איך בוחרים עם מי לבגוד?

נכון, קשה,

אפילו אני, שנדמה לי שאני מבין באנשים, נפלתי על אחת שלא ידעה לקבל "לא" ברוח ספורטיבית. והרושם שלי הוא שבפורום (ואולי באינטרנט בכלל) מסתובבים לא מעט אנשים כאלה. מכאלה צריך להזהר מאוד, במיוחד מי שלא רוצה שההשתעשעויות שלו מהצד לא ייחפשו. כל היתר זה כבר עניין של טעם אישי.

דנדנית10

New member
חחח תראה לי אישה אחת שמקבלת לא ברוח ספורטיבית

זה נקרא להיות לא נורמטיבית? כי אם כן- אז אוהו, אני מאוד לא נורמטיבית. מי שאומר לי לא מצטער על זה שהוא נולד. חחחחח

אני לא מדבר על הבעת אכזבה ועגמת נפש

שמזה אי אפשר תמיד להימנע, כמה שלא תנסה לרכך ולעדן את המסר. אני מדבר על מקרה שמישהי מתחילה להתקשר בשעות הערב כדי לצעוק, להגיע למקום העבודה ולעשות פדיחות.... בקיצור לא נעים. עבדכם הנאמן הצליח להסתבך פעם אחת עם פסיכית כזאת. מישהי שאחרי פגישה אחת שאחריה לא רציתי להמשיך החליטה לנקום. לקח לי חודשים להפטר מהכולירה הזאת ואז למדתי לכבות את הסלולרי כשאני בבית. האמת שסטטיסטית יש הרבה יותר גברים כאלה מנשים, ועל מקרה יחיד שחוויתי אישה כזאת אני מכיר די מקרוב כמה וכמה מקרים שגברים עשו טרור לנשים שאמרו להם "לא". עם אנשים נורמטיביים יותר קל כי להם אפשר להסביר בצורה מתורבתת את הנזקים שיספגו אם לא יירגעו ובד"כ אפשר לסיים את העניין ללא צורך לממש את האיום. לכן לדעתי חשוב ביותר לזהות את הפסיכים כבר בשלב המוקדם, עוד לפני שנפגשתם. יווווו, מפחידה את...

זה באמת מסובך

המבחר עצום ותמיד תתעורר המחשבה..אולי יש מישהו מתאים יותר... לי למשל יש בעיה רצינית בקבלת החלטות ולכן אני יושב על הגדר...

Manspresso

New member
המבחר הוא עצום

גם פה וגם בחוץ...צריך רק ליזום לפעמים... באופן אישי, בעולם ה״אמיתי״, אני לא אזום, ולו בגלל התדמית וכל מה שנובע מהסטטוס ״נשוי״...גם בצד שלי וגם בצד שלה... זה היופי במקום כזה כמו פה...

haze73

New member

מעמידים אותם עירומים בשורות, ממיינים לפי אורך ועובי. לבסוף, יוצרים משוואה עם נעלם אחד - ובוחרים את התוצאה המכאיבה ביותר.

r and a

New member
מתמסרים>מתכתבים>מדברים>מתאמים ציפיות

נפגשים מדברים שוב> אם מתאים מזדיינים כאילו אין מחר
וחוזר חלילה
אפרופו...ברוכה הבאה בהצלחה ורק טוב

נרקיס נ

New member
נראה לך...

שאחרי מה שהיא כתבה יש מצב שהמעטפה שלה לא כתומה עם איזה מספר דו ספרתי?

למעלה