Young, Dumb, Comfortably Numb

ArsaWhat

New member
הורדתי, אבל לא הקשבתי יותר מדי

לחלק מהדברים התחברתי יותר, לחלק פחות. אבל תודה על ההשקעה.

eyeCoof

New member
זה כל כך לא נכון

הסאונד של אולדהם משתנה אולי לא מאלבום לאלבום, וגם בד"כ בתוך האלבומים יש לו סאונד די אחיד בסה"כ, אבל יש לך פסאודו-בלוז מינימליסטי שהוא עשה בתקופת palace, קאנטרי מחושמל ונוירוטי כמו joya (שהוציא אותו בשם וויל אולדהם), אח"כ כבוני פרינס בילי הוא באמת המציא את עצמו מחדש כסונגרייטר אקוסטי למהדרין (master and everyone, i see a darkness) ולאחרונה הוא הרבה יותר מופק ומלוטש (שני האלבומים האחרונים). מה שכן, עיבודי ההופעות שלו די "מסרקים" גרסאות מתקופות שונות לאותו סטייל (על כך מעיד אלבום הלייב האדיר summer in the southeast). אני מניח שמי שמכיר רק את ההופעות שלו באמת יכול לטעות ולחשוב שהוא אחיד. ותחפושות הוא אולי לא אוהב, אבל להחליף שמות כל הזמן זה דווקא מה-זה-כן הקטע שלו. בקיצור, אולדהם אדיר, והוא גם חתיך. בצורה ממש מכוערת.

אולדהם אכן חתיך

אני מודה שלמוזיקה שלו לא מצאתי טעם לתת הזדמנות אמיתית מאז I see darkness, אבל הייתי הראשונה להשכיר מהספריה השכונתית את הסרט Old joy בכיכובו שך וויל כשהוא יצא בדיוידי, והסרט ברובו שקט לחלוטין, כך שמה שנשאר זה להתבונן, ופתאם הכתה בי ההכרה שהזקן הבלונדיני הזה, זה לגמרי זה.

הצתה מאוחרת...

אחלה אוסף, תודה :) בעיקר אהבתי את בק, הגאטר טווינז, ושני הקטעים האחרונים לא אהבתי את טריקי, וקינגס אוף לאון היו סתם לא קשורים בעיניי מצטערת שהתגובה באיחור, אבל אני ממש ממש אוהבת מיקסטייפים אז תודה על ההשקעה! נהניתי מאד להקשיב, והשיר של בק אפילו נכנס ללופ היומי שלי.

למעלה