אז מי משלם בדייט ולמה פשוט לא להתחלק

SupermanZW

Well-known member
תתפלא, אבל לא

כבר עברו הזמנים שהייתי יפה. בעבר כשהיה לי הרבה יותר פנאי והרבה יותר אנרגיות הייתי מתאמן ב"הרמות מוות" ותרגילי כוח באופן יומיומי, אך מזה כבר 10 שנים שכמעט איני מתאמן כלל מכל מיני סיבות (איני מוצא לנכון לפרט כאן) ובגלל זה ירדה לי מאסת השרירים והשמנתי מאוד בבטן, לא עליתי כמעט במשקל אבל בגלל הירידה במאסת השרירים והעליה המאסיבית במאסת השומן (שהתקזזו כמעט לגמרי) משקלי נשאר גבוה (כך היה תמיד) אבל נהייתי מלא עד שמן בעוד בעבר הייתי מאוד שרירי (גם היום, אבל הרבה פחות מבשיאי).

מוצלח זה עניין סובייקטיבי, מבחינות רבות אני מוצלח ומבחינות אחרות לא, כמו כן אני גם כבד שמיעה כבר 20 שנה, לא נראה לי שאפשר לראות בכך יתרון.

מעולם לא הוגדרתי "חתיך", הייתי נראה טוב אבל עכשיו גם זה לא, ובכל זאת אין לי שום בעיה.

אני לא חושב שצריך להיות "יפה מוצלח וחתיך" כדי להצליח עם נשים, חוץ מזה מה שמפריע לאחת לא בהכרח מפריע לאחרת, בדיוק כמו שמה שמפריע לך לא בהכרח מפריע למישהו אחר.

אתה רק מחפש תירוצים לחוסר הצלחתך, אם במקום לחפש תירוצים תמצא דרכים להתמודד עם מה שיש לך יהיה לך יותר טוב.

תודה לך superman יקר

לפעמים תובנות של אנשים שהיו במקום הזה, של הדייטים חוו, והיום מקיימים זוגיות שהיא טובה עבורם יכולה בהחלט להוות השראה. ואתה עושה את זה בתגובותיך
תודה ויקי

SupermanZW

Well-known member
בחורה הגונה זה לא יבריח.

אם זה יבריח אותה הרווחת - ניצלת מגולד דיגרית.

בסופו של דבר אלה שרוצות להרגיש "מלכה" נתקעות עם אלה שמשקיעים בהן כספית, מתעלמים מהן רגשית ושולטים בהן.

מי שרוצה להיות פראייר שיהיה פראייר, מי שרוצה להאמין שכל הנשים גולד דיגריות יישאר לבד כמוך ומי יש לו סבלנות לבחור את מי שמתאימה לו לא נעשה ממורמר כמוך או כמו פותח השרשור.

שלא ישתמע מדברי זה קל, אבל יש דברים שלא צריך להתפשר עליהם, כמו כן מי שמתייאש מתייבש.

תאוות בצע

אתה שואל למה?
זו תאוות בצע שאינה יודעת פשרות, ולא שובע.
&nbsp
אני יכול לספר על כך ולכתוב על כך מניסיוני האישי כמה שאתה רוצה.
זו תאוות בצע שקודמת וגוברת על השאיפה למצוא בן זוג.
קודם כל מימוש תאוות הבצע, ורק אח"כ זוגיות.
&nbsp
הדבר היחידי שבו אני משבח את עצמי, זה מעולם לא הכנסתי אישה הביתה כשותפה לחיים, כי זה היה עולה לי הון והכל בתמורה ליחסי מין.
זוגיות זה אחלה, והמקסימום שאני מוכן זה לשלם על האוכל והשתייה שלה, ונסיעות כשיש לי רכב ( כעת אין לי ).
&nbsp
תבין משהו- נשים לא מוציאות פרוטה על גבר. זו לא הגזמה.... זה ממש כך.
הן מוציאות רק על טיפוח אישי שהגבר נהנה ממנו, אבל לעולם לא מוציאות פרוטה על אף גבר.
מעבר לזה, בכוונתי לשלוח לך מסרון עם קישורים.

SupermanZW

Well-known member
לא פלא שנשארת לבד

אתה משליך ממך לכל הגברים בעולם ומהנשים שאיתן יצאת לכל הנשים בעולם ועוד בתור מישהו שמעולם לא ניהל זוגיות נורמלית חושב שאתה מבין משהו בזוגיות ומתווכח עם אנשים שנמצאים בזוגיות רוב חייהם. אתה הזוי.

שטויות. אני שילמתי על בילוי במסעדות יוקרה

כשאני ובעלי (כלומר, חבר שלי אז) יצאנו, כי אני הייתי בעלת ההכנסה הגבוהה יותר. כך שזה פשוט לא נכון שנשים לא מוציאות פרוטה על גבר.

רשמתי כאן פוסט אחר

אני פשוט לא רוצה לחזור על עצמי...
זה בשרשור על זה שגר אצל אמא שלו.
גם אני אגב גר אצל אמא שלי, ולא רק משיקולים כספיים. גם אין לי שום כוונה לשנות זאת עד שיחול שינוי מהותי בנסיבות ( נסיבות טראגיות ).
&nbsp
רשמתי שטבען של נשים לחוש שהן שוות כסף, עם מתן יחסי מין או בלי.
עצם נוכחותן כ"אישה" כביכול שווה כסף.
זו תפיסה שקשה לכל גבר לעכל ולתפוס. אפילו אני בעצמי מתקשה לתפוס זאת....
מצד אחד שיווי זכויות האישה, אבל כשהיא עם גבר בדייט, רק לא שיוויון, אלא זכויות יתר.
היא סינדרלה, ואתה הנסיך.

SupermanZW

Well-known member
אתה חי בסיפור אגדה

תגיד, אם אתה באמת מאמין שכל אישה מאמינה שנוכחותה שווה כסף, האם היית אומר זאת בכנות גם על אמא שלך? אם לא הרי אתה עושה "איפה ואיפה" וטוען שאמא שלך שונה מכל שאר הנשים בעולם, אם כן אתה משקר, שהרי אפילו אם היית פרזיט גמור אמא שלך הייתה מאפשרת לך להמשיך לגור אצלה ומכאן שלא רק שהיא לא חושבת שעצם נוכחותה שווה כסף אלא היא מוכנה להשקיע כסף במי שחשוב לה, או במקרה זה אתה. אמא שלך לא היחידה בעולם שפועלת כך, תסיק את המסקנות לבד.

גם אמא שלי

תראה, יחסה של אישה לילדיה, זה לעולם חריג ליחסה כלפי כל יתר העולם.
כפי שציינת, אני לבד. זה לא סוף העולם להיות לבד.

אם הייתי סופר כמה פעמים אמא שלי חזרה הביתה מדייטים ואמרה על מישהו "זה קמצן, וזה אין לו מכונית, וזה שמן, וזה יש לו גרוטאה, וזה לא שילם עליי אפילו על פחית קולה שהזמתי".
לא הייתי יוצא מזה.

אני ואתה, לעולם לא נמצא שפה משותפת.
זאת מפני שאתה BLUE PILL MAN.
ואני RED PILL MAN.
כל אחד משקיף על המציאות אחרת.
נשים מאמינות שנוכחותן שווה כסף, או טובת הנאה אחרת לפחות אם לא כסף. אחרת אין לך עם מי לדבר בכלל.

גם בזוגיות שלך שנמשכת כבר 13 שנה, חייבת להיות מעבר של כסף או משאבים מהצד שלך, לבת זוגתך. שוב.... חייב להיות.
או דיור ומגורים שאתה משלם עליהם, או חשבונות הדיור, או אוכל ושתייה, או נסיעות עם הרכב שלך, או משהו אחר שנסב על קידום מעמדה של האישה ( כמו אזרחות ישראלית או מעמד אחר ).
אבל זה לא אף פעם לא רגשות נטו.
יחסי מין עולים כסף, גם בקשר זוגי קבוע, גם בנישואים.
שוב, זה כולל גם את אמא שלי.

אתה לא שם יד על הכסף של בת זוגתך. שכח מזה.
גם אני לא מוכן לאפשר לאף בחורה לשים יד על הכסף שלי. וכמו שאמרת..... זה לא פלא שאני לבד.
חוץ מזה, אני גמד מכוער.

SupermanZW

Well-known member
שוב הנחותיך שגויות

בהוצאות משותפות (דיור וחשבונות) אני ובת זוגי מתחלקים בהתאם להכנסותינו, אני משלם את כל השכירות והיא משלמת את כל החשבונות (שיוצאים מן הסתם פחות מהשכירות) ובקניות לבית פעם אני משלם ופעם היא. בבילויים גם כן פעם אני ופעם היא ובהוצאות פרטיות שלא מערבות את הצד השני כל אחד לעצמו.
&nbsp
אין לנו חשבון משותף ושנינו אפילו לא שוקלים זאת ולכן אנחנו אף פעם לא רבים על כסף.

אז אתה מודה

אתה מודה שאתה משלם יותר מבת זוגתך.
נסה פעם להרוויח פחות מבת זוגתך, ותבדוק מה קורה לקשר שלכם....
&nbsp
תנסה את זה פעם.... באמת אבל.
אבל כמו שהתרשמתי ממך, גם לאחר גמר הקשר תאמר שהקשר הסתיים ללא שום קשר לזה ששכרך ירד לפתע מתחת לשכרה של בת זוגתך.
יש אנשים שאף פעם לא לומדים, גם לא לאחר שהם נכווים.

SupermanZW

Well-known member
נכון, אני משלם יותר, אני גם מרוויח יותר

אני לא אדם קטנוני (גם היא לא) ולכן אני ובת זוגי הסכמנו שאת השכירות אני משלם ואת כל החשבונות היא משלמת. אנחנו לא קטנוניים, אבל אני יכול לומר לך שלו היה המצב הפוך היא הייתה משלמת את השכירות ואני את החשבונות ולו היינו מרוויחים בדיוק אותו הדבר היינו דואגים ל"חצי חצי". אם שכרי ירד מתחת לזה של בת זוגי היא תעזור לי כמיטב יכולתה ואם בת זוגי תאבד חלק מהכנסתה (או אפילו את כולה באופן זמני) אעזור לה כמיטב יכולתי, לשנינו יצא לעבור תקופות אבטלה זמניות ועזרנו כשהיה צריך.

אני קנאי לכספי

ואני לא מוכן להשתנות / להשתפר.
כספי לעולם לא יחולק באופן יחסי עם מישהו אחר. פשוט שכח מזה.
זה סוציאליזם.
&nbsp
נדמה לך שאם זה היה הפוך גם אז הקשר היה מחזיק. זו הזייה, אמונת שווא.
אתה חי בטעות איומה. רק שאני לא יכול להוכיח לך את זה.
&nbsp
שוב, מקווה שהבנת שאני מחבב אותך ולא נטפל אליך, לא מנסה לייאש אותך.
אבל דבריך כ"כ רחוקים מן המציאות, שזה איום ונורא לקרוא אותם.

מממ.. מתקן דבריי

על אף העיקרון וזה שהסיפור שאני אשלם בדייט, נראה לי לא הוגן, הייתי מוכן לשלם על אוכל ושתייה של בת זוגתי, והאמת היא שכך תמיד עשיתי.
אבל זה נראה לי לא הוגן שאלו הם פני הדברים.
&nbsp
לפעמים בחורות מציעות לשלם חצי או רק על מה שהן הזמינו, וברור שמדובר כאן בתרגיל הפללה, שבו היא רוצה להפליל אותי כבחור קמצן ולהיעלם לי.
לכן אני מעדיף לשלם בדייט ראשון, אבל זאת כניעה ליחסי כוחות מסוימים, ולא הסכמה חופשית מרצון, שוב, אנו חיים בעידן אחר, עידן פמיניסטי.
אני חושב שכל אחד צריך לשמור על כספו גם בעת חיזור.
העידן הזה, כבר מזמן הרג את הרומנטיקה עוד לפני שנולדתי בכלל. זה לא קשור אליי.
זה קשור לעולם, למציאות , שהיא לא רומנטית.

זה מילכוד

מה שלא תעשה, לעולם תצא לא טוב בעיניי הבת זוג, או בעיניי עצמך.
כמו שאני רואה את זה, יצר המין של האישה כרוך בין היתר סביב תאוות בצע וחמדנות.
אם אתה לא משלם עליה ולא מפנק אותה במתנות יקרות ערך, היא תגיד לך שאתה קמצן, לא משקיען, לא רציני וכיוב'. היא תחוש מיאוס כלפיך / גועל / רגש שלילי אחר.

מצד שני, אם תשלם עליה, המסר הוא שאתה גמיש בכסף, ותרן בכסף, מוכן לשלם על זמן בילוי עם בחורה. זה בדיוק המסר שהיא רוצה לקבל ממך, וזה בדיוק המסר שאתה לא רוצה לתת לאף אחת, כי אתה כנראה חסכן או איך שלא קוראים לזה.
אי אפשר ליישם את ערך השיוויון בחיזור אחר אישה. שוב, זו השקפת עולמי. מדובר במן כלל אוניברסאלי נוקשה, לפיו כל החובות ועבודת החיזור מוטלת על הגבר. כל הזכויות, שמורות לאישה בלבד.
זה מתחיל בכוס קפה, וכביכול מדובר רק בכמה שקלים, אבל מתחת לפני השטח מדובר במבחן לראות אם אתה מוכן לשלם עליה באופן כללי או שאתה לא מוכן. מבחינתה אתה חייב להקריב את כספך למענה.
המבחן הזה לעולם לא נפסק, גם לא לאחר שנים ארוכות של קיום הקשר.
הוא רק לובש צורה ופושט צורה.
לאחר שנים של קשר, המבחן הוא "מה עשית עבורי בזמן האחרון?". מה שמעיד שכל ההשקעות הישנות התפוגגו, פקעו, נעלמו, התאיידו.

tal902

New member
הגבר משלם כי זה אחד ממאפייני החיזור

וכי הנשים בקטע הזה הן עדיין עם מחשבות של לפני הספירה (תזכיר לי מה זה פמיניזם ושיווין....?)
&nbsp
אגב, הסיבות שהן כותבות שזה מעיד על קמצנות או חוסר נתינה אם הגבר לא משלם וזה פרט שחשוב להן לדעת בפגישה, ברור לך שזה חארטה בארטה.
&nbsp
אתן הסבר ותבין למה:
&nbsp
נניח אני אזרום עם הטיעון האינפנטילי שלהן שזה מעיד על נתינה וקמצנות רגשית. ואת זה הן חייבות לגלות בפגישה הראשונה עם מי שעתיד להיות בן זוגן/הבעל שלה/אבי ילדיה.
&nbsp
ובוא נגיד שהבחורה פוגשת את אותו גבר והוא ממש ממש לא לטעמה. ואין מצב שיהיה דייט שני ושהוא יהיה בן הזוג שלה
&nbsp
לכאורה במצב הזה אין ממש חשיבות אם הוא יראה מאפיין של נתינה כי זה לא משנה.
&nbsp
האם קיימת האישה שתגיד לו: תקשיב, תשלום בדייט ראשון מעיד מבחינתי על נתינה של הגבר וזה פרמטר חשוב. מכיוון שאני לא רואה מבחינתי שתהיה פגישה שנייה לפרמטר הזה אין שום חשיבות כרגע ולכן זוהי פגישה כללית בין שני אנשים זרים ואני אשלם את החלק שלי ואתה את שלך. אינך צריך להראות לי אלמנטים של אי קמצנות ו/או נתינה.
&nbsp
&nbsp
יש אישה שתעשה את זה?
זיבי..... !
:)
&nbsp
בקיצור חארטה ממולאת בבארטה.....
&nbsp

שוב שטויות. כשאני יוצאת עם מישהו ולא חושבת שיהיה המשך,

אני עושה את המקסימום להתחלק חצי חצי - כלומר, לא רק מציעה אלא ממש מתעקשת. הגברים כנראה מבינים ולכן מתעקשים בחזרה, אבל אם אני מצליחה אני משלמת חצי חצי.
אם ברור לי שיהיה המשך אז זה פחות משנה - אני מציעה לשלם חצי חצי, אבל אם הוא לא רוצה, אז אני מוותרת יותר בקלות כי בפעם הבאה אני אשלם, וכו'.

tal902

New member
את היוצא מהכלל שאינו מעיד על הכלל

תשאלי גברים כמה נשים (כולל כאלו שלא רצו שום המשך) התעקשו לשלם, וכמה לא ואפילו לא עשו תנועה לארנק ותראי את התשבות ואת המציאות העגומה.

מה בדיוק מוכיח הסקר הלא קיים הזה?

אני יכולה באותה מידה להגיד לך "תשאל גברים כמה נשים (כולל כאלו שלא רצו שום המשך) התעקשו לשלם, וכמה לא ואפילו לא עשו תנועה לארנק, ותראה שזה נדיר למדי". אז אמרתי. ואתה אמרת.
כל מה שאני אומרת זה שהטענה שלא קיימת אישה כזאת היא לא נכונה. לא רק שנשים כאלה קיימות, לפחות אחת מהן אפילו גולשת כרגע בפורום. ברור שזה אומר שהטענה שלך לא נכונה - וסביר שזה אפילו אומר שנשים כאלה לא עד כדי כך נדירות, אחרת מה כבר הסיכוי שאחת מהן במקרה תגלוש פה?

tal902

New member
איך את הופכת את העובדת והמציאות...

אני אמרתי שהיא לא קיימת? ברור שיש בחורות שמשלמות או מוציאות את הארנק. אמרתי שאחוזן מסך הבנות שיוצאות לדייט ועושות את זה (מדבר על דייט ראשון שני) הוא נמוך מאוד על גבול הבטל בשישים.
&nbsp
&nbsp

למעלה