דוקטור הו (2005) ⏳🌌🐌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אאאאאאאהההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::love:

האמת שהייתי די על הגדר לגבי הצפייה החוזרת הזאת, אבל היום חשבתי על זה ומאוד עלה לי החשק.
אבל קחי בחשבון שלי אין מכונת זמן ולכן אין לי יכולת לראות בקצב היסטרי ויש עוד סדרות שאני רואה (דווקא יחסית לא הרבה)

Lhuna3

Well-known member

האמת שהייתי די על הגדר לגבי הצפייה החוזרת הזאת, אבל היום חשבתי על זה ומאוד עלה לי החשק.
אבל קחי בחשבון שלי אין מכונת זמן ולכן אין לי יכולת לראות בקצב היסטרי ויש עוד סדרות שאני רואה (דווקא יחסית לא הרבה)
אל תדאג, שים לב לאייקון בכותרת!
אני אוכיח לכם שאני כן יכולה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחחחחחח
למרות שהחילזון בעיקר מזכיר לי את אחד החייזרים מהעונה האחרונה.

רגע, אז מתי מתחילים?

Lhuna3

Well-known member
חחחחחחח
למרות שהחילזון בעיקר מזכיר לי את אחד החייזרים מהעונה האחרונה.
חשוב לי להבהיר מראש, שאני מתכוונת לצפות רק בדוקטורים 9,10,11.
רגע, אז מתי מתחילים?
אני התחלתי כלומר ראיתי היום את פרק 1 ואשתדל לכתוב הערב (גג מחר).
אז אתה מוזמן גם (וכל מי שירצה כמובן!) בזמנך החופשי.

Lhuna3

Well-known member
טוב אז הקטע עם הבובות ראווה במרתף ממש קריפי ולא זכרתי אותו בכלל (זאת העונה היחידה שראיתי רק פעם אחת, אז נראה לי שאני לא זוכרת הרבה ממנה), כמובן שזכרתי את המפגש ו-Run כי זה קטע שדובר יותר מפעם אחת גם אח"כ.
גם לא זכרתי בכלל שאמא של רוז היתה כזאת... קצת מגעילה אליה, וגם הקטע שהיא מנסה לפתות את הדוקטור.
לעומת זאת אקלסטון עצמו, שבעבר פחות אהבתי כי צפיתי בו רק אחרי הצפיה בשני הדוקטורים הבאים והאהובים עלי ביותר, עכשיו נראה לי דווקא יותר מגניב מבעבר (אולי גם בגלל שאני אוהבת יותר את השחקן גם בזכות סדרות אחרות).

* המקום מתחת לגלגל של לונדון שהיתה בו הסצינה שהוא מתעמת עם ה"חייזר" - זה לא אותו מקום שבפרק הראשון של דונה וטננט? (שיש בו איזה קטע עם נהר התמזה)

נערך לאחרונה ב:

It's Always Sunny

Well-known member
רגע, מתי זה הוחלט??
אני לצערי לא אוכל לצפות, אבל מקווה שאוכל לעקוב אחרי השרשור הזה :-):
והאם הסיבה שהחלטתם לראות היא בגלל שהסדרה עלתה לדיסני פלוס?

Lhuna3

Well-known member
רגע, מתי זה הוחלט??
זה לא איזה החלטה ממשלתית :-D פשוט מתחשק לי אז החלטתי שאם ניק יצטרף אני אלך על זה. (ושוב אגיד שאני אשמח על כל מי שירצה להצטרף, אבל בתכלס לא היו לי ציפיות שבאמת עוד יצטרפו)
אני לצערי לא אוכל לצפות, אבל מקווה שאוכל לעקוב אחרי השרשור הזה :-):
מבינה כמובן. רק תזכירי לי אם צפית בסדרה הזאת מתישהו או בחלקה ואיזה חלק?
והאם הסיבה שהחלטתם לראות היא בגלל שהסדרה עלתה לדיסני פלוס?
לא, סתם מתחשק לי.

Lion_Heart

Well-known member

אין לך מכונת זמן?...

Lion_Heart

Well-known member
ליון! מה הסיכוי שתצטרף אלינו לצפיה?
בדיוק הגעתי לקטע הזה, אני כנראה אצטרף , כי...חוץ מזה החיים שלי מורכבים מ
world of warcraft , מבוכים ודרקונים, אנימה, אוכל ושינה...אה כן, ועבודה איפהשהו שם ,ואניטראקציה עם אנשים אחרים , אבל הקטע הזה ממש מוגבל

אני לא ממש התלהבתי מ "9" אבל "10" הוא מס 2 שלי בדוקטורים ו "11"..."11" מסובך

It's Always Sunny

Well-known member
זה לא איזה החלטה ממשלתית :-D
:-D

פשוט מתחשק לי אז החלטתי שאם ניק יצטרף אני אלך על זה. (ושוב אגיד שאני אשמח על כל מי שירצה להצטרף, אבל בתכלס לא היו לי ציפיות שבאמת עוד יצטרפו)
הבנתי, רציתי לדעת אם זה משודר בדיסני פלוס או שאת עד כדי כך רוצה לראות דוקטור הו שאת מבקשת מהדודים, קיבלתי את התשובה שלי :-):

מבינה כמובן. רק תזכירי לי אם צפית בסדרה הזאת מתישהו או בחלקה ואיזה חלק?
אני צפיתי עד העונה השנייה של ג׳ודי וייטאקר שזה נראה לי עד עונה 12? אז את הרוב בעצם, אם כי אחרי עונה העשירית משהו קצת הלך לאיבוד עבורי (שלא נזכיר את העובדה שלדעתי הסדרה peaked אחרי העונה הרביעית ואני מאוד אוהבת את הדוקטורים של מאט וקאפלדי).
את ראית הכל?
מה לגבי כולם?
(והאם את מתכננת לראות גם את טורצ׳ווד?)

**אם יהיה לי מה להגיב על הפרקים (וכמובן כשיהיה לי זמן) אעשה זאת :-]

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
הבנתי, רציתי לדעת אם זה משודר בדיסני פלוס או שאת עד כדי כך רוצה לראות דוקטור הו שאת מבקשת מהדודים, קיבלתי את התשובה שלי :-):
ניק עדיין מחזיק בתקווה שהעונות האלו יעלו לדיסני+, אבל לצערי אני די בטוחה שזה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב :-(
אני צפיתי עד העונה השנייה של ג׳ודי וייטאקר שזה נראה לי עד עונה 12? אז את הרוב בעצם, אם כי אחרי עונה העשירית משהו קצת הלך לאיבוד עבורי
(שלא נזכיר את העובדה שלדעתי הסדרה peaked אחרי העונה הרביעית ואני מאוד אוהבת את הדוקטורים של מאט וקאפלדי).
את ראית הכל?
מה לגבי כולם?
(והאם את מתכננת לראות גם את טורצ׳ווד?)
אז אני פרשתי איפשהו בעונה השניה או השלישית של קפאלדי ואז חזרתי לנסות בעונה הראשונה של וויטאקר אבל גם ממנה פרשתי אחרי עונה וחצי או שתיים, ואז חזרתי שוב לעונה של שוטי (אבל כנראה שגם מהדוקטור הזה אני אפרוש).
בקיצור אני תמיד מנסה דוקטור/ית חדשים, אבל מאז אחרי מאט סמית' כבר לא התאהבתי באף אחד מהם, ותמיד פרשתי.

לגבי טורצ'ווד, אולי, לא חשבתי על זה עדיין (ראיתי את הסדרה חלקית בלבד, לא זוכרת אפילו איזה עונות).

It's Always Sunny

Well-known member
אז אני פרשתי איפשהו בעונה השניה או השלישית של קפאלדי ואז חזרתי לנסות בעונה הראשונה של וויטאקר אבל גם ממנה פרשתי אחרי עונה וחצי או שתיים, ואז חזרתי שוב לעונה של שוטי (אבל כנראה שגם מהדוקטור הזה אני אפרוש).
בקיצור אני תמיד מנסה דוקטור/ית חדשים, אבל מאז אחרי מאט סמית' כבר לא התאהבתי באף אחד מהם, ותמיד פרשתי.
מובן. כמו שכבר אמרתי מקודם מבחינתי הסדרה peaked באזור טננט, אם כי את צודקת גם מאט סמית׳ היה אייקוני, פשוט רוב הפרקים האייקונים שקופצים לי לראות הם מארבע העונות הראשונות, אולי גם מהעונה החמישית.

לגבי טורצ'ווד, אולי, לא חשבתי על זה עדיין (ראיתי את הסדרה חלקית בלבד, לא זוכרת אפילו איזה עונות).
|כן| טורצ׳ווד זה mixed bag אבל העונה השלישית זה אחד הדברים היותר טובים שראיתי.

למעלה