דיוני סדרות #130

Lhuna3

Well-known member
לונה אני אתמול הייתי כ"כ עייפה כי ישנתי 3 שעות שהצלחתי באופן מדהים ללכת לישון לפני 9. מה התירוץ שלך?
חיכיתי שאת תכתבי קודם. והאמת שגם הרגשתי שהפרק הזה היה פחות טוב מהקודמים, כאילו כמעט לא קרה בו כלום.
אז המב"סית המניאקית תחמנה את הכל לגרום לטולי לחשוב שהיא ככ רוצה את התחרות ששווה לה לוותר על התלונה. יפה. כלבת על זאת. אבל איזה מוח מניפולטיבי מוכשר יש להודות. לראות כמה מלכים קדימה איך דבר יגרום לדבר יגרום לדבר, יפה.
שניה רגע. היא תיחמנה כן, אבל אני לא בטוחה כמה קרדיט אני נותנת לה בדיוק ומה קרה עד הסוף.
היא בהתחלה אמרה להילל להגיש את התלונה הנגדית מתוך כוונה שבעקבות זה טולי כבר תמשוך את התלונה שלה - וזה לא קרה.
ואז היא נתנה לטולי את התחרות כי היא ידעה שלטולי תהיה מוטיבציה גבוהה לזה, אבל אז איך היא גרמה למפקד הבה"ד (או מה שהוא) להתחרט ולמשוך ממנה את התחרות בנימוק של התלונה הקיימת נגד טולי? וזה אומר שניקול לא היתה קשורה לזה בכלל, וזה לא כי כפיר סיפר לה על התלונה והיא סיפרה למפקד הבה"ד?
בקיצור לא בטוחה כבר מה הלך שם.
מה שכן - השיחה שכפיר בא להזהיר אותה ולספר לה על ניקול=, והיא בכלל לא יודעת מי זאת וכולה עוד בפאראנויות מבן צור אז עכשיו היא חושדת שגם הוא שתול - מאוד הצחיקה אותי.
ועכשיו טולי מעורערת. אהבתי איך היא כמעט ירתה, האמת ציפיתי לראות אותה מרוקנת איזה צרור בול למטרה, אבל גם אהבתי איכשהו שנועה עצרה אותה.
כן זה היה רגע טוב.
וואי יוגב איזה פתטי מעיק הוא די. מצד שני הוא דחף את אביגיל ישר לכפיר חחח דביל.
כן חחחח |פנים|
אבל אני נותנת לו גם קרדיט על כך שאחרי שנרמז לו שהוא עלול להיות מטריד, הוא דאג מהצד שיעזרו לה כשהיא צריכה עזרה, מבלי לקבל קרדיט לעצמו.
זה היה מעשה מאוד לא אנוכי ויפה דווקא לדעתי.
וגם כפיר דביל כמובן למה הוא לא מדבר ברור אף פעם? ומה יש לו זה למה הוא שוכב עם כל החיילות שלו?|בוקס|
למה הוא שוכב איתן זו לא תעלומה גדולה: כי הוא גבר והן רוצות לשכב איתו.
למה הן שוכבות איתו, זו השאלה האמיתית בעיני (אבל אני מניחה שכשאת בת 19 ועדיין חסרת סטנדרטים מישהו כמוהו יכול להחשב מושך).
מה זה פרק בלי צימר? בווו
כן, מוזר :(
וואי היום נועה יצאה מניאקית עם זה שהיא נתנה למדריך ההוא להתעלל במכיות שלה ככה.
מייקי היה ממש חמוד כשהוא בא להגנתן. ואז הוא היה מניאק גם למייקי. ואז נועה פשוט עמדה שם ושתקה אין לי מה לומר להגנתה היום זה היה מניאקי.
אני לא יכולה לחשוב עליה כמניאקית, היא פשוט רוצה לנצח, היא לא חושבת על זה כהתעללות.
וזה שהיא לא הגנה על מייקי זה היה מאוד מאכזב בשבילו, אבל שוב קשה לי להאשים אותה, כי היא לא הבינה שזה מה שמצופה ממנה בסיטואציה. (כמו שהיא הסבירה אח"כ - אנשים נפגעים ממנה כי הם מצפים לדברים שהיא לא מבינה).
דווקא צליל יצאה חמודה כשהיא לפחות התעמתה עם ההוא.
אני מקווה שזה יביא להשלמה ביניהם.
כן, נראה שהסיפור הזה יקרב אותם.
מסכנה יש לה שבר מאמץ בגלל זה היא בקושי הולכת.
כן מסכנה. אבל קצת התאכזבתי שזה "הסוד הגדול" שהובטח לנו בפרומו :-D
אבל שיט צליל אל תתמכרי לכדורים מייקי צודק זה מסוכן. נכון שזה לא אופיאידים חזקים כמו בארה"ב אבל עדיין. לכי לרופא. מה יש לאנשים האלהההה למה הצבא כ"כ חשוב להם?? די אתם רק מכים בבסיס טירונות 02!!!
אני לא חושבת שהיא הולכת להתמכר, אבל אני חושבת שהיא הולכת לפגוע בעצמה בתחרות כשהיא תתאמץ יותר מידי ותפגע קשה יותר.
אלא אם מייקי בכל זאת ילשין עליה לפני כן.
אוקי ואז בסוף כשאביב באה לנועה אז נועה אמרה משהו: "אנשים מצפים ממני לדברים שאני לא מבינה" וקצת נשבר לי הלב בשבילה שוב למרות שכעסתי עליה מוקדם יותר. ואביב מסכנה שכבר לא אכפת לה שיפגו בה כי היא כזאת סמרטוטית גם ככה אבל זה גם היה אמיץ וחמוד בשבילה. גוד פור דם!
כן |כן| לפחות משהו טוב קורה שם למישהו בעונה הזאת. ולשתיהן מגיע משהו טוב.

didalf

Well-known member
חיכיתי שאת תכתבי קודם. והאמת שגם הרגשתי שהפרק הזה היה פחות טוב מהקודמים, כאילו כמעט לא קרה בו כלום.
כן יחסית לקודמים הוא פחות טוב.

היא בהתחלה אמרה להילל להגיש את התלונה הנגדית מתוך כוונה שבעקבות זה טולי כבר תמשוך את התלונה שלה - וזה לא קרה.
ואז היא נתנה לטולי את התחרות כי היא ידעה שלטולי תהיה מוטיבציה גבוהה לזה, אבל אז איך היא גרמה למפקד הבה"ד (או מה שהוא) להתחרט ולמשוך ממנה את התחרות בנימוק של התלונה הקיימת נגד טולי? וזה אומר שניקול לא היתה קשורה לזה בכלל, וזה לא כי כפיר סיפר לה על התלונה והיא סיפרה למפקד הבה"ד?
בקיצור לא בטוחה כבר מה הלך שם.
אה אני כבר התחלתי לחשוב שמפקד הבהד בכלל לא משך כלום והיא סתם חירטטה לטולי כדי להניע אותה. ואז באמת ניקול לא עשתה כלום וכפיר סתם אוכל את הראש.
אבל לאדעת.
מה שכן - השיחה שכפיר בא להזהיר אותה ולספר לה על ניקול=, והיא בכלל לא יודעת מי זאת וכולה עוד בפאראנויות מבן צור אז עכשיו היא חושדת שגם הוא שתול - מאוד הצחיקה אותי.
חחחחחח כן:-D
כי הוא חי בראש של עצמו לא מבין שאף אחד לא יודע בכלל מי זתא ניקול:-D

אבל אני נותנת לו גם קרדיט על כך שאחרי שנרמז לו שהוא עלול להיות מטריד, הוא דאג מהצד שיעזרו לה כשהיא צריכה עזרה, מבלי לקבל קרדיט לעצמו.
זה היה מעשה מאוד לא אנוכי ויפה דווקא לדעתי.
ממ אוקי כן

למה הוא שוכב איתן זו לא תעלומה גדולה: כי הוא גבר והן רוצות לשכב איתו.
חחח כן. אבל גם הוא אמור לדעת שזה לא תקין כי הוא המפקד שלהן והוא עושה את זה שוב ושוב. וכאילו הוא יחסית צהוב, הוא לא איזה אחד שמזלזל בערכי הצבא, אבל הוא צהוב רק בחלק העליון של הגוף אני מבינה?:-D

למה הן שוכבות איתו, זו השאלה האמיתית בעיני (אבל אני מניחה שכשאת בת 19 ועדיין חסרת סטנדרטים מישהו כמוהו יכול להחשב מושך).
:-D:-D
האמת שראיתי אותו בהצגה והוא כן היה קצת סקסי שם. אבל כפיר עדיין דביל מידי להיות סקסי. אביגיל תפתחי סטנדרטים די.

אני לא יכולה לחשוב עליה כמניאקית, היא פשוט רוצה לנצח, היא לא חושבת על זה כהתעללות.
אוקי אבל זה החלק המניאקי שהיא ככ רוצה לנצח שהיא לא רוצה שהיא מגזימה והן סובלות בקטע מוגזם וגם שהמאמן ממש משפיל אותן.

כן מסכנה. אבל קצת התאכזבתי שזה "הסוד הגדול" שהובטח לנו בפרומו :-D
אה מזל שלא ראיתי פרומואים חחח
כי כאילו ברור שיש לה משהו כזה מה זה כבר יכול להיות שהיא צולעת חצי עונה?

אני לא חושבת שהיא הולכת להתמכר, אבל אני חושבת שהיא הולכת לפגוע בעצמה בתחרות כשהיא תתאמץ יותר מידי ותפגע קשה יותר.
|כן|

Lhuna3

Well-known member
חחח כן. אבל גם הוא אמור לדעת שזה לא תקין כי הוא המפקד שלהן והוא עושה את זה שוב ושוב. וכאילו הוא יחסית צהוב, הוא לא איזה אחד שמזלזל בערכי הצבא, אבל הוא צהוב רק בחלק העליון של הגוף אני מבינה?:-D
:-D
האמת שראיתי אותו בהצגה והוא כן היה קצת סקסי שם. אבל כפיר עדיין דביל מידי להיות סקסי. אביגיל תפתחי סטנדרטים די.
אני יכולה להאמין שבתפקיד של גבר סקסי הוא יכול להראות כזה.
אוקי אבל זה החלק המניאקי שהיא ככ רוצה לנצח שהיא לא רוצה שהיא מגזימה והן סובלות בקטע מוגזם וגם שהמאמן ממש משפיל אותן.
כן זה היה קרינג', אבל אגיד להגנתה של נועה שהיא היתה במטווח בפנים ולא ראינו שהיא ממש ראתה את זה. ואם היא לא רואה או לא מבינה משהו, אז זה לא מניאקי. מניאקי זה לגרום למישהו סבל מתוך כוונה או מתוך אדישות לסבלו (וחוסר הבנה זה לא אדישות).

didalf

Well-known member
כן זה היה קרינג', אבל אגיד להגנתה של נועה שהיא היתה במטווח בפנים ולא ראינו שהיא ממש ראתה את זה. ואם היא לא רואה או לא מבינה משהו, אז זה לא מניאקי. מניאקי זה לגרום למישהו סבל מתוך כוונה או מתוך אדישות לסבלו (וחוסר הבנה זה לא אדישות).
היא הבינה שהן סובלות ואמרה למייקי שזה בסדר כי הן לא מספיק טובות לטעמה.
מצטערת לרוב אני נוטה להגן על נועה שהיא לא מבינה אבל הפעם היא הגזימה ופשוט הייתה מניאקות.

Lhuna3

Well-known member
המפקדת פרק 3X07 עוד לא סיימתי את הפרק
אני בקטע של כפיר ונועה "תנו לי מ'..." וכולי.
חייבת לעצור הלכתי רגע למות מעולם לא חשתי כזה קרינג' חזק בחיים שלי!
:-D:-D:-D אמשיך אחרי שאתאושש.

Lhuna3

Well-known member
המפקדת פרק 3X07 - "מהנה ומגבש"
אוקיי סיימתי.
וואי איזה פרק, פיצוי על הפרק החלש קצת הקודם.
רגעים חזקים.
צליל מתחרפנת מ"סורי וואי!
הכל יוצא לי טוב מידי" :-D
חמודה מסכנה, כמה היא מרגישה חייבת להצטיין בכל דבר.

צלילה ומייקי ייאי חמודים כאלה חחחח
"אמרת שאת לא טובה בזה, לא אמרת deadly" :-D

וניקול וצימר מייסדות את מועדון נפגעות-טולי.
וצימר ואנחנו מגלים שיש לטולי אקס שכנראה היה אלים? אוי, אבל אולי מסביר כמה דברים איתה.

הסיפור על החייל על הגג.
אוקיי כפיר היה חלש אבל איכשהו יצא מזה חצי אמין, אבל צליל מסתבר השקרנית הכי גרועה בעולם :-D חחחחח

והתגובה של נועה כשחגו אומרת שהיא יוצאת לקורס מ"כים.
וזה שהיא מתחרפנת על זה בטלפון לאביב (אבל אביב יצאה מזה טוב כשהיא מסרבת לדבר על זה מסיבות אתיות).
תכלס אני מבינה לחלוטין את נועה, אחרי כל מה שחגו עשתה להם שם וגם איך שהיא גנבה ואח"כ איימה עליה והכל.
אבל חגו ממש בקטע של להתחיל להשתלב בפיקוד ואפילו עוזרת לנועה!
(היא גם כנראה זאת שחתכה כבל כדי להפיל את החשמל ולהציל אותם)
ואז כשנועה פתאום מגלה שאולי זה יכול להיות לא רע כשחגו בצד שלך - היא גם מגלה שהיא דפקה לה את זה כי אביב הקשיבה לה. אופס.

ויש את הקטע שכפיר מתעלם מאביגייל ויסלר אחרי ששכב איתה (למרות שנראה לי שהוא בעיקר שקוע עד מעל הראש בצרה של לחפות על טולי), ואז היא חוזרת ליוגב (?)

didalf

Well-known member
המפקדת 3X07

המפקדת פרק 3X07 - "מהנה ומגבש"
אוקיי סיימתי.
בעיקרון התכוונתי להחרים את השרשור הזה עד שניק יפתח חדש אבל הרסת לי|שפם|
אבל ראיתי גם רק רציחות בבניין והסיכום מוכן ומחכה!

אהבתי את הפרק גם מצחיק וגם מלחיץ. כולם לכודים בתאורת הניאון הנוראית הזאת.

למה הם על מדים ביום גיבוש? מסכנים כולה באולינג תנו להם לבוא על אזרחי.

אני יודעת שזאת סדרה ישראלית ואין תקציב וכו' אבל זה ממש מצחיק שנראה שיש בדיוק שתי פלוגות ביום גיבוש הזה ובכל התחרות הזאת:-D

וואי היה איזה קטע שדורין אמרה לכפיר לצאת מהתחת של עצמו ואז הוא עשה תנועה מוזרה עם הידים וחיוך מפגר והוא כזה "הנה יצאתי" חחחחחחחחחח צחקתי שעה:-D:-D

אם אני זוכרת נכון הייתה בעונה הראשונה באמת עלילה שחייל רצה לקפוץ מהשקם ונועה ישבה איתו כל הערב ובסוף הוא החליט לא להתאבד כי החיים שלה אפילו יותר עלובים? נכון.?
אבל איזה סתומים עם השקר המורכב הזה למה לא להגיד שהיא לא מרגישה טוב? שהיא מלווה את אמא שלה לבדיקה? תחרטטו משהו שקשור בחיים האישים שלה ובבריאות יסתומים.

מה הקטע של טוליייייייייי איזה תעלומה האישה הזאת אני מתה לדעת!!

וואה וואה ניקול VS צימר איזה מפגש פסגה. אבל נראה שהן דווקא התיידדו על זה שהן "נפגעות טולי" חחח. אני מופתעת שהן כן ידעו אחת על השניה טולי לא מספרת כלום. אבל וואי צימר באמת לא מכירה אותה מחוץ לבסיס היא לא יודעת אפילו איפה היא גרה? הן אשכרה לא נפגשו אף פעם מחוץ לבסיס? איזה רומן עצוב.

בכלל ניקול הזאת נחשושה בוחשת שם בהכל וואי איזה נוראית היא.
איזה מעצבנת להקת המעודדת שלה חחחח

וואי צלילה גיזס זה כולה באולינג זה משחק מטומטם היא חייבת לעשות משהו עם האובססיה שלה להצטיין בהכל זה לא בריא. מייקי כזה חמוד כשהוא נחמד אליה עכשיו. חחחחח איך צימר גיחכה עליו:-D
"יש לה לב טוב, פשוט קשה לראות את זה... למשל כשהיא מדברת":-D אני שמחה שאחרי העניין עם המצית היא התרככה אליה קצת.
אבל מסתבר שהיא צדקה. כאילו היה חמוד בין צליל למייקי היום ותהיתי אם זה ילך לשם ואם אני רוצה כי כאילו אפשר גם שהם רק יהיו חברים לא הכל צריך רומנטי. ומצד שני אוף זה כן היה חמוד הם חמודים. מסכן חחחח איזה בומבה עם הכדור אאוץ'.
והמכית המסטולה שלה מצחיקה אותי רק באיך שהיא מדברת חחח

אביגיל די להיות פתטית:-(

הצחיק אותי ממש איך חגו קוראת לאביב "אטמים":-D
אוף נועה|פנים| מה היא מתערבת בכלל. ומסכנה אביב היא מנסה להסביר לנועה שזה לא אתי וכו והיא הרי לא יודעת לעמוד על שלה המסכנה ונועה יוצאת עליה ולא מפסיקה ועוד מתנהגת כאילו זה אישי?? ואביב הייתה הכי חמודה בקטע הזה.
איזה מאכזב שבסוף היא הקשיבה לנועה וביטלה:-(
ועוד אחרי שחגו עזרה לה (בדרכיה העברייניות חחחחח אני מניחה שהיא חתכה את החשמל להציל אותם ממופע הבושה שם:-D).
אהבתי גם איך כל הפרק חגו עם קוקו מתוח כיאה לזה שיש לה יעד בצהל כרגע.

כפיר אלוהים למה אתה אף פעם לא מדבר ברור?|פנים|
תמיד הוא מסתבך בלשונו חח כמו עכשיו עם המבסית.

וניקול כמובן מכשפה זאתי הפילה אותם והכריחה אותם לספר לכולם איפה טולי נעלמה.
האמת שהוא דווקא יצא מזה יחסית בסדר שהוא התחיל לחרטט שם כמה התחרות טובה ובלהבלה. ואז הוא התחיל עם התנו לי מ ונועה נותנת לו את מ' הכי קרינג'יות בעולם חחחחחחחחחחחחחחחחח יאוו הפרצוף והקול שלה היא רצתה למות:-D:-D
ואז זה ממשיך חחחחחחחחח זה כאב לצפות:-D חמודות ציר הרשע תרמו גם כן.
אה חחח אגב ציר הרשע הצחיקו אותי ממש השמות שלהן בלוח באולנינג - זיבי, חרטה, בס"ד:-D:-D ונועה הזאת "משחק מהנה ומגבש. כן":-D
וחזרה לכפיר דווקא בסוף זרמו איתו חחח יש מצב שזה אפילו עבד. אבל החשמל נפל תודה לאל. ולחגו.

אני בקטע של כפיר ונועה "תנו לי מ'..." וכולי.
חייבת לעצור הלכתי רגע למות מעולם לא חשתי כזה קרינג' חזק בחיים שלי!
:-D:-D:-D אמשיך אחרי שאתאושש.
מובן:-D

וואי איזה פרק, פיצוי על הפרק החלש קצת הקודם.
|כן|

צליל מתחרפנת מ"סורי וואי!
הכל יוצא לי טוב מידי" :-D
חמודה מסכנה, כמה היא מרגישה חייבת להצטיין בכל דבר.
טוב זה באמת מחרפן:-D
היא חייבת ללכת לטיפול בנושא הזה היא הורסת לעצמה את החיים.

"אמרת שאת לא טובה בזה, לא אמרת deadly" :-D
פאקינג דדלי:-D

אוקיי כפיר היה חלש אבל איכשהו יצא מזה חצי אמין, אבל צליל מסתבר השקרנית הכי גרועה בעולם :-D חחחחח
חחחחחחחחח וואי כן:-D
אמאלה אם אתם לא יודעים לשקר תבחרו שקר קל יותר.

וצימר ואנחנו מגלים שיש לטולי אקס שכנראה היה אלים? אוי, אבל אולי מסביר כמה דברים איתה.
חייבת לדעתתתתתתתתתתתתתתת

אבל חגו ממש בקטע של להתחיל להשתלב בפיקוד ואפילו עוזרת לנועה!
וואו אפילו את בעד חגו!

ואז כשנועה פתאום מגלה שאולי זה יכול להיות לא רע כשחגו בצד שלך - היא גם מגלה שהיא דפקה לה את זה כי אביב הקשיבה לה. אופס.
איטס מאסט בי ניייס איטס מאסט בי נייס טו הב חגו און יור סייד.
אוף עכשיו נועה דפקה גם את חגו וגם את אביב:-(

ויש את הקטע שכפיר מתעלם מאביגייל ויסלר אחרי ששכב איתה (למרות שנראה לי שהוא בעיקר שקוע עד מעל הראש בצרה של לחפות על טולי), ואז היא חוזרת ליוגב (?)
לא זאתי|פנים|
זה באמת היה מעליב אבל איך שכפיר יצא עליה שאין לה מחשבה מקורית. אבל היא פתטית אוף.

Lhuna3

Well-known member
סורי, אבל אני לא אשמה שהוא לא פתח עדיין :( והייתי חייבת לפרוק אחרי הפרק הזה.
למה הם על מדים ביום גיבוש? מסכנים כולה באולינג תנו להם לבוא על אזרחי.
תכלס לא חשבתי על זה.
אני יודעת שזאת סדרה ישראלית ואין תקציב וכו' אבל זה ממש מצחיק שנראה שיש בדיוק שתי פלוגות ביום גיבוש הזה ובכל התחרות הזאת:-D
נכון :-D
וואי היה איזה קטע שדורין אמרה לכפיר לצאת מהתחת של עצמו ואז הוא עשה תנועה מוזרה עם הידים וחיוך מפגר והוא כזה "הנה יצאתי" חחחחחחחחחח צחקתי שעה:-D:-D
אה כן :-D איזה הזיה הבחור הזה!
אם אני זוכרת נכון הייתה בעונה הראשונה באמת עלילה שחייל רצה לקפוץ מהשקם ונועה ישבה איתו כל הערב ובסוף הוא החליט לא להתאבד כי החיים שלה אפילו יותר עלובים? נכון.?
אוקיי זכור לי משהו עם מישהו על גג אבל לא יותר פרטים מזה.
מה הקטע של טוליייייייייי איזה תעלומה האישה הזאת אני מתה לדעת!!
בטוחה שנגלה בקרוב.
וואה וואה ניקול VS צימר איזה מפגש פסגה. אבל נראה שהן דווקא התיידדו על זה שהן "נפגעות טולי" חחח. אני מופתעת שהן כן ידעו אחת על השניה טולי לא מספרת כלום.
אבל אנשים מרכלים... :p
אבל וואי צימר באמת לא מכירה אותה מחוץ לבסיס היא לא יודעת אפילו איפה היא גרה? הן אשכרה לא נפגשו אף פעם מחוץ לבסיס? איזה רומן עצוב.
כן, זה מוזר... טולי מסתירה את החיים האישיים שלה כמה שיותר.
בכלל ניקול הזאת נחשושה בוחשת שם בהכל וואי איזה נוראית היא.
איזה מעצבנת להקת המעודדת שלה חחחח
כן :-D אבל השיר שלהן לא יוצא לי מהראש!
וואי צלילה גיזס זה כולה באולינג זה משחק מטומטם היא חייבת לעשות משהו עם האובססיה שלה להצטיין בהכל זה לא בריא.
כן, מסכנה. והתחושה כאילו כולם לועגים לה. המחישו את זה יפה.
מייקי כזה חמוד כשהוא נחמד אליה עכשיו. חחחחח איך צימר גיחכה עליו:-D
"יש לה לב טוב, פשוט קשה לראות את זה... למשל כשהיא מדברת":-D
:-D:-D:-D
אני שמחה שאחרי העניין עם המצית היא התרככה אליה קצת.
אבל מסתבר שהיא צדקה. כאילו היה חמוד בין צליל למייקי היום ותהיתי אם זה ילך לשם ואם אני רוצה כי כאילו אפשר גם שהם רק יהיו חברים לא הכל צריך רומנטי. ומצד שני אוף זה כן היה חמוד הם חמודים. מסכן חחחח איזה בומבה עם הכדור אאוץ'.
והמכית המסטולה שלה מצחיקה אותי רק באיך שהיא מדברת חחח
יואו כן זאת שיש לה קול ופרצוף עגמומיים כאלה הורסת :-D אני רוצה לראות אותה ביותר סצינות!

ועוד אחרי שחגו עזרה לה (בדרכיה העברייניות חחחחח אני מניחה שהיא חתכה את החשמל להציל אותם ממופע הבושה שם:-D).
אהבתי גם איך כל הפרק חגו עם קוקו מתוח כיאה לזה שיש לה יעד בצהל כרגע.
כן שמתי לב הפרק לקוקואים.
כפיר אלוהים למה אתה אף פעם לא מדבר ברור?|פנים|
תמיד הוא מסתבך בלשונו חח כמו עכשיו עם המבסית.
הבנאדם ממש לא יודע איך לדבר :-D
האמת שהוא דווקא יצא מזה יחסית בסדר שהוא התחיל לחרטט שם כמה התחרות טובה ובלהבלה. ואז הוא התחיל עם התנו לי מ ונועה נותנת לו את מ' הכי קרינג'יות בעולם חחחחחחחחחחחחחחחחח יאוו הפרצוף והקול שלה היא רצתה למות:-D:-D
לגמרי איך שהיא הסתכלה עליו בזעזוע! :-D זה היה משחק מעולה שלה.
אה חחח אגב ציר הרשע הצחיקו אותי ממש השמות שלהן בלוח באולנינג - זיבי, חרטה, בס"ד:-D:-D
שמתי לב גם :-D
פאקינג דדלי:-D
אה נכון :-D
חחחחחחחחח וואי כן:-D
אמאלה אם אתם לא יודעים לשקר תבחרו שקר קל יותר.
מזכיר לי את ג'ואי שמנסה לשקר אז תמיד ממציא משהו עם ראקון :-D
איטס מאסט בי ניייס איטס מאסט בי נייס טו הב חגו און יור סייד.
|כן| :-D
לא זאתי|פנים|
זה באמת היה מעליב אבל איך שכפיר יצא עליה שאין לה מחשבה מקורית. אבל היא פתטית אוף.
זהו קשה לי לגלות יותר מידי אמפתיה כלפיה בגלל זה.

didalf

Well-known member
סורי, אבל אני לא אשמה שהוא לא פתח עדיין :( והייתי חייבת לפרוק אחרי הפרק הזה.
נכון ניק תמיד אשם בהכל.

בטוחה שנגלה בקרוב.
נו כבר!!
אבל אנשים מרכלים... :p
אבל טולי סופר סודית אף אחד לא יודע עליה כלום.

כן :-D אבל השיר שלהן לא יוצא לי מהראש!
זה הרגיש בו זמנית מאד אמריקאי מסרטי מעודדות וגם מאד ישראלי וצהלי / צופיפניקי כזה.

כן, מסכנה. והתחושה כאילו כולם לועגים לה. המחישו את זה יפה.
כן איך הם הקיפו אותה בראש שלה כמו זומבים.
אבל זה רק באולינגגגג זה משחק דפוק יאוו בא לי לנער אותה.
אני ממש גרועה בבאולינג אגב לא שיחקתי שנים אבל כשכן זה עם החומות של הילדים:-D

יואו כן זאת שיש לה קול ופרצוף עגמומיים כאלה הורסת :-D אני רוצה לראות אותה ביותר סצינות!
כן!

כן שמתי לב הפרק לקוקואים.
יפה את לומדת.
הבנאדם ממש לא יודע איך לדבר :-D
חחחחחחח ממש:-D לא מלמדים את זה בבהד 1 או משהו?

לגמרי איך שהיא הסתכלה עליו בזעזוע! :-D זה היה משחק מעולה שלה.
כן:-D

מזכיר לי את ג'ואי שמנסה לשקר אז תמיד ממציא משהו עם ראקון :-D
לא זוכרת8-*
וואי האמת עלילות סיטקומים עם שקר שמסתבך זה מהדברים שמביאים לי עצבים.

Lhuna3

Well-known member
זה לא משנה מה זה, באולינג, פיקוד, תחרות... זה שריטה במוח, בטח מהבית...
חוץ מזה מה את מדברת זה משחק נהדר שלא דורש שום כושר גופני ואפילו אפשר לנשנש צ'יפס תוך כדי שמשחקים בו!
|פנים|:-D
לא זוכרת8-*

didalf

Well-known member

זה לא משנה מה זה, באולינג, פיקוד, תחרות... זה שריטה במוח, בטח מהבית...
ברור וזאת שריטה נוראית. אבל היא צריכה ללמוד לווסת את הצורך הזה לדברים שחשובים באמת. נגיד נניח היא רואה קריירה במגל (למה?) אז סבבה להשקיע שם. בבאולינג חבל על הזמן. זה מה שהיא צריכה ללמוד, לבחור את הקרבות שלה. אחרת היא הורסת לעצמה את החיים. וברור שזה לא כזה פשוט לשנות את השריטה הזאת לבד כי רואים שזה מאד עמוק, לכן אני טוענת שהילדה צריכה ללכת לטיפול פסיכולוגי.

חוץ מזה מה את מדברת זה משחק נהדר שלא דורש שום כושר גופני ואפילו אפשר לנשנש צ'יפס תוך כדי שמשחקים בו!
:-D:-D מודה זה טיעון לטובתו.
אבל כמו שאמרתי אני ממש גרועה בו. וזה משעמם.
:-D

דיברגנט חדש

Well-known member
נכון ניק תמיד אשם בהכל.

נו כבר!!

אבל טולי סופר סודית אף אחד לא יודע עליה כלום.

זה הרגיש בו זמנית מאד אמריקאי מסרטי מעודדות וגם מאד ישראלי וצהלי / צופיפניקי כזה.

כן איך הם הקיפו אותה בראש שלה כמו זומבים.

כן!

יפה את לומדת.

חחחחחחח ממש:-D לא מלמדים את זה בבהד 1 או משהו?

כן:-D

לא זוכרת8-*
טרם קראתי את התגובות שלכם על פרק זה כנראה גם לא אקרא, כי דיי התאכזבתי ממנו.
פרק הכי דבילי שהיה עד כה, סתם למרוח עוד פרק בכדי להגיע למיכסת הפרקים שהציבו לעונה שמן הסתם יהיה שווה למיכסה של עונות קודמות.

LeAnnDyIan

Well-known member
וואי בטח את מזה תחרותית בשטות הזאת נכון?😂
אם בתחרותית את מתכוונת ממש גרועה אז כן😂
אבל באולינג זה צחוקים. אני אגיד לחבר׳ה בעבודה שיקחו אותי לשם ליומולדת שלי😂😂
פעם ב יוצא לי סטרייק, אבל רוב הפעמים הכדור הולך למסילה🙈😂

didalf

Well-known member
אם בתחרותית את מתכוונת ממש גרועה אז כן😂
לאדעת יש טבלת ניקוד זה סוג של מדליה וירטואלית חשבתי שאת אובסססיבית לשטויות האלה😂
אבל באולינג זה צחוקים. אני אגיד לחבר׳ה בעבודה שיקחו אותי לשם ליומולדת שלי😂😂
טוב אני שמחה שסידרתי לך פעילות יומולדת
פעם ב יוצא לי סטרייק, אבל רוב הפעמים הכדור הולך למסילה🙈😂
כן, בשביל זה החומות של הילדים😅

Lhuna3

Well-known member
אפשר לדבר על כמה שאגת'ה אול אלונג כיפית???????

זהו, דיברתי על זה.
וואי וואי איזו חפירה :-D

אוקיי ראיתי 2 פרקים ראשונים.
פרק ראשון לא נהנייתי כל כך (למרות שאני מסכימה שהיה משהו מבריק בקטע שזה כמו סדרת בלשים, ובעיקר ה"מבוסס על הסדרה הדנית..." חחח) אבל עדיין זה היה כאילו חקירת רצח מעצבנת, אז מזל שזה שינה כיוון מספיק מהר.
אבל אז גם לא נהנייתי במיוחד כי הרגשתי שהיא ואוברי פלאזה מדברות על היסטוריה שאני לא מכירה.
הפרק השני כבר היה באמת מהנה. והשחקנית מעולה.

והזכרתם כבר את את כל הרפרנסים לקוסם מארץ עוץ כמעט, אני רק אוסיף את "נפל עליה משהו כבד" - ככה אכן מתה(?) וונדה בסרט שמוביל לתחילת הסיפור הנוכחי, אבל ככה גם מתה המכפשה הרעה בתחילת הסיפור של דורות'י. אני בטוחה שזה גם רפרנס מכוון.

נ.ב. קראתי את התיאוריה שכתבתם לגבי זהותו של נער הגבות, אבל לפי דעתי בסוף נגלה שהוא עוד דמות שמוכרת למעריצי הקומיקס (והשם שלו לא יגיד לי כלום, בדיוק כמו שהיה עם הסקארלט וויטץ' ועם אגאת'ה הארקנס בסוף של וונדהויז'ן. לכן אני לא עוצרת נשימתי בציפיה לחשיפת זהותו).

למעלה