אל תכעסו עליי

karnity

New member
התערבות החברה...

האם את טוענת שזה לגיטימי שהחברה תתערב בענייני ובבחירותיי כיוון שאני חלק ממנה? גם אני, כשאני רואה משפחות עם ילדים מצטיירת לי תמונה איומה! אבל לא מתוך שלילת הלגיטימציה של קיומם אלא כיוון שלי באופן אישי זה נראה כמו סיוט! אבל יחד עם זאת אני מקבלת את זה שטוב להם עם עצמם ... אני לא שוללת את הצד השני כדי להצדיק את הבחירה שלי... אני בכלל לא חושבת שאני צריכה להביא צידוקים על הבחירה...

בוודאי שאת שוללת

תסתכלי על הודעת הפתיחה שלך עם ה"מכתב המצחיק" שקיבלת במייל. זה מכתב שבא לצחוק על צורת חיים שונה בכדי להרגיש יותר טוב עם הבחירה שלך, במקרה הזה.

karnity

New member
אז כנראה שלא הסברתי את עצמי....

את ה"מכתב המצחיק" הבאתי כדי להצחיק... גם אנשים שיש להם ילדים צחקו ממנו.. וקצת הומור לא הזיק לאף אחד... במקרה הזה, ה"מאמר" הקטן הזה רלוונטי לנושא.... אין לי צורך לצחוק על אחרים כדי להרגיש יותר טוב עם עצמי והבחירה שלי... חבל לי שאת מקטלגת אותי ככזו...

ליטל ו

New member
נכון, החברה מאד מציקה להרבה אנשים.

אני בטוחה שיש פורום שבו אפשר להתלונן על הצד ההוא של החברה, הצד שמציק להורים, ולקבל בו תמיכה - וטוב שכך. ואני מבקשת שלא תכלילי. אני ליטל, יש לי דעות ספציפיות, והן שלי. לא יצאתי נגד ילדים או נגד הורים. אבל כן, לפעמים קבוצות, בעיקר בהתגבשות, מוצאות לנכון לשלול את הצד השני כדי למצוא את הזהות של עצמן. קורה. קטע תהליכי. אם זה מפריע לך, אולי כדאי שלא תהיי כאן. עד כמה שידוע לי, לפחות, אף אחד מכאן לא בא אלייך (איפה שזה לא יהיה) כדי לומר לך לשקול מחדש את הבחירות שלך.

הערה למנהלת הפורום ../images/Emo36.gif

יש לך פורום חדש וברכות. מה גם שאת נשמעת בחורה מאוזנת ושקולה. אז ממש חבל שתבני לך פורום מלא בנערות או בחורות שהן בנות 20+ .זהו לא פורום מייצג. גם אני בגיל 20 לא רציתי ילדים. צודקות...עשור שנות העשרים הוא עשור נהדר להבשלה פנימית ולחוויות אגוצנטריות. כשאני קוראת את אחת המשתתפות(בת 21) מספרת שאינה רוצה ילדים כדי שלא להשחית את הגוף שלה,אני לא יודעת אם לגחך או להתבאס או מה... מנהלת,אילו המשתתפות שאת רוצה כאן? אילו ההגיגים הפילוסופים הנעלים שיכתבו כאן תחת שרביטך?המממממ.... באמת שלא מבינה איך תפוז נותנים במה לכל הרבה בולשיט תחת קורת גג אחת. מוגש לך כחומר למחשבה.

karnity

New member
שוב...ריוונסרה...

הפורום לא אמור לייצג שוב דבר! הפורום הוא מקום להתבטא...ואם בת 20 רוצה להתבטא כאן - זכותה ולא משנה מה את חושבת עליה ומה את חושבת שהיא צריכה לעשות בשנות ה-20 שלה... לכנות את הדברים שנאמרים כאן כ"בולשיט" זו התנשאות! ושוב את עושה זאת... שוב.. אני מבקשת להימנע מכך...

ברור שזה בולשיט

ולא רק בולשיט אלא גם חוסר בידע. חבל שבחורה שראתה רק את אמא שלה ואולי דודה כדוגמאות להריון ולידה מחליטה על סמך זה שאצל כולם זה ככה. בהריון לא חייבים להשמין(לראיה, אני שוקלת 48 קילו אחרי שני הריונות) לא מאבדים ויטמינים אם לוקחים ויטמינים ואוכלים תזונה טובה לא חיבים להחתך בלידה. זה תלוי איפה ועם מי יולדים. אחרי שתי לידות הואגינה שלי נשארה בדיוק באותה צורה. אם עושים יוגה והתעמלות אין סיבה שזה יקרה. אז אם את בתור מנהלת פורום בוחרת שלא להעיר על אינפורמציה לא נכונה-כנראה שככה גם תהיה רמת הפורום שלך. וחבל שלא בחרת להתייחס להערותיי הבונות.

karnity

New member
אני לא חושבת שתפקידי הוא...

להעיר על אינפורמציה לא נכונה... ואני גם לא יכולה... אני לא מבינה דבר וחצי דבר שקשור בהריון ולידה ולא מתיימרת להבין... הפורום הזה הוא לא המקום לדבר על הריון ולידה ...

אז אם ככה

נא העירי זאת למשתתפות שמעלות את נושא ההריון והלידה. ובוודאי שתפקידך הוא להעיר על אינפורמציה לא נכונה. בשביל זה את המנהלת.

ליטל ו

New member
אוקיי, אז עוד הערה.

בפורומים אחרים, מוחקים הודעות של טרולים ( = אנשים שבאים כדי לריב). מנהלת הפורום הזה, מסתבר, נחמדה ומוכנה לתת במה לדעות מגוונות גם במחיר יצירת מקום בטוח לאנשים שלמענם הפורום קיים. אני מציעה שתקחי לתשומת לב ותתיחסי באופן מכבד יותר אל האנשים שזה הבית שלהם.

Mירב

New member
אוי ממש חשבתי את אותו הדבר!!!

אני לא מבינה למה חצי מההודעות פה לא נמחקות. כאילו, בפורומים אחרים אף אחד לא מרגיש צורך להצטדק ולריב ולעמוד על זכותו לקיים ולהשתתף בפורום. זו פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה. אולי מספיק

karnity

New member
ללא כעס... אולי רק קצת ../images/Emo8.gif

מיקשו2 יקרה, ראשית, אסביר מה חשיבותו ומטרתו של הפורום - כמו כל פורום אחר הוא קיים כדי להוות מקום מפגש לאנשים שרוצים לדבר... ובעיקר לדבר על נושאים שמעסיקים אותם... כפי שאני לא תוהה על הצורך בקיומו של פורום בנושא "בריטני ספירס"... אני לא חושבת שאף אחד אחר יכול לפקפק בחשיבות של הפורום הזה... איזה סוג של תמיכה את שואלת... הפורום יהיה מקום של תמיכה למשל, לאישה שאמא שלה/סבתא שלה/חמותה "עושות לה את המוות" בעניין זה... וזה המקום שבו היא תקבל חיזוקים ממשתתפות הפורום... אבל מטרת הפורום היא לא רק תמיכה... כפי שכבר אמרתי, זה מקום לדבר.. ככה זה... כפי שאת רוצה לדבר עם נשים כמוך, שרוצות ילדים...או (אני מקווה בשבילך) לדבר עם נשים על ההריון הלידה החיתולים וכל השאר... ואת יכולה "להאמין" לנו או לא ... זו בחירה שלך.. ואתייחס לדבר נוסף בדברייך..- אני מצטטת "...שאוהבות את עצמן יותר מהכל.." לי זה נשמע קצת כמו ביקורת ואם כך..אז קצת מכעיס... מי קבע שאני לא מוכנה להקריב למען הזולת? מי קבע שלאהוב את עצמך זה רע? האם את מכירה אותי ויודעת מה אני עושה בשעות הפנאי שלי? מאיפה את יודעת שאני לא עושה למען הזולת? האם בזה שאני לא רוצה ילדים את יכולה להגדיר אותי? ועוד להגדיר אותי כאדם אגואיסטי?

123neni

New member
QWEENMAGIC וכולן.

את מאוד מאוד צעירה. מה לעשות. את כותבת דברים שאת לא מבינה ולו מעט בהם. אם מבחינה חיצונית - את צריכה לראות איך אני נראית אחרי לידה. לא שמנה ולא נעליים. הלוואי על הרבה גוף כזה בלי לידות... העובר לוקח את כל הויטמינים לאם - זה נשמע כמו סרט של הנוסע השמיני. תחקרי קצת, תקראי, תשאלי. הוואגינה מתרחבת - 6 שבועות אחרי הלידה, בביקור אצל הרופא, הוא ציין באזני שיש לי נרתיק כמו של בתולה... טוב, אני מרגישה שצריכה להצטדק בפני ילדה. נשים יקרות, דיברתן כאן הרבה על נתינה. ואתן צודקות. יכול להיות שישנן נשים שלא מסוגלות לתת לאחרים כלום. ולא רק לאחרים, אלא לעצמן. מי שלא יודעת לתת לעצמה חיים טובים, בטח שלא יודעת לתת לאחרים. אני תוהה על גילן של המשתתפות כאן בפורום. מרגישה שזה מין יציאה כזו מהארון שלכן. צאו נא, בנות יקרות. טעם החיים עובר לכן מתחת לאף. מישהו פעם אמר לי, שבסוף כל שנה, צריך להסתכל אחרוה על השנה שעברה, ואם יש לנו משהו לבכות ממנו, או משמחה או מעצב, סימן שהיתה שנה טובה. תנסו להסתכל קדימה, על שנות השישים-שבעים שלכן. אני רק חוששת, שתמצאו את עצמכן, חזקות ועצמאיות ובעלות עקרונות של ברזל, אבל ללא הרבה סיבות לבכות עליהן, לטוב או לרע. ובעצם, מה עשיתן כל החיים? נלחמתן על עקרונות, למרות שאולי כבר ממזמן רציתן "להיכנע", ולהרגיש ולו במעט את טעם החיים ולחוות שיאי רגשות שאתן לא מתארות לעצמכן בכלל שקיימים. למה נכנסתי לכאן, למה אני כותבת לכן. לא יודעת. קצת כואב לי לראות שנוצר פורום במיוחד בשביל זה, ושבנות מטיפות ומצטדקות. אני חוזרת בשמחה לפורום של אותן נשים, שמה שמעניין אותן בחיים זה רק נזלת...

הרשי לי לתקן אתך

אשה יקרה שמתנסחת כל כך יפה לא רק נזלת גם סירופ נגד שיעול ואולי משהו על הדרך נגד תולעים

123neni

New member
רווינסרה יקרה,

באמת שאני לא יודעת למה כתבתי פה. ראיתי את הקישור לכאן בתפוז, והייתי חייבת להיכנס לראות על מה מדברים בפורום של נשים שלא רוצות ילדים. קיבלתי חלחלה. לו היו כאן נשים בוגרות יותר, שעברו קצת בחייהן, ואולי גם השקיעו קצת בקריירה או משהו, נגיד שניתן היה לפתח דיון ענייני. אבל אני ממש מזועזעת ממנהלת הפורום הזה. יללה, צריך לחזור ל"סיוטים" הקטנים....

זה בדיוק מה שאני כתבתי כאן קודם

כי ***דווקא*** יש לי חברות מבוגרות *בלי*. ואני מאד אוהבת לשוחח איתן על הסוגייה הזו. רק שאצלן להסברים ולבחירות יש עומק, לפחות. טוב נו... די. שבת שלום לכולכן

karnity

New member
neni123 וריוונסרה היקרות,

אני מזמינה אתכן לחזור לחיק ילדיכן, לחיבוק ולסירופ נגד שיעול... ואם אתן חושבות שאין לכן מה לתרום כאן בפורום - מה אתן עושות כאן? הפורום הזה כולו בן יום אחד ובטוחני כי יהיה בו "דיון ענייני"... האם רק ל"נשים בוגרות, שעברו קצת בחייהן" יש זכות להביע דיעה??? איך את מעזה להתיימר ולדעת דבר וחצי דבר עלי, על הקריירה שלי, או על כל אחת ממשתתפות הפורום הזה?

ואיך את מתיימרת לדעת

דבר וחצי דבר על ההורות שלי,על אורח החיים שלי ועל הגוף שלי שעבר לידות?

karnity

New member
neni123....

את מתיימרת "ממרומי גילך" לדעת יותר טוב מבחורה צעירה מהו טעם החיים... אני בהחלט מאמינה שטעם החיים עבורך הוא ילדייך (והנזלת שלהם...)... אך האם את מחזיקה ביכולת לראות את העתיד? מדוע את מציעה להן להביט קדימה על חייהן לבכות? היית רוצה שמישהו יציע לך להסתכל קדימה ולראות את עצמך יושבת בבית אבות, שאליו זרקו אותך ילדיך, ומתלוננת שאף אחד לא בא לבקר אותך? .... חלילה אני לא מאחלת לך או לאף אחד גורל שכזה... אך האם את יכולה לומר לי בוודאות שזה לא יכול לקרות?... אז בואי לא נציע הצעות כאלה...כי כל אחת אחראית על גורלה, לא? וחבל לי שכואב לך שיש פורום כזה... אני לא מבינה מה כואב... שיש לנו מקום לדבר על דברים שלא נוגעים לך? אנחנו לא מנהיגות כאן תנועה חברתית נגד משפחות וילדים... אנחנו רוצות שגם הבחירה שלנו תהיה לגיטימית...ושיהיה לנו מקום לדבר...פשוט לדבר על זה...

123neni

New member
לא, לא מתיימרת לכלום.

לא רואה את עצמי מנוסה וחכמה יותר ממך. ממש לא. אני לא יכולה להגיד לך בוודאות שמחר בבוקר תזרח השמש. אבל אני לא חייה במחשבות על מה יהיה עוד 60 שנה (אני בטח כבר לא אהיה), אלא מנסה לחיות את היום, להנות מזה שאני תודה לאל בריאה, שיש לי משרה מכובדת, בית משלי, אהבה בחיים. נהנית מכל יום. אוהבת כל יום. כועסת ועצובה, שמחה ועסוקה. הכל. מקווה שאת קמה בבוקר ומחייכת אל הדמות שניבטת במראה. באמת. מקווה שאת מאושרת.

למעלה