דיוני סדרות #130

keren or5

Well-known member

didalf

Well-known member
המפקדת 3X05

היי ערבה!
טוב לראות שטוב לה עכשיו.

היא לגמרי צודקת שהכל הצגה, והם מתייחסים ברצינות תהומית כ"כ לשטויות מוחלטות, וברגע שיוצאים משם מבינים כמה זה מגוחך.
אבל גם נועה צודקת שהאנשים שבתוך זה חייבים להאמין בהצגה המטומטמת הזאת כי אחרת המערך יקרוס תוך שניה.

אני מניחה שהעניין עם הקואלות והאיקליפטוסים הרעילים זה משל למשהו אבל לא הבנתי ככ מה.
אבל הצחיק אותי ממש בהתחלה כשנועה וערבה דיברו על זה ונועה כזה בשיא הרצינות: "אני לא חושבת שהם התכוונו שנאכל אותם":-D:-D
וגם המכיות הסתומות שחופרות על זה בסוף חחחח:-D

וואה וואה נועה ממש בלחץ מהביקורת הזאת אם היא דילגה על הזדמנות לבלות לבד עם אביב בחיפוש קלסרים.
יאוו מסכנה איך המשקיות שלה מזלזלות בה והיא הבינה את זה נשבר לי הלב;-( אבל יש אנשים שלא נועדו להיות מפקדים מה לעשות?
כשהיא בכתה וזה תהיתי איך נועה הרובוט הזה תגיב לזה כי לא תחבק אותה או משהו נורמלי כזה. אבל אז דווקא זה שנועה פשוט לקחה בשקט מהדק וזרקה ואז הן התחילו לזרוק דברים ביחד היה ממש ממש מקסים. נראה לי אביב הייתה צריכה את זה יותר מניחומים. יפה.
ואז אביב נישקה אותה אווו חמודות|לב| חבל שצליל באה להפריע. מעניין איך נועה תיקח את זה מכאן.

היה חסר לי שצימר לא התייחסה לערבה בכלל, הן היו מכיות ביחד בכל זאת.
יאוו איך טולי שוברת לה את הלב זה נורא;-( מה יש לכל הקצינות האלה ששמות את הצבא מעל הכל? גיזס באמת מאכילים אותם מרקרים צהובים שם בבה"ד 1.
ומסכנה צליל עם הרגל מה יש לה? איך היא התחננה לצימר להביא קלסרים כי כואב לה אוף. קיוויתי שצימר תבין.
אבל הסוף ביניהן גם היה ממש מקסים|לב| צליל ראתה את המצית ותהיתי מה היא תעשה במיוחד לאור זה שכואב לה. תתעלם? תקרא לצימר? תחביא בכוונה כנקמה? תלך אול דה ווי להביא לה? ובסוף היא הלכה להביא לה. וצימר בוכה ממש אוף;-( זה היה רגע ממש מקסים ביניהן ואני מקווה שעכשיו צימר תהיה קצת יותר נחמדה אליה.

אני לא כזה סגורה איזה הכשרה נדרשת לרס"פ אם בכלל אבל מוזר לי שטולי ככה משחקת בתקנים של אנשים כל הזמן. העיקר לרכז את כל הדמויות לפלוגה הזאת. עוד שניה ימצא תפקיד לחגו חחחחח
איזה נודניק היוגב הזה:-D
וכפיר דביל חחחחח "אני גזרתי את הש' בעצמי!":-D ואז משומה כל הפרק הוא גוזר שם אותיות:-D:-D
ואביגיל מה את מתחילה איתו? איזה ילדה חסרת טעם. בסדר את הסטרייטית היחידה כולן לסביות אבל יש גברים מחוץ לצהל. ודווקא יש לה סיכוי איתו, לכפיר יש נטיה לצאת עם פקודות שלו.

ומה הילל רוצה עכשיו??? (זה הילל נכון?).

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
היי ערבה!
טוב לראות שטוב לה עכשיו.
לגמרי!
והיא הבינה ש"זה לא שהמקום הזה לא התאים לי, הוא פשוט לא מתאים לאף אחד" חחחח
אגב נועה אמרה לה שהיא קוראת למפקדת שלה "המפקדת" וזה לא נכון, גם היא וגם השאר שם קוראות לטולי בשמה כל הזמן.
היא לגמרי צודקת שהכל הצגה, והם מתייחסים ברצינות תהומית כ"כ לשטויות מוחלטות. אבל גם נועה צודקת שהאנשים שבתוך זה חייבים להאמין בהצגה המטומטמת הזאת כי אחרת המערך יקרוס תוך שניה.
זה נכון, ומעבר לזה מבחינת נועה זה באמת הכל חשוב, כי היא לוקחת הכל ברצינות, היא לא יודעת איך לקחת דברים אחרת.

אבל הכי משמעותי זה שנועה עדיין אכולת רגשות אשמה על מה שקרה עם ערבה, ולכן היא משוכנעת שערבה רוצה לנקום בה ולהכשיל אותה, וכמעט מחבלת לעצמה בביקורת מרוב שהיא מפרשת הכל לא נכון.

אני מניחה שהעניין עם הקואלות והאיקליפטוסים הרעילים זה משל למשהו אבל לא הבנתי ככ מה.
אה לא חשבתי על זה, אבל עכשיו כשאת אומרת:
הגיוני לי שזה באמת משל לכל מה שהולך שם, לחיי הצבא, לאיך שהדברים מתנהלים.
כלומר סוג של משהו שנוצר ונבנה ככה מתוך צורך מסויים, אבל הוא לא בריא (נפשית) לבני אדם.
אבל הצחיק אותי ממש בהתחלה כשנועה וערבה דיברו על זה ונועה כזה בשיא הרצינות: "אני לא חושבת שהם התכוונו שנאכל אותם":-D:-D
וגם המכיות הסתומות שחופרות על זה בסוף חחחח:-D
כן חחח
וואה וואה נועה ממש בלחץ מהביקורת הזאת אם היא דילגה על הזדמנות לבלות לבד עם אביב בחיפוש קלסרים.
יאוו מסכנה איך המשקיות שלה מזלזלות בה והיא הבינה את זה נשבר לי הלב;-(
אוף הן ממש נבלות!
אבל יש אנשים שלא נועדו להיות מפקדים מה לעשות?
עדיין אפשר להתנהג אליהן כמו בני אדם...
כשהיא בכתה וזה תהיתי איך נועה הרובוט הזה תגיב לזה כי לא תחבק אותה או משהו נורמלי כזה. אבל אז דווקא זה שנועה פשוט לקחה בשקט מהדק וזרקה ואז הן התחילו לזרוק דברים ביחד היה ממש ממש מקסים. נראה לי אביב הייתה צריכה את זה יותר מניחומים. יפה.
ואז אביב נישקה אותה אווו חמודות|לב| חבל שצליל באה להפריע. מעניין איך נועה תיקח את זה מכאן.
סצינה חמודה ביותר שלהן.
היה חסר לי שצימר לא התייחסה לערבה בכלל, הן היו מכיות ביחד בכל זאת.
היא לגמרי כולה בעניין אחר עכשיו. היא ממש נראה לי הגיעה לרוק-בוטום שלה בפרק הזה.
יאוו איך טולי שוברת לה את הלב זה נורא;-( מה יש לכל הקצינות האלה ששמות את הצבא מעל הכל? גיזס באמת מאכילים אותם מרקרים צהובים שם בבה"ד 1.
אני לא בטוחה בכלל שזה סתם קטע של קצינה "מורעלת", זה בטח קשור לסוד שלה, גם העניין שחשוב לה כל כך להצטיין שם, וגם העניין הבעייתי שלה עם מערכות יחסים. היא סוחבת משהו שמשפיע על הכל אצלה. אני מקווה שזה יראה לנו מובן יותר אחרי שנדע מה זה.
ומסכנה צליל עם הרגל מה יש לה? איך היא התחננה לצימר להביא קלסרים כי כואב לה אוף. קיוויתי שצימר תבין.
וואי שתיהן מסכנות שם, לשתיהן לא מתאים השידוך הזה בכלל.
אבל הסוף ביניהן גם היה ממש מקסים|לב| צליל ראתה את המצית ותהיתי מה היא תעשה במיוחד לאור זה שכואב לה. תתעלם? תקרא לצימר? תחביא בכוונה כנקמה? תלך אול דה ווי להביא לה? ובסוף היא הלכה להביא לה.
היה לי ברור מהמבט שלה על צימר שהיא רואה כמה קשה לה ומרגישה אמפתיה כבר, והיא תביא לה את המצית.
וצימר בוכה ממש אוף;-( זה היה רגע ממש מקסים ביניהן ואני מקווה שעכשיו צימר תהיה קצת יותר נחמדה אליה.
באמת רגע מקסים ומעורר אופטימיות לשיקום היחסים שלהן.
אני לא כזה סגורה איזה הכשרה נדרשת לרס"פ אם בכלל אבל מוזר לי שטולי ככה משחקת בתקנים של אנשים כל הזמן.
האמת שאני שירתתי במפקדה וקיבלתי תקן סמב"צית בלי לעבור קורס סמב"ציות אז אני יכולה להאמין :-D
איזה נודניק היוגב הזה:-D
וכפיר דביל חחחחח "אני גזרתי את הש' בעצמי!":-D ואז משומה כל הפרק הוא גוזר שם אותיות:-D:-D
והמבט שהוא דפק ליוגב שהסתלבט עליו: "אני גם מפקח פה על ועדת קישוט" :-D
הרג אותי גם "תדעו שזה כפיר הסריח את המשרד, לא אני!"
ואביגיל מה את מתחילה איתו? איזה ילדה חסרת טעם. בסדר את הסטרייטית היחידה כולן לסביות אבל יש גברים מחוץ לצהל. ודווקא יש לו סיכוי לכפיר יש נטיה לצאת עם פקודות שלו.
וזה אולי יהיה גם הניצחון המושלם שלו במשחקי הכוח עם יוגב. יוגב לא יקבל את זה טוב.
ומה הילל רוצה עכשיו??? (זה הילל נכון?).
אה הייתי אמורה להכיר את החייל הזה? תזכירי לי מאיפה?
בכל אופן נראה שהסוד שלה קשור אליו איכשהו.

ורגע ממש מצחיק: כשנועה באה לדבר עם טולי וכפיר בדיוק יוצא משם, כל אחד מהם נסער מהסיבות שלו ושקוע במחשבות שלו, אז כשהוא עובר על פניה יוצא להם הדו-שיח הבא:
נועה: הי
כפיר: כן, תודה
נועה: יופי

:-D:-D:-D

didalf

Well-known member
אגב נועה אמרה לה שהיא קוראת למפקדת שלה "המפקדת" וזה לא נכון, גם היא וגם השאר שם קוראות לטולי בשמה כל הזמן.
נכון!! רציתי להגיד גם!

זה נכון, ומעבר לזה מבחינת נועה זה באמת הכל חשוב, כי היא לוקחת הכל ברצינות, היא לא יודעת איך לקחת דברים אחרת.
כן כי היא מאמינה בהצגה הזאת בכל ליבה זה חלק מלהיות קצינים שם.
אבל יום אחד היא תשחרר ותבין בעצמה כמה כל זה היה מגוחך.

אבל הכי משמעותי זה שנועה עדיין אכולת רגשות אשמה על מה שקרה עם ערבה, ולכן היא משוכנעת שערבה רוצה לנקום בה ולהכשיל אותה, וכמעט מחבלת לעצמה בביקורת מרוב שהיא מפרשת הכל לא נכון.
נכון. זה תסכל אותי נורא כמה היא מפרשת דברים לא נכון מזל שהיא לא חיבלה יותר מידי.

הגיוני לי שזה באמת משל לכל מה שהולך שם, לחיי הצבא, לאיך שהדברים מתנהלים.
כלומר סוג של משהו שנוצר ונבנה ככה מתוך צורך מסויים, אבל הוא לא בריא (נפשית) לבני אדם.
ידעתי שאפשר לסמוך עלייך עם פירוש למשל:-D

עדיין אפשר להתנהג אליהן כמו בני אדם...
כן ברור. אבל בניהול בכלל ובצה"ל במיוחד צריך איזה אופי פיקודי ולדעת לשדר סמכות, שאם אין זה בלתי אפשרי כי שם האנשים הכי קשים.
אני נגיד משדרת אפס סמכות והייתי מגיבה כמו אביב לכן בחיים לא התקרבתי לתפקיד ניהולי.
מעניין על מה העיפו אותה מבה"ד 12.

סצינה חמודה ביותר שלהן.
מה ציפיתי שתתרגשתי יותר בתור שיפרית שלהן:-D

היא לגמרי כולה בעניין אחר עכשיו. היא ממש נראה לי הגיעה לרוק-בוטום שלה בפרק הזה.
כן מסכנה. אבל היה לי מוזר שהיא בכלל לא הכירה בקיומה וגם ערבה לא התייחסה לצימר אפילו לא ניסתה להגיד לה היי או משהו.

אני לא בטוחה בכלל שזה סתם קטע של קצינה "מורעלת", זה בטח קשור לסוד שלה, גם העניין שחשוב לה כל כך להצטיין שם, וגם העניין הבעייתי שלה עם מערכות יחסים. היא סוחבת משהו שמשפיע על הכל אצלה. אני מקווה שזה יראה לנו מובן יותר אחרי שנדע מה זה.
כן זה הכל ביחד. אבל אני מניחה שאני משלבת את המורעלת עם זה שחשוב לה להצטיין. אית'ר וואי זה אומר שהמטרה המקצועית שלה בין אם זה אישי או למען צהל חשוב לה יותר ממערכת יחסים או הרגשות של בת הזוג שלה.

וואי שתיהן מסכנות שם, לשתיהן לא מתאים השידוך הזה בכלל.
לגמרי.
היה לי ברור מהמבט שלה על צימר שהיא רואה כמה קשה לה ומרגישה אמפתיה כבר, והיא תביא לה את המצית.
העניין שצליל יכולה לפעמים להיות קצת נקמנית ולעשות בחירות רעות אז לא הייתי בטוחה. אבל שמחתי ממש שהיא הביאה לה. במיוחד כמה שקשה לה ללכת.

האמת שאני שירתתי במפקדה וקיבלתי תקן סמב"צית בלי לעבור קורס סמב"ציות אז אני יכולה להאמין :-D
תכלס הכל אפשרי בצהל:-D

והמבט שהוא דפק ליוגב שהסתלבט עליו: "אני גם מפקח פה על ועדת קישוט" :-D
הרג אותי גם "תדעו שזה כפיר הסריח את המשרד, לא אני!"
:-D:-D

וזה אולי יהיה גם הניצחון המושלם שלו במשחקי הכוח עם יוגב. יוגב לא יקבל את זה טוב.
וואה וואה

אה הייתי אמורה להכיר את החייל הזה? תזכירי לי מאיפה?
בכל אופן נראה שהסוד שלה קשור אליו איכשהו.
כן זה הילל האחיין של המבסית שצילם אותה והיא הרביצה לו והיא הגישה תלונה והוא הגיש תלונה וכל זה.

ורגע ממש מצחיק: כשנועה באה לדבר עם טולי וכפיר בדיוק יוצא משם, כל אחד מהם נסער מהסיבות שלו ושקוע במחשבות שלו, אז כשהוא עובר על פניה יוצא להם הדו-שיח הבא:
נועה: הי
כפיר: כן, תודה
נועה: יופי

חחחח כןן שכחתי לכתוב:-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
כן כי היא מאמינה בהצגה הזאת בכל ליבה זה חלק מלהיות קצינים שם.
אבל יום אחד היא תשחרר ותבין בעצמה כמה כל זה היה מגוחך.
אמממ... אחרים שישתחררו כן. לגבי נועה לא יודעת, כי זה מי שהיא, זה לא רק הקצונה.
כן ברור. אבל בניהול בכלל ובצה"ל במיוחד צריך איזה אופי פיקודי ולדעת לשדר סמכות, שאם אין זה בלתי אפשרי כי שם האנשים הכי קשים.
כן, וגם סתם בנות 18 שעוד לא תמיד התבגרו מספיק בשביל לקלוט שאכזריות לחלש זה לא מגניב.
מה ציפיתי שתתרגשתי יותר בתור שיפרית שלהן:-D
חחחח טוב בכל זאת זה בנות אז אין לי קראש על אף אחת מהן, זה לא יעורר בי כזאת התרגשות... סתם אני מאוד רוצה שיהיה להן טוב.
כן זה הילל האחיין של המבסית שצילם אותה והיא הרביצה לו והיא הגישה תלונה והוא הגיש תלונה וכל זה.
אאההההההההה זה הוא... אוקיי, אז זה לא הסוד שלה, אבל באמת מעניין מה הוא רוצה.

didalf

Well-known member
אמממ... אחרים שישתחררו כן. לגבי נועה לא יודעת, כי זה מי שהיא, זה לא רק הקצונה.
ממ כן במקרה של נועה זה יכול להיות.
אני מקווה בשבילה שמתישהו היא כן תבין את זה.

אגב אני לא רוצה להכניס פוליטקה אבל זה רק אני ואת פה אז הצחיק אותי ראיתי ציוץ בטוויטר שאמר שאלונה סער צריכה ללכת לאבא שלה להגיד לו "טולי אמרה שהיא לא מרשה שתכנס לממשלה":-D

כן, וגם סתם בנות 18 שעוד לא תמיד התבגרו מספיק בשביל לקלוט שאכזריות לחלש זה לא מגניב.
נכון.
למרות שיש אנשים שכל חייהם לא קולטים את זה:-(

אאההההההההה זה הוא... אוקיי, אז זה לא הסוד שלה, אבל באמת מעניין מה הוא רוצה.
חחחחחחחחח לונה:-D
טוב להגנתך העונה הקודמת הייתה נורא מזמן מי זוכר.

בינתיים הייתה לי גם עוד מחשבה על צימר שאני מקווה שהיא תיכף תשתחרר ותמצא מישהי שווה באזרחות שתעריך אותה.
וגם שאני תוהה אם היא וטולי היו נפגשות גם בסופשים ומחוץ לבסיס או שכל מערכת היחסים ביניהן קיימת בבסיס בלבד.
כאילו זה נראה שהם לעולם לא יוצאים משם אבל עברו 5 חודשים מהעונה הקודמת אני מניחה שמידי פעם הם כן יצאו לשבת:-D

Lhuna3

Well-known member
אגב אני לא רוצה להכניס פוליטקה אבל זה רק אני ואת פה אז הצחיק אותי ראיתי ציוץ בטוויטר שאמר שאלונה סער צריכה ללכת לאבא שלה להגיד לו "טולי אמרה שהיא לא מרשה שתכנס לממשלה":-D
בינתיים הייתה לי גם עוד מחשבה על צימר שאני מקווה שהיא תיכף תשתחרר ותמצא מישהי שווה באזרחות שתעריך אותה.
וגם שאני תוהה אם היא וטולי היו נפגשות גם בסופשים ומחוץ לבסיס או שכל מערכת היחסים ביניהן קיימת בבסיס בלבד.
כאילו זה נראה שהם לעולם לא יוצאים משם אבל עברו 5 חודשים מהעונה הקודמת אני מניחה שמידי פעם הם כן יצאו לשבת:-D
אכן מסקרן.
אגב בעונה 1 או 2 ראינו בית של מישהי מחוץ לבסיס, נכון? או שאני מתבלבלת עם סדרה אחרת?
יש לי בראש כאילו קטע של אולי חיילת בבית בנפקדות ונועה+מישהי באות אליה, אבל אולי אני מתבלבלת.

didalf

Well-known member
אגב בעונה 1 או 2 ראינו בית של מישהי מחוץ לבסיס, נכון? או שאני מתבלבלת עם סדרה אחרת?
יש לי בראש כאילו קטע של אולי חיילת בבית בנפקדות ונועה+מישהי באות אליה, אבל אולי אני מתבלבלת
כן בעונה השניה נועה חזרה הביתה לסופש ההורים שלה היו מוזרים כאלה אובססיבים לצמחים ואז היה לה את כל הקטע עם שמרית.
אה וגם נכון חגו הייתה נפקדת וצליל באה אליה לשכנע אותה לחזור וגילינו שהיא עבריינית אבל מהסוג העשיר ואחותה עשתה טיקטוקים או משהו.

Lhuna3

Well-known member
כן בעונה השניה נועה חזרה הביתה לסופש ההורים שלה היו מוזרים כאלה אובססיבים לצמחים ואז היה לה את כל הקטע עם שמרית.
כן זהו גם סצינה כזאת זכרתי, רק לא שזאת היתה נועה, לכן לא הייתי בטוחה שזה מהסדרה הזאת.
אה וגם נכון חגו הייתה נפקדת וצליל באה אליה לשכנע אותה לחזור וגילינו שהיא עבריינית אבל מהסוג העשיר ואחותה עשתה טיקטוקים או משהו.
בדיוק |כן| תודה.

למעלה