אני פונה כאן לכל אדם שפוי

• פותח הנושא all
  • פורסם בתאריך

all

New member
אני מתחנן בת- עמי רק לא זה

כבר עכשיו המדינה גונבת לי 50% מהמשכורת כמס` הכנסה, עוד איזה 1500 ש``ח כביטוח לאומי, 17% נוספים על כל מוצר שאני רוכש ואם המוצר הוא תוצרת חוץ הם לוקחים לי גם מכס. ועכשיו גם יטילו עליי את מס` בת-עמי?

בת-עמי

New member
עזרה הדדית אנשים-עזרה

וזה דבר מאוד יפה וטוב שזה בחוק כי צריך לעזור למשפחות ברוכות ילדים בע``ה שאף אחד לא יזדקק לזה חוץ מזה קצבת ילדים מקבלים על ילד ראשון והיא עולה מילד לילד

קלייר

New member
עזרה הדדית יפה-אך לעשות ילדים ולצפו

ולצפות שהמדינה תשלם,לעשות ילדים ולגדלם בכוחות עצמך וכמובן יקבל את המגיע לפי החוק-קודם יעמוד החוקי המדינה-גיוס לצהל ללכת לעבוד ,וללמוד בכספך לא של המדינה,זה לא העיקר לעשות ילדים ללא הגבלה החוכמה-לגדלם לפי יכולתךהכלכלית ,ומה זה שייך לעזרה הדדית זה ניצול החוק ,אמרתילך מזלם שכאן הם גרים

all

New member
עזרה הדדית???????

1. בת עמי, עזרה הדדית חייבת להיות דו כיוונית. אז מי לעזזל יעזור לי?????????? 2. עזרה הדדית חייבת להיות מרצונו של הנותן ולא בכוח פקיד השומה שיעקל את כל ביתי אם אסרב לשלם את העזרה הדדית שלך!!!!!!!!! ואני מבקש ממך, תגידי כל מה שבא לך רק על תעשי מאיתנו מתומתמים. ישראלי חילוני יקר ואהוב, שלם את מיסי העזרה הדדית שלך כי אם לא אז תגיע לכלא. אני משוכנע שאת יושבת מול המחשב וצוחקת עד לב השמיים ואני מסתכל על תלוש המסכורת שלי ורואה את הקוסם החרדי בפעולה. את יודעת מה הקסם שלו? להפוך את ה24000 שלי לפחות 11000

בת-עמי

New member
לא מצדיקה את החרדים שלא תבינו

לא נכון אבל מה לעשות יש קצבת ילדים והיא גדלה עם כל ילד שנולד תסכים איתי שלמשפחה עם 10 ילדים מגיע יותר מלמשפחה עם 2 ילדים אני דתי הואני גם משלמת מיסים אמרתי לך את זה כבר די עם ההרגשה שאתה מסכן ומקפחים אותך

all

New member
לכל אחד מגיע מה שהוא מרביח

ושיסתדר עם זה איך שבא לו, אם אני מקבל 100000 ש``ח בחודש ויש לי רק ילד אחד זה ענייני. אתה אם אתה מקבל 1000 שקל לחודש ויש לך 10 ילדים זה עניינך. לא אני זיינתי את אישתך ולכן אין שום סיבה שאשלם לה שום מזונות!!!

בת-עמי

New member
כל עוד אתה אזרח את חייב לשלם מיסים

שהולכים לכל מיני דברים אם היו לך שישה ילדים אולי גם אתה היית זקוק לעזרה וגם לך בתור אדם חילוני היו מגישים אותה ואל תקשקש לי על ה10000

קלייר

New member
החילוני חיי את המציאות/לא לפי

החילוני חיי את המציאות,ולא לפי הכתוב `` אל תשפוך זרעך לשווא`` החילוני חיי למען המדינה תורם לחברה,הולך לעבוד,משרת בצבאמשלם על לימודיו כדי להתקדם ולהביא משכורת יותר גבוהה הדתי חיי לפי הכתוב בספרי הקודש,ומצפה שהמדינה תתרוםלו על כך ההבדל הקטן

קלייר

New member
הבסיס טוב/מי שעושה 11 ילדים-שידאג

שיש לו יכולת לפרנס אותם,ולא לחכות שאחרים יתנו לו הבסיס קיים בכל ביית,איך שהוא רוצה שיראה לא צריכה שיכריחו את ילדי ללמוד שיבחר במה שירצה אנו חים בשנת 2001

B.Shokor

New member
ערבים מתגייסים למרות שאינם חייבים

``חייה ותן לחיות`` - משפט נהדר, וכמו שאמרתי.. יש הטוענים שהערבים לא משרתים בצה``ל ולכן לא מגיע להם זכויות במדינה הזאת, רק רציתי להגיד לכם שמדינת ישראל אינה מעוניינת לגייס ערבים, ולמרות זאת יש המון ערבים (גם מוסלמים) שמתגייסים לצה``ל. במקביל, יש את החרדים שלא מתגייסים לצה``ל, למה לא שמענו אנשים שאומרים שלהם לא מגיע זכויות כי הם לא משרתים בצה``ל?

קלייר

New member
חוקים החלים רק על חלק - מהאוכלוסיה

חרדים לא משרתים ומקבלים יותר ממני ,ואני מכירה ערבים שתורמים יותר למדינה מיהודים שמה שעושים לומדים על חשבון המדינה ,אפילו בני לא מקבל לימודים חינם אולי כדי לחזור בתשובה ללימודים חינם

יוסי26.5

New member
חוקים החלים רק על חלק....

חוקים חלים רק על חלק.. זה לא מדוייק קלייר היקרה... חוקים חלים על כולם אבל רק חלק ממלאים אותם..והחלק האחר גונב בגדול מהמדינה ללא בושה וללא מורא.. !!! זו ההגדרה הנכונה....!!! צריך לקרא לילד בשמו....

להתלבש על חשבון החרדים

קיבוצניקים גונבים! מהמדינה מליארדי שקלים, מוכרים אדמות שניתנו להם לחקלאות, כדי לבנות עליהם קניונים ופארקי תעשיה. ואף אחד לא אומר כלום!!! מעניין למה??? אולי בגלל שאין להם פיאות, כובע ומעיל ארוך????????

קלייר

New member
לפחות הם עובדים/ולא מקבלים חינם

אוהב ישראל ,הגנבים העיקרים הם לובשי השחורים בממשלה

למעלה