Young, Dumb, Comfortably Numb

cat food

New member
Young, Dumb, Comfortably Numb

Young, Dumb, Comfortably Numb - Summer Sounds 08 אוסף קיצי ורענן שערכתי. אתם מוזמנים להוריד ורשאים לתת תגובות, אם לא אז אתם רשעים. הטרעקליסט: 01 - Ayub Ogada - Kothbiro 02 - Tricky - Past Mistake 03 - The Kills - Black Balloon 04 - UNKLE - Clouds (feat. Black Mountain) 05 - Nick Cave & The Bad seeds - Hold on to yourself 06 - Buck 65 - Coo Coo Bird 07 - Kings Of Leon - Knocked Up 08 - The Gutter Twins - Front Street 09 - Beck - Volcano 10 - dEUS - When She Comes Down 11 - Black Francis - The Seus 12 - The Raconteurs - Carolina Drama 13 - Clint Mansell - Together We Will Live Forever 14 - Mikey Randall - Ive Known You All My Life להורדת האלבום לחץ פה.

cat food

New member
אז מה שווה מקום בהארדיסק?

או בתירגום חופשי: איזה מוסיקת הומואים אתה שומע בימים אלו גימל ? P:

cat food

New member
וואלה.

קיסס הזה עם וויל אולדהם משעמם תתחת. סינגרסונגרייטינג ליגיטימי ומשמים. ביירות זה טוב. תודה על תגובתך תולעת!

nitinn

New member
וויל אולדהם מלך

זה שיר מעולה, קליפ אדיר ואתה משעמם את התחת. זה יותר טוב? http://www.youtube.com/watch?v=GwpR2-9EvsQ

cat food

New member
זה גם קישקושון

ו-וויל אולדהם באמת סתם לגמרי. חירטוטיית פולק חסרת השראה. מה זה נהיה לך חרא טעם!

חולוני

New member
צודק.

הייתי לפני שנה וחצי בהופעת החינם שהוא נתן באוזן השלישית, כשהוא עוד קרא לעצמו בוני פרינס בילי. קפצתי לראות על מה המהומה ונרדמתי בעמידה. מזל שלא שילמתי על החרא הזה כסף.

Fell

New member
באמת שיר מעולה

(לא יוצאת בהצהרות לגבי גארי אולדמן, או איך-שלא-קוראים-וכו', אני בכלל מהצד של סקאוט ניבלט)

moe7

New member
מעורר מחלוקת,

באופן טבעי הייתי מיד מנסה לברר מדוע אולדהאם מעורר דיעות כל כך מנוגדות, אבל גם אני הייתי בהופעת ההדגמה והקשבתי לכמה שירים שחובביו אוהבים במיוחד ואני כבר יודעת למה. לאולדהאם אין ניואנסים, יש לו שפה טובה, אבל הוא לא מפתיע, הוא לא מחפש דרכים חדשות להגיד את מה שהוא אומר, כמו הטלוויזיה החינוכית, יש לו מסורת ואני אוהבת חידושים וזקוקה כל הזמן לגירויים חדשים. לצורך העניין, דבנדרה בנהארט, אותו אני מוצאת מרגיז לעתים קרובות, לכל הפחות מפתיע. המוסיקה שלו והוא עצמו צבעוניים, המון סגנונות, המון שפות, הכל מתערבל לעיסה שיוצאת פעם ככה ופעם ככה. ס"סים בדרך כלל מוצאים את "השפה שלהם" ומתקבעים. הם לא זקוקים לתחפושות והם רוצים שתאהבו אותם בזכות מה שהם מציגים כ"עצמם". אפילו בוב דילן, שלתקופות התעייף מהבלוז והפולק הישן, לא באמת יצא מהקופסה. לנצח יישאר בתודעה בזכות הדרך שנבחרה עוד בנעוריו. בכל אופן, אולדהאם שייך לסוג הכן והאפור של הסונגרייטרים. הוא לא אוהב תחפושות. למרבה הצער, אפילו היעדר התחפושת הכן ביותר, גם הוא עדיין תחפושת. ואם כבר תחפושת, אני מעדיפה אחת עם גליטר וצעיפי נוצות, אבל אפשר גם פחות מזה.

nitinn

New member
זה ממש לא מורכב

פחות זה יותר. יש כאלה שמכסים על זה בפירוטכניקה, לפעמים זה בסדר ולפעמים לא. ולגבי בוב דילן - אני חייב לא להסכים נחרצות. בלי ההתחשמלות הוא היה היום סוג של ג'ואן באאז משודרג.

cat food

New member
../images/Emo179.gif אומרים מועיל לא קל

דעעעעעעעע עולדסקול!

cat food

New member
יא סוטה!

את רוצה מאנאג' אה טרווה ועוד באמצע הצום. סורי אני לא בעניין. אבל אני משאיר לך את גימל, תבלו שניכם בחדר יא אוהבי וויל אולדהם שכמותכם.

למעלה