אני פונה כאן לכל אדם שפוי

• פותח הנושא all
  • פורסם בתאריך

B.Shokor

New member
מה לגבי ההשואה של העם הפלסטיני????!

טוב, אני מסכים איתך שאנחנו חייבים לעשות משהו ולהפסיק את ההשואה הזאת, אבל לא דרך ישראל, אם אנחנו באמת רוצים לעזור להינדים עלינו לבקש מהמדינה ללחוץ על מדינות אחרות שיתערבו בנושא. למה לא ישראל? אני חושב שאם ישראל תתערב בנושא, התגובה של אפגניסטאן תהיה: ``מה לגבי ההשואה שאתם עושים לעם הפלסטיני?``

שמבלולה

New member
אה, כן, שכחתי.

השואה שאנחנו עושים לפלשתינים. כמובן. איך יכולתי לשכוח את הפיגועים שאנחנו עושים להם כל יומיים, את ההפגזות על הבתים, את הרציחות בדם קר, הסקילות, היריות, המטענים... באמת, תגידו לי, איך יכולתי לשכוח את השואה שאנחנו עושים לפלשתינים???

B.Shokor

New member
שמבלולה, לא להגזים בבקשה..

אני יודע שאת מתכוונת מאחורי כל מלה שאמרת לעם הפלסטינאי, אבל גם מותר לי להזכירך שאותם דברים הישראלים עושים לפלסטינים אבל במקום הפיגועים יורים במטוסים.

שמבלולה

New member
איך אתה יכול להשוות בכלל??

א. צה``ל לא עושה שום דבר מיוזמתו - הוא רק מגיב על יוזמות של הפלשתינים! ב. אנחנו משאירים את התגובות לצה``ל, ולא מנסים להתערב בעצמנו. ג. ההפגזות של צה``ל הן על-מנת להרתיע ולא על-מנת לפגוע. הרי ראית איך מבקשים סליחה בכל פעם שפוגעים במישהו/משהו??

B.Shokor

New member
אה באמת?!~!!!!!!!~!!!!

א. צה``ל לא עושה דברים מיזומתו? אז מה את קוראת למוהות אוקטובר, ומה את קוראת ל 13 ערבי ישראלי ז``ל כולם שנהרגו ע``י הצה``ל הישראלי? מה את קוראת לוועדת החקירה הממלוכתית? ומה את קוראת לאלה החיילים שהודו בעצמם שירו אש חיי על המפגינים גם הלא סכנו חייהם? (פשוט מאוד חזורי לארשיף העיתונות ואל תתוכחי איתי על זה). ב. אנחנו (הישראלים לא מנסים להתערב עם הפלסטינים), בחייך את צוחקת??? אז מה את קוראת למתנחלי חרבון שאמש הפגינו וזרקו אבנים על הפלסטינים, והצה``ל היה עומד ונהנה מהמצב? (אל תגידי לי שלא ראית את התמונות האלה ששודרו ביותר מערוץ עולמי אחד). ג. מבקשים סליחה אחרי שהורגים? חחחחחחחחחחחחח (איזה אחלה בדיחה), סליחה, אבל מה ההתנצלות יכולה לעזור? האם ההתנצלות של צה``ל יכולה להחזיר הבן-אדם שמת לחיים? שמבלולה את ``XXXXXX`` אוהההההההה סליחהההההה

לגמור אותם

בהמשך לדבריך על החרדים, אני מציע הצעה גאונית (נדמה לי שאף אחד לא הציע אותה לפני): 1. נשים עליהם טלאי - שידעו שהם מוקצים מחמת מיאוס 2. נרכז אותם במעין מחנות ריכוז 3. נהרוג אותם בתאי הגזים 4. נשרוף את גופותיהם ושלום על ישראל...

קלייר

New member
יש לי הצעה בשבילך/לך מפה אתה חולה

אתה חולה נפש כרגיל החרדים מדברים על השואה סתום את הפה כל משפחת אבי נהרגה שם,ואיש לא אמר לחסלם,רק שלא תורמים אך מעיזים לבקש לך לרופא טוב ,אני יתרום את הכסף

הינדים - יהודים

כשאתה מכניס את השנאה שלך לחרדים יחד עם הנושא של מה שעושים להינדים - אל תצפה לתגובה אחרת!!!

קלייר

New member
אוךךךךךךךךך -הוא מעצבן אותי

אתה חסר תרבות וחצוף ,באיזה זכות אתה גם לדבר ,הרי איש האוהב ישראל לא ישתה את מי הנהר לפני שיבדוק המספיק לכולם, אך החרדים שותים ואוכלים ,והשאר לא חשובים אפילו מתו למען המגינה

תיקון!!!!!

משונאי אשמר לבדי... וחוץ מזה רק קפצתי לכאן לרגע, ואיזה מקלחת קיבלתי. זה דו-קיום זה????? מקווה לא לראות אתכם שוב.

all

New member
האמת, אתה צודק לחלוטין

החרדים בסה``כ לא עושים שום דבר רע, הם מבקשים מהממשלה והממשלה נותנת. כל אדם רשאי לבקש, אין בזה רע. הכעס צריך להיות מופנה כלפי מי שנותן זכויות יתר ולא כלפי זה שמבקש זכויות יתר. אני יכול ללכת לראש הממשלה ולבקש ממנו נניח מרצדס, מה פשעתי? אבל אם ראש הממשלה ייתן לי אותה ע``מ שימשיך להיות ראש ממשלה, הוא פושע, גנב, נוכל וכו`.

eliasys

New member
תשקול את דבריך

היה עדיף שתשקול את דבריך לפני שאתה מדבר חבל שאתה משתמש במטפורות מגוכחות על מנת שתצדיק את מבוקשך עדיף לך באמת לחפש את עצמך במקום אחר.

יוסי26.5

New member
אוהב ישראל=אבו-דני ???

אוהב ישראל=אבו-דני???? זה יכול להיות???? לפי הסגנון הברוטאלי...יכול להיות !!!

קלייר

New member
לא נראה לי- כבר ביקרו אותנו חבריו

אולי עוד שליח שלו, אני שמחה שהלך כמעט זרקתי עליו נעל חחחחחח

יוסי26.5

New member
זריקת נעליים :)))

זריקת נעליים... קלייר יקירה.... אנחנו התחלנו לעשות שוב סדר פסח.... את רוצה עוד כמה נעליים לזריקות שכאלה??? :))))

למעלה