אקדמיית המטריה עונה 3🎓☔🌂

didalf

Well-known member
1655907246577.png

בעונה שעברה היו לנו מספיק צופים כדי להצדיק שרשור נפרד, נקווה שגם הפעם.

שרשור עונה 2 למי שזקוק לתזכורות ושונא ריקאפים מדברים:
(פאק עברו כמעט שנתיים שלמות:-0)

אוסווין

Active member
תמיד הייתה לי בעיה עם הסדרה הזאת, והיא נוכחת גם בצפייה בעונה הזאת - אני לא מרגיש אותה. לא כזה אכפת לי שם מאף אחד, ואני מרגיש שהיא יותר עסוקה ב"להיות מגניבה" ובלעשות סצנות אקשן בהילוך איטי. יש קטע שליילה ו5 הולכים מכות וממש מנסים להרוג אחד את השני, אבל זה לא הגיוני בכלל כי הם צריכים אחד את השנייה? ולא ברור למה מנסים למכור לי שהם מנסים לרצוח אחד את השניה כשזה ברור שהם תכף יפסיקו וילכו לעבוד ביחד? ואז זה באמת מה שקורה?
כאילו תמיד היא צפייה כיפית, הסדרה, זה תמיד נחמד לראות, אבל אני לא מרגיש יותר מידי לאף אחד מהדמויות.
אני לא אוהב את העניין עם דייגו והילד, מרגיש לא אורגני בסיפור ותלוש מהמציאות. לא מבין למה ליילה היא ליילה של כעבור 13 שנים? והיא נראית אותו דבר רק בלונדינית?
אליסון והילדה שלה, כל העונה השנייה היא בקושי דיברה עליה ועכשיו היא ה-דבר. כל הפרק הראשון היא בטוחה שהיא תלך למצוא אותה, כשהיא כבר יודעת שהיא בעולם מקביל. איך היא לא הבינה שזה יכול לקרות, שהבת שלה לא קיימת? היה לי מוזר.
הדרורים, זה נחמד שהם מתים על ימין ועל שמאל. כאילו אף אחד לא בטוח. אבל זהו, כל הלא-חשובים מתים אז עכשיו הם פחות יהרגו.
אני לא אוהב את השחקן של בן, הוא מוגזם בקטע לא טוב בעיניי, אני שונא אותו לא כי הוא זה-שאוהבים-לשנוא, אלא כי הוא לא משחק ככ טוב בעיניי את התפקיד.
אני זוכר שראיתי איפשהו שדיברו על זה, אבל זאתי, מספר 3, זה עורבים מה שיש לה לא? וזה גם בכל הפוסטרים וזה, אבל הם אקדמיית הדרורים..
חוזר לנקודה שמרגיש לי שהסדרה מנסה להיות מגניבה, האח הזה שהוא פשוט קוביה. זה לא מצחיק. כאילו זה פשוט לא בדיחה מצחיקה. איך הוא קוביה?? זה אמור להיות מגניב כאילו? "חה חה הוא קוביה ולא מדברים על זה". שמישהו יגיד משהו גאד דאמיט!
הו וקרייג מדגראסי פה! אבל הוא כבר מת.
זהו אני בסדר עם לצפות בזה חחחח אמשיך.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל החלק ההורס ביותר בפרק - ואולי באופן כללי בכל הסדרה עד כה - זה קרב הריקודים של שתי האקדמיות.
חבל שזה היה רק הזיה של דיאגו, קיוויתי שזה משהו שגרם לכולם באמת לעשות את זה.
עדיין קורע מצחוק.

אז אקדמיית הדרור הם מעצבנים, מאוד עסוקים בעצמם, מתייחסים לאבא שלהם כאילו הוא עובד עבורם, וגם לוחמים הרבה יותר טובים.
הקרב היה מביך בשביל האנשים שלנו.
לא ברור לי למה אליסון השתמשה בכוח שלה רק פעם אחת. (ולכל הרוחות, אם מישהו עם כוח על אומר לך לתת לו בוקס, אל תתני לו בוקס)
גם לא כל כך ברור לי איך 5 שמכסח אנשים מאוד בקלות לא כיסח יותר ביעילות לפני שהזאת ירקה עליו ארס שגורם להזיות.

מה לכל הרוחות הקטע של זה שהוא פשוט קוביה מעופפת? האם הוא פשוט נולד ככה?

ובקטע בהתחלה כשמדברים על כמות האנשים שנולדו באופן מיוחד ב1989 אם אני לא טועה במקור מספר האנשים היה גדול יותר. (כלומר זכור לי שזה היה ארבעים ומשהו אנשים ועכשיו אמרו נראה לי 16.
אבל אולי אני טועה.

האם הילד הזה הוא באמת הבן של דיאגו? מצד אחד זה לחלוטין אפשרי ואני יכול לדמיין אותם הולכים לכזה כיוון. מצד שני אני גם יכול לדמיין שאיכשקוראים לה משקרת לו.

אז מה זה הכדור אנרגיה הזה במרתף ומה הוא עושה? האם הוא פשוט אוכל אנשים מסויימים?

ואניה עדיין בחורה.
אבל דיברו על דופלגנגרים, אולי הדופלגנגר שלה יהיה בחור...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל החלק ההורס ביותר בפרק - ואולי באופן כללי בכל הסדרה עד כה - זה קרב הריקודים של שתי האקדמיות.
עדיין קורע מצחוק.

אז אקדמיית הדרור הם מעצבנים, מאוד עסוקים בעצמם, מתייחסים לאבא שלהם כאילו הוא עובד עבורם, וגם לוחמים הרבה יותר טובים.
לא ברור לי למה אליסון השתמשה בכוח שלה רק פעם אחת. (ולכל הרוחות, אם מישהו עם כוח על אומר לך לתת לו בוקס, אל תתני לו בוקס)
גם לא כל כך ברור לי איך 5 שמכסח אנשים מאוד בקלות לא כיסח יותר ביעילות לפני שהזאת ירקה עליו ארס שגורם להזיות.

ובקטע בהתחלה כשמדברים על כמות האנשים שנולדו באופן מיוחד ב1989 אם אני לא טועה במקור מספר האנשים היה גדול יותר. (כלומר זכור לי שזה היה ארבעים ומשהו אנשים ועכשיו אמרו נראה לי 16.
אבל אולי אני טועה.

האם הילד הזה הוא באמת הבן של דיאגו? מצד אחד זה לחלוטין אפשרי ואני יכול לדמיין אותם הולכים לכזה כיוון. מצד שני אני גם יכול לדמיין שאיכשקוראים לה משקרת לו.

אז מה זה הכדור אנרגיה הזה במרתף ומה הוא עושה? האם הוא פשוט אוכל אנשים מסויימים?

ואניה עדיין בחורה.
אה כמעט שכחתי
יש את האיש המבוגר שרואים שנוסע באוטובוס ומקשיב לקלטות.
הניחוש שלי הוא שזה הילד שואניה הצילה ב1963 ונתנה לו מהכוחות שלה. (אם כי אני לא זוכר אם היא בסוף לקחה את הכוחות האלו חזרה).

בכל מקרה היה כתוב שם כלשהו על המזוודה שלו, אבל אני לא זוכר מה היה שם הילד.

reasonforall

Active member
ואניה עדיין בחורה.
זה יכול להיות מגניב

גם אני זכרתי ככה

זה היה מפתיע ומשעשע

didalf

Well-known member
פרק 1
ווי מלא דמויות חדשות להכיר. ואחד האחים החדשים הוא... קוביה8-*

טוב בקטע שהם התחילו עם פוטלוס נקרעתי מצחוק:-D זה היה כ"כ מטופש אבל כ"כ מצחיק:-D ולול הפרצופים של קלאוס בזמן שהוא רוקד אני רוצה לחפש גיף אבל אני אתקל בספוילרים. קצת התבאסתי שזאת הייתה פנטזיה (משונה למדי) של דייגו כי מסתבר שלאחת הבנות החדשות יש כוח שבו היא יורקת על אנשים איכס שחור וזה גורם להם לפנטזיות משונות.
והם מפסידים הפסד צורב לדרורים שמכסחים אותם. אבל הם לא משתמשים בכל היכולות שלהם. למשל אליסון. במקום להרביץ תדבריייי ובום את משתקת את כולם!!
קלאוס בכלל לא ניסה לזמן מתים להלחם איתו.
חחח התגובות של קלאוס לבן:-D איך התגעגעתי אליו|מאוהב| מקווה שיהיה לו משהו רומנטי העונה.

דייגו עדיין דומה לבלאמי!!! והוא כזה טיפש אלוהים:-D ויש לו ילד וואט נאו?8-* לילה לא נראתה מבוגרת ב12 שנה8-*

בכלל הם חבורה של מהבולים אבל זה מצחיק.

וניה עדיין וניה. אבל רואים כבר שהאחרי השינוי של אליוט, השיער מוזר והיא לובשת חולצה עצומה כדי להסתיר. אהבתי שהיא ניסתה להשיג עסקה עם מספר 1 של הדרורים ע"י איום עליו כי היא בהחלט חזקה יותר מכולם.

הדרורים הרבה יותר ממומשמעים וחדורי מטרה מהמטריות המפוזרים. כאילו נראה שאבא שלהם מפחד מהם ולא להפך.

חחחחחחח כשחמש מספר להם על זה שכנראה יש כפילים שלהם והם שואלים מה לעשות אם פוגשים אחד קלאוס "שוכב איתו?":-D:-D לא הייתי מתנגדת לשני קלאוסים האמת:-P:

אה ויש עיגול משונה במרתף שהאמא סוגדת לו והשמיד את מספר 1 של הדרורים וכלב מסכן8-* למה הכלב אבל?;-( תמיד השחור מת ראשון לא יפה:-D
זה יגרום לאפוקליפסה מספר 3? רק שלא יאשימו את וניה בזה שהוא נעלם.

אה אליסון מתקשרת לבת שלה אבל מי אמר שהיא בכלל קיימת בטיימליין הזה?

השערה לגבי וניה: חמש הזכיר שיש כפילים, ואנחנו יודעים שאליוט יגלם דמות בשם ויקטור, אז אולי זה הכפיל ובעולם הזה וניה היא טרנס ועשתה שינוי? מעניין אז אם יהיה גם וגם או שוניה תעלם איכשהו (תמות?) ורק ויקטור ישאר.

עדיין קורע מצחוק.
חחחחח בול מה שאמרתי:-D

נכוןןןן? ונכון!!!!

חחחח הוא דומה לטסקרט. איפה לוקי? וכן כאילו הוא יצא מאמא בת אדם?8-*

אבל אולי אני טועה.
נכון?? אני גם זכרתי מספר גדול יותר!! אז אולי הם לא קיימים כפילים בעולם הזה?8-*

גם הוא די לבן ושניהם לא לבנים עכשיו כשאני חושבת על זה8-*

יש את האיש המבוגר שרואים שנוסע באוטובוס ומקשיב לקלטות.
הניחוש שלי הוא שזה הילד שואניה הצילה ב1963 ונתנה לו מהכוחות שלה. (אם כי אני לא זוכר אם היא בסוף לקחה את הכוחות האלו חזרה).

בכל מקרה היה כתוב שם כלשהו על המזוודה שלו, אבל אני לא זוכר מה היה שם הילד.
:-0
אבל לילד קראו הרלן ואני כמעט בטוחה שהיה שם אחר על המזוודה.
אגב זה מה נסגר עם טכנולוגיה עתיקה ב2019 שוב?:-D

ספוילר: חמישה פרקים ראשונים
פיי אתה מהיר:-0

didalf

Well-known member
פרק 2
השערה לגבי וניה: חמש הזכיר שיש כפילים, ואנחנו יודעים שאליוט יגלם דמות בשם ויקטור, אז אולי זה הכפיל ובעולם הזה וניה היא טרנס ועשתה שינוי? מעניין אז אם יהיה גם וגם או שוניה תעלם איכשהו (תמות?) ורק ויקטור ישאר.
ובכן לא, אין כפילים בכלל. האמת זה נעשה קצת מהר מידי לא? כאילו תמיד וניה הרגישה חריגה ולא במקום אבל לאו דווקא בקטע של זה שהיא מרגישה שהיא גבר, כאילו זה לא היה כזה ברור. אבל גם קצת כן. אבל זהו הסתפר ועכשיו הוא ויקטור. השיחה שלה עם אליסון אבל הייתה יפה מאד. וגם זה ששאר האחים היה כ"כ מהר סבבה עם זה היה חמוד (אחרי כל הבלגן בחיים שלהם מה זה בשבילם שינוי מין?:-D). לפחות באנגלית הם לא צריכים לעשות את המעבר המבלבל מ"את" ל"אתה", זה נשאר YOU. אני מתארת לי שהייתי מתבלבלת המון בלי כוונה מתוך הרגל בהתחלה. תכלס יותר נאמן לאליוט אני מניחה שהשינוי יהיה בדמות שהכרנו ולא להביא כפיל ולהגיד "אה הוא כבר מזמן ככה".
הוא נראה כ"כ קטן ליד אליסון.

יאפ זה מה שאמרתי. קצת סתומה שלא חשבה על זה בעצמה. אבל טוב שכל זה לא הצד החזק של המשפחה הזאת.

אז לא רק שאין להם כפילים בכלל והם לא נולדו בזמן הזה, אלא שכל האמהות שלהם מתו בדיוק ביום שהם נולדו:-0. ו-ויקטור מצא כתבה עליהם וכתוב שם שגם סיסי מתה באותו יום. סיסי היא אמא של אחד מהם?????:-0 אוח מקווה שלא של ויקטור אחרי שהם היו ביחד כי זה יהיה קריפי נורא:-D
אז קלאוס האמיש. ואני תמיד הנחתי שקלאוס גרמני בגלל השם. איך הוא בכלל ידע איזה צ'ק שייך לאמא שלו? זה לא שהם חולקים שם משפחה8-* אוף קיוויתי שנראה אותו פוגש את עצמו.
הטיול שלהם היה מצחיק, הם צוות נהדר ביחד.
מסכן חמש היחיד שכמובן שם לב שדברים נעלמים וששוב יש צרות. הילד הזקן רק רוצה לנוח:-D סופסוף הוא החליף בגדים אחרי 2 עונות במדים האלה. מאיפה בכלל יש להם בגדים חדשים או כסף לאוכל או משהו? אין להם שקל על התחת!! או מכונית???

לות'ר נחטף ע"י הדרורים וחושב שהאחים שלו יבואו להציל אותו אבל כמובן שאף אחד אפילו לא שם לב:-D הוא נהנה מאוכל ואימון נורמלי אבל הוא גם קצת חטוף כי הם חושבים שהמטריות חטפו את מספר אחת שלהם. וכי הם חושבים שמספר אחת שלנו שווה משהו:-D הוא כזה אהבל אלוהים:-D ומצליח לפרלטט עם עוד תכלס אחות. שעדיין אני לא בטוחה אם המטרות שלה אמיתיות לגביו אחרי הסוף. זה היה מגניב מאד שהם ריחפו בנשיקה, אם היה אכפת לי מחיי האהבה של לותר.

דייגו הסתפר תודה לאל!! והולך עם הילד שלו לקנות איזה תרופה שם הם נתקלים בשני דרורים ונלחמים בהם שוב ללא יותר מידי הצלחה אבל דווקא הילד עוזר.

אליסון נתקלת באיש עם הקסטות אבל מאבדת אותו, ויש לו איזה כוח מוזר שמקפיא?8-*

ולילה עם הכוח הכי מגניב שזה לגנוב כוחות מאחרים מצליחה לגנוב את המזוודה האבודה. איזה מגניב זה היה.

Aranel Nenharma

Well-known member
עדיין קורע מצחוק.
זה היה מעולה!! והזכיר לי כמה אני אוהבת את הסדרה הזו
וואוו אני כל כך שונאת אותם, אפילו בן הוא שמוק :eek:
גם דיאגו לא השתמש כל כך הסכינים לו, הם כולם לא השתמשו על כל כך בכוחות שלהם, אבל כן היה מגניב לראות את בן משתמש בכוח שלו
ומי היא האישה המזסכנה שהייתה צריכה ללדת אותו
אבל אולי אני טועה.
לא חושבת שאתה טועה כי גם אני זכרתי שזה הרבה יותר, שזה מוזר כי איך האירועים בשנות ה60 השפיעו על מספר הילדים שנולדים
* בדקתי וזה 43 נשים במקור
לי זה נראה שקר, זה יותר מדי בא משום מקום
ואניה עדיין בחורה.
מודה שמאוד עניין אותי איך התייחסו לכל הקטע הזה עם אליוט פייג'
חחח התגובות של קלאוס לבן:-D איך התגעגעתי אליו|מאוהב| מקווה שיהיה לו משהו רומנטי העונה.
קלאוס הוא החיים:)
בכלל הם חבורה של מהבולים אבל זה מצחיק.
הקטע עם האוכל שקלאוס אומר שהוא צריך אחים עם נימוסי שולחן הרג אותי
חחחחחחח כשחמש מספר להם על זה שכנראה יש כפילים שלהם והם שואלים מה לעשות אם פוגשים אחד קלאוס "שוכב איתו?":-D:-D לא הייתי מתנגדת לשני קלאוסים האמת:-P:
מה שכן לות'ר היה מת לשכב עם הכפילה של אליסון;-)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאפ זה מה שאמרתי. קצת סתומה שלא חשבה על זה בעצמה. אבל טוב שכל זה לא הצד החזק של המשפחה הזאת.
כן, גם לי זה היה ברור שרוב הסיכוי שהילדה שלה לא קיימת שם. זה די אידיוטי מצידה שהיא לא קלטה את זה.
הרי אפילו אם הייתה לה דופלגנגרית בקו זמן הזה, מה הסיכוי שהיא תלד אותה ילדה.
גם ככה זה לא כל כך אמין שבעלה לשעבר גר באותו בית.
ובכן לא, אין כפילים בכלל. האמת זה נעשה קצת מהר מידי לא? כאילו תמיד וניה הרגישה חריגה ולא במקום אבל לאו דווקא בקטע של זה שהיא מרגישה שהיא גבר, כאילו זה לא היה כזה ברור. אבל גם קצת כן. אבל זהו הסתפר ועכשיו הוא ויקטור. השיחה שלה עם אליסון אבל הייתה יפה מאד. וגם זה ששאר האחים היה כ"כ מהר סבבה עם זה היה חמוד (אחרי כל הבלגן בחיים שלהם מה זה בשבילם שינוי מין?:-D). לפחות באנגלית הם לא צריכים לעשות את המעבר המבלבל מ"את" ל"אתה", זה נשאר YOU. אני מתארת לי שהייתי מתבלבלת המון בלי כוונה מתוך הרגל בהתחלה. תכלס יותר נאמן לאליוט אני מניחה שהשינוי יהיה בדמות שהכרנו ולא להביא כפיל ולהגיד "אה הוא כבר מזמן ככה".
גם אני חשבתי כמוך שישתמשו בעניין הדופלגנרים בשביל פיתוח הצד הזה של הסיפור של ואניה/ויקטור.
אבל בעצם אולי הכי טוב שזה נעשה ככה. כלומר אני מניח שלאנשים זה דורש יותר זמן לחשוב על זה, לעשות שינויים קטנים עד שהם בטוחים ועוד. אבל תכלס כאן הם בקו זמן שונה, עם קבוצת גיבורי על שרוצה לכסח להם את התחת ואיזה כדור פרדוקס זמן רצחני - אז אין ממש זמן להתעסק עם זה. התגובה של האחים די צפויה, אין להם בעיה עם זה, אבל כמו שואניה לא ממש עניינה אותם גם ויקטור לא מעניין אותם ולכן הם בעיקר פשוט לא מרוצים שהוא דיבר עם מרקוס לבד.
השיחה עם אליסון הרבה יותר יפה וחמודה.
וכן, ואניה תמיד נראתה קטנה, אבל עכשיו שזה בן אז הוא נראה במיוחד פיצי ליד אליסון הגבוהה.
אז לא רק שאין להם כפילים בכלל והם לא נולדו בזמן הזה, אלא שכל האמהות שלהם מתו בדיוק ביום שהם נולדו:-0. ו-ויקטור מצא כתבה עליהם וכתוב שם שגם סיסי מתה באותו יום. סיסי היא אמא של אחד מהם?????:-0 אוח מקווה שלא של ויקטור אחרי שהם היו ביחד כי זה יהיה קריפי נורא:-D
למה לומר משהו כל כך נורא. בכל מקרה תמיד הנחתי שאמא של ואניה היא הצעירה הרוסיה שראינו איך היא ילדה תינוק בפרק הראשון של העונה הראשונה.
אבל בכל מקרה לא נראה לי שסיסי היא אמא של אף אחד מהם במקור כי היא הייתה צריכה להיות כבר יחסית מבוגרת בשביל ללדת ב1989. כלומר אולי זה עדיין אפשרי, אבל האמהות שראינו (בפרק 1X01 ו3X01) היו מאוד מאוד צעירות.
אז קלאוס האמיש. ואני תמיד הנחתי שקלאוס גרמני בגלל השם. איך הוא בכלל ידע איזה צ'ק שייך לאמא שלו? זה לא שהם חולקים שם משפחה8-* אוף קיוויתי שנראה אותו פוגש את עצמו.
גם אני תהיתי איך הוא יודע שזאת אמא שלו, אבל עצרתי את המסך כשרואים את הצ'ק ומפורט עליו שהתשלום הוא בתמורה לתינוק שמרגע זה יקרא מספר 4.
וכן, גם אני הנחתי שהוא גרמני. אבל גם לאמיש יש שמות כאלו. אם כי זה לא ברור אם השמות שלהם באמת קשורים למוצא האמיתי שלהם לאור זה שהמוצא שלהם בטוח לא נחשף בפניהם.
מסכן חמש היחיד שכמובן שם לב שדברים נעלמים וששוב יש צרות. הילד הזקן רק רוצה לנוח:-D סופסוף הוא החליף בגדים אחרי 2 עונות במדים האלה. מאיפה בכלל יש להם בגדים חדשים או כסף לאוכל או משהו? אין להם שקל על התחת!! או מכונית???
נכון, לא חשבתי על זה אבל הרי לא היה להם בכלל כסף והם השיגו את חדרי המלון רק כי לות'ר נתן את השעון שלו.
אבל אני מניח שזה די קל ל5 לגנוב דברים וכסף.
לרגע לא קלטתי מה הקטע ש5 עושה כל מיני חישובים מורכבים על המכונית, אבל אז נזכרתי שהוא היה עושה חישובים כאלו במחברת שלו
לות'ר נחטף ע"י הדרורים וחושב שהאחים שלו יבואו להציל אותו אבל כמובן שאף אחד אפילו לא שם לב:-D
רק בסוף היום לראשונה מישהו שם לב שלות'ר לא נמצא שם :-D
מזל שאקדמיית הדרור שיחררו אותו כי היה לוקח למטריות עוד איזה שבוע כדי לקלוט שהם צריכים לעשות משהו לגבי לות'ר.
הוא נהנה מאוכל ואימון נורמלי אבל הוא גם קצת חטוף כי הם חושבים שהמטריות חטפו את מספר אחת שלהם. וכי הם חושבים שמספר אחת שלנו שווה משהו:-D הוא כזה אהבל אלוהים:-D ומצליח לפרלטט עם עוד תכלס אחות. שעדיין אני לא בטוחה אם המטרות שלה אמיתיות לגביו אחרי הסוף. זה היה מגניב מאד שהם ריחפו בנשיקה, אם היה אכפת לי מחיי האהבה של לותר.
לי נראה שהאחות הזאת (סלואן?) באמת בעניין שלו ובאמת די נמאס לה מהחברה המעצבנים של אקדמיית הדרור. באמת ראו שצופים בה כל הזמן.
בכל מקרה זה נורא מוזר איך שהם חטפו אותו ואז נותנים לו ליהנות מהאוכל שלהם ודברים. ואז בסוף משחררים אותו עם שקית מתנות.
הקטע הבעייתי הוא שיהיה קשה להוכיח להם שהמטריות לא חטפו את מרקוס. אלא אם כן הרובוטית תספר להם מה באמת קרה.
דייגו הסתפר תודה לאל!! והולך עם הילד שלו לקנות איזה תרופה שם הם נתקלים בשני דרורים ונלחמים בהם שוב ללא יותר מידי הצלחה אבל דווקא הילד עוזר.
אני עדיין תוהה מה הקטע עם הילד. לא נראה לי שהדבר שיצא לו מהאוזן זה סתם זיהום. בטח משהו מורכב יותר. מה שכן מזה שהוא זרק סכין כמו דייגו זה גורם לחשוב שהוא באמת הבן שלו.
דייגו דווקא יחסית הצליח בקרב הזה נגד שני הדרורים. לא ברור לי איך הוא הצליח לנצח את מספר 4 שלהם (זה עם הפרצוף המכוער, נראה לי שזה המספר שלו) כשכל מכה אמורה לחזור עליו. היה נראה כאילו רק חלק מהמכות שהוא נתן חזרו עליו.
עם הבחורה עם הארס יחסית קל להתמודד אם מוכנית להגנה מהארס.
אליסון נתקלת באיש עם הקסטות אבל מאבדת אותו, ויש לו איזה כוח מוזר שמקפיא?8-*
אבל הוא נראה מבוגר מידי בשביל להיות מישהו שנולד ב1989. אז לדעתי עדיין יכול להיות שהוא הבן של סיסי. (אפילו אם השם לא מתאים, הגיוני שהוא שינה את השם)
ולילה עם הכוח הכי מגניב שזה לגנוב כוחות מאחרים מצליחה לגנוב את המזוודה האבודה. איזה מגניב זה היה.
כן, זה נורא מגניב.
אבל מעניין אותי מה יקרה לה אם היא תנסה לגנוב את הכוח של כריסטופר הקוביה.
מעניין למה המזוודה שלה לא עבדה. אולי בגלל הפרדוקס שהתחיל. ואז הגיוני שגם המזוודה האחרת לא תעבוד.

עוד דברים:
היה מעניין שגילינו שיש ערך באינציקלופדיה עליהם משנות ה60 ושנאמר שם שהם מעורבים ברצח קנדי.

קלאוס ו5 הם באמת צמד נהדר. בעיקר אהבתי את השיחה שלהם על משפחה ואיך זה התקשר לכדור הגדול של חוט שהם עמדו לידו.
5 רוצה לצאת לפנסיה כי כל החיים שלו הוא היה במתח. והוא מצליח להרגע לאיזה 10 דקות לפני שהוא מבין שהם שוב בצרות.
*השחקן של 5 איכשהו עוד נראה סביר בתור ילד, למרות שתכלס ברור שהוא לא.

בשיחה של לות'ר וסלואון לות'ר מדבר על כך שהם התחילו להתפרק כשבן שלהם מת. מעניין באמת איך הם היו מתפתחים אם בן לא היה מת.

למה בעצם אין את פוגו באקדמיית הדרור? ולמה המטריות לא תוהות מה איתו?

זה מאוד מוזר שהאבא פשוט יושב לו בחדר וצופה בטלוויזיה. הוא אמור להיות זה עם כל התוכניות.

זה מזכיר לי - הפרק מתחיל כשרואים קטע עיתון ישן לגבי מלון ההיפריון (שבו הם גרים עכשיו) וכתוב שם שאבא הארגריבס היה זה שחתך את הסרט בפתיחה החגיגית של המלון. נראה לי שלמלון הזה יש יותר משמעות בעלילה.

didalf

Well-known member
חחחחח כן:-D ודייגו עם כל האוכל בפה "מה"|בוקס| :-D

מה שכן לות'ר היה מת לשכב עם הכפילה של אליסון;-)
חעחע תכלס:-D

גם ככה זה לא כל כך אמין שבעלה לשעבר גר באותו בית.
חחח בדיוק. אלא אם זה במקרה בית של המשפחה שלו.

אבל בעצם אולי הכי טוב שזה נעשה ככה. כלומר אני מניח שלאנשים זה דורש יותר זמן לחשוב על זה, לעשות שינויים קטנים עד שהם בטוחים ועוד. אבל תכלס כאן הם בקו זמן שונה, עם קבוצת גיבורי על שרוצה לכסח להם את התחת ואיזה כדור פרדוקס זמן רצחני - אז אין ממש זמן להתעסק עם זה.
כן בדיוק. כמו שחמש אמר הם כבר 20 ימים רצוף באפוקליפסה. אין זמן לתהליכים ארוכים.
התגובה של האחים די צפויה, אין להם בעיה עם זה, אבל כמו שואניה לא ממש עניינה אותם גם ויקטור לא מעניין אותם ולכן הם בעיקר פשוט לא מרוצים שהוא דיבר עם מרקוס לבד.
חחחח in a way זה הכי מראה על קבלה. "אה אתה בן עכשיו? סבבה. נמשיך להתייחס אלייך אותו דבר בדיוק בלשון זכר - למה דיברת עם מרקוס בלעדינו?????".
וכן, ואניה תמיד נראתה קטנה, אבל עכשיו שזה בן אז הוא נראה במיוחד פיצי ליד אליסון הגבוהה.
חחח כן בדיוק. לבנות זה יותר עובר להיות קטנטנות.

אני עדיין תוהה מה הקטע עם הילד. לא נראה לי שהדבר שיצא לו מהאוזן זה סתם זיהום. בטח משהו מורכב יותר.
אה בהחלט.
מה שכן מזה שהוא זרק סכין כמו דייגו זה גורם לחשוב שהוא באמת הבן שלו.
כן קצת. גרם לי לתהות אם הכוחות האלה עוברים בירושה. לבת של אליסון היה כוח על?
דייגו דווקא יחסית הצליח בקרב הזה נגד שני הדרורים. לא ברור לי איך הוא הצליח לנצח את מספר 4 שלהם (זה עם הפרצוף המכוער, נראה לי שזה המספר שלו) כשכל מכה אמורה לחזור עליו. היה נראה כאילו רק חלק מהמכות שהוא נתן חזרו עליו.
נכון??8-* בהתחלה חשבתי שאולי זה רק לפנים אבל אז הילד זרק סכין לרגל וזה כאב לו.

למה לומר משהו כל כך נורא. בכל מקרה תמיד הנחתי שאמא של ואניה היא הצעירה הרוסיה שראינו איך היא ילדה תינוק בפרק הראשון של העונה הראשונה.
אבל בכל מקרה לא נראה לי שסיסי היא אמא של אף אחד מהם במקור כי היא הייתה צריכה להיות כבר יחסית מבוגרת בשביל ללדת ב1989. כלומר אולי זה עדיין אפשרי, אבל האמהות שראינו (בפרק 1X01 ו3X01) היו מאוד מאוד צעירות.
נכון היא באמת צריכה להיות מבוגרת כבר ב1989. גם יעל ספרה לנו שהיו 43 במקור סתומרת שיש עוד הרבה ילדים שלא נולדו אז גם אם היא כן אחת האמהות זה לא בהכרח של השביעיה הזאת ובטח לא ויקטור.

גם אני תהיתי איך הוא יודע שזאת אמא שלו, אבל עצרתי את המסך כשרואים את הצ'ק ומפורט עליו שהתשלום הוא בתמורה לתינוק שמרגע זה יקרא מספר 4.
אהההה אוקי פספסתי את זה.
וכן, גם אני הנחתי שהוא גרמני. אבל גם לאמיש יש שמות כאלו. אם כי זה לא ברור אם השמות שלהם באמת קשורים למוצא האמיתי שלהם לאור זה שהמוצא שלהם בטוח לא נחשף בפניהם.
הרי אמרו שהאמא רובוט נתנה להם שמות לא? והנחתי שזה בהתאם למקור שלהם. כמו דייגו לילד הלטיני, וניה לילדה הרוסיה. אז חשבתי קלאוס לילד הגרמני.
אבל כן זה גם שם איימישי באמת. אמא רובוט ידעה מה היא עושה. למרות שלילד האסייתי היא קראה סתם בן.

הקטע הבעייתי הוא שיהיה קשה להוכיח להם שהמטריות לא חטפו את מרקוס. אלא אם כן הרובוטית תספר להם מה באמת קרה.
כן, בעיה.

אבל הוא נראה מבוגר מידי בשביל להיות מישהו שנולד ב1989. אז לדעתי עדיין יכול להיות שהוא הבן של סיסי. (אפילו אם השם לא מתאים, הגיוני שהוא שינה את השם)
אבל אז אמור להיות לו את הכוח של וניה, לא להקפיא דברים. אולי הוא גם נתקע באפוקליפסה הרבה זמן והזדקן:-D

אבל מעניין אותי מה יקרה לה אם היא תנסה לגנוב את הכוח של כריסטופר הקוביה.
חחחחחחח תכלס:-D כריסטופר מחשמל כזה לא? אז תחשמל.

היה מעניין שגילינו שיש ערך באינציקלופדיה עליהם משנות ה60 ושנאמר שם שהם מעורבים ברצח קנדי.
כן אני רוצה לדעת מה עוד כתוב שם.

בשיחה של לות'ר וסלואון לות'ר מדבר על כך שהם התחילו להתפרק כשבן שלהם מת. מעניין באמת איך הם היו מתפתחים אם בן לא היה מת.
נכון. ועם כל הבלגן בזמנים בסדרה הזאת אפשר להגיע לציר זמן כזה להראות לנו אפילו, אבל בטח לא.

שאלה טובה8-* שכחתי ממנו.

זה מאוד מוזר שהאבא פשוט יושב לו בחדר וצופה בטלוויזיה. הוא אמור להיות זה עם כל התוכניות.
הראו שהאבא מסורס ע"י הדרורים ולא להפך.

didalf

Well-known member
פרק 3

אוי אלוהים שמישהו יספר לחבורת המהבולים האלה שהמזוודה כבר אצלם ושהיא בכלל לא עובדת|חבול|
וואיייי ואיזה מטומטמת אליסוןןן רציתי להרביץ להההה מה היא משקרת שמרקוס אצלם הוא לא!! ודווקא הגישה של ויקטור להגיד את האמת יותר נכונה כי וול, זאת האמת. ועוד אליסון אומרת להם איפה הם גרים|פנים|

לפעמים מרגיש לי שיש סצנות מכות מיותרות סתם בשביל המגניבות. נגיד חמש סה"כ רצה לדבר עם לילה על המזוודה למה ישר להלחם?

חחחחח לותר כזה טמבל לא יכולה:-D מכין לה מיקסטייפ. ואחרי שדייגו אומר לו שוניה היא ויקטור עכשיו: "כמה דברים פספסתי כשנחטפתי???":-D וגם אני מניחה שהיה נחמד לראות את כל האחים מקבלים את זה בשניה אבל גם הקצת בלבול של לות'ר והצורך ללכת אקסטרה היה חמוד ומאד מתאים לדמות. כי בתכלס זה לא תמיד עובר כזה חלק. סתומרת גם כשכן מקבלים בלי בעיה להרבה אנשים יש צורך להיות אקסטרה מקבלים ונחמדים כדי ממש להוכיח את זה, וזה מאד לות'ר. חחחח ודייגו "לותר רוצה לארגן לך מסיבה כדי שתרגיש נאהב. אתה נאהב? יופי. בואו נלחם בדרורים":-D אבל החיוך של ויקטור היה כזה חמוד כשהוא אמר כן|לב| נראה לי שהם אף פעם לא אהבו אותו כוניה כמו עכשיו.

קלאוס כרגיל בעולם משלו שוחה דרך הביוב חחחח:-D ווי מסכן רג'י כאילו כמה שהוא היה מגעיל למטריות לי ולקלאוס עצוב לראות אותו כ"כ שפוט של הדרורים המגעילים. חחח והוא וקלאוס מתחברים, זה חמוד.
ואז נזכרתי - הלווו קלאוס מדבר עם מתים לא??? למה הוא לא פשוט מזמן את אמא שלו לשאול אותה????

גם הדרורים וגם קלאוס מגלים את הדבר במרתף, ומסתבר שהוא נוצר שוב בגלל המטריות שלנו ופרדוקס הסבא שהם יצרו. אבל בגלל זה התשובה היא צירי זמן מקבילים ומולטיוורס לא? אבל שם נראה שהעולם הולך להתפוצץ כי הוא מתקרב לסטאקאוברפלואו של לופ אינסופי מהפרדוקס שהם יצרו:-D

ובכן מסתבר שניק צדק והזקן הזה הוא אכן הרלן אבל יש לו שלל יכולות. כולל מסתבר להרוג את הדרורים. יופי שמחה שנפטרנו מהשניים הכי מגעילים וגם שמצמצמים את כמות הדרורים כי יש יותר מידי דמויות.

didalf

Well-known member
פרק 4

קלאוס לא מת נכון??????? כי בסדרה המטורללת הזאת תמיד אפשר לחזור אחורה בזמן או להחזיר אנשים לחיים נכון??? כי אני אהרוג את כולם אם יקחו לי את הדמות הכי כיפית פה!!!!!!!
הוא וסנטלי משעשעים ביחד. קלאוס עושה לעצמו תרפיה כשהילד גונב חפצים:-D לא הבנתי אבל מה הקטע עם הבאפלו הלבן ומה המשמעות של זה בשביל קלאוס?8-*

לותר וסלואן חושבים הם רומיאו ויוליה:-D

ווי אליסון נהיית מעצבנת יותר ויותר. כאילו אני מבינה בראש למה היא כועסת על העולם אבל היא מעצבנת מידי בשביל שאני אתחבר לזה. והיא ודייגו שני מטומטמים הולכים לחפש מכות בבר של גזענים לבנים|פנים| לרגע כשדייגו אמר שהאנשים שם לא אוהבים אנשים כמוהם תהיתי אם הכוונה לא לבנים או בעלי כוחות, אבל אז ראיתי את הדגל. עדיין מטומטמים.

אז הזקן זה אכן הרלן. מסכן כל הילדות שלו הם ברחו כי הוא התפוצץ על אנשים. אז בעצם מותה של סיסי ב1.10.1989 מסרטן גרם לו להתפרצות שהרגה את האמהות שלהם. אבל הוא גם זה שיצר את אלה עם כוחות העל במקביל?8-* כי אם לא האם עדיין יש קשר בין הדברים או שזה סתם קרה באותו יום? ומה קרה בטיימליין המקורי אם כך?:-0 כ"כ הרבה פרדוקסססססססס לא פלא שהעולם הולך לקרוס. אבל זה קצת לא פייר שויקטור יכעס עליו על זה זה לא שהוא עשה את זה בכוונה.

ובכן מסתבר שחמש הוא מייסד הסוכנות של הזמן (TVA?) שקרסה בגלל הפרדוקס שהם יצרו והמייסד שומר את עצמו בקופסא ואיכ הוא רזה שלד והוא מת. ויש לו איזה קעקוע שחמש לוקח אלוהייםםםםם לא יכולת לצלם חייב לחתוך את העור????? איכס. ולילה וחמש לא מפסיקים לעקוץ אחד את השני זה משעשע. וכדור האש במרתף יש שם של מאכל אשכנזי מה??:-D

אוקי תחזירו את קלאוס מיד!!!!!!!!!!

didalf

Well-known member
פרק 5

אוקי פיווו מסתבר שקלאוס מת וחוזר לחיים כל הזמן. יש לי חתיכת דה ז'ה וו. (וחשק עז לראות מיספיטס שוב. הו נייתן יצור נתעב שכמותך|מאוהב|)

הייתי מצפה שדייגו יהיה קצת יותר עצוב שאח שלו מת. חחחחחחחח איזה מטומטמים אני מתה מעבירים גופה בשטיח כשהראש בחוץ:-D והאיש של המלון:
"מה אתם עושים?"
"משחק"
"איך קוראים לו?"
"איש בשטיח"
".... אני מקווה שתנצח":-D:-D

מה יש אבל בחדר הסודי הזה???? שקלאוס רצה להגיע אליו?? מה הקטע עם הבאפלו???

טוב מההה גם דייגו ולילה (אוקי קצת חמודים) ולותר וסלואן (משעממים) מה זה כל הזוגות הסטרייטים האלהההה ולמה אתם לא מביאים לקלאוס מישהו חתיך???

ווי אליסון מאבדת את זה אבל עדיין מעצבנת. מה שהיא עשתה ללותר זה תכלס כמעט אונס:-0 אם היא לא הייתה עוצרת את זה.

ויקטור בגודל של חמש:-D כאילו תמיד היה זה תמיד מצחיק אותי.
למה הוא לא מבהיר לאחים שלו יותר שהרלן הוא גם משפחה בעיניו שהוא הילד שלו ושל סיסי אין אה וואי. לאדעת אם הם היו מבינים אבל לפחות זה היה מסביר קצת את הצד שלו.
ואוקי מסתבר שסיסי במקרה מתה ביום שהתינוקות נולדו, אבל זה שהוא הרגיש אותם גרם להתפרצות שהרגה הרבה מהאמהות. אז איך זה ש16 כן שרדו? והאם זה היה קורה בכל מקרה אם סיסי לא הייתה בדיוק מתה?

וכרגיל יש עוד אפוקפליסה בדרך בעוד כמה ימים. מסכן חמש תנו לו לנוח:-D

קלאוס מכווין אותו לכנופיה שהקעקוע שייך אליה וזה מצחיק לראות ילד קטן נכנס לפאב של כנופיה ואיך כולם בוהים בו והמקעקע הוא.... פוגו! הנה הקופיף הזה.

**אמרתי דה ז'ה וו ומיד תקעתי לעצמי את השיר הזה בראש (שיר יפה אבל)

נערך לאחרונה ב:

reasonforall

Active member
אוקי פיווו מסתבר שקלאוס מת וחוזר לחיים כל הזמן.
ממש פיווו. אני אוהב את קלאוס והיה יכול להיות ממש מאכזב אם היו הורגים אותו.. ועוד לא מתייחסים למוות שלא כראוי

".... אני מקווה שתנצח"
זה היה מעולה 🤣

מה יש אבל בחדר הסודי הזה???? שקלאוס רצה להגיע אליו?? מה הקטע עם הבאפלו???
אני לא חושב שקלאוס ידע בכלל על החדר...
החדר נכסף רק אחרי שדייגו והבן שלו הוציאו את החץ

ווי אליסון מאבדת את זה אבל עדיין מעצבנת. מה שהיא עשתה ללותר זה תכלס כמעט אונס:-0 אם היא לא הייתה עוצרת את זה.
כל פעם שהיא פגועה היא עושה משהו.. נראה לי מספיק להציג את הדמות שלו ככזו.
האמת שהיא הייתה הכי מעניינת כשהם היו תקועים בדאלאס הגזענית.

didalf

Well-known member
פרק 6

ווי לות'ר חתכת בוגד!!!!
בשביל מישהי שאתה יוצא איתה יומיים וחצי, יא וואנבי רומיאו!

דייגו ולילה הולכים לחפש את סטנלי דרך הדלת שבקיר שמסתבר זאת מנהרת מראות ארוכה שמובילה לאותו מלון אבל הפוך?8-* מין מלון קליפורניה כזה שאי אפשר לצאת ממנו. ויש שם מישהו שמסתובב עם גרזן:-0 דפאק?? וגם סטנלי הוא לא באמת הבן שלהם, לילה "לוותה" אותו לשבוע לראות איך דייגו יהיה כאבא. חחחח הוא שואלת אותה אם היא משוגעת והיא "וול נפגשנו בבית משוגעים":-D תכלס:-D וכאילו הלווו אתה לטיני, היא הודית (?) והילד לבן, לא יכולת לעלות על זה בעצמך???
הם חוזרים לגלות שסטאן סתם הלך לקנות ברד אבל הקוגל לוקח אותו:-0 איך זה שבאותו גל הדף חלק מהאנשים נלקחים והאנשים שלנו תמיד לא?? מסכן הילד. ומסכנה טרודי.

ויקטור מנסה לקחת את הכוחות של הרלן ואליסון מתמרמרת לה ברקע יאוו איזה מעיקה. הקטע שהם בשמיים כזה עם הכוחות בצבעים שלהם הזכיר לי את האקסמן עם הפניקס. היה דבר כזה? קצת הדחקתי את הסרט ההוא:-D בסוף ויקטור מצליח. לא הבנתי אבל מה זה עוזר כאילו מבחינת הדרורים? אם אין לו כוחות אז הם לא ירצו אותו יותר?
אבל אז אליסון מגלה שהוא הרג את ההורים שלהם וכאילו מה אתם רוציםםםם זה היה לפני 30 שנה ולא בכוונה. אתם עדין אשמים בפרדוקס לא הוא!! או יותר נכון ויקטור כרגיל שתמיד איכשהו מביא לאפוקליפסות. אז כנקמה היא מביאה אותו מתנה לדרורים. כלבה. לא הבנתי אם היא הביאה אותו מת או חי.

מסתבר שפוגו אימן את הדרורים עד לפני 5 שנים וגם שרג'י כן היה מניאק כל השנים האלה בדיוק כמו במקור, אבל פוגו הביא לילדים כדורים שיסממו וידכאו אותו.
קלאוס הולך לבקר את אבא רג'י בחיפוש אחרי תשובות. עכשיו בלי הכדורים הוא נמרץ חזרה ועושה בקלאוס ניסוי, מניאק. מסתבר שהוא בקטע של איזה פרויקט אובליביון שיביא שוב לאסון או משהו. ועכשיו הוא באק און טראק.

מילי08

Well-known member
אם לא הייתי נכנסת להציץ בפורום השבוע כנראה לא הייתי יודעת שהעונה כבר עלתה. בקיצור רק אתמול התחלתי לראות. ראיתי רק שלושה פרקים (או שניים. לא זוכרת). מה קרה שנטפליקס לא העלו את על הפרקים ביחד?
וואו ממש! ואיך קלאוס היה מהמם שם |מאוהב|
נכון. אם כי קצת הגיע לרג'ינלד (זה השם?)
הניחוש שלי הוא שזה הילד שואניה הצילה ב1963 ונתנה לו מהכוחות שלה.
היא נתנה לילד כוחות? לא היו לו מלכתחילה? וואי, אני לא זוכרת הרבה מסתבר
טוב בקטע שהם התחילו עם פוטלוס נקרעתי מצחוק:-D זה היה כ"כ מטופש אבל כ"כ מצחיק
לי זה בעיקר עשה חשק לראות את הסרט :-D
ולול הפרצופים של קלאוס בזמן שהוא רוקד
אותי קרע הקטע שהוא נפנף עם הידיים למעלה
קלאוס בכלל לא ניסה לזמן מתים להלחם איתו.
לא זכרתי באמת מה הכוח שלו.
הכוחות של הדרורים די שווים למען האמת
מה שלא הבנתי אבל זה למה ישר מאפס למאה. למה היו חייבים להילחן במקום לעצור רגע ולדבר אלה עם אלה. כי כנראה הם היו מבינים מאוד מהר שמדובר על קו זמן שונה והמטריות לא מהווים איום ואז עוזרים להם להגיע לקו זמן שלהם
:-D
הוא כזה מותק!
חחחח הוא דומה לטסקרט. איפה לוקי?
:-D
גם הוא די לבן ושניהם לא לבנים עכשיו כשאני חושבת על זה8-*
חח, נכון.. לא חשבתי על זה
אולי בסוף, אחרי שדייגו יקשר אליו הוא יגלה שזה לא באמת הבן שלו
בהתחלה גם אני הרגשתי שזה היה קצת מהיר וטוב מידי, אבל מצד שני אני חושבת שזה היה נכון לנרמל את זה במקום להפוך את זה לדרמה שתיקח מקום מהסיפור עצמו. הלוואי שגם במציאות זה היה כל כך פשוט ונורמלי. גם אהבתי שלא התעלמו מהנושא והכניסו אותו בצורה די טבעית לסדרה. לא ידעתי שאליוט יגלם דמות בשם ויקטור וכשראיתי בפרק הראשון שהוא היה וניה הנחתי שפשוט לא רוצים לשנות עכשיו את הסיפור. אבל הכל הסתדר יפה, כולל התגובות של האחים.
ממש. אי אפשר שלא לשים לב
יש מצב באמת
יקטור מצא כתבה עליהם וכתוב שם שגם סיסי מתה באותו יום
המממ. לא קלטתי את זה
לגמרי. טוב שהראו קצת אינטאקציות שונות ביניהם
אם היה אכפת לי מחיי האהבה של לותר.
מגיע לו. הוא חצי גורילה וזה די נוראי אז לפחות מישהי מוצאת אותו מושך
והולך עם הילד שלו לקנות איזה תרופה
לדעתי יהיה משהו שקשור בעניין של האוזן של הילד
אבל כמו שואניה לא ממש עניינה אותם גם ויקטור לא מעניין אותם
לא נראה לי שהתגובה שלהם קשורה לעניין שלהם בויקטור. בגדול הם כולם שם עסוקים בעיקר בעצמם ולא באחים שלהם (למשל לות'ר שנחטף ואף אחד לא קלט)
א ברור לי איך הוא הצליח לנצח את מספר 4 שלהם (זה עם הפרצוף המכוער, נראה לי שזה המספר שלו) כשכל מכה אמורה לחזור עליו. היה נראה כאילו רק חלק מהמכות שהוא נתן חזרו עליו.
כי נראה לי שהוא לא באמת נתן לו מכות רוב הזמן אלא הגן על עצמו ועל הדרך החליש ככה את היכולות של מספר 4
*השחקן של 5 איכשהו עוד נראה סביר בתור ילד, למרות שתכלס ברור שהוא לא.
אבל הוא די כן. בראיון שיעל העלתה כאן אומרים שהוא לוהק לסדרה בגיל 13! נדמה לי שקראתי שהיום הוא בן 18
יכול להיות שהדרורים מלכתחילה היו שתלטנים מידי ולא אפשרו לרג'י לעשות הרבה דברים. ואולי רג'י בעצמו לא רצה לחזור על אותם דברים.
זה מזכיר לי - הפרק מתחיל כשרואים קטע עיתון ישן לגבי מלון ההיפריון (שבו הם גרים עכשיו) וכתוב שם שאבא הארגריבס היה זה שחתך את הסרט בפתיחה החגיגית של המלון. נראה לי שלמלון הזה יש יותר משמעות בעלילה.
איך אתה שם לב לכל הפרטים האלה!
וואיייי ואיזה מטומטמת אליסוןןן רציתי להרביץ להההה מה היא משקרת שמרקוס אצלם הוא לא!! ודווקא הגישה של ויקטור להגיד את האמת יותר נכונה כי וול, זאת האמת. ועוד אליסון אומרת להם איפה הם גרים|פנים|
זה היה ממש מרגיז ומיותר
גם אני מניחה שהיה נחמד לראות את כל האחים מקבלים את זה בשניה אבל גם הקצת בלבול של לות'ר והצורך ללכת אקסטרה היה חמוד ומאד מתאים לדמות.
|כן|
חחחח ודייגו "לותר רוצה לארגן לך מסיבה כדי שתרגיש נאהב. אתה נאהב? יופי. בואו נלחם בדרורים":-D אבל החיוך של ויקטור היה כזה חמוד כשהוא אמר כן|לב| נראה לי שהם אף פעם לא אהבו אותו כוניה כמו עכשיו.
נכון אבל אני שוב אומרת שלדעתי זה לא קשור לוניה עצמה אלא לזה שהמאורעות האחרונים קירבו אותם. לפני כן כל אחד חשב רק על עצמו ועכשיו הם יותר משפחה מבעבר.
קלאוס כרגיל בעולם משלו שוחה דרך הביוב חחחח:-D ווי מסכן רג'י כאילו כמה שהוא היה מגעיל למטריות לי ולקלאוס עצוב לראות אותו כ"כ שפוט של הדרורים המגעילים. חחח והוא וקלאוס מתחברים, זה חמוד.
זה היה עצוב קצת אבל גם די הגיע לו כי עד עכשיו רג'י היה די מניאק. טוב שמישהו מעמיד אותו במקום
ובכן מסתבר שניק צדק והזקן הזה הוא אכן הרלן אבל יש לו שלל יכולות. כולל מסתבר להרוג את הדרורים. יופי שמחה שנפטרנו מהשניים הכי מגעילים וגם שמצמצמים את כמות הדרורים כי יש יותר מידי דמויות.
הוא הרג אותם? לא עילף אותם? הרי הריבוע המרחף הזה המשיך לחיות (אם זה המושג המתאים לתאר אותו)

didalf

Well-known member
פרק 7

בזמן שהמשפחות מתאחדות להלחם בקוגל (סירייסלי כמה מאיים יכול להיות משהו שנשמע כמו מאכל אטריות??) קלאוס ואבא נוסעים להם בעלילה שונה לגמרי שבה רג'י מאמן את קלאוס למות ולקום לחיים יותר יותר מהר. ואח"כ גם להלחם ברוחות שרודפות אותו. איכשהו הדרכים המניאקיות שלו עובדות?

נחמד שמשפחות התאחדו כדי לעבוד ביחד. חבל שלא אכפת להם שקלאוס נעלם. אליסון נהיית יותר ויותר מעצבנת והיא ו-ויקטור רבים ולול בן מתסכל מרותק עם הפופקורן:-D:-D
מי זאת הג'נפיר הזאת? הם אומרים שבן מת בתקרית ג'ניפר ואני לא זוכרת מה זה, בעוד בן החדש מצייר מישהי בשם ג'נפיר שוב ושוב8-*

בסוף ויקטור בא לעזור והם מאחדים כוחות כדי ללכוד את הקוגל בתוך כריסופר. אמא רובוט מפריעה באמצע אבל חמש הורג אותה. ונראה שהם הצילחו אבל בואו, אמצע פרק 7, ראינו כמה סדרות בחיינו, אובייסלי הכל עוד יתרחבש. אבל העיקר שהם חוגגים.

לותר מציע לסלואן נישואים גיזס אתם ביחד דקה וחצי|פנים| אוקי מאיך שהעולם נראה מהגג שלהם לא נראה כבר שנשאר הרבה מה להציל. ומצד שני איפה שקלאוס ואבא נסעו הכל נראה נורמלי.

לילה בהריון8-*

אהבתי את השיחה של חמש ו-ויקטור. בלי צעקות והיסטריה כמו אליסון אבל גם מבהיר לויקטור שהוא מסוכן כשהוא לוקח החלטות לבד.

בן מסתבר סגר איזה עסקה סודית עם אבא שלהם והוא מניאק אפילו לאחותו. ואז כריסטופר מתפוצץ ולוקח איתו גם את האחות עם העורבים. נשארו רק 2 דרורים לול. אננחו נפטרים מכולם חוץ מבן שבסוף יחזור איכשהו להיות בן שלנו? יופי. מעניין אז אם גם סלואן תמות.
והקוגל עצום מהרגיל ומפוצץ את כל האקדמיה.

didalf

Well-known member
מה קרה שנטפליקס לא העלו את על הפרקים ביחד?
יש הכל על מה את מדברת?8-*

היא נתנה לילד כוחות? לא היו לו מלכתחילה? וואי, אני לא זוכרת הרבה מסתבר
כן הוא טבע או משהו והיא עשתה לו הנשמה והעבירה לו כוחות.

אותי קרע הקטע שהוא נפנף עם הידיים למעלה
חחחחח כן. כשאני אסיים את העונה אני אחפש גיפים.

מה שלא הבנתי אבל זה למה ישר מאפס למאה. למה היו חייבים להילחן במקום לעצור רגע ולדבר אלה עם אלה. כי כנראה הם היו מבינים מאוד מהר שמדובר על קו זמן שונה והמטריות לא מהווים איום ואז עוזרים להם להגיע לקו זמן שלהם
כי הם אידיוטים ומלאי אגו.

בהתחלה גם אני הרגשתי שזה היה קצת מהיר וטוב מידי, אבל מצד שני אני חושבת שזה היה נכון לנרמל את זה במקום להפוך את זה לדרמה שתיקח מקום מהסיפור עצמו. הלוואי שגם במציאות זה היה כל כך פשוט ונורמלי. גם אהבתי שלא התעלמו מהנושא והכניסו אותו בצורה די טבעית לסדרה. לא ידעתי שאליוט יגלם דמות בשם ויקטור וכשראיתי בפרק הראשון שהוא היה וניה הנחתי שפשוט לא רוצים לשנות עכשיו את הסיפור. אבל הכל הסתדר יפה, כולל התגובות של האחים.
|כן|

כי נראה לי שהוא לא באמת נתן לו מכות רוב הזמן אלא הגן על עצמו ועל הדרך החליש ככה את היכולות של מספר 4
אה וואלה? יפה ששמת לב.

נכון אבל אני שוב אומרת שלדעתי זה לא קשור לוניה עצמה אלא לזה שהמאורעות האחרונים קירבו אותם. לפני כן כל אחד חשב רק על עצמו ועכשיו הם יותר משפחה מבעבר.
כן נכון.

הוא הרג אותם? לא עילף אותם? הרי הריבוע המרחף הזה המשיך לחיות (אם זה המושג המתאים לתאר אותו)
הרג את זה עם הפרצוף המוזר והמעצבנת עם הרוק, הם חרוכים לגמרי. הקוביה אכן שרדה.

מילי08

Well-known member
יש הכל על מה את מדברת?8-*
לא יודעת. בדקתי אתמול משהו ב IMDB והיה נראה שיצאו רק כמה פרקים. לא בדקתי בנטפליקס האמת
כן הוא טבע או משהו והיא עשתה לו הנשמה והעבירה לו כוחות.
אוקיי. ממש לא זכרתי...
הרג את זה עם הפרצוף המוזר והמעצבנת עם הרוק, הם חרוכים לגמרי. הקוביה אכן שרדה.
אוקיי, סבבה. לא כואב לי יותר מידי :-D

למעלה