אני זועם. חיי החטופים על ראשו של ביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
הבאת לי את השמאלן החנון ממדורת השבט של שינקין כמליץ יושר ? חחחח

יקירי. כל איש ימין מהליכוד שמצא עצמו תומך בשמאל עשה זאת למען אינטרס אישי.

בנט רצה להיות ראש ממשלה בכל מחיר , גדעון סער שנא את נתניהו , ראובן ריבלין הבין היטב על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה ומאחד שכינה את הפרקליטות "כנופיית שלטון החוק" הפך להיות אחד מהשמאלנים המצחינים ביותר , אריאל שרון החל לדבר במושגים של "כיבוש" כשהיה ראש הממשלה ואני כמו רבים אחרים הערכנו היטב שהמטמורפוזה התרחשה אצלו בשל מה שקרוי "פרשת האי היווני" אשר בעטיה ביקש התעמולן השמאלני אמנון אברמוביץ לאתרג אותו (לשמור עליו כמו על אתרוג)

כל כך הרבה ליכודניקים עברו מהליכוד לשמאל....אולמרט , לבני , סער , מילוא , בני בגין , מרידור , גלנט , לבנת ועוד....אני לא מסוגל להצביע לליכוד דווקא בשל הפוליטיקאים הדוחים הללו.

לא חייבים להסכים כמובן , אפשר להשאר חלוקים.
השמלאן לא דיבר על הפוליטיקאים אלא על האנשים שהימין מינה שלחלקם הייתה גם כיפה על הראש כמו רוני אלשייך, עמיחי מנלבליט והמפכ"ל הנוכחי ששרים ימנים מנעו אותם ופתאום התגלה שהם שמלאנים קיצוניים. והוא הסביר שגם אתה תהפוך לשמלאן אם תעבוד כמנכ"ל משרד אצל מירי רגב או דודי אמסלם ותחווה את כל ההשפלות וחוסר הרצון של השרים האלה לעבוד.

לדעתי האינטרס היחיד הוא לא להיות ילד כאפות כי אין מנהיג מפלגה ומנהיג מחנה שהתייחס לשותפים פוליטיים בתוך ומחוץ למפלגה גרוע כמו ביבי, ביבי עשה לבנט, שקד, סער ורבים אחרים את הרדיפות ששאול עשה לדוד. אין תקדים לפוליטיקאים מאותו מחנה שדרכו עליהם כמו שביבי דרך על בנט ושקד שאפילו על השטיחים בבלפור ביבי ושרה דרכו הרבה פחות מאשר על בנט ושקד.

evglev1

Well-known member
מנהל
הימין זוכה בבחירות ומקים ממשלה ימנית.
לא השתלטנו על שום מעוז. כבר דאגו להחליף את שופטי הבג"צ.
מה לעשות שאנחנו משכילים ממכם ויש יותר פרופסורים בשמאל?
אבל כל יתר הג'ובים שלא מצריכים השכלה פורמלית מינו פקידות
ימנית מטומטמת תראה את התחקיר על שרת התחבורה מירי רגב.
ובגלל שהם מטומטמים וחסרי ידע הם גרמו למדינת ישראל נזקים.

שופט דן במה שמביאים בפניו. אם לא יביאו לא יהיה משפט. חבל שאסור לשופטים
לנקוט ביוזמה ולדאוג שיהיו פה בעלי תפקידים חכמים ומשכילים אלא נותנים ג'ובים
למי שמלקק חזק יותר לשר. ואז הם גורמים לזקים בלתי הפיכים למדינה. זוכר את חוסר
ההסברה של המדינה היום?

טעות רק מרץ זו מפלגת שמאל. כל הרשימה שהבאת אלו מפלגות ימין.
ההבדל בינם לליכוד שהם רוצים את טובת המדינה. הם ימנו בעלי תפקידים
המתאימים לתפקידם. ידאגו לשמוע דעות שונות משלהם.
הימין אולי מקים ממשלות ימין, אם כי תמיד העדיף לשלב שמאל בממשלה, החל ממנחם בגין ז"ל שהגיש את השלטון על מגש של כסף למשה דיין ז"ל שגם השמאל לא סבל, אבל בגין ז"ל הביא אותו כי התבייש להקים ממשלה ימנית. רק עכשיו ביבי ממשלת ימין על מלא וגם זה בגלל החרמות נגדו ולא בגלל שזה מה שבאמת רצה.

ועוד איך השתלטתם, אפילו כשציפי לבני, שאמנם עדיין חברת ליכוד, אבל כבר תומכת התנתקות ניסתה למנות את רות גבינזון ז"ל שגם היא לא ימנית, אבל תומכת בדמוקרטיה ובזכותה של הכנסת להכריע ואהרון ברק הטיל ווטו בטענה שרק מי שתומך בעמדה שלו ראוי להיות שופט בעליון וגם דאגתם שבצבא לא יהיו מועמדים ימנים לרמטכ"ל, באקדמיה אתם שמים רגל לימנים ומעניקים תארים לשמלאנים גם אם הם לא מוכשרים, ועד עמית סגל לא היה אף פרשן ימני בערוצי 11, 22 ו-10 של הזמנים ההם. ובפרקליטות בכלל קטסטרופה, כלל בלתי כתוב שהדרישה הראשונה של פרקליט/ת מדינה היא להיות שמלאני/ת.

אלפיני

Well-known member
הימין זוכה בבחירות אבל הוא לא מצליח לשלוט וכל כך מדוע ? מפני שאתם השמאלנים השתלטתם על מעוזי הכח של המדינה לפני עשרות שנים ובאמצעותם אתם מנטרלים את הדמוקרטיה. שליטתכם בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת , באקדמיה , במערך הפקידות הבכירה דפקה את המשילות שאמורה להיות בכל קואליציה שזכתה לרוב דמוקרטי.
שוב התירוץ הזה? עוד אחד מהרולטה. יום עסאל, יום באסל, יום שמאל, יום בג"צ, יום צבא, יום קפלן, יום בידן, יום ראש חודש כל העולם נגדנו.

בחיי שהתירוצים שלכם מזכירים את ז'אנר ה"לא הלילה מתוק- יש לי כאב ראש". :LOL:

הימין לא מצליח לשלוט כי הרצונות שלו לא מסתדרים עם המציאות כי הפרקטיקות שכם לא מסתדרות עם ניהול דמוקרטי.
הבעיה שלכם נמצאת בממשלים האמריקנים שלא קונים את השטויות שלכם , כי הם למדו את האזור ומסוגלים להבחין בין צרכים בטחוניים גרידא לבין
תאוות הנדל"ן על בסיס האמוני המטורפת שלכם שלא שונה מזו של האסלאם.

רוצים לשלוט - נסו לעשות מכרז בין סין לרוסיה על מנת שאחת מהן תוכל להחליף את ארה"ב והמערב ולהעניק לכם גיבוי במועצת הביטחון ובתעשיות הביטחוניות.

אולי אם תתמיד להתפלל לסבא במרומים שלך הוא ייצר עבורך נס שיגרום לאחת מהן לקבל את המכרז לאורך זמן.

אני , וגם אחרים פה, לא בונים על ניסים. איך שהימין נראה ומתנהל. זה הדבר היחיד שיש לו להציע.

רק להזכירך, בהיסטוריה של עם ישראל שני בתי המקדש נחרבו בשל התנהלות שטותית דומה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שוב התירוץ הזה? עוד אחד מהרולטה. יום עסאל, יום באסל, יום שמאל, יום בג"צ, יום צבא, יום קפלן, יום בידן, יום ראש חודש כל העולם נגדנו.

הימין לא מצליח לשלוט כי הרצונות שלו לא מסתדרים עם המציאות כי הפרקטיקות שכם לא מסתדרות עם ניהול דמוקרטי.
הבעיה שלכם נמצאת בממשלים האמריקנים שלא קונים את השטויות שלכם , כי הם למדו את האזור ומסוגלים להבחין בין צרכים בטחוניים גרידא לבין

רוצים לשלוט - נסו לעשות מכרז בין סין לרוסיה על מנת שאחת מהן תוכל להחליף את ארה"ב והמערב ולהעניק לכם גיבוי במועצת הביטחון ובתעשיות הביטחוניות.

אולי אם תתמיד להתפלל לסבא במרומים שלך הוא ייצר עבורך נס שיגרום לאחת מהן לקבל את המכרז לאורך זמן.

אני , וגם אחרים פה, לא בונים על ניסים. איך שהימין נראה ומתנהל. זה הדבר היחיד שיש לו להציע.

אני חושב שכדאי שכל אחד יקרא את מה שכתבנו ויחליט לבד מי משכנע אותו יותר.

אני לא מסכים עם שום מילה שכתבת ורואה בדבריך היתממות מוחלטת. במדינת ישראל אין דמוקרטיה בשל שליטתכם במעוזי הכח עליהם כתבתי מעלה. וזכות הוטו של הרשות השופטת על פני יתר הרשויות היא הדרך העיקרית שלכם להרוס מינימום משילות דמוקרטית. באופן הזה הימין זוכה בבחירות דמוקרטיות אך לא מצליח לשלוט.

אתה רוצה להמשיך להתמם ? זכותך המלאה.

אלפיני

Well-known member
אני חושב שכדאי שכל אחד יקרא את מה שכתבנו ויחליט לבד מי משכנע אותו יותר.

אני לא מסכים עם שום מילה שכתבת ורואה בדבריך היתממות מוחלטת. במדינת ישראל אין דמוקרטיה בשל שליטתכם במעוזי הכח עליהם כתבתי מעלה. וזכות הוטו של הרשות השופטת על פני יתר הרשויות היא הדרך העיקרית שלכם להרוס מינימום משילות דמוקרטית. באופן הזה הימין זוכה בבחירות דמוקרטיות אך לא מצליח לשלוט.

אתה רוצה להמשיך להתמם ? זכותך המלאה.
בית משפט של יסמנים יש רק אצל פוטין. אמרתי לך, סעיף הקודם - נסה מזלך שם.

במשטר דמוקרטי גם נהוג שהראשות המחוקקת מפקחת על המבצעת- ממשלה. בישראל זה לא קיים כי חברי הכנסת כולם נתונים לחסדי מפלגות ומנהיגים.

בג"צ מתערב כי אתם מתנהלים בשחיתות. והוא עולה רק על קצה הציפורן של העוולות שאתם באמת עושים.

סופכם קרב. הבוחר הוא שיזרוק את כולכם לעזאזל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הימין מבקש איזון בוועדה לבחירת שופטים ואתם מתנגדים לכך בתוקף - כאן ממוקמת הבעיה.
במשטר דמוקרטי גם נהוג שהראשות המחוקקת מפקחת על המבצעת- ממשלה. בישראל זה לא קיים כי חברי הכנסת כולם נתונים לחסדי מפלגות ומנהיגים.
בטרם הגיע לכאן אהרון ברק והאקטביזם השיפוטי שלו היתה לנו כאן דמוקרטיה לתפארת.
אתם השתלטתם על החוק , אתם עושים ממנו פלסטלינה ובסופו של דבר אתם תורידו אותה ביגון שאולה.
בג"צ מתערב כי אתם מתנהלים בשחיתות. והוא עולה רק על קצה הציפורן של העוולות שאתם באמת עושים.
אז למה לקיים בחירות בכלל ? בוא נבטל את הבחירות שהרי הדיקטטורים מבג"צ שלא נבחרים ע"י הציבור קובעים הכל.

בג"צ לא מתערב , בג"צ בעל זכות וטו והוא פוסק גם בניגוד לחוק.

זה מה שקורה כאשר בג"צ אינו מאוזן כלל - הציבור אינו בא לידי ביטוי ובסופו של דבר אתם תביאו עלינו מלחמת אזרחים אמיתית רק מפני שאינכם מסוגלים לקבל על עצמכם חוקי משחק דמוקרטים.

1ספי11

Well-known member
הימין מבקש איזון בוועדה לבחירת שופטים ואתם מתנגדים לכך בתוקף - כאן ממוקמת הבעיה.
שקר,כמובן. הממשלה רוצה שליטה מוחלטת על בחירת השופטים.
בין באקטביזם השיפוטי של ברק לתיפקוד של הממשלה הזאת אני מעדיף את ברק.
אתם השתלטתם על החוק , אתם עושים ממנו פלסטלינה ובסופו של דבר אתם תורידו אותה ביגון שאולה.
שקר בכייני. 10 מקרים של התערבות של בית המשפט במקומות שגם אתה היית מכים להם זאת דמוקרטיה במיטבה.
אז למה לקיים בחירות בכלל ? בוא נבטל את הבחירות שהרי הדיקטטורים מבג"צ שלא נבחרים ע"י הציבור קובעים הכל.

שקר כמובן.
זה מה שקורה כאשר בג"צ אינו מאוזן כלל - הציבור אינו בא לידי ביטוי ובסופו של דבר אתם תביאו עלינו מלחמת אזרחים אמיתית רק מפני שאינכם מסוגלים לקבל על עצמכם חוקי משח
דמוקרטים.
אתה לא מבין מהי דמוקרטיה.

evglev1

Well-known member
מנהל
שקר,כמובן. הממשלה רוצה שליטה מוחלטת על בחירת השופטים.

בין באקטביזם השיפוטי של ברק לתיפקוד של הממשלה הזאת אני מעדיף את ברק.

שקר בכייני. 10 מקרים של התערבות של בית המשפט במקומות שגם אתה היית מכים להם זאת דמוקרטיה במיטבה.

שקר כמובן.

אתה לא מבין מהי דמוקרטיה.
אז בשביל המילה דמוס ביוונית עם בדמוקרטיה אם נקבע שבדמוקרטיה "ליברלית" יחידי סגולה קובעים את הנורמות והחוקים ומה שנשאר בידי הדמוס זה רק החלטות בודדות ושוליות. ומעין 80% מהמלך הפילוסוף או האריסטוקרטיה של בג"צ ורק 20% בסמכות הפרלמנט שמיוצג על ידי העם.

1ספי11

Well-known member
אז בשביל המילה דמוס ביוונית עם בדמוקרטיה אם נקבע שבדמוקרטיה "ליברלית" יחידי סגולה קובעים את הנורמות והחוקים ומה שנשאר בידי הדמוס זה רק החלטות בודדות ושוליות. ומעין 80% מהמלך הפילוסוף או האריסטוקרטיה של בג"צ ורק 20% בסמכות הפרלמנט שמיוצג על ידי העם.
אזכיר לך שרוב תושבי המדינה לא היו זכאים לבחור.
וחלקכם מוכן לקבל את המשטר הנאצי כדמוקרטיה לגיטימית.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה מה שקורה כאשר בג"צ אינו מאוזן כלל - הציבור אינו בא לידי ביטוי ובסופו של דבר אתם תביאו עלינו מלחמת אזרחים אמיתית רק מפני שאינכם מסוגלים לקבל על עצמכם חוקי משחק דמוקרטים.
אתה צודק בכך, אבל הציבור לא אמור לבוא לידי ביטוי בפסיקות בית המשפט. זאת טעות נפוצה שהימין טועה בה. אמנם השמאל/ביהמ"ש לוקחים את זה רחוק מדי ואין כל מחלוקת (בינינו לפחות) על כך. אבל עדיין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה צודק בכך, אבל הציבור לא אמור לבוא לידי ביטוי בפסיקות בית המשפט. זאת טעות נפוצה שהימין טועה בה. אמנם השמאל/ביהמ"ש לוקחים את זה רחוק מדי ואין כל מחלוקת (בינינו לפחות) על כך. אבל עדיין.
החונטה הזאת פוגעת במשילות. איני מדבר רק על הפסיקות אלא בעיקר על עצם ההתערבות בנושאים שבעבר לבג"צ לא הייתה שום דריסת רגל.

ביטול זכות העמידה בפני בג"צ היא חלק מתוכנית מכוננת של אהרון ברק לביטול הדמוקרטיה. והדמוקרטיה שלנו מזמן אינה קיימת

ממשלה נבחרת ללא יכולת משילות אמיתית שווה לתחת.

Harrington

Well-known member
מנהל
החונטה הזאת פוגעת במשילות. איני מדבר רק על הפסיקות אלא בעיקר על עצם ההתערבות בנושאים שבעבר לבג"צ לא הייתה שום דריסת רגל.
בהחלט נכון, אבל פחות קשור לדברי :).
ביטול זכות העמידה בפני בג"צ היא חלק מתוכנית מכוננת של אהרון ברק לביטול הדמוקרטיה. והדמוקרטיה שלנו מזמן אינה קיימת
אני בספק אם זאת הייתה כוונת ברק (ליתר דיוק, אני יודע שלא :)). בכלל, לאיש מיוחס הרבה יותר כוח מכפי שאי-פעם היה לו. בניגוד למה שאוהבים לטעון בימין, הוא גם לא הוגה ההפיכה המשפטית או מי שהתחיל אותה.
ממשלה נבחרת ללא יכולת משילות אמיתית שווה לתחת.
אמת. אבל יש אישים שמקדמים זאת שלא קוראים להם אהרון ברק. אחד מהם למשל היא היועמ"ש הנוכחית.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הכל קשור.
אני בספק אם זאת הייתה כוונת ברק (ליתר דיוק, אני יודע שלא :)). בכלל, לאיש מיוחס הרבה יותר כוח מכפי שאי-פעם היה לו. בניגוד למה שאוהבים לטעון בימין, הוא גם לא הוגה ההפיכה המשפטית או מי שהתחיל אותה.
אני כאמור חולק עליך. האיש הזה משול לזאוס אבי האלים במיתולוגיה היוונית. האיש הזה הביא עלינו את הצרה הזאת במניפולטיביות אין קץ. אני הייתי מכנה אותו "זאב בעור של כבש"

evglev1

Well-known member
מנהל

אמת. אבל יש אישים שמקדמים זאת שלא קוראים להם אהרון ברק. אחד מהם למשל היא היועמ"ש הנוכחית.
העניין הוא שכל היועצים המשפטיים נוהגים כך, כולל מנדלבליט שמונה על ידי נתניהו. ומכיוון שרוב היועצים המשפטיים הפכו אחר כך לשופטי בג"צ קשה לעשות את ההפרדה וכל יועץ משפטי חשוד בכך שהוא סולל הדרך שלו להיות שופט בעליון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם בית המשפט הוא ערכת ערעור על הכנסת כפי שאהרון ברק הפך אותו, אז ראוי שיהיה מיוצג על ידי העם. כי אהרון ברק הפך את החלטות הכנסת למעין החלטות של בית משפט מחוזי שאפשר לערער עליהן בעליון ועל כל החלטה של הכנסת אהרון ברק השאיר בידי כל אזרח שיש לו כסף או שיש אדם או עמותה שמוכן לשלם על העתירה שלו והפך את העתירה לבג"צ לממש כמו ערעור על פסק דין של השלום והמחוזי בעליון. אז אם בג"צ הפך לערכת ערעור על הממשלה והכנסת, אז שיהיה מיוצג על ידי הציבור.

אלפיני

Well-known member
לא איזון ולא נעלים. הימין מבקש לשלוט בוועדה ולהפכה לפוליטית לפי תפיסתו במקום כזו השומרת על ערכי דמוקרטיה בסיסיים.

הסיבה שהגיע לכאן אהרון ברק הייתה מנהיג ימני אך הגון ברמה הבסיסית.
הבעיה היא שחבורת קרימינלים מהימין מנסה להשיג שליטה ללא שום פיקוח ונעצרת על דברים בסיסיים כמו פגיעה בזכויות אדם , שוחד, מרמה, הפרדת אמונים.

תפקיד בית המשפט הוא לפרש את החוק.

לבטל בחירות הוא חלום ימני ידוע. ואם לא לבטל, לזייף מבלי שניתן יהיה להיתפס.
רוב אפסי וקומבינות שתוצאה מקולות שלא עברו את אחוז החסימה לא צריכים להעניק לאף אחד שלטון אבסולוטי.
ככה בדיוק היטלר עלה לשלטון.
איזו טענה ליצנית בחיי. על מנת יהיה שלטון מאוזן לכנסת צריך להיות מנגנון בקרה . ואין לזה את זה כשחברי הכנסת נבחרים על ידי המפלגות ולא ישירות על ידי ציבורים.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא איזון ולא נעלים. הימין מבקש לשלוט בוועדה ולהפכה לפוליטית לפי תפיסתו במקום כזו השומרת על ערכי דמוקרטיה בסיסיים.

הסיבה שהגיע לכאן אהרון ברק הייתה מנהיג ימני אך הגון ברמה הבסיסית.
הבעיה היא שחבורת קרימינלים מהימין מנסה להשיג שליטה ללא שום פיקוח ונעצרת על דברים בסיסיים כמו פגיעה בזכויות אדם , שוחד, מרמה, הפרדת אמונים.

תפקיד בית המשפט הוא לפרש את החוק.

לבטל בחירות הוא חלום ימני ידוע. ואם לא לבטל, לזייף מבלי שניתן יהיה להיתפס.
רוב אפסי וקומבינות שתוצאה מקולות שלא עברו את אחוז החסימה לא צריכים להעניק לאף אחד שלטון אבסולוטי.
ככה בדיוק היטלר עלה לשלטון.

איזו טענה ליצנית בחיי. על מנת יהיה שלטון מאוזן לכנסת צריך להיות מנגנון בקרה . ואין לזה את זה כשחברי הכנסת נבחרים על ידי המפלגות ולא ישירות על ידי ציבורים.
דן מרידור ימני בערך כמו שאני ופרבולה שמלאנים לפי ההגדרות של שחר.

evglev1

Well-known member
מנהל

סופכם קרב. הבוחר הוא שיזרוק את כולכם לעזאזל.
משטר פרלמנטארי שבו יש עירוב בין הרשויות זאת לא המצאה ישראלית וקיימת במדינות רבות. נכון שברוב המדינות האלה יש אנשים עם ערכים שמוכנים לוותר על כיסא בשביל עקרונות, אבל זאת שיטה שקיימת בהרבה מדינות ופוגעת ביכולת של הרשות המחוקקת לבקר את הרשות המבצעת שהיא חלק ממנה, והם נחשבים דמוקרטיים.

בית משפט של יסמנים יש גם פה, אבל הם לא יסמנים של הממשלה, אלא של אהרון ברק, שגם כקשיש בפנסיה דאג למלא את המערכת ביסמנים, שאפילו הודה בטעות או בכוונה שהתנאי למינוי זה דעות כמו שלו. וגם אם אהרון ברק באמת יושב בשקט, רוב השופטים מחליטים כפי שהם משערים שאהרון ברק היה מחליט.

בג"צ לא מתערב רק בשחיתות ובמנהל תקין, בג"צ עושה צחוק מהחוק האוסר על תומכי טרור להתמודד לכנסת ומרוקן אותו מתוכן כשהוא צריך לדון בח"כים שתמכו בטרור בגלוי גם על במת הכנסת וגם באולפני הטלוויזיה.

הסוף הקרוב הוא החלפת ביבי, דרעי, סמוטריץ' ובן גביר בבנט, יוסי כהן, ליברמן, גדעון סער וכנראה גם גנץ, כלומר החלפת הימין הלקקני והמלוכני בימין החושב. אמנם קפיצה מפחות מחצי מאחוז החסימה ל-10 מנדטים זה הישג ענק אבל ליאיר גולן אין פוטנציאל לעלות מעבר לזה.

evglev1

Well-known member
מנהל

דווקא "אם תרצו, אין זו אגדה" זה ביטוי של אמונה בניסים, וכשהרצל כתב את הרעיונות על הציונות זה היה כל כך לא ריאלי שרק נס יכול היה להביא להגשמת הרעיונות של הרצל שהיה כת שולית אפילו בין היהודים עצמם.

אלפיני

Well-known member
דווקא "אם תרצו, אין זו אגדה" זה ביטוי של אמונה בניסים, וכשהרצל כתב את הרעיונות על הציונות זה היה כל כך לא ריאלי שרק נס יכול היה להביא להגשמת הרעיונות של הרצל שהיה כת שולית אפילו בין היהודים עצמם.
הרצל זה אחלה דוגמה בדיוק ההפך, כי הוא עצמו התחיל את תכנית העבודה שגייסה הון יהודי והתחילה תהליך בניה. התוכנית בהחלט כן הייתה מציאותית ולו בשל העובדה שהעותמנים היו זקוקים להון זר שישקיע בפרובינציה הנידחת הזו שהיום נקראת א"י. לכן הם גם חילקו קפיטולציות.

למעלה