ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

הבנתי אז זה הספין על גולדה,היא נתנה להם לתקוף ראשונים כי פחדה מה ארה"ב תגיד.

אז בעצם לא נישאר הרבה מרחק עד הגירסה שלי - נתנו להם להתקיף ראשונים בכוונה ולטבוח את המוצבים בתעלה.

תראה מה זה.

משק כנפי הזמן - מה שהתחיל כקנוניה הפך לעובדה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אני משקיע בכל התגובות שלי. אל תחמיא לעצמך :giggle:

קודם כל, יפה לראות שסוף סוף הודית שאלו חשבונות שלך. שנית כל, זה לא סימן לא לפראייריות, לא לפחדנות ולא לטמבליות. זה סימן לזה שאתה פשוט לא שווה את זה כמו גם סימן לכך שאני וסבא פשוט מרכלים עליך. מאותן הסיבות בדיוק לא הוצאתי פקודת חיסול בזמנו גם לא על כוכבית.

עובדה שאני אינני דבר מכל אלו. מכיוון שאין ביכולתך לעשות דבר, אתה גם לא חס על אף-אחד. מי שחס על מי זה אני עליך.

שבת שלום בהחלט :giggle:
כתבת לו יפה.
אסנת פענח?
מי זה?

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
כתבת לו יפה.
אסנת פענח?
מי זה?
אין לי מושג. מה אתה אומר? שנחסום אותו בתור אוסנת? הוא לא שווה חסימות, ברור. על זה אנחנו מסכימים, אבל בחשבון המסוים הזה הוא המשיך להפיץ את הבלוג שלו המלא בשקרים עלינו. שכאילו, כן, אף-אחד לא קורא אותו אבל...לא יודע. לשיקולך הבלעדי 🤷‍♂️

אם תחליט שלא, אז לא אתפלא. הוא מסכן מאוד. הרסנו אותו. שללנו ממנו את הבמה. הוא נעלם פה לכולם וכולם יודעים שהוא מת לכתוב ולא יכול. זאת ההשפלה האולטימטיבית. מה יותר מזה? מה הפלא שכל מה שנשאר לו זה המצאת סיפורים עלינו וקללות עלובות ברמה של ילד בגן בבלוג מגוחך שאף-אחד לא קורא חוץ משניים-שלוש אנשים? 🤷‍♂️😂

הבנתי אז זה הספין על גולדה,היא נתנה להם לתקוף ראשונים כי פחדה מה ארה"ב תגיד.

אז בעצם לא נישאר הרבה מרחק עד הגירסה שלי - נתנו להם להתקיף ראשונים בכוונה ולטבוח את המוצבים בתעלה.

תראה מה זה.

משק כנפי הזמן - מה שהתחיל כקנוניה הפך לעובדה.
קנוניתי יקירי, מה שהתחיל כקנוניה נשאר כקנוניה.
מה שעבורך "עובדה" , קרי דברי אלוהים חיים [שלך] ....מהשרות המגנטי זה האסון הפרטי שלך ושל עוד כמה.
אנא ממך, נסה בבקשה לא להגיב . התיאוריות שלך מוכרות.
סיכמנו ?

פולגאר

Well-known member
קנוניתי יקירי, מה שהתחיל כקנוניה נשאר כקנוניה.
מה שעבורך "עובדה" , קרי דברי אלוהים חיים [שלך] ....מהשרות המגנטי זה האסון הפרטי שלך ושל עוד כמה.
אנא ממך, נסה בבקשה לא להגיב . התיאוריות שלך מוכרות.
סיכמנו ?
מה קרה, משה הפסיק לפרסם את הבלוג שלך? לכן נאלצת לפתוח ניק חדש? :-):

משה לא חייב להמשיך ולפרסם. כל חובבי הבלוג לבטח שמרו לעצמם את הקישור. אבל זה בסדר. שיפרסם לטובל הכלל.
מ.ח.פ היקר. הפכת לכוכב הבלוג.
שווה לך לקרוא את כל הדברים הטובים שחושבים עלייך.
ד"א, סיפרו לי שחפרת גם בפורום פסיכולוגיה לפני מספר שנים וגרשו אותך משם.
אני מבקש בכל לשון שתתמיד להישאר כאן איתנו, כי אם תעזוב , אנא אנו באים ?

אין לי מושג. מה אתה אומר? שנחסום אותו בתור אוסנת? הוא לא שווה חסימות, ברור. על זה אנחנו מסכימים, אבל בחשבון המסוים הזה הוא המשיך להפיץ את הבלוג שלו המלא בשקרים עלינו. שכאילו, כן, אף-אחד לא קורא אותו אבל...לא יודע. לשיקולך הבלעדי 🤷‍♂️

אם תחליט שלא, אז לא אתפלא. הוא מסכן מאוד. הרסנו אותו. שללנו ממנו את הבמה. הוא נעלם פה לכולם וכולם יודעים שהוא מת לכתוב ולא יכול. זאת ההשפלה האולטימטיבית. מה יותר מזה? מה הפלא שכל מה שנשאר לו זה המצאת סיפורים עלינו וקללות עלובות ברמה של ילד בגן בבלוג מגוחך שאף-אחד לא קורא חוץ משניים-שלוש אנשים? 🤷‍♂️😂
מ.ח.פ היקר. הפכת לכוכב הבלוג.
שווה לך לקרוא את כל הדברים הטובים שחושבים עלייך.
ד"א, סיפרו לי שחפרת גם בפורום פסיכולוגיה לפני מספר שנים וגרשו אותך משם.
אני מבקש בכל לשון שתתמיד להישאר כאן איתנו, כי אם תעזוב , אנא אנו באים ?

אלפיני

Well-known member
יש לך, לא רק פיצול אישיות אלא גם שיגעון גדלות,
מקומו של רון קורא לך.
טוב ציפורי לילה. כאן חופרים. למרות שהוד רוממותו המ.ח.פ נהנה לשכפל ניקים ולהדביק דמויות אינני סבור שהוא מפוצל אישיות.
לדעתי הלא מקצועית מדובר בטיפוס שעוד לא התבגר מספיק על מנת להתמודד עם הציפיות והדרישות לבני גילו. או במילים אחרות אינפנטיל.
פיצול אישיות מאופיין בדרך כלל בהתנהלות לא עקבית. לא זה המצב אתו. הילדותיות שלו עקבית למדי. :p

טוב ציפורי לילה. כאן חופרים. למרות שהוד רוממותו המ.ח.פ נהנה לשכפל ניקים ולהדביק דמויות אינני סבור שהוא מפוצל אישיות.
לדעתי הלא מקצועית מדובר בטיפוס שעוד לא התבגר מספיק על מנת להתמודד עם הציפיות והדרישות לבני גילו. או במילים אחרות אינפנטיל.
פיצול אישיות מאופיין בדרך כלל בהתנהלות לא עקבית. לא זה המצב אתו. הילדותיות שלו עקבית למדי. :p
יש גם שיגעון גדלות ונטייה מוגזמת לשקרים,בהחלט הפרעת אישיות גבולית(נרקסיסט)

כוכבית מצויה

Well-known member
אני רוצה לשאול את הימנמנים כרותי האונה.....האם מישהי מהבנות שבסרטון היא ימנית ?
שאלה מכוערת, לא מעט מהלוחמים והלוחמות בצה"ל הינם ימנים.

שאלה מכוערת, לא מעט מהלוחמים והלוחמות בצה"ל הינם ימנים.

1. אנסה לשלוח את השאלה לטיפול יופי במכון, ואז אולי היא תראה יפה יותר......:);)
2. מבין הבנות שמתגייסות לצה"ל ככלל, ומתוכן, אלו שבוחרות לשרת שירות קרבי כמו החיילות שבסרטון....99.9% נאמר בזהירות אינן ימניות.
3. תודה.

כוכבית מצויה

Well-known member
1. אנסה לשלוח את השאלה לטיפול יופי במכון, ואז אולי היא תראה יפה יותר......:);)
2. מבין הבנות שמתגייסות לצה"ל ככלל, ומתוכן, אלו שבוחרות לשרת שירות קרבי כמו החיילות שבסרטון....99.9% נאמר בזהירות אינן ימניות.
3. תודה.
אתה מוכן להביא סימוכין לסטטיסטיקה שהצגת?

אתה מוכן להביא סימוכין לסטטיסטיקה שהצגת?
ונניח שאביא, זה ישנה משהו בדיעות הפוליטיות שלך ?
את לא מסכימה עם מה שכתבתי ? לבריאות .
נ.ב - אומנם פתחתי את הפוסט בלגלוג על הימנמנים כרותי האונה, אבל אשה חכמה כמוך הייתה צריכה להבין שכוונתי הייתה לפרגן לחיילות/נשים בתפקידים הללו.
לא מעט ימנמנים טענו בזמנו שגיוס בנות ככלל ואלו שמתנדבות לקרבי כפרט , מחלישות את הצבא.
אני חושב שהפסקה האחרונה שכתבתי היא סימוכין שאמור להספיק לך....[או שלא....:)]

למעלה