דיוני סדרות #113

dory30

Well-known member
רק לשם ההבהרה- אפשר לראות את פרקי הסדרה בכל סדר שרוצים. בחרתי בצהוב, כי אני אוהד של מכבי ת"א וברזיל. לגבי הפרק, מבטיח טובות. מראה את הגיוס לכנופיה שמבצעת את השוד, שמורכב משני חלקים. פה רואים את הקטע של סוכנות ההימורים וגם שם דוחפים את השם של ישראל, אגב. יש גם הרבה הומור שחור ולא מעט שחקנים ידועים לטובה- גי'אנקרלו אספוזיטו, פז וגה, ג'יי קורטני , טאטי גבריאל (מאנצ'רטד), רופול סיוול ועוד. תנו צ'אנס.

Lhuna3

Well-known member
ניסיתי לתת צ׳אנס ללוטוס לבן עונה 2, פרשתי אחרי רבע שעה. פשוט ברור לי שאני לא אצליח להתחבר לשום דמות שם, קשה להסביר אבל זה כנראה משהו בבימוי או בכתיבה.

Aranel Nenharma

Well-known member
ניסיתי לתת צ׳אנס ללוטוס לבן עונה 2, פרשתי אחרי רבע שעה. פשוט ברור לי שאני לא אצליח להתחבר לשום דמות שם, קשה להסביר אבל זה כנראה משהו בבימוי או בכתיבה.
כמה שאני אוהבתאת אודרי פלזה ויתן צאנס לכל דבר שהיא עושה, השנא שלי ליוצר של הלוטוס הלבן מתגברת על זה

Lhuna3

Well-known member
אגב ניסיתי גם את chatgpt והוא כתב סיפור ממש משעמם בלי פואנטה ובלי טוויסט או כלום, סתם שהאיש היה נורא בדיכאון והברווז שהזמין אמור היה לנחם אותו אבל זה לא ניחם אותו אז הוא הבין שבאמת אין לו כלום בחיים אז הוא הרג את עצמו.

אז לפחות כותבי סיפורים יכולים להיות רגועים שה AI לא הולך להחליף אותם בקרוב.
ביקשתי ממנו לפני כמה ימים לכתוב גם עלילות ותסריטים קצרים על כל מיני דברים והוא תמיד מביא משהו ממש צפוי ומשעמם.

מה שכן בכתיבת מילים לשירים הוא יכול להחליף את רוב הכותבים הפופולריים היום.

limors2

Active member
איזה כיף שThe last of us הגיעה!!!

מאד מאד (מאד!!) אוהבת את המשחקים וקצת חששתי כמובן מהעיבוד, אבל זה היה פשוט מדהים. גם עלילתית נטו, אבל גם כשמשווים את הסדרה למשחק.פדרו ובלה עושים עבודה מדהימה (במיוחד בלה, אבל כבר ידעתי שהיא שחקנית טובה), והמעבר מהמשחק לעולם האמיתי ממש מוצלח. מין הסתם יש שינויים והרחבות מהמשחק, אבל עשו את זה בצורה טובה ומשכנעת ומובנת, כי הרבה פחות נתחבר לג'ואל ולשרה אם נכיר אותם רק כ5 דקות כמו במשחק.
עם כמה ש*הכל* היה טוב, הכי נהניתי מכל הקטע הראשון, בניינטיז. היו שם סצינות שפשוט יצאו אחת אחת מהמשחק |מאוהב| אפילו עשו טוב את הקטע של שרה מסתכלת מהחלונות של המכונית כשהכל קורה

Lhuna3

Well-known member

מאד מאד (מאד!!) אוהבת את המשחקים וקצת חששתי כמובן מהעיבוד, אבל זה היה פשוט מדהים. גם עלילתית נטו, אבל גם כשמשווים את הסדרה למשחק.פדרו ובלה עושים עבודה מדהימה (במיוחד בלה, אבל כבר ידעתי שהיא שחקנית טובה), והמעבר מהמשחק לעולם האמיתי ממש מוצלח. מין הסתם יש שינויים והרחבות מהמשחק, אבל עשו את זה בצורה טובה ומשכנעת ומובנת, כי הרבה פחות נתחבר לג'ואל ולשרה אם נכיר אותם רק כ5 דקות כמו במשחק.
עם כמה ש*הכל* היה טוב, הכי נהניתי מכל הקטע הראשון, בניינטיז. היו שם סצינות שפשוט יצאו אחת אחת מהמשחק |מאוהב| אפילו עשו טוב את הקטע של שרה מסתכלת מהחלונות של המכונית כשהכל קורה
ממש מוזר לי לדעת שזה עיבוד של משחק.

בכל אופן - אפוקליפסת זומבים.
טכנית לא בדיוק זומבים, אלא אנשים חיים שנדבקים בוירוס (או יותר נכון, כנראה, מפטריה שמשנה תודעה, כמו אלו של נמלים) אבל הם מתנהגים כמו זומבים בדיוק.
שזה בעצם אומר לנו שאפוקליפסת "זומבים" בעקרון יכולה להיות דבר אמיתי. זאת לא מחשבה נעימה בכלל.
במיוחד אחרי שמגפה עולמית כשלעצמה כבר התממשה לנו לא מזמן מול העיניים.
אבל גם אם חושבים נגיד על וירוס הכלבת, אז גם משהו כזה או דומה יכול לגרום לאפוקליפסה כזאת.
בהצלחה לנו.

אבל היי! אוליביה!! |מאוהב| כלומר, אנה טורב! |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|

וזה ז'אנר שאני מחבבת, אבל בפרק הראשון הרגשתי שהעניינים די צפויים (למשל שהנערה הכלואה והחשובה היא הראשונה שמצאו ש"החלימה" מהוירוס או משהו כזה, בין אם לבד או בזכות ניסוי תרופות שעשו עליה).
בקיצור נראה אם זה יחדש משהו או פשוט יהיה עשוי מספיק טוב בשביל לעניין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי גם
אף פעם לא שיחקתי במשחק, רק שמעתי עליו (ונראה לי שפעם ראיתי טריילר אחד להרחבה או משהו).
אבל בסדרה לפחות הקטע בהתחלה התרחש ב2003 ולא בשנות ה90.
*חוץ מכמובן הראיון בהתחלה שהיה בשנות ה60. (גם זה היה במשחק?)

בכל מקרה די אהבתי את הכל.
למרות שאני גם קצת תוהה למה אני נכנס לעוד סדרה פוסט-אפוקליפטית. במיוחד כשזאת קצת מזכירה לי את המתים המהלכים שנמאס לי ממנה בעונה 3.
בכל אופן - אפוקליפסת זומבים.
טכנית לא בדיוק זומבים, אלא אנשים חיים שנדבקים בוירוס (או יותר נכון, כנראה, מפטריה שמשנה תודעה, כמו אלו של נמלים) אבל הם מתנהגים כמו זומבים בדיוק.
בפירוש פטרייה. בשביל זה גם הקטע של הראיון בשנות ה60 בהתחלה שבו המדען מדבר על מצב של מגפה מפטריות.
הקטע הזה גם היה ממש טוב כי הוא סוג של מגיב לכך שאנחנו חיים בעולם פוסט קורונה. המדען הראשון מדבר על הסכנה של התפשטות של מגפה ויראלית גלובלית. שזה משהו שפחדו ממנו הרבה שנים. אבל אז זה קרה ושרדנו. אז קל להסתכל על איום כזה ולזלזל כיום. אבל אז בא המדען האחר ואומר שוירוסים זה באמת לא בעיה כי תמיד ננצח, אפילו אם מיליונים ימותו. אבל פטריה יכולה להביא למצב אפוקליפטי.
בכל מקרה מאוד בולט שם שזאת פטרייה כי יוצאים לאנשים האלו דברים מהפה. שלא לדבר על האיש שראו לקראת הסוף שהפך לפטרייה ענקית על הקיר.
שזה בעצם אומר לנו שאפוקליפסת "זומבים" בעקרון יכולה להיות דבר אמיתי. זאת לא מחשבה נעימה בכלל.
בהחלט עדיף לא לחשוב על זה.
אבל נראה לי שיש הבדל גדול בין לשלוט על מוח של נמלה לבין לשלוט על מוח של בני אדם.
גם לא הסבירו למה זה מתפשט כל כך מהר. כלומר עושה רושם שלא רק מכך שאנשים שכבר יש להם את הפטרייה מדביקים אחרים.
במיוחד אחרי שמגפה עולמית כשלעצמה כבר התממשה לנו לא מזמן מול העיניים.
אבל גם אם חושבים נגיד על וירוס הכלבת, אז גם משהו כזה או דומה יכול לגרום לאפוקליפסה כזאת.
בהצלחה לנו.
דווקא בגלל כלבת כל התרחיש אימה של זומבים שמדביקים עוד אנשים נראה לי לא אמין.
כי הרי כלבת היא מחלה שקיימת לא יודע כמה זמן. כלבים נדבקים, חיות אחרות נדבקות, והם מדביקים עוד חיות. אבל תמיד הצליחו להשתלט על זה. גם בעבר.
אבל היי! אוליביה!! |מאוהב| כלומר, אנה טורב! |מאוהב||מאוהב||מאוהב||מאוהב|
מי? החברה של ג'ואל ב2023?
וזה ז'אנר שאני מחבבת, אבל בפרק הראשון הרגשתי שהעניינים די צפויים (למשל שהנערה הכלואה והחשובה היא הראשונה שמצאו ש"החלימה" מהוירוס או משהו כזה, בין אם לבד או בזכות ניסוי תרופות שעשו עליה).
בקיצור נראה אם זה יחדש משהו או פשוט יהיה עשוי מספיק טוב בשביל לעניין.
פתאום נזכרתי בכך שאת (זה היית את? או שאני מתבלבל) ראית איזה שני פרקים ראשונים של המתים המהלכים והתעצבנת כמה הסדרה הזאת גרועה. אבל אז המשכת והמשכת והמשכת. מתי בעצם הפסקת? (בהנחה שזאת באמת היית את כמובן)

אז נכון שלא חידשו כאן את הגלגל או משהו, אבל בכל זאת עשוי טוב ומעניין.
חוץ מזה ששלא כמו המתים המהלכים זה לא השנים הראשונות אחרי האפוקליפסה שמנסים להבין מה קורה. זה מתחיל 20 שנה אחרי.
כמובן שהנבל האמיתי הוא לא "המחלה" אלא בני אדם אחרים. במקרה הזה משטר צבאי נוקשה שהוקם בעקבות האפוקליפסה כדרך לשמור על האנושות שנותרה. ויש את המורדים שנלחמים בהם.

גם קל לצפות לפחות חלק מהסיפור שיהיה - ג'ואל קשוח ולא רוצה להקשר לילדה שמזכירה לו את הבת שלו. אבל בסוף הוא כן יקשר ויסכן את חייו כדי להציל אותה. ותוך כדי זה אולי גם את האנושות.

אגב - למה שזה יהיה סוד ענק שהילדה חסינה לפטרייה? למה שירצו להרוג אותה בגלל זה?
כלומר האם המחשבה היא שהשלטון הצבאי הזה כל כך רוצה להשאר בעמדת כוח שהוא ישמיד סיכוי להציל את האנושות?
זה מרגיש לי לא אמין.
כלומר הגיוני שהם ירצו לשלוט בתרופה, אבל לא להכחיד אותה.

טוב אז עוד קצת על הפרק.
על הקטע בשנות ה60 כבר כתבתי, אבל אני רוצה לציין את המדען שדיבר על הפטרייה כי זה ג'ון האנה וחבל שזה כנראה התפקיד היחיד שלו בכל הסדרה (יהיה די מפתיע לראות אותו 60 שנה מאוחר יותר)

הסיפור ב2003 היה עשוי יפה. חיי משפחה נחמדים והתדרדרות מאוד מהירה למציאות אפוקליפטית. היה לי די ברור שהבת הולכת למות (כל מה שידעתי על הסדרה זה עולם פוסט אפוקליפטי עם איש וילדה, אבל הילדה הזאת לא תשאר ילדה בעתיד הפוסט-אפוקליפטי).
אבל חשבתי שיגלו שהיא גם נגועה בפטרייה. אבל זה שהחייל הרג אותה בגלל פקודות זה סוג של פורשאדואינג לזה שהצבא הולך להפוך להיות הרע של הסדרה.

הסיפור ב2023 מתחיל באופן שצילק את נשמתי לעד (אוקי, הנשמה שלי רגילה לטלוויזיה אז החלמתי תוך כמה דקות) - אני מדבר כמובן על הקטע של הילדה שהולכת ביער לבדה ונכנסת לבוסטון, בודקים אותה ונותנים לה תרופה ואומרים שהכל יהיה בסדר, ואז רגע אחרי זה אנחנו רואים ששורפים את הגופה שלה. אני מקווה שלפחות גילו שהיא באמת נגועה בפטרייה ולא פשוט הרגו אותה ליתר ביטחון בלי לדעת אם היא נגועה.
אז רואים את החיים בבוסטון תחת שלטון צבאי מהעיניים של ג'ואל בעיקר, אבל גם החברה שלו. במקביל יש את הגחליליות שהם הצבא המורד והם שומרים את הילדה הזאת שבסוף מסתבר שהמנהיגה שלהם שם הכירה עוד כשהיא הייתה תינוקת ושמה אותה בבית יתומים של הצבא כי זה מקום בטוח. אני מניח שנגלה יותר פרטים על מה הקטע איתה בהמשך. כלומר מעבר לזה שהיא עמידה לפטרייה או משהו כזה.
ג'ואל רוצה לצאת מהעיר כי אח שלו מוצב באיזה מקום ולא חוזר אליו בקשר והוא רוצה להציל אותו. ג'ואל והחברה שלו הם מבריחים של כל מיני סחורות אז הם רגילים לצאת מהחומות של בוסטון.

אנחנו שומעים גם קצת על העולם שמחוץ לבוסטון - שמעבר לנגועים יש סוחרי עבדים, שודדים, מפעל של הממשל צבא הזה (FEDRA) באטלנטה.
חוץ מזה הילדה הזאת הייתה צריכה להגיע מאיפשהו אז כנראה יש אנשים ששורדים איכשהו בחוץ.

limors2

Active member
ראיתי גם
אף פעם לא שיחקתי במשחק, רק שמעתי עליו (ונראה לי שפעם ראיתי טריילר אחד להרחבה או משהו).
אבל בסדרה לפחות הקטע בהתחלה התרחש ב2003 ולא בשנות ה90.
*חוץ מכמובן הראיון בהתחלה שהיה בשנות ה60. (גם זה היה במשחק?)

בכל מקרה די אהבתי את הכל.
למרות שאני גם קצת תוהה למה אני נכנס לעוד סדרה פוסט-אפוקליפטית. במיוחד כשזאת קצת מזכירה לי את המתים המהלכים שנמאס לי ממנה בעונה 3.

אז נכון שלא חידשו כאן את הגלגל או משהו, אבל בכל זאת עשוי טוב ומעניין.
חוץ מזה ששלא כמו המתים המהלכים זה לא השנים הראשונות אחרי האפוקליפסה שמנסים להבין מה קורה. זה מתחיל 20 שנה אחרי.
כמובן שהנבל האמיתי הוא לא "המחלה" אלא בני אדם אחרים. במקרה הזה משטר צבאי נוקשה שהוקם בעקבות האפוקליפסה כדרך לשמור על האנושות שנותרה. ויש את המורדים שנלחמים בהם.

גם קל לצפות לפחות חלק מהסיפור שיהיה - ג'ואל קשוח ולא רוצה להקשר לילדה שמזכירה לו את הבת שלו. אבל בסוף הוא כן יקשר ויסכן את חייו כדי להציל אותה. ותוך כדי זה אולי גם את האנושות.
תגובות לניק וללונה

לפני הכל, החלק המקדים של הראיון לא הופיע במשחק. זו תוספת דווקא נורא נחמדה והגיונית, ראיתי איזו כתבה על מאחורי הקלעים של הסדרה שאמרה שעשו כמה שינויים באופי התופעה וההדבקה כי ״אנחנו כבר חכמים ויודעים איך דברים כאלה עובדים״.

מסכימה שהחיסרון של הסדרה הוא שבגדול היא לא מחדשת הרבה, זה באמת בעייתי שהיא יצאה אחרי כ״כ הרבה תכני זומבים אחרים ומתקיימת בעולם די דומה- כשצפינו במתים המהלכים בת הזוג שלי כל הזמן אמרה כמה זה דומה לThe last of us (עצרנו לראות מה יצא קודם, היה קשה להחליט כי גם המתים מבוססת על קומיקסים) ברמה שאפילו הפסקול נשמע ממש זהה לפעמים. אבל מה שמייחד את הסדרה הזו הוא בעיקר זה שהבסיס שלה, בין כל הזומבים והאימה והאסונות והקשיים הרגילים, הוא מערכת היחסים בין ג׳ואל לאלי ובכלליות החיבור בין האנשים. זה היה משחק שגרם לאנשים ליבב בבכי אחרי 5 דקות בלבד, כששרה מתה. אז מין הסתם פה הרחיבו פה את ההקדמה (ובצדק), אבל מערכות היחסים הם עדיין הבסיס.

וגם עוד משהו, אבל זה כבר ספוילר כללי מאד על המשך הסדרה אז אני אסמן אותו בנפרד-

יש פה כמובן את זה שאנחנו נמצאים 20 שנה אחרי המגפה אז יש התמודדות קצת אחרת ויש שוב/עדיין התארגנות צבאית ואזרחית. אבל עוד שוני הוא שלמרות שפה כמובן יש את האיום האנושי, הזומבים משחקים תפקיד הרבה יותר מרכזי- ג׳ואל וטס אמרו שהם היו מחוץ לעיר בפעם האחרונה לפני שנה. אנשים שחיים מאחורי חומות ומערכות ביטחון פחות מתמודדים עם זומבים ביומיום, והם הרבה יותר מסוכנים מסתם צפקידי התפאורה שהיו להם לפעמים במתים המהלכים

limors2

Active member
עוד קצת על The last of us
לא בטוחה אם זה יעבוד כי פייסבוק זה פורמט די שבור, אבל יש סרטון שמשווה בין סצינת הפתיחה עם הרכב במשחק ובסדרה: https://fb.watch/i6p08_k6md/

didalf

Well-known member
היה היום ארץ נהדרת?
לא משנה, משומה זה נעדר לי גם מהסטינג וגם מהאפליקציה של קשת אבל עכשיו זה קיים.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
ראיתי עכשיו 4 פרקים (חצי עונה ראשונה) של סדרה של HBO MAX בשם Made for Love - "שבב של אהבה" שמצאתי בשיטוט ב-VOD של YES.
מככבים בה כריסטין מילואטי וריי רומנו (ואיזה חתיך עם פרצוף מוכר בשם בילי מגנוסן).
זו דרמה קומית מד"בית, פרקים של 25 דקות, ויש לה 2 עונות. (אח"כ היא בוטלה)
לא מופת או משהו, אבל קלילה, חביבה ומעניינת.

LeAnnDyIan

Well-known member
ראיתי עכשיו 4 פרקים (חצי עונה ראשונה) של סדרה של HBO MAX בשם Made for Love - "שבב של אהבה" שמצאתי בשיטוט ב-VOD של YES.
מככבים בה כריסטין מילואטי וריי רומנו (ואיזה חתיך עם פרצוף מוכר בשם בילי מגנוסן).
זו דרמה קומית מד"בית, פרקים של 25 דקות, ויש לה 2 עונות. (אח"כ היא בוטלה)
לא מופת או משהו, אבל קלילה, חביבה ומעניינת.
אכן חמודה אבל משום מה לא עשתה לי חשק להמשיך לעונה 2🤷🏻‍♀️

dilia snake

Well-known member
האם הגיע הזמן לדבר על הטרופ/קלישאה של הבלשיות ופסיכופתים רצחניים שמפתחים כלפיהן איזו אובססיה חולנית?(שהם תמיד אבל תמיד גם עברייני מין?) למה ההתעללות הרגשית הזאת תמיד? "יש בנינו הבנה מיוחדת" "אני מכיר את הצדדים האפלים שלך ואת מכירה את שלי"

כאילו למה עדיין עושים את זה לעזאזל?|חבול|

חברה שואלת:

"מעריב לנוער שלום,
אני כבר שבועות מחכה שהחדר ניתוח מבוסס טכנולוגיית AI יתחיל להרוג מטופלים,
האם אני סוציו-פסיכופתית?
בתודה,
אנונימית."

(נ.ב, הוא עדיין לא. אבל אני מרגישה שזה קרוב)

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
הייזל בסוף מקבלת החלטה שאני חושבת שהיא מאוד שגויה - להכניס את אבא שלה להאב ללא ידיעתו בשביל לטפל בסרטן שלו.
היא עושה לו דבר לא מאוד שונה ממה שביירון עשה לה. נכון שזה מתוך כוונה להציל אותו, ושהוא לא היה מסכים לזה בעצמו שהיא תקריב את החופש שלה בשבילו, אבל זו עדיין צריכה להיות בחירה שלו.

אני מתלבטת לגבי ביירון, הוא נראה מאוד כן ומשכנע באהבה שלו כלפיה ובנכונות שלו להשתנות בשבילה, ויחד עם זה הכל גם יכול להיות עדיין מזימה שלו, ואי אפשר לא לקחת בחשבון מה שהוא עשה ללייל ולפיפאני.
ואם הוא היה גם באמת אוהב אותה הוא היה מממן את הטיפול באבא שלה בלי תנאים.
גם מטריד אותי שלא ראינו אם הוא הוציא לה את הצ'יפ בסוף.

חוץ מזה בפרק לפני כן אני מאוד אהבתי את הסצינה שהייזל מארגנת לאבא שלה ולדיאן דייט ליום השנה שלהם, שהיא קיבלה בסוף שלמרות שהיא לא מבינה אותו, יש לו צורך כלשהו בפתרון הזה שהוא מצא לבדידות שלו, ועם כמה שזה נראה מוזר ונחשב לסוטה ומביך נורא, זו גם זכותו וזה לא פוגע באף אחד, וזה חשוב לו. זה היה נורא מרגש ויפה בעיני שהיא החליטה לתמוך בו בעניין הזה, ועוד לפני שהיא ידעה על הסרטן.

אני ממשיכה לעונה 2.

It's Always Sunny

Well-known member
צפיתי בפרק הראשון של כלבי השמורה, אני לא בטוחה עדיין מה דעתי על הסדרה כי מצד אחד הפרמיס לא עניין אותי ממש אבל מצד שני משהו משך אותי להמשיך בפרק הראשון. אני אראה עוד כמה פרקים לפני שאני מחליטה מה דעתי על הסדרה.
לגבי בשורות טובות, אני מעט מבולבלת מהפרק הראשון אבל נראה לי שאני צריכה להמשיך כדי להבין.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפיתי בפרק הראשון של כלבי השמורה, אני לא בטוחה עדיין מה דעתי על הסדרה כי מצד אחד הפרמיס לא עניין אותי ממש אבל מצד שני משהו משך אותי להמשיך בפרק הראשון. אני אראה עוד כמה פרקים לפני שאני מחליטה מה דעתי על הסדרה.
האמת שנראה לי שלקח לי איזה 5 פרקים עד שממש נתפסתי על הסדרה והתחלתי ממש להעריך אותה.
לגבי בשורות טובות, אני מעט מבולבלת מהפרק הראשון אבל נראה לי שאני צריכה להמשיך כדי להבין.
טוב במקרה הזה בכלל לא הייתה שאלה של האם לאהוב כי היה שם את דייויד טננט. ועוד דייויד טננט בתפקיד מטורף שמעולה לו.
אבל יכול להיות שזה היה מבלבל אותי אם לא הייתי קורא את הספר לפני (איזה עשר שנים לפני, אבל עדיין)
בכל מקרה תמשיכי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למרות שהיה לי די מעט זמן פנוי ביומיים האחרונים
אני ניצלתי כמעט את כל הזמן הפנוי הזה כדי לראות את מופע שנות ה90.
ראיתי כבר 8 מתוך 10 הפרקים.
ואני ממש ממש אוהב את זה.
רד וקיטי מעולים כמובן,
אבל אני גם ממש אוהב את הילדים החדשים,
ותכלס הסדרה יושבת על הכתפיים שלהם.

עכשיו רק להחזיק אצבעות חזק שנטפליקס לא יבטלו את הסדרה כמו שהם נוטים לעשות.

Aranel Nenharma

Well-known member
למרות שהיה לי די מעט זמן פנוי ביומיים האחרונים
אני ניצלתי כמעט את כל הזמן הפנוי הזה כדי לראות את מופע שנות ה90.
ראיתי כבר 8 מתוך 10 הפרקים.
ואני ממש ממש אוהב את זה.
רד וקיטי מעולים כמובן,
אבל אני גם ממש אוהב את הילדים החדשים,
ותכלס הסדרה יושבת על הכתפיים שלהם.

עכשיו רק להחזיק אצבעות חזק שנטפליקס לא יבטלו את הסדרה כמו שהם נוטים לעשות.
אני דווקא הרגשתי בדיוק הפוך
מרגיש שהתסריט גם בא משנות ה-90 (ולא בקטע טוב)
הילדים החדשים הם שחקנים נוראיים
מה שמחזיק את הסדרה זה קיטי ורד והנוסטלגיה
מרגיש שהכותבים עדיין חושבים כמו שנות ה-90 ולא התקדמו עם השנים
יש את הפרק שליאה נרדפה ונישקה בכוח ילד בקניות, וזה עבר בצורה של איזה יופי וכיף לה, אבל תאכלס זה היה אונס והיא ממש כפה על הילד הזה לנשק אותה.
גם היה לה ניסיון נשק ילד בן 9 ששוב הציגו את זה כמשהו מצחיק אבל זה די נוראי
וגם הפרק שהאישה הזקנה פיתתה אותם להכנס לג'קוזי היה נוראי

גם הדמויות הישנות די נהרסו
באמת?! אריק מלמד באונברסיטה על מלחמת הכוכבים
למה לא מזכירים את אחותו (אני יודעת שהשקנית נפטרה אבל עדיין היה אפשר להזכיר אותה)
וגם אין שום דיבור על כך שלג'יי יש חצי אחות מאבא שלו
וההופעה הקצרה בת 5 דקות של ג'קי וקלסו הרסה את כל ההתקדמות שהדמויות עברו ב8 עונות
קלסו שבעונה האחרונה שלו התגבר עם להיות אבא ועבר בשביל הבת שלו, פה מוצג כאבא דפוק שרק עושה צחוקים עם הבן שלו
וג'קי שכל כך התבגרה בסדרת המקור, והבינה שקלסו הוא לא בשבילה, ישר חזרה אליו וניהיתה יותר מטומטמת
* ואני מבינה שהיא לא יכלה לחזור להייד (למרות שהכי אהבתי אותם ביחד) ועם פז זה היה נוראי, אבל באמת לקלסו??? ועוד טרחו לציין שהיא עזבה את פז בשביל קלסו |פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
@טוני החתול אני מסיימת עכשיו את הפרק השלישי בעונה הראשונה של לות'ר וממה שראיתי, היא טובה מאוד. אני מקווה שזה לא יתדרדר בעונות שאחרי (שרלוק |שפם|)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני דווקא הרגשתי בדיוק הפוך
מרגיש שהתסריט גם בא משנות ה-90 (ולא בקטע טוב)
הילדים החדשים הם שחקנים נוראיים
מה שמחזיק את הסדרה זה קיטי ורד והנוסטלגיה
אני אהבתי את התסריט בעיקרון.
כלומר ממש לא הימם אותי כסדרה במיוחד טובה.
אבל גם ממש לא גרועה.
נכון שקיטי ורד מעולים, אבל אם הסדרה הייתה מסתמכת בעיקר עליהם זה לא היה מחזיק.
ואכן יש נוסטלגיה, אבל אני שמח שלא הסתמכו עליה יותר מידי חזק.
כן הסתמכו עליה, אבל לא ברמה שעשו את זה נגיד בסדרת המשך של צעד גידול בנות (שהייתה גרועה בהרבה מובנים)
מרגיש שהכותבים עדיין חושבים כמו שנות ה-90 ולא התקדמו עם השנים
יש את הפרק שליאה נרדפה ונישקה בכוח ילד בקניות, וזה עבר בצורה של איזה יופי וכיף לה, אבל תאכלס זה היה אונס והיא ממש כפה על הילד הזה לנשק אותה.
גם היה לה ניסיון נשק ילד בן 9 ששוב הציגו את זה כמשהו מצחיק אבל זה די נוראי
וגם הפרק שהאישה הזקנה פיתתה אותם להכנס לג'קוזי היה נוראי
חחחחחחחחח
אבל זה באמת סוג הדברים שהיו עושים מצחיקים בסדרות. ולא רק בשנות ה90 אלא גם עוד הרבה אחרי.
יש רגעים בהמשרד שהן יותר קרינג'יים.
*ולגבי הילד בן 9 - הוא היה בערך בגובה שלה אז אפשר להבין. ובכל מקרה היא בת 14, אז גם זה לא הפרש ענק וגם אפשר להבין שהיא לא יודעת להבדיל.
גם הדמויות הישנות די נהרסו
באמת?! אריק מלמד באונברסיטה על מלחמת הכוכבים
למה לא מזכירים את אחותו (אני יודעת שהשקנית נפטרה אבל עדיין היה אפשר להזכיר אותה)
וגם אין שום דיבור על כך שלג'יי יש חצי אחות מאבא שלו
וההופעה הקצרה בת 5 דקות של ג'קי וקלסו הרסה את כל ההתקדמות שהדמויות עברו ב8 עונות
קלסו שבעונה האחרונה שלו התגבר עם להיות אבא ועבר בשביל הבת שלו, פה מוצג כאבא דפוק שרק עושה צחוקים עם הבן שלו
וג'קי שכל כך התבגרה בסדרת המקור, והבינה שקלסו הוא לא בשבילה, ישר חזרה אליו וניהיתה יותר מטומטמת
* ואני מבינה שהיא לא יכלה לחזור להייד (למרות שהכי אהבתי אותם ביחד) ועם פז זה היה נוראי, אבל באמת לקלסו??? ועוד טרחו לציין שהיא עזבה את פז בשביל קלסו |פנים|
אני לחלוטין יכול לדמיין את עצמי מתעצבן מכל הדברים האלו.
אם הסדרה המקורית הייתה סדרה שהיה לי אכפת יותר ממנה. או אם הייתי זוכר את רוב הדברים שאת כותבת עליהם. בפועל אני די רק ריפרפתי על העונות המאוחרות של הסדרה. גם מהבחינה שלא ראיתי את כל הפרקים וגם שהפרקים שכן ראיתי לא נראה לי שהתרכזתי במיוחד. זכור לי משהו לגבי זה שג'קי הייתה עם פז או הייד (שניהם לפי מה שאת אומרת) ושלהייד הייתה חצי אחות שחורה (אוי, אולי החצי אחים בסדרה החדשה הם סוג של רפרנס לזה) וגם שאריק עזב בעונה האחרונה והיה איזה מחליף מוזר.
אבל בתכלס אני זוכר את הסדרה לפי העונות הראשונות, אז לראות את ג'קי וקלסו ביחד הרגיש לי הכי טבעי. במיוחד בדינמיקה של הצרחות.

באופן כללי שמחתי שראו אותם רק פעם אחת, פעם אחת את אריק ואת פז ודונה איזה 3 פעמים כל אחד. כי סדרות המשך כאלו הרבה פעמים מגזימים עם הדמויות הישנות.
(אני לא מחשיב את קיטי ורד בזה כי הם דמויות ראשיות בסדרה החדשה)

למעלה