דיוני סדרות #113

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

didalf

Well-known member
חומריו האפלים עונה 3 פרקים 7-8 סוף הסדרה

פרק 7

אוקי המלחמה הגדולה הגיעה.
עזריאל והמכשפות ומלאכים צבעוניים בשמיים מופע אור קולי יפה מאד.
לעזריאל יש גם תוכנית שלא הבנתי אותה כ"כ שקשורה בתהום.

לא הבנתי מה קורה עכשיו עם המתים? הם מגיעים ישר לעולם החדש שליירה פתחה, או שהם צריכים לעשות מסע כומתה בדרך לשם?

אניוואי וויל וליירה סופסוף מגיעים לאיפה שכולם, אבל לאיזה חור בקצה אחר של האזור וצריכים להגיע לדמונים שלהם. יאוו שיתאחדו כבר הרגתםםם.

מטטרון בינתיים שולח גם רפאים לאכול דמונים אבל גברת קולטר שולטת בהם.

זה מרשים אותו אז הוא מזמין אותה למפגש. גברת אינטרסים לא תסרב כמובן. עזריאל קולט את זה והולך גם.

ליירה ופאן סופסוף מתאחדים!!! אבל פאן כועס עליה;-( נו תשלימו כבר. וויל פוגש לראשונה את הדמונית שלו, תן לה שם!

מטטרון נגלה בצורתו האנושית למריסה, ומנסה לשכנע אותה לבגוד בליירה ועזריאל ולהצטרף אליו. במקביל הוא נגלה לעזריאל בצורת עזריאל וג'יימס מקאבוי הולך מכות עם עצמו. מריסה מתפתה לבגוד בליירה. האמנם? חשדתי שהיא מערימה על מטטרון כי היא שקרנית על זאתי אבל אי אפשר אף פעם לסמוך עליה עד הסוף. אבל בסוף היא כן הייתה בצד הנכון. בדיוק מוקדם יותר חשבתי שהרדימפשיין האולטימטיבי בשבילה יהיה להקריב את עצמה בשביל ליירה, אחרי כל הרוע שהיא עשתה. ברגע שהיא ומטטרון עומדים לזרוק את עזריאל לתהום, ליירה מעבירה את הדמונים לעולם בטוח (לא הבנתי למה) ואז ליירה רואה את הקוף ומבינה שאמא שלה מעורבת. הקוף מפעיל את המכונה שדיברו עליה קודם והופס מריסה שוב מחליפה צד והיא ועזריאל דוחפים את מטטרון לתהום ונופלים יחד איתו. לא הבנתי כלום. כאילו מה יקרה עכשיו? אוי הנמרה מתפוגגת, עזריאל מת;-( (לא לפני שהוא הודה שהוא עדיין אוהב את מריסה|לב| לא יכלתם לתת לי נשיקה לסיום??). יאוו איך שליירה מסתכלת על הקוף ואז באה להושיט לו יד כאילו היא מבינה שאמא שלה סופסוף בצד הנכון ורוצה לסלוח לה לפחות חלקית, אבל אז הוא מתפוגג גם;-( בכיתי קצת. וזהו זה סופה של גברת קולטר. האם כיפרה על הכל? לאדעת. אבל היא הייתה טובה יותר העונה הזאת.

וזהו מטטרון מת? אין יותר סמכות?
אין עננים הכל בהיר. עזריאל ניצח.

יש קופסת קרח מוזרה ובתוכה מלאך סובל שנעלם, מה?8-*

אבל יש עוד פרק ובסופו של דבר עזריאל ניצח ולא ליירה אז אנחנו יודעים שזה לא הסוף.

וויל וליירה הולכים לפגוש את הדמונים שלהם שוב.

פרק 8
אוי איזה פרק אדורבל וגם עצוב|מאוהב|

וויל וליירה בעולם גן העדן עכשיו יאוו איך שראיתי את המיים התחננתי שיקפצו אליהם כי הם כאלה מטונפים. לשמחתי הם הקשיבו לי ועכשיו הם נקיים.

הם נתקלים בפילים עם הגלגליות לול ועוקבים אחריהם שם הם פוגשים סופסוף את מרי יאיי. סופסוף היא משתלבת בעלילה הראשית.

בינתיים אבל האב גומז הנודניק ממשיך לחפש אחרי הנחש יאוו שחרר הסמכות מתה חלאס. אגב מה עם המגיסטיריום באמת? הרי זה לא שבאמת הם צריכים אלוהים כדי לשלוט ולהפחיד. לא סיפרו לנו מה קרה להם ואם הם קיימים אחרי שזעזיראל ניצח או לא. אולי אף אחד לא עדכן את האב גומז שבוטל?
בכל מקרה מלאך נגלה אליו - בלתמוס. שמונע ממנו להרוג את ליירה ואז המלאך הורג את האב גומז בעצמו. מותר למלאכים לעשות דבר כזה:-0 כנראה שלא כי בלתמוס מתפוגג בעצמו. אניוואי נפטרנו מהאב גומז לפני שהוא הגיע בכלל לעימות עם מישהו. מוזר אבל תכלס נחמד.

פאן עדיין ברוגז עם ליירה ומסרב להתגלות אליה. המכשפה נותנת שם לדמונית של וויל. איזה מוזר, לא האדם אמור לתת שם לדמון שלו?8-*

מרי מספרת לוויל וליירה למה היא הפסיקה להיות נזירה - היא התאהבה במישהי. אז בזה היא הנחש - היא "מפתה" את ליירה עם סיפורים על אהבה והם מבינים שיש להם רגשות אחד לשניה.
הם שוחים להם בנהר וליירה מנסה לרמוז לרמזים על וויל מדבר על עצים חחחח איזה אידיוט חמוד.
בסוף היא מנשקת אותו והם מתנשקים אווווווו חמודים|מאוהב| ואז הם סתם בייניג רומנטיק אול אובר דה פלייס בגן העדן החמוד שלהם ואני רואה שיש עוד מלא לפרק ומודאגת למה?? בואו נעצור פה כשהכל חמוד.
אז זה כל המשמעות של "הנחש"? מצד אחד אנדרוולמינג. מצד שני נורא חמוד. וגם בתכלס בדיוק מה שהנחש עשה, רק שהפעם אנחנו מבינים שזה לחיוב.
אה וגם כשהם מתנשקים העולם ליטרלי נרפא. האבק חוזר לכל מקום וזוהר צפוני חוזר לעולם והטבע נרפא חח אוקי. סתם אני בין "אוווווווווווווקי" ל"הוווווו כמה חמוד|מאוהב|". הנבואה התגשמה. סירייסלי תעצרו את הסדרה עכשיו!!!!!

פאן סופסוף מסכים לחזור לליירה יאייייייי איזה איחוד מרגש. הוא עדיין כועס בהתחלה אבל הם משלימים. באמת תהיתי אם בזה שיש לה רגשות רומנטיים היא התבגרה והדמון שלה התקבע ומסתבר שאכן. אבל לא קלטתי את סוג החיה.
(אה היה קטע שוויל אמר שכשליירה כועסת פאן הוא וולברין וזה המצחיק אותי כי נזכרתי שהיא הייתה בוולברין)

אוקי באמת עכשיו לעצור את הפרק לא צריך יותר.

אבל לאאאאאאאאאאא צפניה באה לבאס את האווירה. היא אומרת שיש מלא פתחים בין העולמות וזה גורם לבריחת אבק. יאללה למי אכפתתתתת
ושצריך לסגור את הכל. אבל ליירה ו-וויל לא יכולים להשאר ביחד באותו עולם כי הדמונים לא ישרדו הרבה בעולם שהוא לא שלהם. לא הבנתי באיזה קטע, הם מסתובבים כבר מלא זמן בין עולמות בלי בעיה פתאום זה בעיה.
אז זה אומר שוויל וליירה צריכים להפרד וכל הפתחים יסגרו לנצח לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא;-(:-[ למי אכפת מהאבקקקקק שיתפגר העולם וישארו ביחד:-[
אבל וויל וליירה טובים ממני ואחרי הרבה בכי מסכימים להפרד;-( ומבטיחים כל מיני הבטחות של אוהבים צעירים אוח חמודים.

הם מגיעים לאוקספורד של ליירה. מרי גם מוצאת את הדמון שלה, ציפור קטנה, לאבלי.

הם נפרדים שוב בבכי ומסכימים להפגש כל שנה בספסל באוקספורד כל אחד בעולם שלו. וזהו וויל הולך נשיקה אחרונה|מאוהב|;-( פתח נסגר. סכין נשבר:-( לא פייר!

יאוו מסכנה ליירה היא לבד לגמרי בעולם הזה. לוויל לפחות יש את מרי ואמא שלו.

וכעבור שנה רואים אותם שוב על הספסל. וכל שנה אחרי זה. פה בכיתי קצת;-(

סוף מקסים האמת. מתוק-עצוב. אהבתי שהפרק האחרון היה עדין ומקסים כזה והתמקד באהבה שלהם ולא במלחמות.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי המלחמה הגדולה הגיעה.
עזריאל והמכשפות ומלאכים צבעוניים בשמיים מופע אור קולי יפה מאד.
מסתבר שלמלאכים טובים ורעים יש צבעים שונים
לעזריאל יש גם תוכנית שלא הבנתי אותה כ"כ שקשורה בתהום.
הוא שם מטענים חשמליים בתהום שברגע שהוא יפעייל אותם יחזקו את משיכת האבק שבתהום וככה הוא תיכנן ללכוד ולהרוג את מטטרון (כי מלאכים עשויים מאבק). וזה גם מה שקרה באמת, אבל היו זקוקים לקוף של מריסה שיפעיל את המטענים ברגע הנכון כשהיא ועזריאל דחפו את מטטרון למטה.
לא הבנתי מה קורה עכשיו עם המתים? הם מגיעים ישר לעולם החדש שליירה פתחה, או שהם צריכים לעשות מסע כומתה בדרך לשם?
הם עדיין צריכים לעשות מסע כומתה כדי להגיע לשם, אבל הציפורים המפחידות מכוונות אותם לשם בתמורה לסיפורים
אניוואי וויל וליירה סופסוף מגיעים לאיפה שכולם, אבל לאיזה חור בקצה אחר של האזור וצריכים להגיע לדמונים שלהם. יאוו שיתאחדו כבר הרגתםםם.
כן, זה היה מעצבן שזה לקח מאה שנה.
ואז גם אחרי שהם התאחדו וויל שלח אותם לעולם האחר והם נותרו עוד בעולם עם המלחמה משום מה. (כאילו בגלל שהם רצו לראות מה הקוף יעשה)
מטטרון בינתיים שולח גם רפאים לאכול דמונים אבל גברת קולטר שולטת בהם.
לא ממש ברור איך היא שולטת בהם, אבל באמת גם עונה קודמת היא שלטה בהם איכשהו
זה מרשים אותו אז הוא מזמין אותה למפגש. גברת אינטרסים לא תסרב כמובן. עזריאל קולט את זה והולך גם.
אבל בשלב הזה היא כבר עשתה את זה כי היא רצתה לנצח אותו. והיא כבר הבינה מקודם שיש לה יותר סיכוי להביס את מטטרון מאשר עזריאל דווקא בגלל שהיא אפלה (היא דיברה עם המלאכה על זה)
ליירה ופאן סופסוף מתאחדים!!! אבל פאן כועס עליה;-( נו תשלימו כבר. וויל פוגש לראשונה את הדמונית שלו, תן לה שם!
לא ברור לי מה הקטע שבסוף (בפרק הבא) המכשפה ההיא נתנה לה שם. וגם שם הזוי לחלוטין.
מטטרון נגלה בצורתו האנושית למריסה, ומנסה לשכנע אותה לבגוד בליירה ועזריאל ולהצטרף אליו. במקביל הוא נגלה לעזריאל בצורת עזריאל וג'יימס מקאבוי הולך מכות עם עצמו. מריסה מתפתה לבגוד בליירה. האמנם? חשדתי שהיא מערימה על מטטרון כי היא שקרנית על זאתי אבל אי אפשר אף פעם לסמוך עליה עד הסוף. אבל בסוף היא כן הייתה בצד הנכון.
דווקא בשלב הזה הייתי בטוח שמריסה לא מתכוונת לבגוד בליירה.
ואז ליירה רואה את הקוף ומבינה שאמא שלה מעורבת. הקוף מפעיל את המכונה שדיברו עליה קודם והופס מריסה שוב מחליפה צד והיא ועזריאל דוחפים את מטטרון לתהום ונופלים יחד איתו.
הקטע המוזר לי זה שהיה ברור שמריסה השאירה את הקוף מאחור על מנת שיפעיל את המכונה ברגע הנכון. אז למה לכל הרוחות הקוף חיכה במקום כל כך רחוק מהמפסק של המכונה שהוא היה צריך לעשות ריצה וקפיצות כדי להגיע לשם ברגע הנכון?
לא הבנתי כלום. כאילו מה יקרה עכשיו? אוי הנמרה מתפוגגת, עזריאל מת;-( (לא לפני שהוא הודה שהוא עדיין אוהב את מריסה|לב| לא יכלתם לתת לי נשיקה לסיום??).
מאוד לא היה נחוץ לי
יאוו איך שליירה מסתכלת על הקוף ואז באה להושיט לו יד כאילו היא מבינה שאמא שלה סופסוף בצד הנכון ורוצה לסלוח לה לפחות חלקית, אבל אז הוא מתפוגג גם;-( בכיתי קצת. וזהו זה סופה של גברת קולטר. האם כיפרה על הכל? לאדעת. אבל היא הייתה טובה יותר העונה הזאת.
אכן הייתה יותר טובה (אחרי כל העניין שהיא החזיקה את ליירה שבויה בשינה)
ואפילו אני ריחמתי על הקוף הקריפי בסוף
וזהו מטטרון מת?
כן
אין יותר סמכות?
יש קופסת קרח מוזרה ובתוכה מלאך סובל שנעלם, מה?8-*
זה לא נאמר במפורש אבל הסמכות היה האדם בתוך הקוביה ההיא שנפלה מארמון השמיים ושהתפוגגה אחרי שוויל פתח את הקוביה. אז אחרי זה גם אין סמכות.
אבל יש עוד פרק ובסופו של דבר עזריאל ניצח ולא ליירה אז אנחנו יודעים שזה לא הסוף.

הקטע הוא שבתחילת הפרק עזריאל מדבר על כך שהוא הבין לבסוף שהנבואות על ליירה הן אמיתיות ושבעצם לא הוא הולך להביס את הסמכות, אלא ליירה ולכן כל מה שהוא יעשה יהיה לא חשוב כי ליירה היא זאת שתנצח בקרב.
אבל אז הוא בעצם מנצח בקרב והורג את מטטרון (בעזרת מריסה). ואפילו הסמכות עצמה מת.
אז בסוף הפרק הזה זה מרגיש מאוד כאילו הוא כן היה חשוב ולא ברור מה נשאר לליירה לעשות.

אגב, יש שלב מוקדם שהוא נואם בפני כל הצבא הגדול שלו והוא מדבר על כך שליירה תציל אותם ועל זה שהם עכשיו לא צריכים לפחד ממוות.
ובקטעים האלו הוא נשמע מאוד מאוד כמו שהוא נשמע לפני איזה 20 שנה במיני סדרה "ילדי חולית"
וויל וליירה הולכים לפגוש את הדמונים שלהם שוב.
לא ברור למה הם לא הלכו איתם כבר מקודם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וויל וליירה בעולם גן העדן עכשיו יאוו איך שראיתי את המיים התחננתי שיקפצו אליהם כי הם כאלה מטונפים. לשמחתי הם הקשיבו לי ועכשיו הם נקיים.
חחחחח הם באמת הרבה זמן לא התקלחו.
הם נתקלים בפילים עם הגלגליות לול ועוקבים אחריהם שם הם פוגשים סופסוף את מרי יאיי. סופסוף היא משתלבת בעלילה הראשית.
כן, איזה כיף שהם נפגשים. לא זכרתי בכלל שרק ליירה נפגשה איתה ולא וויל. גם שכחתי שנאמר שהיא הייתה בעבר נזירה.
אבל מעצבן שהדמונים שלהם עדיין לא חזרו אליהם.
בינתיים אבל האב גומז הנודניק ממשיך לחפש אחרי הנחש יאוו שחרר הסמכות מתה חלאס. אגב מה עם המגיסטיריום באמת? הרי זה לא שבאמת הם צריכים אלוהים כדי לשלוט ולהפחיד. לא סיפרו לנו מה קרה להם ואם הם קיימים אחרי שזעזיראל ניצח או לא. אולי אף אחד לא עדכן את האב גומז שבוטל?
אוף זה היה כל כך מעצבן כשראו את האב גומז. בכלל שכחתי מקיומו וזה שהוא יצא למסע להרוג את "הנחש".
זה באמת לא ברור אם משהו משתנה עם ארגונים כמו המג'סטריום. הרי הם לא באמת צריכים את הקיום של אלוהים בשביל לפעול. אנחנו גם לא יודעים מי הנשיא של המג'סטריום עכשיו שהבחור האחר ההוא מת.
בכל מקרה מלאך נגלה אליו - בלתמוס. שמונע ממנו להרוג את ליירה ואז המלאך הורג את האב גומז בעצמו. מותר למלאכים לעשות דבר כזה:-0 כנראה שלא כי בלתמוס מתפוגג בעצמו. אניוואי נפטרנו מהאב גומז לפני שהוא הגיע בכלל לעימות עם מישהו. מוזר אבל תכלס נחמד.
מישהי אמרה לי שהסיבה שבלתמוס מת היא בגלל שהדמון/עכביש של גומז נשך אותו (או מה שעכבישים עושים). אבל אני גם לא בטוח.
גם אני תהיתי אם זה בגלל שהוא הרג בן אדם, אבל בעצם ברור שמותר למלאכים להרוג בני אדם הרי לפני רגע הייתה מלחמה של בני אדם עם מלאכים. אם המלאכים לא יכלו להרוג בני אדם זה היה צריך להיות מאוד קל.
מצד אחד טוב אולי שסגרו את הסיפור של בלתמוס, אבל לא ברור לי הקטע כאן. עשו את כל העניין שגומז מגיע לשם בפרק האחרון ואז בסוף הוא בכלל לא התעמת עם מרי או עם וויל וליירה. אז מה היה הטעם בלהראות שהוא בכלל הגיע לשם?
בסוף עדיין לא ברור אם גומז היה הומו אבל הרגיש לי שרמזו לזה שוב כשבלתמוס אומר לו ששום סוג של אהבה הוא לא רע.
פאן עדיין ברוגז עם ליירה ומסרב להתגלות אליה. המכשפה נותנת שם לדמונית של וויל. איזה מוזר, לא האדם אמור לתת שם לדמון שלו?8-*
אני חושב שבאופן רגיל אנשים לא נותנים לדמון שלהם שם כי אני זוכר שראינו שעזריאל הביא את ליירה לג'ורדן קולג' כשהיא הייתה תינוקת ולפאן כבר היה את השם שלו.
אבל עדיין מעצבן שמכשפה דווקא נתנה את השם. במיוחד כשהיא בחרה משהו מוזר כזה.
מרי מספרת לוויל וליירה למה היא הפסיקה להיות נזירה - היא התאהבה במישהי. אז בזה היא הנחש - היא "מפתה" את ליירה עם סיפורים על אהבה והם מבינים שיש להם רגשות אחד לשניה.
כן, סוף סוף הבנו איך היא הנחש.
הם שוחים להם בנהר וליירה מנסה לרמוז לרמזים על וויל מדבר על עצים חחחח איזה אידיוט חמוד.
בסוף היא מנשקת אותו והם מתנשקים אווווווו חמודים|מאוהב| ואז הם סתם בייניג רומנטיק אול אובר דה פלייס בגן העדן החמוד שלהם ואני רואה שיש עוד מלא לפרק ומודאגת למה?? בואו נעצור פה כשהכל חמוד.
זה מאוד חמוד. זכור לי שבספר הרגיש לי שרומזים שההם עשו יותר מזה שם בין העצים.
אז זה כל המשמעות של "הנחש"? מצד אחד אנדרוולמינג. מצד שני נורא חמוד. וגם בתכלס בדיוק מה שהנחש עשה, רק שהפעם אנחנו מבינים שזה לחיוב.
אה וגם כשהם מתנשקים העולם ליטרלי נרפא. האבק חוזר לכל מקום וזוהר צפוני חוזר לעולם והטבע נרפא חח אוקי. סתם אני בין "אוווווווווווווקי" ל"הוווווו כמה חמוד|מאוהב|". הנבואה התגשמה. סירייסלי תעצרו את הסדרה עכשיו!!!!!
כן, זה היה יכול להיות נחמד אם זה היה נעצר כאן.
הקטע שזה כאילו אהבה טהורה מטהרת את העולם. אבל למה זה היה צריך להיות דווקא האהבה בין שני אלו? לא מספיק זוגות אחרים בכל המולטיוורס?
פאן סופסוף מסכים לחזור לליירה יאייייייי איזה איחוד מרגש. הוא עדיין כועס בהתחלה אבל הם משלימים. באמת תהיתי אם בזה שיש לה רגשות רומנטיים היא התבגרה והדמון שלה התקבע ומסתבר שאכן. אבל לא קלטתי את סוג החיה.
מאוד חמוד. באמת לא בטוח איזו חיה זאת.
(אה היה קטע שוויל אמר שכשליירה כועסת פאן הוא וולברין וזה המצחיק אותי כי נזכרתי שהיא הייתה בוולברין)
חחחחחח לא חשבתי על זה
אבל לאאאאאאאאאאא צפניה באה לבאס את האווירה. היא אומרת שיש מלא פתחים בין העולמות וזה גורם לבריחת אבק. יאללה למי אכפתתתתת
ושצריך לסגור את הכל. אבל ליירה ו-וויל לא יכולים להשאר ביחד באותו עולם כי הדמונים לא ישרדו הרבה בעולם שהוא לא שלהם. לא הבנתי באיזה קטע, הם מסתובבים כבר מלא זמן בין עולמות בלי בעיה פתאום זה בעיה.
זה היה הדבר שאבא של וויל דיבר איתו עליו בפרק 6 כשהם עוד היו בעולם המתים - זה שהוא היה בסבל נוראי בכך שהוא חי הרבה שנים בעולם לא שלו.
*אגב לא כתבתי על הפרק הקודם אבל הצחיק אותי שהיה ברור שצילמו את הקטעים של וויל ואבא שלו בנפרד כי הוא לא פגש שום דמות אחרת.
אז זה אומר שוויל וליירה צריכים להפרד וכל הפתחים יסגרו לנצח לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא;-(:-[ למי אכפת מהאבקקקקק שיתפגר העולם וישארו ביחד:-[
אבל וויל וליירה טובים ממני ואחרי הרבה בכי מסכימים להפרד;-( ומבטיחים כל מיני הבטחות של אוהבים צעירים אוח חמודים.

הם מגיעים לאוקספורד של ליירה. מרי גם מוצאת את הדמון שלה, ציפור קטנה, לאבלי.

הם נפרדים שוב בבכי ומסכימים להפגש כל שנה בספסל באוקספורד כל אחד בעולם שלו. וזהו וויל הולך נשיקה אחרונה|מאוהב|;-( פתח נסגר. סכין נשבר:-( לא פייר!
מאוד עצוב ומקסים
יאוו מסכנה ליירה היא לבד לגמרי בעולם הזה. לוויל לפחות יש את מרי ואמא שלו.
כן, אפילו המאסטר של ג'ורדן קולג' שהיה נחמד מת לדעתי. אבל זה המקום שהיא גדלה בו אז אני מניח שיש לה עוד מכרים שם.
קיוויתי שנראה שוב את צועני הים - אלו שהיא נסעה איתם לצפון בעונה הראשונה והיא עזרה להם להציל את הילדים שלהם. הם לפחות בטח קיבלו אותה בזרועות פתוחות.
וכעבור שנה רואים אותם שוב על הספסל. וכל שנה אחרי זה. פה בכיתי קצת;-(
ואז יש כתוביות שאומרות מה קרה להם בהמשך.
והיה נחמד שליירה למדה באוניברסיטה (זה עולם שבו לרוב לא נותנים לנשים ללמוד) וגם שהיא למדה איך לקרוא באלתיומטר באמת.

*אה, זה מזכיר לי שהיא איבדה את היכולת לקרוא באלתיומטר והתברר שהיא קיבלה את היכולת הזאת כסוג של יכולת מיוחדת, אבל לא טבעית. מה שלא ברור שה למה המחוגים לא זזו כשהיא ניסתה לקרוא בו שוב. הם היו אמורים כן לזוז, פשוט שהיא לא תוכל להבין את המשמעות של התוצאות.
סוף מקסים האמת. מתוק-עצוב. אהבתי שהפרק האחרון היה עדין ומקסים כזה והתמקד באהבה שלהם ולא במלחמות.
כן, כל כך עצוב מעורב בחמוד ושמח.

didalf

Well-known member
כבר הלכתי לישון ואז נכנסתי מהטלפון וראיתי תגובה ואז הייתי צריכה לקום ולהגיב|פנים|
מסתבר שלמלאכים טובים ורעים יש צבעים שונים
כן שיהיה קל להבדיל, כמו בכדורגל.

הוא שם מטענים חשמליים בתהום שברגע שהוא יפעייל אותם יחזקו את משיכת האבק שבתהום וככה הוא תיכנן ללכוד ולהרוג את מטטרון (כי מלאכים עשויים מאבק). וזה גם מה שקרה באמת, אבל היו זקוקים לקוף של מריסה שיפעיל את המטענים ברגע הנכון כשהיא ועזריאל דחפו את מטטרון למטה.
אההההההההההה

הם עדיין צריכים לעשות מסע כומתה כדי להגיע לשם, אבל הציפורים המפחידות מכוונות אותם לשם בתמורה לסיפורים
אה מבאס אז. ומה אם אין לי סיפור? או שאני סתם סטוריטלר גרועה. אפילו אסור לשקר אז אני לא יכולה לגנוב איזה סיפור דילן נחמד.
מעניין מה קורה אז כשמגיעים אנשים רעים. הציפורים לא נותנות להם לעבור ודנות אותם לחיי נצח בסבל הזה? או שזה לא משנה העיקר שיש סיפור?

לא ממש ברור איך היא שולטת בהם, אבל באמת גם עונה קודמת היא שלטה בהם איכשהו
כן אז זה היה מגניב שהשתמשו בזה שוב.

אבל בשלב הזה היא כבר עשתה את זה כי היא רצתה לנצח אותו. והיא כבר הבינה מקודם שיש לה יותר סיכוי להביס את מטטרון מאשר עזריאל דווקא בגלל שהיא אפלה (היא דיברה עם המלאכה על זה)
אהההה. המלאכים והמכשפות מדברים בכזאת חידתיות תמיד, אני אף פעם לא מבינה מה הם רוצים.

דווקא בשלב הזה הייתי בטוח שמריסה לא מתכוונת לבגוד בליירה.
הייתי כמעט בטוחה, אבל אף פעם לא ב100% עם הקולטר הזאת.
הקטע המוזר לי זה שהיה ברור שמריסה השאירה את הקוף מאחור על מנת שיפעיל את המכונה ברגע הנכון. אז למה לכל הרוחות הקוף חיכה במקום כל כך רחוק מהמפסק של המכונה שהוא היה צריך לעשות ריצה וקפיצות כדי להגיע לשם ברגע הנכון?
חחחחחחח תכלס:-D

ואפילו אני ריחמתי על הקוף הקריפי בסוף
הוא לא קריפי הוא מסכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה לא נאמר במפורש אבל הסמכות היה האדם בתוך הקוביה ההיא שנפלה מארמון השמיים ושהתפוגגה אחרי שוויל פתח את הקוביה. אז אחרי זה גם אין סמכות.
אההההההה וואי לא הבנתי את זה בכלל. אז הוא נראה ממש מסכן שם, מטטרון כאילו כלא אותו והשתלט על העסק?

הקטע הוא שבתחילת הפרק עזריאל מדבר על כך שהוא הבין לבסוף שהנבואות על ליירה הן אמיתיות ושבעצם לא הוא הולך להביס את הסמכות, אלא ליירה ולכן כל מה שהוא יעשה יהיה לא חשוב כי ליירה היא זאת שתנצח בקרב.
אבל אז הוא בעצם מנצח בקרב והורג את מטטרון (בעזרת מריסה). ואפילו הסמכות עצמה מת.
אז בסוף הפרק הזה זה מרגיש מאוד כאילו הוא כן היה חשוב ולא ברור מה נשאר לליירה לעשות.
נכון8-* גם לא הבנתי בסוף איך הסכין עזר לנצח את מטטרון|תוהה|

בסוף הפרדת לפי פרקים אז לא הבנתי למה הכותרת מעורבת.

אוף זה היה כל כך מעצבן כשראו את האב גומז. בכלל שכחתי מקיומו וזה שהוא יצא למסע להרוג את "הנחש".
ממש. אני כזה "ממהההה אתה עדיין שם מה אתה קשור בכלל????"
זה באמת לא ברור אם משהו משתנה עם ארגונים כמו המג'סטריום. הרי הם לא באמת צריכים את הקיום של אלוהים בשביל לפעול. אנחנו גם לא יודעים מי הנשיא של המג'סטריום עכשיו שהבחור האחר ההוא מת.
נכון? מעצבן אותי שהשאירו את זה פתוח. גם בספר אין תשובה?

מישהי אמרה לי שהסיבה שבלתמוס מת היא בגלל שהדמון/עכביש של גומז נשך אותו (או מה שעכבישים עושים). אבל אני גם לא בטוח.
וואלה. עכביש יכול להרוג מלאך? נראה לי מוגזם8-*
גם אני תהיתי אם זה בגלל שהוא הרג בן אדם, אבל בעצם ברור שמותר למלאכים להרוג בני אדם הרי לפני רגע הייתה מלחמה של בני אדם עם מלאכים. אם המלאכים לא יכלו להרוג בני אדם זה היה צריך להיות מאוד קל.
כן אבל זאת הייתה מלחמה, במלחמה הורגים. נראה לי מוזר שמותר להם ככה להרוג אדם גם בלי משפט שמיים בלי כלום.
מצד אחד טוב אולי שסגרו את הסיפור של בלתמוס, אבל לא ברור לי הקטע כאן. עשו את כל העניין שגומז מגיע לשם בפרק האחרון ואז בסוף הוא בכלל לא התעמת עם מרי או עם וויל וליירה. אז מה היה הטעם בלהראות שהוא בכלל הגיע לשם?
נכון|תוהה|
בסוף עדיין לא ברור אם גומז היה הומו אבל הרגיש לי שרמזו לזה שוב כשבלתמוס אומר לו ששום סוג של אהבה הוא לא רע.
כןןןן אני גם חשבתי!! גם זה שספציפית נתנו לבלתמוס להתעמת איתו.
אגב אמרת פעם שלגייז יש דמון מהמין שלהם אבל הציפור של מרי לא דיברה אז עוד לא קיבלנו אישור לזה.
ואני לא זוכרת אם העכביש של האב גומז דיבר.

אני חושב שבאופן רגיל אנשים לא נותנים לדמון שלהם שם כי אני זוכר שראינו שעזריאל הביא את ליירה לג'ורדן קולג' כשהיא הייתה תינוקת ולפאן כבר היה את השם שלו.
כן נכון אני גם חשבתי על זה. אבל לפחות אם הבנאדם מקבל את הדמון שלו כשהוא כבר בוגר מספיק כדי לדבר לא הגיוני שהוא יתן לו שם? מה את נדחפת מכשפה??

זה מאוד חמוד. זכור לי שבספר הרגיש לי שרומזים שההם עשו יותר מזה שם בין העצים.
שובבים:-D אדם וחווה ממש. אבל הם ילדים עדיין, עוד לא.

הקטע שזה כאילו אהבה טהורה מטהרת את העולם. אבל למה זה היה צריך להיות דווקא האהבה בין שני אלו? לא מספיק זוגות אחרים בכל המולטיוורס?
כשאני והארי סופסוף נפגש נטהר את המולטיוורס גם.
אבל כי היא חווה כמובן. הכל סובב סביבה, אז הבחור שהיא תבחר לאהוב זה הזוג שיטהר את המולטיוורס.

זה היה הדבר שאבא של וויל דיבר איתו עליו בפרק 6 כשהם עוד היו בעולם המתים - זה שהוא היה בסבל נוראי בכך שהוא חי הרבה שנים בעולם לא שלו.
אהההההה. לאדעת לא מספיק לי.
*אגב לא כתבתי על הפרק הקודם אבל הצחיק אותי שהיה ברור שצילמו את הקטעים של וויל ואבא שלו בנפרד כי הוא לא פגש שום דמות אחרת.
חחח זה היה ממש ברור אני גם כתבתי שזה נראה אילוצי הפקה. אבל זה עצבן אותי כי רציתי שאבא של וויל יתאחד שוב עם לין ויפגוש גם את ליירה סופסוף.

קיוויתי שנראה שוב את צועני הים - אלו שהיא נסעה איתם לצפון בעונה הראשונה והיא עזרה להם להציל את הילדים שלהם. הם לפחות בטח קיבלו אותה בזרועות פתוחות.
וואי הסוענים האלה איזה דבר ישן. מרגיש לי שהעונה הראשונה הייתה לפני כמה גלגולי חיים. גם בגלל שעבר מלא זמן וגם כל מה שקרה מאז.

ואז יש כתוביות שאומרות מה קרה להם בהמשך.
והיה נחמד שליירה למדה באוניברסיטה (זה עולם שבו לרוב לא נותנים לנשים ללמוד) וגם שהיא למדה איך לקרוא באלתיומטר באמת.
אה נכון. בטח היא עשתה הפיכה שסללה את הדרך לכל הנשים ללמוד.
*אה, זה מזכיר לי שהיא איבדה את היכולת לקרוא באלתיומטר והתברר שהיא קיבלה את היכולת הזאת כסוג של יכולת מיוחדת, אבל לא טבעית. מה שלא ברור שה למה המחוגים לא זזו כשהיא ניסתה לקרוא בו שוב. הם היו אמורים כן לזוז, פשוט שהיא לא תוכל להבין את המשמעות של התוצאות.
אה נכון. איזה באסה לה. כאילו בזה שהיא התבגרה והדמון שלה התקבע היא גם איבדה איזה קסם ילדי שאפשר לה לקרוא את זה בלי בעיה. איזה מוזר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בסוף הפרדת לפי פרקים אז לא הבנתי למה הכותרת מעורבת.
כי לא רציתי להגביל את עצמי בתגובות להתייחס רק למה שקרה בפרק הראשון.
כתבתי את הכל בהודעה אחת במקור אבל אז כמובן שזה היה יותר מידי אותיות אז נאלצתי לפצל. אז כבר פיצלתי במעבר בין הפרקים.
נכון? מעצבן אותי שהשאירו את זה פתוח. גם בספר אין תשובה?
אני חושב שזה נשאר פתוח, אבל האמת שאני בקושי זוכר את הספר.
אני יודע שיש גם ספרים נוספים שמספרים על דברים נוספים עם חלק מהדמויות, אז אולי בהם מוסבר.
אגב אמרת פעם שלגייז יש דמון מהמין שלהם אבל הציפור של מרי לא דיברה אז עוד לא קיבלנו אישור לזה.
ואני לא זוכרת אם העכביש של האב גומז דיבר.
אני זוכר שאמרתי שהיה נדמה לי שזה המצב. אני לא זוכר אם זה הובהר בספרים. נראה לי שהייתה דמות אחת עם דמון מאותו מין, אבל לא הבהירו למה זה המצב איתו.
כשאני והארי סופסוף נפגש נטהר את המולטיוורס גם.
:-D
אה נכון. בטח היא עשתה הפיכה שסללה את הדרך לכל הנשים ללמוד.
אבל זה בעצם מהו שהתחילה מריסה שהייתה אקדמאית ומדענית

It's Always Sunny

Well-known member
@טוני החתול רק עכשיו יוצא לי לכתוב על זה, למרות שסיימתי את דד לייק מי ביום שלישי. אני זוכרת שכתבת שלא אהבת את העונה השנייה אז זה גרם לי לחשוש לגבי האיכות שלה. אז נהניתי ממנה, הסוף קצת איכזב אותי אבל אני חושבת שזה בעיקר בגלל שהסדרה הסתיימה ולא רציתי שהיא תסתיים.
ממה שאתה זוכר, תוכל בבקשה להסביר לי מה לא אהבת בעונה השנייה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@טוני החתול רק עכשיו יוצא לי לכתוב על זה, למרות שסיימתי את דד לייק מי ביום שלישי. אני זוכרת שכתבת שלא אהבת את העונה השנייה אז זה גרם לי לחשוש לגבי האיכות שלה. אז נהניתי ממנה, הסוף קצת איכזב אותי אבל אני חושבת שזה בעיקר בגלל שהסדרה הסתיימה ולא רציתי שהיא תסתיים.
ממה שאתה זוכר, תוכל בבקשה להסביר לי מה לא אהבת בעונה השנייה?
צפיחתי בזה לפני כמעט 20 שנה, אז אני ממש לא זוכר

didalf

Well-known member
אני חושב שזה נשאר פתוח, אבל האמת שאני בקושי זוכר את הספר.
לא יפה, אני רוצה לדעת מה עם המגיסטריום זאת השאלה הכי מעניינת לדעתי.
אני יודע שיש גם ספרים נוספים שמספרים על דברים נוספים עם חלק מהדמויות, אז אולי בהם מוסבר.
כן רמזו בכתוביות בסוף שהיו לליירה ופאן עוד הרפתקאות.
אני זוכר שאמרתי שהיה נדמה לי שזה המצב. אני לא זוכר אם זה הובהר בספרים. נראה לי שהייתה דמות אחת עם דמון מאותו מין, אבל לא הבהירו למה זה המצב איתו.
תאמת נראהלי הגיוני יותר שזה יהיה לטרנסים, כי אם הנפש שלך שייכת למין אחר מהגוף שלך והדמון מייצג את הנפש והוא תמיד מהמין המנוגד לך, אז הוא מנוגד למין של הנפש שלך. אבל בטח על זה בכלל לא חשבו כשכתבו את הספרים.
בטח גם בספר מרי לא לסבית והסיפור שלה היה על גבר.
אבל זה בעצם מהו שהתחילה מריסה שהייתה אקדמאית ומדענית
היא הייתה? היא הייתה חלק מהמגיסטיריום. זכור לי שדווקא היא ממש התעצבנה כשהיא גילתה שבעולם של מרי אישה יכולה להיות אקדמאית ומדענית ולה לא נתנו. לדעתי היא התקדמה בדברים האלה לא בדרך רשמית. זה חלק מהסיבה שהיא כזאת ממורמרמת לא?

didalf

Well-known member
מית'יק קווסט 3X09

מה שוב חיכיתם לי יעצלים?

ובכן פופי מתאמנת למצגת למשחק החדש שלה פלייפן ודיינה מנסה לעזור לה. פאק הבטחון של דיינה ביחס לכמה היא חדשה בתחום מדהים, כמו פופי אני גם רוצה להכנס לראש הזה!!!:-D היא תמיד הייתה כזאת או שזה הכל איין?
בסוף המשקיע לא מעוניין. אוי לא. היא צריכה את איין הוא יודע למכור כל דבר לכל אחד.

דיוויד עובד עם ג'ו מנטלגיו איך שכותבים את זה אבל דיוויד בהיותו דיוויד הוא רפיסה ולא יודע איך להגיד לו לא, אז הוא נותן לו לעשות מה שבא לו. ג'ו מביאה את איין אבל איין וג'ו הבן מתחברים. דיוויד בסוף יוצא על איין וואו מרשים למדי:-0 מי ידע שהוא מסוגל לדבר אליו ככה? חחחח זה מדליק את ג'ו. יאו אבל מסכן איין הוא היה כזה מושפל היה לי עצוב בשבילו. אף אחד לא רוצה אותו:-(
ואז ג'ו הגאון מתחכמת ולוחצת על הספיקר וככה העובדה שלשניהם קוראים ג'ו מנוצלת בצורה מעולה - דיוויד נוזף בג'ו הבת אבל ג'ו השחקן חושב שזה אליו ומתנצל. וול פלייד ג'ו.

וקרול מנסה להשוויץ בגיוון שהיא יצרה במשרד, אבל פיל הממורמר מצליח להפיל אותה על גילנות. חחח אני אוהבת בדיחות על אובר PC אבל מהצד הנכון. הקטע שהיא עם רייצ'ל ובראד מנסה לחפש את מי לפטר היה מצחיק.
בסוף הם מוצאים קורבן - הטסטרים. מסכנים, גברים, לבנים, סטרייטים, צעירים, אין להם סיכוי:-D ומחליפה אותם בשני זקנים. אין יור פייס פיל.

טוב צריכים לחזור למה שקרה עם איין ופופי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מית'יק קווסט 3X09

מה שוב חיכיתם לי יעצלים?
האמת שלא היה לי ממש מה לכתוב

ובכן פופי מתאמנת למצגת למשחק החדש שלה פלייפן ודיינה מנסה לעזור לה. פאק הבטחון של דיינה ביחס לכמה היא חדשה בתחום מדהים, כמו פופי אני גם רוצה להכנס לראש הזה!!!:-D היא תמיד הייתה כזאת או שזה הכל איין?
בסוף המשקיע לא מעוניין. אוי לא. היא צריכה את איין הוא יודע למכור כל דבר לכל אחד.
טוב היא קצת טיפשה שהיא הלכה באמת לאותו משקיע שהיא העליבה.
אבל הוא גם טען שהרעיון שלה לא טוב כי זה יהיה קשה להפוך את זה לרווחי. אז אולי היא צריכה את בראד בעצם.
דיוויד עובד עם ג'ו מנטלגיו איך שכותבים את זה אבל דיוויד בהיותו דיוויד הוא רפיסה ולא יודע איך להגיד לו לא, אז הוא נותן לו לעשות מה שבא לו. ג'ו מביאה את איין אבל איין וג'ו הבן מתחברים. דיוויד בסוף יוצא על איין וואו מרשים למדי:-0 מי ידע שהוא מסוגל לדבר אליו ככה? חחחח זה מדליק את ג'ו. יאו אבל מסכן איין הוא היה כזה מושפל היה לי עצוב בשבילו. אף אחד לא רוצה אותו:-(
ואז ג'ו הגאון מתחכמת ולוחצת על הספיקר וככה העובדה שלשניהם קוראים ג'ו מנוצלת בצורה מעולה - דיוויד נוזף בג'ו הבת אבל ג'ו השחקן חושב שזה אליו ומתנצל. וול פלייד ג'ו.
זהו שבאופן מדהים דייויד הוא כבר לא רכיכה. הוא מצליח לצאת חזק אפילו על איין, מה שהוא אף פעם לא הצליח לעשות בעבר. הוא פשוט החליט שהוא לא יכול לעשות את זה לכוכב הוליוודי.
מה שג'ו עשתה היה גאוני וזה עבד.
וקרול מנסה להשוויץ בגיוון שהיא יצרה במשרד, אבל פיל הממורמר מצליח להפיל אותה על גילנות. חחח אני אוהבת בדיחות על אובר PC אבל מהצד הנכון. הקטע שהיא עם רייצ'ל ובראד מנסה לחפש את מי לפטר היה מצחיק.
אני מאוד אוהב את קרול, אבל יחסית לא אהבתי את כל העלילה הזאת.
לא ברור לי למה פיל בכלל היה בישיבה עם כל השכירים החדשים של קרול.
חוץ מזה שני דברים:
1. אני לא מבין למה הוא צריך לתבוע את החברה על עניין אפליה. הוא צריך להתלונן על זה שהשעות מטורפות והוא לא מקבל פיצוי מספיק.
2. זה שהיא שכרה שני אנשים מבוגרים חדשים לא צריך יותר מידי להפריע לו בתביעה. קל מאוד להוכיח שהיא שכרה אותם רק אחרי שהוא איים בתביעה.
בסוף הם מוצאים קורבן - הטסטרים. מסכנים, גברים, לבנים, סטרייטים, צעירים, אין להם סיכוי:-D ומחליפה אותם בשני זקנים. אין יור פייס פיל.
אגב, אלו לא היו הטסטרים הצעירים בפגישה בתחילת הפרק עם פופי ודיינה? (כלומר הניסוי הצעה שהיא עשתה או מה שזה לא היה)
האם יכול להיות שכותב הפרק התבלבל לגבי מתי הם פוטרו?
טוב צריכים לחזור למה שקרה עם איין ופופי.
קצת עצוב לי שנראה לי שבסוף איין ייצור את המשחק ופופי שוב תעבוד על המשחק שלו שהיא לא תרגיש שהוא שלה.

dory30

Well-known member
כדאי להציץ במיני סדרה החדשה של נטפליקס. הפרק הראשון מתחיל בנסיון להרעלת ראש ה- MI6 ובמינוי הסגן למחליף הזמני. הקשר שלו למחסלת הרוסיה עשוי לשחק תפקיד משמעותי בהמשך. מותח ומסקרן, תתעלמו מכל ביקורת ותתחילו לראות. שווה!

dilia snake

Well-known member
כדאי להציץ במיני סדרה החדשה של נטפליקס. הפרק הראשון מתחיל בנסיון להרעלת ראש ה- MI6 ובמינוי הסגן למחליף הזמני. הקשר שלו למחסלת הרוסיה עשוי לשחק תפקיד משמעותי בהמשך. מותח ומסקרן, תתעלמו מכל ביקורת ותתחילו לראות. שווה!
כולם בפורום כבר מכירים את האובססיה שלי לצ'ארלי קוקס ואפילו אני לא הצלחתי למצוא כוח להמשיך מעבר לפרק הראשון. זה פשוט היה משעמם! לא היה שם שום דבר שנתן לי תחושה שזה לא משהו שכבר היה מיליון פעם וזה היה מוזר ומביך ולא הגיוני בשיט.

והמשפחה שלו(אדם) גרמה לי לרצות לדפוק את הראש בקיר עד אובדן הכרה.

Lion_Heart

Well-known member
כולם בפורום כבר מכירים את האובססיה שלי לצ'ארלי קוקס ואפילו אני לא הצלחתי למצוא כוח להמשיך מעבר לפרק הראשון. זה פשוט היה משעמם! לא היה שם שום דבר שנתן לי תחושה שזה לא משהו שכבר היה מיליון פעם וזה היה מוזר ומביך ולא הגיוני בשיט.

והמשפחה שלו(אדם) גרמה לי לרצות לדפוק את הראש בקיר עד אובדן הכרה.

didalf

Well-known member
מית'יק קווסט 3X10 סוף עונה

ובכן כולם במשבר.

פופי במשבר אחרי שאף קרן VC לא רוצה להשקיע בה, ודיינה מפצירה באיין לעשות משהו.
בסוף איין מגיע להברקה - איט איז וואט איט איז. הוא מתחיל בלהביא לה פיצה נוראית שהיא רצתה לפני כמה פרקים.
ואומר מה שאני אמרתי בתכלס - לא צריך לתקן את הקלקול הספציפי שלהם. הוא טוב בויז'ן, היא טובה בבניה, והם מתאימים ביחד. לא צריך לשנות את זה.
אהבתי במיוחד שכשהיא אמרה שהיא תהייה כפופה לו הוא הבהיר שזה לא נכון. רק בגלל שהרעיונות שלו לא אומר שהיא מתחתיו.
גם הם אמרו שהם אוהבים אחד את השני אוח זה היה מקסים|לב|
"אני גם אוהבת אותך" "כן אני יודע זה היה חלק מהנאום שלי":-D
והיא מכריחה אותו לאכול את הפיצה לאות מחווה מסכן כמעט מת חח. והמשקה שלה
"איזה טעם זה?"
"ירוק":-D
"ירוק זה לא טעם!!!!":-D
איזה סצנה מקסימה אבל|לב|

גם הסרט מבוטל ומיתיק קווסט בקשיים. ג'ו מעודדת את דיוויד לפטר אותה, לא הבנתי איך זה יעזור. כאילו "להפחיד" את העובדים אבל איך זה יחזיר שחקנים?
אניוואי דיויד מנסה למצוא רעיון חדש להרחבה וכל העובדים מציעים רעיונות גרועים במונטז' משעשע.

בינתים רייצ'ל מקבלת צ'ק שמן מאד ובראד משוחרר מהעבודה על תנאי שלו אבל הוא מתסוכל מכמה קל היה לתרמן את רייצ'ל. מצחיק איך הוא נכנס לה לראש על איך היא נהייתה קפיטליסטית.

ולדיינה נמאס מבוסים מטורללים, והשלישיה הזאת מוצאת את עצמה בחברה ביחד שדיינה החליטה להקים. חח איך הם נמשכו אליה כמו לטרף שני הפסיכופטים האלה. שיהיה לה בהצלחה עם השנים האלה. לא הבנתי אבל היא השתלטה על המשרד של איין ופופי? מי נתן לה?

ואיין ופופי מחליטים לחזור למיתי'ק קווסט ולשלב את פליילפן בMQ. מעניין. וכיף לראות אותם עובדים שוב ביחד.
אז איכשהו בעונה הבאה עדיין כל הדמויות יהיו באותו בניין? מעולה.

dilia snake

Well-known member
טכנית לא התכוונתי לכתוב, כי הזמן שלי לא צומח על העצים או משהו. אבל זה או לראות שיקגו כת או לראות FBI הלא מוצלחת או לראות את סטייבלר ואין לי כוח לשום דבר מזה, ואני עייפה מידי לקרוא או לדברים אחרים מורכבים יותר.

טוב, אז עברו המון המון שנים מאז שהתעללו פיזית בבנסון אז ארגנו לה תקיפה עם מצ'טה(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) מול הפנים של נואה, איך שהוא זה קשור לתיק מהפרק השני לעונה שאני כבר לא זוכרת ממנו כלום, אז אני זורמת.

במקביל הבוס של בנסון (AKA הצ'יף הארי) זורק עליה חרא, בין היתר על זה שהיא לא הצליחה לשמור על רולינס כאילו בנסון אשמה שהיו קיצוצים או בול שיט אחר והשחקנית הייתה צריכה ללכת. ואז מסתבר שבברונקס הSVU מתנהגת כמו בחיים האמיתיים ולא כמו בארץ הפיות וחדי הקרן שהיא התוכנית הזאת והיה שם בלאגן רציני ואיך שהוא בנסון צריכה לנקות את זה.

מפה לשם הם עובדים על תיק של נערות חירשות שנאנסו, אחד הבלשים שנשארו שם טוען שהם הכניסו לכלא לפני מלא זמן את האיש הלא נכון, ועכשיו כועסים על בנסון שהיא עובדת על התיקים הלא נכונים. הם אפילו הביאו את הלוטננט מהסדרה האימא שמסתבר שיודעת שפת הסימנים, זה היה נחמד מזכיר את הקרוסאוברים בין השיקג'וז שהן היו כיפיות. ואז תהיתי איך זה שסטייבלר לא שם מגן על הכבוד של בנסון או משהו ואני תוהה אם זה אומר משהו רע עליי.

בכול זה בנסון שולחת את נואה אל המשפחה של החצי אח שלו שהיא פגשה לפני רבע דקה, וזה ייגמר רע. תזכרו איפה קראתם את זה קודם.

היה עוד משהו הפרק?

לא חושבת.

מה אני אמורה לעשות עכשיו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מית'יק קווסט 3X10 סוף עונה

ובכן כולם במשבר.

פופי במשבר אחרי שאף קרן VC לא רוצה להשקיע בה, ודיינה מפצירה באיין לעשות משהו.
בסוף איין מגיע להברקה - איט איז וואט איט איז. הוא מתחיל בלהביא לה פיצה נוראית שהיא רצתה לפני כמה פרקים.
ואומר מה שאני אמרתי בתכלס - לא צריך לתקן את הקלקול הספציפי שלהם. הוא טוב בויז'ן, היא טובה בבניה, והם מתאימים ביחד. לא צריך לשנות את זה.
אהבתי במיוחד שכשהיא אמרה שהיא תהייה כפופה לו הוא הבהיר שזה לא נכון. רק בגלל שהרעיונות שלו לא אומר שהיא מתחתיו.
גם הם אמרו שהם אוהבים אחד את השני אוח זה היה מקסים|לב|
"אני גם אוהבת אותך" "כן אני יודע זה היה חלק מהנאום שלי":-D
והיא מכריחה אותו לאכול את הפיצה לאות מחווה מסכן כמעט מת חח. והמשקה שלה
"איזה טעם זה?"
"ירוק":-D
"ירוק זה לא טעם!!!!":-D
איזה סצנה מקסימה אבל|לב|

גם הסרט מבוטל ומיתיק קווסט בקשיים. ג'ו מעודדת את דיוויד לפטר אותה, לא הבנתי איך זה יעזור. כאילו "להפחיד" את העובדים אבל איך זה יחזיר שחקנים?
אניוואי דיויד מנסה למצוא רעיון חדש להרחבה וכל העובדים מציעים רעיונות גרועים במונטז' משעשע.

בינתים רייצ'ל מקבלת צ'ק שמן מאד ובראד משוחרר מהעבודה על תנאי שלו אבל הוא מתסוכל מכמה קל היה לתרמן את רייצ'ל. מצחיק איך הוא נכנס לה לראש על איך היא נהייתה קפיטליסטית.

ולדיינה נמאס מבוסים מטורללים, והשלישיה הזאת מוצאת את עצמה בחברה ביחד שדיינה החליטה להקים. חח איך הם נמשכו אליה כמו לטרף שני הפסיכופטים האלה. שיהיה לה בהצלחה עם השנים האלה. לא הבנתי אבל היא השתלטה על המשרד של איין ופופי? מי נתן לה?

ואיין ופופי מחליטים לחזור למיתי'ק קווסט ולשלב את פליילפן בMQ. מעניין. וכיף לראות אותם עובדים שוב ביחד.
אז איכשהו בעונה הבאה עדיין כל הדמויות יהיו באותו בניין? מעולה.
פרק חמוד
חשבתי שדייויד ילחם על להשאיר את ג'ו איתו. אבל בסופו של דבר הוא חסר עמוד שדרה מספיק בשביל להלחם בה.
כמו שאמרת זה אולי גורם לעובדים לפחד ממנו, אבל זה לא ממש ישפר דברים.

הקטעים עם הטסטרים החדשים היו מצחיקים.

היה משהו פילוסופי כשבראד מדבר על מה הטעם בלהמשיך אם הוא כבר ניצח במשחק של החיים.
אבל אז הוא אומר שהוא צריך אתגר חדש ואני דווקא חשבתי שאולי האתגר שהוא ימצא לעצמו יהיה לעזור לפופי להציל את החברה שלה. וחשבתי שזה יהיה הזוי אם עונה הבאה הוא יהיה יחד עם פופי.
אבל הלכו לכיוון שלא ציפיתי לו באותו רגע - שהוא הולך עם דיינה וג'ו. כמובן שזה היה ברור ברגע שהם היו יחד במעלית, אבל מגניב בכל מקרה.
אני מניח שדיינה יכולה לקחת את השכירה של המשרד מהידיים של איין ופופי אם הם חוזרים לMQ.
אבל לא ברור לי מאיפה יש לה כסף להתחיל חברה בכלל (כלומר לשלם על המשרד למשל).
ובכלל עם שנה אחת רק של ניסיון בתכנות שהיא עובדת עבור פופי שלא נותנת לה הרבה לעשות אז מאיפה היא בכלל מתחילה?

שיערתי שיש סיכוי שאיין ו/או פופי יחזרו לMQ. אבל לא ציפיתי שיעבדו את הPlay Pen שלה בשביל MQ.

הרגע המרגש בין איין ופופי באמת היה השיא של הפרק.
זה היה מצחיק שאיין הכניס בתוך הנאום שלו גם את זה שפופי אוהבת אותו ולא היה זקוק בכלל לזה שהיא אישרה את זה.
לא זכרתי שהפיצה זה משהו שהיא ביקשה לפני כמה פרקים, אבל זה לחלוטין מתאים לה.

צדקת לגבי מה שאמרת על פופי ואיין שהם צריכים פשוט כל אחד להשאר במה שהוא טוב בו.
זה קצת חבל לי שהם לא יכולים להשתנות, אבל אולי אנשים לא באמת משתנים. אני לא בטוח אם אני אוהב את המסר הזה.
חוץ מזה, אם אנשים לא משתנים אז אולי פופי לא יכולה לצאת מתוך המיינדסט שהיא כפופה לאיין ומזה שזה גורם לה להרגיש רע.

למעלה