דיוני סדרות #131

didalf

Well-known member
רק רציחות בבניין 4X05

די אוליבר תן קצת אמון בחברה שלך..
חחחח זה שהוא חזר איכשהו עם נוצה בשיער:-D

וואי הפעם הם יצאו סתומים. מהרגע שהתסריטאי אמר שזה טווח זמן קצר מידי הנחתי שיש שני אנשים.
וכמובן שהאחיות הווירדיות האלה מתאימות בול.
אבל אהבתי את השחזור של צ'ארלס חחחחחח
גם הצחיק אותי איך צארלס צילם חושב שהוא כולו חשאי אבל שומעים את הקליקים:-D ואז הם מסתכלים על התמונות המפותחות וחצי מזה האוזן שלו:-D
מזכיר לי שלפעמים כשאני עושה שיחת וידאו עם אבא שלי אז לפעמים הוא שוכח שזה וידאו ומקרב את הטלפון לאוזן כי הוא לא שומע וכל מה שרואים זה אוזן זה תמיד מצחיק:-D

זה ממש מוזר אגב איך הם משתפים יותר מידי אנשים בחקירה ובלוח רצח שלהם. כאילו אם כולם בסרט חשודים מה אתם משתפים ככה את התסריטאי? אז מה אם הוא נראה נחמד ומתלהב? וזה לא פעם ראשונה שהם חושפים את לוח הרצח וכל החדשות לכל אורח פורח.

השוטרת תמיד מצחיקה אני מתה עליה.

מעניין שסאז ידעה על הסרט הזה לפניהם. הם רק שמעו על זה בתחילת עונה 4. מאיפה כבר ידעה שזה בתכנון ושיש בעיה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק רציחות בבניין 4X05
אה, חיכית לשרשור החדש בשביל זה.
אני באמת התחלתי לתהות אם שוב פיספסתי הודעה שלך על הפרק החדש.
(אם כי אני שקוע מידי בסדרה החדשה של קריסטן בל בשביל להתייחס לדברים כמו רציחות בבניינים)

didalf

Well-known member
אג'תה אול אלונג 1X03

מרגיש לי שהפעם הרפרנסים היו יותר לאליס בארץ הפלאות. עם המשקה שצץ פתאום ופתקים וחידות והכניסה לתנור שהובילה למקום אחר.
זה גם טיפה הזכיר לי את עמי ותמי חחחח ואז קלטתי שההמכשפה פטי אמרה שהיא לא נכנסת לתנור כי הייתה לה חברה עם תנור גדול בטח התכוונה אליה:-D

יוו מסכנה קיטי לא מספיק היא לא מכשפה ונגררה למקום הזה סתם והלך לה התיק והיא כולה מלוכלכת ובסוף היא מתה?:-( זה לא פייר. היא כזאת קיטי חחחח אני לא טורחת אפילו ללמוד את השם שלה (כמו אג'תה בתכלס חחח). כשהיא כזה: "אומייגד!!!!!" ואז "איזה מטבח" מאד קיטי:-D

שמחתי שהן נכנסו לבית וקיבלו בגדים נקיים אז התבאסתי בשבילך שהן יצאו מטונפות ורטובות חחח. למרות שאני כן שמחה שטין חזר לגייליינר. בלי זה הוא סתם נראה כמו צ'רלי.

הצחיק אותי שהן מתלוננות שהלואין הרס את התדמית של מכשפות חחח. מזכיר לי בבאפי שערפדים לא אוהבים את הלוואין זה גם מעליב אותם:-D

אה גם הצחיק אותי כשהן הגיעו לבית הן אמרו משהו שזה כמו בסדרה "שקרים פיצים ענקיים" או משהו כזה חחח כלומר "ביג ליטל לייס":-D
וזה שהפרצוף שלהן התנפח כמו סיליקון גרוע לא הייתי בטוחה אם זה בדיחה על סוג הנשים שגרים בבתים כאלה ומגזימות עם הסיליקון או סתם קריפי בלי קשר.

אוקי לאגת'ה היה בן8-* שהיא ויתרה בשביל הדארקהולד. וואו. אפל. ואיך שג'ן סיפרה את זה לטין כולל "היא לא תזהה אותו אם הוא יופיע על סף דלתה" מאד מרמז שזה הוא כרגע. מעניין. טוב מסתבר שהיא מסרה אותו ממש כתינוק לפי ההזיה.

איזה שיידי היא שהיא ניסתה להתחמק מלשתות את היין, לא יפה. מה שהיא תקבל מהקוסם בסוף הדרך זה להעריך את ערך החברות?

זה כזה דיסני איך הם מקפידים שהקטין לא ישתה:-D אבל טוב לפחות הייתה לזה חשיבות עלילתית.
אה ומסתבר שכל המכשפות לא יכולות לשמוע מה שהוא אומר על השם או המוצא שלו. הוא כן הזכיר הורים ואבא אבל הם יכולים להיות מאמצים.
אבל תהיתי אם הוא לא יכול להגיד לקיטי כי היא לא מכשפה והיא תגיד לשאר אז כמובן שהיא נעלמה באותו רגע. למה הן לא חשבו על זה אחכ?

פחות אהבתי את שלב ההזיות.

היה ברור שהן יעברו את המבחן בשניה האחרונה. אבל כל הזמן תהיתי מה עם קיטי מה עם קיטי? לא צריך שערה שלה?? תנו לה לשתות.
אני חושבת שאולי היא מתה כי לא הייתה שערה שלה אז השיקוי לא קלט אותה.
בכל מקרה מסכנה:-(
וזה שאגתה בסוף שאלה מי זאת שרון - כישוף מוזר שהשכיח ממנה או כי היא פשוט התעלמה בכל פעם שהיא אמרה מה השם שלה?

didalf

Well-known member
אה, חיכית לשרשור החדש בשביל זה.
יאפ

(אם כי אני שקוע מידי בסדרה החדשה של קריסטן בל בשביל להתייחס לדברים כמו רציחות בבניינים)
זה כדאי?
קראתי שזה חמוד אבל גם מעצבן כי זה מציג יהודים בצורה מאד סטריאוטפית ואחרי השנה הזאת מרגיש לי שפחות יש לי סבלנות לזה מצד אמריקאים בורים.

Lhuna3

Well-known member
מרגיש לי שהפעם הרפרנסים היו יותר לאליס בארץ הפלאות. עם המשקה שצץ פתאום ופתקים וחידות והכניסה לתנור שהובילה למקום אחר.
וואלה לא חשבתי על זה.
זה גם טיפה הזכיר לי את עמי ותמי חחחח ואז קלטתי שההמכשפה פטי אמרה שהיא לא נכנסת לתנור כי הייתה לה חברה עם תנור גדול בטח התכוונה אליה:-D
זה כן שמתי לב.
יוו מסכנה קיטי לא מספיק היא לא מכשפה ונגררה למקום הזה סתם והלך לה התיק והיא כולה מלוכלכת ובסוף היא מתה?:-( זה לא פייר. היא כזאת קיטי חחחח אני לא טורחת אפילו ללמוד את השם שלה (כמו אג'תה בתכלס חחח). כשהיא כזה: "אומייגד!!!!!" ואז "איזה מטבח" מאד קיטי:-D
אכן לגמרי קיטי.
וזה שהפרצוף שלהן התנפח כמו סיליקון גרוע לא הייתי בטוחה אם זה בדיחה על סוג הנשים שגרים בבתים כאלה ומגזימות עם הסיליקון
אה לא חשבתי על זהז גם, אבל נראה לי נכון.
אוקי לאגת'ה היה בן8-* שהיא ויתרה בשביל הדארקהולד. וואו. אפל. ואיך שג'ן סיפרה את זה לטין כולל "היא לא תזהה אותו אם הוא יופיע על סף דלתה" מאד מרמז שזה הוא כרגע. מעניין.
מרמז ברמה שזה יהיה הכי צפוי (וקלישאי) בעולם עכשיו אם זה נכון, אני מראש מאוכזבת אם זאת התשובה.
זה כזה דיסני איך הם מקפידים שהקטין לא ישתה:-D אבל טוב לפחות הייתה לזה חשיבות עלילתית.
זה קצת עיצבן אותי האמת, כי זה פשוט לא הגיוני ולא עקבי לדמות של אגאת'ה שאמורה להיות מכשפה רעה, שכל כך אכפת לה מזה.
נגיד לא היה אכפת לה להשאיר את קיטי למות, אבל זה כן חשוב לה? זה מופרך. יכלו למצוא תירוץ אחר.
וזה שאגתה בסוף שאלה מי זאת שרון - כישוף מוזר שהשכיח ממנה או כי היא פשוט התעלמה בכל פעם שהיא אמרה מה השם שלה?
אני חשבתי האופציה השניה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הכול זועק לישועה, 2 עונות, כאשר עונה ראשונה היא 7 פרקים ועונה שנייה היא רק 5 פרקים (אולי טרם עלו כל הפרקים?)
מכניסים את גיבור הסדרה לבי"ח למשוגעים לשבוע הסתכלות בכפייה וכל פרק מייצג יום בשבוע שלו וההפנמה שלו את מצבו והרומן שלו עם שחקנית כושלת של טלנובלה שמסתבר שהייתה בת כיתתו והכנסתה להיריון
לאחר ששוחרר מבי"ח, סיים לימודיו בסיעוד וחוזר לבי"ח כמתמחה, מתואר איך קיבלו אותו החולים החדשים ואת הקשיים שלו הן בקשר שלו עם אם ילדו, הן בקשר חדש עם בתו של מריו שנפל מהחלון מבי"ח והן את ההתמודדות שלו כאח.

didalf

Well-known member
מרמז ברמה שזה יהיה הכי צפוי (וקלישאי) בעולם עכשיו אם זה נכון, אני מראש מאוכזבת אם זאת התשובה.
תלוי איך זה יעשה. גם אם זה סופר צפוי אם זה יעשה בצורה טובה ויועיל לעלילה ולהתפתחות הרגשית שלה או של שניהם לא אכפת לי שהטוויסט צפוי.
אני ששונאת ששופטים סדרה רק בגלל רמת ההפתעה בטוויסט ואם ניחשנו את זה מראש כל הסדרה לא שווה. אבל רמזו על זה ככ אובייס בשלב מוקדם שזה כנראה לא.
אבל ככל שאני חושבת על זה יותר (כלומר תוך כדי הקלדה כרגע חח) דווקא אני אפילו אשמח קצת שזה יהיה נכון כי מעניין אותי איך זה יתפתח אם כן.

זה קצת עיצבן אותי האמת, כי זה פשוט לא הגיוני ולא עקבי לדמות של אגאת'ה שאמורה להיות מכשפה רעה, שכל כך אכפת לה מזה.
נגיד לא היה אכפת לה להשאיר את קיטי למות, אבל זה כן חשוב לה? זה מופרך. יכלו למצוא תירוץ אחר.
אולי אני מתבלבלת אבל נראה לי שדווקא לא היה לה כזה אכפת. כשהן גילו שהיא לא שתתה היא אמרה משהו "נו אז שטין ישתה" וכל השאר הזדעקו לאלא הוא קטין.
חוצמזה הערכים האמריקאים של קטינים לא שותים (עלק) מוטבעים בהם עמוק יותר מכל דבר אחר חח.

אני חשבתי האופציה השניה.
איך שחתכו את הפרק בקטע הזה כאילו זה המתח הרגיש כאילו מרמזים לראשון אבל אני חושדת שזה השני והרסתי את הטוויסט:-D

Lhuna3

Well-known member
תלוי איך זה יעשה. גם אם זה סופר צפוי אם זה יעשה בצורה טובה ויועיל לעלילה ולהתפתחות הרגשית שלה או של שניהם לא אכפת לי שהטוויסט צפוי.
אני ששונאת ששופטים סדרה רק בגלל רמת ההפתעה בטוויסט ואם ניחשנו את זה מראש כל הסדרה לא שווה.
אני לא אמרתי שאני שופטת את כל הסדרה רק לפי זה או שזה עושה אותה לא שווה.
אבל נגיד ככה: מציגים לנו את הזהות שלו כתעלומה, משהו שאמור לסקרן אותנו.
אם רוצים שנופתע בסוף, אז הרמז הזה מרגיש לי כמו זלזול מוחלט בצופים.
אם רצו שכן נבין את זה כבר עכשיו וההפתעה תהיה רק לדמויות, אז יכלו לתת לנו לדעת את זה בצורה מפורשת, ולא לגרום לנו לחשוב על זה כעל תעלומה לצופים שגורמת לנו להתמקד בניחושים האלו. לכן זה סתם מעצבן בעיני אם זה אכן זה.
אולי אני מתבלבלת אבל נראה לי שדווקא לא היה לה כזה אכפת. כשהן גילו שהיא לא שתתה היא אמרה משהו "נו אז שטין ישתה" וכל השאר הזדעקו לאלא הוא קטין.
אני זוכרת הפוך.
איך שחתכו את הפרק בקטע הזה כאילו זה המתח הרגיש כאילו מרמזים לראשון אבל אני חושדת שזה השני והרסתי את הטוויסט:-D
יש מצב.

dory30

Well-known member
סדרה מעולה, למרות שראינו רבות כמוה. כולם טובים, בייחוד איב יוסון בתור הכלה. אנחנו למדים משם שלא הכל הנוצץ זהב, ושאדם עשיר הוא לא בהכרח יותר מוסרי או נטול בעיות מאחרים. זהות הרוצח/ת הדהימה אותי כי היו לי לפחות 3-4 ניחושים אחרים לחלוטין.

didalf

Well-known member
אני לא אמרתי שאני שופטת את כל הסדרה רק לפי זה או שזה עושה אותה לא שווה.
אבל נגיד ככה: מציגים לנו את הזהות שלו כתעלומה, משהו שאמור לסקרן אותנו.
אם רוצים שנופתע בסוף, אז הרמז הזה מרגיש לי כמו זלזול מוחלט בצופים.
אם רצו שכן נבין את זה כבר עכשיו וההפתעה תהיה רק לדמויות, אז יכלו לתת לנו לדעת את זה בצורה מפורשת, ולא לגרום לנו לחשוב על זה כעל תעלומה לצופים שגורמת לנו להתמקד בניחושים האלו. לכן זה סתם מעצבן בעיני אם זה אכן זה.
אז לי ממש לא אכפת אם אני אהיה מרוצה מאיך שזה יעשה וישפיע על הדמויות. אני אפילו אשמח כי נמאס לי מהחשיבות שנותנים לטוויסטים.

אני זוכרת הפוך.
הלכתי לבדוק וצדקת. הוא בא לשתות והיא עוצרת אותו.
אבל איך שהיא עצרה אותו זה לא נראה לי כי אכפת לה שהוא ישתה בתור קטין אלא בגלל תופעות הלוואי שזה עושה ונראה לי שיש לה איזה רגש אכפתיות אולי טיפה אמהי אליו בתת מודע שהיא אפילו לא מודעת אליו. רגש שאין לה כלפי קיטי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה כדאי?
קראתי שזה חמוד אבל גם מעצבן כי זה מציג יהודים בצורה מאד סטריאוטפית ואחרי השנה הזאת מרגיש לי שפחות יש לי סבלנות לזה מצד אמריקאים בורים.
[מדברים על Nobody Wants This]
אני מאוד נהנה מזה. וזה למרות שגם הציפיות שלי היו גבוהות.
אני לא אומר שזאת איזו יצירת מופת שחייבים לראות, אבל זה כיף.
וכן, יהודים מוצגים באופן סטריאוטיפי, אבל די לחלוטין חיובי.
כלומר כן מראים שהרבה יהודים רואים בזה דבר רע שהרב יהיה עם בחורה לא יהודיה (מה שברור שיהיה) אבל לא עושים את ההשוואה לאיך זה היה נראה אם היו מתנגדים שהוא ייצא עם בחורה שחורה.
באופן כללי בכלל "יהודים" שם זה יהודים רפורמים. כלומר בלי כל הדברים שמעצבנים אותי במיוחד ביהדות. לא עושים עניין מלנהוג בשבת, סקס לפני החתונה, הומוסקסואליות (האמת שלא התייחסו לזה ממש אבל אני מניח) ויש לפחות רבה (אישה רב) אחת.
אם היה לי אכפת מדת אז לחלוטין הייתי הופך ליהודי רפורמי.

יש לי גם הרבה מה לומר על אגתה אול אלונג, אבל אני צריך לעשות כמה דברים אז אני אגיע לזה מאוחר יותר בתקווה.

didalf

Well-known member
באופן כללי בכלל "יהודים" שם זה יהודים רפורמים. כלומר בלי כל הדברים שמעצבנים אותי במיוחד ביהדות. לא עושים עניין מלנהוג בשבת, סקס לפני החתונה, הומוסקסואליות (האמת שלא התייחסו לזה ממש אבל אני מניח) ויש לפחות רבה (אישה רב) אחת.
אם היה לי אכפת מדת אז לחלוטין הייתי הופך ליהודי רפורמי.
ברור כי זה רוב היהודים האמריקאיים כאלה.
וכן, יהודים מוצגים באופן סטריאוטיפי, אבל די לחלוטין חיובי.
כלומר כן מראים שהרבה יהודים רואים בזה דבר רע שהרב יהיה עם בחורה לא יהודיה (מה שברור שיהיה) אבל לא עושים את ההשוואה לאיך זה היה נראה אם היו מתנגדים שהוא ייצא עם בחורה שחורה.
התכוונתי יותר לסטיראוטיפים כמו שכתבו בוואלה: "כל הנשים היהודיות כאן רכלניות, תככניות ובטלניות עם אף ארוך. הגברים שהולכים לבית הכנסת מגוחכים ונלעגים,... האמא של הגיבור ...מגלמת גרסה סטריאוטיפית, שטחית ושלילית במיוחד של אימא יהודייה. כמובן שכל היהודים כאן גם עשירים כקורח, פזרנים וחומריים."
נשמע לי מעצבן. זה פחות מפריע ממה שזה נשמע לדעתך?

למעלה