אז איך חנונים מבלים?

smady by

New member
אם את אוהבת את ליב קריסטין

יש את "ליבז אייז" כמובן ואת הלהקה של אחותה -"מידנטסול" - שהם יותר פולק אמיתי ופחות מטאל... אבל ממש נחמדה
אהה והיא גם משתתפת בכמה שירים של דיליין (ליב הכוונה) ולTOT יש אחלה גרסא לפאנטום האופרה!

innocence

New member
את ליבז אייז אני מאוד אוהבת,

אבל הסגנון של ת'יאטר כל כך שונה *_* מידנסטול? איך כותביםא ת זה באנגלית? אני מאוד אוהבת את הקול של ליב קריסטין, וגם יש לי שירים מקריירת הסולו הקצרה שהיתה לה בנוסף לכל האלבומים של ת'יאטר וליבז אייז XD

smady by

New member
הקול שלה כל כך מיוחד!

ללהקה קוראים midnattsol היא שונה לגמרי כמו שאמרתי - אבל אם את אוהבת פולק אז תאהבי אותה
ויש גם לה קול יפייפה

קודם כל, זה בכלל בריטי במקור. ../images/Emo233.gif

וחוץ מבלאק סאבאת', אף להקה לא באמת מדברת על השטן כל-כך הרבה. המטאל ה"גנרי" כמו שאני קורא לו - לא שונה בהרבה בתכנים משאר הז'אנרים, פשוט לכל להקה יש שגיון קל - סאבאת' עם השטן, פריסט עם יצורים דמיוניים, סקסון עם מלכים וויקינגים ועוד. ויש את איירון מיידן שהרבה יותר לירית וקצת פחות כסאחיסטית, הכי מומלצת למי שאוזניו לא מורגלות לגיטרה חשמלית.

HouseAtreides

New member
או בתולת הברזל כפי שנקראו בימים ההם

כשכל המונחים ואפילו שמות השירים תורגמו לעברית. מעניין מי כאן מכיר את בלדת הרוק מהאלבום הראשון שלהם בשם Strange World. ממש ממש לא מזכיר את כל מה שיצא מהם בהמשך (שהיה טוב מאד גם כן - יש לי את רוב האלבומים שלהם).

HouseAtreides

New member
או כמו שהם עצמם שרים...

Caught Somewhere In Time..... מכיר היטב את העניין. ניינטיז עדיין מרגיש "חדש מדי" עבורי.........

innocence

New member
אין לי ממש "חבר'ה"

לפחות לא קבועים, כי יש כל מיני קבוצות של חברים שאני מסתובבת איתם. וכשאני אומרת מסתובבת, אני מתכוונת ליושבת בבית/יוצאת למסעדה איתם. רוב החברים שלי לא בקטע של לצאת לפאבים ולשתות, ואם חלק מהם כן, אז הם לא עושים את זה כשאני איתם, כי אני לא בקטע P: לרוב זה להתנחל בבית של מישהו ולשחק בPS/XBOX ולדבר על כל מיני בליווי פיצה/סיני/ג'אנק פוד אחר. אנחנו אוהבים לאכול.

למעלה