דיוני סדרות #130

didalf

Well-known member
אפשר לדבר על כמה שאגת'ה אול אלונג כיפית???????
עוד לא ראיתי את של היום אבל שני הפרקים הראשונים היו מאד כיפים כן.
זהו, דיברתי על זה.
נשמח גם אם תדברי יותר:-D אני וניק חפרנו קצת בעמוד הקודם.

והזכרתם כבר את את כל הרפרנסים לקוסם מארץ עוץ כמעט, אני רק אוסיף את "נפל עליה משהו כבד" - ככה אכן מתה(?) וונדה בסרט שמוביל לתחילת הסיפור הנוכחי, אבל ככה גם מתה המכפשה הרעה בתחילת הסיפור של דורות'י. אני בטוחה שזה גם רפרנס מכוון.
אה יפה לא חשבתי על זה, נכון.

נער הגבות
:-D:-D:-D:-D
אחיה האובד של צלילה.

נ.ב. קראתי את התיאוריה שכתבתם לגבי זהותו של נער הגבות, אבל לפי דעתי בסוף נגלה שהוא עוד דמות שמוכרת למעריצי הקומיקס (והשם שלו לא יגיד לי כלום, בדיוק כמו שהיה עם הסקארלט וויטץ' ועם אגאת'ה הארקנס בסוף של וונדהויז'ן. לכן אני לא עוצרת נשימתי בציפיה לחשיפת זהותו).
אם את מתכוונת לתיאוריה שזה הבן של וונדה אז הבנים שלה הם דמויות מוכרות בקומיקס.

Lhuna3

Well-known member
אם את מתכוונת לתיאוריה שזה הבן של וונדה אז הבנים שלה הם דמויות מוכרות בקומיקס.
כן טוב כולם (או רובם) ב-MCU דמויות מוכרות בקומיקס, מה שהתכוונתי זה לדמויות שמוכרות עד עכשיו רק מהקומיקס, כלומר חדשות ב-MCU.

dilly snake

Active member
אז כמובן שלא טרחתי לזכור מה היה בסוף העונה שעברה או מה היה באופן כללי או בקושי מי זה מי מהדמויות הותיקות יותר.

כרגיל יש אר"ן במיון, וזה יהיה רע יותר כי הודות לשירותי הבריאות הנפלאיים בארה"ב סוגרים איזה בית חולים(ארה"ב המדינה היחידה בעולם שאתה יכול לקנות רובה בדולר, לדמם למוות בחניון של בית חולים כי אין לך ביטוח בריאות אבל לא ייתנו לך לעשות הפלה בשם קדושת החיים).

יש רופאה חדשה שהולכת לעזור לארצ'ר לנהל את ה-ED, היא הייתה בצבא, ארצ'ר בצי. אני חושבת שהרבה מהבעיות שלהם יפתרו אם הם ילכו לשירותים ויגלו למי יש גדול יותר, אבל זו רק אני.

שרון הולכת לעזור במיון וזה חמוד וקצת משעשע כי יש רגעים מוזרים עם חלק מהרופאים.

דרמה עם ילד חשבתי שהיא תגמר באיזו דרך שמאלצית, אבל כנראה תגמר בזה שההורים שלו יתגרשו.

יש משהו עם האקסית של צ'רלס , אח שלה, ריפלי ואיזה חבר של ריפלי(נראה לי היה לו סרטן בריאות?).

ריפלי מתוודא על משהו להאנה בזמן שהוא תוקע את המעלית(כי אין להם מקומות אחרים בכל הבית חולים שהוא לא יכול להכריח אותה לדבר איתו ולהתוודא על מה שהוא עשה או לא).

עוד דרמה עם ילדה ומתמחה חמוד ברפואת ילדים מבית החולים שהולך להיסגר ולדעתי הוא יהיה קבוע.

הרופאה החדשה מפטרת רופא צעיר שקפא ולא הצליח להתמודד עם הלחץ של כל הבלאגן שהיה. ארצ'ר מתעצבן עליה ובלה בלה בלה. תמצאו חדר ריק ותורידו מכנסיים.

דווקא נהנתי. חוץ מסצנה בחדר מתים שהייתה קצת טריגרית.

didalf

Well-known member
ניק לדעתי הגיע הזמן לשרשור חדש.

למעלה