ברוכים הבאים לפורום ציפורי לילה

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
ציטוט :ולפחות התלמידים בכיתה שלי ידעו לפרגן. כל מה שאתה יודע וכל השאר יודעים לעשות זה לקנא ולהמציא שקרים עקב כך.
עד שלא תביא צילום של ספר המחזור והוכחה שהוא כתוב בפונט [גופן-תרגום במיוחד עבורך] שצרפת, כל הקשקוש שלך שווה לתXת.
הייתי עושה את זה. הבעיה היא שלא אתה ולא אף-אחד אחר פה שווה שאטרח בכלל. גם את מה שכן הראיתי אתם לא שווים כי דעותיכם לא חשובות ולא נחשבות.

יותר מזה, אחרי כל מה שראיתם, אלא אם כן לטיפשות האנושית באמת אין סוף, כנראה שאלו גם לא באמת הדעות האמיתיות שלכם.

הימור שלי? אתם כמו סופרמן. מקללים, מזלזלים ועולבים עלבונות כלפי חוץ מתוך קנאה ומתוך כעס על העליונות שלי עליכם אינטלקטואלית, כישרונית ובדרכים נוספות, כאשר עמוק בפנים ובתוככי ליבכם, אתם מעריצים אותי הערצה קשה וסוגדים לי כאלוהים שני.

נו ברור אלא מה? אני מאור פז.

פלא שהשמש לא זורחת לי מהתחת. בעצם לא כי השמש לא זורחת מהתחת של אף-אחד אלא זורחת בשמיים.

מה שכן, אם אלוהים היה קם יום אחד בבוקר ומחליט שהשמש הולכת לזרוח מעתה ואילך מהתחת של מישהו, כמובן שאני הייתי מועמד מוביל לתפקיד.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
נווווווווו.....מה יהיה ? האם נזכה לראות את ספר המחזור שלך במלואו
לא כי אתה לא שווה שאני אוכיח את עצמי בפניך. יש לך מושג כמה שאתה קטן? יש לך מושג כמה שאני גדול? והכי חשוב-יש לך מושג כמה שאתה קטן בהשוואה לכמה שאני גדול?

אני מאור פז. אני לא רואה את פרויד, איינשטיין וסוקרטס ממטר, אז אותך אני אראה?

אתה יכול לעמוד כל-כך קרוב שהאפים שלנו יגעו ואני עדיין לא אראה אותך. זה כמה אתה קטן.

זה מצחיק אותי שאתה מחשיב את עצמך כמישהו להוכיח לו דברים. אתה כל-כך קטן שאני אפילו לא יכול לראות אותך. אתה מיקרוסקופי.
או שתמשיך לשקר בקשר למה שנכתב אודותיך ?
אני לעולם לא משקר. אני אדם מאוד-מאוד כנה. ולראיה-אף אדם בתפוז מעולם לא תפס אותי בשום שקר.

578346_362966417120827_1868054746_n.jpg
ד"א, נגמר לך ה"דיו " ? התחלת לכתוב ממש בקיצור ומעט. מה קרה?
יש לך מושג כמה אני עסוק? יש לך מושג כמה דברים יש לי על הראש?

אמנם זה נכון שאני אהוב, נערץ, נסגד כאלוהים, אבל זה בגלל כל הדברים המדהימים שעשיתי. הדברים האלו דורשים זמן, מאמץ ועבודה. לכן אני לא יכול תמיד להיות פה.

אם כי התסכול והקושי כאשר אינני נוכח, מובנים לחלוטין. אך אין מה לעשות. ככה זה.

החזיקו מעמד, מעריצים.
הרי כולם כ"כ אוהבים אותך כאן .....
נכון. עובדה 🤷‍♂️

אפילו הבלוג העלוב שלך התחיל להמריא, כך אתה טוען, בו ברגע שבו הזכרת אותי.

כמו גם כמה פורומים נידחים בתפוז.

אתה יכול לפתוח עליי שרשור באקטואליה ולא לכתוב כלום ורק לכתוב בכותרת "מ.ח.פ." ועד סוף היום יש ארבעים תגובות בשני עמודים.

מה עם איזו נבואה מעניינת ?
בשנה הבאה הר הגעש ילוסטון יתפרץ ויהרוג מאות אלפי אנשים. מספיק טוב בשבילך מוטרפאקר?

images.jpg

אבל למה לחכות עד התגשמות הנבואה? אתה רשאי להתחיל להשתחוות כבר מעכשיו. המלך שלך ממתין.

the-king-henry-v-1573250831.jpg
tumblr_16c5e531fa4d8d3145306ebdcd4401bd_b36cdaf6_540.jpg
57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg
הרבה בריאות מ.ח.פ יקירי
את זה אני צריך לאחל לך, בהתחשב בגילך המתקדם.

גאון של אמא.....
אנשים שחוזים מראש מניות וסחורות שעולים במאות ואלפי אחוזים, שהם מצאו דברים שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים, שהם הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, שעשרים איש כותבים עליהם בספר המחזור של סוף י"ב שהם חכמים, מוכשרים וסקסיים, שהם מתקנים את הטעויות של פרויד בגיל 16, את הטעויות של איינשטיין בגיל 17 ואת הטעויות של סוקרטס בגיל 18, שהם האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של מדעים, דיסציפלינות ותחומים מרובים, שהם גדול בני-האדם במאה ה-21 ובאלף השלישי כולו, ושחוזים מראש רעידות אדמה, שיטפונות והתפרצויות הרי געש, מן הסתם הם לא "גאונים של אמא" אלא גאונים אמיתיים.

השם שלי הוא מאור פז.

אני האדם המעניין ביותר, המהנה ביותר, המופלא ביותר והשערורייתי ביותר עלי-אדמות.

אני בן עשרים וחמש.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לעולם לא משקר. אני אדם מאוד-מאוד כנה. ולראיה-אף אדם בתפוז מעולם לא תפס אותי בשום שקר.

גם את הרינגטון |יעני| אף אחד לא תפס בשקר והמבין יבין ... ;)
אנשים שחוזים מראש מניות וסחורות שעולים במאות ואלפי אחוזים, שהם מצאו דברים שיעלו במאות אלפי ומיליוני אחוזים, שהם הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, שעשרים איש כותבים עליהם בספר המחזור של סוף י"ב שהם חכמים, מוכשרים וסקסיים, שהם מתקנים את הטעויות של פרויד בגיל 16, את הטעויות של איינשטיין בגיל 17 ואת הטעויות של סוקרטס בגיל 18, שהם האדם החשוב ביותר בהיסטוריה של מדעים, דיסציפלינות ותחומים מרובים, שהם גדול בני-האדם במאה ה-21 ובאלף השלישי כולו, ושחוזים מראש רעידות אדמה, שיטפונות והתפרצויות הרי געש, מן הסתם הם לא "גאונים של אמא" אלא גאונים אמיתיים.
חצי גאון של אמא..... עם IQ של 92 שנושק לחצי גאון |נחמה| כפי שכתב בעצמו בתגובה #75 שלו :)

נערך לאחרונה ב:

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
גם את הרינגטון |יעני| אף אחד לא תפס בשקר והמבין יבין ... ;)
לא מכיר אותו כל-כך טוב ולכן מתקשה להעיד, אך למיטב הבנתי, הרינגטון לא משקר. הרינגטון לא מובן. לכן אתם מדמיינים שהוא משקר. כמו מה שאתם מדמיינים שאני משקר, לצורך הדוגמה :rolleyes:
חצי גאון של אמא..... עם IQ של 92 שנושק לחצי גאון |נחמה| כפי שכתב בעצמו בתגובה #75 שלו :)
שוב פעם אתה מוכיח את נכונות אמרתו של איינשטיין על הטיפשות האנושית שלעולם לא נגמרת.

1697025914952.png

למרות ששוב לא תבין, שוב אטרח ואסביר לך שאינטליגנציה זה לא שכל, ואפילו אינטליגנציה, מבחני האיי-קיו לא מצליחים למדוד כמו שצריך. לא שאם הם היו מצליחים זה היה עוזר לנו, כי כפי מה שאינטליגנציה זה לא שכל, כך גם הרעיון על הקורלציה בין אינטליגנציה לשכל הוא שגוי, ולראיה אני, גאון רב-תחומי ואיש אשכולות שעתיד להירשם בספרי ההיסטוריה כאחד מגדולי בני-האדם שאי-פעם חיו, עם איי-קיו של 92, מה שכמובן רק מוכיח את התיאוריות והנקודות שלי על זה שאינטליגנציה זה לא שכל ושגם אין קשר חיובי משמעותי ביניהן :)

מן הצד האחד, איי קיו של 92, ומן הצד השני הישגים אדירים ושומטי לסתות המגובים בראיות ושזיכו אותי בצבא מעריצים :)

מה נראה לך שהיא עדות יותר טובה לכמה שכל יש לי? 😂

צ'ק אנד מט (הפעם העדפתי לוותר מראש על איות נכון באנגלית ולכתוב את זה באותיות עבריות. שלא תגיד שלמרות שחזיתי מראש את נטפליקס לפני עלייה של ארבע מאות אחוז, טסלה לפני עלייה של 1,300 אחוז, עוד מניות וסחורות לפני עליות של מאות ואלפי אחוזים, כמו גם שלל אסונות טבע, האירועים בבורסה של 2022, וכתיבתי את שלל עבודותיי המדעיות והספרותיות הגאוניות ופורצות הדרך שהן מן החשובות בהיסטוריה, אני למעשה אידיוט חסר יכולת כי אני לא יודע לאיית כראוי בשפתי השנייה שבה אינני מרבה לכתוב 😂😂😂).

giphy (2).gif
lolol-lmao.gif

נערך לאחרונה ב:
תספרו למרסי האידיוט שבשעה 18:10- 5/12/2023 שער המניה HUT 8 MINIG COR היה 12.64 $....
מסכן....

נערך לאחרונה ב:

פי 10 מארס

Well-known member
למה מחכים שם ?
לדוח של ניו HAT
שישפוך פירור מידע
ויאיר את העלטה
מה בעצם שווי USBTC
פעילות עסקית
או משהו מספרי כלשהוא
לפני שקופצים לאמבטיה
זה מבלבל גם את היתר .

יש חדשות , יש נצורות , יש פלאי פלטות.
יש עוד חדשות והפעם הרבה יותר מעניינות.
הכניסה חופשית

יש חדשות , יש נצורות , יש פלאי פלטות.
יש עוד חדשות והפעם הרבה יותר מעניינות.
הכניסה חופשית

דיברגנט חדש

Well-known member
הכוונה שעם הכסף ההורים יכולים להיות עצמאיים,הם יכולים להיות ליד הילד אבל לא חייבים.
ברגע שאתה נותן למישהו אחר לחנך את ילדך, זה לא אותו דבר.
אין תחליף להורה שנמצא בקרבך ושום כסף לא יכול להחליף את זה.
מה לעשות שהחיים הם לא תמיד דבש.
אין בעיה לבוא לגור עם ההורים כשאין כסף ולא לזה התייחסתי, אלא לזה שבאים בכדי לרשת את דירתם.

ai27

Well-known member
אם לא ניסית בעצמך להגר, סביר שגם לא שאלת מה נדרש ממך כדי להגר ושאין לך את הידע שיאפשר לך להגק ומעולם לא נזקקת לו. כמי שהיה ברילוקיישן, המעסיק דאג לך להכל, היית בראש שקט כל הזמן וגם לכל הביורוקרטיה דאג מעסיקך, אין זה דומה כלל להגירה, בה המהגר דואג להכל בעצמו, וגם צריך למצוא עבודה ויש לו רק את עצמו ואף אחד לא עוזר לו.
אתה צודק רק לגבי השלב הראשוני
אבל מרגע שיש לך אישור עבודה ואתה כבר שם, החיים קלים.

אח שלי היגר לאנגליה. בהתחלה זה היה עם אשרת סטודנט והכל היה קל, אבל המעבר משלב-לשלב לא כזה מסובך.
עכשיו כבר יש לו אזרחות מלאה, בלי שום עזרה.

גם חבר שלי שהיגר לקליפורניה, השיג גרין-קארד בעזרת מעביד של אשתו - שעזר להם לצלוח את השלב הראשון
אבל אחרי זה הוא כבר עושה הכל לבד, עבר למעביד אחר, ואז אשתו גם עברה (כי הלוקיישן של המעביד הראשון היה מזעזע וכפה עליו נסיעות ארוכות),
בהדרגה - משתדרגים.
וגם המעסיק הודה שכל העובדים בורחים ממנו אחרי שנה-שנתיים בגלל הלוקיישן, ובכל זאת משתלם לו להביא זרים לשנה, כי זרים מוכנים לקבל בשנה הזאת שכר נמוך יותר תמורת העזרה הבירוקרטית.
אתה יכול לחנך את ילדיך להיות תבוסתנים ו/או קורבנות. אותי חינכו להשיג מה שחשוב לי, לעולם לא להרשות לעצמי להפוך לקורבן, ולעולם לא להתייאש. נכשל רק מי שמפסיק לנסות, המתמיד מנצח.
זה נכון - אבל זה מתעלם מהשאלה המשמעותית: מה היו באמת המטרות שלך?
מה סדרי העדיפויות שלך?
בטח שמת לב - שמה שאתה מפנטז עליו נשמע לאחרים כמו פשרה שהם לא היו עושים.
וגם שמתי לב - שהסיבות שאתה נותן למעבר השתנו דראסטית. בהתחלה אמרת שקנדה מאוד זולה, שמדובר ברווח גדול שעשית, ועם הזמן התחלת להודות שקנדה בעצם די יקרה, מה שלא מפצה על הירידה במשכורות.

גם שמתי לב שאתה מתחמק מהשאלה שחשובה אובייקטיבית - בסוף הסיבוב, כמה נשאר לך בחסכונות (שנתי, ומצטבר)?
אם אחזור לישראל אהיה קורבן הנסיבות, או גרוע מכך, קורבן של בחירה מטופשת. אחרי שהשגתי בדיוק רת מה שחיפשתי בקנדה אוותר על זה? מה אני מאזוכיסט?
אם הבנת שעשית מקח-טעות, אין רע בכך.
בנוסף, אם יש לך תעודה המבטיחה את יכולתך לעזוב את קנדה לכמה זמן שתרצה - חופשה ארוכה כל עוד אביך במצב סביר זו הזדמנות שלא תחזור.
בקנדה יש לי שלווה, ביטחון, קצב חיים איטי ונינוח, פרטיות, נימוס, אדיבות, בית במחיר שבישראל בחיים לא הייתי משיג, טבע ונוף בכל מקום, צפיפות נמוכה, אקלים שאני יותר אוהב (מעדיף קור על חום),
כמעט כל אלו עניין של לוקיישן ספיציפי.
מזג האוויר באצבע הגליל ורמת הגולן שונה מאוד ממזג האוויר בדרום ובמרכז. יש שם גם הרבה יותר טבע, מרחבים ואוכלוסיה מאוד שונה ממה שתמצא בחולון שעזבת.
ולפי מה שאמרת - הבית אולי זול אבל יש דמי וועד יקרים להחריד כל חודש, מה שלא היה לך בארץ, ובסוף גם אומר שבפנסיה תפרוש ממנו.
מספר החדרים קטן, מה שמשפיע על יכולותך לחיות בו עם משפחה בגודל סביר (3 ילדים זה סטנדרטי בארץ, בהליפקס שבה TFR הוא 1.1, גם 2 ילדים נחשב הרבה)
אז שאחזור לגיהנום שעזבתי? בשום אופן לא!
הדבר היחיד שתיארת כ"גיהנום" בארץ זה עניין היהדות - שמשום מה החלטת ששווה לך להקריב הכל כדי להתרחק ממנו כמה שיותר.

SupermanZW

Well-known member
אתה צודק רק לגבי השלב הראשוני
אבל מרגע שיש לך אישור עבודה ואתה כבר שם, החיים קלים.

אח שלי היגר לאנגליה. בהתחלה זה היה עם אשרת סטודנט והכל היה קל, אבל המעבר משלב-לשלב לא כזה מסובך.
עכשיו כבר יש לו אזרחות מלאה, בלי שום עזרה.

גם חבר שלי שהיגר לקליפורניה, השיג גרין-קארד בעזרת מעביד של אשתו - שעזר להם לצלוח את השלב הראשון
אבל אחרי זה הוא כבר עושה הכל לבד, עבר למעביד אחר, ואז אשתו גם עברה (כי הלוקיישן של המעביד הראשון היה מזעזע וכפה עליו נסיעות ארוכות),
בהדרגה - משתדרגים.
וגם המעסיק הודה שכל העובדים בורחים ממנו אחרי שנה-שנתיים בגלל הלוקיישן, ובכל זאת משתלם לו להביא זרים לשנה, כי זרים מוכנים לקבל בשנה הזאת שכר נמוך יותר תמורת העזרה הבירוקרטית.

זה נכון - אבל זה מתעלם מהשאלה המשמעותית: מה היו באמת המטרות שלך?
מה סדרי העדיפויות שלך?
בטח שמת לב - שמה שאתה מפנטז עליו נשמע לאחרים כמו פשרה שהם לא היו עושים.
וגם שמתי לב - שהסיבות שאתה נותן למעבר השתנו דראסטית. בהתחלה אמרת שקנדה מאוד זולה, שמדובר ברווח גדול שעשית, ועם הזמן התחלת להודות שקנדה בעצם די יקרה, מה שלא מפצה על הירידה במשכורות.

גם שמתי לב שאתה מתחמק מהשאלה שחשובה אובייקטיבית - בסוף הסיבוב, כמה נשאר לך בחסכונות (שנתי, ומצטבר)?

אם הבנת שעשית מקח-טעות, אין רע בכך.
בנוסף, אם יש לך תעודה המבטיחה את יכולתך לעזוב את קנדה לכמה זמן שתרצה - חופשה ארוכה כל עוד אביך במצב סביר זו הזדמנות שלא תחזור.

כמעט כל אלו עניין של לוקיישן ספיציפי.
מזג האוויר באצבע הגליל ורמת הגולן שונה מאוד ממזג האוויר בדרום ובמרכז. יש שם גם הרבה יותר טבע, מרחבים ואוכלוסיה מאוד שונה ממה שתמצא בחולון שעזבת.
ולפי מה שאמרת - הבית אולי זול אבל יש דמי וועד יקרים להחריד כל חודש, מה שלא היה לך בארץ, ובסוף גם אומר שבפנסיה תפרוש ממנו.
מספר החדרים קטן, מה שמשפיע על יכולותך לחיות בו עם משפחה בגודל סביר (3 ילדים זה סטנדרטי בארץ, בהליפקס שבה TFR הוא 1.1, גם 2 ילדים נחשב הרבה)

הדבר היחיד שתיארת כ"גיהנום" בארץ זה עניין היהדות - שמשום מה החלטת ששווה לך להקריב הכל כדי להתרחק ממנו כמה שיותר.
דמי הועד יקרים כי מדובר בדיור ברמה גבוהה. אני גר בבניין שיש לו בריכה, ספריה, חדר אירועים, גינה גדולה, פי 2 יותר מקומות חניה (לדיירים) מכמות הדירות + חניות לאורחים. אתה לא חושב שהתחזוקה של כל אלה מצדיקה את דמי הועד היקרים?

נכון שאני מתכנן לעבור לגור במקום קטן ומרוחק אחרי שאפרוש, והייתי כבר עכשיו במקום כזה אם לא הייתי צריך לעבוד לפרנסתי, אבל אחרי שאפרוש אחיה כפי שרציתי כל חיי, קרוב לטבע ורחוק מכל השאר, רק מעט אנשים בישוב שאגור בו, מעט מספיק בשביל שאוכל להכיר את כולם. אחיה בצמוד קרקע בינוני על שטח גדול (יש מקומות כאלה בהם הקרקע מאוד זולה) סמוך לאוקיינוס האטלנטי ותהיה לי סירה גדולה (לא יאכטה, יקר לתחזק יאכטה). זה יהיה מקום מאוד שקט, כמעט בלי תנועה, וקניות אעשה בעיירה סמוכה.

ai27

Well-known member
דמי הועד יקרים כי מדובר בדיור ברמה גבוהה. אני גר בבניין שיש לו בריכה, ספריה, חדר אירועים, גינה גדולה, פי 2 יותר מקומות חניה (לדיירים) מכמות הדירות + חניות לאורחים. אתה לא חושב שהתחזוקה של כל אלה מצדיקה את דמי הועד היקרים?
כדי שנוכל לשפוט:
תזכיר לנו מה מחיר הדירה (נכון להיום) ומה התשלום החודשי

2 חניות לדירה+חניות אורחים זה גם הסטנדרט במקום מגורי, בלי תשלום דמי וועד. יש לי גם גינה גדולה בלי דמי וועד.
יש לא רחוק ספרייה עירונית (ובארץ - ללא תשלום חודשי), ולכן אין הצדקה לספריה בבניין.
כך שהתשלום העודף הוא על בריכה (מחוממת? בקור הקנדי זה כנראה חובה) וחדר אירועים (שכמה כבר משתמשים בו?)
נכון שאני מתכנן לעבור לגור במקום קטן ומרוחק אחרי שאפרוש, והייתי כבר עכשיו במקום כזה אם לא הייתי צריך לעבוד לפרנסתי
ועדיין לא רשמת דבר חשוב - כמה אתה חוסך כל חודש כדי להגיע ליעדים?
יש לך בכלל יעדים פיננסים ברורים (מחיר בית והיקף חיסכון נדרש)?
צורך לעבוד, נובע גם מחוסר יכולת לחסוך כדי לפרוש מוקדם.
אבל אחרי שאפרוש אחיה כפי שרציתי כל חיי, קרוב לטבע ורחוק מכל השאר, רק מעט אנשים בישוב שאגור בו, מעט מספיק בשביל שאוכל להכיר את כולם. אחיה בצמוד קרקע בינוני על שטח גדול (יש מקומות כאלה בהם הקרקע מאוד זולה) סמוך לאוקיינוס האטלנטי
מגורים בשממה זה באמת יתרון גדול בקנדה.
הבנתי שהזינוק במחירים הוא בעיקר בערים.
ותהיה לי סירה גדולה (לא יאכטה, יקר לתחזק יאכטה). זה יהיה מקום מאוד שקט, כמעט בלי תנועה, וקניות אעשה בעיירה סמוכה.
השאלה היא כמה כח יהיה לך לדברים האלה בגיל פנסיה
חמי גם אוהב שייט - בעשור לקראת פרישה לפנסיה הוציא רשיון משיט יאכטות, והיום בפנסיה אפשר להגיד שהוא עובד בזה:
משיט בתשלום יאכטות של אחרים ומעביר קורסים בשייט.
אבל תזכור שהוא יצא לפנסיה רק השנה - כמה שנים החלום ימשך? לא ידוע.

SupermanZW

Well-known member
כדי שנוכל לשפוט:
תזכיר לנו מה מחיר הדירה (נכון להיום) ומה התשלום החודשי

2 חניות לדירה+חניות אורחים זה גם הסטנדרט במקום מגורי, בלי תשלום דמי וועד. יש לי גם גינה גדולה בלי דמי וועד.
יש לא רחוק ספרייה עירונית (ובארץ - ללא תשלום חודשי), ולכן אין הצדקה לספריה בבניין.
כך שהתשלום העודף הוא על בריכה (מחוממת? בקור הקנדי זה כנראה חובה) וחדר אירועים (שכמה כבר משתמשים בו?)

ועדיין לא רשמת דבר חשוב - כמה אתה חוסך כל חודש כדי להגיע ליעדים?
יש לך בכלל יעדים פיננסים ברורים (מחיר בית והיקף חיסכון נדרש)?
צורך לעבוד, נובע גם מחוסר יכולת לחסוך כדי לפרוש מוקדם.

מגורים בשממה זה באמת יתרון גדול בקנדה.
הבנתי שהזינוק במחירים הוא בעיקר בערים.

השאלה היא כמה כח יהיה לך לדברים האלה בגיל פנסיה
חמי גם אוהב שייט - בעשור לקראת פרישה לפנסיה הוציא רשיון משיט יאכטות, והיום בפנסיה אפשר להגיד שהוא עובד בזה:
משיט בתשלום יאכטות של אחרים ומעביר קורסים בשייט.
אבל תזכור שהוא יצא לפנסיה רק השנה - כמה שנים החלום ימשך? לא ידוע.
מחיר הדירה C$250K נכון להיום, הCondo Fees הם $310 לחודש. אל תשכח גם שכאן יש שירותים שהם חובה שבישראל אין בהם צורך, למשל, פינוי שלג מהחניון הקרקעי, תחזוקת מערכת החימום של הבניין (בישראל אין צורך במערכות חימום בניינים), ניקוי חיצוני של החלונות (בישראל לא עושים את זה), וביקורת מערכות להתרעה וכיבוי אש (הבניין בנוי מעץ, בישראל לא בונים בניינים מעץ).

לגבי כמה אני חוסך, היעדים שלי, וכיו״ב, אני שומר לעצמי.

אין סיבה שלא יהיה לי כוח לדברים שציינתי כשאפרוש, זה לא דורש מאמץ מיוחד.

למעלה