בבקשה אל תעלבו - אני סקרנית...

Eva_1248

Member
ואת מעלה פוסט "בפורום ממש מפגר"?
כן, כי רק עכשיו נוכחתי שהוא כזה. אולי לא הייתי צריכה להשתמש במילה מפגר, אבל התקיפות פה ממש לא לעניין.
וגם זה שאת בתור מנהלת עושה לייק לפוסט שמכנה מישהי אחרת "דפוקה" ממש לא לעניין.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
כן, כי רק עכשיו נוכחתי שהוא כזה. אולי לא הייתי צריכה להשתמש במילה מפגר, אבל התקיפות פה ממש לא לעניין.
וגם זה שאת בתור מנהלת עושה לייק לפוסט שמכנה מישהי אחרת "דפוקה" ממש לא לעניין.
אני אכן מנהלת את הפורום ולא גננת,אתם אנשים מבוגרים ויחד עם זאת כשצריך מעמידה במקום מבלי לעורר התלהמות. מי כתב לך זאת ואיפה?אז כנראה שטעיתי ולא שמתי לזה דגש,אתייחס בהתאם, מעבר לכך פוסטים שמעלים התגובות לא תמיד הן לשביעות רצונכם.

נערך לאחרונה ב:

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
נחזור לשיממון...
תראי..בתכלס אנחנו לא עושים משהו מי יודע מה יפה. וזה לא רע שמדי פעם בא מישהו ושם לנו מראה מול הפנים.
אתה חמוד " בסך הכל אנחנו לא עושים משהו מי יודע מה יפה,"ממתי נעשית רגשן ומתנצל?נראה לי הגיל😉

alongrin100

Well-known member
אתה חמוד " בסך הכל אנחנו לא עושים משהו מי יודע מה יפה,"ממתי נעשית רגשן ומתנצל?נראה לי הגיל😉
אני מעולם לא הייתי רגשן וגם לא מתנצל.
מצד שני אני מאד מאד מודע למה שאני עושה.
לא מנסה לתרץ את זה בשום תירוץ כי פשוט אין.

EL LIE

Active member
בדיעבד, אחרי שנים רבות של נישואין, אני חייב לומר לך שאת צודקת במאה אחוז בתפיסת העולם.
אין שום הצדקה להינשא לאדם מסוים, גם עם האהבה היא אינסופית. אם רוצים - חיים ביחד, ואם לא - אז לא.
חיים ועושים מה שנהנים ממנו, ושתקפוץ החברה וכל הציפיות המגוחכות ממשפחה, ילדים ושאר מרעין בישין.

חזקי ואמצי! כה לחי!
הגבתי ב-wow כי לא שומעים הרבה דעות כאלה... אז אני פשוט בשוק.
בד"כ מה שאני שומעת זה כמה שאני אנוכית ובנאדם נוראי בסה"כ.

אז תודה :)

Gu987

Well-known member

עוד דבר שלמדתי, זה פחות להתייחס למה שאומרים מסביב.
לצערי אני חזק בתיאוריה אבל פחות במעשה, אבל אני עובד על זה.

את אדם נוראי??? כי לא רוצה זוגיות וילדים???
הרבה יותר נוראי להביא ילדים רק בגלל שזה מה שמקובל לעשות בלי שזה ממש יתאים להורים.

alongrin100

Well-known member

הרבה יותר נוראי להביא ילדים רק בגלל שזה מה שמקובל לעשות בלי שזה ממש יתאים להורים.
אני דווקא חזק מאד בלא להתייחס למה שאומרים.
ולגבי נישואים, אני חושב שבמציאות הנוכחית הם הפכו ללא רלווטיים במתכונתם הנוכחית.

EL LIE

Active member
אז גם אני עובדת על זה וזה לא קל.
היו תקופות שמישהו היה זורק לי משהו וזה היה נשאר איתי במשך שבועות, ועכשיו - אני שוכחת מזה אחרי כמה ימים, לפעמים פחות.
המטרה היא לשכוח מזה ברגע שאמרתי "להתראות" לבנאדם.
נשבעת לך שזה מה שאמרו לי, לא פעם ולא פעמיים. שאני אנוכית כי אני לא רוצה ילדים ושאני הזויה כי אני לא רוצה זוגיות.
היו אפילו כמה שטענו שההחלטה שלי לא "להקים בית בישראל" נוראית כי זה מחובתי לדאוג להמשכיות העם היהודי, ואם כולם יחשבו כמוני ויפסיקו להתחתן ולהביא ילדים, אז העם היהודי ייכחד.

Gu987

Well-known member
אז גם אני עובדת על זה וזה לא קל.
היו תקופות שמישהו היה זורק לי משהו וזה היה נשאר איתי במשך שבועות, ועכשיו - אני שוכחת מזה אחרי כמה ימים, לפעמים פחות.
המטרה היא לשכוח מזה ברגע שאמרתי "להתראות" לבנאדם.

נשבעת לך שזה מה שאמרו לי, לא פעם ולא פעמיים. שאני אנוכית כי אני לא רוצה ילדים ושאני הזויה כי אני לא רוצה זוגיות.
היו אפילו כמה שטענו שההחלטה שלי לא "להקים בית בישראל" נוראית כי זה מחובתי לדאוג להמשכיות העם היהודי, ואם כולם יחשבו כמוני ויפסיקו להתחתן ולהביא ילדים, אז העם היהודי ייכחד.
אז לא רק אחריות למשפחה וילדים, את גם אחראית לעתיד העם היהודי?
כל הכבוד לך. אני הייתי קורס תחת העומס.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חחח... ונניח שיהודי(ה) נישא לגוי(ה) ומוליד(ה) איתו(ה) ילדים? מה אז? אז אותו אחד כן מקיים את ה"חובה" להקים בית וכן מקיים את המשכיות השושלת כהורה, אבל זוהי נקודת המפנה, שתוביל להתבוללות ולאי המשכיות קיומו של העם היהודי, אף כי 2 ה"חוקים" שהזכרת כובדו...
אז גם כאן בארץ, אנו שומעים מדי פעם על זוג "מעורב" שנישא והחל במצוות הולדת הילדים, ובגולה זה הרי היה מנהג קבוע שהוביל להתבוללות ול"אובדן של יהודים". מדברים על כך, שיהדות ארה"ב איבדה כ-1/3 ממניינה, בעקבות נישואין שכאלה. אז? הכיצד יש להתייחס להכחדתו של העם "שלנו" בגולה בעקבות נישואין שכאלה?

לכן כתבתי כבר, שנישואין והולדה הם תוצרים של "דרך הטבע". עובדה שלא תמצאי כמעט חברה (ולא משנה היכן על פני הגלובוס), שילידיה אינם מקימים בית ואינם מולידים ילדים.

יש שיגידו, ש"בגלל הכימיקלים שמוחדרים לגופנו עוד בילדותנו הרכה, חלק מאיתנו הופכים להיות גאים", ומדובר בתופעה שהולכת וגדלה, ככל שמעלים את כמות החיסונים שהילדים "מצווים" לספוג לגופם... אישית, איני מאמין כל כך גדול באמירה הזו, ולדעתי, תמיד היו אנשים גאים ועובדה שבתורה מוזכרים כאלה. אז מאד יתכן, שבעבר פחות דיברו על התופעה וניסו להסתירה ככל שניתן היה ואילו כיום זה "אין".
ו... נו, טוב, גם על החיסונים שפותחו כנגד הקורונה, היו שאמרו, שבחיסון הוטמנו חומרים שימנעו את יכולת הרבייה [או שהוא מכיל 'צ'יפ" שמסמן את המחוסנים... האמנם?

אלא שלדעתי, מה שהיה הוא שיהיה... ונהפוכו... עובדה, שכיום אנו שומעים על לא מעט בני זוג מאותו המין, שמצליחים לרכוש ילד מפונדקאות, ממש "בכל מחיר". בעבר דווקא שמענו על הומואים, שדווקא כן נישאו לאישה, וכן הולידו עמה ילדים, אבל "מהצד" הם חגגו את נטייתם. האם זה "כן תקין"? עובדה שזה קיים.

ולכן, לבוא ולומר על אדם שנמנע מלהקים משפחה ו"בית בישראל", שהוא אנוכי או הזוי? זו אמירה חריפה. לאיש אין זכות לבוא בטענות לזולתו, בשל החלטתו לפעול כפי שמצפונו ואמונתו מכתיבים לו, וכלל לא משנה מה הקו שמנחה אותו. אז נכון. יהיו כאלה, שיגידו שאנו מתקרבים להתפוצצות אוכלוסין וזוהי הסיבה. אחרים, יאמרו שהעולם ממילא צועד להשמדה עצמית, ולכן, אין סיבה שנביא ילדים לעולם שנמצא על סף החידלון. אחרים יגידו את מה שאת אומרת ומי שהוא גיי ומחליט לחיות עם בן זוג ללא ילדים? זו גם זכותו.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

עבורי את אישה שעושה מה שנכון לה ,הגיע הזמן שאנשים יפסיקו לשפוט אנשים/נשים שלא הולכות עם הנורמות/העדר.
תעשי מה שטוב לך וכן,,,קשה וזה דורש ויתור עצום ממך לגדל ילד אבל,,,עבורי האימהות היא חלק בלתי נפרד ממני ואם את חשה שונה זה לא הופך אותך לאדם שלילי.

alongrin100

Well-known member
עבורי את אישה שעושה מה שנכון לה ,הגיע הזמן שאנשים יפסיקו לשפוט אנשים/נשים שלא הולכות עם הנורמות/העדר.
תעשי מה שטוב לך וכן,,,קשה וזה דורש ויתור עצום ממך לגדל ילד אבל,,,עבורי האימהות היא חלק בלתי נפרד ממני ואם את חשה שונה זה לא הופך אותך לאדם שלילי.
מסכים איתך לגמרי..כל אחד רשאי לעשות כל מה שנכון לו, ומצד שני כל אחד גם רשאי להביע את דעתו.
זה כל הכיף בדמוקרטיה.

*haze*

Member
שום דבר אינו ברור מאליו. אדם הבוחר "לבגוד" , הוא אדם אשר תר בחיפושיו אחרי אושרו שלו תוך לימוד עצמי על החסר לו ועל הדברים שיכולים להשלים עבורו מחסורים בחייו שלו. נקיפות מצפון ואשמה אישית הם חלק ניכר מכל העניין, אך ההגעה למקום של חוסר תוך הבנה כי החיים התפספסו נוכח בחירות לא מוצלחות כואבת במיוחד.

בסופו של דבר - רובינו לא נצטער על מה שעשינו, אלא נצטער על מה שלא עשינו.

למעלה