ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

כוכבית מצויה

Well-known member
ונניח שאביא, זה ישנה משהו בדיעות הפוליטיות שלך ?
לא.
את לא מסכימה עם מה שכתבתי ? לבריאות .
ממה שאני רואה סביבי, אחוז הבנות הימניות גבוה יותר ממה שציינת. מכיוון שזה לא בהכרח מדגם מייצג בקשתי לראות את הסטטיסטיקה.
נ.ב - אומנם פתחתי את הפוסט בלגלוג על הימנמנים כרותי האונה, אבל אשה חכמה כמוך הייתה צריכה להבין שכוונתי הייתה לפרגן לחיילות/נשים בתפקידים הללו.
אין ספק שמגיע להן פרגון.
לא מעט ימנמנים טענו בזמנו שגיוס בנות ככלל ואלו שמתנדבות לקרבי כפרט , מחלישות את הצבא.
אני חושב שהפסקה האחרונה שכתבתי היא סימוכין שאמור להספיק לך....[או שלא....:)]
עיקר המתנגדים באים מהמגזר הדתי, אגב לא כולו ימני מבחינה מדינית.
למרות ההתנגדות אחוז גיוס הבנות בציונות הדתית הינו במגמת עליה ומתוך המתגייסות כחמישית הולכות לשירות קרבי. (כלומר כ 500 בנות בשנת 2021). לא בטוחה לגבי עמדתן המדינית, סטטיסטית כנראה יותר ימניות משמאלניות.

כנראה מדובר ב 10% מהבנות בתפקידי לחימה.

יש לציין שגם בקרב החילוניות יש ימניות.

מכל הנתונים לעיל סביר להניח שאחוז הימניות בתפקידי לחימה גבוה מזה שציינת.

לא.

ממה שאני רואה סביבי, אחוז הבנות הימניות גבוה יותר ממה שציינת. מכיוון שזה לא בהכרח מדגם מייצג בקשתי לראות את הסטטיסטיקה.

אין ספק שמגיע להן פרגון.

עיקר המתנגדים באים מהמגזר הדתי, אגב לא כולו ימני מבחינה מדינית.
למרות ההתנגדות אחוז גיוס הבנות בציונות הדתית הינו במגמת עליה ומתוך המתגייסות כחמישית הולכות לשירות קרבי. (כלומר כ 500 בנות בשנת 2021). לא בטוחה לגבי עמדתן המדינית, סטטיסטית כנראה יותר ימניות משמאלניות.

כנראה מדובר ב 10% מהבנות בתפקידי לחימה.

יש לציין שגם בקרב החילוניות יש ימניות.

מכל הנתונים לעיל סביר להניח שאחוז הימניות בתפקידי לחימה גבוה מזה שציינת.
תמיד הערכתי את "הרצינות התהומית" שאת לוקחת את הפסיאודו דיונים בפורומים השונים.
אני חושב שאת אמורה לדעת, שהכתיבה שלי בפורומים הינה מימוש של תחביב אנטרפולוגי.
רוב הדיונים [כוונתי לדיון אמיתי] בפורומים משמשים את הכותבים להתבצר כל אחד בעמדתו.
בהרבה מקרים גם להראות "כמה הכותב חכם ומבין" מה שבדרך כלל מתברר כעורבא פרח.
לא אתיחס ל"הולכות נכד הזרם" אלו מתי מעט אם בכלל. גם לפרסום כתבה מהסוג הזה ישנה איזו מטרה.
אני חושב שהמשפט "רוב המתגייסים לקרבי מגעים ממצב סוציו אקונומי גבוה" והייתי מוסיף שגם עם השכלה גבוהה יותר - הוא נכון.
זה רק מחזק יותר את הטענה שהעלתי.
זה אולי גזעני, אבל אמיתי.
שבוע טוב

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
מ.ח.פ היקר. הפכת לכוכב הבלוג.
כמו מה שאני הופך לכוכב של כל מקום וקבוצה שאני מגיע אליהם, גם בחיים האמיתיים וגם פה באינטרנט. זה שהפכתי לכוכב הבלוג שלך אמור להרשים אותי? להחמיא לי?

יקירי, אין לך מושג עד כמה אני מורגל בכך. אני הכוכב של כל מקום שכף רגלי דורכת בו 😎

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
שווה לך לקרוא את כל הדברים הטובים שחושבים עלייך.
הדברים שאתה חושב עליי מלאכת מחשבת הם לא הדברים ש"אנשים חושבים עליי". האם פיתחת הפרעת אישיות דיסוציאטיבית ואתה חושב על עצמך כעל יותר מאחד? 🙂🤷‍♂️

בכל מקרה, באשר לפוסט האחרון בבלוג שלך, אם זה נכון מה שאתה מספר שם על איך שהבלוג מתחיל לתפוס תאוצה בגללי ואיך שאתה מקבל מלא מיילים בגללי, כי התחלת לכתוב עליי, אז כאמור, זה לא מפתיע בעליל. הרי זה ברור וידוע שאני מסמר הערב בכל מקום בעולם האמיתי ובאינטרנט שאני רק מגיע אליהם. ככה זה כשאתה אצולה 😁

tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg

באשר לקטע שבו אתה כותב שאני גאון של "יחסי ציבור רעים", האם לא לימדו אותך מלאכת מחשבת שאין דבר כזה פרסום רע? 😁

באשר לשאר הפוסט, מותר לי שאלו יהיו הדאגות שלי. מה לעשות שאין לי דאגות אמיתיות בחיים? מה לעשות שיש לי חיים יפים? מה אתה רוצה? שאני אהיה קטן ומסכן כמוך וכמו כל השאר? מה אתם רוצים ממני? מה, אתם מקנאים? נו ברור שאתם מקנאים, אבל זה לא יפה לקנא בפתיחות ומול כל העולם. אתם אמורים להפנים את זה פנימה 😁

בכל מקרה, הקנאה שלכם בי היא לא הבעיה שלי. זאת הבעיה שלכם. אז למה אתם באים אליי עם הקנאה שלכם?

באשר לקטע המסיים את הפוסט, ושבו אתה כותב שהתרומה שלי לאנושות תהיה בזה שהגופה שלי תהיה זבל אורגני לצמחים כשאני אמות, אז ראשית כל, ברוך בואך אל מועדון המקנאים במאור פז, מלך אתר תפוז.

בוא, שב, תתרווח. הנה. אני רואה שיש כיסא פנוי בין SupermanZW לכוכבית מצויה. שב. תיהנה. תתרווח. להביא לך משהו? תה? קפה?

שנית כל, זה ממש לא התחומים שבהם תבוא תרומתי לאנושות. תרומתי לאנושות תבוא דרך כל התרומות המדעיות והספרותיות שלי. מה לעשות? ככה תורמים לאנושות גאונים 🤷‍♂️😁😎

אבל אתה ודורי? אתם תמשיכו לשלוח סטוקים לאחים לנשק ולחשוב שאתם גיבורים גדולים 🙂
ד"א, סיפרו לי שחפרת גם בפורום פסיכולוגיה לפני מספר שנים וגרשו אותך משם.
אני מבקש בכל לשון שתתמיד להישאר כאן איתנו, כי אם תעזוב , אנא אנו באים ?
סיפרו לך לא נכון 🤷‍♂️

לפני חמש שנים הגעתי אל פורום לימודי פסיכולוגיה השומם, וכמובן שמיד ובאחת, תעשו פרצוף מופתע, הוא התעורר לחיים ומיד הפכתי למסמר הערב נו ברור אלא מה?

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

ניהלתי שם שיחה טובה וממושכת עם אחד האנשים, וכשהנושא מיצה עצמו, כל אחד מאיתנו פנה לדרכו ולהמשך חייו.

אף-אחד לא גורש, בטח ובטח לא המלך החדש של כל הפורום שלהם, שבזכותו כל הפורום שלהם התעורר לחיים, כשם שכל פורום שמאור פז מגיע אליו מתעורר לחיים ומוצף בפעילות, החל מציפורי לילה ועד למפלגת הליכוד.

כמובן שברגע שסיימתי שם את עינייני והלכתי כל הפורום מת עוד פעם והתפורר לפירורים בתוך ימים, כן?

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
תודה על ההלשנה.

gossip girl
מקווה שהיית ציני איתו. למקרה שלא, תן לי לספר לך שמה שסיפרו לו לא נכון אז אין ממש על מה להודות 😂

לא ידעתי שזה דבר כל-כך מעניין ושזה משהו שאני אמור לספר אותו, אבל כנראה שהייתי צריך לדעת שכל פרט הקשור במאור פז, קטן ככל שיהיה, יעניין עמוקות וקשות את המעריצים, אז אם זה באמת כל-כך מעניין אותכם, אז הנה הסיפור האמיתי:

לכידת אינטרנט_25-11-2023_223714_www.tapuz.co.il.jpeg

כמו מה שאני הופך לכוכב של כל מקום וקבוצה שאני מגיע אליהם, גם בחיים האמיתיים וגם פה באינטרנט. זה שהפכתי לכוכב הבלוג שלך אמור להרשים אותי? להחמיא לי?

יקירי, אין לך מושג עד כמה אני מורגל בכך. אני הכוכב של כל מקום שכף רגלי דורכת בו 😎

צפה בקובץ המצורף 94988

הדברים שאתה חושב עליי מלאכת מחשבת הם לא הדברים ש"אנשים חושבים עליי". האם פיתחת הפרעת אישיות דיסוציאטיבית ואתה חושב על עצמך כעל יותר מאחד? 🙂🤷‍♂️

בכל מקרה, באשר לפוסט האחרון בבלוג שלך, אם זה נכון מה שאתה מספר שם על איך שהבלוג מתחיל לתפוס תאוצה בגללי ואיך שאתה מקבל מלא מיילים בגללי, כי התחלת לכתוב עליי, אז כאמור, זה לא מפתיע בעליל. הרי זה ברור וידוע שאני מסמר הערב בכל מקום בעולם האמיתי ובאינטרנט שאני רק מגיע אליהם. ככה זה כשאתה אצולה 😁

צפה בקובץ המצורף 94988

באשר לקטע שבו אתה כותב שאני גאון של "יחסי ציבור רעים", האם לא לימדו אותך מלאכת מחשבת שאין דבר כזה פרסום רע? 😁

באשר לשאר הפוסט, מותר לי שאלו יהיו הדאגות שלי. מה לעשות שאין לי דאגות אמיתיות בחיים? מה לעשות שיש לי חיים יפים? מה אתה רוצה? שאני אהיה קטן ומסכן כמוך וכמו כל השאר? מה אתם רוצים ממני? מה, אתם מקנאים? נו ברור שאתם מקנאים, אבל זה לא יפה לקנא בפתיחות ומול כל העולם. אתם אמורים להפנים את זה פנימה 😁

בכל מקרה, הקנאה שלכם בי היא לא הבעיה שלי. זאת הבעיה שלכם. אז למה אתם באים אליי עם הקנאה שלכם?

באשר לקטע המסיים את הפוסט, ושבו אתה כותב שהתרומה שלי לאנושות תהיה בזה שהגופה שלי תהיה זבל אורגני לצמחים כשאני אמות, אז ראשית כל, ברוך בואך אל מועדון המקנאים במאור פז, מלך אתר תפוז.

בוא, שב, תתרווח. הנה. אני רואה שיש כיסא פנוי בין SupermanZW לכוכבית מצויה. שב. תיהנה. תתרווח. להביא לך משהו? תה? קפה?

שנית כל, זה ממש לא התחומים שבהם תבוא תרומתי לאנושות. תרומתי לאנושות תבוא דרך כל התרומות המדעיות והספרותיות שלי. מה לעשות? ככה תורמים לאנושות גאונים 🤷‍♂️😁😎

אבל אתה ודורי? אתם תמשיכו לשלוח סטוקים לאחים לנשק ולחשוב שאתם גיבורים גדולים 🙂

סיפרו לך לא נכון 🤷‍♂️

לפני חמש שנים הגעתי אל פורום לימודי פסיכולוגיה השומם, וכמובן שמיד ובאחת, תעשו פרצוף מופתע, הוא התעורר לחיים ומיד הפכתי למסמר הערב נו ברור אלא מה?

צפה בקובץ המצורף 94990

ניהלתי שם שיחה טובה וממושכת עם אחד האנשים, וכשהנושא מיצה עצמו, כל אחד מאיתנו פנה לדרכו ולהמשך חייו.

אף-אחד לא גורש, בטח ובטח לא המלך החדש של כל הפורום שלהם, שבזכותו כל הפורום שלהם התעורר לחיים, כשם שכל פורום שמאור פז מגיע אליו מתעורר לחיים ומוצף בפעילות, החל מציפורי לילה ועד למפלגת הליכוד.

כמובן שברגע שסיימתי שם את עינייני והלכתי כל הפורום מת עוד פעם והתפורר לפירורים בתוך ימים, כן?

צפה בקובץ המצורף 94991
אתה אולי לא תבין, אבל אין לי כוונה להתיחס לכל גיבובי המילים שלך.
כאנטרופולוג חובב, אתה כבר מונח לפני עֵרֹום וְעֶרְיָיה.
[לך בדוק את המשמעות גאון של אמא].
אין פרסום רע, אבל יש בהחלט יחסי ציבור רעים.
כותבי הפורומים השונים מתלבטים האם אתה נכה פיזית, נכה נפשית או שניהם גם יחד.
למרות שקשה לך לקבל, אני מביא בבלוג פוסטים של כותבים מהפורום.
הם לא יצירות שלי. [כן, חלקם יצירות ממש].
הקטע של הסיפא בפוסט האחרון הוא קשה, אבל יש בו משהו. לפחות זה מה שהכותב שלו חשב.
משום מה נעלמת לאחרונה, והפורומים הפכו לשוממים.
אתה מוזמן להמשיך להעלות את הגיגך בכל מקום שתמצא, עם פוסטים של מינימום 5000 מילים.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אתה אולי לא תבין, אבל אין לי כוונה להתיחס לכל גיבובי המילים שלך.
כאנטרופולוג חובב, אתה כבר מונח לפני עֵרֹום וְעֶרְיָיה.
[לך בדוק את המשמעות גאון של אמא].
אולי בחלומות שלך. אני אדם מורכב להפליא ולא אתה ולא אף-אחד אחר מצליחים להבין אותי. ראינו מה הדעות והמסקנות שלך שוות. הכול בסדר 😂
אין פרסום רע, אבל יש בהחלט יחסי ציבור רעים.
כותבי הפורומים השונים מתלבטים האם אתה נכה פיזית, נכה נפשית או שניהם גם יחד.
לא, לא ולא. מה לעשות? העובדה היא שאני האדם החכם ביותר, המוכשר ביותר, הנאהב ביותר והנערץ ביותר בתפוז 😎

אילו זה לא היה כך, לא הייתי הכי פופולארי וכל מקום שאני מגיע אליו הופך משממה למוקד עלייה לרגל, כולל, כביכול, כך אתה טוען, הבלוג שלך שאף-אחד לא קורא.

מי יודע? אולי באמת קצת אנשים התחילו להגיע כפי מה שאתה טוען, לאחר שהתחלת לכתוב על האדם המעניין ביותר בתפוז 🙂
למרות שקשה לך לקבל, אני מביא בבלוג פוסטים של כותבים מהפורום.
הם לא יצירות שלי. [כן, חלקם יצירות ממש].
כן. פוסטים של אנשים שמקנאים בי אז הם "מברכים" אותי בשלל "ברכות" שאין להן קשר למציאות. ממש ברמה גבוהה הבלוג שלך שאף-אחד לא קורא 😂
הקטע של הסיפא בפוסט האחרון הוא קשה, אבל יש בו משהו. לפחות זה מה שהכותב שלו חשב.
ראינו מה המחשבות שלך שוות כפרה 😂😂😂
משום מה נעלמת לאחרונה, והפורומים הפכו לשוממים.
ממש לא נעלמתי. אתה מדבר על היום-יומיים האחרונים? באמת הגבתי בהם קצת פחות. מה לעשות? יש לי חיים, אתה יודע. יש לי דברים לעשות 😎

כשימי שישי-שבת מגיעים, כן, מה לעשות, אני לא תמיד פה. יש לי בחורות להיות איתן, מסעדות לאכול בהן, סרטים ללכת אליהם.

אבל אל תשכח, אני בתול ונכה, נכון כפרה? 😂

כלומר כן, הילדים בכיתה שלי כתבו עליי בספר המחזור שאני חכם, מוכשר וסקסי בטירוף אבל מה הם כבר יודעים? הם רק למדו איתי בבית-ספר כמה וכמה שנים טובות 😂

פי 10 מארס

Well-known member
ציירתי תרחיש שRIOT יורד 9
כמה יורד HIVE בוא תגיד לי
אם אתה כזה מנהל פורום חכם
יא אפס

מקווה שהיית ציני איתו. למקרה שלא, תן לי לספר לך שמה שסיפרו לו לא נכון אז אין ממש על מה להודות 😂

לא ידעתי שזה דבר כל-כך מעניין ושזה משהו שאני אמור לספר אותו, אבל כנראה שהייתי צריך לדעת שכל פרט הקשור במאור פז, קטן ככל שיהיה, יעניין עמוקות וקשות את המעריצים, אז אם זה באמת כל-כך מעניין אותכם, אז הנה הסיפור האמיתי:

צפה בקובץ המצורף 94992
בקצרה:
מי שכותב שהוא מזיין כל הזמן - למעשה הוא אימפוטנט.
מי שכותב שהוא מלך - למעשה הוא עבד.
מי שכותב שהוא הכי חכם בעולם - הוא הטיפש הגדול מכולם.
זו אומנם פסיכולוגיה בגרוש , אבל תפורה עליך ועל חברך כמו כפפה ליד.
אתה זכית יותר מכולם - בנוסף, גם כיעור וגם נכות פיזית/מנטלית.
איך אומר מיציתי, אשריך....

אולי בחלומות שלך. אני אדם מורכב להפליא ולא אתה ולא אף-אחד אחר מצליחים להבין אותי. ראינו מה הדעות והמסקנות שלך שוות. הכול בסדר 😂

לא, לא ולא. מה לעשות? העובדה היא שאני האדם החכם ביותר, המוכשר ביותר, הנאהב ביותר והנערץ ביותר בתפוז 😎

אילו זה לא היה כך, לא הייתי הכי פופולארי וכל מקום שאני מגיע אליו הופך משממה למוקד עלייה לרגל, כולל, כביכול, כך אתה טוען, הבלוג שלך שאף-אחד לא קורא.

מי יודע? אולי באמת קצת אנשים התחילו להגיע כפי מה שאתה טוען, לאחר שהתחלת לכתוב על האדם המעניין ביותר בתפוז 🙂

כן. פוסטים של אנשים שמקנאים בי אז הם "מברכים" אותי בשלל "ברכות" שאין להן קשר למציאות. ממש ברמה גבוהה הבלוג שלך שאף-אחד לא קורא 😂

ראינו מה המחשבות שלך שוות כפרה 😂😂😂

לא מחשבות, עובדות....

ממש לא נעלמתי. אתה מדבר על היום-יומיים האחרונים? באמת הגבתי בהם קצת פחות. מה לעשות? יש לי חיים, אתה יודע. יש לי דברים לעשות 😎

חחחחח חיים בזבל.....

כשימי שישי-שבת מגיעים, כן, מה לעשות, אני לא תמיד פה. יש לי בחורות להיות איתן, מסעדות לאכול בהן, סרטים ללכת אליהם.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל אל תשכח, אני בתול ונכה, נכון כפרה? 😂
אתה אכן בתול, נכה פיזית ומנטלית.
כלומר כן, הילדים בכיתה שלי כתבו עליי בספר המחזור שאני חכם, מוכשר וסקסי בטירוף אבל מה הם כבר יודעים? הם רק למדו איתי בבית-ספר כמה וכמה שנים טובות 😂
אתה יכול לעבוד על החבר שלך סבא וסופרמן שמאמינים לך. הבא תמונה אמיתית של ספר המחזור. אם הכיתוב הזה....
איך אדם עם ליקויים כמו שלך יכול להיחשב ל סקסי ? אולי בלשון סגי נהור....

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בקצרה:
מי שכותב שהוא מזיין כל הזמן - למעשה הוא אימפוטנט.
לא כתבתי שאני עושה זאת כל הזמן. למען האמת לא כתבתי על הנושא הזה בכלל עד שאתה מרוב קנאה וזעם האשמת אותי האשמות כזב בהיותי בתול 🤷‍♂️

כל-כך לא כתבתי על הנושא הזה, שאפילו הואשמתי בהומוסקסואליות. ככה זה כשיש לך אז אתה לא צריך לדבר על זה 🤷‍♂️

ולהגיד עליי שאין לי כי אני מדבר על זה כי הואשמתי בהומוסקסואליות ובתולים, זה לא נקרא שאני "בן-אדם שמדבר על זה" 🤷‍♂️🙂
מי שכותב שהוא מלך - למעשה הוא עבד.
אם אני שעושים בשבילי הכול והכול בא לי בקלות ויש לי שלל תכונות טובות כמו השכל, הכישורים, המראה, הלב הטוב, הגוף וכן הלאה וכן הלאה, אני עבד, אז מה זה מלך? 😂
מי שכותב שהוא הכי חכם בעולם - הוא הטיפש הגדול מכולם.
אז למה שרשורים שלמים נפתחו על גאונותי ועוד שנים קודם לכן ואפילו בספר המחזור של סוף י"ב עשרים תלמידי כיתתי כתבו עליי חמשיר שבו דובר על חוכמתי הרבה כאחת מהתכונות הבולטות ביותר שלי? 😂😂😂
זו אומנם פסיכולוגיה בגרוש
אהבתי שאתה כותב ערימת שטויות ואז חותם בהודאה שכל מה שדיברת עכשיו זאת ערימת שטויות 😂

אבל כפרה, אין צורך שתודה. הכול בסדר. זה ברור מאליו 😂
אבל תפורה עליך ועל חברך כמו כפפה ליד.
אז למה הוא היה נשוי שלוש פעמים ויש לו חמש ילדים? 😂
אתה זכית יותר מכולם - בנוסף, גם כיעור
אז למה בחמשיר שנכתב עליי במיוחד עבור ספר המחזור עשרים הילדים האחרים בכיתתי אחרי מה שהם כתבו שאני מאוד חכם הם גם כתבו שאני "יפה תואר"? 😂

נו די תפסיק אני עוד אשתין פה :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
וגם נכות פיזית
אז איך אתה מסביר את היציאות לסרטים, את המסעדות ואת יחסי המין? 😂
האמת שבנוגע לזה אין לי הוכחה שזה לא נכון אבל גם בזה אתה טועה כפי מה שאתה טועה בכל 🤷‍♂️🙂
איך אומר מיציתי, אשריך....
דרך אגב, ה"נקודה. סוף סיפור" שלי הרבה יותר טוב מה"מיצינו" שלו. רק אומר 🤷‍♂️

אולי עליי לפתוח על כך שרשור? 🤷‍♂️

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אוי, הקנאה, הקנאה.
אתה אכן בתול, נכה פיזית ומנטלית.
אנחנו רואים כפרה. אנחנו רואים 😂😂😂

הרי כל הראיות מצביעות בכיוון הזה 😂😂😂
אתה יכול לעבוד על החבר שלך סבא וסופרמן שמאמינים לך. הבא תמונה אמיתית של ספר המחזור. אם הכיתוב הזה....
תהיתי כמה זמן יעבור עד שהקנאה תגרום לך להתכחש אל הראיה החדשה שמטעמי צניעותי הרבה שמרתי בצד מבלי להשתמש בה במשך שנתיים ימים של קללות והטרדות מתוך קנאה וזעם מתפרץ בעקבות הקנאה 😂

או כמו מה שכוכבית מצויה פעם אמרה לסופרמן על הרינגטון: "שום הוכחה לא תעזור מול מי שעוצם את עיניו".

או כמו מה שכתוב בתנ"ך: "עיניים להם ולא יראו".

אז תמשיך לקנא, להמציא סיפורים ולטעון שהראיות הסותרות מפוברקות. זה כל מה שאתה יכול לעשות 😂
איך אדם עם ליקויים כמו שלך יכול להיחשב ל סקסי ?
זה פשוט מאוד. הליקויים שלי הם המצאות שלך כי כמו כולם גם אתה התחלת לקנא בי והסקסיות היא עובדה מוגמרת שמגובה בהוכחות :giggle:

אתה יכול לטעון שהכיתוב עליי בספר המחזור הוא מפוברק כמה שאתה רוצה. בסופו של דבר, האמת היא שהוא אמיתי לחלוטין, ואני גם ממילא לא יודע לעשות פוטושופ, בוודאי לא ברמה כמו מה שצריך בשביל ליצור דבר כזה.

ולפחות התלמידים בכיתה שלי ידעו לפרגן. כל מה שאתה יודע וכל השאר יודעים לעשות זה לקנא ולהמציא שקרים עקב כך.

אתה, "סופרמן" וכל השאר אפילו לא מבינים כמה קטנים אתם יוצאים שאתם אנשים מבוגרים בשנות הארבעים, החמישים, השישים והשבעים לחייהם ושאתם נופלים על ילד בן 25 במטחי קללות ועלבונות מרוב קנאה כי אני מגיע ממשפחה כמו מה שאתם רק יכולים לחלום להגיע ממנה וחי חיים כמו מה שרק הייתם יכולים לחלום שתחיו 😂

תמשיכו לקנא, איכרים.

רק אל תשכחו גם להשתחוות בפני המלך שלכם בדרככם החוצה.

לא כתבתי שאני עושה זאת כל הזמן. למען האמת לא כתבתי על הנושא הזה בכלל עד שאתה מרוב קנאה וזעם האשמת אותי האשמות כזב בהיותי בתול 🤷‍♂️

כל-כך לא כתבתי על הנושא הזה, שאפילו הואשמתי בהומוסקסואליות. ככה זה כשיש לך אז אתה לא צריך לדבר על זה 🤷‍♂️

ולהגיד עליי שאין לי כי אני מדבר על זה כי הואשמתי בהומוסקסואליות ובתולים, זה לא נקרא שאני "בן-אדם שמדבר על זה" 🤷‍♂️🙂

אם אני שעושים בשבילי הכול והכול בא לי בקלות ויש לי שלל תכונות טובות כמו השכל, הכישורים, המראה, הלב הטוב, הגוף וכן הלאה וכן הלאה, אני עבד, אז מה זה מלך? 😂

אז למה שרשורים שלמים נפתחו על גאונותי ועוד שנים קודם לכן ואפילו בספר המחזור של סוף י"ב עשרים תלמידי כיתתי כתבו עליי חמשיר שבו דובר על חוכמתי הרבה כאחת מהתכונות הבולטות ביותר שלי? 😂😂😂

אהבתי שאתה כותב ערימת שטויות ואז חותם בהודאה שכל מה שדיברת עכשיו זאת ערימת שטויות 😂

אבל כפרה, אין צורך שתודה. הכול בסדר. זה ברור מאליו 😂

אז למה הוא היה נשוי שלוש פעמים ויש לו חמש ילדים? 😂

אז למה בחמשיר שנכתב עליי במיוחד עבור ספר המחזור עשרים הילדים האחרים בכיתתי אחרי מה שהם כתבו שאני מאוד חכם הם גם כתבו שאני "יפה תואר"? 😂

נו די תפסיק אני עוד אשתין פה :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

אז איך אתה מסביר את היציאות לסרטים, את המסעדות ואת יחסי המין? 😂

האמת שבנוגע לזה אין לי הוכחה שזה לא נכון אבל גם בזה אתה טועה כפי מה שאתה טועה בכל 🤷‍♂️🙂

דרך אגב, ה"נקודה. סוף סיפור" שלי הרבה יותר טוב מה"מיצינו" שלו. רק אומר 🤷‍♂️

אולי עליי לפתוח על כך שרשור? 🤷‍♂️
נווווווווו.....מה יהיה ? האם נזכה לראות את ספר המחזור שלך במלואו או שתמשיך לשקר בקשר למה שנכתב אודותיך ?
ד"א, נגמר לך ה"דיו " ? התחלת לכתוב ממש בקיצור ומעט. מה קרה?
הרי כולם כ"כ אוהבים אותך כאן .....
מה עם איזו נבואה מעניינת ?
הרבה בריאות מ.ח.פ יקירי , גאון של אמא.....

אוי, הקנאה, הקנאה.

אנחנו רואים כפרה. אנחנו רואים 😂😂😂

הרי כל הראיות מצביעות בכיוון הזה 😂😂😂

תהיתי כמה זמן יעבור עד שהקנאה תגרום לך להתכחש אל הראיה החדשה שמטעמי צניעותי הרבה שמרתי בצד מבלי להשתמש בה במשך שנתיים ימים של קללות והטרדות מתוך קנאה וזעם מתפרץ בעקבות הקנאה 😂

או כמו מה שכוכבית מצויה פעם אמרה לסופרמן על הרינגטון: "שום הוכחה לא תעזור מול מי שעוצם את עיניו".

או כמו מה שכתוב בתנ"ך: "עיניים להם ולא יראו".

אז תמשיך לקנא, להמציא סיפורים ולטעון שהראיות הסותרות מפוברקות. זה כל מה שאתה יכול לעשות 😂

זה פשוט מאוד. הליקויים שלי הם המצאות שלך כי כמו כולם גם אתה התחלת לקנא בי והסקסיות היא עובדה מוגמרת שמגובה בהוכחות :giggle:

אתה יכול לטעון שהכיתוב עליי בספר המחזור הוא מפוברק כמה שאתה רוצה. בסופו של דבר, האמת היא שהוא אמיתי לחלוטין, ואני גם ממילא לא יודע לעשות פוטושופ, בוודאי לא ברמה כמו מה שצריך בשביל ליצור דבר כזה.

ולפחות התלמידים בכיתה שלי ידעו לפרגן. כל מה שאתה יודע וכל השאר יודעים לעשות זה לקנא ולהמציא שקרים עקב כך.

אתה, "סופרמן" וכל השאר אפילו לא מבינים כמה קטנים אתם יוצאים שאתם אנשים מבוגרים בשנות הארבעים, החמישים, השישים והשבעים לחייהם ושאתם נופלים על ילד בן 25 במטחי קללות ועלבונות מרוב קנאה כי אני מגיע ממשפחה כמו מה שאתם רק יכולים לחלום להגיע ממנה וחי חיים כמו מה שרק הייתם יכולים לחלום שתחיו 😂

תמשיכו לקנא, איכרים.

רק אל תשכחו גם להשתחוות בפני המלך שלכם בדרככם החוצה.

צפה בקובץ המצורף 95037
ציטוט :ולפחות התלמידים בכיתה שלי ידעו לפרגן. כל מה שאתה יודע וכל השאר יודעים לעשות זה לקנא ולהמציא שקרים עקב כך.
עד שלא תביא צילום של ספר המחזור והוכחה שהוא כתוב בפונט [גופן-תרגום במיוחד עבורך] שצרפת, כל הקשקוש שלך שווה לתXת.

למעלה