ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

שם לא היה כלום. עכשיו יהיה. תתעלם משם הפורום.
למה שאני אקפוץ בין פורומים. בוא תגיע לשם.

אם אתה ואני שם..
echo chamber

נפוצץ אותו.
לא?
קשה להתעלם מזה,כנראה עכשיו המצב העולמי הוא של פירוד,

כל אחד מתבצר בעמדה שלו,הימין בפורום הליכוד,

המרכז באקטואליה,והמאמינים בקנוניות ב...

חוץ מזה כתוב שם:
פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
*גאווה יהודית

WYam

Well-known member
קשה להתעלם מזה,כנראה עכשיו המצב העולמי הוא של פירוד,

כל אחד מתבצר בעמדה שלו,הימין בפורום הליכוד,

המרכז באקטואליה,והמאמינים בקנוניות ב...

חוץ מזה כתוב שם:
פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות
*גאווה יהודית
עזוב אותך מה כתוב שם. אלו אנשים כמוך שהעיפו אותם.
זה גם לא חייב להיות בנושא פוליטיקה. ודיקלומים.
ומה שנראה לי ..כולם שם מאוכזבים מהימין. רק AI עוד לא מאוכזב.
הטעות שלהם..בגלל אכזבת הימין...הם עדיין מאמינים בימין ושמאל. אז הולכים על הקיצון שבימין ..בן גביר.

..
אגב..לא אמרת שאלוהים אמר לך..אנחנו בתקופת חיבור ואור?

..
אני הולכת לפתוח שם שרשור. לא קשור בפוליטיקה. בוא תעזור.
..
בנתיים רק רפרפתי פה על מה שהבאת. חלק מעניין . כמו איך אלדד יניב חזה....עלק הם חוזים.
אז אתחייס יותר ברצינות כשאסתכל ברצינות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא עשיתי תוכנית מגירה למקרה שלא ייפתר, כל עוד אבי חי אני מתכוון להלחם עבורו, גם הוא רוצה את זה, לא פחות ממני.
בינתיים, אתה שם והוא כאן, מצב בריאותו לא הולך ומשתפר, קח זאת לתשומת ליבך שאח"כ לא תצטער שלא היה לך יותר זמן עמו.
איני יכול לצבור ימי חופש משנה לשנה ומקום עבודתי מחייב אותי לקחת את כל ימי החופש שלי כל שנה, לכן נאלצתי לקחת את ימי החופש לחופשה חלופית שהיה לי רק שבוע לתכנן, אבל עשיתי זאת תוך יממה ומזלי שכך כי אחרת לא הייתי מוצא חדר במלון והייתי נאלץ סתם להישאר בבית ללא יכולת ליהנות מזה. בשנה הבאה שוב יהיו לי ימי חופש.
אתה יכול לקחת חופש רק בקיץ? מה עם חופשת חג המולד? הפסחא? ועוד ...
חסר חגים בקנדה?
לא מבין מה הקשר לכך שהייתי ילד מפתח, זו הנורמה. הוריי היו חייבים לעבוד כדי לפרנס, לא הייתה להם או לי פריבילגיה לחיות אחרת.
לא זאת לא הייתה הנורמה, אימהות לרוב עבדו בעבודה שמאפשרת להם לחזור בזמן ולקבל את פניי ילדיהם.
חלקן עבדו כמורות, חלקן חצאי משרה ועוד, הכול עניין של בחירה, מה סדר העדיפות שלך, כסף או משפחה?
היום רוב שני ההורים עובדים, אך היום הילד לא ילד מפתח אלא נמצא בצהרון, גם לא מומלץ :)

SupermanZW

Well-known member
בינתיים, אתה שם והוא כאן, מצב בריאותו לא הולך ומשתפר, קח זאת לתשומת ליבך שאח"כ לא תצטער שלא היה לך יותר זמן עמו.

אתה יכול לקחת חופש רק בקיץ? מה עם חופשת חג המולד? הפסחא? ועוד ...
חסר חגים בקנדה?

לא זאת לא הייתה הנורמה, אימהות לרוב עבדו בעבודה שמאפשרת להם לחזור בזמן ולקבל את פניי ילדיהם.
חלקן עבדו כמורות, חלקן חצאי משרה ועוד, הכול עניין של בחירה, מה סדר העדיפות שלך, כסף או משפחה?
היום רוב שני ההורים עובדים, אך היום הילד לא ילד מפתח אלא נמצא בצהרון, גם לא מומלץ :)
יש חגים בקנדה כמו בכל מקום, אבל תגיד לי, ממתי אוקטובר זה קיץ?

יש רצוי ויש מצוי, אני הייתי ילד מפתח ורוב חברי היו ילדי מפתח גם, גם הצהרון לא עושה הבדל. מסתדרים עם מה שיש.

WYam

Well-known member
כן,עוברים למצב של הרמוניה ושיתוף פעולה.

מי שלא רוצה לשתף פעולה ולעבוד בהרמוניה עם הערבים חוטף טילים.
האלוהים שלך זה האג'נדה שלך ..השמאלנית.
..
איך יתכן אתה חוזה הרמוניה ושיתוף פעולה וכשקורה הפוך..אתה מתרץ את זה?
..
הרי התירוץ הנ"ל..לנצח יעבוד.

WYam

Well-known member
הבאת הרבה נתונים מעניינים. ונכונים.
..
מבחינתי הם לא יקלטו כי הם בוחרים לא לקלוט. זה בענף הפסיכולגי יש הסבר לזה.

..
כי התשובה מאוד ברורה כשמש. צה"ל בחר לא להגיע.

תזמין אמבולנס? לא יגיע?

איך יתכן אתה חוזה הרמוניה ושיתוף פעולה וכשקורה הפוך..אתה מתרץ את זה?
תסתכלי על זה ככה,נניח שמתחיל להיות גשום,את עדיין יכולה לצאת החוצה ולהתלבש היטב

ולעשות מאמץ גדול לא להירטב,אבל אם את את באמת רוצה לא להירטב את לא יוצאת מהבית.

אנחנו עושים מאמצים גדולים מאוד לשמור על הביטחון,אבל הכי נכון לשמירה על ביטחון כרגע

זה לעבוד בהרמוניה ושיתוף פעולה מאשר בשיטה הישנה של כוח ושליטה.

WYam

Well-known member
תסתכלי על זה ככה,נניח שמתחיל להיות גשום,את עדיין יכולה לצאת החוצה ולהתלבש היטב

ולעשות מאמץ גדול לא להירטב,אבל אם את את באמת רוצה לא להירטב את לא יוצאת מהבית.

אנחנו עושים מאמצים גדולים מאוד לשמור על הביטחון,אבל הכי נכון לשמירה על ביטחון כרגע

זה לעבוד בהרמוניה ושיתוף פעולה מאשר בשיטה הישנה של כוח ושליטה.
אמרת שהעולם הולך לסדר והרמוניה. אמרת את זה מאז הקורונה. אמרתי לך הפוך. לא האמנת לי בחרת להאמין לאלוהים שלך.
אני צדקתי.

WYam

Well-known member
תגידי ראית במקרה שרשור רציני ברוטר על "נתנו להם להיכנס בכוונה דרך הגדר" משהו בסגנון?
ברוטר..פורום סקופים. אסור להם לפתוח שרשור דעות. רק סקופים מהחדשות. יש להם שם פורומים אחרים..לדעות וכו. אבל אף פעם לא הייתי שם.
רק בתגובות הם כותבים דעות.

WYam

Well-known member
ילד צריך להיות בקרבת הוריו ובמיוחד בזקנתם.
פעם זה הייתה הנורמה,היום הכסף מחליף את זה:

בגלל זה חוסכים לזיקנה.

פעם ממש ההורה הזקן היה חוזר לילדות - בבית של הילד וגם לא משלם,

וזאת חלק מהסיבה שעשו ילדים גם שיעזרו בעבודות השדה אבל גם שיעזרו להורה הזקן.

מי שחסך לזיקנה חסך כסף ולא נתן לילד,אז הילד צריך להסתדר יותר לבד ולכן פחות יכול

לעזור לו שהוא זקן.

לפני שהדירות נהיו יקרות בצורה מטורפת יחסית למספר המשכורות אצל הרוסים היה נהוג

שאחד הילדים עובר עם משפחתו לבית של האמא הזקנה,מטפל בה ובסוף לוקח את הבית בתמורה.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה לא המקרה לגביך |נחמה|
אז איך אתה מסביר את כל ההישגים האדירים שלי?
|המלצה|: לך לשם ותציע להם את זה :)
לללעעע... :)
אז במי אתה מאמין אם לא אתאיסט ולא מאמין באלוהים? במפלצת הספגטי המעופפת? בחד-קרן הורודה הבלתי נראית? הדתות האלו הן סאטיריות וכל מטרתן היא לעג חצוף וביזוי דוחה של המאמינים. אתה לועג לאמונה שלי? 🧐
הוא מת לחברה ואתה מתאים ככפפה ליד עבורו.
הוא אכן צריך לדבר עם אדם המתמחה בפסיכולוגיה, אבל אל חשש, כבר דואגים לו במובן הזה.
ברור, כפי שכל העולם ואשתו מקנא בך |נחמה|
עובדה. אחרת מאיפה האנטי המטורף אליי וכל ההטרדות שמטרידים אותי, ההצקות שמציקים לי והקללות שמקללים אותי מבלי שעשיתי כלום? רק מהקנאה על ההצלחה שלי, הכישורים שלי, וחוכמתי האדירה שלעולם אינה נגמרת, ושעולה על חוכמתם של אלברט איינשטיין, ניקולא טסלה, לאונרדו דה וינצ'י וארכימדס.

אסיים את הודעתי בשתי תמונות. תמונה של לאונרדו דה וינצ'י, שממנו אני יותר חכם, ותמונה של מפלצת הספגטי המעופפת, שאינה קיימת, ושאליה אנחנו יכולים להשוות כל אל אחר מלבד האלוהים האמיתי היחיד, ה'.

1697310955333.png
flying_spaghetti_monster.jpg

האמא של שון עם ה-X זאת כן היא
היא ה"שליחה" שלה, אתה יודע כמה קללות חטפתי ממנה בפרטי? |חיוךרחב|
הגיוני,הרי מה המטרה של הניקים חוץ מלנפח את מספר הגולשים בפורום?

זה האישיות שהיא פחות אוהבת להציג,המקללת הכועסת.

לאישה זה יותר הגיוני כי פעם לא היה נהוג שנשים מקללות וכד'

נוטה להסכים עמך,
מצד אחד, שמלת תחרה הגיבה (תגובה #40) על תגובה שכתבתי וייעצה לי לפתוח שרשור |חדש| במקום להמשיך את השרשור הקיים והפלא בפלא, באותו היום, אין לי מושג תוך כמה זמן, ייתכן אף מיידית, כי לא גלשתי באותו זמן, השרשור ננעל (n) למרות שכתבתי שאני צריכה לערוך (תגובה #38) כשהפרק הנוסף ישודר ואדע את מערך כל זוגות הרוקדים (n)
מצד שני, חורזת אוהבת להתכתב מאחורי הקלעים במסרים, לכן ייתכן ששמלת תחרה ביקשה ממנה לנעול את השרשור.

בכל אופן, זאת הייתה חוצפה, ממש טרור ניהולי, אחרת לא ברור לי, למה שרשור שהיה בנושא ננעל|?| למה, לפחות, לא הכינו אותי מראש|?|
השרשור היה נטו על התוכנית, היה באווירה טובה, הושווה לרקדנים שרקדו אשתקד בתוכנית ודיי השקעתי בו מזמני לטובת הפורום.
לכן, פתחתי שרשור בנושא כאן בפורום כי כאן אני יודעת שהשרשור לא יינעל:
זה אגרסיה סמויה,גם משה לא אמר לי קודם "שמע אל תנסה להחזיר את שחר וסבא שיכתבו בפורום אקטואליה,

אני לא רוצה לחסום אותך" או משהו בסגנון - איום חד משמעי או לפחות אזהרה,הוא רק רמז שהוא לא אוהב את הכיוון שלי

ושלא הבנתי את הרמז הוא חסם לחודש.

בגלל שיש להם יכולת ניהולית הם מפתחים אנטיפתיות עם הזמן.

הרי הייתה יכולה להגיד לך,שמעי גברת אל תכתבי כאן שרשור ריקודים מתמשך אני לא אוהבת את זה.

מחכה לתגובה שלך ופועלת בהתאם,אבל היא הפנימה מזמן את מעמדה ולכן "מתנהגת בהתאם".

כמו שביבי ושאר מי שבפיסגה הקריבו אזרחים וחיילים בשביל לחסל את החמאס(נתנו להם בכוונה לעבור את הגדר).

מנטליות של מי שרגיל לשלוט,הוא כבר פועל בלי התחשבות באחרים.

למעלה