ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
הרבה זמן לא ראיתי אותו בתפוז.
גם לא תראה אותו. לא ראית את הודעת הפרישה שלו?

מסר אישי גלוי של א.עצבר - נועד לפרסום - אני מתקרב לגיל 84 אחרי התקף לב וצינטורים,ומרגיש שסיימתי את פעילותי בפורום מתמטיקה של תפוז. | תפוז פורומים (tapuz.co.il)
אני מכיר אותו מפורומים אחרים.
לא ידעתי שהוא כתב גם בפורומים אחרים.
הוא היה מעצבן כל מיני גולשים.
נו כן, עם השטויות שלו של הפאי המשתנה. היה יכול להיות לי פוטנציאל להיות העצבר הבא עם תיאוריית ה"תורת היחסות שגויה" שלי אבל אני לא נלהב בנוגע לזה שתורת היחסות שגויה כמו מה שעצבר נלהב בנוגע לתיאוריית הפאי המשתנה שלו. הבדל נוסף בין המקרים הוא שהפאי לא משתנה, אבל תורת היחסות כן שגויה.
הייתי רושם לו שהוא מעצבר את הפורום :cool:
יפה. מתוחכם כזה :)

דיברגנט חדש

Well-known member
אני מקווה שהמכשול ייפתר, פועל בנדון וגם מתייעץ עם מומחים.
מקווה בשבילך שזה ייפתר.
האם עשית תכנית מגירה למקרה של ייפתר?
הייתי אמור לנחות בישראל בדיוק שבוע לאחר תחילת המלחמה הנוכחית לבקר את הוריי, הטיסה שלי בוטלה כצפוי, נראה מה יהיה בשנה הבאה, אולי אבקר אותם, אולי יבקרו אותי, בינתיים אי אפשר לעשות כלום.
למה רק בשנה הבאה בהנחה שהמלחמה תיגמר בשבועות הקרובים?
כשאני טועה במילים אני טועה בכתיב, עוד לא קרה לי שהשתמשתי במילה שונה לגמרי.
לי קרה ולדאבוני גם במקומות יותר מפדחים מפורום זניח.
יכול להיות שיהיו לי נקיפות מצפון, אבל עבורי חזרה לישראל זה מחיר שאני לא מוכן לשלם בשום אופן, כבד מדי עבורי.
שוב, עניין של אופי וחינוך.
לא אתפלא אם היית ילד מפתח?

דיברגנט חדש

Well-known member
אדם שגדול כפי מה שהוא חושב שהוא, כהגדרה אין לו שיגעון גדלות. סורי 🤷‍♂️
זה לא המקרה לגביך |נחמה|
אני אכן צריך להיות המנהל של אברבנאל, תודה :)
|המלצה|: לך לשם ותציע להם את זה :)
ההההההאאאאאא!!! (השתנקות דרמטית!).

אתה אתאיסט!
לא.
אחלה רון שבעולם. עזוב אותו בשקט.
הוא מת לחברה ואתה מתאים ככפפה ליד עבורו.
אתה בסך הכול מקנא בי כמו SupermanZW, בעל שם המשתמש האירוני :)
ברור, כפי שכל העולם ואשתו מקנא בך |נחמה|

SupermanZW

Well-known member
מקווה בשבילך שזה ייפתר.
האם עשית תכנית מגירה למקרה של ייפתר?

למה רק בשנה הבאה בהנחה שהמלחמה תיגמר בשבועות הקרובים?

לי קרה ולדאבוני גם במקומות יותר מפדחים מפורום זניח.

שוב, עניין של אופי וחינוך.
לא אתפלא אם היית ילד מפתח?
לא עשיתי תוכנית מגירה למקרה שלא ייפתר, כל עוד אבי חי אני מתכוון להלחם עבורו, גם הוא רוצה את זה, לא פחות ממני.

איני יכול לצבור ימי חופש משנה לשנה ומקום עבודתי מחייב אותי לקחת את כל ימי החופש שלי כל שנה, לכן נאלצתי לקחת את ימי החופש לחופשה חלופית שהיה לי רק שבוע לתכנן, אבל עשיתי זאת תוך יממה ומזלי שכך כי אחרת לא הייתי מוצא חדר במלון והייתי נאלץ סתם להישאר בבית ללא יכולת ליהנות מזה. בשנה הבאה שוב יהיו לי ימי חופש.

לא מבין מה הקשר לכך שהייתי ילד מפתח, זו הנורמה. הוריי היו חייבים לעבוד כדי לפרנס, לא הייתה להם או לי פריבילגיה לחיות אחרת.

משה , מתי תתחיל להביט במראה ?

לדעתי כל חייך שיקרת לעצמך ולכן אינך מסוגל לקבל ביקורת עניינית ובונה

אתה תמיד היית דיקטטור סותם פיות אשר מצר וחוסם את חופש הביטוי באמתלות שונות ומשונות.

אתה היית מפלה לרעה כותבים בעלי אוריינטציה ימנית. היית מאפשר לגולשים בעלי אוריינטציה שמאלית להשתלח בהם בשפת ביבים וגידופים וכאשר הימנים היו משיבים להם כגמולם היית חוסם אותם.

אני עדיין זוכר כיצד גרמת לפומה לעזוב את תפוז כשאיימת עליה בחסימות אם תעז להביא קישורים מאתר "מידה" ועוד אין ספור הצקות שהוציאו לה את המיץ עד שהחליטה לעזוב כליל את תפוז.

אתה לא רק חסמת גולשים בשל דעותיהם הפוליטיות - אתה חסמת אותם גם אם הם העזו להעביר עליך ביקורת או סתם לא מצאו חן בעיניך.

השיעמום אכל כל חלקה טובה בחייך - וכשאדם משועמם ונטול מטרה בחייו הוא הופך להיות בלתי נסבל - אתה אמללת את חייהם של כותבים רבים אך ורק בשל גחמותיך האישיות ואין לי ספק שאם היו לך חיים מאושרים לא היית מציק ומאמלל את גולשי תפוז.

אני לא חושב שקיים גולש אחד בפורום אקטואליה שחש כלפיך סימפטיה - רובם המכריע מתעבים אותך ואתה יודע זאת היטב ואתה ממשיך בהתנהגותך הנלוזה והילדותית.

אתה קשיש שלא הפיק מינימום בגרות משנות חייו הארוכות. אתה נעדר מינימום שיקול דעת וחכמת חיים והרווחת ביושר את השנאה אשר מופנית אליך.

אסור היה למנות אותך לתפקיד ניהול - בניגוד לך סבא ואני הפכנו עולמות בכדי לקיים חופש ביטוי ראוי.

שחרר....כתוב מה שאתה רוצה ותן לאחרים לכתוב את שעל ליבם מבלי לעבור על החוק....תפסיק לתחוב את האף שלך לכל נושא ותראה שיפור ניכר ביחסם של אחרים אליך.
בקיצור הוא צריך תחביב אחר חוץ מ"תפוז".

תקשיב טוב מושון.

אין לך זכות לגדוע את חופש הביטוי של אף אחד ואין לך זכות למנוע מגולשים להביא קישורים מאתר "מידה" ושאר המצאות וקשקושים היוצאים תחת אמתחתך.

אתה לא צנזור ומספיק איומים סבלנו מפיך.

כתבתי שאפסיק לכתוב באקטואליה בשל איומיך וכעת חזרתי בדעתי ויש לי זכות מלאה לחזור בי !

אין לך שום סמכות לחסום - אתה חוסם כי אתה שונא אותי בשל סיבותיך שלך אך מה לעשות ששנאה אישית אינה עילה לחסימה.

"מתבוללים/משומדים לעתיד" היא אמירה אשר חוסה תחת חופש הביטוי ואין בה מינימום הסתה - אין לך שום זכות לחסום בגין אמירה כזו - כל ילד בר דעת יאמר לך זאת.

אז תפסיק לנסות להמציא את הגלגל ולהמציא חוקים "יש מאין"

לגבי שאר טענותיך שלא קשורות למאומה אין לי זמן כרגע להגיב - בהמשך אשתדל להתייחס.

תפסיק להתנהג כמו דיקטטור , תפסיק לגדוע פלורליזם , תפסיק לחטוא לתפקידך כמנהל ותשתדל להבין שחופש הביטוי נועד בכדי לשמור את הזכות לומר דברים שלא נעים לשמוע ואני יודע היטב שהביטוי "מתבוללים/משומדים לעתיד" מעליב אבל זה בדיוק מה שאני חושב על מרבית גוש השמאל הישראלי ואני מקפיד גם לנמק מדוע אני חושב כך.

אין כאן שום הסתה ואין לך שום זכות לחסום - אתה יכול לחלוק על דעתי וזה לגיטימי.
שום דיבורים לא יעזרו,רק בכוח.

אתה ימין,אני צריך להסביר לך את זה?

זה שהוא חוסם/מוחק דברים ממלא צורך עמוק פסיכולוגי אצלו.

מהו? לא יודע.

לא עשיתי לו ניתוח נפשי,יתכן שאחרי הפנסיה חסר לו עבודה והוא החליט שהוא מבער אנשים שמתנהגים בצורה

מפוקפקת לטעמו,כמו אמר פעם - לנקות את הפרדס או משהו בסגנון.

אין לו כוח פיזי לנקות את הגינה בביתו אז הוא מנקה את האנשים כאן.

Harrington

Well-known member
מנהל
@מומחה לקנונית הסדר העולמי קבלתי הודעה שציטטת את דברי, אולם לאור הבאג הידוע של תפוז אין לי אפשרות לאתר את הפוסט שלך. אם חשוב לך שאקרא את דבריך ו/או אתייחס אליהם, אנא הפנה אותי לעמוד מדויק.

אתה מתעקש לא להבין האאא?

הבאתי לך הוכחה בדוקה שהיא מחליפה שמות כמו זיקית
אתה בוחר שלא להאמין, זכותך.
אני הרי לא יכול להכריח אף אחד לחשוב אחרת
מה שאני מציע לך זה שתביט שוב על שתי התמונות אבל ככה כשאתה לא בלחץ
ותראה שבסוף אתה תסכים איתי שהזיקית נפלה מהעץ. |חיוךרחב|
הוא צודק אתה התבלבלת,אמא של שון ציטטה את מקסים בנושא של ליברמן אבל לא כתבה כנראה אח"כ - בכל מקרה לא העתקת את זה.

אולי תקנה מסך גדול יותר.

אתה מתעקש לא להבין האאא?

הבאתי לך הוכחה בדוקה שהיא מחליפה שמות כמו זיקית
אתה בוחר שלא להאמין, זכותך.
אני הרי לא יכול להכריח אף אחד לחשוב אחרת
מה שאני מציע לך זה שתביט שוב על שתי התמונות אבל ככה כשאתה לא בלחץ
ותראה שבסוף אתה תסכים איתי שהזיקית נפלה מהעץ. |חיוךרחב|
הוא צודק אתה התבלבלת,אמא של שון ציטטה את מקסים בנושא של ליברמן אבל לא כתבה כנראה אח"כ - בכל מקרה לא העתקת את זה.

אולי תקנה מסך גדול יותר.
ממתי אמא של שון יכולה למחוק פוסטים?
בן אדם יכול למחוק מה שכתב,למחוק דברים של אחרים רק מנהל יכול.

תגובה זאת נכתבה במקור ליבגני בפורום אקטואליה בשרשור "כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ?" (כתומיש נעלם ! מישהו יודע אם עשו אותו איזה עציץ בלשכה כלשהי ? | Page 2 | תפוז פורומים (tapuz.co.il)) בתגובה לתגובה של יבגני בשרשור המדובר שהולכת כך:

"אין טעם לזלזל הוא כותב מאוד רציני, וחבל מאוד שהוא נעלם."

ועכשיו לתגובתי:

"אין טעם לזלזל"? "הוא כותב מאוד רציני"? "חבל מאוד שהוא נעלם"? זהו? זה כל מה שיש לך להגיד? זה כל מה שיש לך לעשות? להגיד את הדברים האלו? וזהו זה? עשית את זה ועכשיו אתה חושב שהראית שאכפת לך? ועכשיו אתה חושב שאתה שם זין? זה לא נקרא שבאמת יהיה לך אכפת. זה לא נקרא לשים זין.

אתה אחראי על ההרס המוחלט והטוטאלי של הפורום הזה לא פחות ממשה מכיוון שראשית כל הסכמת לקבל אותו כמנהל שותף ומכיוון ששנית כל נתת לו להרוס את הפורום בשתיקתך. עד לפני חצי שנה פורום אקטואליה היה תוסס ביותר, ובתקופה של 24 שעות הייתה תעבורה ונושאים בכמות שממלאת שש עמודים. עכשיו יש בקושי שתי עמודים ביום וגולשים רבים נעלמו או נחסמו. דפי64. מוטי. שטרן. רון. ג'ו. קצה11. סתוונית333. כתומיש. ועוד ועוד.

אחרים הפסיקו לכתוב כאן או צמצמו מאוד את כתיבתם כאן וברחו לפורומים אחרים כמו סבא של כיפה אדומה ושחר.

וזה הכול באשמתך. שחר לועג לך. קורא לך בציניות "האסרטיבי", כמתייחס לאופייך הנעים מידי והיד החופשית שנתת למשה לעשות ככל העולה על רוחו ולהרוס את הפורום (כי משה מנהל כושל, ולתת לו לשלוט כפי מה שעשית זה לתת לו להרוס את הפורום עם הניהול הכושל שלו).

אז עכשיו אחרי שהפורום נהרס וממשיך להיהרס, בדיוק כפי מה שמשה הרס את פורום ציפורי לילה, אל תשב לך שם, כולך יפה נפש, ותגיד "אוי. חבל. ההוא נעלם וההוא נעלם. איזה חבל. איזה באסה. הם היו נהדרים. הם היו מדהימים" ותחשוב שזה מה שנקרא שבאמת יהיה לך אכפת. ותחשוב שזה מה שנקרא באמת לשים זין. כי זה לא.

אתה באמת רוצה שהמצב יחזור לקדמותו? באמת אכפת לך? באמת-באמת? לא סתם ולא רק בצורה של להשליך אל חלל העבר כמה מילים ריקות ולהזיל דמעות תנין?

אז תעשה את הנדרש. תעשה את מה שצריך.

מספר פעמים פניתי להילה בכתובת האימייל "[email protected]‬" וסיפרתי לה על ההתעללות הקשה של משה בכל הגולשים אבל היא אפילו לא ענתה לי. שמה עליי אלף זין.

אולי אם המנהל השני של פורום אקטואליה יקום ויגיד משהו אז משהו באמת יזוז. בתור מנהל יש לך מחויבות מסוימת לפורום שלך ולגולשים בפורום שלך. לא יכול להיות שכל העולם מתלונן וכולם חסומים/נחסמו/הפסיקו לכתוב/ברחו לפורומים אחרים וכולם לא בסדר ורק משה בסדר. זה לא יכול להיות. זה פשוט לא יכול להיות. תעשה את המוטל עליך ותחסל את הרודן השנוא. אתה לא יכול לחשוש לחברות שאתם חולקים. יש לך מחויבות קודמת אלינו.

עליך לעשות את מה שאני עשיתי ולשלוח הודעה בנידון לכתובת האימייל המדוברת ולבקש מהילה להוריד ממשה את סמכויות הניהול.

אם תבחר בחברות שלך עם משה על פני טובת הפורום וטובת המשתמשים (שיחזרו בו בשנייה שמשה לא יהיה יותר מנהל הפורום כולל סתוונית וקצה וכתומיש וכולם) אז אתה תבגוד בתפקידך ובמחויבותך אלינו ולא תהיה לך שום זכות לזיין לנו בשכל על כמה שאכפת לך וכמה שחבל שכולם נחסמו/ברחו כאשר אתה חלק מאוד מהותי בכל זה, דרך "האסרטיביות" שלך, כפי מה ששחר היה קורא לזה בציניות.
איך אפשר לדעת שאתה שקרן?

אפילו בכותרת אתה לא מתאפק וכותב שקר - "הגוסס".

איזה גוסס ואיזה נעליים.

אף פעם לא גסס גם לא במאי 2023

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
שום דיבורים לא יעזרו,רק בכוח.

אתה ימין,אני צריך להסביר לך את זה?

זה שהוא חוסם/מוחק דברים ממלא צורך עמוק פסיכולוגי אצלו.

מהו? לא יודע.

לא עשיתי לו ניתוח נפשי,יתכן שאחרי הפנסיה חסר לו עבודה והוא החליט שהוא מבער אנשים שמתנהגים בצורה

מפוקפקת לטעמו,כמו אמר פעם - לנקות את הפרדס או משהו בסגנון.

אין לו כוח פיזי לנקות את הגינה בביתו אז הוא מנקה את האנשים כאן.
לדעתי זה יותר עמוק מזה.
כנראה שבבית החות'ית מרביצה לו ואת התסכולים שלו הוא מפיל על הכותבים שלו.

יש לי צילום של דף בוואטסאפ (אני לא הציג את זה כאן בפרהסיה) שבו היא מבקשת ממני לפתוח ניק בשם "אמא של שון".
כמובן שסירבתי..
אחרי כמה ימים XמX של Wון הופיעה.
משה, בבקשה, תפסיק להיות נאיבי.
אני לא ממציא דברים.
ההגיון אומר שאתה צודק וזה החורזת(עדנה),

קודם כל גבר לא מדבר ככה " דִּבְרֵי חֲכָמִים בְּנַחַת נִשְׁמָעִים. תפוז בידיים מוגנות עם מנהל כמוך. זורק את האמת בפנים ללא התלהמות."

ברור שזה מחמאה מאישה לגבר. גבר לא מחמיא בצורה כזאת מתחנפת לגבר אחר.

אז אם זה אישה האם יכול להיות שזה אישה שבאה פעם בלהמחיא למשה או לעשות משהו קטן וללכת?

לא הגיוני.

נשאר לנו הנשים באיזור - כוכבית,חורזת,נוסטלגיה,מיטלמן.

מי אוהבת לנקד? החורזת כי היא יודעת שהיא מפשלת בעברית ולכן ניקדה משפט כ"כ ברור שלא צריך לנקד.

שנית למה להחמיא למשה שיש כ"כ הרבה ביקורת ניהולית עליו?

רק כי הכותבת היא מנהלת דיקטטורית בעצמה...

ובנוסף אין לה חשש שמשה יחסום אותה.

הדרך הכי טובה היא לחסום את אמא של שון ולראות מי מפשיר את החסימה.

נערך לאחרונה ב:
געגועי לקיסניג'ר

9:25 https://www.youtube.com/watch?v=V83zDYzqloU

המחבל שדובר עברית זה שאמר "חכה"... "היי"

להעביר ל 2:42 ו 3:44 בסרטון למעלה

כל אירוע קטן יש 100 שוטרים

לא שטיח ערבי אלא משובץ

הסבר פסיכולוגי איך נותנים למי שעשה את המחדל לעשות מלחמה

כל מי שהציץ ברשתות החברתיות ידע

ביבי עודכן בזמן אמת

איפה הסרט מתוך הבסיס?

צלמים הגיעו לתעד טבח

הגיע לבית חולים בסביבות 7 למה לא דווח למשטרה כמו שנהוג בכל אירוע פלילי/חבלני?

ביבי הראשון שמכר את סיפור הקנוניה

"התגובה הראשונה שלו ביטאה פאניקה מוחלטת, עת הפיצו מקורבים לו תיאוריות קונספירציה לפיהן שב"כ וצה"ל שיתפו פעולה עם הזוועה."

ולמה להגיד את זה אם זה תלוש?

כי הוא יודע שכמו עם רצח רבין תחל חקירה "קנונייתית" סביב הנושא ולכן ניסה להעביר

את המאמינים לצד שלו ולהציג את כל הנושא כ"קנוניה שימנים מאמינים בה",בדיוק כמו ברצח רבין.

"אם הערבים יבינו מה מתרחש פה יהיה פה אירוע ביטחוני קשה מאוד"

מאיפה אלדד יניב ידע,אני לא ידעתי.

22:40

ישראל כלב התקיפה של ארה"ב במזרח התיכון ועושה גם דברים אחרים שלא נעים לארה"ב לעשות בשמה

זה מסביר מה המוטיבציה של האמריקאים לגרום למתקפה

הסבר כללי של המצב ;)

אלי זעירא ראש המודיעין לשעבר ומשה דיין היו סוכנים אמריקנים לפני מלחמת יום הכיפורים

זה תומך ברעיון שקיסינג'ר מעורב ב 2 המקרים וקוי הדימיון בינהם.

בישראל בוחנים: יציאת מנהיגי חמאס לחו"ל תמורת חייהם ושחרור החטופים

זה מסביר את ההיגיון בחטיפת המון אנשים לא רק בשביל לשחרר את האסירים שלהם

אלא בשביל להגן על ראשי החמאס - אז יכול להיות מצב שכל החמאס כמעט מחוסל חוץ מהראשים שלו.

מה שמחזק את הרעיון שראשי החמאס חברו לישראלים ולאמריקאים בביצוע המהלך.

הופסקו ההאזנות למכשירי הקשר של חמאס לפני שנה

יש כאן סתירה מצד אחד "התעלמות הממשלה מראשי אמ"ן ושב"כ שהזהירו כי הכאוס הפוליטי מעניק רוח גבית לאויבים"

ומצד שני ויתור על אמצעי מודיעיני.

15 שעות בממ"ד

שכחו אותי בממ"ד...

חמאס התאמן במתקנים המדמים את בסיסי צה"ל ליד הגבול במשך שנה וחצי

והמודיעין לא קישר שזה דומה לבסיסים שלנו... הרי זה דבר בסיסי בלימודי מודיעין.

נתניהו בהצהרה ראשונה: אנחנו במלחמה

ביבי החליט שאנחנו במלחמה בלי להחזיר את החטופים קודם,

כאשר טכנית המלחמה נגמרה כמעט לגמרי ברגע שהרגו כל מי שפלש לארץ.

שלא נדבר שלא היה דיון מסודר בכנסת אלא רק התיעצויות טלפוניות.

לא היה ניסיון בכלל להגיע להפסקת אש ולא היה דיון ציבורי אם צריך/לא צריך להיכנס לעזה.

מה שמחשיד מאוד, שבעצם ההחלטה להיכנס הייתה מוכנה מראש,וה 5 שעות

מאז תחילת ההתקפה היו בעצם "הזמן המינימלי האמין" בשביל להכריז על מלחמה.

לוחמי גולני שפעלו באותה עת על גבול רצועת עזה, קיבלו הנחיה שלא לעלות על כביש המערכת הצמוד לגדר הגבול.

"החיילים מספרים שלא הסבירו להם למה ולא הכינו אותם לאפשרות של חדירה, רק אמרו להם שלא לעלות על הציר. שאלתי אותם, האם זה דבר שגרתי? הם ענו שממש לו - שזה חריג מאוד."

לא ירו בזוג קשיש מאוד

אם היו כאלה חיות אדם למה לא לקנח בזוג קשישים?

אם אני הייתי הולך להרוג יהודים,לא הייתי מפספס.

אלא אם כן... המטרה הייתה להעביר מסר ולהרוג מישהו בן 100 לא מרגש כ"כ,

במילא רגל אחת בקבר.

בדיוק שביבי בפגישה בבור בקריה יש טילים על ת"א

איזה "מקריות",בדיוק שהוא נמצא במקום הכי מאובטח בת"א יש טילים על ת"א.

אחרי ש 3 ימים לא היו.

בזמן פתיחת המלחמה ביבי היה במקום המרוחק ביותר מעזה והקרוב ביותר ללבנון - "סוף העולם ימינה" - משום מה פעמיים רצוף.

הוא אף פעם לא הולך פעמיים רצוף. זה לא מספיק fun

גם הזדמנות אחרונה לבקר בצפון לפני הבאלגן...

בניגוד להערכה של אחד השקרנים שמכרו לכם(אלוף במיל' יצחק בריק) ש"חזה את המלחמה"

שאמר שלבנון תתקוף(חיזבאלה.)

אם בריק כ"כ חכם איך זה יכול להיות שביבי לא פחד להגיע לשם?

מתקפת חמאס לא הייתה מתקפת פתע. התרענו שוב ושוב שמשהו גדול עומד לקרות, אף אחד לא רצה להקשיב.

הבכירים פירשו את המידע כרצונם או שאולי פירשו אותו נכון...

קרן לייזר פגעה במכוניות

בכתבה הזאת תמונה נוספת של מכוניות מהאירוע שלא תחשבו שזה ממקום אחר

יש אפשרות אחרת טילי hellfire ממסוקים,יותר סביר

האזהרה של יאיר לפיד: "אנחנו מתקרבים קרבה מסוכנת לעימות אלים"

איך יאיר לפיד ידע?

על הכוחות, כך חשף העיתונאי ממי גולן, פיקדו רעולי פנים דוברי אנגלית שביקשו בננה או תפוח, ישבו בנחת על הדשא, וארגנו את הזוועות.

בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי חקירת מתקפת הפתע שביצע חמאס.

עוד פעם המדינה מסתירה את האמת,אחרת מישהו יכול להסביר את זה?

סמל חמאס סמל צבא אירן וסמל צהל

קשר מקרי בין הסמלים לשם המלחמה?

היו פה מסוקים שלא ירו. היה פה מסוק שחג... לא עזרו לנו. אין לי הסבר לזה

במשך 13 שעות הדר שלחה מיקומים , התקשרה לכל כוחות ההצלה במטרה להזעיק עזרה

"מי שרצח את אבא שלך היו אנשי CIA"

אם ביום כיפור 50 שנה לפני השביעי באוקטובר,ארה"ב הייתה מעורבת בזה שהמצרים יתקפו קודם את ישראל בהפתעה,למה הפעם לא?

בזמן המתקפה גם יאיר וגם אבנר בחו"ל

וזאת למרות קשר הדוק עם משפחתם.

הייתה רכילות שיאיר סטר לביבי בשביל להצדיק שליחתו לחו"ל,

כמו כן את זה שהיה צריך לשלם את ההפסדים במשפט.

נשמע לי קצת דחוק ההסברים האלה.

ביבי לא בדיוק מסוג האנשים שמקבל סטירות מהמשפחה שלו.

ביבי ביקר בבארי בלי לפחד

זה היה בין טיל לטיל הרי העוטף היה מופגז אותו זמן קשה,

ו"במקרה" באותו זמן החליטו להפגיז את המרכז.

בזמן חופשה לא מזמן נאלץ להשתיל קוצב לב

מה הסיכוי שבדיוק לפני האירוע הלא נעים מאוד הזה,

הוא יצטרך השתלת קוצב לב,שידוע שקשור גם במצב הנפשי.

מאוד יכול להיות שתכנון הבגידה הזאת נתן בו אותותיו.

למה לא הייתה אזעקה בכל הארץ?

אומנם ההתקפה הייתה רק על הדרום אבל בכל זאת התקפה כ"כ נירחבת ראויה לאזעקה...

והיתה אזעקה כרגיל רק על טילים למי שזה האזור שלו.

מה עם תצפיות לוויניות?

כל שעה וחצי יש תמונה מלווין למקום מסוים שרוצים.

ז"א בקלות אפשר לראות שהמחבלים לא עזבו את הקיבוצים הרבה זמן.

שם מבצע דגל כוזב -

למה להתאבד אחרי שעשית מעשה כ"כ טוב?

יותר מעשרה ניצולים ממסיבת הטבע ברעים אושפזו בכפייה

נשמע לי קצת הרבה לא יודע למה...

אולי הם ראו משהו שלא מסתדר עם הנרטיב הרשמי... לייזר?

אלה אנשים שמורגלים בלקיחת סמים והם צעירים,הם חזקים נפשית אז פתאום אירוע של טבח וכולם

קורסים כמו מגדל קלפים?

ואיך זה יכול להיות שלא אישפזו אף אחד מהקיבוצים בכפייה?

אפשר להגיד ששם המצב היה יותר גרוע,לפחות מבחינת הזמן שהיה ארוך יותר.

בידיעה אחרת ניטען ש 15 אנשים וזה כולל תושבי העוטף:

"ממונה תחום ארצי לאשפוז כפוי במשרד המשפטים, עורך הדין דניאל רז, חשף כי בוועדת הבריאות כי 15 נפגעים מאירועי ה-7 באוקטובר אושפזו בכפייה בעקבות מצבם הנפשי. חלק מהמאושפזים השתתפו במסיבה ברעים, שבה היה הטבח של מאות חוגגים, אחרים הם תושבי העוטף שמחבלי חמאס פשטו על בתיהם."

אישפוז בכפייה זה קצת קיצוני ויכול להיות שיש דברים

"לא הגיוניים" שהם ראו ושמעו וגם לכן אושפזו.

שרה אספה מסמכים של ה 7 באוקטובר

נערך לאחרונה ב:

WYam

Well-known member
אני אקרא את זה יותר מאוחר.
מה דעתך לעבור לפורום הליכוד. נעבור לשם.

למה להיות כאן לבד?

למעלה