דיוני סדרות #131

dilly snake

Active member
אז השבוע ראיתי שתי סדרות חדשות(מה שומר שכל השבוע ראיתי דרמות רפואיות ומחר אני בעבודה, אני צריכה לחשוב אם אני צריכה להפריד יותר בין חיים לעבודה).

זכארי קווינטו הוא ד"ר אוליבר וולף, הוא ווירדו, יש לו עיוורון פנים, דדי ומאמי אישיוז לעשר עונות של "בטיפול", הוא נהנה לשחות בהדסון(?!) הוא גיי והוא נוירולוג(או משהו בסגנון).

מעיפים אותו מבית חולים כי הוא ניסה לעזור למטופל אלצהיימר/דמנציה להיות בחתונה של הנכדה שלו. קולגה שלו משכנעת אותו לבוא לעזור לה על מישהי שאחרי ניתוח ראש לא מזהה את הבנים שלה. הטוויסט בסוף? אימא שלו(וולף) היא מנהלת של הבית חולים החדש.

אין מה לומר על התיק הרפואי, כי זה פיילוט קלאסי.

חוץ מוולף יש 4 מתמחים שעובדים תחתיו, שהם בסדר. ויש את נוירוכירורג(???) שהיה פעם ג'יי גאריק בהפלאש(טדי משהו) ובעוד אלף תוכניות וכבר החלטתי שהוא ו-וולף צריכים להיות יחד.

אני אהבתי

ג'ושוע ג'קסון הוא אלוהים יודע מי, לא קלטתי את השם. הוא רופא שהולך לעבוד בספינת תענוגות. הוא סופר מצליח והייתה לו חוויית משנה חיים אחרי שהוא היה בין הראשונים שהיה להם קורונה(!!!!!!!!!!!!!!!!).

חוץ ממנו יש אח ואחות (רפואיים) שחשבתי שהאח הומו, אבל לא יש לו קראש על האחות.

חוץ מזה היו מקרים רפואיים דיי קאמפיים(בחור שנשבר לו ה*ין) וכל מיני כאלה.

זה לא רע, אבל לא יודעת אם אני אצליח להחזיק יותר מידי זמן מעמד עם זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני בטוחה שחלק מהמסע שלה בסדרה הפעם יהיה כן להפוך קצת לטובה יותר ושיהיה לה אכפת באמת מהקבוצה שהיא יצרה. אני לא אתפלא אם היא תצטרך את זה למבחן האחרון.
אני לא בטוח אם אני רוצה שהיא תהפוך לטובה יותר. כלומר חלק בי בהחלט רוצה את זה (כמו שאמרתי בהודעה שלי) אבל חלק גם ממש רוצה שהיא תשאר רעה
נראה לי. עדיין מוזר לי שאפשר מישהי לא מכשפה בכלל.
אולי זאת אמירה על כך שכל אישה היא קצת מכשפה (בקטע מעצים לא בקטע מיזוגני)
ומה אם לא היו בבית בדיוק את החומרים הנדרשים? מה אתה שואל שאלות מיותרות.
אבל ברור שמי (מה) שיוצר את המבחן דואג שיהיו בבית את החומרים הדרושים. אבל הוא (זה) לא יכל לדעת שטין לא ישתה.
בר מצווה כמובן.
אה כי אמרו שעברו 3 שנים מוונדהויז'ן והוא עכשיו בן 16.
בדיוק.
אם כי יכול להיות גם הקטע של הבר מצווה. יש לו קצת מראה יהודי.
נראה לי. כמה פרקים אמורים להיות? אני גם מקווה שלא יהיה מבחן לפרק לכל אחת אבל אני קצת חושבת שכן.
נראה לי שאמורים להיות 9 פרקים.
(וכשאני אומר נראה לי אז כמובן ששניה לאחר מכן הלכתי לבדוק וראיתי שאני צודק) (ולפי הקלנדר שני הפרקים האחרונים יצאו יחד)

אני מניח שיהיו עכשיו עוד איזה 4 פרקים של מבחנים (אבל מקווה שפחות) ואז משהו שונה.

אגב, פתאום נזכרתי שבעצם בכלל לא ראו את אוברי פלאזה בפרק הזה. אני הנחתי שנראה אותה. אפילו שזה באמת הגיוני שהיא לא שם כי היא לא הצטרפה איתם לדרך, אבל מה עכשיו פשוט לא נראה אותה כמה פרקים?

didalf

Well-known member
אולי זאת אמירה על כך שכל אישה היא קצת מכשפה (בקטע מעצים לא בקטע מיזוגני)
אז איפה הכוחות שלי??

אבל ברור שמי (מה) שיוצר את המבחן דואג שיהיו בבית את החומרים הדרושים. אבל הוא (זה) לא יכל לדעת שטין לא ישתה.
בטח שכן, הוא קטין.
גם וואטבר כוח קסם שיוצר את המבחן הזה בסוף הוא אמריקאי.

אם כי יכול להיות גם הקטע של הבר מצווה. יש לו קצת מראה יהודי.
:-D
אולי היה לו מאד טראומתי העליה לתורה. הוא שכח את הפרשה שהוא למד והתבלבל ועשה בושות ואז גם פגעה לו סוכריה בראש, מסכן.

(וכשאני אומר נראה לי אז כמובן ששניה לאחר מכן הלכתי לבדוק וראיתי שאני צודק)
:-D
(ולפי הקלנדר שני הפרקים האחרונים יצאו יחד)
אה יופי.

אני מניח שיהיו עכשיו עוד איזה 4 פרקים של מבחנים (אבל מקווה שפחות) ואז משהו שונה.
כן כנראה.

אגב, פתאום נזכרתי שבעצם בכלל לא ראו את אוברי פלאזה בפרק הזה. אני הנחתי שנראה אותה. אפילו שזה באמת הגיוני שהיא לא שם כי היא לא הצטרפה איתם לדרך, אבל מה עכשיו פשוט לא נראה אותה כמה פרקים?
נכון, גם בקודם. מתישהו היא תהיה חייבת להצטרף אליהן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז השבוע ראיתי שתי סדרות חדשות(מה שומר שכל השבוע ראיתי דרמות רפואיות ומחר אני בעבודה, אני צריכה לחשוב אם אני צריכה להפריד יותר בין חיים לעבודה).
אוי, לא חשבתי על כך שזה גם מתחבר לך לחיים.
אולי צריך לעשות באמת סדרה על מזכירה רפואית של רופא אף אוזן גרון (זכרתי נכון?)

ותודה שכתבת על שתי הסדרות על שתיהן היה לי עין וחשבתי לנסות.
ואפילו ציינת את הדברים שהיו יכולים לעניין אותי.

זכארי קווינטו הוא ד"ר אוליבר וולף, הוא ווירדו, יש לו עיוורון פנים, דדי ומאמי אישיוז לעשר עונות של "בטיפול", הוא נהנה לשחות בהדסון(?!) הוא גיי והוא נוירולוג(או משהו בסגנון).
אוקי, לא ידעתי מהטריילר שהוא גיי. אני עכשיו בהחלט יותר מעוניין.
מעיפים אותו מבית חולים כי הוא ניסה לעזור למטופל אלצהיימר/דמנציה להיות בחתונה של הנכדה שלו. קולגה שלו משכנעת אותו לבוא לעזור לה על מישהי שאחרי ניתוח ראש לא מזהה את הבנים שלה. הטוויסט בסוף? אימא שלו(וולף) היא מנהלת של הבית חולים החדש.
ראיתי לפני שנים את הפרק הראשון של האנטומיה של גריי - גם לה הייתה אמא שהיא רופאה בתפקיד בכיר, לא? בעצם אולי עם אלצהיימר אז לחלוטין מתקשר לפיסקה.
אין מה לומר על התיק הרפואי, כי זה פיילוט קלאסי.
זה הרגיש אקסטרה צ'יזי מהטריילר. אבל תכלס הרופא הטוב היה אקסטרה צ'יזי ואהבתי את זה.
חוץ מוולף יש 4 מתמחים שעובדים תחתיו, שהם בסדר. ויש את נוירוכירורג(???) שהיה פעם ג'יי גאריק בהפלאש(טדי משהו) ובעוד אלף תוכניות וכבר החלטתי שהוא ו-וולף צריכים להיות יחד.
אה כן, זיהיתי אותו בטריילר. רגע, נאמר שהוא גם גיי, או שזאת רק תקווה שלך?
אגב
בילבל אותי שכתבת שהוא היה ג'יי גאריק בהפלאש כי הוא שיחק שם את זום (לפני שזום נעשה ידוע בתקופת הקורונה) ושחקן אחר שיחק את ג'יי גאריק. אבל באמת בעונה 2 של הפלאש קראו לדמות שלו ג'יי גאריק ורק אחר כך גילו שהוא שיקר לגבי הזהות שלו. פשוט הג'יי גאריק האחר הפך להיות דמות חוזרת.
אני אהבתי
אני אנסה מתישהו

ג'ושוע ג'קסון הוא אלוהים יודע מי, לא קלטתי את השם. הוא רופא שהולך לעבוד בספינת תענוגות. הוא סופר מצליח והייתה לו חוויית משנה חיים אחרי שהוא היה בין הראשונים שהיה להם קורונה(!!!!!!!!!!!!!!!!).
אני אוהב את הרעיון של חיבור לעולם האמיתי עם הקורונה. הרבה יותר קל לעשות את זה כמה שנים לאחר מעשה. ולא דובר על זה בטריילר אז לא ידעתי על זה.
אגב, ג'ושוע ג'קסון לא שיחק רופא בסדרה ההיא על רופא רוצח או משהו כזה?
האם באמת יש רופא בספינת תענוגות? או מילא זה שיש, אבל האם סביר שבאמת יש צורך תכוף בו? כלומר נראה לי שאחרי כמה פרקים שבהם הוא יציל את החיים של מישהו אז צריך לחקור את הספינה למה יש בה כל כך הרבה מקרים של אנשים בסכנת חיים. (אולי זה בעצם באמת אותו רופא רוצח ואחרי כל הפרשה ההיא זה המקום היחיד שהוא יכול לעבוד בלי שיגלו על העבר שלו (כי אין לו קשר עם רופאים אחרים) ובגלל שהוא רוצח (אני לא צפיתי בסדרה ההיא אז אני לא יודע מה בעצם היה הקטע שלו) אז הוא גורם למקרים האלו.
חוץ ממנו יש אח ואחות (רפואיים) שחשבתי שהאח הומו, אבל לא יש לו קראש על האחות.
ראיתי היום גיפים שלו מהסדרה וגם אני קיוויתי. אבל זכרתי שהיה נראה גם בטריילר שהוא דלוק על האחות (אם כי נראה לי שראו גם שלאחות יש קטע עם הרופא).
בעצם הוא יכול גם להיות ביסקסואל אז זה בסדר. (ב911 מישהו התחיל לצאת עם גבר רק בעונה 9 או משהו אחרי שני של סטרייטיות)(לא שזה מספיק בשבילי לראות את הסדרה אני גם לא יכלתי עם סדרת הספין אוף עם החתיך הישראלי ששיחק כבאי גיי)
חוץ מזה היו מקרים רפואיים דיי קאמפיים(בחור שנשבר לו ה*ין) וכל מיני כאלה.
נשבר לו הזין מסדרות רופאים על יבשה ולכן החליט לעשות סדרת רופאים על הים (יש גם סדרת רופאים באוויר כבר) (וכן אני יודע שיש שם רק רופא אחד אבל אני מניח שהרופא הרוצח מהעונה השניה של הסדרה על רופאים רוצחים יצטרף בהמשך)
זה לא רע, אבל לא יודעת אם אני אצליח להחזיק יותר מידי זמן מעמד עם זה.
אני בקושי שרדתי את התיאור שלך לסדרה.
גם לא שרדתי את פרינג' או את דוסון קריק ואפילו לא התחלתי את הרומן או הסדרה על דוקטור מוות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז איפה הכוחות שלי??
את הצלחת לגרום לי לפתוח שרשור חדש (אבל זה לקח הרבה מאוד זמן)
אבל את גם הצלחת לגרום ללונה להצטרף אלינו.
כמובן שאם ללונה היה כוח אז היא הייתה גורמת לך להצטרף אלינו לדוקטור הו)
בטח שכן, הוא קטין.
אני פתאום קולט את הקשר המקרי בין המילים טין וקטין.
נכון, גם בקודם. מתישהו היא תהיה חייבת להצטרף אליהן.
אוי נכון. שני הפרקים הראשונים מחוברים לי בראש אז לא חשבתי על זה.

Lhuna3

Well-known member
גם לא שרדתי את פרינג' או את דוסון קריק ואפילו לא התחלתי את הרומן או הסדרה על דוקטור מוות.
כל השאר פחות חשוב, אבל את פרינג' זה ממש חבל שלא שרדת. כמה ראית מזה?
כי זה מתחיל לא משהו, אבל בשלב מסויים נהיה ממש מעולה (וזה לוקח זמן), אפילו אם לא הייתי מתאהבת בדמות של ג'ושוע ג'קסון, אני מחשיבה את זה כאחת מעלילות המד"ב הטובות ביותר שראיתי.
האמת שאם היה לי כוח לגרום לה לצפות במשהו אז כרגע זה היה דווקא בדאונטון אבי.
אני יודעת שזה נשמע כאילו אני מנסה פה פסיכולוגיה הפוכה, אבל אני לא. אני חשבתי על זה יותר ואני באמת לא בטוחה שהיא תאהב את הדוקטור בכלל. כאילו נכון שאי אפשר לא לאהוב את טננט, אבל פרט לכך זה הרבה מאוד מד"ב ומעט מאוד רומנטיקה (אבל ממש מעט), ומעבר לזה עלה בדעתי שהסיכוי שהיא תאהב את מאט סמית' הוא בכלל ממש קטן, ואם היא תהיה שלילית לגביו זה עלול לבאס אותי ולא להיות לי כיף.
לעומת זאת לגבי דאונטון אבי אין לי שום ספק שהיא תתאהב בזה.

dilly snake

Active member
זה הרגיש אקסטרה צ'יזי מהטריילר. אבל תכלס הרופא הטוב היה אקסטרה צ'יזי ואהבתי את זה.
נראה לי זה הסגנון של הרופא הטוב, רופא מבריק לא שגרתי.
אה כן, זיהיתי אותו בטריילר. רגע, נאמר שהוא גם גיי, או שזאת רק תקווה שלך?
לא אמרו שהוא גיי. אבל הוא והדמות של וולף הם כאילו אויבים ויש לי עכשיו בראש עלילה שלמה של איך הם הופכים מאויבים לאוהבים(הגיע הזמן שבברודקאסט תהיה עלילה גאה נורמלית) ואיך הם ישגעו את הצופים אם הם יהיו זוג או לא יהיו זוג ובלה בלה בלה.
ג'ושוע ג'קסון לא שיחק רופא בסדרה ההיא על רופא רוצח או משהו כזה
כן, הוא שיחק נוירוכירורג שהורג את המטופלים שלו וגורם להם לנזקים בלתי הפיכים(בעצם גם מוות, זה טכנית נזק לא הפיך).
הוא דיי מעצבן.

אולי צריך לעשות באמת סדרה על מזכירה רפואית של רופא אף אוזן גרון (זכרתי נכון?)
זכרת נכון(y).
אבל לא הייתי עושה על זה סדרה.

didalf

Well-known member
אני גם לא יכלתי עם סדרת הספין אוף עם החתיך הישראלי ששיחק כבאי גיי)
אה ראיתי קטעים מזה ביס לפעמים חח. בדכ כשאני רואה שזה משודר אני שמה ברקע ומעיפה מבט לקראת סוף הפרק כי זה החלק שמתמקד בחיים האישיים של הדמויות:-D
חוץ מזה ראיתי קצת קטעים שלהם ביוטיוב.

כן גם הצלחתי לנבא הגדרה בתשחץ, שלדעתי זה הכי מרשים.
טוב אז מתי יהיו לי כוחות מועילים באמת?:-D

שתלך בדרך ותבקש מהקוסם.

אני פתאום קולט את הקשר המקרי בין המילים טין וקטין.
כן חחח טין הקטין:-D

את לא צריכה הרבה כוח בשביל זה, רק להעלות את זה לאחד משבמעאות שירותי הסטרימינג שאני משלמת עליהם!!
ממש הייתה לי כוונה דווקא לצפות בזה. לא מזמן אפילו חיפשתי בכולם והעליתי חרס!
שכנעת אותי מזמן כבר עם הספיריט סבתא שלך ואם אני לא טועה יש שם גייז חמודים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל השאר פחות חשוב, אבל את פרינג' זה ממש חבל שלא שרדת. כמה ראית מזה?
כי זה מתחיל לא משהו, אבל בשלב מסויים נהיה ממש מעולה (וזה לוקח זמן), אפילו אם לא הייתי מתאהבת בדמות של ג'ושוע ג'קסון, אני מחשיבה את זה כאחת מעלילות המד"ב הטובות ביותר שראיתי.
ראיתי רק איזה 4 פרקים. ושמעתי שזה נעשה טוב יותר אחר כך ואולי אני אנסה את זה בעתיד במיוחד אם זה יהיה זמין איפשהו, כי זה לא שהיה לי משהו שממש לא אהבתי (שלא כמו עם person of intrest שדובר עליה כאן וראיתי רק שני פרקים ראשונים ושמעתי שהיא נעשית טובה יותר אבל ממש שנאתי את שני הפרקים הראשונים ואת רוב הדמויות בה).
בכל מקרה זה גם לא דחוף לי להשלים אותה.
אני יודעת שזה נשמע כאילו אני מנסה פה פסיכולוגיה הפוכה, אבל אני לא. אני חשבתי על זה יותר ואני באמת לא בטוחה שהיא תאהב את הדוקטור בכלל. כאילו נכון שאי אפשר לא לאהוב את טננט, אבל פרט לכך זה הרבה מאוד מד"ב ומעט מאוד רומנטיקה (אבל ממש מעט), ומעבר לזה עלה בדעתי שהסיכוי שהיא תאהב את מאט סמית' הוא בכלל ממש קטן, ואם היא תהיה שלילית לגביו זה עלול לבאס אותי ולא להיות לי כיף.
נכון שהרבה יותר סיכוי שהיא תאהב את דאונטון. ממש חבל שזה לא זמין בשום מקום של סטרימינג כרגע (בעבר זה היה גם בנטפליקס וגם באמזון).

אני כן חושב שהיא תאהב בסופו של דבר את דוקטור הו, בעיקר כי היא כבר אוהבת את דייויד טננט וטננט הוא הכי טננטי בדוקטור הו (אפילו יותר בstaged שבה הוא משחק את עצמו).
בהחלט ייתכן שהיא לא תאהב את מאט סמית' אבל האמת שזה ממש לא מעניין אותי. מבחינתי שהיא תפסיק לצפות אחרי הדוקטור של טננט (גם ככה יש לי בעיות עם העונות של מאט סמית')

נראה לי זה הסגנון של הרופא הטוב, רופא מבריק לא שגרתי.
גם האוס.
כן, הוא שיחק נוירוכירורג שהורג את המטופלים שלו וגורם להם לנזקים בלתי הפיכים(בעצם גם מוות, זה טכנית נזק לא הפיך).
ובסוף הסדרה הוא מאבד את רשיון הרפואה שלו, אבל טכנית זה רק הרשיון לעסוק ברפואה על יבשה. (אני לא אעזוב את הבדיחה/תיאוריה שלי)
הוא דיי מעצבן.
אני די אהבתי את פייסי. נראה לי. עברו מיליון שנה.
זכרת נכון(y).
אבל לא הייתי עושה על זה סדרה.
מאוחר מידי, אני כבר בקשר עם NBC.
אה ראיתי קטעים מזה ביס לפעמים חח. בדכ כשאני רואה שזה משודר אני שמה ברקע ומעיפה מבט לקראת סוף הפרק כי זה החלק שמתמקד בחיים האישיים של הדמויות:-D
חוץ מזה ראיתי קצת קטעים שלהם ביוטיוב.
זה עצוב אבל זה אפילו לא מעניין אותי מספיק כדי לראות סרטונים שלהם ביו-טיוב. גיפים בטאמבלר מידי פעם זה מספיק.
כן גם הצלחתי לנבא הגדרה בתשחץ, שלדעתי זה הכי מרשים.
טוב אז מתי יהיו לי כוחות מועילים באמת?:-D
תגרמי לכך שדוקטור הו/דאונטון אבי/שניהם יהיו בשירות סטרימינג זמין לנו.
כן חחח טין הקטין:-D
טין הקטין שהשתין
(לקחתי את זה צעד אחד רחוק מידי ואני מתנצל)
את לא צריכה הרבה כוח בשביל זה, רק להעלות את זה לאחד משבמעאות שירותי הסטרימינג שאני משלמת עליהם!!
יופי.
ואז אני גם אעשה ריווץ
ממש הייתה לי כוונה דווקא לצפות בזה. לא מזמן אפילו חיפשתי בכולם והעליתי חרס!
שכנעת אותי מזמן כבר עם הספיריט סבתא שלך ואם אני לא טועה יש שם גייז חמודים.
אז יאללה, את לא באמת חייבת סטרימינג. זה לא כמו באפי, בטח יש לזה הרבה דודים יעילים.
וזה ממש ממש טוב, והסבתא היא אלוהית, אבל תורידי למטה את הציפיות לגבי גייז.

didalf

Well-known member
זה עצוב אבל זה אפילו לא מעניין אותי מספיק כדי לראות סרטונים שלהם ביו-טיוב. גיפים בטאמבלר מידי פעם זה מספיק.
זה באמת מספיק כי הם בעיקר חתיכים וזה עובר גם בגיף.

תגרמי לכך שדוקטור הו/דאונטון אבי/שניהם יהיו בשירות סטרימינג זמין לנו.
אני רוצה דאונטון אבי ופרסון אוף אינטרס כרגע.

אז יאללה, את לא באמת חייבת סטרימינג. זה לא כמו באפי, בטח יש לזה הרבה דודים יעילים.
אין לי סבלנות לדודים זאת נהייתה פרוצדורה מסורבלת מאד בשבילי. רק סדרה שהיא 1. ממש קצרה 2. ממש ממש דחוף לי לראות אני אשקיע בזה כרגע.
גם סרטים שאני מורידה אני בסוף לא רואה עד שהם מגיעים ליס.
קיצר תדאג שיעלו לי לאנשהו.
אבל תורידי למטה את הציפיות לגבי גייז.
אה כן? טוב לדעת.
אז עוד פחות דחוף לי:-D

LeAnnDyIan

Well-known member
ראיתי רק איזה 4 פרקים. ושמעתי שזה נעשה טוב יותר אחר כך ואולי אני אנסה את זה בעתיד במיוחד אם זה יהיה זמין איפשהו, כי זה לא שהיה לי משהו שממש לא אהבתי (שלא כמו עם person of intrest שדובר עליה כאן וראיתי רק שני פרקים ראשונים ושמעתי שהיא נעשית טובה יותר אבל ממש שנאתי את שני הפרקים הראשונים ואת רוב הדמויות בה).
אז תדע לך שזה ממש חבל כפול 2, כי מבוקש לחקירה אפילו טובה יותר מפרינג׳ (ופרינג׳ מבחינתי היא טופ 5 סדרות אהובות עליי של כל הזמנים)

dilly snake

Active member
חשבתי שראית מבוקש לחקירה8-*.

בכול מקרה זו אחת הסדרות הכי האהובות עלי EVER. וזה נכון שהיא פרוצדורלית, אבל ככול שהזמן עובר היא הופכת להיות עמוקה יותר ומשתפרת(למרות שאני ממש אוהבת את העונות הראשונות).
אז תדע לך שזה ממש חבל כפול 2, כי מבוקש לחקירה אפילו טובה יותר מפרינג׳ (ופרינג׳ מבחינתי היא טופ 5 סדרות אהובות עליי של כל הזמנים)
אני חושבת שזה הדבר היחידי שאני מסכימה עליו עם דילן(חוץ מזה שלא ראיתי פרינג').

למעלה