איימר סאונד/גלעד שליט

reality i

New member
איימר סאונד/גלעד שליט

כותרת לא קלה....היום זהו היום שזכור לנו (משפחת איימר סאונד) כיום שהתחיל את הקמת הסאונד,אמיר חזר באוגוסט 03 מביקור נוסף בג'מייקה שבראש שלו משימה - להגיע למצב של וויבז כמו שהוא חווה בקינגסטון ג'מייקה. היום זהו גם יום קשה,קשה מאוד למשפחת שליט שבנם שנפל בשבי "חוגג" היום את יום הולדתו (השני במספר בשבי) , עד כה נראה שמדינת ישראל כושלת בהחזרתו,והערב מתאספים אנשים בכדי לעורר את הנושא שוב ושוב בכיכר רבין,המתנה הכי גדולה שהמדינה יכולה לקבל (אחרי ששוטרים פלסטינים חילצו קצין טועה בג'נין) היא חזרתו של גלעד שליט ! אמנם זה פחות קשור לפורום מוזיקה אבל קשה לשכוח,להתעלם ולשתוק שידוע שכל אחד אחר היה יכול להיות במקומו של גלעד...ולהיות שם למעלה מ700 יום זה לא נתפס !! יוחזר גלעד שליט לאלתר ! כאן סיימתי את הנושא הזה. הנושא השני כאמור כפי שהבנתם הוא איימר סאונד שמציינים בתקופה זו של השנה 4 שנות פעילות,מהתקופה המוקדמת במועדון הבארבי מול קהל תמידי של 500 איש בממוצע ! לסטים בילתי נשכחים בחחוה של אליק,ברזילי הישן והחדש,פסטיבל סאונדסיסטים הראשון,ערב סילווסטר 2006 בבארבי ללא אורחים מחו"ל,קלאש מול דאבוורסיב,הופעה בקרנבל נוטינג היל 2005,הופעה עם סטון לאב,סוואש אינטרנשיונל בג'מייקה 2007,ניגון עם טאריוס ריילי בברצלונה 2007,מסיבות רועשות בסלאו משה,קוזמיק צ'רלי,סופא ביט,מועדון המקסים,דאנס עצבני בעין חרוד,מאד סאטרדיי בקומפורט ועוד ועוד....מוזיקה חדשה,ספיישלים עדכנים והרבה וויבז ויחס לקהל שהגיע גם לחורים כמו הלופט ועוד... איימר סאונד תמיד מגיעים עם הרגשה של לתת לקהל משהו שהם עוד לא קיבלו....להפתיע (מגבות,משרוקיות,פלאפונים,מצתים....אתם באמת זוכרים מי היה הראשון שגרם ל500 איש להוציא פלאפונים שהמועדון חשוך,להוציא מצתים ולנופף ב400 מגבות !!) כיום הסצינה במעיין נסיגה הייתי אומר....יותר מידיי ארועים...יותר מידיי אורחים מחו"ל....יותר מידיי צפיפות בתאריכים ויותר מידיי ארועים כושלים (בקופות) לכן השנה החלטנו שב13 לספטמבר בפסטיבל הראגיי השני (באיחור של כמה שבועות מהשבוע הזה ולילה אחרי סופרסוניק האימתנים) לחגוג עם הקהל סט יוםהולדת משמח מהרגיל ובנוסף סצינת הסאונד בישראל חוגגת בארוע שמוקדש אך ורק לה אז הסיבה היא כפולה ומכופלת,להרים ארוע בין סטון לאב לסופרסוניק לפסטיבל הסאונדים נראה לא הגיוני וחסר טעם לכן קיבלנו את ההחלטה הנ"ל. איימר סאונד ממשיכים קדימה ותמיד מסתכלים רק קדימה בכדי להפתיע שוב,לפנק וכמובן לתת איכות לאנשים ודברים עם טעם אחר ! תודה לכל הקולגות,חברים,מכרים וגם שונאים שמלווים אותנו במשך השנים....כולכם חלק מאיימר סאונד וחלק מההתהוות שלו ! במשך ארבע שנים הספקנו להופיע על הבמות עם :סקסון,סטון לאב,סוואש אינטרנשיונל,סוורין סאונד,סאצ'-א-סאונד,טופ סיקרט,דיסייפלס,איק-א-מאוס,זיגי מארלי,בוג'ו בנטון,סילפורד וולקר,קרלטון ליווינגסטון,פרינס אללה,קאש מאני גילרז,טרייבז אוף קינגז,סופר סי,דיוויד רודיגן,לאקי די,טורבלנס,מנסאה סאונד,טו טאף סאונד,אשר סלקטור,צ'אקי סטאר,לון רנג'אר,סול סטריאו סאונד,פרנצ' קונקשיין סאונד,דאבוורסיב סאונד,בלוד-א-ראן סאונד,יו בראון,במבו סטשיין,קינג קונג,קפלטון ועוד... שוב תודה לכל מי שמעריך ויודע למה הסאונד הזה מסוגל !

רשומה חזקה

הודעה שכוללת מילות שמחה ומילות עצב עמוקות. אני כואב את הכאב של משפחות החטופים שרוצות את הילדים בבית. מבלי להכיר אף אחד מהם אני חש את הכאב בכל עצם בגוף. לשמוע על אירוע כזה שנה שעברה כחייל שרק התגייס לפני כמה חודשים היה בשבילי שוק גדול, ועם הזמן כשכלום לא קורה עם זה, הכמיהה לאיזשהו שינוי רק גוברת. מקווה שנזכה לראות עד היום הולדת הבא של גלעד את שלושת החטופים בבית סוף סוף. לA MAR סאונד, מהסאונדים האהובים עלי בארץ, אני אאחל המון מזל טוב, הרשימה שפירסמת ריאליטי, פתאום קולטים עם כמה אנשים הופעתם וזה עוד לא הכל, וזה פשוט לא נתפס! מדהים ראסטה! נקווה ששנה הבאה נחגוג כאן יום הולדת משותף של A MAR ושל גלעד, כשהוא בבית עם המשפחה המקסימה שלו. BLESS

Ras Or

New member
Damn יש שם כמה שמות נייססס

ושגלעד שליט יחזור בהקדם האפשרי! מדינת ישראל שתתבייש כל הבוםבוקלאט שיושבים בעניבות בכנסת ראס.

xXx Shiraz xXx

New member
כל הFUSS הזה סביבו, הוא גם ככה כבר מזמן

עצמות בלבד. החטיפות לא היו שוות את המלחמה שבאה אחריהן.

Nechi Nech

New member
"הוא גם ככה כבר מזמן עצמות בלבד."

תגידי מה עובר עלייך? מה זה הדיבורים האלה?

xXx Shiraz xXx

New member
עזוב זה נושא שמעצבן אותי, לא כדאי לפתוח את זה

בפורום הזה, תרתי משמע.

Nechi Nech

New member
אם זה נושא שמעצבן אותך, ולא כדאי לפתוח את זה

אז אל תעירי הערות כאלו מלכתחילה.

ב ז ו ק ה

New member
תקראי שוב את מה שכתבת...

ותחשבי האם היית צריכה לכתוב כזה דבר או לא. אין צורך שתגיבי להודעה הזו.

xXx Shiraz xXx

New member
טוב חלאס!

דעה שלי ואני מניחה שאני במיעוט, סגרתי אותה במשפט וחצי ואין צורך להרחיב בנושא. ואני לא רואה מה פסול בלהביע את דעתי, במיוחד שעידנתי אותה עד כדי גיחוך. ועכשיו ביי.

K C

New member
ערך הנשמה גדול מדי למדידה

לשם מה אנחנו נלחמים אם לא בשביל אחינו, אחיותינו, דור ההמשך וזכות הקיום

RasPazG

New member
אני בספק אם שליט רואה עכשיו את ממשלת ישראל

בתור אחיו ואחיותיו......אותו דבר לגבי כל החיילים השבויים שנאלצים לחיות מחוץ לגדרות המדינה.... ועכשיו שאני חייל (לצערי) אני רק מבין בהרבה יותר כמה מזניחים את השבויים... אומרים שבכל ישיבת ממשלה אולמרט מדבר על העניין.....מה שאני בטוח בו זה שאולי הוא זורק איזו מילה-שתיים בשביל לסמן על הנושא וי והוא ממשיך ישר בנושאים שיותר מעניינים אותו (התיק הפלילי שלו, הבעיות עם מבקר המדינה והסכנה להמשך שלטונו....) idiot ting dat fe real! ועכשיו פרץ נזכר להגיד שהוא עשה טעות שהוא לקח את תיק הביטחון......מה לעשות...הוא לא ממש איש צבא בכיר ..... בומבוקלאאט תאמינו לי בתור אחד שרואה מה הולך בצבא מבפנים..הצבא שלנו מסריח ומעטים מאוד הם הקצינים שיש להם ראש על הכתפיים ויודעים לקחת אחריות על המעשים שלהם... פלא שיש אחוזי השתמטות כאלה?! המדינה צריכה לעשות ריאליטי צ'ק ולבדוק מה באמת קורה בפועל ולתקן את זה ועד שזה יקרה אני מאמין שאני אהיה כבר אחרי המון שנות אזרחות... איפה הזמנים שאנשים היו גאים להיות לוחמים? הזמנים שאנשים לא ידעו מה זה להיות ג'ובניק? הזמנים שלקב"נים הצבאיים היו מגיעים 2-3 אנשים ביום?!?!?! בומבוקלאאט שלא יספרו לכם סיפורים (ואני מדבר על אלה שלפני גיוס..) הצבא מפקיר את רוב(!) חייליו ולא ממש מצליח להעלות מוטיבציה בקרב אלו שכן רוצים לתרום... ראסקלאאט

DuBsYs

New member
לא פספסת קצת את העניין?

רגאיי מדבר על שלום ואחווה, על אהבה, על אחדות. קרבי זה לא ההפך מכל הדברים האלה? בחתימה שלך כתוב "Bun Dem Babylon" בבילון זה לא כל הפוליטיקאים וגנרלים ששולחים את החיילים למלחמות מטופשות וחסרות כל הגיון? איך אמרו חכמים: war is not the answer, only love can conquer

../images/Emo45.gif

חלאס להתווכח פוליטיקה, אתם יודעים כמה פורומים של תפוז יש בשביל זה? אני מאמין שכולנו נסכים שאנחנו רוצים את החטופים כאן בבית לא? מה כל השאר משנה כשהם לא כאן?? יוחזרו הבנים הביתה ויפה שעה אחת קודם!!!!!!!

למעלה