איך בוחרים עם מי לבגוד?

זה יותר פשוט מפשוט...

את יכולה לשלוח לי מסר(במידה ואת כוסית ומחזיקה מעמד בסשן של זיונים שנמשך 8 שעות ),דרמה לא תהיה , בקשר למתח/פנטזיה/אקשן/קומדיה זה סיפור אחר.... או לבחור ב אופציה ב' להעלות תמונה שמבליטה את נתונייך החזקים והבולטים. ולחכות שיבחרו אותך,במקום לבחור אחרים . באופן אישי הייתי הולך על א ' כי באופציה ב ' סביר להניח שיפנו מלאנטה חרמנים וסוטים .
אבל אני לא נייטרלי. שמחתי לעזור ברוך הבא ובהצלחה.

פאטושה

New member
שמים סרט על העיניים ככה -

מסתובבים מהר מהר 15 סיבובים לצד ימין ואחר כך 15 סיבובים מהירים כמובן לצד שמאל עוצרים מושיטים ידים קדימה ומתחילים לרוץ הראשון שאת נתקלת בו (מקווה שלא יצא בה) מורידים לו בגדים ויאללה , לחגיגה . דרמות...אם אישתו לאט לידו לא יהיו... ועכשיו ברצינות
לא יודעת אם השאלה שלך רצינית או לא אבל לבחור מישהו זה לא משהו ראציונלי , ככה אני חושבת זה משהו שלוקח קצת זמן , עד שמכירים את הבן אדם ממש כמו שכתבו פה , כמו שמכירים חברה / מכר וכו' אחד כל פעם נראה לי מספיק לא?! או שאחד לדיבורים ואחד למיטה ? בכל מקרה זה לא משהו שבוחרים בו ע"י סיבוב כפתור , הדברים צריכים "להתבשל" ושיבוא אותו גבר , הוא יבוא ואת תדעי אז את יכולה להוריד את הכיסוי עיניים שבוע טוב

בא לי10

New member
ואם אחרי כל הסיבובים האלה

נתקלים בגבר רווק, מה עושים? הגיע הזמן לעדכן, לא?

הבוס

New member
עושים אנ דנ דינו

ומודואים שהוא לא מחובר להוט גם כי דרמות טובות יש ב YES וגם כי מהוט אי אפשר להתנתק... בהצלחה

מאוהב ברעיון

Well-known member
איך בוחרים?

יעני כולם יעמדו בשורה לכבוד הגברת ששתתה מהמים הסגולים והיא תבחר... לבחור אחד, לבחור שניים....יש מבחר.... מסכנה, כל כך מבולבלת, אוי אוי אוי (אייקון של סופק כפיים) הרשי נא לי לגחגחחחחח בהצלחה במיון, בסינון ובזיון. אה, וגם במינון.

אני לא

מבינה למה ההתלבטות? בוחנים את כולםםם, כל מי שיציע לך, ובוחרים את הטוב מביניהם. תשתדלי לקצר את שלב המיון, לפני שיתפסו לך את הגבר המיוחל. כדי לוודא שלא תהיינה דרמות מיותרות, תלכי לכל מיני קוראות בקפה/שוקו/מכשפות/מפענחים דרך האישון/הריסים/ציפורניים וכו'. בהצלחה

loverseek

New member
מישהו שכיף לך איתו ושיהיה זמין

זמין = גר / עובד בסביבה ובזמן בו את יכולה להפגש. לא ריאלי לבגוד עם מישהו שאת בחיפה והוא בב"ש.

מניסיון אישי ומניסיונן של כמה מהאקסיות שלי

אם את רוצה להכנס לקשר אינטימי מסוג כזה או אחר עם מישהו או מישהם או מישהו ומישהי או כל קונסטלציה אחרת, קודם הכי טוב שתבדקי טוב טוב אם יש לך עסק עם אנשים שפויים ונורמטיביים. אחר כך כל היתר - זה מה את רוצה בשבילך, מה מגרה אותך, מה ומי מדליק אותך וכדומה.

למעלה