אני זועם. חיי החטופים על ראשו של ביבי.

דגלמנגל

Well-known member
ממשלות אהוד ברק ואולמרט היו בפירוש שמאל .
למרות שאולמרט היה בוגר הליכוד וכראש עירית ירושלים, הראשון אחרי טדי קולק, ממש מסר את ירושלים לחרדים.
אני הצלחתי לחמוק משם רגע לפני ולא מתחרט לרגע.

evglev1

Well-known member
מנהל
למרות שאולמרט היה בוגר הליכוד וכראש עירית ירושלים, הראשון אחרי טדי קולק, ממש מסר את ירושלים לחרדים.
אני הצלחתי לחמוק משם רגע לפני ולא מתחרט לרגע.
זה לא קשור לימין ושמאל, גם רבין ז"ל השמלאני הקים רשת חינוך חרדית שלא שאין בה לימודי ליב"ה כדי לקנות את תמיכת החרדים בהסכמי אוסלו.

דגלמנגל

Well-known member
זה לא קשור לימין ושמאל, גם רבין ז"ל השמלאני הקים רשת חינוך חרדית שלא שאין בה לימודי ליב"ה כדי לקנות את תמיכת החרדים בהסכמי אוסלו.
החרדים תמיד השכילו "להימכר" למען טובתם. גם את ההכרה ב"תורתו אומנותו" השיגו מבן-גוריון, תמורת הימנעותם,
מטירפוד הקמת המדינה. בן גוריון טעה, בזמנו, להאמין, שברבות השנים, ישכילו הממשלות לבטל את ה"סידור" הזה.
רבין סבר שההטבה לחרדים, תרגיע אותם ותותיר אותם אסירי תודה. הם "נרגעו", כמו שהחמאס "נרגע", אחרי שקיבל
את ההטבות מקטאר, באמצעות ביבי. גם שם וגם כאן, זה רק פתח להם את התיאבון.

evglev1

Well-known member
מנהל
החרדים תמיד השכילו "להימכר" למען טובתם. גם את ההכרה ב"תורתו אומנותו" השיגו מבן-גוריון, תמורת הימנעותם,
מטירפוד הקמת המדינה. בן גוריון טעה, בזמנו, להאמין, שברבות השנים, ישכילו הממשלות לבטל את ה"סידור" הזה.
רבין סבר שההטבה לחרדים, תרגיע אותם ותותיר אותם אסירי תודה. הם "נרגעו", כמו שהחמאס "נרגע", אחרי שקיבל
את ההטבות מקטאר, באמצעות ביבי. גם שם וגם כאן, זה רק פתח להם את התיאבון.
דווקא רשת החינוך של ש"ס מלמדת מתמטיקה ואנגלית, הבעיה אצל החרדים האשכנזים שמתעקשים שהמדינה תממן להם בתי ספר לבטלה. נכון שבעניין הגיוס הם לא נרגעים ואפילו דורשים שיתעלמו מזה שהם אזרחי המדינה ולא ישלחו להם צווים בכלל גם לא כדי שיצהירו שתורתם אומנותם ושיתייחסו אליהם כמו אל ערבים מוסלמים ולא יזמנו אותם בכלל ללשכה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הבעיה אצל החרדים האשכנזים שמתעקשים שהמדינה תממן להם בתי ספר לבטלה.
ממש לא. התקצוב הוא לישיבות בהן לומדים תורה. יש מי שרואה בזה בטלה, אבל המדינה כמדינה לא שייכת לקבוצה זו :). בבתי הספר הרגילים אין שום תקצוב מיוחד של המדינה (ואגב בי"ס לא הופך ל"בית ספר לבטלה" רק בגלל שהוא לא מלמד אזרחות).
נכון שבעניין הגיוס הם לא נרגעים ואפילו דורשים שיתעלמו מזה שהם אזרחי המדינה ולא ישלחו להם צווים בכלל גם לא כדי שיצהירו שתורתם אומנותם ושיתייחסו אליהם כמו אל ערבים מוסלמים ולא יזמנו אותם בכלל ללשכה.
יש פלג אחד, קטן יחסית למגזר ואשר רוב המגזר בכלל מתנגד לדרכו, שדורש כך. להציג את זה כדרישת "החרדים" זאת הטעיה בוטה שאין בה כל ממש.

דגלמנגל

Well-known member
דווקא רשת החינוך של ש"ס מלמדת מתמטיקה ואנגלית, הבעיה אצל החרדים האשכנזים שמתעקשים שהמדינה תממן להם בתי ספר לבטלה. נכון שבעניין הגיוס הם לא נרגעים ואפילו דורשים שיתעלמו מזה שהם אזרחי המדינה ולא ישלחו להם צווים בכלל גם לא כדי שיצהירו שתורתם אומנותם ושיתייחסו אליהם כמו אל ערבים מוסלמים ולא יזמנו אותם בכלל ללשכה.
אז מה המסקנה, שהפרזיטים של ש"ס, משכילים מעט יותר מהפרזיטים האשכנזים?
באמת, הבדל של שמים וארץ.

Cranio

Well-known member
אתה משקר בכוונה, מילא שאתה מנצל את העבר של אולמרט בליכוד כדי להתכחש לעובדה שאולמרט היה ועודנו שמלאני קיצוני, אבל אתה גם מתעלם מהכמעט שנתיים של ברק????? מ-1999 עד תחילת 2001???????????
וואווו
שנתיים של ברק הוציאו את נתניהו וסמרטוטיו לחופשה.
מה עם שנות שלטונו הארוכות והלא נגמרות של זה שנראה כמו בר מינן מאופר ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש פה ממשלות ימין מ-1996. ועוד שנים רבות קודם.
זו חוצפה לטעון שהשמאל יהיר כשהימין שולט.
על איזו יהירות אתה מדבר כשראש הממשלה וחבר השרים
המטומטמים שלו מנסים עד היום לחרב מערכות אזרחיות
שעבדו.

הממשלה הנוכחית אין שום הצלחה. הם גורמים בטפשותם
לנזקים איומים.

לשמאל יש לנו בקושי 4 מנדטים כרגע.
יקירי. ההיתממות שלך אינה במקומה ואתה יודע זאת היטב.

הימין זוכה בבחירות אבל הוא לא מצליח לשלוט וכל כך מדוע ? מפני שאתם השמאלנים השתלטתם על מעוזי הכח של המדינה לפני עשרות שנים ובאמצעותם אתם מנטרלים את הדמוקרטיה. שליטתכם בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת , באקדמיה , במערך הפקידות הבכירה דפקה את המשילות שאמורה להיות בכל קואליציה שזכתה לרוב דמוקרטי.

לבג"צ יש זכות וטו על הדמוקרטיה. הווה אומר שלחמישה עשר שופטים יש יותר כח מהדמוקרטיה כולה ועל פיהם ישק דבר. מילא אם היו מאוזנים הייתי אומר ניחא אולם כולנו יודעים היטב שלליברלים יש זכות וטו תמידית בבג"צ. זה מה שעולל לנו אהרון ברק הדיקטטור.

יקירי. גנץ , לפיד , העבודה , ליברמן , מרצ , גדעון סער....כולם שמאלנים. חלקם שמאלנים אידיאלוגים וחלקם שמאלני אינטרס. שוב , ההיתממות שלך לא עובדת עלי.

ראש הממשלה שלנו אינו מוצלח במיוחד אולם הוא יונה צחורה לעומת שלטון הדיקטטורה הסמויה שהבאתם עלינו. לדעתי , היום כולנו יודעים שמשפט נתניהו הוא לא פחות מאשר משפט דרייפוס מודרני. ככל שהמשפט מתמשך אנו רואים כיצד הפרקליטות המסואבת מתפרקת מנכסיה והתיקים כולם מוכחים כתפירה גסה ומגמתית של כתבי אישום שמתגלים רק מפני שנתניהו הסכים להוציא מיליונים מכיסו הפרטי על הגנה משפטית הכי טובה שיש. כל אחד אחר היה מתקפל וחותם על הסכם טיעון לפני שלב ההוכחות ועל זה בדיוק סמכה הפרקליטות המסואבת שלנו. הם קיוו שהשקרים שלהם לא יתגלו מפני שנתניהו "הקמצן" יחתום על הסכם טיעון ויפרוש מפוליטיקה , הם לא האמינו שהוא ילך עד הסוף.

אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן.....אתה יודע שאני צודק אך זה כלל לא מפריע לך וכל כך מדוע ? מפני שלשמאלנים שלנו אין שום בעיה עם דיקטטורה כל עוד היא תומכת בתפיסת עולמם או כפי שסטאלין או לנין אביכם הרוחני נהג לומר "אם חוטבים עצים ניתזים שבבים"

jackie111

Well-known member
הימין זוכה בבחירות אבל הוא לא מצליח לשלוט וכל כך מדוע ? מפני שאתם השמאלנים השתלטתם על מעוזי הכח של המדינה לפני עשרות שנים ובאמצעותם אתם מנטרלים את הדמוקרטיה. שליטתכם בבג"צ , בפרקליטות , בתקשורת , באקדמיה , במערך הפקידות הבכירה דפקה את המשילות שאמורה להיות בכל קואליציה שזכתה לרוב דמוקרטי.
הימין זוכה בבחירות ומקים ממשלה ימנית.
לא השתלטנו על שום מעוז. כבר דאגו להחליף את שופטי הבג"צ.
מה לעשות שאנחנו משכילים ממכם ויש יותר פרופסורים בשמאל?
אבל כל יתר הג'ובים שלא מצריכים השכלה פורמלית מינו פקידות
ימנית מטומטמת תראה את התחקיר על שרת התחבורה מירי רגב.
ובגלל שהם מטומטמים וחסרי ידע הם גרמו למדינת ישראל נזקים.
לבג"צ יש זכות וטו על הדמוקרטיה. הווה אומר שלחמישה עשר שופטים יש יותר כח מהדמוקרטיה כולה ועל פיהם ישק דבר. מילא אם היו מאוזנים הייתי אומר ניחא אולם כולנו יודעים היטב שלליברלים יש זכות וטו תמידית בבג"צ. זה מה שעולל לנו אהרון ברק הדיקטטור.
שופט דן במה שמביאים בפניו. אם לא יביאו לא יהיה משפט. חבל שאסור לשופטים
לנקוט ביוזמה ולדאוג שיהיו פה בעלי תפקידים חכמים ומשכילים אלא נותנים ג'ובים
למי שמלקק חזק יותר לשר. ואז הם גורמים לזקים בלתי הפיכים למדינה. זוכר את חוסר
ההסברה של המדינה היום?
יקירי. גנץ , לפיד , העבודה , ליברמן , מרצ , גדעון סער....כולם שמאלנים. חלקם שמאלנים אידיאלוגים וחלקם שמאלני אינטרס. שוב , ההיתממות שלך לא עובדת עלי.
טעות רק מרץ זו מפלגת שמאל. כל הרשימה שהבאת אלו מפלגות ימין.
ההבדל בינם לליכוד שהם רוצים את טובת המדינה. הם ימנו בעלי תפקידים
המתאימים לתפקידם. ידאגו לשמוע דעות שונות משלהם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הימין זוכה בבחירות ומקים ממשלה ימנית.
לא השתלטנו על שום מעוז. כבר דאגו להחליף את שופטי הבג"צ.
מה לעשות שאנחנו משכילים ממכם ויש יותר פרופסורים בשמאל?
אבל כל יתר הג'ובים שלא מצריכים השכלה פורמלית מינו פקידות
ימנית מטומטמת תראה את התחקיר על שרת התחבורה מירי רגב.
ובגלל שהם מטומטמים וחסרי ידע הם גרמו למדינת ישראל נזקים.
כרגיל , לא טרחת לענות על מאומה מדבריי ולכן סלח לי אם אומר שתגובתך אינה ראויה לתגובה עניינית.
שופט דן במה שמביאים בפניו. אם לא יביאו לא יהיה משפט. חבל שאסור לשופטים
לנקוט ביוזמה ולדאוג שיהיו פה בעלי תפקידים חכמים ומשכילים אלא נותנים ג'ובים
למי שמלקק חזק יותר לשר. ואז הם גורמים לזקים בלתי הפיכים למדינה. זוכר את חוסר
ההסברה של המדינה היום?
כרגיל , היתממות מופתית של איש שמאל ממוצע. "השופט דן במה שמביאים בפניו" עאלק חחחח.

עזוב יקירי - אני אתן לקוראים לשפוט בינינו , אין לי אנרגיה מיותרת לבזבז על זה.
טעות רק מרץ זו מפלגת שמאל. כל הרשימה שהבאת אלו מפלגות ימין.
ההבדל בינם לליכוד שהם רוצים את טובת המדינה. הם ימנו בעלי תפקידים
המתאימים לתפקידם. ידאגו לשמוע דעות שונות משלהם.
יקירי. אתה שמאלן בכל רמ"ח אבריך ושס"ה גידיך.

לפיד , גנץ , העבודה , מרץ - כולם שמאלנים אידיאלוגים בדיוק כמוך.

ליברמן וגדעון סער הם "שמאלני אינטרס" כלומר שמאלנים נקודה.

אתן לך טיפ קטן לחיים. כל מי שמכנה עצמו "מרכז" הוא שמאלן בתחפושת וזה בדיוק מי שאתה.

דגלמנגל

Well-known member
לפיד , גנץ , העבודה , מרץ - כולם שמאלנים אידיאלוגים בדיוק כמוך.
ליברמן וגדעון סער הם "שמאלני אינטרס" כלומר שמאלנים נקודה.
אתן לך טיפ קטן לחיים. כל מי שמכנה עצמו "מרכז" הוא שמאלן בתחפושת וזה בדיוק מי שאתה.
ה"שמאלנים" אינם רק אלה, ה"נגועים", שהגיעו מבחוץ.
כל ימני מהליכוד, שמגלה פתאום שבא לו להקיא, מאיך שהליכוד מתפקד - מקבל מיד תיוג של "שמאלני".
איך זה עובד?
הנה, כך:

שחר 676

Well-known member
מנהל
ה"שמאלנים" אינם רק אלה, ה"נגועים", שהגיעו מבחוץ.
כל ימני מהליכוד, שמגלה פתאום שבא לו להקיא, מאיך שהליכוד מתפקד - מקבל מיד תיוג של "שמאלני".
איך זה עובד?
הנה, כך:

הבאת לי את השמאלן החנון ממדורת השבט של שינקין כמליץ יושר ? חחחח

יקירי. כל איש ימין מהליכוד שמצא עצמו תומך בשמאל עשה זאת למען אינטרס אישי.

בנט רצה להיות ראש ממשלה בכל מחיר , גדעון סער שנא את נתניהו , ראובן ריבלין הבין היטב על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה ומאחד שכינה את הפרקליטות "כנופיית שלטון החוק" הפך להיות אחד מהשמאלנים המצחינים ביותר , אריאל שרון החל לדבר במושגים של "כיבוש" כשהיה ראש הממשלה ואני כמו רבים אחרים הערכנו היטב שהמטמורפוזה התרחשה אצלו בשל מה שקרוי "פרשת האי היווני" אשר בעטיה ביקש התעמולן השמאלני אמנון אברמוביץ לאתרג אותו (לשמור עליו כמו על אתרוג)

כל כך הרבה ליכודניקים עברו מהליכוד לשמאל....אולמרט , לבני , סער , מילוא , בני בגין , מרידור , גלנט , לבנת ועוד....אני לא מסוגל להצביע לליכוד דווקא בשל הפוליטיקאים הדוחים הללו.

לא חייבים להסכים כמובן , אפשר להשאר חלוקים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אה, כן, הוא אחד מגדולי הלמ"לים (לא מלקקים לביבי), כלומר "שמאלני" בהגדרה.
הוא אחד מגדולי ה "ביביפובים/רלביסטים" ובלי שום קשר....הוא איש שמאל מובהק.

כל מי שמצביע לבני גנץ/לפיד/עבודה/מרצ/ליברמן/משותפת/סער הוא איש שמאל מוחלט.

לדעתי כמובן.

דגלמנגל

Well-known member
הוא אחד מגדולי ה "ביביפובים/רלביסטים" ובלי שום קשר....הוא איש שמאל מובהק.

כל מי שמצביע לבני גנץ/לפיד/עבודה/מרצ/ליברמן/משותפת/סער הוא איש שמאל מוחלט.

לדעתי כמובן.
זה שיטפון של מלים, להגיד: מי שלא מלקק לביבי הוא "שמאל".

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה שיטפון של מלים, להגיד: מי שלא מלקק לביבי הוא "שמאל".
אני ממש לא חושב כך.

רוב הסיכויים שכל מי שתומך בחוק הלאום הוא איש ימין וכל המתנגד לו הוא איש שמאל.

רוב הסיכויים שמי שמגדיר עצמו "ישראלי" לפני שהוא מגדיר עצמו "יהודי" הוא איש שמאל.

אלו סתם שתי דוגמאות קטנטנות המאפשרות לכולנו להעריך טוב יותר מי מאיתנו "שמאלן" ומי לא.

יש הרבה ימנים שלא מחבבים את נתניהו וזאת בלשון המעטה.

אלו סתם שתי דוגמאות קטנטנות המאפשרות לכולנו להעריך טוב יותר מי מאיתנו "שמאלן" ומי לא.
שמאלן זה המצאה של ביבי(גינוי גנאי לשמאל),

אין דבר כזה בכלל,כל בן אדם הוא שונה.

זה היה חלק מהתחבולה של "אם אתם לא איתי אתם נגדי" של ביבי שעכשיו כבר לא רלוונטית כי נחשפה לכל.

דגלמנגל

Well-known member
אני ממש לא חושב כך.

רוב הסיכויים שמי שמגדיר עצמו "ישראלי" לפני שהוא מגדיר עצמו "יהודי" הוא איש שמאל.

טוב, אלה ההגדרות שלך.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני ממש לא חושב כך.

אבל בנט, סער, שקד ואלקין תומכים בחוק הלאום ומגדירים את עצמם קודם כיהודים ורק אחר כך כישראלים, ואתה בכל זאת רואה בהם שמלאנים.

כשחלק מהימנים שלא מחבבים את נתניהו הקימו ממשלה בלעדיו עם השמאל תוך התחייבות לא לסגת מילימטר ולא לבטל את חוק הלאום, ימניים אחרים שגם לא מחבבים את נתניהו האשימו אותם בשמלאנות ובגידה ברעיון הציוני. כך שמבחינתך ומבחינת פייגלין הליכוד היה קדוש והקמת ממשלה עם השמאל, בלי קשר להסכמים הקואליציוניים נתפסה גם על ידך וגם על ידי פייגלין כבגידה בימין ובמפעל הציוני בכלל למרות שלא יודע אם חיבבת את נתניהו עד עכשיו, אבל פייגלין באמת לא חיבב אותו, אבל העדיף אותו על שמלאנים במשרדים זוטרים כמו בממשלת השינוי.

למעלה