דיוני סדרות #113

didalf

Well-known member
ראיתי את הפרק הראשון של שנות ה90 עכשיו גם
זה נחמד, לרגעים מרגיש מאולץ ולרגעים מרגיש בדיוק כמו לראות את הסדרה הישנה, שזה כיף.
בתכלס מעולם לא החשבתי אותה סדרת מופת ואני לא חושבת שאפילו ראיתי אותה מהתחלה עד הסוף באופן מסודר, פשוט מליון ש"חים שהיו ביס לאורך השנים.
קיטי ורד נראים אותו דבר שזה מפחיד. גם אריק. דונה טיפה מוזר.
הקמאו של קלסו וג'קי גם היה כיף, אבל חבל ממש שהם לא נפגשו עם אריק ודונה!
אהבתי את הסצנה עם המעגל אבל של אנשי הקומה העליונה:-D
הילדים ככה ככה בינתיים אבל בסדר.

זה בדיוק מה שהם היו צריכים לעשות. הייד כמובן לא היה שם מסיבות מעציבות, וכולם שנאו את זה שג'קי סיימה את הסדרה עם פז- וחוץ מזה, איך אפשר לא לעשות את ג'קי וקלסו ביחד כשמילה קוניס ואשטון קוצ'ר נשואים עכשיו? זה מתאים בול כמו ככפפה, הסצנה שלהם העלתה לי את החיוך הכי גדול בצפייה בעונה הזאת.
|כן|

נדירליאל

Active member
ראיתי את הפרק הראשון של שנות ה90 עכשיו גם
זה נחמד, לרגעים מרגיש מאולץ ולרגעים מרגיש בדיוק כמו לראות את הסדרה הישנה, שזה כיף.
בתכלס מעולם לא החשבתי אותה סדרת מופת ואני לא חושבת שאפילו ראיתי אותה מהתחלה עד הסוף באופן מסודר, פשוט מליון ש"חים שהיו ביס לאורך השנים.
קיטי ורד נראים אותו דבר שזה מפחיד. גם אריק. דונה טיפה מוזר.
הקמאו של קלסו וג'קי גם היה כיף, אבל חבל ממש שהם לא נפגשו עם אריק ודונה!
אהבתי את הסצנה עם המעגל אבל של אנשי הקומה העליונה:-D
הילדים ככה ככה בינתיים אבל בסדר.

|כן|
בעיתון הארץ קטלו את הסדרה לגמרי.
לא בדיוק חיבבתי אותה בהתחלה - שנות ה- 70 - אז אין לי סיבה ל"מות עליה" עכשיו.

נדירליאל

Active member
סדרה חדשה שהתחלתי לצפות בה היא: סיפורי אימה מקבריים.
ראיתי כבר שני סיפורים. הם אשכרה טורדי מנוחה, האסתטיקה שלהם לא דומה לאף מנגה שראיתם או סגנון מארוול, DC או דיסני או סרטים רוסיים -שאגב הם נפלאים ועולים על האמריקאיים לאין ערוך.]
החלטתי פרק ביום או יומיים, כי זה ממש מפחיד-מעצבן, ואני בעייתי עם מפחיד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני חצויה בדעתי על הסדרה. זו הפעם הראשונה שממש היה אכפת לי מריבוט לסיטקום עבר. בשנים האחרונות חרשתי על סדרת המקור, ברמה של חברים ככראה (תאשימו את ה-ש"חים).
אני חושבת של הקמואים (הופעות האורח) ישבו בול נכון.

זה בדיוק מה שהם היו צריכים לעשות. הייד כמובן לא היה שם מסיבות מעציבות, וכולם שנאו את זה שג'קי סיימה את הסדרה עם פז- וחוץ מזה, איך אפשר לא לעשות את ג'קי וקלסו ביחד כשמילה קוניס ואשטון קוצ'ר נשואים עכשיו? זה מתאים בול כמו ככפפה, הסצנה שלהם העלתה לי את החיוך הכי גדול בצפייה בעונה הזאת.

אני חושבת שרוב האנשים לא זוכרים את זה, ובכלל אנשים יותר זוכרים את הוייב של העונות הראשונות שהקימאוז התאימו אליהם הרבה יותר.

פז היה מעולה ובול כמו שהייתי מתארת את הדמות שלו היום. אהבתי גם שהוא יכול להיות דמות שחוזרת בגלל היחסים שלו עם השכנה. והקול-בק לריב שלו עם השחקן ששיחק את הדין בקומיוניטי היה אדיר (מי שלא זוכר הריב הזה בינהם היה ראנינג גאג בתוכית המקורית, ואנחנו אף פעם לא ידענו למה הם רבו מלכתחילה, רק שהם אויבים מושבעים.)

אפילו את ליאו שמחתי לראות, ובשני המקרים כשראו אותו - שניה לפני אמרתי- זה בטוח יהיה ליאו!

דווקא הצד החלש זה הקאסט החדש, שעושה לי פלשבקים לעונה האחרונה של סקראבס. זה באמת דיי בלתי אפשרי, כי העובדה שזה מתרחש באותו מקום כמו הסדרה ראשונה והלוק כ"כ דומה - שאי אפשר ישר לא לנסות להתאים כל דמות לאחד הילדים מקוריים, וזה אף פעם לא ישתווה למקור ותמיד ירגיש טיפה מאכזב.
הילדים החדשים לא נוראיים, אבל הם בנתיים לא ממש מעיינים, הם מרגישים דיי למל"מים- וזה מה שיכול לא לעבוד בסדרה.
שני הדברים היחידים שדיי אהבתי זה את הרגעי הברומנאס המטומטמים של נייט וג'יי, ואת גוון שביי פאר נראית כמו הדמות הכי מעניינת בסדרה האת, ודווקא איתה עשו הכי מעט.
גם חשבתי שהטוויסט בסוף שיש משהו רומנטי בין ליאה לנייט בא משום מקום, וסתם נדחף שם כדי לייצר איזה קליף האנגר לעונה הבאה. אבל הוא לא הרגיש טבעי.

אם תהיה עוד עונה אני נראה אראה, כי אני נראה אראה ככל דבר שקשור לסדרה האת, אבל אין לי ציפיות גבוהות מדי (גם לעונה הזאת הנמכתי אותם מאוד).

צבט באמת שלא הזכירו את הייד, מידג' ולורי - בגלל הסיפורים הטראגיים של השחקים שלהם, אבל באמת לא הייתה ממש ברירה. אבל זה צבט לי יותר בעיקר לאור זה שהביאו כמעט את כולם חוץ מהם, בעיקר הייד היה חסר.
זה מצחיק, הסדרה האת כרגע עובדת לי רק ברמת הנוסטלגיה, אבל לא נוסטלגיה לשנות ה-90, אלא נוסטלגיה לסדרה המקורית (שהיא בעצמה הייתה אמורה להיות נוסטלגית).
לפני שאני קורא מה כתבת אני כבר רוצה לומר שאני לא אהבתי את הפרק שבו הם נתקעים על אי, אבל דווקא כן אהבתי את הפרק שבו 2% מהם נעלמו.
אני חושבת שרוב האנשים לא זוכרים את זה, ובכלל אנשים יותר זוכרים את הוייב של העונות הראשונות שהקימאוז התאימו אליהם הרבה יותר.
זה מעניין שדווקא לך לא היו את אותם בעיות שהיו ליעל עם העניין הזה. כי ברגע שקראתי שראית יחסית לאחרונה את כל הסדרה בשידורים חוזרים אז הנחתי שלך זה ממש יצרום. כי לי זה לא צרם כי ראיתי מעט מהעונות האחרונות ואת מה שאני ראיתי אני בקושי זוכר.
דווקא הצד החלש זה הקאסט החדש, שעושה לי פלשבקים לעונה האחרונה של סקראבס. זה באמת דיי בלתי אפשרי, כי העובדה שזה מתרחש באותו מקום כמו הסדרה ראשונה והלוק כ"כ דומה - שאי אפשר ישר לא לנסות להתאים כל דמות לאחד הילדים מקוריים, וזה אף פעם לא ישתווה למקור ותמיד ירגיש טיפה מאכזב.
הילדים החדשים לא נוראיים, אבל הם בנתיים לא ממש מעיינים, הם מרגישים דיי למל"מים- וזה מה שיכול לא לעבוד בסדרה.
שני הדברים היחידים שדיי אהבתי זה את הרגעי הברומנאס המטומטמים של נייט וג'יי, ואת גוון שביי פאר נראית כמו הדמות הכי מעניינת בסדרה האת, ודווקא איתה עשו הכי מעט.
אני מסכים שגוון הייתה הכי מעניינת. אבל לא הרגיש לי שלא עשו איתה כלום. הרגיש לי שהיא הרבה יותר מרכזית לעלילה מנייט, בת הזוג שלו וההומו (את השם של נייט אני זוכר רק כי כתבת אותו).
ובעניין ההומו - נחמד שהכניסו הפעם דמות של הומו לקאסט הראשי*. אבל מאוד מרגיש שלא ממש עשו איתו כלום. חשבתי שיהיה מעניין כשהוא ייצא מהארון בפני קיטי, אבל זה לא עירער אותה לשניה. שזה פשוט מרגיש מוזר בשביל אישה מבוגרת בשנות ה90. זה מרגיש קצת מוזר אפילו שלאף אחד מבני הנוער אין שום עניין עם זה. כלומר לא הייתי רוצה "פרק מיוחד מאוד" על כך שהוא סובל מביריונות ודחייה**, אבל גם לעשות סדרה נוסטלגית על נשות ה90 ולהתנהג כאילו לא הייתה בה הומופוביה בכלל (במרכז אמריקה) זה מגוחך.
*עכשיו חשבתי שיהיה גדול אם יביאו את ג'וזף גורדון לוויט להופעת אורח בעונה 2. בעיקר בגלל שזה ג'וזף גורדון לוויט.
**פתאום עברה לי בראש מחשבה שהם יוכלו לשחזר את העלילה של זה שקיטי ורד "אימצו" את הייד בכך שהבחור ההומו יזרק על ידי הוריו מהבית כשהוא ייצא מהארון ואז יעבור לגור איתם.
(יש לי הרבה מחשבות על עתיד על סדרה שסיכוי גבוה שנטפליקס תבטל)
גם חשבתי שהטוויסט בסוף שיש משהו רומנטי בין ליאה לנייט בא משום מקום, וסתם נדחף שם כדי לייצר איזה קליף האנגר לעונה הבאה. אבל הוא לא הרגיש טבעי.
כן, גם לי הרגיש מוזר שהכניסו את זה פתאום. אבל זה כזה מוזר לתקוע ככה את הדרמה הזאת פתאום ברגע האחרון.
אם תהיה עונה נוספת אני אהיה שמח אם יתעלמו מזה לחלוטין.
אם תהיה עוד עונה אני נראה אראה, כי אני נראה אראה ככל דבר שקשור לסדרה האת, אבל אין לי ציפיות גבוהות מדי (גם לעונה הזאת הנמכתי אותם מאוד).
אגב, גם לי לא היו ציפיות גבוהות בכלל. חשבתי שיהיה מהנה בקטנה וזה מה שהיה.
פז היה מעולה ובול כמו שהייתי מתארת את הדמות שלו היום. אהבתי גם שהוא יכול להיות דמות שחוזרת בגלל היחסים שלו עם השכנה. והקול-בק לריב שלו עם השחקן ששיחק את הדין בקומיוניטי היה אדיר (מי שלא זוכר הריב הזה בינהם היה ראנינג גאג בתוכית המקורית, ואנחנו אף פעם לא ידענו למה הם רבו מלכתחילה, רק שהם אויבים מושבעים.)
לחלוטין לא זכרתי שהשחקן הזה אי פעם הופיע בסדרת המקור. (אבל אני באמת זוכר ממנה מעט)
צבט באמת שלא הזכירו את הייד, מידג' ולורי - בגלל הסיפורים הטראגיים של השחקים שלהם, אבל באמת לא הייתה ממש ברירה. אבל זה צבט לי יותר בעיקר לאור זה שהביאו כמעט את כולם חוץ מהם, בעיקר הייד היה חסר.
היה סוג של כמעט אזכור ללורי. יותר נכון הכרה בכך שאריק הוא לא בן יחיד - רד אומר משהו על כך שקיטי שכנעה אותו להביא עוד ילד או משהו כזה.
זה מצחיק, הסדרה האת כרגע עובדת לי רק ברמת הנוסטלגיה, אבל לא נוסטלגיה לשנות ה-90, אלא נוסטלגיה לסדרה המקורית (שהיא בעצמה הייתה אמורה להיות נוסטלגית).
מה שהזוי לי לחלוטין זה העובדה שמרחק השנים בין ההווה לבין שנות ה90 הוא בערך אותו מרחק שנים (למעשה אפילו יותר) שהיה בין הזמן שהסדרה יצאה (1998) לבין שנות ה70.
כלומר כשראיתי את הסדרה שנות ה70 הרגישו כמו משהו רחוק מהעבר. וזה מוזר לחשוב ששנות ה90 הם כל כך רחוקות מההווה. (שוב, למעשה רחוקות יותר)

keren or5

Well-known member
לפני שאני קורא מה כתבת אני כבר שאני לא אהבתי את הפרק שבו הם נתקעים על אי, אבל דווקא כן אהבתי את הפרק שבו 2% מהם נעלמו.
בדיחה טובה... אבא! |שפם|

זה מעניין שדווקא לך לא היו את אותם בעיות שהיו ליעל עם העניין הזה. כי ברגע שקראתי שראית יחסית לאחרונה את כל הסדרה בשידורים חוזרים אז הנחתי שלך זה ממש יצרום. כי לי זה לא צרם כי ראיתי מעט מהעונות האחרונות ואת מה שאני ראיתי אני בקושי זוכר.
אני זוכרת את כל מה שהיא אמרה, אני חושבת שלא חשבתי שהעונות המאוחרות כ"כ טובות. לא אהבתי את ג'קי עם הייד, לא אהבתי אותה עם פז. לא אהבתי את הניסיון "לבגר" אותם - כי אני חושבת שמה שקרה, בגלל ששנות ה-70, היא בכל זאת סיטקום קלאסי הדמויות לא היו אמורות להשתנות- ושני אלה במיוחד מעיין סטריאוטיפים כאלה. אז מצד אחד בגלל שהסדרה נמשכה כ"כ הרבה ניסו לשנות דברים, אבל גם רצו לשמור על הדמויות המקוריות- אז ג'קי גם ניסתה "להתבגר" וגם לפעמים נשארה ביצ'ית מפונקת, ומייקל גם ניסה להתבגר, אבל עדיין היה המטומטם של החבורה... זה כאילו לא עבד לא לכאן ולא לכאן. אני חושבת שרוב האנשים שראו את הסדרה יותר מזהים את ג'קי וקלסו עם הדמויות שהם היו בהתחלה, והאמת שגם אני, לכן ליצור את הכימיה שלהם בהתחלה היה הדבר הכי הגיוני לעשות, ושוב להוסיף לזה שהם נשואים במציאות זה פשוט פשע לעשות את זה בצורה אחרת.
אגב, זה נראה כאילו הם ממש נהנו לעשות את הקמיאו הזה. כשקלסו חיבק את קיטי זה ממש עבד מעבר לסדרה- רואים שהיה שם געגוע אמיתי והתרגשות בין השחקנים.
חשבתי שיהיה מעניין כשהוא ייצא מהארון בפני קיטי, אבל זה לא עירער אותה לשניה. שזה פשוט מרגיש מוזר בשביל אישה מבוגרת בשנות ה90.
היה איזה קו עלילה קטן בתוכנית המקורית שהיו להם שכנים הומואים (אני לא זוכרת מה פרקים זה נמשך) ונדמה לי שזה היה עונות המאוחרות, ולקיטי לא הייתה בעיה עם זה, אז ידעתי שגם לא תהיה לה בעיה עכשיו עם הילד ההומו. חוץ מזה- אפילו אם מציאותית זה יותר הגיוני שתהיה לה בעיה, אני מעדיפה מה שהם עשו, לא הייתי רוצה שקיטי תגיב אחרת.
זה מרגיש קצת מוזר אפילו שלאף אחד מבני הנוער אין שום עניין עם זה. כלומר לא הייתי רוצה "פרק מיוחד מאוד" על כך שהוא סובל מביריונות ודחייה**, אבל גם לעשות סדרה נוסטלגית על נשות ה90 ולהתנהג כאילו לא הייתה בה הומופוביה בכלל (במרכז אמריקה) זה מגוחך.
אותו קטע כמו מה שאמרתי על קיטי, זה אולי לא מאוד אמין, אבל אני ממש שמחה שלא הלכו לשם, אין לי כוח שהיו מציגים איה קו עלילה של הומופוביה של שנות ה-90.

*עכשיו חשבתי שיהיה גדול אם יביאו את ג'וזף גורדון לוויט להופעת אורח בעונה 2. בעיקר בגלל שזה ג'וזף גורדון לוויט.
זה אכן יכול להיות מאוד מגניב, אבל לא נראה לי שיקרה. אם אתה זוכר מהסדרה המקורית גג"ל שיחק חבר גיי של אריק (והנשיקה בניהם הייתה אחת הנשיקות החד מיניות הראשונות בטלוויזיה), והוא היה אמור להיות דמות חוזרת, אבל הקהל לא אהב אותו (באמת היינו הומופובים בניינטיז) אז לא החזירו אותו מעבר לפרק האחד שהוא היה בו.

לחלוטין לא זכרתי שהשחקן הזה אי פעם הופיע בסדרת המקור. (אבל אני באמת זוכר ממנה מעט)
אני חושבת שזה היה קטע בעיקר בעונות המאוחרות, ובגלל זה קצת הופתעתי שעשו את זה כי תהיתי אם אנשים יזכרו את זה. [הריב של פז עם הדין]
אגב, אם לא זכרת את זה, יש מצב שלא זכרת שדונה סיפרה שהיא יצאה עם אח של קלסו, אבל זה באמת היה בסדרה המקורית באחת התקופות שהיא הייתה פרודה מאריק. לוק ווילסון שיחק אז את אח של קלסו.
היה סוג של כמעט אזכור ללורי. יותר נכון הכרה בכך שאריק הוא לא בן יחיד - רד אומר משהו על כך שקיטי שכנעה אותו להביא עוד ילד או משהו כזה.
נכון

dory30

Well-known member
הפרק הכחול מדבר על החפרפרת בצוות (לא ברור לי מי זה), העבר המפוקפק של רוג'ר סאלס, המשולש הרומנטי של סאם ג'ודי ובוב (שגולש לפסים אלימים) ועוד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בדיחה טובה... אבא! |שפם|
:D
אגב, זה נראה כאילו הם ממש נהנו לעשות את הקמיאו הזה. כשקלסו חיבק את קיטי זה ממש עבד מעבר לסדרה- רואים שהיה שם געגוע אמיתי והתרגשות בין השחקנים.
מה שהיה חבל לי זה שנראה שג'קי בכלל לא מתרגשת לראות רד וקיטי, אלא התייחסה אליהם בסוג של זלזול. אפילו אם זה מתאים לג'קי זה קצת צרב.

*אגב, אני לא רוצה שתהיה יותר מידי התמקדות על הדמויות הישנות, אבל אני חייב לראות איך אריק וקלסו מגיבים לזה שהילדים שלהם יחד.
היה איזה קו עלילה קטן בתוכנית המקורית שהיו להם שכנים הומואים (אני לא זוכרת מה פרקים זה נמשך) ונדמה לי שזה היה עונות המאוחרות, ולקיטי לא הייתה בעיה עם זה, אז ידעתי שגם לא תהיה לה בעיה עכשיו עם הילד ההומו. חוץ מזה- אפילו אם מציאותית זה יותר הגיוני שתהיה לה בעיה, אני מעדיפה מה שהם עשו, לא הייתי רוצה שקיטי תגיב אחרת.
את זה ממש לא זכרתי.
לא הייתי רוצה שקיטי תהיה הומופובית. אבל יש הבדל בין להיות הומופובי ולהיות בשוק מהעניין.
זה אכן יכול להיות מאוד מגניב, אבל לא נראה לי שיקרה. אם אתה זוכר מהסדרה המקורית גג"ל שיחק חבר גיי של אריק (והנשיקה בניהם הייתה אחת הנשיקות החד מיניות הראשונות בטלוויזיה), והוא היה אמור להיות דמות חוזרת, אבל הקהל לא אהב אותו (באמת היינו הומופובים בניינטיז) אז לא החזירו אותו מעבר לפרק האחד שהוא היה בו.
כמובן שאת זה אני זוכר
(אגב אני גם זוכר שראיתי את הפרק בערוץ סטאר בכבלים ושם צנזרו את רגע הנשיקה האדיוטים האלו)
לא ידעתי שהוא היה אמור להיות דמות חוזרת. חבל שבאמת היו אז הומופובים כי חוץ מזה שהייתי שמח לדמות חוזרת של הומו, זה באמת פשוט היה כיף לראות שוב את ג'וזף גורדון לוויט בתפקיד מתמשך.
אגב, אם לא זכרת את זה, יש מצב שלא זכרת שדונה סיפרה שהיא יצאה עם אח של קלסו, אבל זה באמת היה בסדרה המקורית באחת התקופות שהיא הייתה פרודה מאריק. לוק ווילסון שיחק אז את אח של קלסו.
גם את זה ממש לא זכרתי. אבל הנחתי שזה משהו שבאמת היה.

lemon lyman

Well-known member
אני רק מקווה שיספיקו לשדר את כל הסדרה הזאת לפני שסוגרים את הערוץ! (מישהו יודע כמה פרקים יש לזה?)
הזכרת לי שחצופים סגרו את הערוץ באמצע העונה של המפצחת
ואני אומרת חצופים כי כבר היה ידוע שערוץ יסגר במאי
והם היה בפיגור של כמה עונות מהשידור המקורי
אז מה בעיה לתזמן את זה שעונה תסיים לפני שערוץ נסגר :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Aranel Nenharma

Well-known member
פחות אהבתי מהפרק הראשון.
כלומר עדיין סטים מרשימים, אקשן טוב, דמויות טובות.
אבל בסופו של דבר זה פרק שלם של ללכת בעיר של נגועים (כמו זומבים) ולהזהר עד שהם מתחילים להתקיף אותך ואז אתה נלחם.
זה דווקא בדיוק מה שאהבתי בפרק.
זה היה רק 3 דמויות, אבל הם הצליחו להעביר כל כך הרבה סיפור ורגש שזה היה מדהים
וכמובן שהדמויות הראשיות שורדות. זה סוג של היה מפתיע שטס מתה, אבל גם לא ממש כי באינטרו רואים שיש שני דמויות ראשיות של מבוגר וילד. והבנתי שהוא ישאר ולכן הבנתי שהיא לא.
הדבר היחיד שאני ידעתי על הסדרה זה שזה על גבר וילדה מסתובבים בעולם זומבים, אז היה צפוי שהם יצטרכו להפטר מהאישה המבוגרת המיותרת לעלילה
גם זה שבהתחלה הם לא בוטחים בילדה ובסוף מגיעים לנקודה שבה טס אומרת שהיא באמת התרופה והוא צריך לקחת אותה לאן שצריך היה די צפוי. כלומר חשבתי שאולי יקח עוד פרקים בודדים, אבל בעיקרון.
כמובן זה שבסוף חיילי המחתרת לא יכולים לקחת אותה ולכן ג'ואל צריך זה גם ברור.
אבל עדיין בעיקרון אני אוהב את הדמויות והאינטראקציות אז אני אמשיך.
הפרק הזה מאוד הרגיש שנלקח ממשחק מחשב, אני ממש יכלתי לדמיין את זה במשחק.
עם הקטע של לקבל החלטות ולחימה.

אני מאוג מחבבת את הסדרה, שזה מוזר כי ממש לא מתאים לי לאוהב סדרת זומבים (לא שרדתי את הפרק הראשון של המתים המהלכים) אבל זה נראה שהסדרה הזו עושה את זה טוב

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מתוקה מאוד. בניגוד לדד לייק מי, פה אני ממש מרגישה שזו סדרה של בריאן פולר.
אני אוהבת את כל הדמויות, הופתעתי לטובה לגבי המשפחה של ג'יי, חשבתי שהם יהיו לא נעימים/לא אכפת להם ממנה. אבל כן אכפת להם ורואים שהם רק רוצים שיהיה לה טוב.
ג'יי היא דמות מעניינת, כי מצד אחד היא מתנהגת כאילו היא לא רוצה לעשות שום דבר ומסתובבת עם גישה של לא אכפת לי מהעולם הזה. מצד שני, יש לה רצונות וקולטים אותם מדי פעם, כמו למשל: היא רצתה לאסוף את אבא שלה מבית החולים והתאכזבה שאבא שלה העדיף שאחותה תאסוף אותו. או כשאימא שלה רשמה הקדשה למשפחה בספר שלה, והיא (ג'יי) קיבלה רק 5 מילים בניגוד לאחים שלה, אני חושבת שהיה שם רצון (אפילו אם קטן) שיעריכו אותה.
האמת די התפלאתי שעם הגישה שלה לחיים, היא בכלל גרה לבד ויש לה תואר. כי אני מרגישה שדברים כאלה מצריכים הרבה מוטיבציה, אני מניחה שיש לה מוטיבציה במובן מסויים אבל לא ציפיתי שהדמות תהיה עם תואר ותגור מחוץ לבית של ההורים. אה, וגם שהיא עובדת בעבודה שמצריכה שירות לקוחות.
סיפור האהבה שלה עם אריק (שעדיין לא ראיתי איך הוא מסתיים אז אגיב על זה בנפרד) מעניין. כי באיזשהו שלב ממש יכולתי להרגיש כמה היא רוצה אותו, זה הרגיש כן ואמיתי.

נראה לי שאני ארחיב בהמשך אחרי שאראה את הפרק האחרון (אז אני כנראה אגיב מחר), רק דבר אחד אני חייבת לציין. זה מצחיק איך בשתיים מתוך שלוש סדרות של בריאן פולר יש דמויות ראשיות שאין להם מוטיבציה לכלום ולמרות הגישה השלילית שלהן, הסדרות שלהן מלאות במסרים חיובים (זה מובן? לפרט על זה קצת?).
ממה שאתה זוכר, אתה יודע איך אתה הרגשת לגבי הסדרה הזו?
מה הניע אותך לעשות צפייה חוזרת לסדרה עכשיו?
מצאתי יחסית מהר את המקום שבו כתבת על wonderfalls
(האמת שאני עשיתי חיפו שעל העמודים של השם באנגלית, אז מזל שאני כתבתי את השם באנגלית)

מתוקה מאוד. בניגוד לדד לייק מי, פה אני ממש מרגישה שזו סדרה של בריאן פולר.
בכך את מתכוונת שהיא מרגישה יותר כמו pushing daisies?
אני אוהבת את כל הדמויות, הופתעתי לטובה לגבי המשפחה של ג'יי, חשבתי שהם יהיו לא נעימים/לא אכפת להם ממנה. אבל כן אכפת להם ורואים שהם רק רוצים שיהיה לה טוב.
כן, בתכלס כולם טובים. בהתחלה ההורים שלה הרגישו קצת לוחצים ומעצבנים. בעיקר האמא וזה שהיא כאילו חלק מהקהל הפופולרי בתיכון שלה מאיזושהי סיבה. אבל בתכלס הם באמת היו די חמודים ובאמת רצו בטובתה. הם פשוט קצת לא ידעו מה לעשות עם זה שאין לה שאיפות גדולות
ג'יי היא דמות מעניינת, כי מצד אחד היא מתנהגת כאילו היא לא רוצה לעשות שום דבר ומסתובבת עם גישה של לא אכפת לי מהעולם הזה. מצד שני, יש לה רצונות וקולטים אותם מדי פעם, כמו למשל: היא רצתה לאסוף את אבא שלה מבית החולים והתאכזבה שאבא שלה העדיף שאחותה תאסוף אותו. או כשאימא שלה רשמה הקדשה למשפחה בספר שלה, והיא (ג'יי) קיבלה רק 5 מילים בניגוד לאחים שלה, אני חושבת שהיה שם רצון (אפילו אם קטן) שיעריכו אותה.
אני חושב שהחיים שלה פשוט מלאים ניגודים. במידה רבה אני חושב שהרבה אנשים חיים עם ניגודים. מצד אחד לא אכפת לה מאף אחד ומצד שני זה מפריע לה כשאנשים מניחים שלא אכפת לה מאף אחד. היא לא רוצה לעשות שום דבר, אבל רוצה שיעריכו אותה. היא לא רוצה שההורים שלה ילחצו עליה לגבי לעשות משהו מבחינת עבודה, מצד שני מתאכזבת כשהם אומרים שהם לא מצפים ממנה לשום דבר.
אני רואה הרבה פעמים ניגודים כאלו בחיים שלי ובחיים של אחרים. למשל את אחותי זה מטריף כשאבא שלי מבקש ממנה עצות על דברים. ומצד שני היא מתעצבנת כשיש משהו שהיא מבינה בו והוא מבקש עצה מאנשים אחרים.
לי יש בעיה גדולה בלדבר עם אנשים, אבל בעבודה שלי, שהיא כנראה העבודה שאני הכי מרגיש בה טוב מכל העבודות שהיו לי, חלק גדול מהתפקיד שלי זה לדבר עם אנשים.
אגב, זה משהו שנכון בערך גם לגבי ג'יי וזה שהיא עובדת בחנות. היא לא רוצה קשר עם אנשים, אבל היא עובדת בעבודה שבה היא משרתת אנשים כל הזמן. מתייחסים לזה בפרק עם העיתונאית שרוצה לעשות כתבה על ג'יי, וג'יי נותנת איזה תירוץ לזה, אבל זה עדיין ניגוד פנימי ברור.
האמת די התפלאתי שעם הגישה שלה לחיים, היא בכלל גרה לבד ויש לה תואר. כי אני מרגישה שדברים כאלה מצריכים הרבה מוטיבציה, אני מניחה שיש לה מוטיבציה במובן מסויים אבל לא ציפיתי שהדמות תהיה עם תואר ותגור מחוץ לבית של ההורים. אה, וגם שהיא עובדת בעבודה שמצריכה שירות לקוחות.
אז קודם כל אני חושב שיש עניין של תקופות שונות בחיים. יכול להיות שכשהיא סיימה תיכון הייתה לה יותר מוטיבציה ולכן היא יכלה ללכת ללימודים באוניברסיטה ולסיים תואר. ואחרי זה נגמרה לה המוטיבציה. לי אישית היה המון מוטיבציה ללימודים בתיכון, ואז היא נעלמה באוניברסיטה ולכן לא סיימתי תואר.
לגבי זה שהיא גרה מחוץ לבית ההורים, זה לדעתי עניין של סדר עדיפויות. בשבילה היה הרבה יותר לחוץ לעזוב את בית ההורים. יש אנשים שנוח ומרגיש בטוח להם לגור עם ההורים עוד הרבה שנים אחרי בית ספר. ויש אנשים שיעשו הכל כדי לעבור לגור לבד.
זה די מעניין שאחיה דווקא עם מוטיבציה גדולה בתחום אקדמי, אבל בכלל לא מעניין אותו לעזוב את בית ההורים.
סיפור האהבה שלה עם אריק (שעדיין לא ראיתי איך הוא מסתיים אז אגיב על זה בנפרד) מעניין. כי באיזשהו שלב ממש יכולתי להרגיש כמה היא רוצה אותו, זה הרגיש כן ואמיתי.
היא בהחלט רצתה אותו.
אגב, היו כל מיני דברים שזכרתי יותר טוב מהסדרה והיו דברים שהרבה פחות.
מה שממש לא זכרתי נכון זה מה שקורה בסיפור איתו ועם אשתו (שכן זכרתי שהיא השחקנית שגם שיחקה בפרייפליי). זה שהוא מתחתן איתה מחדש הפתיע אותי לחלוטין.
נראה לי שאני ארחיב בהמשך אחרי שאראה את הפרק האחרון (אז אני כנראה אגיב מחר), רק דבר אחד אני חייבת לציין. זה מצחיק איך בשתיים מתוך שלוש סדרות של בריאן פולר יש דמויות ראשיות שאין להם מוטיבציה לכלום ולמרות הגישה השלילית שלהן, הסדרות שלהן מלאות במסרים חיובים (זה מובן? לפרט על זה קצת?).
זה באמת מעניין.
זה גם מעניין שבpushing daisies זה לא ככה, אבל יש הקבלה מסוימת בין הדמויות הראשיות בה (נד וצ'אק) לבין הדמויות הראשיות בשתי הסדרות האחרות, למרות שהם הרבה יותר חיוביים.
נד הוא כאילו אדם חיובי, אבל הוא גם מישהו שמסתגר, נמנע כמעט ממגע אנושי. ואפילו שזה מכורח המציאות עצם זה שהוא לא יכול ללטף את הכלב שלו ושהוא לא יכול לאכול מהפשטידות שלו זה משהו משמעותי.
צ'אק הייתה בעבר מישהי מאוד מסוגרת מהעולם בגלל הדודות שלה.
ממה שאתה זוכר, אתה יודע איך אתה הרגשת לגבי הסדרה הזו?
אהבתי אותה. יש בה חיוביות חיננית כמו שיש בPushing daisies.
מה הניע אותך לעשות צפייה חוזרת לסדרה עכשיו?
עצם זה שאת דיברת עליה.

נדירליאל

Active member
אז נפלתי אתמול בדיסני+ על סדרה בשם "Visions", זו סדרה המורכבת מפרקים קצרים, כל אחד אפיזודה עצמאית, עשויה על ידי אומן אחר, בהשפעת מלחמת הכוכבים. ממליץ מאוד. קצת מרענן לראות מבט אחר על העולם המוכר לעייפה של "מלחמת הכוכבים".
ובנג'ג'תי את "שנות ה- 90". רץ מהר, מהר.
עליות וירידות בלי סוף, אבל משחק עקבי, מיומן להפליא של רד וקייטי, אין פלא שהם המוקד.
הצעירים, אין רמה אחידה. אהבתי מאוד את הדמות של ה-גיי. חכם, חד, מרושע במידה, אך מלא אהבה ל"מישהו". מיותר לציין שזה תפקיד סטריאוטיפי של ליצן המלך. שיהיה. הגיע הזמן ש"גייז" לא רק יהיו בתפקיד הזה.

למעלה