דיוני סדרות #113

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מישהו ראה את קליידוסקופ? שווה?
עוד לא הגעתי לזה,
אבל אני מתכנן לנסות את זה בימים הקרובים.

הקטע של הסדרה הוא שאין סדר לפרקים - כלומר אפשר לראות לפי איזה סדר שרוצים
ולכל פרק אין מספר אלא צבע.
נראה לי יהיה מעניין להשוות איך תופסים את הסדרה שונה לפי הסדר שיוצא לך לראות בו.

didalf

Well-known member
אבל לא ברור לי מאיפה יש לה כסף להתחיל חברה בכלל (כלומר לשלם על המשרד למשל).
ובכלל עם שנה אחת רק של ניסיון בתכנות שהיא עובדת עבור פופי שלא נותנת לה הרבה לעשות אז מאיפה היא בכלל מתחילה?
כן בדיוק

זה קצת חבל לי שהם לא יכולים להשתנות, אבל אולי אנשים לא באמת משתנים. אני לא בטוח אם אני אוהב את המסר הזה.
נראה לי שהמסר הוא אם כבר שאנשים לא תמיד חייבים להשתנות, אם איך שהם דווקא עובד לטובתם. לא חייבים בכוח לשנות רק כי אמרו לנו כל הזמן שצריך להשתנות.

It's Always Sunny

Well-known member
ומה חשבת עליה? [Wonderfalls]

מתוקה מאוד. בניגוד לדד לייק מי, פה אני ממש מרגישה שזו סדרה של בריאן פולר.
אני אוהבת את כל הדמויות, הופתעתי לטובה לגבי המשפחה של ג'יי, חשבתי שהם יהיו לא נעימים/לא אכפת להם ממנה. אבל כן אכפת להם ורואים שהם רק רוצים שיהיה לה טוב.
ג'יי היא דמות מעניינת, כי מצד אחד היא מתנהגת כאילו היא לא רוצה לעשות שום דבר ומסתובבת עם גישה של לא אכפת לי מהעולם הזה. מצד שני, יש לה רצונות וקולטים אותם מדי פעם, כמו למשל: היא רצתה לאסוף את אבא שלה מבית החולים והתאכזבה שאבא שלה העדיף שאחותה תאסוף אותו. או כשאימא שלה רשמה הקדשה למשפחה בספר שלה, והיא (ג'יי) קיבלה רק 5 מילים בניגוד לאחים שלה, אני חושבת שהיה שם רצון (אפילו אם קטן) שיעריכו אותה.
האמת די התפלאתי שעם הגישה שלה לחיים, היא בכלל גרה לבד ויש לה תואר. כי אני מרגישה שדברים כאלה מצריכים הרבה מוטיבציה, אני מניחה שיש לה מוטיבציה במובן מסויים אבל לא ציפיתי שהדמות תהיה עם תואר ותגור מחוץ לבית של ההורים. אה, וגם שהיא עובדת בעבודה שמצריכה שירות לקוחות.
סיפור האהבה שלה עם אריק (שעדיין לא ראיתי איך הוא מסתיים אז אגיב על זה בנפרד) מעניין. כי באיזשהו שלב ממש יכולתי להרגיש כמה היא רוצה אותו, זה הרגיש כן ואמיתי.

נראה לי שאני ארחיב בהמשך אחרי שאראה את הפרק האחרון (אז אני כנראה אגיב מחר), רק דבר אחד אני חייבת לציין. זה מצחיק איך בשתיים מתוך שלוש סדרות של בריאן פולר יש דמויות ראשיות שאין להם מוטיבציה לכלום ולמרות הגישה השלילית שלהן, הסדרות שלהן מלאות במסרים חיובים (זה מובן? לפרט על זה קצת?).
ממה שאתה זוכר, אתה יודע איך אתה הרגשת לגבי הסדרה הזו?
מה הניע אותך לעשות צפייה חוזרת לסדרה עכשיו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נראה לי שהמסר הוא אם כבר שאנשים לא תמיד חייבים להשתנות, אם איך שהם דווקא עובד לטובתם. לא חייבים בכוח לשנות רק כי אמרו לנו כל הזמן שצריך להשתנות.
אוקי אני אוהב את הפירוש הזה.
אומנם זה לא נראה לי שמישהו אמר לפופי שהיא צריכה ליצור משהו משל עצמה, אבל אני חושב שזה סוג של משהו שהסביבה אמרה לה. או אולי יותר נכון משהו שהיא קיבלה כמשהו שמצופה ממישהו מוכשר. זה נראה לי דבר נורא קשה להיות חברה של מישהו שהוא מאוד בטוח בעצמו (לפחות חיצונית) כמו איין, אז הגיוני שהיא תרגיש שבשביל להרגיש טוב לגבי עצמה היא צריכה גם ליצור משהו כמו שהוא עושה.
כלומר זה לא שאמרו לה שהיא צריכה להשתנות, אבל היא כן לקחה את זה על עצמה בגלל משהו חיצוני ולא דווקא פנימי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מתוקה מאוד. בניגוד לדד לייק מי, פה אני ממש מרגישה שזו סדרה של בריאן פולר.
זה בגלל שבדד לייק מי בריאן פולר עזב את הפקת הסדרה מתישהו לקראת סוף העונה הראשונה (או תחילת השניה).
ממה שאתה זוכר, אתה יודע איך אתה הרגשת לגבי הסדרה הזו?
אני לא זוכר יותר מידי (ראיתי אותה לפני יותר מעשור בטח) אבל אני אכתוב עליה בזמן שאני אצפה.
אני כן זוכר שמאוד אהבתי אותה. היה בה משהו קסום ומרגש.
מה הניע אותך לעשות צפייה חוזרת לסדרה עכשיו?
בעיקר זה שאת כתבת שאת הולכת לצפות בה.
וגם בגלל שמצאתי אותה עכשיו במקרה.
עוזר שהיא גם קצרה מאוד. לא בא לי להקדיש המון זמן לסדרה שכבר ראיתי, אבל אותה אני יכול להשלים בכמה ימים.

It's Always Sunny

Well-known member
זה בגלל שבדד לייק מי בריאן פולר עזב את הפקת הסדרה מתישהו לקראת סוף העונה הראשונה (או תחילת השניה).
נכון, ומשום מה אהבתי אותה.

אני לא זוכר יותר מידי (ראיתי אותה לפני יותר מעשור בטח) אבל אני אכתוב עליה בזמן שאני אצפה.
אני כן זוכר שמאוד אהבתי אותה. היה בה משהו קסום ומרגש.
את פושינג דייזיס ראית?

בעיקר זה שאת כתבת שאת הולכת לצפות בה.
וגם בגלל שמצאתי אותה עכשיו במקרה.
עוזר שהיא גם קצרה מאוד. לא בא לי להקדיש המון זמן לסדרה שכבר ראיתי, אבל אותה אני יכול להשלים בכמה ימים.
מצאת בסטרימינג?
אני אשמח לראות מה יש לך לומר עליה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
את פושינג דייזיס ראית?
כמובן
נהדרת
גם אותה בא לי לראות שוב, אם כי זכור לי שבעונה השניה פחות אהבתי.

אני גם מת על לי פייס אז זה שהוא בשתי הסדרות זה בונוס גדול.

אגב, ב2014 יצא פרק פיילוט כפול למה שהיה אמור להיות סדרה חדשה של בריאן פולר ונקרא High Moon
אומנם כל מה שיש מזה זה הפרק פיילוט הכפול (שזה שעה וחצי) אבל זה נהדר ושווה צפיה בעצמו.
נורא עצוב לי שזה לא הפך לסדרה.

מצאת בסטרימינג?
לא, מצאתי אותה בכונן קשיח שאני כבר לא משתמש בו.
אני שומר את כל הסדרות שהדודים שלוחים לי על כונים קשיחים חיצוניים. אחיינית שלי פתאום ביקשה ממני את הסדרה Skins אתמול אז נברתי בכל התיקיות הישנות בהם וככה מצאתי את זה.

dilia snake

Well-known member
מישהו מכיר אורתופד טוב? פיזיותרפיסט? כירופרקט? מעסה?

כי שנים ייקח לי להתגבר על הקרינג' מהפרק הזה.

ולמה קנזי לא אוספת את השיער שהיא יוצאת לשטח? אלוהים אדירים, אני קפה מפחדת להכין עם פזור.

LeAnnDyIan

Well-known member
מישהו ראה את קליידוסקופ? שווה?
אני ראיתי ולא נהניתי.
היה די משעמם ומבולגן. אני מבינה שהפרקים מן הסתם לא בסדר רציף ובגלל זה זה מרגיש מבולגן, אבל קודם כל, כל מי ששאלתי שצפה בזה- צפה באותו הסדר שהופיע לי, לכן אני לא מבינה את הגימיק של סדר צפיה שונה לכל משתמש. אם מתוך עשרה אנשים כולנו קיבלנו את אותו הסדר, נראה לי מוזר.
וגם הסיפור עצמו לא היה חזק ומענין מספיק בשביל שארצה לחזור לזה בסוף ולצפות בסדר ״הנכון״ כדי לראות את כל הדברים הקטנים שאולי פיספסתי.
זו דעתי בכל אופן. מקווה שאם תבחר לצפות, תהנה ממנה יותר ממני.

dilia snake

Well-known member
אז כמובן שכולם בחיים, נמאס לי לגמרי מקיד וסברייד והדרמה הזאת ועכשיו הם גורמים לזה להיראות כאילו הכבאי הסימטרי מפתח קראש עליה ואני רוצה לדפוק את הראש בקיר כי הקרינג' מלוס אנג'לס עוד טרי ואני חייבת פורקן איפה שהוא.

קיד בדרך לבית חולים ואני ממש שונאת את זה שכולם שוב באו להחזיק לה את היד. א' ברגע שכול התחנה בזמן שהצוות במשמרת זה אומר שיש יותר לחץ על תחנות אחרות ואף אחד לא יסכים לזה בחיים. ב' מנק' מבט של מישהי שמבינה קצת: זה סותם את חדר ההמתנה, זה מציק לצוות, זה לא פעם נגמר בזה שהאבטחה צריכה להתערב כי כול הלחץ הזה גורם לאנשים להתחרפן ולריב מכות עם אנשים אחרים. ואני לא רוצה לדבר על זה שבתי חולים זה מקום מעולה לחטוף מחלות נוספות כי זיהומים וכ'ו(עוד לפני קורונה!).

והצוות יצא נוראי הפרק, ברט השיגה אינקובטור כזה שמאפשר להשאיר באופן אנונימי תינוקות לא רצויים. משוכלל, עם חימום ואזעקה שמופעלת ברגע שמניחים שם תינוק, וכולם היו פשוט מגעילים והתנהגו כאילו זה מטרד או משהו. קודם הם עשו פרצופים ועשו טובה שהיא ביקשה לעזור לה להתקין את זה ואז אחד מהם הזמין אוכל וביקש שישימו לו את זה שמה ואז כולם התעצבנו עליה(!!!!!!) בגלל שהיה רעש. מה נסגר אנשים???????????? אתם בקטע של להציל בני אדם או לא?

dilia snake

Well-known member
הצ'יף הסימטריייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בתפקיד מינורי וזניח לחלוטין, יש לי תחושה שהוא הולך לעשות סיבוב השנה ביקום של דיק וולף:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

מהרגע שהשחקן צץ לא הפסקתי לצחוק! לא יכולתי לחזור יותר לפרק:-D:-D:-D:-D.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

(היה לי יום ארוך ואני צריכה לישון:-D:-D:-D:-D:-D:-D)

(אני לא שיכורה בכלל!!!! נשבעת|מובך||מובך||מובך||מובך||מובך|)

Lhuna3

Well-known member
בית הספר היסודי אבוט (דיסני+)
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון. הוא היה חמוד כזה אבל גם די בנאלי ועם בדיחות צפויות. לא משהו מיוחד.
אני מתכוונת להמשיך עוד פרק או שניים לפחות, כדי להבין מה הפך את זה למשהו שמנצח בגלובוס הזהב, למרות שבעקבות בחירות אחרות שלהם, אני לא בטוחה שיהיה לזה הסבר. אבל מורים זה כן נושא שאני מחבבת מאוד, ופרק ראשון לא תמיד מתרומם, אז אני כן אתן לזה צ'אנס.

It's Always Sunny

Well-known member
אבל מורים זה כן נושא שאני מחבבת מאוד
את אוהבת את הקונספט של סדרות בית ספר? או שמראים את החיים של המורים?

ופרק ראשון לא תמיד מתרומם, אז אני כן אתן לזה צ'אנס.
מסכימה עם הגישה הזו אבל עד גבול מסויים כמובן. כמה פרקים את נותנת לסדרה בדרך כלל לפני שאת מבינה שזה לא בשבילך?

Aranel Nenharma

Well-known member
בית הספר היסודי אבוט (דיסני+)
ראיתי את העונה הראשונה
סדרה חמודה מאוד, טובה מאוד, אבל אני לא הכי הבנתי את כל ההיפ ההיסטרי סביבה.
אני כן חושבת שהיא זכאית לפרסים שלה (ד"א: קראתי שבעקבות עונת הפרסים של העונה הראשונה הסדרה תרמה את כל הכסף שהיא קיבלה בשביל קידום לפרסים ותרמה לבתי ספר בפילדלפיה)
אבל אין בסדרה הזו משהו סופר מיוחד

Aranel Nenharma

Well-known member
שתי הודעות רצוף!
זה כנראה נס של יום ההגיון (אפילו שהוא מחרתיים וזה בכלל לא הגיוני)
חחחח כי באתי במיוחד לרשום על Yellowjackets ואז קפץ לי ההודעה של לונה
אני תכננתי לראות את Yellowjackets, אבל כמו הרבה מהתוכניות שלי, אף פעם לא הגעתי לזה.
אם יש לי עם מי לדבר על זה אז כמובן שיש לי הרבה יותר מוטיבציה.
אני יכול להחליט להשלים אותה עד מרץ ואז נוכל גם לדבר על העונה הראשונה וגם לראות במקביל פרק פרק של העונה השניה.
כן תפצה בה.
אני גם ממש חושבת שתואהב אותה

למעלה