את מי אתם הייתם מדיחים ובאיזה סדר?

ShukyD

New member
את מי אתם הייתם מדיחים ובאיזה סדר?

אני מקווה שלא מפריע למנהל שאני פותח את ההודעה הזאת ואם כן, שישרשר לאן שצריך, סומך עליו... אז ככה אילו ניתנה לכם ההזדמנות להחליט מי יעוף בארבעת ההדחות הקרובות ובאיזה סדר : 1. היום 2. דחוף 3. נמאס, אבל יש יותר דחופים 4. לא מפריע לי אבל יכול לעוף את מי הייתם מדרגים איפה ולמה? בואו נראה מה דעתכם הדירוג שלי הוא כזה 1. מיקי - כי אין למקום לילדות בנות 30+ בתוכנית, שלא יודעות את מקומן. 2. הדורבן שיודע לקלוע בזמן - כי הוא הכי לא מתאים שם והוא סתם בנאדם שכונה <למרות שאשר מבסוט לא להיות הגבר הכי מבוגר שם> 3. ערן - כי הוא לא בולט במיוחד וסתם עשו ממנו רעש <שמתם לב שכל הבנים עם הגוף השרירי והחתיכים הם הכי שקטים ולא בולטים בוילה?> 4. רנין - כי היא ערביה. סתם, כי יש בה משהו מתנשא ומציק, תופסת טרמפ על הגל של "מיעוט נרדף" וכביכול לוחמת צדק חברתי כשכולם יודעים בתכלס מה קורה, אני לא מחבב אותה והיא גם לא נסיכה ערביה, והשניצלים שלה לא מתאימים לג'ינס שהיא לבשה ביום הראשון. <ואתם מוזמנים גם להוסיף הערות מעבר> שי - מעצבן אותי, כי עשו ממנו כזה גבר קשוח שלא איכפת לו מכלום ובכלל לא מחייך, אבל אז לראות אותו מדבר עם עינב על אבא שלה עם צחוק של ילד שמתאמץ יותר מדי, אבל נקח את הזמן להכיר אותו לאון ובוריס - ועם כל הכבוד לליאון שהוא סוג של טיפוס דומיננטי דווקא בגלל השוני שלו, לראות אותו לבד בלי אח שלו, פשוט לא יהיה מעניין.. הרי הביאו אותם כדי לראות את התהליך או את הקשר שיווצר ביניהם. בניגוד לבובלילים ששם האבא נראה כאילו הוא רק מעיק, לא יותר. הם דווקא יכולים להסתדר ביחד כי הם באותו גיל וגם בגילאים של שאר החבר'ה וזה יהיה מעניין, לדעתי.. עינב - נכון שהיא לא הכי יפה, נכון שהיא פרחת עולם. אבל בחייאת, תראו היפה והחנון פעם... אני בעדה בינתיים. זהו תורכם.

הייתי מדיח

א. את יוסי ועינב - כי צריך להכחיד ערסים ופרחות. ב. לאון - כי הדיבור שלו מעצבן, ההתנהגות שלו מגעילה והוא כל כך מלא מעצמו. (ולא אני לא הומופוב, אני פשוט לא מבין למה אנשים עם נטייה מינית מסוימת חייבים להתנהג ולדבר כמו כוסיות) ג. שי, כי הוא אפס, הוא מייצג בשבילי את כל מה שרע בישראלים... מעסיק רק את המשפחה שלו (פרוטקציות), משויץ במספר הבנות שהוא זיין, ובזה שהוא לא קרא אף פעם ספר. LOSER ד. מיקי, כי היא פרחה במסווה של צפונית, מכוערת עם כל הניתוחים והקוסמטיקה שהיא דופקת. ה. רנין, כי כמו כל הערבים, היא רק מתבכיינת על על גזענות ושטויות. פרחה במסווה של אינטלקטואלית. ו. ערן, כי הוא מעצבן ומשחק אותה. ז. ונסה, עוד פרחה במסווה של אישה תרבותית.

יצאת הומופוב לגמרי במשפט השני |פסטרמה|

איזו הכללה... לא מבינה מה מפריע לאנשים בהומואים... מה אכפת להם עם מי הם במיטה?!

קראת בכלל מה שאמרתי?! |פוסטמה|

אני לא הומופוב, אין לי בעיה עם זה שהוא שוכב עם גברים, אני פשוט לא מבין למה הוא חייב להתנהג כמו פרחה.

כן, קראתי |פסטרמה|

(ולא אני לא הומופוב, אני פשוט לא מבין למה אנשים עם נטייה מינית מסוימת חייבים להתנהג ולדבר כמו כוסיות) לדעתי הייתה פה הכללה, אבל תקן אותי אם אני טועה (אנשים עם נטייה מינית)

ילד רע 16

New member
../images/Emo45.gif לא על העניין של ההומו, ההכללה מציקה.

זה כ"כ סטריאוטיפי, וזו אחת הסיבות שבחרו בלאון- הוא מייצג את הקיצוני, ה"כוסייתי" והנשי- שיאמרו ישר בלי שום הצהרה מצידו (על הנטייה המינית)- "הוא הומו", וכמובן הדינאמיקה בין כולם ושאר המתמודדים השונים מאוד- אחד שבפה ובלב שלם אומר שלא רוצה שהומו יגע בו או עוד כמה "גבר גבר"ים כאלה שיסרבו להזדהות או להתחבר עם\ל-לאון. אז זו סיבה מסויימת, אבל זה אינדיבידואלי לגמרי. זה הוא וזה מה שהוא, ממש לא "אנשים עם נטייה מינית חייבים..." שטויות במיץ והגזמה. לאון הוא הטופ, הנקודה הכי הכי, הוא ממש לא מייצג.

חסוי90

New member
מה יש לכם נגד ליאון?

אז מה אם הוא מדבר ככה לא כולנו נולדנו אותו דבר ואני חייב להוסיף עוד משהו יש אצלנו כ-3 הומואים בשיכבה, שניים מהם באמת מגעילים ומנשקים בנים בכוח(!) והאחד הנוסף הוא באמת נחמד והוא מדבר בצורה פחות נשית מליאון ואני דיי חבר שלו (ואני מתכוון במידה של לדבר איתו ולא לנשק אותו כי אני לא הומו) אז תפסיקו לרדת על ליאון

ילד רע 16

New member
ואו, תרגע.

אף אחד לא ירד עליו, הגבתי לגב' פסטרמה, ולא למי שהיא הגיבה לו. הקיצר, הכללה הינה פוגענית

xCxD

New member
אתה לא צריך להבין

הוא מתנהג כמו מה שהוא. והוא לא צריך לשנות ולהתאים את עצמו ואת הקול שלו ואת ההתנהגות שלו בשביל אף אחד ובטח לא בשביל אנשים כמוך.

יניבל1

New member
אני לא רוצה להעליב או משהו

אבל האם אתה בעצמך הומוסקסואל? פשוט זה נראה שאתה אובר-פרטקטיב על אשר . זו כבר ההודעה הרביעית שלך ב-2 דקות האלה שאתה קוטל מישהו שכינה את אשר "קוקסינל" לא צריך ליהות פרויד בשביל להבין מאיפה ההגנה הזו מגיעה

xCxD

New member
../images/Emo34.gif

כן אני הומו
, לא ניסתי להכחיש אז מן הסתם שלא צריך להיות פרויד בשביל להבין. ואם אני העלב מאחד כמוך מצבי יהיה חמור. מצד שני, לא צריך להיות גאון בשביל לראות שחיים זה לא משהו שיש לך, ושאתה צריך להשיג בדחיפות, ושאתה נשמע כמו ערס הומופוב ממוצע שלא בטוח במיניות שלו. אתה פשוט פתטי... ועדיף שאני אפסיק לענות להודעות שלך לפני שאני אשמע פתטי כמוך ותדרדר אותי לרמה הנמוכה שלך...

איתי בל

New member
אחי אם יש מישהו שלא שלם עם עצמו זה אתה

אתה זה שלא היה מוכן לקבל ביקורת אתה זה שלא מוכן לשמוע את הדבר הכי קטן לגבי הומואים אתה הומו וזו זכותך לבריאות אני יכול לא לאהוב אותך אני יכול להיגעל ממך אם רק ארצה אני יכול לא להסתכל ולנסות להתעלם ממך עד הגבול הטעם הטוב אבל אני לא אגיד שהרמה שלך נמוכה אני לא אגיד שאתה מסכן אני לא אגיד שאני לא אגיב להודעות שלך כי אתה לא לרמה שלי מה שאתה כרגע עשית... אז וואלה אחי אולי אתה מחוץ לארון אבל יש לך עוד הרבה דברים ללמוד ולהתמודד איתם

איתי בל

New member
הוא לא ביקש שהוא ישנה

אם לאון היה סטרייט והוא לא היה אוהב איך שהוא מתנהג כמו שהרבה לא אוהבים פה את ההתנהגות של שי או של ערן או אנערף אז אף אחד לא היה אומר כלום אבל בגלל שלאון הומו והוא לא אוהב אותו אז הוא הומופוב... כאילו אסור לא לאהוב הומופובים שזה הומופובי בפני עצמו הדיבור של לאון באמת מעצבן... גם אם מחר הוא יעשה אורגיה ענקית עם אך ורק כל בנות הבית ובנות ההפקה ובנות עם ישראל הקול שלו עדיין יעצבן אותי לו עדיין מותר לדבר ככה כמו שלי מותר להתעצבן מזה כמו שלכם מותר להתעצבן שערן אוכל בפה פתוח וגם אני עדיין מתקשה להבין הומואים שמדברים בטון דיבור הזה כי לא תראו סטרייט מדבר ככה... גם לא תראו כל הומו מדבר ככה אבל הומואים מוקצנים שמדברים ככה זה מוזר כי חוץ מזה שזה מעצבן אני לא מבין אם זה בכוונה... או הקול הטבעי אם מחר הוא יגלה שהוא סטרייט כמו שהוא גילה רק בגיל 18 שהוא הומו אז הקול שלו ישתנה או ישאר ככה? זה מזור ואפילו לפעמים מעצבן אבל זכותו להיות ככה וזכותי לא לקבל את זה ואתם רק יוצאים טיפשים שאתם מפחדים לא לאהוב את זה זה נקרא סובלנות סובלים תינוק שבוכה בטיסה או אדם עם ריח רע זה לא אומר שחייבים לאהוב את זה

יניבל1

New member
הנקודה היא

להגיד שכל ההומואים הם סיסים קופצנים כמו ליאון זה כמו להגיד שכל הסטרייטים חייבים ליהות ה" גבר-גבר" המתלהב והשחצן כמו שי אלה סתם סטריאוטיפים מטופשים וגם בהפקה יודעים את זה, אבל הם בכל זאת הביאו את ליאון בתור ההומו ואת שי וערן בתור ה"גברים האמיתים" כי זה משחק מטופש כזה של תדמיות.

איתי בל

New member
הוא לא אמר שכל ההומואים סיסיים

הוא אמר שהוא לא מבין אנשים עם נטייה מינית שפתאום נהפכים לדבר הזה זה באמת מוזר... כאילו הטון דיבור הזה הקול הזה זה לא במקרה שהוא נמצא רק אצל ההומואים זה אומנם לא אצל כל הומו...ראה עברי לידר למשל אבל אף פעם לא שמעתי את זה אצל סטרייט אז זה באמת מעלה את השאלה מה יש שם שגורם לו להיות כזה ומצד אחד זה מעניין מצד שני זה באמת מעצבן זה הכל הוא יכל להיות פוליטי קורקט ולציין שחלק מההומואים בלה בלה בלה... אבל לא צריך להיות כאלה כבדים בחייכם... זה ברור מאליו שהם שונים אחד מהשני כמו שכל אחד שונה מהשני אין באמת צורך להגיד את זה

chopo

New member
כי הוא מדבר בצורה יותר מדי נשית.

אני בקושי מכיר בחורות שמדברות בצורה כ"כ נשית.

למעלה