דוקטור הו (2005) ⏳🌌🐌

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי, מוכנים לסוף?
אני כל כך אוהב את זה שיש בפרק את הקלאסיקה העתיקה Toxic (כיום באמת מרגישה כמו קלאסיקה עתיקה) שאני תמיד שוכח שיש עוד שיר. אפילו עכשיו אני לא זוכר מה היה השיר הראשון ששמענו מה"אייפוד".

אז רוז רצה להרפתקה עם הדוקטור ואחרי איזה חצי שעה קולטת שהיא נסעה בזמן ובחלל עם מישהו שהיא בכלל לא מכירה וקצת תוקפת אותו על זה.
עם כל מצבי הרוח של הדוקטור אני לא זוכר אותו ממש עומד בכעס עם הגב מופנה כמו שם
1725009887821.png
רוז צריכה לפייס אותו בסופו של דבר וממש אומרת שהיא צריכה לזכור שהיא לא יכולה לריב עם הנהג.
כלומר הפיוס שלהם מגיע כי היא מבינה שהיא תלויה בו. זה ממש לא איך שזכרתי את הקשר שלהם בהתחלה.
אבל הוא עושה גם צעד לקראתה ונותן לה דרך להתקשר הביתה.
*האם כשהיא מתקשרת זה יום אחרי הלילה של ההתקפה של בובות הראווה? הייתי חושב שאמא שלה תהיה מודאגת שרוז לא חזרה הביתה אחרי זה.
או אולי זה בכלל מכוון לזמן אחר והיא התקשרה ללפני שהיא עזבה.

בכל מקרה פרק שאני מאוד אוהב.
נכנסים קצת יותר לשאלה של מי הדוקטור. ג'ייב העצה מצליחה לזהות אותו נכון. הוא מספר שגם העולם שלו נשרף ושזה היה לפני זמנו ושהוא טיים לורד. אחרון הטיים לורדס.
רוז פוגשת חייזרים. טכנית שוב כי היא פגשה את ישות הנסטין בפרק הקודם.
יש את הפרצוף של בו, עצים ועוד כל מיני. בין היתר צוות תחזוקה כחול.
ומישהי שהיא טכנית לא חייזרית - קסנדרה, בת האדם האחרונה. טכנית.
כמובן הערה על עניין ניתוחי פלסטיק.
נכון שקסנדרה מגעילה (ובסוף מתברר שהיא בכלל הנבלה של הפרק) אבל לא אהבתי גם את איך שרוז דיברה אליה.

*אגב, השחקנית ששיחקה את קסנדרה שיחקה את מאדאם הוץ (המורה לתעופה) בסרט הראשון של הארי פוטר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 1X02
The End of the World
1725005823176.png
כן לתמונות עבור כל פרק :D

הדוקטור לוקח את רוז לצפיה ביום של סוף העולם.
יש שם כל מיני דמויות שעוד נראה בהמשך, כמו הפנים של בו (מעניין אותי אם כבר בשלב זה היוצרים ידעו מי זה יהיה) וקסנדרה "בת האנוש האחרונה" (איכ)
(אולי גם האחרים אבל אותם לא זוכרת).
נראה לי שרק שניהם.
קטע מצחיק כשהם מביאים מזכרות מהעבר של כדוה"א כמו ג'וקבוקס שהם חושבים שזה היה מה שנקרא אייפוד (שכנראה היה המכשיר הכי מתקדם של אפל כשזה צולם, ומצחיק שהיום זה כבר גם מיושן).
כן.
והתיאור שלהם ליען.
והדוקטור שלא הביא מתנות לשאר האורחים כמו כולם, מחרטט אותם עם מתנת "אוויר מהריאות שלי".
זה באמת טוב.
ותכלס כנראה לא מגוחך כי הMoxx of Balhoon פשוט ירק על אנשים כמתנה של נוזלי גוף. (אולי גם הוא שכח להביא מתנות ואז עלה לו הרעיון אחרי שהוא ראה את הדוקטור)
והנה העכבישים מסטארגייט, לפחות הם לא משתכפלים!
חחחחח ידעתי שהם מוכרים לי מאיפשהו
בקיצור קסנדרה זוממת לרצוח את כל שאר החייזרים העשירים בשביל כסף והדוקטור עולה עליה ונותן לה למות. זה באמת אולי מרגיש קצת פחות רחום וחנון ממה שהוא בהמשך.
שכחתי לציין את זה באמת. לחלוטין רגע שהוא מתגלה באכזריותו. אפילו רוז אומרת לו לעזור לה.
יש משהו נכון במה שהוא אומר "לכל דבר יש סוף" וגם לקסנדרה יהיה סוף. אבל זה עדיין לא אומר שזה מוסרי לעמוד שם ולתת לה למות ככה. כלומר אפשר לטעון שזה כן, אבל זה לא לפחות לפי הסטנדרטים הרגילים שלו.
לרגע תהיתי איך זה שעוד נתקלים בה בעתיד הסדרה ואז "נזכרתי" בקונספט |פנים|
את מתכוונת שבסדרות מד"ב אין כזה דבר באמת מוות שאי אפשר לחזור ממנו?
אני מאוד אוהב

Lhuna3

Well-known member
הקדמתי אותך בכל זאת.
אני כל כך אוהב את זה שיש בפרק את הקלאסיקה העתיקה Toxic (כיום באמת מרגישה כמו קלאסיקה עתיקה) שאני תמיד שוכח שיש עוד שיר. אפילו עכשיו אני לא זוכר מה היה השיר הראשון ששמענו מה"אייפוד".
Tainted love
אז רוז רצה להרפתקה עם הדוקטור ואחרי איזה חצי שעה קולטת שהיא נסעה בזמן ובחלל עם מישהו שהיא בכלל לא מכירה וקצת תוקפת אותו על זה.
היא לא ממש תקפה אותו על זה, היא רק דרשה ממנו קצת יותר מידע על עצמו.
עם כל מצבי הרוח של הדוקטור אני לא זוכר אותו ממש עומד בכעס עם הגב מופנה כמו שם
אני הרגשתי שזה היה יותר "נסער" מאשר כועס עליה.
אבל הוא עושה גם צעד לקראתה ונותן לה דרך להתקשר הביתה.
*האם כשהיא מתקשרת זה יום אחרי הלילה של ההתקפה של בובות הראווה? הייתי חושב שאמא שלה תהיה מודאגת שרוז לא חזרה הביתה אחרי זה.
תכלס.
נכון שקסנדרה מגעילה (ובסוף מתברר שהיא בכלל הנבלה של הפרק) אבל לא אהבתי גם את איך שרוז דיברה אליה.
אני גם חשבתי שרוז הגזימה קצת בזה.
*אגב, השחקנית ששיחקה את קסנדרה שיחקה את מאדאם הוץ (המורה לתעופה) בסרט הראשון של הארי פוטר.
חחח אוקיי.

Lion_Heart

Well-known member
פרק 1X02
The End of the World
צפה בקובץ המצורף 114902
הדוקטור לוקח את רוז לצפיה ביום של סוף העולם.
יש שם כל מיני דמויות שעוד נראה בהמשך, כמו הפנים של בו (מעניין אותי אם כבר בשלב זה היוצרים ידעו מי זה יהיה) וקסנדרה "בת האנוש האחרונה" (איכ)
(אולי גם האחרים אבל אותם לא זוכרת).
קטע מצחיק כשהם מביאים מזכרות מהעבר של כדוה"א כמו ג'וקבוקס שהם חושבים שזה היה מה שנקרא אייפוד (שכנראה היה המכשיר הכי מתקדם של אפל כשזה צולם, ומצחיק שהיום זה כבר גם מיושן).
והדוקטור שלא הביא מתנות לשאר האורחים כמו כולם, מחרטט אותם עם מתנת "אוויר מהריאות שלי".
והנה העכבישים מסטארגייט, לפחות הם לא משתכפלים!
בקיצור קסנדרה זוממת לרצוח את כל שאר החייזרים העשירים בשביל כסף והדוקטור עולה עליה ונותן לה למות. זה באמת אולי מרגיש קצת פחות רחום וחנון ממה שהוא בהמשך.
לרגע תהיתי איך זה שעוד נתקלים בה בעתיד הסדרה ואז "נזכרתי" בקונספט |פנים|
פרק חביב.
לא פרק שהתלהבתי ממנו, רק אני זוכר שמשום מה, ששמעתי את הקול של קדנדרה, ידעתי מי השחקנית קול שלה ...
"והנה העכבישים מסטארגייט, לפחות הם לא משתכפלים!" אמ...אמ... לא, הם אפילו לא היו דומים למשתכפלים מסטארגייט... |מרובע| |פנים|

Lhuna3

Well-known member
פרק 2
"והנה העכבישים מסטארגייט, לפחות הם לא משתכפלים!" אמ...אמ... לא, הם אפילו לא היו דומים למשתכפלים מסטארגייט... |מרובע| |פנים|
אממממ.... הם רובוטיים, הם בצורת עכביש, הם באים לעשות נזק לספינת חלל - דומה מספיק בשבילי! 8-):

Lion_Heart

Well-known member
פרק 2

אממממ.... הם רובוטיים, הם בצורת עכביש, הם באים לעשות נזק לספינת חלל - דומה מספיק בשבילי! 8-):
tbh - על טעם ועל ריח אפשר להתווכח שעות... זה לא אותו יצור ב-כ-ל-ל! ...אבל
you do you |כן|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיקנס. הדמות ההיסטורית הראשונה שאנחנו פוגשים בסדרה (המחודשת).
*ואנחנו נראה אותו שוב בקטע קצר בפרק סיום עונה 6 (בגילום אותו שחקן)

זכור לי שבצפיה ראשונה שלי בסדרה איכשהו דילגתי על הפרק הזה. אני לא זוכר אם זה היה בחירה או נסיבות. אבל הרעיון של רוחות רפאים לא נראה לי.
כמובן שאלו לא באמת רוחות רפאים, אלא חייזרים.

מסכנה המשרתת שחשבה שהיא עוזרת לחייזרים טובים (המלאכים שלה) ובעצם כמעט עזרה להם להשמיד את האנושות ובסוף מתה. ואז אחרי שהיא מתה היא הרסה אותם (האם זה נחשב שהיא הקריבה את עצמה אם היא טכנית כבר הייתה מתה בשלב הזה?

רוז מנסה לשכנע את הדוקטור לא לעזור ל"גלף" האלו שהם כאילו מסכנים, והוא מתעקש לעזור להם. ואז מתברר שהיא דווקא צדקה. בסופו של דבר הוא זה שסיכן את כל כדור הארץ יותר מאשר הציל אותו. בעצם הוא ממש לא עזר להציל את העולם בפרק הזה. לא חשבתי על זה ככה.

אבל אנחנו מגלים בפרק הזה לראשונה שאפשר לשנות את העתיד. כלומר אם הם היו עושים שינוי בעבר אז מה שרוז זוכרת בתור ההווה היה משתנה.

מה שהרגיש קצת מגוחך זה כשרוז חושבת שהיא לא יכולה למות בעבר אם היא עדיין לא נולדה. יש הרבה דברים מסובכים במסע בזמן, אבל זה לא מרגיש לי כמו אחד מהם.

שוב מוזכרת מלחמת הזמן ובעצם זה שהגלף מנסים להשתלט על כדור הארץ זה תוצאה ישירה של זה. כמו שכשישות הפלסטיק ניסתה להשתלט על כדור הארץ בפרק הראשון זה היה כתוצאה מהמלחמה.
חוץ מזה השחקנית שמשחקת את המשרתת, משחקת בטורצ'ווד דמות ראשית (אבל זאת לא אותה דמות)

הפרק מאוד מתקשר אל הסדרה טורצ'ווד שמתמקדת בקארדיף rift שיש בה.
אגב, עד לסדרה הזאת בכלל לא הייתי מודע לקיום של העיר הזאת.

Lhuna3

Well-known member
The Unquiet Dead
(איכשהו לגמרי במקרה ולפני שצפיתי בפרק, בחרתי לשים בסיכום החודש שלי תמונה שמתאימה לו במדויק.)
זכור לי שבצפיה ראשונה שלי בסדרה איכשהו דילגתי על הפרק הזה. אני לא זוכר אם זה היה בחירה או נסיבות. אבל הרעיון של רוחות רפאים לא נראה לי.
גם לי.
כמובן שאלו לא באמת רוחות רפאים, אלא חייזרים.
וטוב שכך.
מסכנה המשרתת שחשבה שהיא עוזרת לחייזרים טובים (המלאכים שלה) ובעצם כמעט עזרה להם להשמיד את האנושות ובסוף מתה. ואז אחרי שהיא מתה היא הרסה אותם (האם זה נחשב שהיא הקריבה את עצמה אם היא טכנית כבר הייתה מתה בשלב הזה?
האמת שלא הכי הבנתי את הקטע שהיא כבר היתה מתה, אז איך היא דיברה איתם ומה גרם לה להקריב את עצמה בשביל לעצור בעדם?
רוז מנסה לשכנע את הדוקטור לא לעזור ל"גלף" האלו שהם כאילו מסכנים, והוא מתעקש לעזור להם. ואז מתברר שהיא דווקא צדקה.
מבחינתי זה לא בדיוק שהיא צדקה, כי הנימוק שלה לא לעזור להם היה פשוט שזה נראה לה לא מכובד כלפי המתים להשתמש בגופות שלהם, ואני חשבתי ועדיין חושבת שהדוקטור צדק, שזו לא סיבה מספיק טובה להמנע מהצלת חיים של אחרים.
הדוקטור אכן שגה בכך שהאמין להם ובטח בהם והם התגלו כרעים (לא שהוא יכול היה לדעת), אבל זה לא שרוז צדקה.
בסופו של דבר הוא זה שסיכן את כל כדור הארץ יותר מאשר הציל אותו. בעצם הוא ממש לא עזר להציל את העולם בפרק הזה. לא חשבתי על זה ככה.
נכון, הוא לא הציל בכלל, מי שהציל אותם באמת היה דיקנס, שהיה דמות די מגניבה בפרק הזה (וכמובן המשרתת).
אבל אנחנו מגלים בפרק הזה לראשונה שאפשר לשנות את העתיד. כלומר אם הם היו עושים שינוי בעבר אז מה שרוז זוכרת בתור ההווה היה משתנה.
מה שהרגיש קצת מגוחך זה כשרוז חושבת שהיא לא יכולה למות בעבר אם היא עדיין לא נולדה. יש הרבה דברים מסובכים במסע בזמן, אבל זה לא מרגיש לי כמו אחד מהם.
אכן.
הפרק מאוד מתקשר אל הסדרה טורצ'ווד שמתמקדת בקארדיף rift שיש בה.
אגב, עד לסדרה הזאת בכלל לא הייתי מודע לקיום של העיר הזאת.

נ.ב.
הכנתי מראש ציור משעשע לשם הפרק, אבל היום הוא מרגיש לא הולם :(

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X04
Aliens of London
aliensoflondon.png

אז הדוקטור מחזיר את רוז לבקר את אמא שלה, לכאורה רק 12 שעות אחרי שיצאה... אבל אופס! בטעות הגיעו 12 חודשים אחרי.
ואמא שלה כבר שנה מחפשת אותה עם המשטרה.
וגרוע הרבה יותר - כולם חושבים שמיקי רצח אותה והוא עבר מעצרים וחקירות בגלל זה. מסכן.
(מה הבעיה שלהם לחזור שניה לטארדיס ולחזור שוב אחורה לזמן הנכון ולבטל את כל הבלאגן הזה?)

בכל אופן הדוקטור גם מתנהג לא יפה בכלל למיקי |שפם|
ואמא של רוז גם מגלה את האמת ואת הטארדיס.
אבל בדיוק מתרסקת חללית של חייזרים על לונדון ומתחיל בלאגן גדול יותר, ורוה"מ נעלם, ומסתבר שבכלל חייזרים כבר נמצאים שם כבר זמן והשתלטו על חלק מהשלטון והם אוהבים להפליץ, ואנחנו פוגשים גם את הארייט ג'ונס והבחור ההוא שלא זוכרת איך קוראים לו.
והמשך בפרק הבא.

* וגם ילדים מרססים bad wolf על הטארדיס. (שכחנו לציין בפרק הקודם שהמשרתת חזתה משהו שקשור לזה ואמרה את המילים האלו לרוז, אבל זה לא אמר לה כלום עדיין כמובן).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פרק 1X04
Aliens of London
צפה בקובץ המצורף 115288

אז הדוקטור מחזיר את רוז לבקר את אמא שלה, לכאורה רק 12 שעות אחרי שיצאה... אבל אופס! בטעות הגיעו 12 חודשים אחרי.
וגרוע הרבה יותר - כולם חושבים שמיקי רצח אותה והוא עבר מעצרים וחקירות בגלל זה. מסכן.
(מה הבעיה שלהם לחזור שניה לטארדיס ולחזור שוב אחורה לזמן הנכון ולבטל את כל הבלאגן הזה?)

אבל בדיוק מתרסקת חללית של חייזרים על לונדון ומתחיל בלאגן גדול יותר, ורוה"מ נעלם, ומסתבר שבכלל חייזרים כבר נמצאים שם כבר זמן והשתלטו על חלק מהשלטון והם אוהבים להפליץ, ואנחנו פוגשים גם את הארייט ג'ונס והבחור ההוא שלא זוכרת איך קוראים לו.
והמשך בפרק הבא.

* וגם ילדים מרססים bad wolf על הטארדיס. (שכחנו לציין בפרק הקודם שהמשרתת חזתה משהו שקשור לזה ואמרה את המילים האלו לרוז, אבל זה לא אמר לה כלום עדיין כמובן).
אגב, ראיתי את הפרק אתמול, פשוט לא היה לי זמן להגיב.
תכננתי להגיב היום אבל עכשיו נראה לי שאני לא אספיק.
מחר מבחינתי אפשר לראות את הפרק הבא.

אם כי אני לא יודע על ההתקדמות של ליון

Lion_Heart

Well-known member
פרק 1X04
Aliens of London
צפה בקובץ המצורף 115288

והמשך בפרק הבא.

"בכל אופן הדוקטור גם מתנהג לא יפה בכלל למיקי" זה באמת היה יחס גועלי , אבל הדוקטורים החדשים לא הצטיינו ביחס טוב לאנשים...או ספציפית למלווים גברים ש לא היו קפטן ג'ק, מה שממש ממש ממש לא אהבתי

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה מצחיק איך שהדוקטור לפעמים מצליח להיות מאוד מדויק ולפעמים מאוד טועה. גם בפרק הקודם הוא בכלל לא התכוון שהם יהיו בקארדיף וטעה גם בהפרש של כמה שנים.
יש קטע בעייתי שלפעמים הסבירו של לבטל קו זמן שהם כבר יצרו. כלומר ברגע שאמא של רוז ראתה אותה אחרי שעברה שנה אז אם הם יחזרו אז הם יבטלו את קו הזמן הזה. זה מורכב וכמובן כמו עם המו דברים בסדרה שי הרבה סתירות בפרקים שונים. ובאופן כללי מתרצים את זה שהדוקטור יכול להרגיש בתוכו מתי הוא יכול לבטל משהו ומתי לא.
מסכן באמת מיקי. אבל גם מסכנה באמת אמא של רוז.
לחלוטין מגעיל. וזה ממשיך את הקו של מה שדיברתי עליו בפרק הראשון שהציגו את מיקי כאדיוט, אבל עכשיו הסדרה כן מציגה אוות יותר טוב, זה באמת רק הדוקטור.
גם מעצבן שהוא קורא לו בפניו ריקי כל הזמן בכוונה לעצבן אותו ואנחנו יודעים את זה כי אחר כך שלא מולו הוא כן קורא לו מיקי.
ואז היא מלשינה עליו לשלטונות.
אבל בדיוק מתרסקת חללית של חייזרים על לונדון
זה מצחיק שרוז אומרת שאף אחד לא יאמין לה שחייזרים אמיתיים ואז החללית וכל העולם יודע שחייזרים הם אמיתיים.
ומתחיל בלאגן גדול יותר, ורוה"מ נעלם, ומסתבר שבכלל חייזרים כבר נמצאים שם כבר זמן והשתלטו על חלק מהשלטון והם אוהבים להפליץ, ואנחנו פוגשים גם את הארייט ג'ונס והבחור ההוא שלא זוכרת איך קוראים לו.
הארייט ג'ונס שישר רואים שהיא בלתי ניתנת לעצירה כשהיא לא מוותרת על הרעיונות שלה גם באמצע של משבר ענקי. שזה מצד אחד באמת מגוחך, אבל גם מרשים.
אגב, זה לא שהם אוהבים להפליץ, נראה לי שהם אומרים שזאת בעיה בחליפת בני אדם שלהם.
אגב, מרגיש לי שאם היום היו מלהקים קבוצה של שחקנים שמנים במיוחד לשחק קבוצה ספציפית של חייזרים זה אולי לא היה עובר אז אני שמח שזה נוצר אז.
והמשך בפרק הבא.
עכשיו אני נזכר שבצפייה המקורית בשנות ה2000 ראיתי את פרק ההמשך לפני שראיתי את הפרק הראשון. זה היה די מוזר.
נכון, גם אני שמתי לב לזה בפרק הקודם.
זה גם מרגיש במיוחד משמעותי שכתבו בגרפיטי על הטארדיס. כי לא זכור לי שום פעם אחרת שהטארדיס ממש התלכלכה ממשהו. ואם אני לא טועה הגרפיטי הזה נשאר גם כשהדוקטור קופץ מקום ואז חוזר. אז מתי הוא לקח אותה לניקוי לאחר מכן?

*אגב, המדענית האסייתית אחר כך משחקת בתפקיד ראשי בסדרת הבת טורצ'ווד, אבל אני לא בטוח אם היא אמורה להיות אותה דמות.

Lhuna3

Well-known member
"בכל אופן הדוקטור גם מתנהג לא יפה בכלל למיקי" זה באמת היה יחס גועלי , אבל הדוקטורים החדשים לא הצטיינו ביחס טוב לאנשים...או ספציפית למלווים גברים ש לא היו קפטן ג'ק, מה שממש ממש ממש לא אהבתי
כאמור אנחנו מסכימים על זה לגבי מיקי, אבל האמת שאני לא זוכרת עוד מקרה כזה כרגע.
אני גם לא זוכרת שהדוקטור התנהג לא יפה כלפי רורי, אבל נראה אם אני אחשוב ככה גם בצפיה הזאת.

זה מצחיק איך שהדוקטור לפעמים מצליח להיות מאוד מדויק ולפעמים מאוד טועה. גם בפרק הקודם הוא בכלל לא התכוון שהם יהיו בקארדיף וטעה גם בהפרש של כמה שנים.
כמו שאני הבנתי את העניין בהמשך הסדרה, הטארדיס היא בעצם זאת שעושה את זה בכוונה, בשביל לכוון את הדוקטור לאירועים שבהם הוא צריך להציל את העולם וכד', כלומר אפשר להגיד שהיא לוקחת את הדוקטור "בערך" לאן שהוא כיוון, אבל אם בסביבת המקום והזמן הזה יש אירוע שצריך אותו אז היא מזיזה לשם.
אז מתי הוא לקח אותה לניקוי לאחר מכן?
חחח לקח אותה לניקוי.
מעניין אם יש מכונת שטיפה לטארדיסים (הגיוני שבגאליפריי היתה).

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X05
World War Three
worldwar3.png

טוב קיבלנו תשובה בעניין ניקוי הגרפיטי מהטארדיס: הדוקטור מצא איכשהו את הילד שעשה את זה ואילץ אותו לנקות את זה. (כנראה יש לטארדיס מצלמות אבטחה מבחוץ).

הפרק עצמו תכלס לא כזה מעניין לדעתי.
אבל הארייט ג'ונס טובה.
הדוקטור ממשיך להיות גועלי ממש אל מיקי! אבל לפחות בסוף הוא מציע לו להצטרף, וגם מחפה עליו בפני רוז אח"כ.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מרגיש שאנחנו מאוד קרובים לדבר האמיתי
טוב קיבלנו תשובה בעניין ניקוי הגרפיטי מהטארדיס: הדוקטור מצא איכשהו את הילד שעשה את זה ואילץ אותו לנקות את זה. (כנראה יש לטארדיס מצלמות אבטחה מבחוץ).
כן זה היה די מצחיק שדיברנו על זה ואז ראינו שבאמת טיפלו בזה בפרק.
מעניין אם הוא שאל אותו למה הוא כתב את המילים bad wolf דווקא.
הפרק עצמו תכלס לא כזה מעניין לדעתי.
לא פרק משהו באמת. תכלס מרגיש שמעט מאוד קרה בו. הפרק הקודם היה מלא אירועים וגילויים
אבל הארייט ג'ונס טובה.
כן אני מאוד אוהב אותה
הדוקטור ממשיך להיות גועלי ממש אל מיקי! אבל לפחות בסוף הוא מציע לו להצטרף, וגם מחפה עליו בפני רוז אח"כ.
ממש לא זכרתי שהוא הציע לו לבוא איתם. זה ממש משמעותי כי הוא ממש לא מסכים לכל אדם.
אבל ממש הכעיס אותי שהוא סירב לחלוטין ככה לשבת לארוחה עם ג'קי ורוז. כאילו לכל הרוחות ההרפתקאות לא בורחות לשום מקום. והוא ממש גרם לרוז להרגיש שעם היא לא תבוא כרגע אז הוא יעזוב בלעדיה

Lhuna3

Well-known member
פרק 1X06
Dalek
dalek.png
( יש יתרון אחד שעדי|חזיר| לא הצטרפה לצפיה, וזה שאני יכולה לצפות בפרק הבא בתור ולהגיד שזה לא אומר שאתם צריכים למהר לצפות בו גם, כי אני אחכה, ואף אחד לא יתלונן על זה :p )
קצת חבל שלא היתה להם מודעות לספוילרים אז, כי אולי היה עדיף לא לקרוא לפרק בשם הזה ולעשות הפתעה מרגשת (אני מניחה) לפחות לצופים של הסדרה הישנה יותר.
בכל אופן זה פרק לא רע, בעיקר הקטע שהדאלק משתנה ומרגיש רגשות בגלל ה-DNA של רוז, ובגלל שזה מנוגד למהות שלו אז זה רק גורם לו סבל גדול והוא מעדיף למות.
והדוקטור נאלץ להקריב את חייה של רוז בשביל להציל את האנושות.
ולרגע זה מצחיק שהדאלק כאילו מובס רק כי הוא לא בנוי לעלות במדרגות (אבל אז כמובן מסתבר שהוא יכול לרחף).

* גאה בעצמי שזיהיתי מייד את החיילת המתולתלת היפה, ששיחקה גם את החברה של דניאל בסטארגייט!

למעלה