דוקטור הו (2005) ⏳🌌🐌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני התחלתי כלומר ראיתי היום את פרק 1 ואשתדל לכתוב הערב (גג מחר).
אז אתה מוזמן גם (וכל מי שירצה כמובן!) בזמנך החופשי.
אני קצת בשוק שבסוף עדיין לא כתבת על הפרק.
אני עכשיו סיימתי אותו אז אכתוב קצת מאוחר יותר.
טוב אז הקטע עם הבובות ראווה במרתף ממש קריפי ולא זכרתי אותו בכלל (זאת העונה היחידה שראיתי רק פעם אחת, אז נראה לי שאני לא זוכרת הרבה ממנה), כמובן שזכרתי את המפגש ו-Run כי זה קטע שדובר יותר מפעם אחת גם אח"כ.
גם לא זכרתי בכלל שאמא של רוז היתה כזאת... קצת מגעילה אליה, וגם הקטע שהיא מנסה לפתות את הדוקטור.
לעומת זאת אקלסטון עצמו, שבעבר פחות אהבתי כי צפיתי בו רק אחרי הצפיה בשני הדוקטורים הבאים והאהובים עלי ביותר, עכשיו נראה לי דווקא יותר מגניב מבעבר (אולי גם בגלל שאני אוהבת יותר את השחקן גם בזכות סדרות אחרות).

* המקום מתחת לגלגל של לונדון שהיתה בו הסצינה שהוא מתעמת עם ה"חייזר" - זה לא אותו מקום שבפרק הראשון של דונה וטננט? (שיש בו איזה קטע עם נהר התמזה)
אוקי, אז אני אדיוט 🤦‍♂️
הייתי אומר לזכותי שכתבת ממש מעט, אבל זה לא קשור כי בכל מקרה זה היה בתוך תיבת ספוילר.
אני לצערי לא אוכל לצפות, אבל מקווה שאוכל לעקוב אחרי השרשור הזה :-):
אבל את עכשיו דווקא בזמן שאין לימודים לא.
אני פותח עצומה שתצטרפי אלינו לפחות לפרק אחד בכל עונה אם לא יותר.
בדיוק הגעתי לקטע הזה, אני כנראה אצטרף , כי...חוץ מזה החיים שלי מורכבים מ
מעולה! תצטרף. אתה צריך קצת משהו בלייב אקשן.
אני לא ממש התלהבתי מ "9" אבל "10" הוא מס 2 שלי בדוקטורים ו "11"..."11" מסובך
כן, גם לי 9 הוא לא מהאהובים.
אבל רגע, מי הדוקטור מספר 1 שלך?
אני צפיתי עד העונה השנייה של ג׳ודי וייטאקר שזה נראה לי עד עונה 12? אז את הרוב בעצם, אם כי אחרי עונה העשירית משהו קצת הלך לאיבוד עבורי (שלא נזכיר את העובדה שלדעתי הסדרה peaked אחרי העונה הרביעית ואני מאוד אוהבת את הדוקטורים של מאט וקאפלדי).
אני מציע שתנסי את העונה החדשה (שגם נמצאת בדיסני+) או לפחות את שלושת הפרקים שבהם טננט חזר לשחק את הדוקטור. הם היו מעולים.
(והאם את מתכננת לראות גם את טורצ׳ווד?)
אוי נכון, שווה לשלב גם טורצ'ווד.
ניק עדיין מחזיק בתקווה שהעונות האלו יעלו לדיסני+, אבל לצערי אני די בטוחה שזה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב :-(
אתם גם לא האמנתם כבר שבאפי תעלה בדיסני+
|כן| טורצ׳ווד זה mixed bag אבל העונה השלישית זה אחד הדברים היותר טובים שראיתי.
וואי כן העונה השלישית מדהימה.
שתי העונות הראשונות גם שוות מספיק בשביל צפיה חוזרת כנראה.

*התחלתי את ההודעה הזאת לפני איזה 3 שעות ואז עשיתי הפסקה ענקית וסיימתי אותה עכשיו.

Lhuna3

Well-known member
אתם גם לא האמנתם כבר שבאפי תעלה בדיסני+
אוקיי אבל היה היגיון לצפות שהיא תעלה מכיוון שהיא היתה זמינה בדיסני+ במדינות אחרות ורק התעכבו עם להעלות אותה בישראל.
לעומת זאת הסדרה של הדוקטור (2005) בכלל לא נקנתה ע"י דיסני+ ולפי גוגל היא שייכת אקסקלוסיבית ל-Max. אז זאת נראיית לי ציפיה לא ריאלית :(
כמובן שאני הכי אשמח בעולם אם אתה תצא צודק בזה. אבל אני לא מסוגלת לאופטימיות כמו שלך לצערי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב אז הקטע עם הבובות ראווה במרתף ממש קריפי ולא זכרתי אותו בכלל (זאת העונה היחידה שראיתי רק פעם אחת, אז נראה לי שאני לא זוכרת הרבה ממנה),
ממש זכרתי את זה דווקא. אם כי לא זכרתי למה היא מוצאת את עצמה במרתף של הבניין לבד לחלוטין. ותכלס בלי קשר לחייזרים זה הרגיש כמו מתכון לאסון.
כמובן שזכרתי את המפגש ו-Run כי זה קטע שדובר יותר מפעם אחת גם אח"כ.
זה ממש מגניב שזאת המילה הראשונה של הדוקטור בחידוש של הסדרה.
גם לא זכרתי בכלל שאמא של רוז היתה כזאת... קצת מגעילה אליה, וגם הקטע שהיא מנסה לפתות את הדוקטור.
גם את זה זכרתי
לעומת זאת אקלסטון עצמו, שבעבר פחות אהבתי כי צפיתי בו רק אחרי הצפיה בשני הדוקטורים הבאים והאהובים עלי ביותר, עכשיו נראה לי דווקא יותר מגניב מבעבר (אולי גם בגלל שאני אוהבת יותר את השחקן גם בזכות סדרות אחרות).
הוא בהחלט שחקן טוב שאפשר להעריך מדברים אחרים. אומנם כרגע אני מצליח לחשוב עליו רק בהנותרים, אבל באמת שהוא כל כך מדהים שם שזה מספיק.
* המקום מתחת לגלגל של לונדון שהיתה בו הסצינה שהוא מתעמת עם ה"חייזר" - זה לא אותו מקום שבפרק הראשון של דונה וטננט? (שיש בו איזה קטע עם נהר התמזה)
לא.
שם זה היה מקום שלקח הרבה זמן להגיע אליו ונמצא ממש מתחת לנהר. כאן הם ירדו שניה והגיעו לשם. זה גם נראה אחרת.

אז למרות שראיתי את הפרק פעם אחרונה לדעתי לפני הרבה מאוד זמן אני בטוח שראיתי אותה כמה פעמים. לא ראיתי את כל עונה 1 כמה פעמים אבל לדעתי ראיתי את הפרק הזה כמה פעמים בגלל שהוא הראשון.
לכן זכרתי די הרבה.

זכרתי שהאמא מוצגת שם באור לא במיוחד חיובי, אבל זה כלום לעומת איך שמיקי מוצג בתור אדיוט פחדן חסר שום תועלת ברמה מוגזמת לחלוטין. שזה מרגיש ממש מנוגד לאיך שהוא מוצג בעתיד. אם כי לא ברמה שזה לחלוטין לא הגיוני, אפשר להבין שהתגובה הראשונית לחייזרים תהיה חזקה. לדעתי הוא ג עבר בפרק משהו יותר טראומטי ממה שרוז עברה. זה לא כל יום שפח אשפה אוכל אותך.

זכרתי גם את האיש שרוז פוגשת שהוא סוג של עוקב של הדוקטור. מהסוג שבעתיד הסדרה מכירים יותר כאלו. לא זכרתי אם יש לו רק תמונות של הדוקטור הנוכחי. תכלס מוזר אם הוא מחפש תיעודים של הדוקטור שהוא לא מצא תמונות גם בפנים האחרות שלו.
ממש לא זכרתי שהוא מת בסוף הפרק (טכנית לא רואים אותו מת, אבל רואים שיורים עליו ואז רואים את אשתו והבן שלו בורחים והם לבד).
אגב, השחקן נראה לי מאוד מוכר אז נכנסתי לדף IMDB שלו. הוא שיחק במיליון דברים. כמעט שום דבר לא שראיתי, אבל הוא כן שיחק בכמה פרקים של The Nevers. והכי הזוי זה שיש לו רשימת upcoming נראה לי הכי ארוכה שאי פעם ראיתי. 13 כותרים. (אחד מהם נקרא אלביס נגד זומבים).

משהו נוסף שלא זכרתי זה כיצד בדיוק ישות הפלסטיק הזאת בסוף מובסת. כלומר ברור שעם הנוגד פלסטיק הזה, אבל לא זכרתי אם הדוקטור עצמו זורק את זה על הישות או רוז. כי זה דבר מאוד לא דוקטורי ככה להרוג ישות חיה. ומצד שני גם מרגיש קצת מוזר בשביל הדוקטור לקחת איתו מישהי שהוא מכיר בעיקר מכך שהיא עכשיו הרגה ישות. אפילו אם מתוך הגנה עצמית.
וזאת כן הייתה היא. אם כי אפשר לטעון שלא לחלוטין בכוונה והיא רק ניסתה להגן על הדוקטור מאחת מבובות הראווה ובמקרה גם הפילה אותה לתוך הישות עם מבחנת נוגד הפלסטיק.
אבל זה מתחבר לכך שזה הדוקטור מיד לאחר המלחמה. ודובר בהמשך הסדרה על כך שהוא היה הרבה אלים בתקופה הזאת ובעצם הזמן שלו עם רוז ריפא אותו.

בעניין המלחמה, מלחמת הזמן של גאליפריי נגד הדאלקים, אז זכרתי שהיא מוזכרת. אם כי בלי שמה ובלי פירוט כמובן. ושמחתי מאיך שזה נעשה. כי איך שהוא מדבר על המלחמה, על כך שהוא נלחם בה אבל לא הצליח להציל אף אחד, ואיך שהוא נראה כואב מזה - זה מתחבר באופן נהדר לדוקטור המלחמה כמו שראינו אותו מיד לפני שהוא הופך לדוקטור התשיעי.
זה גם חלק ממה שהופך את הספיישל עם דוקטור המלחמה לכל כך טוב.

זה מזכיר לי שיש קטע בדירה של רוז ואמא שלה שהדוקטור מסתכל במראה וזאת כנראה הפעם הראשונה שהוא רואה את הפרצוף שלו לפי איך שהוא מגיב (בעיקר על האוזניים) ולפי זה הוא ממש זמן קצר אחרי שהוא השתנה מדוקטור המלחמה. או שהוא במשך הרבה זמן נמנע במכוון מלהסתכל על עצמו במראה.
זה גם גורם לי לתהות האם הצילומים שהיו לקלייב מהדוקטור העשירי (עם משפחה שעמדה לעלות על הטיטניק, בקהל כשקנדי נרצח) היו בעצם כשהוא כבר טייל עם רוז.
כמובן שהגיוני שאני פשוט חושב על זה יותר מידי.

עוד דבר שכן זכרתי טוב זה שכשהדוקטור מציע לרוז לבוא לנסוע איתו בטארדיס היא בהתחלה מסרבת, אבל אז הוא אומר לה שזאת גם מכונת זמן והיא מסכימה.
הדבר שלא אהבתי בקטע הזה, זה עד כמה שמיקי הוצג בתור חסר ישע. אם כי כמו שציינתי למעלה, הוא באמת עבר טראומה.

משהו שלא ידעתי - עכשיו הסתכלתי בדף ויקיפדיה של הפרק וגיליתי שהישות והזאת ויצורי הפלסטיק שהיא שולטת בהם הופיעו בעבר בדוקטור הוא בשני פרקים בשנות ה70. (פרקים ראשונים של עונות 7 ו8 - שזה הדוקטור השלישי)

אני כן זוכר שהם יופיעו בעתיד, אם כי באופן די שונה, בסוף עונה 5 (העונה הראשונה של הדוקטור ה11)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקיי אבל היה היגיון לצפות שהיא תעלה מכיוון שהיא היתה זמינה בדיסני+ במדינות אחרות ורק התעכבו עם להעלות אותה בישראל.
לעומת זאת הסדרה של הדוקטור (2005) בכלל לא נקנתה ע"י דיסני+ ולפי גוגל היא שייכת אקסקלוסיבית ל-Max. אז זאת נראיית לי ציפיה לא ריאלית :(
כמובן שאני הכי אשמח בעולם אם אתה תצא צודק בזה. אבל אני לא מסוגלת לאופטימיות כמו שלך לצערי.
אז חבל שאין לך את האופטימיות שלי.
אם כל העולם היה אופטימי כמוני אז כל התכנים בעולם היו זמינים לנו בדיסני+ (וגם אולי שלום עולמי, אבל נתמקד כרגע בסדרות טלוויזיה)

LeAnnDyIan

Well-known member
אני דווקא חיפשתי איפה זה משודר כדי לראות אם בכלל ריאלי לעמוד באולי הבטחה שלי לנסות את זה. הייתי בטוחה שזה בדיסני ולקחה לי איזה שעה לנסות להיזכר בסיסמה שלי רק כדי לגלות שזה בכלל לא זמין שם|חבול|
ואז ראיתי שזה נמצא בהולו|תוהה|

אה רגע לא משנה, שכחתי שהמקס שלי מחובר לחשבון הולו בגלל זה זה מופיע שם|חבול|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני אוהב את הדרך המוזרה שהדוקטור מסביר לרוז מי הוא:

It's like when you're a kid, the first time they tell you that the world is turning and you just can't quite believe it 'cause everything looks like it's standing still.
I can feel it...
The turn of the earth.
The ground beneath our feet is spinning at a thousand miles an hour.
The entire planet is hurtling around the sun at sixty seven thousand miles an hour.
And I can feel it. We're falling through space, you and me, clinging to the skin of this tiny little world. And, if we let go...
That's who I am.

Lhuna3

Well-known member
ממש זכרתי את זה דווקא. אם כי לא זכרתי למה היא מוצאת את עצמה במרתף של הבניין לבד לחלוטין. ותכלס בלי קשר לחייזרים זה הרגיש כמו מתכון לאסון.
מה שהיה לי קצת לא הגיוני זה שהיא מחפשת את ווילסון ואז היא נכנסת למחסן הסגור והחשוך הזה ומדליקה בו את האור, ואז ממשיכה פנימה לחפש בו את ווילסון... כלומר אם היה חושך במחסן אז מה ההגיון לחשוב שהוא שם, למה שהוא ישהה שם בחושך מוחלט? אם יש לו עוד עבודה או משהו לעשות שם, האור היה דולק, לר? לא היתה לה שום סיבה לחשוד שהוא נרצח או משהו בשלב זה.
כן.
הוא בהחלט שחקן טוב שאפשר להעריך מדברים אחרים. אומנם כרגע אני מצליח לחשוב עליו רק בהנותרים, אבל באמת שהוא כל כך מדהים שם שזה מספיק.
אכן.
אני גם אהבתי אותו בסדרה the A word (הגרסה הבריטית של "פלפלים צהובים").
לא.
שם זה היה מקום שלקח הרבה זמן להגיע אליו ונמצא ממש מתחת לנהר. כאן הם ירדו שניה והגיעו לשם. זה גם נראה אחרת.
אוקיי. בזכרון שלי זה נראה אותו דבר.
זכרתי שהאמא מוצגת שם באור לא במיוחד חיובי, אבל זה כלום לעומת איך שמיקי מוצג בתור אדיוט פחדן חסר שום תועלת ברמה מוגזמת לחלוטין.
אני לא חשבתי שהוא מוצג כאדיוט פחדן.
שזה מרגיש ממש מנוגד לאיך שהוא מוצג בעתיד. אם כי לא ברמה שזה לחלוטין לא הגיוני, אפשר להבין שהתגובה הראשונית לחייזרים תהיה חזקה. לדעתי הוא ג עבר בפרק משהו יותר טראומטי ממה שרוז עברה. זה לא כל יום שפח אשפה אוכל אותך.
בדיוק, והתגובה שלו הרגישה לי די נורמטיבית סה"כ.
זכרתי גם את האיש שרוז פוגשת שהוא סוג של עוקב של הדוקטור. מהסוג שבעתיד הסדרה מכירים יותר כאלו.
אני זוכרת רק פרק אחד נוסף (עם טננט) ומגניב עם העניין הזה. את זה שפה לא זכרתי.
לא זכרתי אם יש לו רק תמונות של הדוקטור הנוכחי. תכלס מוזר אם הוא מחפש תיעודים של הדוקטור שהוא לא מצא תמונות גם בפנים האחרות שלו.
בדיוק! :-D
ממש לא זכרתי שהוא מת בסוף הפרק (טכנית לא רואים אותו מת, אבל רואים שיורים עליו ואז רואים את אשתו והבן שלו בורחים והם לבד).
לא שמתי לב בכלל.
אגב, השחקן נראה לי מאוד מוכר אז נכנסתי לדף IMDB שלו. הוא שיחק במיליון דברים. כמעט שום דבר לא שראיתי, אבל הוא כן שיחק בכמה פרקים של The Nevers. והכי הזוי זה שיש לו רשימת upcoming נראה לי הכי ארוכה שאי פעם ראיתי. 13 כותרים. (אחד מהם נקרא אלביס נגד זומבים).
נשמע טוב :-D (נשמע כמו משחק)
בעניין המלחמה, מלחמת הזמן של גאליפריי נגד הדאלקים, אז זכרתי שהיא מוזכרת. אם כי בלי שמה ובלי פירוט כמובן. ושמחתי מאיך שזה נעשה. כי איך שהוא מדבר על המלחמה, על כך שהוא נלחם בה אבל לא הצליח להציל אף אחד, ואיך שהוא נראה כואב מזה - זה מתחבר באופן נהדר לדוקטור המלחמה כמו שראינו אותו מיד לפני שהוא הופך לדוקטור התשיעי.
|כן|
זה מזכיר לי שיש קטע בדירה של רוז ואמא שלה שהדוקטור מסתכל במראה וזאת כנראה הפעם הראשונה שהוא רואה את הפרצוף שלו לפי איך שהוא מגיב (בעיקר על האוזניים) ולפי זה הוא ממש זמן קצר אחרי שהוא השתנה מדוקטור המלחמה. או שהוא במשך הרבה זמן נמנע במכוון מלהסתכל על עצמו במראה.
כן, שמתי לב לזה גם.
זה גם גורם לי לתהות האם הצילומים שהיו לקלייב מהדוקטור העשירי (עם משפחה שעמדה לעלות על הטיטניק, בקהל כשקנדי נרצח) היו בעצם כשהוא כבר טייל עם רוז.
זה היה יכול להיות מגניב יותר אם בעצם היו רואים את רוז בעצמה ביחד איתו בצילומים...
עוד דבר שכן זכרתי טוב זה שכשהדוקטור מציע לרוז לבוא לנסוע איתו בטארדיס היא בהתחלה מסרבת, אבל אז הוא אומר לה שזאת גם מכונת זמן והיא מסכימה.
הדבר שלא אהבתי בקטע הזה, זה עד כמה שמיקי הוצג בתור חסר ישע. אם כי כמו שציינתי למעלה, הוא באמת עבר טראומה.
אז שוב אכתוב שאני לא ראיתי בעיה עם איך שהוא מוצג, זה הרגיש נורמלי ביחס לסיטואציה.
משהו שלא ידעתי - עכשיו הסתכלתי בדף ויקיפדיה של הפרק וגיליתי שהישות והזאת ויצורי הפלסטיק שהיא שולטת בהם הופיעו בעבר בדוקטור הוא בשני פרקים בשנות ה70. (פרקים ראשונים של עונות 7 ו8 - שזה הדוקטור השלישי)
וואלה, נחמד.
אני כן זוכר שהם יופיעו בעתיד, אם כי באופן די שונה, בסוף עונה 5 (העונה הראשונה של הדוקטור ה11)
את זה אני לא זוכרת.

It's Always Sunny

Well-known member
אבל את עכשיו דווקא בזמן שאין לימודים לא.
אני פותח עצומה שתצטרפי אלינו לפחות לפרק אחד בכל עונה אם לא יותר.
הלוואי, אבל יש תקופת מבחנים. יש לי מבחן גדול בספטמבר ואז עבודה להגיש שאמורה להכיל לפחות חמישה עמודים, ויש גם מועדי ב׳ באוקטובר. למעשה, לפני שעה סיימתי מבחן. אם זה היה תלוי בי אז כן, אבל אני חוששת שברגע שאתחיל לצפות בדוקטור הו, אזנח את הלימודים ולא חבל על כל הכסף ששילמתי |בוקס|
אני כן מקווה שיהיה זמן/כוח להגיב על מה שאתם כותבים.

Lion_Heart

Well-known member
מעולה! תצטרף. אתה צריך קצת משהו בלייב אקשן.
לא ממש חייב לייב אקשן , אבל, אני אצטרף בכל זאת
כן, גם לי 9 הוא לא מהאהובים.
אבל רגע, מי הדוקטור מספר 1 שלך?
הכי אהוב שלי זה מס-4 , שהוא הופיע ב THE DAY OF THE DR היתה לי צמרמורת!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
הלוואי, אבל יש תקופת מבחנים. יש לי מבחן גדול בספטמבר ואז עבודה להגיש שאמורה להכיל לפחות חמישה עמודים, ויש גם מועדי ב׳ באוקטובר. למעשה, לפני שעה סיימתי מבחן. אם זה היה תלוי בי אז כן, אבל אני חוששת שברגע שאתחיל לצפות בדוקטור הו, אזנח את הלימודים ולא חבל על כל הכסף ששילמתי |בוקס|
אני כן מקווה שיהיה זמן/כוח להגיב על מה שאתם כותבים.
האם באמת שווה לעשות משהו עם החיים חוץ מטלוויזיה?
(התשובה היא כנראה כן, אבל יש ימים שאני תוהה)
לא ממש חייב לייב אקשן , אבל, אני אצטרף בכל זאת
אתה צריך להיות מחובר יותר לעולם המציאותי (אבל עם חייזרים וכאלו)

אגב, משהו בנושא דוקטור הו:
לפעמים אני חושב על כך שסדרת דוקטור הו המחודשת כבר רצה כמעט אותה כמות שנים כמו סדרת דוקטור הו המקורית. וזה גורם לי להרגיש זקן |אליהו|

Lhuna3

Well-known member
לפעמים אני חושב על כך שסדרת דוקטור הו המחודשת כבר רצה כמעט אותה כמות שנים כמו סדרת דוקטור הו המקורית. וזה גורם לי להרגיש זקן |אליהו|

Lion_Heart

Well-known member
האם באמת שווה לעשות משהו עם החיים חוץ מטלוויזיה?
(התשובה היא כנראה כן, אבל יש ימים שאני תוהה)
אני תוהה אותו דבר פעמים...
אתה צריך להיות מחובר יותר לעולם המציאותי (אבל עם חייזרים וכאלו)
לא תודה!
אגב, משהו בנושא דוקטור הו:
זה מה שגורם לך להרגיש זקן? זה?

Lion_Heart

Well-known member

אז למרות שראיתי את הפרק פעם אחרונה לדעתי לפני הרבה מאוד זמן אני בטוח שראיתי אותה כמה פעמים. לא ראיתי את כל עונה 1 כמה פעמים אבל לדעתי ראיתי את הפרק הזה כמה פעמים בגלל שהוא הראשון.
לכן זכרתי די הרבה.

זכרתי שהאמא מוצגת שם באור לא במיוחד חיובי, אבל זה כלום לעומת איך שמיקי מוצג בתור אדיוט פחדן חסר שום תועלת ברמה מוגזמת לחלוטין. שזה מרגיש ממש מנוגד לאיך שהוא מוצג בעתיד. אם כי לא ברמה שזה לחלוטין לא הגיוני, אפשר להבין שהתגובה הראשונית לחייזרים תהיה חזקה. לדעתי הוא ג עבר בפרק משהו יותר טראומטי ממה שרוז עברה. זה לא כל יום שפח אשפה אוכל אותך.

זכרתי גם את האיש שרוז פוגשת שהוא סוג של עוקב של הדוקטור. מהסוג שבעתיד הסדרה מכירים יותר כאלו. לא זכרתי אם יש לו רק תמונות של הדוקטור הנוכחי. תכלס מוזר אם הוא מחפש תיעודים של הדוקטור שהוא לא מצא תמונות גם בפנים האחרות שלו.

משהו נוסף שלא זכרתי זה כיצד בדיוק ישות הפלסטיק הזאת בסוף מובסת. כלומר ברור שעם הנוגד פלסטיק הזה, אבל לא זכרתי אם הדוקטור עצמו זורק את זה על הישות או רוז. כי זה דבר מאוד לא דוקטורי ככה להרוג ישות חיה. ומצד שני גם מרגיש קצת מוזר בשביל הדוקטור לקחת איתו מישהי שהוא מכיר בעיקר מכך שהיא עכשיו הרגה ישות. אפילו אם מתוך הגנה עצמית.
וזאת כן הייתה היא. אם כי אפשר לטעון שלא לחלוטין בכוונה והיא רק ניסתה להגן על הדוקטור מאחת מבובות הראווה ובמקרה גם הפילה אותה לתוך הישות עם מבחנת נוגד הפלסטיק.
אבל זה מתחבר לכך שזה הדוקטור מיד לאחר המלחמה. ודובר בהמשך הסדרה על כך שהוא היה הרבה אלים בתקופה הזאת ובעצם הזמן שלו עם רוז ריפא אותו.

כמובן שהגיוני שאני פשוט חושב על זה יותר מידי.

"זה ממש מגניב שזאת המילה הראשונה של הדוקטור בחידוש של הסדרה." למה?
"מסתכל במראה וזאת כנראה הפעם הראשונה שהוא רואה את הפרצוף שלו לפי איך שהוא מגיב (בעיקר על האוזניים) ולפי זה הוא ממש זמן קצר אחרי שהוא השתנה מדוקטור המלחמה. או שהוא במשך הרבה זמן נמנע במכוון מלהסתכל על עצמו במראה."
קודם כל , לדוקטור תמיד היה קטע עם האזניים , ודבר שני , זה מוזר כי על פי ה"עוקב" של הדוקטור, הוא לא בדיוק זמן קצר אחרי הרגנרציה...מה ש גם ש רוז פוגשת אותו הוא באמצע הרפתקה\עבודה עם פצצה ביד...ו אני דיי בטוח שהוא ורוז לא ממש נפרדו מאז ועד הרגנרציה הבאה שלו... וכל הדוקטורים ידועים בזה שהם מסתכלים במראה דיי מהר , אז כנראה הוא דיי יוצא דופן בקטע הזה...פלוס הבגדים שלו היו שינוי מהדוקטורים הישנים

Lion_Heart

Well-known member
מה שהיה לי קצת לא הגיוני זה שהיא מחפשת את ווילסון ואז היא נכנסת למחסן הסגור והחשוך הזה ומדליקה בו את האור, ואז ממשיכה פנימה לחפש בו את ווילסון... כלומר אם היה חושך במחסן אז מה ההגיון לחשוב שהוא שם, למה שהוא ישהה שם בחושך מוחלט? אם יש לו עוד עבודה או משהו לעשות שם, האור היה דולק, לר? לא היתה לה שום סיבה לחשוד שהוא נרצח או משהו בשלב זה.

כן.

אכן.

אוקיי. בזכרון שלי זה נראה אותו דבר.

בדיוק, והתגובה שלו הרגישה לי די נורמטיבית סה"כ.

אני זוכרת רק פרק אחד נוסף (עם טננט) ומגניב עם העניין הזה. את זה שפה לא זכרתי.

בדיוק! :-D

לא שמתי לב בכלל.

נשמע טוב :-D (נשמע כמו משחק)

|כן|

כן, שמתי לב לזה גם.

זה היה יכול להיות מגניב יותר אם בעצם היו רואים את רוז בעצמה ביחד איתו בצילומים...

אז שוב אכתוב שאני לא ראיתי בעיה עם איך שהוא מוצג, זה הרגיש נורמלי ביחס לסיטואציה.

וואלה, נחמד.

את זה אני לא זוכרת.
"אני לא חשבתי שהוא מוצג כאדיוט פחדן." הוא לא... אני תמיד חשבתי שהדוקטור המודרני תמיד התיחס בצורה דיי מזלזלת למלווים הגברים שלו, וזה לא רק 9, גם 10 ו 11 התנהגו ככה (קפטן ג'ק לא נחשב משום מה...)
"אז שוב אכתוב שאני לא ראיתי בעיה עם איך שהוא מוצג, זה הרגיש נורמלי ביחס לסיטואציה." מסכים לגמרי

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בהחלט הרגיש מוזר
Avocado?

למשך איזה שתי דקות בפרק (שזה הרבה זמן בזמן מסך) מיקי היה בתנוחה הזאת:
1724944044515.png
שזאת תנוחה מאוד טבעית... לילד בן חמש לאחוז ככה באמא שלו כשמשהו מפחיד אותו.
זה מרגיש כמו מאמץ חזק להציג אותו כילד קטן ומפוחד.
בנוסף הציגו את מערכת היחסים שלו עם רוז כמאוד חסרת משמעות כשבסוף היא אומרת לו "תודה" והוא עונה "על מה?" ואז היא אומר "בדיוק"
כאילו הוא היה חסר משמעות לחלוטין עבורה.
כן זה היה הגיוני. והיה יכול להיות באמת מגניב.
קודם כל , לדוקטור תמיד היה קטע עם האזניים , ודבר שני , זה מוזר כי על פי ה"עוקב" של הדוקטור, הוא לא בדיוק זמן קצר אחרי הרגנרציה...מה ש גם ש רוז פוגשת אותו הוא באמצע הרפתקה\עבודה עם פצצה ביד...ו אני דיי בטוח שהוא ורוז לא ממש נפרדו מאז ועד הרגנרציה הבאה שלו... וכל הדוקטורים ידועים בזה שהם מסתכלים במראה דיי מהר , אז כנראה הוא דיי יוצא דופן בקטע הזה...פלוס הבגדים שלו היו שינוי מהדוקטורים הישנים
כן זה מוזר ולא ממש הגיוני.
אולי זה באמת המקום הראשון שהוא הגיע אליו אחרי הרגנרציה והוא מיד גילה על אנשי הפלסטיק והתחיל להתעסק איתם ולכן לא היה לו זמן להסתכל במראה (אפילו שהוא היה בחנות בגדים שבטוח יש בה לא מעט מראות. אבל לא במחסן.
ואולי הוא באמת נמנע במשך זמן מה להסתכל על עצמו במראה בגלל הטראומה של המלחמה. זה גם מיד אחרי שהוא פגש שתי גרסאות שלו מהעתיד (שהוא לא ממש אהב) אז אולי הוא פחד שהוא יראה שהוא הפך לאחד מהם.
אני תמיד חשבתי שהדוקטור המודרני תמיד התיחס בצורה דיי מזלזלת למלווים הגברים שלו, וזה לא רק 9, גם 10 ו 11 התנהגו ככה (קפטן ג'ק לא נחשב משום מה...)
לא היו הרבה כאלו, כלומר בעיקר רורי, אז אני לא בטוח אם אפשר לקבוע דפוס התנהגות.

טוב, נראה לי שאפשר לעבור לפרק 2, לא?

Lhuna3

Well-known member
בדיוק.
אוקיי, אולי קצת. בעיקר נראה לי שהציגו אותה כאמיצה לעומתו. אבל זה גם מרגיש לי כמו תגובה טבעית שלו למה שהוא עבר בפרק (כמו שציינת בעצמך שהוא עבר טראומה הרבה יותר גדולה).
בנוסף הציגו את מערכת היחסים שלו עם רוז כמאוד חסרת משמעות כשבסוף היא אומרת לו "תודה" והוא עונה "על מה?" ואז היא אומר "בדיוק"
האמת שלא הבנתי בכלל את הכוונה בחילופי הדברים האלו בפרק. יכול להיות שהפרשנות שלך נכונה.

אתה לא צריך לשאול אותי, אתה יודע שאני צופה לאט בשביל שאתה לא תתלונן שזה מהיר.
אתה תמיד יכול להמשיך כמה שבא לך, ואני כנראה אדביק.
(ואם לא בא לך לכתוב ראשון אז אתה יכול פשוט לכתוב שראית)

Lion_Heart

Well-known member
בהחלט הרגיש מוזר

Avocado?

למשך איזה שתי דקות בפרק (שזה הרבה זמן בזמן מסך) מיקי היה בתנוחה הזאת:
צפה בקובץ המצורף 114842

כן זה היה הגיוני. והיה יכול להיות באמת מגניב.

כן זה מוזר ולא ממש הגיוני.
אולי זה באמת המקום הראשון שהוא הגיע אליו אחרי הרגנרציה והוא מיד גילה על אנשי הפלסטיק והתחיל להתעסק איתם ולכן לא היה לו זמן להסתכל במראה (אפילו שהוא היה בחנות בגדים שבטוח יש בה לא מעט מראות. אבל לא במחסן.
ואולי הוא באמת נמנע במשך זמן מה להסתכל על עצמו במראה בגלל הטראומה של המלחמה. זה גם מיד אחרי שהוא פגש שתי גרסאות שלו מהעתיד (שהוא לא ממש אהב) אז אולי הוא פחד שהוא יראה שהוא הפך לאחד מהם.

לא היו הרבה כאלו, כלומר בעיקר רורי, אז אני לא בטוח אם אפשר לקבוע דפוס התנהגות.

"לא היו הרבה כאלו, כלומר בעיקר רורי ומיקי, אז אני לא בטוח אם אפשר לקבוע דפוס התנהגות". אני חושב שכן, א-ב-ל , אפלי אם לא , זאת היתה התנהגות מחפירה וממש הורידה לי מהדוקטורים

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X02
The End of the World
1725005823176.png
הדוקטור לוקח את רוז לצפיה ביום של סוף העולם.
יש שם כל מיני דמויות שעוד נראה בהמשך, כמו הפנים של בו (מעניין אותי אם כבר בשלב זה היוצרים ידעו מי זה יהיה) וקסנדרה "בת האנוש האחרונה" (איכ)
(אולי גם האחרים אבל אותם לא זוכרת).
קטע מצחיק כשהם מביאים מזכרות מהעבר של כדוה"א כמו ג'וקבוקס שהם חושבים שזה היה מה שנקרא אייפוד (שכנראה היה המכשיר הכי מתקדם של אפל כשזה צולם, ומצחיק שהיום זה כבר גם מיושן).
והדוקטור שלא הביא מתנות לשאר האורחים כמו כולם, מחרטט אותם עם מתנת "אוויר מהריאות שלי".
והנה העכבישים מסטארגייט, לפחות הם לא משתכפלים!
בקיצור קסנדרה זוממת לרצוח את כל שאר החייזרים העשירים בשביל כסף והדוקטור עולה עליה ונותן לה למות. זה באמת אולי מרגיש קצת פחות רחום וחנון ממה שהוא בהמשך.
לרגע תהיתי איך זה שעוד נתקלים בה בעתיד הסדרה ואז "נזכרתי" בקונספט |פנים|
פרק חביב.

למעלה