אני מיואשת ואבודה

Shaycus

New member
מספרת יופי..

בהנחה והמקרה אמיתי.. מה שלא נשמע לי כל כך, את נמצאת בבור שהכנסת את עצמך אליו, אין לך מה לצפות פה לסימפטיה על טעות נטו ששייכת לך, אין שום גורמים מבחוץ שגרמו לך ליטול חלק מהטעות הזאת, היחידה שאשמה - זאת את. את רוצה עצה? תשמרי על פרופיל נמוך, אל תתראי בחברתם בזמן הקרוב, תדאגי יותר לקשר שלך עם בעלך ולא לקשר עם הצד ההוא של המשפחה.. זה ממש לא מה שצריך להפריע לך. בהצלחה, ותחילת מעשה במחשבת תחילה, למרות שאני יודע טוב טוב כמה שההורמונים בעננים, הראש בתחתונים.

gabrielr

New member
אני דווקא מקווה שבעלך יגלה

מקווה שהוא יתפוס שכן היה משהו, ואולי הוא לא ישאר אדיש כל כך, כדי שיהיה איזה צדק פואטי כלשהו... קודם כל לבגוד, לא יודע אם בעינייך זה בסדר או לא, אבל עם קרוב משפחה (מהצד של בעלך), ועוד אחד בן 18? או שאת לא חושבת, או שאני צריך לרחם על בעלך שהוא התחתן איתך.

את צריכה טיפול

פסיכאטרי. כי אין לך גבולות, כדור אחד יפטור לך הבעיה. בנתיים תכחישי כמה שאפשר את יכולה לומר שזו חברתך דיברה איתו בטלפון מטלפון שלך . לטעמי מכל הסיפור ההזוי הזה בעלך הוא המסכן...

AKAKAK

New member
נכון שקר על שקר...

ואז שבעלה יגלה זאת, ישר לבית הדין הרבני חכם מאוד... תגידי את האמת וזהו ותעשי הכל לתקן את הנזק מהצד שלך. יותר מזה אין לך מה לעשות...

בלאנקה

New member
לפעמים המציאות עולה על כל דמיון

תראי, אני מתיחסת לסיפור כמו סיפור אמיתי. יש בפניך כאלה אופציות: 1. תפני לאיריס קול ברדיו 103 FM ותעלי על הקו את גיסתך ותנסי להתנצל ולהגיד שהכל היה קומדיה של טעויות. אבל אז את מסתכנת שגם אחרים במשפחה ישמעו אותך...אלא אם כן שווה ללכת על זה. 2. תשלחי להם הביתה פרחים עם ברכת התנצלות ובקשה לפגישה של הבהרה. 3. קודם כל תסדירי את העניינים עם בעלך ותסבירי לו שהכל מקורו באי הבנה. ייתכן שגם המשפחה של אחיו גם ככה לא ממש מתה עליך וזאת רק סיבה להקצין את הדברים. 4. האם באמת איכפת לך כל-כך מה יחשבו במשפחה של בעלך? העיקר שאיתו תסתדרי. מה שלא יהיה כל הזמן תלחצי על זה שהכל מקורו באי הבנה ואל תודי במעשיך. וזה כמובן בגלל שמעל הכל עדיף שלמות התא המשפחתי שלך.

מה שבטוח....

שמצאתי סיפור טוב לפרוייקט שלי באנגלית חחחחח.... כבר חודשיים אני מחפש סיפור יפה לפרוייקט והנה מצאתי..חחח מגניב....

בוא נצא מהנחה שהסיפור נכון........

מה שבישלת.....תאכלי!!! וכאילו לא ידעת מראש שיש סיכוי שתתפסי אני מקווה שהכל יסתדר לך בסופו של דבר עם בעלך ואכן קיבלת שיעור חשוב תלמדי מהשיעור הזה!

Breaking Wave

New member
מה את מבואסת? עשית חיים.

תאכלס, כל הבאלגן הזה שווה את היומיים שהתרגשת ופרחת כמו פרח בבוא האביב. חחח מה קרה? קצת אקשן במשפחה אף פעם לא הזיק.

הכי מצחיק אותי גם ש....

רוב האנשים כאן לא מאמינים לה..חחחח תארו לכם אם הסיפור הזה כן אמיתי...והיא לא עובדת עלינו.... בטח היא אוכלת את עצמה ואנחנו רק וסיפים לה חרא.חח מסכנה... אבל כמו שאמרתי..לפחות נושא לפרוייקט באנגלית יש לי.... תודה לאלוהים.

yovallover

New member
מה קורה איתכם אנשים

היא באה לחפש עזרה ואתם יפי הנפש "מגיע לך " תאכלי מה שבישלת" אל תדונו אדם אם לא עמדתם במקומו,ולך ליאת דבר ראשון תדברי עם האחיין ותנסו להעמיד את הדברים על דיוקם, מה הוא אמר להם בדיוק ,האם הוא מכחיש או שהוא כבר סיפר ותנסו לבנות לכם סיפור כיסוי עד כמה שאפשר מושלם נכון שהדברים לא יחזרו להיות כמו שהם עם המשפחה,אבל לפחות הרגשת וחווית כמה רגעי נחת ואושר שיש כאלה שחיים שלמים לא משיגים. כמובן שאני לא מצדיק את הסיפור בהנחה והוא אמיתי, אבל יש כאן גבר אחד שיכול להגיד לי עם יד על הלב שהוא חזק מכל סיטוציה מינית שתהיה בדרכו אז מקווה שהעיניינים יסתדרו ואם לא אז זה מה שיש ועם זה צריך להמשיך

חתולון*

New member
איך נוכל לדעת כמה הזוי?

אולי היא מחייכת ומסתכלת עלינו ועל שער תפוז ומחככת ידיה בהנאה. ואולי לא...

זה קטע תולי

מאוד קשה לדעת מי הוא טרול, ומה אמיתי או הזויי בחדשים שמגיעים. ולפעמים אפילו שותיקים כותבים אי אפשר להצביע בדיוק...לפעמים רק
אחלה סיכום שבועי נתת היום תולי

למעלה