את מי אתם הייתם מדיחים ובאיזה סדר?

ShukyD

New member
אתה בוטה

אבל תכלס יש משהו בדברים שאמרת בקשר לשיפרה בתור אחד שיש לו אינטיליגנציה רגשית גבוהה אבל לא כל כך מבין בזה מבחינה טכנית אני יכול להגיד לך שאף אחד שם עדיין לא אמיתי וכרגע אני לא הצלחתי להתחבר לאף אחד כשישכחו מהמצלמות ויתחילו להפתח נראה מה כל אחד שם ואיך הוא באמת כרגע הם חושפים קצת קצת ממה שהם אבל שלושה ימים זה עוד כמו חופשה חכה שבוע אחד ונתחיל להבין בדיוק מה כל אחד וכן שיפרה כמו כל דתיה ובמיוחד חרדית לשעבר חיה בפער מהעולם החילוני בגלל השנים של הילדות ותופסת את העולם החילוני בתור בית זונות שרק חוגגים בו מה היא עשתה בזה? עברה מקיצוני אחד לקיצוני שני, פיספוס מוחלט של המטרה אם תשאל אותי.. כנראה זה מה שמפריע בה כל כך

יניבל1

New member
אל תזלזל ברושם הראשוני

אל תשכח שעל פי רושם ראשוני אתה בוחר את החברים שלך .

ShukyD

New member
אל תשכח שלפי האופי האמיתי

אתה מחליט מי ישאר חבר שלך ומי לא
לסנן תמיד אפשר, אז אם אפשר לראות עוד קצת מאותו בנאדם, למה לא?

Saladin

New member
סתם שאלה:

אם מישהי פותחת רגליים, אנחנו רואים את זה? הם לא ישנים כולם באותו מקום? אז זה קצת בעיה לפתוח רגליים, לא?

xCxD

New member
סימנו את ליאון בתור הסטאר כי הוא באמת הסטאר

חוץ ממנו ומיוסי כולם משעממים. וזכותו של לאון להתנהג באיזה צורה שבא לו,וזכותו להיות כמה נשי שבא לו ולדבר איך שבא לו, יש לך בעיה אל תראה את התוכנית. ולהגיד שאתה רוצה שהוא יעוף כי "הוא פשוט קוקסינל" מראה איזה סוג של בנאדם אתה...

metrosexual

New member
אתה פשוט תת רמה!

להדיח בן אדם רק בגלל שהוא מתנהג כמו קוקסינל? חבל שיש לנו אנשים כמוך עוד בעולם...כ''כ אנשים טובים נהרגים וכל הזבל נשאר...

../images/Emo66.gif

אילו ניתנה לכם ההזדמנות להחליט מי יעוף בארבעת ההדחות הקרובות ובאיזה סדר : 1. היום- מיקי 2. דחוף- מיקי 3. נמאס, אבל יש יותר דחופים - יוסי 4. לא מפריע לי אבל יכול לעוף- אשר

no nick 1989

New member
אני הייתי מדיחה את..

1.אשר-הוא חפרן ברמות על. והוא לא מעניין אותי בגרוש. 2.יוסי. בתכלס,אני לא מבינה למה הכניסו אותו מכלתחילה לתכנית..כאילו,הם ניסו לעשות כאלה טוויסט אבא ובת,אבל זה לא מעניין. וחוץ מזה הוא קצת מעצבן כזה,הוא מנסה להצחיק והוא לא מצחיק. ובאופן כללי לא אוהבת את צורת החשיבה שלו וצורת הדיבור שלו. 3.שפרה-הדיבור שלה כזה מתנשא והיא נראית בעיני דיי צבועה... 4.יוסי-הבן אדם לא מפסיק לדבר ולדבר והוא מדבר בצעקות,שהראו אותו לפני הכניסה לוילה הוא עשה רושם כזה של בחור קשוח גם יש לו מראה כזה,אבל הוא הכי לא ככה בוילה והתבאסתי על זה כי חסר מישהו כזה.

Saladin

New member
הניתוח שלך לשני הזוגות המשפחתיים צריך להיות

הפוך לדעתי: דווקא ליאון מעניין וסוחב שיחה בזכות עצמו ובלי קשר לבוריס, ואילו הפרחה מאשקלון היא חסרת כל תכונה מעניינת להוציא העובדה שאבא שלה איתה בוילה.

ShukyD

New member
אני דווקא דיברתי על התהליך שבוריס יעבור

ללא ספק ליאון יכול להסתדר לבד אבל שניהם ביחד ולראות את התהליך שבוריס יעבור יהיה הכי מעניין הם צריכים להיות ביחד כדי שבוריס יפתח ויוסי צריך ללכת כדי שעינב תפתח בגלל זה אמרתי ככה ולא הפוך, הפוך זה המובן מאליו אבל נראה לי שלטווח הרחוק דווקא עינב ובוריס יכולים להיות בין המעניינים בוילה

Saladin

New member
לא נראה לי שעינב תיפתח אם יוסי ילך.

היא בכלל לא נראתה עצובה מזה שהוא בא. נראה לי שהיא שמחה.

ShukyD

New member
לא יודע, ברור שהיא לא תהיה עצובה, הוא אבא שלה

אבל נחכה ונראה :)

omer719

New member
../images/Emo45.gif בטוח יהיה איזה משהו עם זה.

הוא יגיד לה לא לעשות משהו, או היא תגיד לו, והם יתווכחו ואולי ממש יריבו. תוך 15-20 ימים ביחד בבית זה יקרה

ילד רע 16

New member
שלי-

אני דווקא די מחבב את רנין, אוהב את לאון ובסבבה עם בוריס. עינב קצת טפשה לטעמי ולא תמיד מעניינת, אבל זה לא שמיקי "טובה" יותר ממנה, כן? (הראשונה שצריכה לעוף במיידית! ! !) אח"כ ...חשבתי הרבה על ערן, אבל זה רק רושם ראשוני ואני לא ממש מכיר אותו, אפילו לא משיחות עם אחרים או ממה שנוצר בינו לסביבה - בין המועמדים בבית. זה שהוא שחצן ומתלהב מעצמו, מהקוביות, ומתיימר לשנוא הומואים (לאון) ושונים (ערבים, אממ, רנין)- 50% מזה זה רק פוזה, ושוב שחצנות. הוא מנסה להביע עליונות שלו או להוכיח נחיתות של אחרים? לא יודע עד כמה זה עובד, יש צופים מתוחכמים מספיק כדי להבין שזו מסיכה בחלקה (מקווה באמת) או שזו עבודת עריכה טובה מאוד (של היוצרים) אז..נלך על יוסי- באמת באמת באמת לא מוסיף, לא ניקיון, לא צחוקים, לא כלום. יבש ומשעמם, יש בו משהו סטריאוטיפי - גם בתפיסה שלו את הדברים, בראייה, וגם מבחינת הוא עצמו, ואין פלא שבת של ערס תהיה פרחה (ברור שזו עינב, אבל אני אשאיר אותה בינתיים רק כי היא חמודה). דווקא מיוסי - כמבוגר [ועוד גבר] בבית אמור להיות קצת סמכותי, קצת שתלטן -בגבול הטעם הטוב כמובן, קצת לקחת סדר וקצת להדריך, להנחות, להיות לעזר, להפתח וכו'. אבל עם מנת המשכל הגבוהה והרגישות הרבה שלו...
ג'ני אולי יכולה להיות חמודה, אבל היא יבשה בינתיים. בכל אופן, אני אעיף את שפרה, כי היא מעצבנת ולא נותנת מעצמה יותר מידי. לא נראה לי שהיא מוסיפה, והיא מסוג האנשים שמההתחלה פשוט קולטים שהם לא מעניינים ולא תורמים. כלומר, כשאני חושב על 'האח הגדול' יש שמות שבועטים בי וצצים לי (עינב, יוסי, בוריס, לאון, האמא, מיקי [ורק בגלל שהיא אובר חשה ומעצבנת!], ערן, איתי וכו'.) אבל הפלפל שבשפרה נורא צבוע, או לפחות נראה ככה. שתחזור למקום שממנו באה. אבל אני כן מאוד אוהב את האמא, שכחתי איך קוראים לה...היא המורה לספרות לשעבר. (נעמה!) אשר גם חביב. ונוסיף את שי לרשימת המודחים.

יניבל1

New member
חבר'ה אני לא יודע מה איתכם

אבל הקטע הזה של ערן עם ה"היום באח הגדול" לא רק שהוא נמאס אלא הוא גם נראה די אובססיבי בכלל לא מת על הערן הזה מתחיל לעלות על העצבים , לא יודע הוא מניאק כזה

בנים נימאסו עליך ? חשבתי שאתה בקטע של נשים

אז האימרה הזאת אכן נכונה הומופוב = סטרייט שהוא הומו מוכחש לעצמו

למעלה