אז איך חנונים מבלים?

MacabreDoll

New member
../images/Emo54.gif רדבול וודקה- הגרסא הרוסית

ממלאים חצי כוס בוודקה מחזירים את הרדבול למקרר ממלאים את החצי השני של הכוס בוודקה

גם אני6

New member
אז מה תגידי על יוצאת בריה"מ הזאת

שלא שותה אלכוהול?

אני לא מבלה בפאבים ../images/Emo233.gif

שמעתי שיש בתל-אביב מועדון שמעדיף להשמיע מוזיקת רוק טובה במקום הפופ-דאנס-טראנס הרגילים. באסה להיות ירושלמי. האמת היא שלמרות שלחלק מהחברים שלי יש תחומי עניין קצת חנוניים, הם מאוד אוהבים לבלות. אני פחות. כשאני כן מבלה איתם, אנחנו בדרך כלל הולכים לראות סרט, לשחק באולינג או סנוקר.

smady by

New member
איזהו המועדון הזה שאת מדברת עליו?

אחחח... אם רק היו פה פאבים כמו בחו"ל....

StriX Starlight

New member
חסרים פאבים טובים שמשמיעים מטאל?

בחיפה יש את הג'ק והאפונים שיש לו פלייליסט מעולה. בת"א יש את הבלום בר שבנוסף למטאל גם משמיע גם מוזיקת גיקים לא שגרתית כמו ווירד אל. לנור, המוטורוק עדיין פועל?

smady by

New member
אוקיי אני אתקן

פאבים עם מוסיקה *לא* רועשת, עדיפות לחוסר עישון בפנים + מוסיקת רוק ומטאל - לא חייב כבד.... אההה ושיהיו ברחובות
(סתם, אבל ת"א רחוקה מידי... אשדוד זה עוד בסדר.. עכשיו את מבינה את הבעיה שלי? חחח
)

StriX Starlight

New member
את רצינית?

יש לך את האולד פרנד! זה הבר הכי שווה בעולם. אמנם לא כמו בגרסא הישנה שלו, אבל גם המיקום החדש מוצלח...

גם אני6

New member
אני בעד חיפאיות/ים לצאת לבלות ביחד

לשבת לשתות(תה על משחק חי צומח דומם טוב גם נחשב, כמובן..)

מטאל יכול להיות *מאד* חנוני

אנ'לא יכול להעיד על הכלל, אבל הרבה מחבריי הגיקים חובבי מטאל ואייר-גיטאר. דווקא מוסיקת המיינסטרים הגלגל"צית היא זו שהכי פחות חנונית בעיניי. אני אישית מאד אוהב לבלות - בעיקר בפאבים רוויי בירה אבל גם במועדונים אחת לחודש או יותר כשמתאפשר. מרבית חבריי הם חנונים במידה כזו או אחרת (אחד עובד בהייטק, השניה מעצבת גראפית, השלישי משלים דוקטורט במתמטיקה, הרביעי סיים שבע שנות רפואה וכו'...), אבל כולנו חולקים תחביב משותף שהוא ערבי שתייה וערבי כיף בצ'כונה -- לפעמים בחוץ ולפעמים בדירות של אנשים.

קרקלה

New member
נו ברור! ברמה"ש קראו לאלה "פנון"

פריק+חנון. היית מוצא אותם ברוקי...

למעלה