You'll Be Back... אפריל 2021 – סיכום חודשי 👀🐥🍬👻💄🐳🍄🍇

מילי08

Well-known member

didalf

Well-known member
מי היה מאמין שלפני כמה חודשים לא ידעת מי זה טוני סטארק
ממש:-D
את מי הוא משחק שם?
:-0:0
מילא מילי אבל את?? מגניטו!!

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? -שבכל הלילות אנו דנים בסדרות וסרטים אחרים, הלילה הזה כולו prince of Egypt
:-D (וגם |מאוהב|)

אַיֵה פלוטו? -על הספה, אל תבהילו ככה
:-D

מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) -SCRUBS למרות שאני לא יכול לצפות בזה עוד
למה לא ייכול לצפות יותר?

סרטי החודש: אז אני אפתיע. ממש בתחילת החודש ראיתי את רצח כתוב היטב, לפני שהתחלתי עם MCU לכן הוא יקבל את הבכורה
סרט מעולה! מצחיק שראית את זה אבל לפני שהכרת את כריס כקפטן אמריקה. את יודעת מה זה בשבילי לראות את קאפ כזה דוש?:-D

שירי החודש:
אני אוהבת את השיר של ברי|כן|

דמויות החודש: ת'ור!!! וגם קפטן אמריקה ולוקי |מאוהב|
מיי וורק היר איז דאן|מאוהב|

קשה מספיק לזכור את הדעות שלי מבלי להצטרך לזכור גם את הסיבות להן. די מסכם אותי...
:-D אהבתי

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - המערכת מחורבנת, האנשים שווים
המסדרון צר אך השכנים נאים בעיני.

איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? פיבי בופה כי לא צריך להסביר אותה
וואי לגמרי פיבי.
אני אחכה עם זה עד שאתחיל לראות את הסדרה
בסדר אני אאשר לך.

סבבה, אבל אל תשכחי שיש לי עוד את וונדהויז'ן ופאלקון, וזמן מצומצם
מממ בסדר נמצא זמן להכל:-P:

dilia snake

Well-known member
עכשיו אני.

שם: עדי|נחש|
מרחק מסופרמרקט/מכולת: 15-10 דק' מאיפה שאני נמצאת עכשיו, 5 דק' מהבית שלי:-):

סדרות החודש: נראה לי ה-FBI
סרטי החודש: לא הייתי מעיזה אפילו להתבדח על זה.
ספרי החודש:*נושמת עמוק*
במסגרת ספרי העיון קראתי את : החודש הארוך ביותר: 50 שנה למלחמת ששת הימים ועכשיו אני קוראת הכרעה : מי ניצח במלחמת יום הכיפורים.
ואז בנוער/ פנטזיה לנוער: גורלו של אפולו 5: המגדל של נירון(מאכזב בטירוף).
ופרוזה: אומנית החינה (סתמי, מיותר) אריה (כנ"ל, אבל קצת יותר טוב) סוד העננים(בעיקר מקסים) בית קפה ליד הים(קלישאתי בטירוף בקטע טוב ומהנה)המרחק ביני לבינך, אחות הפנינים (כנ"ל) מחול הסוסים(חמוד ומפתיע לטובה).
ועכשיו אני קוראת את חיים קטנים ואחרי 2/3 הוא כרגע ספר החודש שלי.
שירי החודש: לא שמעתי.
דמויות החודש: טיפאני וסקולה מ-FBI.
ציטוט החודש: המערכון של שאולי ממשדר הבחירות של ארץ נהדרת, אין לי כוח לחפש את זה שוב.
סיבה למסיבה: אתם יודעים כמה יין יש בבית של ההורים שלי? ואימא שלי הזמינה עוד 6 בקבוקים מאיזה יקב "ליתר ביטחון"o_O

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שזה הפורום היחידי שאני גולשת בו?
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - תפוזים(זה רפרנס לפרק הראשון בעונה הראשונה של סיפורה של שפחה "אני לא צריכה תפוזים, אני צריכה מכונת ירייה")
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לויס ליין, היא תחשוב שזו קונספירציה להכניס שבבים לכולנו או משהו ולא תסכים להתחסן עד שהיא תוודא במיליון אחוז שהחיסון בטוח לגמרי.
אַיֵה פלוטו? - עם המשפחה שלו.
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שותפים שהופכים להיות בני זוג, סלואו מושן אני תמיד נתקפת דחף לרצוח בייסורים את העורך/במאי שמשתמשים בזה.
מה קונים למדינה בת 73? - ראש ממשלה חדש
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - עברתי על ה-150 הראשונות ואין שם אף סדרה שראיתי.
מה הפרח האהוב עליכם? - אני אלך על הקלישאה ואגיד ש ורדים, בעיקר כי אני אוהבת את הריח
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - אין לי.

תמונה ו/או וידאו שבא לכם לחלוק...

LeAnnDylan

Well-known member
שם: דילן
מרחק מסופרמרקט/מכולת: האמת היא שיש 7-11 במרחק הליכה אבל אני לא מחשיבה את זה למכולת (אפילו שזה סוג של כן) אז הסופר הכי קרוב אליי הוא במרחק נסיעה של 4 ד'. אבל צריך לקחת את הפריווי אז בהליכה זה לא קרוב.

סדרות החודש: The Drew Barrymore Show, Big Sky, Tell Me Your Secrets, Country Comfort
סרטי החודש: Mad Love, E.T. the Extra-Terrestrial, Ever After
ספרי החודש: Little Girl Lost
שירי החודש: קפץ לי חודש שעבר בזכרונות בטלפון וידאו שצילמתי בהופעה של ליאן ריימס שהיא עושה קאבר לWonderwall של אואזיס. וזה מושלם והיא מושלמת אז הנה
דמויות החודש: ליאן ריימס, דניאל וגרטי|לב|
שחקניות החודש: כמובן שדרו, תמיד. אבל אני רוצה גם לתת קצת אהבה ללילי רייב בתפקיד מעולה ב-Tell Me Your Secrets.
ציטוט החודש: ג'ואל מקהייל התארח אצל דרו והם דיברו על איך הילדים החארות שלהם לא מעריכים אותם כראוי - AKA סתם מתנהגים כמו זומרים רגילים. ודרו סיפרה שהבת שלה (בת 8) כעסה עליה יום אחד והבת הקטנה שלה (בת 6) אמרה כזה "לא אבל אמא שלנו נהדרת" ואז הגדולה ענתה לה "She's Just some entertainer" :-D

סיבה למסיבה: דרו מוציאה מגזין משלה שיקרא Drew|מאוהב| עכשיו לעולם לא יהיו חסרים לי קאברים לקיר|מאוהב| (לא שחסרים לי כרגע. הייתי צריכה 54 ויש לי יותר מ-60, אבל לא משנה, רוטציה זה חשוב.)

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שלנו יש מנהיג דיקטטור. ודינוזאורים. די בטוחה שלפורומים האחרים אין דינוזאורים. או רובוטים.
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - סופרמן קונה תחתונים (כי שלו בכביסה), שפחה קונה אג'קס כי "שהיא תשפשף?" והתסריטאי הוא בעצם שופ-ליפטר אז הוא לא קונה כלום. הוא ניסה לגנוב חבילה של שניצלים אבל סופרמן עצר בעדו ויצא החוצה לאחר מכן ושכח את התחתונים בחנות.
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - גברת פיליונק מהמומינים. היא נראית סוג של קארן.
אַיֵה פלוטו? - בקופסה על המדף בסלון של השותפה שלי, יחד עם כל הכלבים המתים שלה.
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - slow burn
מה קונים למדינה בת 73? - אזרחים שלא זורקים פסולת בכנרת.
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - ריבה!! היה שם השש"ש צעיר, דביל וחתיך!!|מאוהב|

מה הפרח האהוב עליכם? - סטאר גייזר. אבל גם סייפנים לבנים.
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - לאדעת. השחקנים שאני אוהבת בחיים|חמסה|

אני מטרילה את העבודה עם תמונות של דרו:-D
5.jpg

Lhuna3

Well-known member
ספרי החודש:*נושמת עמוק*
במסגרת ספרי העיון קראתי את : החודש הארוך ביותר: 50 שנה למלחמת ששת הימים ועכשיו אני קוראת הכרעה : מי ניצח במלחמת יום הכיפורים.
ופרוזה: אומנית החינה (סתמי, מיותר) אריה (כנ"ל, אבל קצת יותר טוב) סוד העננים(בעיקר מקסים) בית קפה ליד הים(קלישאתי בטירוף בקטע טוב ומהנה)המרחק ביני לבינך, אחות הפנינים (כנ"ל) מחול הסוסים(חמוד ומפתיע לטובה).
שוב את מביישת את כולנו!
כל הכבוד.
ציטוט החודש: המערכון של שאולי ממשדר הבחירות של ארץ נהדרת, אין לי כוח לחפש את זה שוב.
|כן|
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - לויס ליין, היא תחשוב שזו קונספירציה להכניס שבבים לכולנו או משהו ולא תסכים להתחסן עד שהיא תוודא במיליון אחוז שהחיסון בטוח לגמרי.
:-D והנקודה היא שבעולם של הסדרה שלה, היא כנראה תהיה צודקת.

didalf

Well-known member
:-0 כאילו אנחנו יודעים שאת קוראת הרבה אבל כשיש לזה שמות אני מבינה כמה.
בעיקר ספרים עיונים על מלחמות מאיפה יש לך כוח?|בוקס|

|כן|

ואימא שלי הזמינה עוד 6 בקבוקים מאיזה יקב "ליתר ביטחון"o_O
איזה בטחון בדיוק? למקרה שתהיה אפוקליפסה והיא מתכוונת להשתכר בה?:-D

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - שותפים שהופכים להיות בני זוג,
חחח אני אוהבת|מובך|

didalf

Well-known member
מרחק מסופרמרקט/מכולת: האמת היא שיש 7-11 במרחק הליכה
לקח לי יותר מידי זמן להבין שהכוונה סבן-אילבן ולא שהתכוונת 7-11 דקות הליכה והמשפט יצא מוזר:-D

שירי החודש: קפץ לי חודש שעבר בזכרונות בטלפון וידאו שצילמתי בהופעה של ליאן ריימס שהיא עושה קאבר לWonderwall של אואזיס. וזה מושלם והיא מושלמת אז הנה
יאאא יפה|לב|

ציטוט החודש: ג'ואל מקהייל התארח אצל דרו והם דיברו על איך הילדים החארות שלהם לא מעריכים אותם כראוי - AKA סתם מתנהגים כמו זומרים רגילים. ודרו סיפרה שהבת שלה (בת 8) כעסה עליה יום אחד והבת הקטנה שלה (בת 6) אמרה כזה "לא אבל אמא שלנו נהדרת" ואז הגדולה ענתה לה "She's Just some entertainer" :-D
:-D:-D

סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - סופרמן קונה תחתונים (כי שלו בכביסה), שפחה קונה אג'קס כי "שהיא תשפשף?" והתסריטאי הוא בעצם שופ-ליפטר אז הוא לא קונה כלום. הוא ניסה לגנוב חבילה של שניצלים אבל סופרמן עצר בעדו ויצא החוצה לאחר מכן ושכח את התחתונים בחנות.
:-D:-D

אַיֵה פלוטו? - בקופסה על המדף בסלון של השותפה שלי, יחד עם כל הכלבים המתים שלה.
רגע מה?8-*

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - slow burn
גם זה אני אוהבת (אם לא מותחים את זה יותר מידי, ואם כשזה מגיע זה מגיע יפה)

מה קונים למדינה בת 73? - אזרחים שלא זורקים פסולת בכנרת.
אאאאאאאאאמן|הלוואי| אבל לא יקרה:-(

יאאא חמודי קטן

dilia snake

Well-known member
בעיקר ספרים עיונים על מלחמות מאיפה יש לך כוח?|בוקס|
אני חייבת, זו הדרך היחידה שאני מצליחה לגרום למוח שלי לעבוד(ויש לי עוד ספר על מלחמת ההתשה ואחד נוסף על יום כיפור הפעם על החזית הסורית(זה שאני קוראת עכשיו עוסק במצרית) שיהיה הבא שאני אקרא).
איזה בטחון בדיוק? למקרה שתהיה אפוקליפסה והיא מתכוונת להשתכר בה?
:-D :-D :-D
לא, היא החליטה שאנחנו צריכים גיוון ומבחר של יינות מיקבים שונים|פנים| .

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שם: ניק
מרחק מסופרמרקט/מכולת: אני חושב שבערך 5 דקות הליכה לצרכניה. סופר זה כבר לפחוות 20 דקות נסיעה

סדרות החודש: הפאלקון וחייל החורף, Resident Alien, שיימלס, סופרסטור, באטוומן, הפלאש, סופרמן ולואיס, The Great North וגם וונדהויז'ן כי הפרק האחרון שלה יצא במרץ
סרטי החודש: Cherry של האחים רוסו עם טום הולנד. אני מאוד ממליץ עליו. (ראיתי גם שני סרטי קפטן אמריקה האחרונים אז בעצם המון סרטי האחים רוסו)
ספרי החודש: How to Be a Normal Person של TJ Klune (בשבוע האחרון סוף סוף התחלתי להתקדם בו ואני כבר בערך בשליש)
שירי החודש: Older של בן פלאט
דמויות החודש: באקי, ליאם משיימלס, הארי מResident Alien
ציטוט החודש: You know, a family is forever. We could never truly leave each other, even if we tried.
סיבה למסיבה: שבתי הקולנוע בטח יפתחו בקרוב (זה היה קשה לחשוב על משהו כי אני בדיכאון של לקראת סוף חופש אז אני לא בדיוק במצב רוח של מסיבות)

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שהפורום הזה כולו כיופים
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? - מגזין טלוויזיה. סופרמן כדי לבדוק אילו מהסדרות שלו משודרות כרגע. השפחה כי כבר המון זמן שמנעו ממנה לדעת בכל למה יש בטלוויזיה והתסריטאי כדי שהוא יקבל רעיונות לא מקוריים.
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - פוקס מאלדר (תיקים באפילה), כי הוא משוכנע שכל הקורונה והחיסון זה מזימה של חייזרים.
אַיֵה פלוטו? - בארמגדון (כלומר קיבוץ מגידו אם אני זוכר נכון)
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - כל כך הרבה דברים. מי שכתב את השאלה הזאת לא יכל קצת לצמצם?
עריכה כי שכחתי לענות על זה - זה מאוד מעצבן אותי שמגיעים בסדרה למסקנות בלי שהראו לנו איך הגיעו למסקנה הזאת. יכול להיות שהבינו באמת מי הרוצח (סתם דוגמה) אבל זה לא מעניין אם לא ראינו באופן משכנע איך הם הגיעו לגילוי הזה.
מה קונים למדינה בת 73? - ספר בלשי מעניין, אולי פאזל. (אני יודע שהיא אומרת שהיא רוצה שלום, אבל היא בטח תבוא בתלונות על הסוג וצבע)
מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - עמוק באדמה. ואחריה 24. (אם כי תכלס הכי מעניינת אותי שנים אחר כך זה מסע בין כוכבים: אנטרפרייז)
מה הפרח האהוב עליכם? - *חשבתי שבחרתי לוותר על השאלה הזאת*
ורד זה קוצני מעצבן.
סחלב הוא מרשים מכמעט כל בחינה. אבל הוא לא כיף כי צריך להזהר איתו.
פרח "ציפור גן עדן"הוא מאוד חשוב לגזע הסקארנים בסדרה "פארסקייפ". אבל הוא מוזר מידי.
יקינטון אני אוהב פשוט בגלל השיר.
בסופו של דבר אני אלך על הקלאסיקה של כלניות כי שדה כלניות זה מדהים.
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - טוב אני בטח אחשוב על מישהו אחר גם שאולי יותר עצוב לי על לכתו, אבל רובין וויליאמס בהחלט גבוה מאוד ברשימה. אני שמח שצפיתי בסדרה שלו שיצאה שנה לפני שהוא נפטר.

1617310390821.png

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
ספוילר: רק למי שלא ראה הנוקמים: אנדגיים
:-D זה טוב.
ספוילר: השיר של פסח אם מישהו לא זוכר
חחחח לא הכרתי.

והבצל צודק, זה באמת יכול להיות מביך לחלות בקורונה עכשיו.
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - כל כך הרבה דברים. מי שכתב את השאלה הזאת לא יכל קצת לצמצם?
התחמקות! תכתוב משהו ספציפי או שאתה פסול |שפם|

ליאם משיימלס,
בהחלט מגיע לו |לב|

יאללה שולחת מהר לפני שאהיה חייבת לרענן.

didalf

Well-known member
ספרי החודש: How to Be a Normal Person של TJ Klune (בשבוע האחרון סוף סוף התחלתי להתקדם בו ואני כבר בערך בשליש)
וממליץ?
התגלגלתי לרשימה של ספרי פנטזיה YA קווירי אבל זה יותר מידי מבחררררר אני לא יודעת מה לבחור! אני רוצה משהו כמו קארי און כזה, שיהיה 60% גיי, 40% הרפתקאה פנטסטית או משהו.

שירי החודש: Older של בן פלאט
חמוד

ציטוט החודש: You know, a family is forever. We could never truly leave each other, even if we tried.
;-(

אַיֵה פלוטו? - בארמגדון (כלומר קיבוץ מגידו אם אני זוכר נכון)
חחחח וואלה:-D

ספוילר: רק למי שלא ראה הנוקמים: אנדגיים
:-D:-D:-D

ספוילר: אנטוני מאקי ברגע נדיר של שיבוח טום הולנד
בדיוק ראיתי את זה גם8-* זה חמוד אבל אני יותר נהנית כשהם יורדים עליו:-D

באמת מביך לחטוף קורונה עכשיו:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וממליץ?
התגלגלתי לרשימה של ספרי פנטזיה YA קווירי אבל זה יותר מידי מבחררררר אני לא יודעת מה לבחור! אני רוצה משהו כמו קארי און כזה, שיהיה 60% גיי, 40% הרפתקאה פנטסטית או משהו.
אני עדיין לא בטוח אם אני ממליץ. אני כבר בטוח שאני אהנה מזה מספיק כדי להמשיך עד הסוף, אבל לא בטוח אם זה שווה את הכסף (מאוד שונה מאשר כשאני ממליץ על סדרה מהבחינה הזאת).
אבל האמת היא שאת גורמת לי להזכר בספר אחר (למעשה סדרה של ספרים) של אותו סופר שהיא לחלוטין העירוב של גיי והרפתקאה פנטסטית שאת מדברת עליו. טוב למעשה זה איכשהו גם 85% גיי וגם 85% הרפתקאה פנטסטית. (זה מה שקורה כשיש חד קרן הומו בתור דמות חשובה)
זה הספר הראשון מתוך סדרה של 4 ספרים:
מה ששונה בספר הזה לעומת רוב הספרים שדיברנו עליהם זה שהוא לא YA. אבל גם Red White and Royal Blue הוא לא YA.

התחמקות! תכתוב משהו ספציפי או שאתה פסול |שפם|
אוקי, הייתה לי כוונה מלאה לענות על זה ופשוט השארתי את זה פתוח כדי שאני אחשוב על זה בזמן שאני עונה על שאר השאלות. אבל אז שכחתי לחזור לזה (ודווקא הייתה לי תחושה ששכחתי לענות על משהו אבל זה היה נראה כאילו עניתי על הכל)
אז בסדר אני אענה על זה איכשהו עכשיו בעריכה (מותר לי לבדוק מה אתם כתבתם?)

יאללה שולחת מהר לפני שאהיה חייבת לרענן.
תירוץ בשביל לא להגיב לי על הכל?:unsure:

Lhuna3

Well-known member
זה מאוד מעצבן אותי שמגיעים בסדרה למסקנות בלי שהראו לנו איך הגיעו למסקנה הזאת. יכול להיות שהבינו באמת מי הרוצח (סתם דוגמה) אבל זה לא מעניין אם לא ראינו באופן משכנע איך הם הגיעו לגילוי הזה.
האמת שאני לא זוכרת מקרה שהייתי מתארת אותו ככה.
כלומר האופן שאתה מתאר את זה קצת מוזר לי, כי הוא מניח שבמקרים האלו יש הסבר משכנע, רק שלא מראים לנו אותו.
לדעתי מה שקורה בהרבה מקרים, וזה באמת מעצבן, זה שאין בכלל הסבר כזה, כלומר הדמויות מגיעות למסקנה שהיא לא באמת המסקנה היחידה ההגיונית, אבל הן משוכנעות משום מה שכן, והן גם כמובן צודקות. הדוגמה הקלאסית זה שרלוק שיכול להסיק דברים כמו שמישהי היא הרוצחת מהעובדה שיש לה קמט בשמלה...
השאלה היא האם לזה אתה מתכוון, או שלמקרה שאתה באמת מניח שכן יש הסבר טוב, ורק הכותבים/עורכים של הסדרה משום מה החליטו לא להראות לנו אותו.

didalf

Well-known member
אבל האמת היא שאת גורמת לי להזכר בספר אחר (למעשה סדרה של ספרים) של אותו סופר שהיא לחלוטין העירוב של גיי והרפתקאה פנטסטית שאת מדברת עליו. טוב למעשה זה איכשהו גם 85% גיי וגם 85% הרפתקאה פנטסטית. (זה מה שקורה כשיש חד קרן הומו בתור דמות חשובה)
זה הספר הראשון מתוך סדרה של 4 ספרים:
מה ששונה בספר הזה לעומת רוב הספרים שדיברנו עליהם זה שהוא לא YA. אבל גם Red White and Royal Blue הוא לא YA.
לאא אבל מה אתה מביא לי סדרה של ארבעה ספרים זה יותר מידי מחוייבות;-(

זה מאוד מעצבן אותי שמגיעים בסדרה למסקנות בלי שהראו לנו איך הגיעו למסקנה הזאת. יכול להיות שהבינו באמת מי הרוצח (סתם דוגמה) אבל זה לא מעניין אם לא ראינו באופן משכנע איך הם הגיעו לגילוי הזה.
לא זוכרת משהו כזה יש לך דוגמא?8-*

Aranel Nenharma

Well-known member
ריבה!! היה שם השש"ש צעיר, דביל וחתיך!!|מאוהב|
יאיי איך אהבתי את התוכנית הזו.
השחקן הזה שיחק בעוד איזה מקום ושיגע אותי עד שמצאתי שהוא מריבה.
לקח לי יותר מידי זמן להבין שהכוונה סבן-אילבן ולא שהתכוונת 7-11 דקות הליכה והמשפט יצא מוזר
עדי הבנתי כמוך. תודה שהסברת
חושב שבערך 5 דקות הליכה לצרכניה
אתה גר בקיבוץ??? מה זה צרכניה
לחלוק...
1617310390821.png
הכרתי את זה ועדיין צחקתי עכשיו בקול
יאללה שולחת מהר לפני שאהיה חייבת
תמיד כשאני כותבת הודעה אני מרגישה שאני מתחרה נגד השעון

Aranel Nenharma

Well-known member
שם: יעל
מרחק מסופרמרקט/מכולת: בדרך לשם כשאני רעבה זה נראה נצח

סדרות החודש: פלקון וחייל החורף!!!! פרק סיום וונדהוייזן, סופרסטור, מותק בול באמצע
סרטי החודש: ראיתי יחסית מלא
I care a lot,
map of tiny perfect things,
Yes day
ספרי החודש: החברים של אלוהים / ליעד שהם
שירי החודש:
דמויות החודש: סם ווילסון aka הפאלקון
ציטוט החודש:

סיבה למסיבה: בגן עם ירון לונדון

מה השתנה בפורום הזה מכל הפורומים? - שאני כותבת פה (שנים לא נכנסתי לפורום אחר בתפוז)
סופרמן, שפחה ותסריטאי נכנסים לסופרמרקט. מה הם קונים? -
חוט תפירה אדום. לסופרמן נקרעו התחתונים, לשפחה נקרע המעיל והתסריטאי פשוט שמח שמישהו מזמין אותו.
איזו דמות טלוויזיה לדעתכם תסרב לקבל חיסון ולמה? - קראולי מgood omens.
הוא זה שהפיץ את הקורונה מלתחילה.
אַיֵה פלוטו? - מעופף עם חמישה בלונים
מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - כשמכניסים אקטואליה שלא תמיד משתלבת בסדרה כמו הקורונה ומחאת השחורים
מה קונים למדינה בת 73? -
- מה שקנו לה כשהיא היתה בת 56
- מה קנו לה כשהיא היתה בת 56?
- מה שקנו לה כשהיא היתה בת 48
- מה קנו לה כשהיא היתה בת 48?
- 73 שנה לך תזכור

מה היא סדרת הטלוויזיה האהובה עליכם שיצאה בשנה 2001? (הנה רשימה) - סקאבס
מה הפרח האהוב עליכם? -
פרח סבא כי אפשר להפריח אותו עם פוווו
מסתבר שהשם הרשמי שלו הוא סביון אביבי
מי השחקן האהוב עליכם שכבר נפטר? - גם אני אומרת רובין וויליאם האדיר

1617377730881.png
כי זה לא בושה להתחנף למנהל הדיקטטור שלנו

didalf

Well-known member
שירי החודש:
קלאסיקה!
הדבר הראשון שאני חושבת עליו בהקשר למילה "אייטיז".

ציטוט החודש:
:-D
אני אסתפק בעוגה.

:-D:-D לגמרי. ואז התחרט כי הבר האהוב עליו נסגר.

מה מעצבן אותכם כשעושים בסדרות? - כשמכניסים אקטואליה שלא תמיד משתלבת בסדרה כמו הקורונה ומחאת השחורים
ממ כן די.

מה קונים למדינה בת 73? -
- מה שקנו לה כשהיא היתה בת 56
- מה קנו לה כשהיא היתה בת 56?
- מה שקנו לה כשהיא היתה בת 48
- מה קנו לה כשהיא היתה בת 48?
- 73 שנה לך תזכור
:-D:-D:-D כל הכבוד:-D

Lhuna3

Well-known member
שירי החודש:
מעולה |מאוהב|
:-D:-D לגמרי. ואז התחרט כי הבר האהוב עליו נסגר.
|כן|:-D
|כן| בהחלט.
כי זה לא בושה להתחנף למנהל הדיקטטור שלנו
חחח לפחות תעשי את זה מעודן אם איזה תירוץ טוב :-D

למעלה