מסוים (לא חובה) כי כנראה לא שמתי עליו מספיק נקודות כדי להתקבל אליו ואני עדיין מחזיקה טינה לגבי זה, חחח. אבל הצד החיובי הוא שבמקצה השני שמתי נקודות על קורס שהייתי מעוניינת בו יותר וקיבלתי אותו.
באסוש. וואי שיטת הבידינג הזאת ככ מעצבנת ומטומטמת איך הם עוד עושים את זה???

|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? סופרמן, כי אצטרך משהו, אוכל לבקש ממנו שיביא, זה ייקח לו רגע והוא גם מאוד נחמד אז הוא לא יסרב אם אבקש יפה.
חמודה אם יש לך את סופרמן שפשוט יקח אותך לאנשו בלי טילים:-D
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? לא צפיתי בסדרות כל כך, אז אני צריכה לבקש סליחה מהדמויות שהזנחתי אותן.
נכון.
הן סלחו לך כי את חמודה והייתה לך שנה קשה.

יש לי מגירה בתוך השידה שכל הזמן מתבלגנת כי אליה אני בדרך כלל דוחפת את הדברים שיש על השולחן.
חחחחחח למי לא?:-D

|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? באפי (כמעט, העונה האחרונה לא ממש אהובה עליי)
מממ חשבתי על באפי אבל עונה 1 די מעפנה

|רימון|למדינה שמארחת את האולפימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תשתתף איזה ענף נוסיף? לעמוד בנתיב השמאלי ואז לחתוך ימינה |שפם| אני ממש לא מומרמרת, מה פתאום.
בצדק|שפם|
|רימון|השלימו את השיר לפי הדבר הראשון שקופץ לכם לראש:
היי נאו: Don't Dream It's Over (שלקח לי הרבה זמן כדי להבין שהמשמעות היא אל תחלום שזה נגמר ולא אל תחלום, זה נגמר :-D)
ווייק מי אפ: Before You Go Go (אבל הייתה תחרות קשה עם Wake Me Up When September Ends).
אור את הורסת את הססטיסטיקות עם הנשמה הזקנה שלך:-D

didalf

Well-known member
🍎כמה זמן נשארתם בממד? רבע שעה כזה?
פושעת:-D

🍯קראש החודש: דניאל הגרי. מאז הבעל לא היה לי גבר שהיה מסוגל להריץ אותי לסלון בכזו מהירות כשהוא בטלוויזיה.
:-D:-D
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: שום דבר, עכשיו שהטיסה שלי בוטלה והיום הולדת שלי יראה כמו הקיץ של אביה.
אופוש:-(
מקווה שתמצאו משהו נחמד לעשות בארץ בכל זאת.

|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? מדור מיוחד.
על כל 20+ שנותיה?:-0

|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף? ירוט טילים אומנותי.
תכלס:-D
441318485_985856646221195_7633429300141641797_n.jpg

didalf

Well-known member
🍎שם/כינוי: עדי|שועל|
קישט לא אושר לך!!
🍎כמה זמן נשארתם בממד? כל הזמן שהיה צריך כמו ילדה טובה. אני חושבת שזה היה קרוב לשעה.
כל הכבוד דניאל הגרי גאה בך.

וגם נהנייתי מאוד מהמפקדת עונה 3
|כן|

🍯סרטי החודש: הקול בראש 2
אהבת?

🍯שירי החודש:
בגדול אני מחבבת סי שאנטי אבל זה ספצפית ככ נחרש בטיקטוק/אינסטגרם שלא יכולה לשמוע יותר.

זבובי זמן אוהבים את הרוח
(הקבוע היחידי) (תרגמו לאנגלית אז תבינו)
time flies like the wind?
אה חח נייס

🍯סיבה למסיבה: יש כבר ימים שממש נעים לשבת בחוץ ואפילו לעשות הליכה בחוץ בערב! ואתם אמרתם שאין סתיו בישראל! הא!
אין, סליחה. עדיין 30 מעלות בחוץ.
🍯סיפור החודש: עשיתי הליכה בערב ופגשתי קיפוד.
אוו חמוד.

🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: לא יודעת אם מצפה זו המילה, אבל הולך להיות עצוב עם יום הזיכרון ל-7 לאוקטובר, רק הפרומואים לכל התוכניות כבר קשים לי לצפיה ואני לא חושבת שארשה לעצמי להמנע (כמו שיש לפעמים ימי שואה שאין לי אנרגיות לתוכניות האלה) אני מרגישה שחייבת לצפות.
אוף כן:-(

|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? רק טקסט, עדיין לא נכנעתי לשיגעון הפודקאסטים, קשה לי עם הפורמט הזה. למעשה לא שמעתי עד היום שום פודקאסט מלא, רק פה ושם קטעים קצרים. אבל אני מרגישה כל כך מנותקת משאר האנושות בקטע הזה, אז יש לי קצת פומו בעניין. אולי יום אחד אצליח.
|כן|את צודקת מאד זה מעצבן ושאר האנושות טועה!

|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? שובר שורות, סמוך על סול, ובאמת נראה לי שזהו. כל השאר או מתחילות חלש או נגמרות חלש.
|כן|

|רימון|מה עמתדכם לגבי עגבניות?
א. טעים בכל מצב |כן|
או לפחות בכל המצבים שנתקלתי בהם בעגבניות עד היום.
אני שמחה לראות פה תמיכה בעגבניות, אני מוקפת בהייטרס.
|רימון|למדינה שמארחת את האולפימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תשתתף איזה ענף נוסיף?
עקיפה בתורים.
כן:-D
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא.
חחחחחחח לא זכור לי שקרה לי דבר כזה אבל אני סקרנית לתשובה שלך שגרמה לך לשאול את זה.
אוף מה חשבתי שזה קורה לכולם.

היי נאו: יו'ר א רוק סטאר
ווייק מי אפ: ביפור יו גו גו (אח"כ וון ספטמבר אנדז)
אוי זאת שאלה טובה! :-D אני רוצה עוד כאלה.
תודה את טובה לססטיסטיקה:-D

(לפתוח רמקולים!)
https://fb.watch/uZ0SVaQ3oz/
אבל אז מישהו בתגובה ציין שיש יד מאחוריו. עדיין חמוד.
חחח והשני בדיוק נתקלתי בסרטון כזה:-D
אוף אני צריכה עכשיו להתחיל להתארגן לערב החג עם אנשים שאני בקושי מכירה ואין לי כוח לזהההההההההההההההההההההה 😭😭😭
בהצלחה. איך היה?

didalf

Well-known member
🍎שם/כינוי: My Old Ass
מתאים
🍎גיל ב2006? 20
חחחחח את יודעת שבגללך שאלתי? כי כתבתי את השאלון תוך כדי שסיפרת לי על הקצין ההזוי שלכם:-D
מה גם את רואה?8-*

🍯שירי החודש: סירי טוענת ש-Big Day in a Small Town של ברנדי קלארק. ספוטיפיי טוענים גם. אני חושבת ששניהם משקרים כי שמעתי את עוד לא אהבתי די בלופים במשך איזה שעה כשהייתי תקועה בפקקים וזה חייב להיחשב למשהו:-D
הרוח והשמש על פניייייייי

🍯שחקני החודש: אוברי פלאזה|לב|
תמיד

🍯קראשי החודש:
אנשים יפים

🍯ציטוט חודשי: ציטוטי מבוקש לחקירה כי אין לי כוח להביא את הטלפון בשביל ציטוטים של הבוסית.
חבל תמיד יש לה יציאות טובות

וואי רק מהגיפים היא נראית ככ שונה מפרד המתוקה זה מסקרן

🍯סיפור החודש: אין זמן, צריך לבשל.
מה את מכינה?
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: הופעה של ליאן|לב| הופעה של בילי ג'ואל|לב|
יאאא תהני
תגידי כל ההופעות של ליאן זה אותו סטליסט? משתנה פר הופעה? טור? איך זה הולך?

|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? שלושתם פחות או יותר באותו מצב.
שזה טוב או רע?:-D
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? סביר להניח שאשאר עם הכותרת. אין לי כוח לטקסט או פודקאסט באותה מידה.
גם אם זה משהו שממש מעניין אותך?

|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף? פלאפל.
לא יודעת אם יש אולפיאדת אוכל:-D

|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא. לא זכור לי שקרה לי. אבל השבוע הלכתי עם הבוסית והשותפה לראות My Old Ass בקולנוע וכשיצאנו החוצה הבוסית שלי הדליקה סיגריה ואני כזה "בשביל מה זה טוב עכשיו???" ואז היא עונה לי "לא צפית באותו סרט שאני עכשיו?? אנחנו צריכים לחיות עכשיו. את הרגע. להיות מאושרים עכשיו! זה האושר שלי" |פנים| שמישהו יקח אותה ממני. (ולא, זה לא מה שלקחתי מהסרט!)
מתאים לה ללמוד את הלקח הלא נכון.

היי נאו: You're a rockstar
ווייק מי אפ: inside
כן
ותודה קיוויתי שמישהו יענה את השני
אני חוסמת את מי שיעלה פה מתכון לגפילטע8-{

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אז את גם יכולה לבקש ממנו שיעזור בירוטים. הוא בטח יכול בלי בעיה לתפוס טיל באמצע הדרך בשמיים.
נכון
וואי צריך את מגנטווווו כמו שהוא עצר טילים באקסמן ההתחלה וסובב אותם!!

אם את על שאפל אז איך את יודעת שעברת על הכל?
אה כי היו 4 שירים שהוספתי לספריה אחרי שהתחלתי את השפל וארבעתם נוגנו ברצף אז הבנתי שהגעתי לסוף והוא מנגן את מה שנוסף אחרי.
ואם היתה לך מטרה לעבור על הכל, אז למה בכלל שמת על שאפל?
זה לא התחיל כמטרה, פשוט שמתי שאפל להכל כי לא התחשק לי לבחור כלום. ככל שהזמן התקדם ולא הרסתי את זה זה התחיל להיות מטרה לעבור על הכל לפחות פעם אחת:-D
יווו לאן? ומתי זה?
בדצמבר. לרומניה. המטרה זה טיול שלג נקווה שיהיה מספיק|הלוואי|

זה באמת כזה הזוי ומגניב שקורה דבר כזה.
נכון?? תודה!! אני ממש מתלהבת מזה אני צריכה יותר התלהבות חיצונית:-D
כאילו כולנו בבית צחקנו שעה בתדהמה אבל לא מספיק!
כן, איך כולם אוהבים את זה פתאום? לא ברור!
נכון?? כי כולם נהיו עצלנים. אבל כאילו מבחינתי להקשיב מצריך הרבה יותר משאבים מלקרוא. זה לא ברור לי אבל אנשים מדברים ככ מעצבןןןן

איזה מין ילדה את שלא אוהבת קטשופ?
איכסוש
מטקות בעיה כי כל הקטע שאין לזה ניקוד!
פסדר נמציא שיטת ניקוד מה הבעיה.
אבל עכשיו את עוד יותר צריכה לצפות בדאונטון.
נו אז תעשי שיהיה זמין אין לך קשרים בדיסני במקרה?
ובזמן שכתבתי את זה חשבתי שאם אני אצפה באחוזאת דאונטון בטח אני שוב אהיה בריטית:-D
קרה לי אגב נגיד עם תגלית גם אחרי שבוע עם אמריקאים/ ארגנטינאים המחשבות שלי התחילו לדבר אנגלית/ספרדית.

על מה היא רוכבת פה??
הבמה שלה עצומה ויש לה מכונות כאלה מתחתיה שמעבירות אותה מהר מקצה אחד לשני. אנחנו קראנו לזה רכבת הרים:-D
אבל אני חייבת למחות, כי יש סוגים של גפילטע קנויים טעימים!
לא לונה, לא.

LeAnnDylan

Well-known member
קנינו 38 מתנות לראש השנה
הזכרת לי שאני צריכה לדרוש שי לחג מהבוסים שלי.
התנתקנו מ3 שירותי סטרימינג
אני דווקא התכוונתי לקחת השראה מלונה ולבטל את כל שירותי הסטרימינג הלא נחוצים שלי אבל איכשהו בסוף נרשמתי לעוד אחד במקום 🙈
The Lincoln Lawyer
היחיד שכנראה אראה.
התחת הזקן שלי
זה סרט כזה חמוד לכו לראות (או תבקשו מהדודים, זה שווה את זה)
|נרות| חוץ מזה נציין יום הולדת של ליז למון

אבל לבנתיים: דבש או תפוח?
תפוח
בנאדם שואל את עצמו מה זה השם הזה, עושה גוגל, וכמובן שזה עם אוברי פלאזה.
חחח לכי תראיייייייי
🍎שם/כינוי: 🕯️או 💡אם אתם רוצים.
לקח לי יותר מידי זמן להבין למה שמת נר זיכרון|פנים|
🍎גיל ב2006? 7 וחצי או 8, תלוי מתי בשנה.
|בקבוק|
🍎כמה זמן נשארתם בממד? 40 דקות בערך.
כל הכבוד לך, קשובה להנחיות.
🍯סדרות החודש: לא היו :-(
:-(
🍯סרטי החודש: היה סרט שראיתי עם אחייניות שלי על בית ספר לרעים ובית ספר לטובים שמבוסס על ספר, אחרי שגיגגלתי גיליתי שקוראים לו (כמה מפתיע בית הספר לטוב ולרע :-D)
וזה טוב?
🍯שירי החודש: דווקא היו לא מעט, הכי אהוב עליי:
לא הכי טוב שלהם אבל גם לא רע.
🍯ספרי החודש: אולי אני יכולה להחשיב את The Prime of Miss Jean Brodie שקראתי שוב בשביל העבודה שלי.
אם קראת את זה, זה נחשב. הסטנדרטים שלנו מאוד נמוכים. אני שוקלת להכניס לסיכום הבא שלי את המאחורה של קופסת הקורנפלקס:-D
אגב זה מזכיר לי שבדיוק ראיתי שריס וית'רספון פירסמה שהיא הולכת לפרסם ספר ביחד עם הרלן קובן וחשבתי לעצמי שזה כנראה יהיה הספר הראשון שאקרא בעשור הנוכחי:-D|חבול| (בעיקר כי אני אוהבת את הרלן. אבל בייבי ספון זה תמריץ נהדר!) אבל זה יצא רק שנה הבאה אז יש עוד מלא זמן|חבול|
🍯דמויות החודש: הדמויות בסרט שראיתי היו משעשעות, במיוחד הדמויות של הנבלים.
אוקיי אז אני מניחה שאכן אהבת את הסרט.
🍯שחקני החודש: מגי סמית', כי היא הלכה לעולמה לא מזמן וכי צפיתי בסרט שמתבסס על הספר שהזכרתי ומאוד נהניתי מההופעה שלה.
|לב-ש|
🍯קראש החודש: לא היה משהו ספציפי החודש, יש מצב שאני פשוט שוכחת.
מותר גם סתם לשים תמונות של אנשים יפים שיהיה לנו נעים בעין.
🍯ציטוט חודשי: סיימתי את התועבה הזאת- אני, על מבחן שלא הייתי מסוגלת להסתכל עליו עוד רגע מבלי לחטוף עצבים.
העיקר שסיימת!
🍯סיבה למסיבה: סיימתי עם הלימודים עד לנובמבר.
ווהו🥳🥳🥳
יש לך תוכניות מיוחדת לזמן הפנוי או סתם להתפנן?
🍯סיפור החודש: דחו אותי מקורס מסוים (לא חובה) כי כנראה לא שמתי עליו מספיק נקודות כדי להתקבל אליו ואני עדיין מחזיקה טינה לגבי זה, חחח. אבל הצד החיובי הוא שבמקצה השני שמתי נקודות על קורס שהייתי מעוניינת בו יותר וקיבלתי אותו.
העיקר שקיבלת את מה שרצית|לב|
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: חופש.
הללויה!!
|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט? סופרמן, כי אצטרך משהו, אוכל לבקש ממנו שיביא, זה ייקח לו רגע והוא גם מאוד נחמד אז הוא לא יסרב אם אבקש יפה.
רעיון לא רע.
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? אף אחד מהם.
נעלבתי בשם כל החגים.
|רימון|דמות מסדרה שצפיתם בה *השנה* שצריכה לבקש סליחה ביום כיפור? לא צפיתי בסדרות כל כך, אז אני צריכה לבקש סליחה מהדמויות שהזנחתי אותן.
הן יסלחו לך.
|רימון|מה יותר מסודר אצלכם - הדסקטופ במחשב, שולחן העבודה או חדר השינה? קודם כל, הדסקטופ, אחר כך החדר ואז השולחן, אבל בעיקר שמה דברים לא קשורים, אחר כך אני מכניסה למקום. יש לי מגירה בתוך השידה שכל הזמן מתבלגנת כי אליה אני בדרך כלל דוחפת את הדברים שיש על השולחן.
אני בכוונה קניתי שידה עם מגירות עמוקות כדי שאוכל לדחוף לתוכן בלאגן ברגע כדי שהחדר שלי יראה מסודר אם אני צריכה מקום ואין לי זמן לסדר.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? פרינג' הייתה מקסימה לאורך כל העונות שלה
רציתי גם להגיד פרינג' כי היום אני אוהבת את כל העונות שלה. אבל כשצפיתי בה לראשונה לא אהבתי את העונה האחרונה.
|רימון|למדינה שמארחת את האולפימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תשתתף איזה ענף נוסיף? לעמוד בנתיב השמאלי ואז לחתוך ימינה |שפם| אני ממש לא מומרמרת, מה פתאום.
פעם נסעתי עם מישהו מהעבודה ברכב והייתי צריכה לפנות שמאלה ואז ישר ימינה כדי לעלות לפריווי. ולפניה שמאלה יש שני נתיבים, הימיני מבניהם זה זה שמוביל לפריווי לכן תמיד יש לו תור ארוך כשהנתיב לידו כמעט תמיד ריק או עם 2-3 רכבים. ובגלל שרציתי לעלות לפריווי הייתי על הנתיב הימיני מתוך השנים וההוא מהעבודה צחק עליי שאני אמריקאית|שפם|

LeAnnDylan

Well-known member
🍎שם/כינוי:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
🍎גיל ב2006?|קדימה|14
פג באינקובטור.
🍎כמה זמן נשארתם בממד?|קדימה|פחות ממה שצריך:-D איזה 20 דקות.
חיה על הקצה
🍯סדרות החודש:|קדימה|וואי היה לי חודש פורה יחסית אליי!
Nobody Wants This - זה זה עם קריסטן בל שהיא מתאהבת ברבי. חמוד למדי אבל לא חף מסטריאטוטיפים מעצבנים.
אוי סהר מתעקש שנראה את זה. לא גרמת לזה להישמע מלהיב מידי.
🍯סרטי החודש:|קדימה|לא באמת היה לי חשק אז צפיתי בסרטים שכבר ראיתי וידעתי שהם סרטי נחמה חמודים, כמו האנה מונטנה הסרט ואדום לבן כחול מלכותי.
אין כמו לראות תכנים שראית כבר ואת יודעת שאת אוהבת.
🍯שירי החודש:|קדימה|בעקרון אני עדיין על שאפל של כל הספריה שלי (אחרי בערך חודשיים רצופים הצלחתי לעבור על הכל! בלי להתחיל באמצע בטעות. זה היה סיפוק משונה למדי) אז אני סתם אשים שיר ממש יפה של טיילור שאני אוהבת:
Taylor Swift - The Bolter
זה חמוד.
🍯שחקני החודש:|קדימה|אליזבת אולסן וסבסטיאן סטאן. יוטיוב הראה לי ראיונות איתם ונזכרתי שאני ממש אוהבת אותם.
אני שמחה שיוטיוב מזכיר לך את מי את אמורה לאהוב.
🍯קראש החודש:|קדימה|בעלי היפה שצץ טיפלה בתצוגות אופנה אבל הוא מגדל שפם מכוער|שפם| אז גיף מפעם|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 117706
חח לא הבנתי איפה השפם המכוער ואז קראתי שוב וראיתי שרשמת גיף מפעם:-D
🍯ציטוט חודשי:|קדימה|טוב יש לי בלאקאאוט מוחלט ואני צריכה ללכת כבר אז אין סליחה.
כאילו שבדר"כ יש לך|שפם|
🍯סיבה למסיבה:|קדימה|קבענו טיסה ליומולדת של אחותי.
יאא איזה כיף!! מתי ולאן?
🍯סיפור החודש:|קדימה|כתבתי את זה כבר באוף אבל זה באמת הדבר הכי מרגש שקרה לי החודש כי אני נביאה: באיזה ארוחת ערב דיברנו על זה שגילינו שבתר זה פוסט כי אחותי אמרה שהיא קיבלה מיילים על בתר-דוקטורט ולקח לה זמן להבין שמדובר בפוסט דוקטורט. ואז אמרתי שחכו תראו מחר זה יהיה בתשבץ. יום למחרת זה אכן הייתה הגדרה בתשבץ:-0
את ממש יכולה להצטרף לקובן של אגת'ה.
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר:|קדימה|חופש ואוכל אני מניחה. לא הרבה אוקטובר קצת הפך לחודש מקולל. אה לפחות הטור חוזר. אבל בשעון ארהב אז פחות כיף.
תפסיקי להתלונן. טיילור זה טיילור. תגידי תודה.
|רימון|עם איזה דמות הייתם שמחים להתקע במקלט?|קדימה|הארי סטיילס:-P: אממ אולי מישהו שעושה צחוקים. אולי ג'ייק מברוקלין 99 הוא ימציא איזה משחק להעביר את הזמן.
פעם הבאה שאת יורדת למקלט תביאי איתך משחק קופסה ותהיי את הג'ייק של הבנין שלך!
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי?|קדימה|סוכות. יש סוכה ובני דודים שלי באים והוא חמוד יותר מראש השנה. והחופש יותר ארוך.
מזה הזלזול הזה בראה"ש|שפם|
|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט?|קדימה|טקסט, תמיד. שונאת להקשיב. קרה לי פעמים שראיתי כותרת מעניינת וזה היה פודקאסט והתבאסתי. פעם אפילו ניסיתי להקשיב ולא, לא יכולה.
זה פשוט כי לא נתקלת בכתבה שבה יש פודקאסט דילן|חיוךרחב|
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה?|קדימה|שובר שורות.
|רימון|מה עמתדכם לגבי עגבניות?|קדימה|טעים רק טרי אבל ממש טעים|מאוהב| אבל לא בסנדוויץ כי זה מרטיב אותו ואז זה איכס. למרות שאני כן סבבה עם פיצה וגם עם בולונז. אבל לא אוהבת קטשופ.
מה עשה לך קטשופ?
|רימון|למדינה שמארחת את האולימפיאדה מותר להוסיף ענף. אם ישראל תארח איזה ענף נוסיף?|קדימה|או מטקות או השלכת כסא כתר פלסטיק.
השלכה למרחק או השלכה על אנשים?
|רימון|האם קורה לכם כשאתם צופים בסדרה המחשבות שלכם מתחילות להשמע כמוה? תנו דוגמא.|קדימה|חחחח כן בגלל זה שאלתי. בעיקר בבינג'ים. נגיד כשהייתי חולה פעם וראיתי מלא ברידג'טון ברצף אז המחשבות שלי התחילו לדבר בריטית מנומסת כזאת:-D ואז עדיין הייתי חולה וראיתי מלא רופול אז המחשבות שלי השתנו לאוחצ'ה אמריקאית. והשנה כשהייתי חולה וראיתי מלא ורוניקה מארס היא התחילה לקריין לי את המחשבות. והשבוע ראיתי מלא את הסדרה עם קריסטן בל והרבי אז המחשבות שלי התחילו לדבר כמו פקצה מלוס אנג'לס. אני המוזרה היחידה?:-D
אוקיי כן. את המוזרה היחידה.
היי נאו:|קדימה|היי נאוו דיס איז וואט דרימס אר מייד אוף
ווייק מי אפ:|קדימה|וון ספטמבר אנדס
הוא נגמר, קומי.
🍏תמונה/סרטון/ מתכון לגפילטעפיש שתרצו לחלוק:|קדימה|
תראו איזה כלב חכם
בר זה הכלב של ריס. כל בר אחד לא שווה.
וייייייייייי
מתכון לגפליטע:
1. לכו לסופר.
2. תקנו גפילטע בצנצנת.
3. תזרקו לפח.
4. תזמינו פיצה.
בדיוק.

LeAnnDylan

Well-known member
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: שום דבר, עכשיו שהטיסה שלי בוטלה והיום הולדת שלי יראה כמו הקיץ של אביה.
ילדים מי רוצה לבוא לממולדת של אביה.
🍎שם/כינוי: עדי|שועל|
גם אז היית אליהו?? אני לא מבינה, נולדת עם זקן??
🍎כמה זמן נשארתם בממד? כל הזמן שהיה צריך כמו ילדה טובה. אני חושבת שזה היה קרוב לשעה.
כל הכבוד לך.
🍯שירי החודש:
מעולה! אני מתה על השיר הזה. הורדתי איזה פעם מיקס של כל מיני שירי פיראטים/מלחים וזה ללא ספק שהיר הכי מוצלח מבניהם.
אה הנה קישור אליו אם זה מענין אותך.
(הקבוע היחידי) (תרגמו לאנגלית אז תבינו)
נו מה את מיס רייצ'ל?
🍯סיבה למסיבה: יש כבר ימים שממש נעים לשבת בחוץ ואפילו לעשות הליכה בחוץ בערב! ואתם אמרתם שאין סתיו בישראל! הא!
🍯סיפור החודש: עשיתי הליכה בערב ופגשתי קיפוד.
קיפוד?? את באמת לא בישראל.
אצלנו היו רק דורבנים|שפם|
🍯למה אתם מצפים בחודש אוקטובר: לא יודעת אם מצפה זו המילה, אבל הולך להיות עצוב עם יום הזיכרון ל-7 לאוקטובר, רק הפרומואים לכל התוכניות כבר קשים לי לצפיה ואני לא חושבת שארשה לעצמי להמנע (כמו שיש לפעמים ימי שואה שאין לי אנרגיות לתוכניות האלה) אני מרגישה שחייבת לצפות.
ויחד עם זה אני גם קצת חוששת שאויביינו מתכננים משהו ליום הזה (היה לי סיוט כזה לא מזמן).
:-(
|רימון|מי המועדף עליכם מחגי תשרי? לא.

|רימון|ראיתם כותרת בנושא שמעניין אתכם - תעדיפו פודקאסט או טקסט? רק טקסט, עדיין לא נכנעתי לשיגעון הפודקאסטים, קשה לי עם הפורמט הזה. למעשה לא שמעתי עד היום שום פודקאסט מלא, רק פה ושם קטעים קצרים. אבל אני מרגישה כל כך מנותקת משאר האנושות בקטע הזה, אז יש לי קצת פומו בעניין. אולי יום אחד אצליח.
את לא מפסידה הרבה.
אם יש איזה מישהו שאת אוהבת שמתארח בפודקאסט את יכולה להאזין לזה אבל זה לא איזה משהו משנה חיים. זה נחמד לפעמים בנסיעות ארוכות אם אין לך כוח להקשיב למוזיקה אבל סו פאר לא מוצאת את זה כמו משהו הכרחי שמגיעה לו כל ההתלהבות הזאת.
|רימון|איזה סדרה עם 5+ עונות הייתה טובה לכל אורכה? שובר שורות, סמוך על סול, ובאמת נראה לי שזהו. כל השאר או מתחילות חלש או נגמרות חלש.
אולי מתישהו אני אנסה אותן.
היי נאו: יו'ר א רוק סטאר
אוי לא ראיתי שגם את בחרת את זה:-(
(לפתוח רמקולים!)
חח חמוד.
מה הבעיה לצלם מראה מהצד בלי להופיע בה|פנים|
אוף אני צריכה עכשיו להתחיל להתארגן לערב החג עם אנשים שאני בקושי מכירה ואין לי כוח לזהההההההההההההההההההההה 😭😭😭
למה אנשים שאת לא מכירה?
את לא עושה עם המשפחה?

didalf

Well-known member
אני דווקא התכוונתי לקחת השראה מלונה ולבטל את כל שירותי הסטרימינג הלא נחוצים שלי אבל איכשהו בסוף נרשמתי לעוד אחד במקום 🙈
חחחחחח יופי:-D

חחח לכי תראיייייייי
בסדרררררררר
על מה זה בכלל?

אם קראת את זה, זה נחשב. הסטנדרטים שלנו מאוד נמוכים. אני שוקלת להכניס לסיכום הבא שלי את המאחורה של קופסת הקורנפלקס:-D
תכלס פעם הייתה פה שיר שספר החודש שלה היה ספרים שהיא צילמה זרוקים ברחוב:-D
אגב זה מזכיר לי שבדיוק ראיתי שריס וית'רספון פירסמה שהיא הולכת לפרסם ספר ביחד עם הרלן קובן וחשבתי לעצמי שזה כנראה יהיה הספר הראשון שאקרא בעשור הנוכחי:-D|חבול| (בעיקר כי אני אוהבת את הרלן. אבל בייבי ספון זה תמריץ נהדר!) אבל זה יצא רק שנה הבאה אז יש עוד מלא זמן|חבול|
ולא יהיה אודיובוק?:-0

אוי סהר מתעקש שנראה את זה. לא גרמת לזה להישמע מלהיב מידי.
כאילו זה חמוד
כמה את מכירה יהודים אמריקאיים? מעניין אותי הזוית שלך דווקא. כי היהודים שאת מכירה שם הם ישראלים לא?
אין כמו לראות תכנים שראית כבר ואת יודעת שאת אוהבת.
נכון? את מומחית לזה:-D

יאייייייייייי|לב|
אני שמחה שיוטיוב מזכיר לך את מי את אמורה לאהוב.
אני גם האמת

כאילו שבדר"כ יש לך|שפם|
מה לפעמים יש!
יאא איזה כיף!! מתי ולאן?
דצמבר, רומניה, המטרה: שלג
את ממש יכולה להצטרף לקובן של אגת'ה.
נכון!!!
תפסיקי להתלונן. טיילור זה טיילור. תגידי תודה.
כן אה?
יצאתי סתומי ההופעה האחרונה והיחידה שהיא ככ מאוחר (ונקובר זה כמו שעון LA) שזה כבר בוקר פה ואני יכולה לצפות אני בטעות בחול:-D
פעם הבאה שאת יורדת למקלט תביאי איתך משחק קופסה ותהיי את הג'ייק של הבנין שלך!
מביאה חרוזים שכולנו נכין צמידים:-P:
מזה הזלזול הזה בראה"ש|שפם|
הוא נחמד וטעים אבל אצלי פחות מעניין. כי זה רק הרכב מצומצם של שישי. סוכות זה החג הגדול אצלנו.
זה פשוט כי לא נתקלת בכתבה שבה יש פודקאסט דילן|חיוךרחב|
הפודקאסט היחיד שאני מוכנה להקשיב לו:-D (וגם זה על 1.5)

מה עשה לך קטשופ?
לא טעים לי
השלכה למרחק או השלכה על אנשים?
אה שאלה טובה. השלכה על אנשים יותר ישראלי. נעשה גם וגם.
אוקיי כן. את המוזרה היחידה.
טוב נו:-(
הוא נגמר, קומי.
קמתי קמתי איראן דאגו שכולנו נקום.

LeAnnDylan

Well-known member
אז את גם יכולה לבקש ממנו שיעזור בירוטים. הוא בטח יכול בלי בעיה לתפוס טיל באמצע הדרך בשמיים.
זה מזכיר לי שהשבוע הייתי צריכה להסביר לשתי חברות אמריקאיות מה זה כיפת ברזל כי הן עד עכשיו היו בטוחות שאתם כמו בסדרה Under the Dome תחת איזה כיפה חסינה שמכסה את כל המדינה שכל טיל שנורה אליכם פשוט bounce off ממנה|פנים| מדובר בשתי בחורות משכילות עם IQ של 135+ 🙈
את צריכה ממ"ד-הזדהות.
יש לי חדר מדרגות. אני ארוץ אליו פעם הבאה שתהיה לכם אזעקה לאות הזדהות.
עם מי את חוגגת? הבוסים?
הבוסים, החבר'ה מהעבודה והשותפה.
וואי מה בישלת?
צלי כתף, בורקס בשר ובורקס דלורית, פטריות ממולאות, חלות ועוגת דבש.
מה רצית שהיא תיתן לך?
רציתי שהיא ודיאן יקימו חברה משלהן, רציתי שהיא תעזוב את ג'ייסון ותחזור לפיטר ובעיקר רציתי שהיא לא תעצבן אותי.
חח זה היה ציטוט במיוחד בשבילך:-D
צריך להמציא בשביל שיטה אחרת להעביר תוכן כזה. מה את אומרת על ריקוד?
חח גם לזה אין לי כוח. אין לי כוח להרבה דברים. אני אוהבת שקופצות לי בטלפון/שעון כותרות של כתבות וככה אני מקבלת עדכונים על דברים בלי הצורך ללחוץ עליהם אף פעם. ואם כבר יש איזו כתבה פעם ב שבא לי לדעת עליה יותר מהכותרת, הייתי שמחה שמישהו יאמלק לי אותה בלייב. ז"א, שמישהו אחר יקרא ויגיד לי במה מדובר בלי שאצטרך לקרוא או להאזין לפודקאסט. שאני מבינה שמישהו אחר שקורא ומסביר לי על זה זה סוג של פודקאסט אבל הערך החשוב בזה שמישהו מאמלק לי את זה זה האמלק. כלומר, אין לי כוח להאזין לחצי שעה של כתבה עכשיו. תנו לי כותרת ועוד כותרת וחצי באימלוק.
לא ראיתי את הסרט אבל אני דווקא בעד מה שהיא לקחה ממנו.
אין לי בעיה עם מה שהיא לקחה ממנו, הבעיה שלי היא עם זה שהיא החליטה שזה נותן לגיטימציה לעשן. עישון זה פיכסה.
ואגב זה לא בדיוק היה המסר של הסרט. לסרט היו שני מסרים- הראשון והחשוב מבניהם זה שאוברי פלאזה היא כוסית בתור MAW:-D
והשני (והמשני) זה שלדעת את העתיד ולפחד לחיות כי משהו רע עומד לקרות זו לא דרך לחיות.
למה את הייטרית של גפילטע?
טוב אין לי כוח להעליב את ההעדפות הקולינריות שלך היום, אז אני מוותרת על ההייטריות שלי להיום.
על כל 20+ שנותיה?:-0
האמת שמה שטוב ב-SVU זה שהיא באמת מאוד יציבה עד היום. בכל עונה יש פרקים ממוצעים ופרקים ממש טובים ופעם ב גם פרק מעפן אבל אין שום עונה שאני יכולה להגיד עליה שהיא משמעותית פחות טובה מהאחרות.
אני שמחה לראות פה תמיכה בעגבניות, אני מוקפת בהייטרס.
וואי הבוס שלי ממש מעצבן בקטע הזה. הוא לא מסוגל לאכול עגבניה טרייה כי זה דוחה אותו בטירוף ואז הבוסית שלי תמיד מכינה סלט ירקות עם גמבה במקום עגבניה:-[ גמבה בסלט זה פיכס!!! ועוד היא מעזה להזמין אותי לארוחת ערב עם הסלט פייק הזה|שפם|
יואו ספיקינג אוף סלט. לשותפה שלי ולי יש ויכוח קבוע כי כל פעם שאנחנו יוצאות לאכול איפשהו ומזמינות איזה מנה שמגיעה עם תוספת והמלצר שואל אם אנחנו רוצות סלט או צ'יפס אני מתעצבנת שהם קוראים לחסה עם קרוטונים סלט כי זה פאקינג חסה! זה לא סלט|שפם| והשותפה שלי מצידה טוענת שהסלט ירקות המושקע שאני מכינה (עגבניה, מלפפון, גזר, כרוב, בצל ירוק, צנוניות, תירס, פטריות, אבוקדו, ביצה קשה וקוביות מוצרלה) זה לא סלט כי אין בו חסה ודרסינג.
היום בארוחת חג היו על השולחן 20 סוגי סלטים שונים (באף אחד מהם לא היה חסה) והיא אמרה שאף אחד מהם זה לא סלט, וכששאלנו אותה איך קוראת לזה אם לא סלטים היא כזה side dish. אין לי כוח אליה יותר|חבול|
חחחחח את יודעת שבגללך שאלתי? כי כתבתי את השאלון תוך כדי שסיפרת לי על הקצין ההזוי שלכם:-D
חח לקח לי רגע להיזכר על איזה קצין את מדברת:-D קצין נשמע לי כמו איזה מ"מ פשוט:-D וכל המ"מ שלי היו בנות.
הוא היה מח"ט! (שכן, טכנית גם זה קצין, אבל מח"ט נשמע מכובד יותר:-D)
מה גם את רואה?8-*
כן, אני באוברי פלאזה ארה שלי (ואני גם ממש אוהבת את קת'רין האן).
הרוח והשמש על פניייייייי
בול.
אנשים יפים
נכון|מאוהב|
וואי רק מהגיפים היא נראית ככ שונה מפרד המתוקה זה מסקרן
קצת בא לי לראות אנג'ל בשבילה אבל אני לא אוהבת את אנג'ל. סהר אמר שאני יכולה לראות רק את הפרקים איתה ויש מצב שזה מה שאני אעשה.
יאאא תהני
תודה|לב|
תגידי כל ההופעות של ליאן זה אותו סטליסט? משתנה פר הופעה? טור? איך זה הולך?
זה משתנה פר טור. אבל לפעמים גם באותו הטור אין לה כוח לשיר איזה שיר אז היא מורידה אותו או שפתאום יש איזה שיר ברדיו שהיא אוהבת אז היא מחליטה רנדומלית לשיר אותו ביום של המופע.
בעיקרון לארה"ב יש סט מסוים ואם היא מופיעה באירופה עם אותו הטור הסטליסט שלו די שונה כי למעריצים מחוץ לארה"ב יש טעם שונה ויש לה סינגלים שהצליחו או שוחררו רק מחוץ לארה"ב ולהיפך.
אבל גם אם היא שרה את אותם השירים היא תמיד משנה אותם קצת וכמעט אף פעם לא שרה אותם בדיוק אותו הדבר. זה לא בהכרח שינויים גדולים אבל כאילו ה-riffs ו-runs שלה משתנים לפני המצב רוח שלה.
שזה מצחיק כי זו אחת הסיבות שאני אוהבת לראות אותה כמה פעמים באותו טור אבל שנה שעברה שהלכתי לראות אותה יום אחרי יום, ביום השני הבוסית שלי החליטה להביך אותי ולהכריח אותי להסתובב עם כתר של יום הולדת ואז כשליאן עלתה לבמה היא צעקה לה ואמרה לה "זאת דילן" כאילו אני חברה שלה מהגימנסיה|פנים| וליאן כזה "כן, היית פה גם אתמול. את יודעת שזה אותו מופע, כן?" :-D
שזה טוב או רע?:-D
עכשיו זה סביר. יש ימים שהם ממש מסודרים, ויש ימים שאני מעדיפה לא להדליק את האור כדי לא להתמודד עם זה.
גם אם זה משהו שממש מעניין אותך?
אם זה משהו שממש מענין אותי אני מניחה שאני יכולה או פודקסט או טקסט. אבל שניהם צריכים להיות לא ארוכים כי אין בי כוחות נפשיים. לרוב אבל אני באמת מסתפקת בכותרת.
לא יודעת אם יש אולפיאדת אוכל:-D
חח לא לאכול. ראית פעם את הסרטונים האלה של עובדים בפלאפליות שרואים אותם מכינים מנת פלאפל באיזה שלוש וחצי שניות וזה די מגניב איך שהם עושים את זה כזה מהר.
מתאים לה ללמוד את הלקח הלא נכון.
כל פעם שאני רואה איתה סרט היא לוקחת ממנו מה שבא לה בין אם זה קשור לעלילה ובין אם לא. הפעם זה היה סוג של הכיוון הכללי של המסר אבל מה שהיא בחרה לעשות איתו (לעשן) הרגיש לי שנגד את המסר:-D
ותודה קיוויתי שמישהו יענה את השני

LeAnnDylan

Well-known member
חחחחחח יופי:-D
נו מה אני אעשה, היה משחק של סיהוקס ב-ESPN אז הייתי צריכה לחדש את המנוי😞
בסדרררררררר
על מה זה בכלל?
הנה טריילר
ותקציר בעיקרון לאוברי אין תפקיד מרכזי שם שזה קצת באסוש. אבל בתחילת הסרט רואים שלוש חברות שעושות פטריות הזיה והדמות הראשית (מייזי סטלה) רואה בטריפ שלה את אוברי, שהיא היא בגיל 39, ובהתחלה מייזי מנסה לדלות ממנה פרטים על העתיד שלה ומה מצפה לה אבל זה לא כל כך פשוט. יש קצת קטעים קיטשים, יש קצת קטעים מצחיקים, זה חמוד וקצת גיי (אבל לא הגיי שמענין אותך) ויש אוברי נו. למי אכפת מהשאר.
תכלס פעם הייתה פה שיר שספר החודש שלה היה ספרים שהיא צילמה זרוקים ברחוב:-D
נכון. שיר הייתה אגדה. אני מתגעגעת אליה.
ולא יהיה אודיובוק?:-0
סביר להניח שיהיה. אבל בגלל שזה ספר עם עלילה בניגוד לאוטוביוגרפיות שאני בדר"כ מאזינה להן, נראה לי שהולם יותר לקרוא אותו (מה גם שאף פעם לא האזנתי לאודיובוק עלילתי) אבל זה יצא רק בסתיו 2025 אז אולי אשנה את דעתי עד אז:-D
כאילו זה חמוד
כמה את מכירה יהודים אמריקאיים? מעניין אותי הזוית שלך דווקא. כי היהודים שאת מכירה שם הם ישראלים לא?
אה, אני דווקא מכירה מלא יהודים אמריקאים (אבל אני אוהבת רק 2:-D)
נכון? את מומחית לזה:-D
חח מה אני אעשה, כשכל החיים בכאוס, צריך משהו אחד יציב.
דצמבר, רומניה, המטרה: שלג
איזה כיף!! תהנו!!
לכמה זמן?
כן אה?
יצאתי סתומי ההופעה האחרונה והיחידה שהיא ככ מאוחר (ונקובר זה כמו שעון LA) שזה כבר בוקר פה ואני יכולה לצפות אני בטעות בחול:-D
אה נו אז מושלם!
מביאה חרוזים שכולנו נכין צמידים:-P:
גם תופס. 40 דקות זה אחלה זמן לשעת יצירה.
הוא נחמד וטעים אבל אצלי פחות מעניין. כי זה רק הרכב מצומצם של שישי. סוכות זה החג הגדול אצלנו.
אתם מוזרים. אבל נו שיהיה.
הפודקאסט היחיד שאני מוכנה להקשיב לו:-D (וגם זה על 1.5)
שתדעי לך שניסיתי להקשיב לעצמי ב-1.5 ולא הבנתי כלום. לא יודעת איך אנשים מקשיבים לזה.
קמתי קמתי איראן דאגו שכולנו נקום.
אוי, אז עכשיו אני גם צריכה לרוץ למדרגות?

Lhuna3

Well-known member
באסוש. וואי שיטת הבידינג הזאת ככ מעצבנת ומטומטמת איך הם עוד עושים את זה???
גם אני לא אהבתי את זה בכלל. למרות שאני לא יודעת איזו שיטה כן הייתי מעדיפה.
חמודה אם יש לך את סופרמן שפשוט יקח אותך לאנשו בלי טילים:-D
תכלס :-D
מממ חשבתי על באפי אבל עונה 1 די מעפנה
|כן| מסכימה (גם את 2 בצפיה הראשונה לא אהבתי, אבל בצפיה השניה יותר כן).
אור את הורסת את הססטיסטיקות עם הנשמה הזקנה שלך:-D
אז כל הקטע של השאלה הזאת היה להוכיח את ההבדל בתשובות בין זקנים וצעירים? :mad::mad::mad:
אז חה עליך! אור הצעירה של הפורום ענתה יותר כמוני מאשר כמוך! :p :-D מגיע לך.

didalf

Well-known member
זה מזכיר לי שהשבוע הייתי צריכה להסביר לשתי חברות אמריקאיות מה זה כיפת ברזל כי הן עד עכשיו היו בטוחות שאתם כמו בסדרה Under the Dome תחת איזה כיפה חסינה שמכסה את כל המדינה שכל טיל שנורה אליכם פשוט bounce off ממנה|פנים| מדובר בשתי בחורות משכילות עם IQ של 135+ 🙈
חחחחחחחחחחחחחחחח:-D
נראה לי היה שלב כשהייתי קטנה יותר שגם חשבתי ככה:-D

עישון זה פיכסה.
|כן|!!!

וואי הבוס שלי ממש מעצבן בקטע הזה. הוא לא מסוגל לאכול עגבניה טרייה כי זה דוחה אותו בטירוף ואז הבוסית שלי תמיד מכינה סלט ירקות עם גמבה במקום עגבניה:-[ גמבה בסלט זה פיכס!!! ועוד היא מעזה להזמין אותי לארוחת ערב עם הסלט פייק הזה|שפם|
יאוו איכס גמבה כמבה בסלט רוצחת לי את הסלט!!!
אמא שלי פשוט לא אוכלת את הסלט שלי כי יש בו עגבניה (ובצל)
את אחותי אבא שלי מגיל צעיר הכריח אז היא אוכלת אבל היא בוררת היטב שיהיה לה בצלחת 90% מלפפונים וטיפה עגבניות:-D
אבל מי ששם גמבה בסלט אני לא נוגעת בסלט שלו!
יואו ספיקינג אוף סלט. לשותפה שלי ולי יש ויכוח קבוע כי כל פעם שאנחנו יוצאות לאכול איפשהו ומזמינות איזה מנה שמגיעה עם תוספת והמלצר שואל אם אנחנו רוצות סלט או צ'יפס אני מתעצבנת שהם קוראים לחסה עם קרוטונים סלט כי זה פאקינג חסה! זה לא סלט|שפם| והשותפה שלי מצידה טוענת שהסלט ירקות המושקע שאני מכינה (עגבניה, מלפפון, גזר, כרוב, בצל ירוק, צנוניות, תירס, פטריות, אבוקדו, ביצה קשה וקוביות מוצרלה) זה לא סלט כי אין בו חסה ודרסינג.
אוקי גם זה וגם זה סלט.
היום בארוחת חג היו על השולחן 20 סוגי סלטים שונים (באף אחד מהם לא היה חסה) והיא אמרה שאף אחד מהם זה לא סלט, וכששאלנו אותה איך קוראת לזה אם לא סלטים היא כזה side dish. אין לי כוח אליה יותר|חבול|
האמת הקטע הזה שכל המנות הקטנות האלה נקראות סלטים תמיד טיפה מבלבל בעיני אבל בתור ישראלית התרגלתי.

כן, אני באוברי פלאזה ארה שלי (ואני גם ממש אוהבת את קת'רין האן).
יאא אז תצטרפי אלינו!
את נהנית? לא ראית וונדהויז'ן נכון?

קצת בא לי לראות אנג'ל בשבילה אבל אני לא אוהבת את אנג'ל. סהר אמר שאני יכולה לראות רק את הפרקים איתה ויש מצב שזה מה שאני אעשה.
אממ היא מצטרפת בסוף עונה 2 ואז היא קבועה אז זה די לראות הכל חחחחח
אני גם לא אהבתי את אנג'ל ככ בבאפי אבל בתוכנית של עצמו הוא פיתח קצת יותר אופי ואז למדתי לאהוב אותו.

אבל גם אם היא שרה את אותם השירים היא תמיד משנה אותם קצת וכמעט אף פעם לא שרה אותם בדיוק אותו הדבר. זה לא בהכרח שינויים גדולים אבל כאילו ה-riffs ו-runs שלה משתנים לפני המצב רוח שלה.
איך אני אוהבת נוט צ'יינס כאלההה|מאוהב|

שזה מצחיק כי זו אחת הסיבות שאני אוהבת לראות אותה כמה פעמים באותו טור אבל שנה שעברה שהלכתי לראות אותה יום אחרי יום, ביום השני הבוסית שלי החליטה להביך אותי ולהכריח אותי להסתובב עם כתר של יום הולדת ואז כשליאן עלתה לבמה היא צעקה לה ואמרה לה "זאת דילן" כאילו אני חברה שלה מהגימנסיה|פנים| וליאן כזה "כן, היית פה גם אתמול. את יודעת שזה אותו מופע, כן?" :-D
חחחחחחחחחחחחחחח:-D יאוו אני מתה על זה שהיא מכירה אותך|מאוהב|
זה לא בדיוק אותו דבר אבל מזכיר לי שהארי הופיע בפרת' (חוף מזרחי של אוסטרליה) ואיזה מעריצה אמרה לו שהיא מסידני (החוף המערבי) והוא אומר לה: "את יודעת שאנחנו מופיעים גם שם עוד יומיים נכון?":-D (כמובן שהיא אמרה שהיא תהיה גם שם).

חח לא לאכול. ראית פעם את הסרטונים האלה של עובדים בפלאפליות שרואים אותם מכינים מנת פלאפל באיזה שלוש וחצי שניות וזה די מגניב איך שהם עושים את זה כזה מהר.
וואלה. אז יאללה זה ענף אולימפי.

כל פעם שאני רואה איתה סרט היא לוקחת ממנו מה שבא לה בין אם זה קשור לעלילה ובין אם לא. הפעם זה היה סוג של הכיוון הכללי של המסר אבל מה שהיא בחרה לעשות איתו (לעשן) הרגיש לי שנגד את המסר:-D

נו מה אני אעשה, היה משחק של סיהוקס ב-ESPN אז הייתי צריכה לחדש את המנוי😞
חשוב.

וקצת גיי (אבל לא הגיי שמענין אותך)
חחחחחחחחחחחחחחח|מובך|

הנה טריילר
ותקציר בעיקרון לאוברי אין תפקיד מרכזי שם שזה קצת באסוש. אבל בתחילת הסרט רואים שלוש חברות שעושות פטריות הזיה והדמות הראשית (מייזי סטלה) רואה בטריפ שלה את אוברי, שהיא היא בגיל 39, ובהתחלה מייזי מנסה לדלות ממנה פרטים על העתיד שלה ומה מצפה לה אבל זה לא כל כך פשוט. יש קצת קטעים קיטשים, יש קצת קטעים מצחיקים, זה חמוד וקצת גיי (אבל לא הגיי שמענין אותך) ויש אוברי נו. למי אכפת מהשאר.
אוקי נראה חמוד מאד. רק שהן ממש לא דומות.
נכון. שיר הייתה אגדה. אני מתגעגעת אליה.
לגמרי.

סביר להניח שיהיה. אבל בגלל שזה ספר עם עלילה בניגוד לאוטוביוגרפיות שאני בדר"כ מאזינה להן, נראה לי שהולם יותר לקרוא אותו (מה גם שאף פעם לא האזנתי לאודיובוק עלילתי) אבל זה יצא רק בסתיו 2025 אז אולי אשנה את דעתי עד אז:-D
טובנו תקראי ספר זה בריא.

אה, אני דווקא מכירה מלא יהודים אמריקאים (אבל אני אוהבת רק 2:-D)
טוב אז מעניין אותי שתצפי ותגידי מה דעתך. כי היו דברים שאמרתי "זה... לא ככה ביהדות". ואז כאילו במחשבה ראשונה חשבתי שהם פשוט לא יודעים מה הם כותבים ועשו תחקיר גרוע, ומחשבה שניה הייתה שיהודים רפורמים פשוט מוזרים והם עושים את הדברים מוזר והכותבים מהצד שלהם צדקו.

איזה כיף!! תהנו!!
לכמה זמן?
תודה!
סופש ארוך יוצא שישה ימים.
אה נו אז מושלם!
איך מושלם?? אני צריכה להיות פעילה הן לא יתנו לי לשבת כל הבוקר עם הטלפון!!
הייתי אמורה "לעבוד" מהבית ביום הזה כלומר לפתוח את הלייב בלי הפרעות:-D

אתם מוזרים. אבל נו שיהיה.
אבל מוזרים חמודים.
שתדעי לך שניסיתי להקשיב לעצמי ב-1.5 ולא הבנתי כלום. לא יודעת איך אנשים מקשיבים לזה.
מה את מדברת ממש סביר. היחידה שאני צריכה להחזיר ל1 לפעמים זאת אחותי היא מדברת ממש מהר.
אוי, אז עכשיו אני גם צריכה לרוץ למדרגות?
כן לאות הזדהות.

didalf

Well-known member
|כן| מסכימה (גם את 2 בצפיה הראשונה לא אהבתי, אבל בצפיה השניה יותר כן).
כן גם לה לקח זמן להתחמם.
ובכללי בכל עונה היו דברים שאהבתי ודברים שפחות אין אף עונה "מושלמת" בעיני. (דווקא באנג'ל יש).
אז כל הקטע של השאלה הזאת היה להוכיח את ההבדל בתשובות בין זקנים וצעירים? :mad::mad::mad:
אז חה עליך! אור הצעירה של הפורום ענתה יותר כמוני מאשר כמוך! :p :-D מגיע לך.
חחחחחחחחחחח זאת לא אני אבל זה טרנד באינטרנט שאומר שאפשר לדעת גיל של מישהו לפי איך שהוא עונה על השירים האלה:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
קישט לא אושר לך!!
את קישט!
אני תמיד הייתי עדי|שועל|
[הקול בראש 2] כן, למרות שלא באותה מידה כמו הראשון. אבל עדיין אחלה סרט.
אין, סליחה. עדיין 30 מעלות בחוץ.
בסדר לא אמרתי שכל יום, אבל יש כבר ימים של 28!
תודה את טובה לססטיסטיקה:-D
I AM NOT A NUMBER!

LeAnnDylan

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחח:-D
נראה לי היה שלב כשהייתי קטנה יותר שגם חשבתי ככה:-D
בסדר, אבל הן מבוגרות יותר וצריכות טיפה הגיון בריא כדי להבין שלמרות שהשם מבלבל, אין בזה היגיון.
יאוו איכס גמבה כמבה בסלט רוצחת לי את הסלט!!!
אמא שלי פשוט לא אוכלת את הסלט שלי כי יש בו עגבניה (ובצל)
את אחותי אבא שלי מגיל צעיר הכריח אז היא אוכלת אבל היא בוררת היטב שיהיה לה בצלחת 90% מלפפונים וטיפה עגבניות:-D
אבל מי ששם גמבה בסלט אני לא נוגעת בסלט שלו!
חח אני תומכת בדרמטיות שלך.
אוקי גם זה וגם זה סלט.
לא. אחד זה סלט והשני זה סתם חסה עם שפיך.
האמת הקטע הזה שכל המנות הקטנות האלה נקראות סלטים תמיד טיפה מבלבל בעיני אבל בתור ישראלית התרגלתי.
מה מבלבל? יש בזה ירקות? זה סלט. (ולא, חסה זה לא ירק. חסה זה דף בלי טעם ששמים בהמבורגר כדי שיהיה יפה)
יאא אז תצטרפי אלינו!
אל תגזימי.
כן זה חמוד.
לא ראית וונדהויז'ן נכון?
נכון.
אממ היא מצטרפת בסוף עונה 2 ואז היא קבועה אז זה די לראות הכל חחחחח
אני גם לא אהבתי את אנג'ל ככ בבאפי אבל בתוכנית של עצמו הוא פיתח קצת יותר אופי ואז למדתי לאהוב אותו.
סבבה אבל זה עדין חוסך לי כמעט 2 עונות. אין לי סבלנות לראות פרקים שלמים בלעדיה. מקסימום סהר יעשה לי תקציר של מה שאני צריכה להבין לפני ואני אקפוץ לפרקים שלה.
איך אני אוהבת נוט צ'יינס כאלההה|מאוהב|
גם אני|מאוהב|
חחחחחחחחחחחחחחח:-D יאוו אני מתה על זה שהיא מכירה אותך|מאוהב|
זה לא בדיוק אותו דבר אבל מזכיר לי שהארי הופיע בפרת' (חוף מזרחי של אוסטרליה) ואיזה מעריצה אמרה לו שהיא מסידני (החוף המערבי) והוא אומר לה: "את יודעת שאנחנו מופיעים גם שם עוד יומיים נכון?":-D (כמובן שהיא אמרה שהיא תהיה גם שם).
חח זה מזכיר לי שבהופעה של אידינה הייתה איזו מישהי שאמרה לה שהיא טסה במיוחד מאוסטרליה כדי לראות אותה ואידינה כזה "למה?" :-D
יואו ואז האוסטרלית באה לשאול איזה משהו, לא זוכרת בדיוק מה אבל היא ציינה כמה פעמים את וויקד אוסטרליה ו"אלפבה המקורית" ובאיזשהו שלב אידינה נראתה קצת חסרת סבלנות והיא כזה "מי האלפבה המקורית?" ואז האוסטרלית כזה "כן כן את כמובן, התכוונתי המקורית באוסטרליה" כולנו קולקטיבית רצינו לזרוק עליה משהו:-D
אוקי נראה חמוד מאד. רק שהן ממש לא דומות.
חח כן, הן מסתלבטות על זה בסרט.
טוב אז מעניין אותי שתצפי ותגידי מה דעתך. כי היו דברים שאמרתי "זה... לא ככה ביהדות". ואז כאילו במחשבה ראשונה חשבתי שהם פשוט לא יודעים מה הם כותבים ועשו תחקיר גרוע, ומחשבה שניה הייתה שיהודים רפורמים פשוט מוזרים והם עושים את הדברים מוזר והכותבים מהצד שלהם צדקו.
חח אוקיי אני אלך לצפות בזה עכשיו.
תודה!
סופש ארוך יוצא שישה ימים.
שישה ימים זה לא סופ"ש ארוך כפרה, זה שבוע קצר:-D
איך מושלם?? אני צריכה להיות פעילה הן לא יתנו לי לשבת כל הבוקר עם הטלפון!!
הייתי אמורה "לעבוד" מהבית ביום הזה כלומר לפתוח את הלייב בלי הפרעות:-D
סליחה, כל הסובבים אותך צריכים כבר לדעת שלא מפריעים לך בשעת הטיילור.
אבל מוזרים חמודים.
כן. חוץ מאחותך:-D
מה את מדברת ממש סביר. היחידה שאני צריכה להחזיר ל1 לפעמים זאת אחותי היא מדברת ממש מהר.
לא יודעת אני לא הבנתי את עצמי.
מצד שני אני לא מבינה את עצמי באופן כללי גם כשאני לא מדברת.
כן לאות הזדהות.
אוקיי אלך לשם עכשיו. אבל אני לא נשארת שם 40 דקות. קר לי והשעה 4 בבוקר:-D

למעלה