איך בוחרים עם מי לבגוד?

dvash

New member

דנדנית10

New member
האמת.. שעבורי כן

מי שאני מכירה ונשוי הוא מחוץ לתחום עד שהוא לא מבהיר לי בצורה שלא משתמעת לשתי פנים אחרת. לא יעלה בדעתי להתחיל איתו. מאיפה התעוזה לזה בכלל? זו חוצפה לדעתי. אבל כנראה שאני היוצאת דופן...

Manspresso

New member
מסכים לחלוטין

עם הגישה... נכון שהמעז מנצח...אבל...יש מקומות בחיים שלדעתי צריך להעיז קצת פחות ולו בכדי לא להרוס את מה שמסביב...

bartzvi

New member
תראי...אם אני אגיד שזה לא צירוף מקרים...

זה יראה כאילו אני מלקק לך
אבל, התחושות הראשוניות שלך מוכרות לי מאוד. העיניים רצות למעלה ולמטה על הקישורים והפוסטים....לדעתי כבר יש לי מספר למשקפיים
האנרגיות הן גדולות... השקעת הזמן היא עצומה... אנשים פה יעצו לי לשחרר, לזרום, להיות פחות לחוץ וממוקד מטרה - זו לא עצה רעה. מצד שני, הרצון לחום אנושי וקרבה מיידית קצת מקשים על השיחרור...אני יודע מה את חשה. אין פיתרון אחד, קסום... תאלצי לסמוך על האינטואיציה שלך הרבה, לפחות לפגישה הראשונה...

bartzvi

New member
כן ..אני מבין בהחלט

זה שואב אותך ....מכלה את האנרגיות ...ממקד את תשומת הלב ... עד איזה גבול אפשר לשאול שאלות אישיות ?

דנדנית10

New member
למה הסמיילי העצוב?

אתה בטח עם אותה בעיה כמוני, לא? תיבה מפוצצת. שמע, לא חשבתי שלהיות נשואה זה כ"כ נחשק. אני לא עומדת בקצב.. גם אתה נשוי?

bartzvi

New member
הסמיילי העצוב זה בגלל שנאלצת לעבור

את כל הדואר זבל על מנת להגיע אלי. כן, גם אני נשוי. איך ההתרשמות עד עתה? נשווה ?

דנדנית10

New member
בוא נגיד שאני שוקלת לעבור לצד השני

ואני לא אכביר במילים... מה אצלך? עם נשים זה בטח תענוג לא?

bartzvi

New member
זה מאוד מבלבל....

את לא תעברי לצד השני....רק צריך להפעיל סינון..מי בוטה לך מידי? לא יודע מה עוד הקריטריונים וההעדפות שלך. עם נשים זה אותו הדבר ....צריך לדעת לברור מי רצינית, מי סתם טיזרית, מי הפה שלה גדול מהלב שלה
בשבילי האשה שאהיה איתה צריכה בראש וראשונה לעניין אותי פחות לחרמן אותי, אצלי זה מגיע אחרי העניין ובעקבותיו. אבל, מי אני שאחלק לך עצות, אנחנו נכנסנו הנה יחד ואנחנו עוברים יחד את אותם התלבטויות והתחבטויות. אני שמח כשאת משתפת אותי .....באמת.

דנדנית10

New member
אז זהו, אין לי הרבה כוח להשקיע בזה.

מי בוטה לי מדיי? מישהו שכתב לי fuck you למשל.. מה זה החוסר תרבות הזה? אני חייבת למישהו משהו? אני רק מקווה שאני מקבלת את ההחלטות הנכונות. לא הסכמתי להתפשר או להוליך שולל (גם כשזה נראה לי מפתה- חתיך עולמי רוצה לרדת לי ואני רק צריכה לומר לו שאולי גם אני ארד לו- דבר שלא יקרה גם בעוד מליון שנה). אמרתי בדיוק מה אני רוצה והצגתי גישה של "take it or leave it". לא נכנסתי לכאן כדי להתפשר. חוץ מזה אני יוצאת מנק' הנחה שכל עוד אני צעירה ויפה גם אין שום סיבה שאתפשר. כשנזדקן- נתפשר. אגב, אני קיבלתי את הרושם מכמה הודעות שלך שאתה לא ממש זהיר וקצת יהיר. אולי זה מרתיע חלק מהבנות ה"מעניינות" שאותן אתה באמת רוצה להשיג (שאלה רטורית)? אומרים שמים שקטים חודרים עמוק.

bartzvi

New member
אני ?

יהיר ולא זהיר ? ...את צודקת ....לפחות בדבר אחד, אני לא זהיר. עשיתי פה כמה טעויות קריטיות שסיבכו אותי קצת. אני אהיה איתך גלוי לחלוטין ...סה"כ אנחנו די באותן פז"מ
המעניינות, כמו שקראת להן, מעניינות אותי הרבה פחות. הן מקבלות עשרות מסרים ביום, בשביל רובן זה רק משחק מענג של רדוף אחרי העכבר . מה שמפחיד אותי זה שאני אהיה בסופו של דבר כמעט כמוהם. זה לא שהן לא איכותיות ....להיפך, יש כאן כאלה שפשוט יכולות להתנסח ולדבר בצורה מדהימה. ה"עודף ניסיון" שלהן מטריד אותי. אני מקווה שאני לא מטריד אותך, ברור לי שאת ה"בחורה החדשה" וכל תשומת הלב אליך. אני לא רוצה להיות אחד מתוך .....אני רוצה להיות ה- אחד. אני אוהב לחלוק דברים, לדבר, להקשיב ושישמעו אותי ....את הרבה כאן - זה בכלל מרתיע. איך הסקת את כל הדברים הללו לגביי ?

dvash

New member
זהירות! חפיר עמוק

יא-אללה שלך! לא נמאס לך לירות לכל הכיוונים? כמה תחמושת אתה מבזבז, לא שמעת על המיתון? וסתם מתוך סקרנות, מה הבעיה שלך עם "עודף נסיון"?

דנדנית10

New member
סתם מרפרוף קליל בפורום..

ככה מצטייר. אולי אני טועה. זה יישמע אולי תמים אבל לא ביקשתי לקבל כ"כ הרבה הודעות, סה"כ באמת שאלתי שאלה בתור שאלה ולא כהזמנה להציף לי את המייל. חשבתי שבמקרה הטוב אולי שניים שלושה יציגו את עצמם (בצורה תרבותית!) ונראה איך הולך. לא חשבתי שזה יהיה כזה פרוייקט! לעומת זאת, אתה לדעתי יותר מתערבב פה עם האנשים וגם שם תמונות ולכן אולי זה מושך יותר אש. אותי אישית זה לא מעניין להתחבר עם האנשים כאן. אולי אפילו עדיף שלא. ב"מעניינות" התכוונתי, דווקא לא המנוסות. אלא לאלה שרציניות. לדעתי מי שרצינית תדבר פחות (פחות דיבורים- יותר מעשים חחח). זו התחושה שלי לגבי הגברים, אולי זה תקף גם לנשים. סתם משתפת אותך מההתרשמות שלי
בקיצור, עמיתי לפז"מ... עד מתי דצמבר 2012???

bartzvi

New member
את לא טועה

מריפרוף כאן בהחלט זו התמונה שתעלה ... כולם פה יושבים שנים וחודשים בפורום ....חשבתי שאולי משיכת אש תעזור לתפוס את המקום שלי פה. פעם זה עזר ופעם.....לא
הוותיקים לא אוהבים שמושכים מהם תשומת לב ... אני לא רוצה להתערבב פה יותר מידי...אני מחפש מישהי אחת.....בלבד. לא מעניין אותי להחליף כל שני וחמישי .....אני רוצה לדעת שאת הריגוש שבעניין הזה אני חש ומשתף רק אשה אחת. כשאני חושב על זה ....חחחחח .....את ואני מדברים יותר ממה שאני מדבר פה עם כל אחת אחרת (מבחינת מס' מילים להודעה....אני לא מדבר על זריקת הערות מתחכמות). היית מעוניינת לנסות לפצח יחד את זה ?

אין

ערובה לכך שלא יהיו דרמות אבל כן אפשר לצמצם את הסיכון לכך ע"י אינטואיציה אישית.

למעלה