דיוני סדרות #131

dilly snake

Active member
חה! אמרתי לכם שהולך להיות משהו בין ניקולס לוולף אפשר לחתוך את המתח ביניהם עם אזמל(הא! ראיתם מה עשיתי פה??).

היו שני תיקים, אחד על שחקנית כדורסל לשעבר שסובלת מנזק עצבי מוזר, בסוף הם לא מבינים למה אבל הם עוזרים לה להחלים ושני על בחור שהוזה דרקונים שהייתה לו בעיה אמיתית בראש.

אנחנו ממשיכים עם המאמי אישיוז של וולף שכוללת ניתוחים על גופות כבר בתיכון(זה אתי?????) אימא שקוראת לבן שלה בשמות חיבה ליד המתמחים שלה ובסוף מנסה לשכנע את ה-BFF שלו לרגל אחריו.

זה היה עוד פרק טוב ואני חושבת שאני באמת אמשיך איתה השנה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מכירים את התחושה הזאת כשאתה כבר צפית בפרק חדש של סדרה אבל אתה פשוט מחכה שמישהו אחר יכתוב עליה ראשון כדי שתוכל פשוט להגיב?
אז יש לי אותה כפול שתיים.
בעצם כפול שלוש אם מחשיבים גם את דוקטור הו.

didalf

Well-known member
מכירים את התחושה הזאת כשאתה כבר צפית בפרק חדש של סדרה אבל אתה פשוט מחכה שמישהו אחר יכתוב עליה ראשון כדי שתוכל פשוט להגיב?
הנה נודניק כבר

didalf

Well-known member
אגת'ה אול אלונג 1X04

היה ברור שהן יזמנו את אוברי.

האם תנאי סף למכשפה זה להיות לסבית?:-D
כאילו ברור שיש משהו בין אגתה ואוברי. אבל גם שתי המכשפות הנוספות אמרו עליה כזה "אני לא יודעת אם אני מפחדת ממנה או רוצה את הטלפון שלה":-D

אז בכל פעם נגיע לבית אחר? אני אוהבת איך הבתים גם מלבישים אותן בהתאם. והפעם רוקסטארס מהסבנטיז יאיי! אהבתי את אאוטפיטים המוגזמים.

הפעם המבחן היה של אליס ואני שמחה שהוא היה קצר יותר. מרגיש טיפה מאולץ שהפתרון זה לשיר אבל זה היה חמוד חחחחחח. אני לא כזה זוכרת את השיר חוץ מהפזמון הבתים היו שונים הפעם? מזל שלכולן יש כשרון מוזיקלי. זה גם תנאי סף ללהיות מכשפה?
אהבתי את העיבוד הסבנטיזי לשיר.

הייתי טיפה מבולבלת לגבי מי הדליקה את המיקרופון. חשבתי שאגתה, ואז היה נראה שדווקא אוברי מפלילה אותה, אבל אז הסתבר שכן אגת'ה הפלילה אותה אז צדקתי בהתחלה. היא אוספת גופות או משהו? מה? ומעניין מה ההיסטוריה ביניהן. הם קלירלי היו אויבות וגם מאהבות. בבת אחת? מה בא קודם?

המכשפות עשו קצת בונדינג, נחמד. הפעם שמתי לב שממש לכל אחת יש צבע. אחרי שקראו לאוברי המכשפה הירוקה, ואגתה קלירלי סגולה. יש לנו גם אדומה, ורודה וצהובה. הן ממש פאוור רייינג'רס:-D בא לי שיהיה שלב שכל אחת תזהר בצבע שלה או משהו חחח. אגב טין הוא כחול-אפור. אני אוהבת דמויות קולור-קודד.

אוי לא טין! אוקי הפעם היה ממש ברור שלאג'תה ממש אכפת ממנו מסיבה כלשהי. היא הייתה לחלוטין מבוהלת ולחוצה ולא טיפה צינית בכל מה שקשור לזה שהוא נפגע. אז לגבי הפרק הקודם גם שהיא רצתה למנוע ממנו לשתות. זה לא כי הוא קטין אלא כי אכפת לה ממנו והיא פחדה ממה היין המכושף יעשה לו. זה היה ממש חמוד כל הקטעים האלה שאכפת לה ממנו ממש|לב| וכאילו בשלב זה היה ככ אובייס שהוא כנראה הבן שלה שכנראה כבר היא חשבה את זה בעצמה ובגלל זה אכפת לה ממנו ככה. אז אוברי הרסה את החגיגה. כי זה היה ברור מידי מוקדם מידי:-( אוף ולפני זה כבר חשבתי אוקי זה ממש אובייס ואני ממש אשמח שזה גם ישאר ככה וכאילו הוא באמת יהיה הבן שלה והם יתאחדו ולא יהיו עוד טוויסטים. אבל יש. ואוברי איכשהו יודעת שהוא לא. חזרה לתיאוריה הראשונה. אוף אני מקווה שבעקבות הגילוי הזה היא לא תהיה רעה אליו פתאום. שעדיין יהיה לה אכפת לה ממנו. כי בינתיים הקשר המוזר ביניהם זה הדבר הכי מקסים בסדרה.

דווקא לא תמיד. אם יש לי מה להגיד אני אוהבת להיות ראשונה.

Lhuna3

Well-known member
אוי לא טין! אוקי הפעם היה ממש ברור שלאג'תה ממש אכפת ממנו מסיבה כלשהי. היא הייתה לחלוטין מבוהלת ולחוצה ולא טיפה צינית בכל מה שקשור לזה שהוא נפגע. אז לגבי הפרק הקודם גם שהיא רצתה למנוע ממנו לשתות. זה לא כי הוא קטין אלא כי אכפת לה ממנו והיא פחדה ממה היין המכושף יעשה לו. זה היה ממש חמוד כל הקטעים האלה שאכפת לה ממנו ממש|לב| וכאילו בשלב זה היה ככ אובייס שהוא כנראה הבן שלה שכנראה כבר היא חשבה את זה בעצמה ובגלל זה אכפת לה ממנו ככה. אז אוברי הרסה את החגיגה. כי זה היה ברור מידי מוקדם מידי:-( אוף ולפני זה כבר חשבתי אוקי זה ממש אובייס ואני ממש אשמח שזה גם ישאר ככה וכאילו הוא באמת יהיה הבן שלה והם יתאחדו ולא יהיו עוד טוויסטים. אבל יש. ואוברי איכשהו יודעת שהוא לא
היא אמרה לה
that boy isn't yours
והמשמעות של זה יכולה גם להיות שהוא לא שלה כי היא נתנה אותו בעיסקה תמורת הדארק-משהו איך שקוראים לזה...
אז אי אפשר עדיין לשלול שהוא הבן שלה, רק שהוא כבר לא "שלה".

למעלה