אינני מונוגמי

ועובדה שחיים כאלה קיימים וממש לא כולם משתעממים מהם.

אחרי יותר מ-25 שנה אני לא מרגישה אפילו בדל של שיעמום, וזאת בלי שום בגידות או אפילו מחשבות על בגידה.

לא, אני לא. לא חסרים סביבי אנשים כמוני.

בסופו של דבר, לאנשים יש נטייה להתחבר עם הדומים להם. נכון שלא תמיד ולא ב-100%, אבל נטייה בהחלט יש.

גברת ע

New member
אז כל אחד צריך לעשות מה שהוא רוצה בלי לחשוב

על מישהו אחר שאולי לכאורה חשוב להם ויכול להפגע?
הבחור שפתח את הפוסט ימשיך לעשות מה שבא לו בלי לחשוב על זה שאישתו והילדים שלו שלכאורה הוא אוהב אותם, יפגעו?

נדמה לי שאתה מתבלבל בין "מחיר" ללגיטימציה

זה שמשלמים מחיר על פשע, ע"ע עונש, לא נותן לגיטימציה למעשה.

חזקוש

New member
כשריונר בדימוס אני לעדכן אותך שפגז של תותח לא כ"כ מהיר.

מהירות לוע של פגז ח"ש שהוא הכי מהיר, יהיה רק כ 970 מטר לשנייה.
טיל נ"מ מהיר הרבה יותר, יש כאלו שמגיעים ל מעל 3 מאך.
יש טילים רוסים של 6 מאך.

לא השתכנעתי

970 מטר לשניה זה בערך 3,500 קמ"ש, 3 מאך זאת לא מהירות קבועה כי הקול נע במהירות שונה בהתאם לצפיפות האוויר והטמפ' אבל זה בערך 3,600 קמ"ש בגובה פני הים בטמ"פ של 18 מעלות. לא יודעת, בתנאים מסויימים 3 מאך עשוי להיות מעט יותר מהיר אבל לא הבדל גדול. סורי, לא השתכנעתי.

חזקוש

New member
3 מאך (1029מ"ש) אלו הטילים הישנים ביותר. SA-300 קרוב ל 7 מאך

גם מהירות לוע הפגז הרשומה, היא המקסימלית ותלוייה במזג אויר וצפיפותו.
גם בכמה פגזים נורו מהתותח כמה התחמם וכמה שחוק.
כל טיל נ"מ אפילו ישן מהיר יותר גם אם הישנים בקצת.

בנימה לא שיפוטית

מבלי לחזור על דבריי הקודמים, רציתי לומר ש-
יש בזה משהו קצת עצוב שגבר בוגר ובשל, מחפש וגם מוצא רומנים קצרים מן הצד.
יתכן שפותח השרשור אכן איננו מונוגמי, או שהוא מונוגמי בקשר בלתי מוצלח והוא איכשהו משפץ את הקשר ברומנים קצרים מן הצד ומשכנע את עצמו שהוא איננו מונוגמי.
איך שלא יהיה, אני מרגיש מן תחושה משונה של אי נחת מהסיפור הזה.
יתכן שלא הייתי מרגיש כך אם היה מדובר על גבר פנוי שמנהל כמה קשרים במקביל, אבל גבר נשוי שאמור להיות מונוגמי וכנראה גם משקר / מכחיש / מסתיר את קשריו האחרים, והכל כדי לשמור על שלום בית, יש בזה משהו מעט עצוב ומעציב.

אני שואל את עצמי איך אישה הייתה מתנהגת במצב כזה.
נשים בוגדניות / פוליאמוריות לעתים נצמדות לקשר נישואים קלוקל מתוך תלות כלכלית וחרדה מפני גילוי האמת, רצון לדיור משובח באזור יוקרתי, רצון לקבל פרנסה ולא לעבוד.
נשים אחרות שהן כביכול עצמאיות פמיניסטיות, מטיחות לבעל שלהן את קיומו של הרומן האחר ששורר בהווה, או שכבר הסתיים מזמן, והכל כדי להשפיל את הבעל ולהסב לו מרמור שידחק בו לסיים את הנישואים. הן כאילו מרגישות "זכאיות למשהו יותר טוב".
גברים, פטורים מכל זה. גבר שאיננו רוצה בנישואים משעממים, יכול לסיים אותם בהקדם. לא צריך הצגות, לא צריך שקרים, לא צריך לפגוע ברגשות האישה ולהסב לה מרמור וכו'. אלא אם כן שוררת בלבו של הגבר מן הנחה מקדמית שהוא לעולם ימצא משהו טוב יותר.
פותח השרשור משיקוליו בכל זאת מחזיק בחבל בשתי קצותיו, אוחז גם בזה וגם בזה, והכל בהסתר, בהכחשה, במורא שמא ייוודע לאשתו ( האם הבנתי נכון?).
כמו לחיות בשקר... וזה כאמור מצער, אותי לפחות.

לעניין הדיבור על "בגידה", אני לא מאמין במכבסת מילים.
אם מדובר בניאוף / מעשה זנות מחוץ לנישואים / ביחסי מין מלאים או חלקיים שנעשים בסתר- זו בגידה, זו מרמה, זו הונאה, זו תרמית.
מעשים ברוח כזו, אינם עקביים עם מה שאני קורא לו "אהבה".

גברת ע

New member
נראה לי שנשים הן לא בדיוק הדבר האהוב עליך

שנאת נשים היוש
או שאולי זה מתוך מרמור עצמי והרגשת נחיתות שלך שאתה צריך להשליך על אחרות כדי להרגיש את עצמך טוב יותר?
&nbsp

&nbsp
אתה מצחיק אתה
&nbsp

&nbsp

חזקוש

New member
מן סוג של תופעת הטהרנות

טהרנות
האידאה של המושלם,
אלא שזה לא עובד כך בחיים בשום מקום.
לא אצלהם ולא בשום מקום בעולם חיי המציאות.
טהרנות היא אידיאה של אשלייה.
אלא שבדרך בפועל תגרום להרבה עוולות עד זוועות.

גברת ע

New member
לגיטימי להרגיש שאתה גבר של כמה נשים ולא רק של אישתך

פחות לגיטימי בעיני השקר שאתה מספר לאישתך (ולעצמך) כדי להמנע מלקרוא לזה בגידה.

אתה רוצה נישואים פתוחים?
בית אישה ילדים אבל אופציה להז***ן מהצד גם? סבבה, תשב עם אישתך תפתחו את הנישואים.
רק אל תשכח לקחת בחשבון שגם היא יכולה לצאת ולהז***ן מהצד ולנהל רומנים.

איך זה יגרום לך להרגיש שאישתך נהנית מהצד עם גברים אחרים? יפריע לך? לא יפריע לך?

יש בעולם אנשים.....

אני לא אומר שפותח השרשור הוא אחד כזה, אבל יש בעולם גם אנשים עם פאק באמינות, פגם ביושרה.
הם יכולים למשוך שקרים ולהכחיש אמיתות למשך חיים שלמים. וזה לא יפריע להם בתפקוד היומיומי בכלל בכלל.

Mind Full Ness

New member
הכלל הוא פשוט מאוד

אם תדע שאישתך מנהלת רומנים מאחורי גבך וזה בסדר
הגעתם למצב אידיאלי בנישואים שלכם.
&nbsp
אם לא תחשב מסלול מחדש!

tomasth

New member
אם אשתך לא יודעת ומעשה זה פגע באמון שלה , זו ההגדרה המילונית

והמקובלת עבור בגידה.
&nbsp
מילא שאתה בוגד , מילא שאתה לא רוצה לקרא לעצמך בוגד ; אבל לטעון נגד ההגדרה המילונית המקובלת של המילה ? זה כבר עלבון ובגידה בקוראים את מה שכתבת.

למעלה