דיוני סדרות #25

nerdkey treky

Active member
אולי אתה באמת התאום האבוד שלי?
עכשיו ממש סיקרנת אותי לגבי מה עוד אנחנו מסכימים. לא ממש ניסיתי לגרום לך לראות את הסדרה, אבל אולי תשרדי אותה יותר ממני.
בנוגע לאדמת הפקר עונה 2, הרבה אני לא זוכר, ככה שחלק מהעלילות שתיארת לא ברורות לי. אבל אם אני זוכר נכון את תחילת עונה 2
סאני בורח מהעבדים ויש לו כמה סצינות יפות מול קליפר שחור עם טבעות בחרב, לא? אני זוכר שבתחילת עונה 2 העלו את הרמה של הסצינות לחימה. ככה הסדרה אגרוף הברזל תמיד הייתה צריכה להראות.
התוספת של בז'י לא ממש הייתה נחוצה לסדרה, אבל כמו שכתבת פרוסט שחקן קומי מוצלח ואפילו שזה תפקיד קצת יותר דרמטי, הוא עושה כאן עבודה טובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי אתה באמת התאום האבוד שלי?
הגיע הזמן לספר לכם את האמת.
לפני שנים רבות אמא שלכם ילדה את שניכם.
אבל בגלל שאמא שלכם מתה בלידה ואבא שלכם נעשה מושחת מהצד האפל של הטלוויזיה הוחלט לפצל אותכם.
את נרדקי שלחנו לכוכב המדבר של הטרקרים כדי שיגודל על ידי דודו
ואת מילי שלחנו לכוכב הרובוטים על מנת שיגדל אותה מלך הרובוטים בתור נסיכה.
עכשיו שניכם התקווה האחרונה שלנו (או יותר נכון לומר שאם אחד מכם ימות אז השני יהיה התקווה האחרונה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז בהמלצת @snirf התחלתי את הסדרה Animal Kingdom (ממלכת החיות)
זאת סדרת דרמה שמבוססת על סרט אוסטרלי בעל אותו שם משנת 2010.
בתיאור הכי כללי (ומה שידעתי עוד לפני שראיתי) הסדרה עוסקת במשפחה של פושעים שמנוהלת על ידי אם המשפחה ומתחילה כאשר הנכד הצעיר שלה מצטרף למשפחה.
הסדרה רצה ברשת TNT מ2016 עד... [רק ברגע זה גיליתי שהיא בעצם עוד לא הסתיימה ומתוכננת עונה חמישית שהצילומים לה הסתיימו לפני חודש בערך]
... אני לא יודע מה לחשוב על זה כי אני דווקא אהבתי את הרעיון שאני הולך לראות סדרה שכבר יש לה סוף.
מאוחר מידי עכשיו

בכל מקרה בנתיים ראיתי רק שני פרקים: פרק ראשון קצת איכזב אותי, פרק שני כבר אהבתי יותר.
התכנון שלי הוא לראות בערך פרק ליום.
אז הסדרה מתחילה כאשר אמא של ג'יי (ג'וש) מתה ממנת יתר של סמים והוא מתקשר אל סבתא שלו שהוא לא היה איתה בקשר כבר 11 שנים.
הסבתא (ג'נין, אבל מכונה סמרף) לוקחת אותו לבית שלה ושם הוא פוגש את שלושת הדודים שלו.
זמן אחרי זה גם מופיע דוד נוסף שלו (שהוא להבנתי אח תאום של אמא שלו) שבדיוק שוחרר מהכלא.
כל הדודים די מוטרדים מהנוכחות שלו כי הם לא בוטחים בו לגבי מה יעשה כשיגלה שהם גנבים. אבל תכלס הוא מבין די מהר וגם די מהר נאלץ לעזור. סמרף בעצם אומרת לו שהוא חייב.
נראה שהוא מוטרד מאוד מזה כי הוא מנסה למצוא את אבא שלו (שכנראה הוא לא יודע עליו דבר, אפילו לא שם משפחה), אבל כנראה אין לו ברירה בנתיים אלא להשאר עם המשפחה הזאת.
הדודים הם באז (בארי) שנראה שנחשב למנהיג שלהם (אחרי סמרף) וגם יש לו בת זוג ובת קטנה. משהו מעניין שמגלים בפרק השני זה שהוא לא הבן הביולוגי של סמרף אלא היא אימצה אותו אחרי שהוא גדל עם הורים נוראיים (וייתכן שראינו את אבא שלו שהוא דואג לו למצרכים). זה גורם לי לתהות האם האחרים הם ילדים ביולוגיים שלה ואם אמא של ג'יי הייתה בת ביולוגית שלה. הוא עושה רושם הכי שפוי ויציב מכולם ולכן כנראה סמרף בוטחת בו וגם ג'יי סומך עליו ומספר לו דברים שאפילו הוא לא מספר לסמרף.
קרייג עושה הרבה סמים. הוא גם נורה במהלך השוד חנות שעונים שלהם בפרק הראשון וכמעט מת בפרק השני מהפציעה. (כי לוקח להם די הרבה זמן להבין שאולי כדאי לקחת אותו למקסיקו לרופא). באופן כללי עושה לי רושם הכי טמבל.
דארן נראה קצת חכם יותר לפחות מקרייג, אבל מאוד מעוצבן מזה שסמרף ובאז מנהלים דברים. ג'יי תופס אותו מקבל מציצה במלתחות ליד הים ודארן מנסה להעמיד פנים שזה היה משהו אחר בעוד שזה היה די ברור מה שזה היה. ונראה שאז ג'יי מפחד ממה שדארן יעשה לו בגלל שהוא יודע את זה.
ופופ הוא האח שיצא מהכלא. הוא עושה רושם שהוא מטורף לחלוטין וכולם ממש מודאגים לגבי איזה דברים הוא יכול לעשות. נראה שגם יש לו ממש אבחנה רשמית כי מהשיחה של באז וסמרף אפשר להבין שפופ בעבר לקח כדורים פסיכיאטרים אבל הפסיק. הפתרון של סמרף הוא לגנוב ממישהו כדורים פסיכיאטרים כדי לרסק אותם ולהגניב לו באוכל. עוד לא ראינו אם זה עובד. בנתיים פופ לחלוטין מפחיד את כולם. בין היתר את ג'יי שהוא לא סומך עליו, ובשלב מסויים לוקח אותו לגנוב רכב בשביל השוד הגדול שלהם, מכה את נהג הרכב מאיים עליו ואז משקר לסמרף ולאחים שלו לגבי זה. הוא גם מבקר את בת הזוג של באז ואפשר להבין שהיה משהו בינהם ושהיא מפחדת שהוא יספר לבאז.
יש גם את כל המורכבות של זה שבשוד השעונים שלהם הם בטעות הרגו שוטר ולכן הם מתיכים את השעונים (חוץ מחלק שכנראה סמרף לקחה לכספת אישית שלה). אבל שעון אחד פופ נתן לג'יי שיתן לחברה שלו ועכשיו ג'יי צריך להשיג חזרה מחברה שלו (עדיף בלי להסביר לה שזה בגלל שזה שעון שנגנב ועכשיו השוטרים מחפשים את הגנבים עוד יותר בגלל שהם הרגו שוטר).

באופן כללי אהבתי יותר את הפרק השני כי בו כבר יכלו להכנס יותר לעומק הדמויות של האחים.

nerdkey treky

Active member
בתיאור הכי כללי (ומה שידעתי עוד לפני שראיתי) הסדרה עוסקת במשפחה של פושעים שמנוהלת על ידי אם המשפחה ומתחילה כאשר הנכד הצעיר שלה מצטרף למשפחה.
הסדרה רצה ברשת TNT מ2016 עד... [רק ברגע זה גיליתי שהיא בעצם עוד לא הסתיימה ומתוכננת עונה חמישית שהצילומים לה הסתיימו לפני חודש בערך]
... אני לא יודע מה לחשוב על זה כי אני דווקא אהבתי את הרעיון שאני הולך לראות סדרה שכבר יש לה סוף.
מאוחר מידי עכשיו

בכל מקרה בנתיים ראיתי רק שני פרקים: פרק ראשון קצת איכזב אותי, פרק שני כבר אהבתי יותר.
אז הסדרה מתחילה כאשר אמא של ג'יי (ג'וש) מתה ממנת יתר של סמים והוא מתקשר אל סבתא שלו שהוא לא היה איתה בקשר כבר 11 שנים.
הסבתא (ג'נין, אבל מכונה סמרף) לוקחת אותו לבית שלה ושם הוא פוגש את שלושת הדודים שלו.
זמן אחרי זה גם מופיע דוד נוסף שלו (שהוא להבנתי אח תאום של אמא שלו) שבדיוק שוחרר מהכלא.
כל הדודים די מוטרדים מהנוכחות שלו כי הם לא בוטחים בו לגבי מה יעשה כשיגלה שהם גנבים. אבל תכלס הוא מבין די מהר וגם די מהר נאלץ לעזור. סמרף בעצם אומרת לו שהוא חייב.
נראה שהוא מוטרד מאוד מזה כי הוא מנסה למצוא את אבא שלו (שכנראה הוא לא יודע עליו דבר, אפילו לא שם משפחה), אבל כנראה אין לו ברירה בנתיים אלא להשאר עם המשפחה הזאת.
הדודים הם באז (בארי) שנראה שנחשב למנהיג שלהם (אחרי סמרף) וגם יש לו בת זוג ובת קטנה. משהו מעניין שמגלים בפרק השני זה שהוא לא הבן הביולוגי של סמרף אלא היא אימצה אותו אחרי שהוא גדל עם הורים נוראיים (וייתכן שראינו את אבא שלו שהוא דואג לו למצרכים). זה גורם לי לתהות האם האחרים הם ילדים ביולוגיים שלה ואם אמא של ג'יי הייתה בת ביולוגית שלה. הוא עושה רושם הכי שפוי ויציב מכולם ולכן כנראה סמרף בוטחת בו וגם ג'יי סומך עליו ומספר לו דברים שאפילו הוא לא מספר לסמרף.
קרייג עושה הרבה סמים. הוא גם נורה במהלך השוד חנות שעונים שלהם בפרק הראשון וכמעט מת בפרק השני מהפציעה. (כי לוקח להם די הרבה זמן להבין שאולי כדאי לקחת אותו למקסיקו לרופא). באופן כללי עושה לי רושם הכי טמבל.
דארן נראה קצת חכם יותר לפחות מקרייג, אבל מאוד מעוצבן מזה שסמרף ובאז מנהלים דברים. ג'יי תופס אותו מקבל מציצה במלתחות ליד הים ודארן מנסה להעמיד פנים שזה היה משהו אחר בעוד שזה היה די ברור מה שזה היה. ונראה שאז ג'יי מפחד ממה שדארן יעשה לו בגלל שהוא יודע את זה.
ופופ הוא האח שיצא מהכלא. הוא עושה רושם שהוא מטורף לחלוטין וכולם ממש מודאגים לגבי איזה דברים הוא יכול לעשות. נראה שגם יש לו ממש אבחנה רשמית כי מהשיחה של באז וסמרף אפשר להבין שפופ בעבר לקח כדורים פסיכיאטרים אבל הפסיק. הפתרון של סמרף הוא לגנוב ממישהו כדורים פסיכיאטרים כדי לרסק אותם ולהגניב לו באוכל. עוד לא ראינו אם זה עובד. בנתיים פופ לחלוטין מפחיד את כולם. בין היתר את ג'יי שהוא לא סומך עליו, ובשלב מסויים לוקח אותו לגנוב רכב בשביל השוד הגדול שלהם, מכה את נהג הרכב מאיים עליו ואז משקר לסמרף ולאחים שלו לגבי זה. הוא גם מבקר את בת הזוג של באז ואפשר להבין שהיה משהו בינהם ושהיא מפחדת שהוא יספר לבאז.
יש גם את כל המורכבות של זה שבשוד השעונים שלהם הם בטעות הרגו שוטר ולכן הם מתיכים את השעונים (חוץ מחלק שכנראה סמרף לקחה לכספת אישית שלה). אבל שעון אחד פופ נתן לג'יי שיתן לחברה שלו ועכשיו ג'יי צריך להשיג חזרה מחברה שלו (עדיף בלי להסביר לה שזה בגלל שזה שעון שנגנב ועכשיו השוטרים מחפשים את הגנבים עוד יותר בגלל שהם הרגו שוטר).

באופן כללי אהבתי יותר את הפרק השני כי בו כבר יכלו להכנס יותר לעומק הדמויות של האחים.
על כל זה אתה חושב באמצע הלילה? היה ממש בוער לך להוציא את זה מהמערכת :sneaky:

snirf

Active member
מאוחר מידי עכשיו

כיף שהתחלת
היא לא מסוג הסדרות שהפרק הראשון הוא מייצג/שאפשר להבין ממנו עד כמה הסדרה טובה
לכן חכה...זה עוד ילך, ישתפר ויסחוף אותך
שים עין על סמורף האמא יש לה דמות קרועה :p
וכמובן על דארן הבן הגיי ;)

מילי08

Well-known member
סאני בורח מהעבדים ויש לו כמה סצינות יפות מול קליפר שחור עם טבעות בחרב, לא? אני זוכר שבתחילת עונה 2 העלו את הרמה של הסצינות לחימה
הוא ברח בסוף הפרק הראשון או תחילת השני.. ולא הסבירו איך הוא הגיע לשם.
הקליפר השחור - אליו התכוונתי בתיאור שלי. לדעתי דווקא הסצינות איתו היו עם פוטנציאל אבל לא עבדו. והקרבות בינתיים מאכזבים. יותר מידי אפקטים מיוחדים על חשבון הכוריאוגרפיה - לוחמים מעופפים, הילוך איטי.. אני לא אוהבת את זה
ואת מילי שלחנו לכוכב הרובוטים על מנת שיגדל אותה מלך הרובוטים בתור נסיכה.
עיצרו הכל!!!
אני נסיכה
בום. זהו. מעכשיו כולם מתייחסים אלי בהתאם בבקשה 👸

Aranel Nenharma

Well-known member
בריגרטון ראיתי רק עד פרק 6

ואיזה פרק זה היה|לימון|;)
ראיתי הכל ברצף והייתי חייבת לעשות הפסקה אחריו.
קראתי את מה שכתבתם בשרשור הקודם של דיוני סדרות.
ובניגוד אליכם סיימון ממש לא עושה לי את זה, האחים יותר. אני גם חושבת שהשחקן של סימון לא משחק הכי טוב.
אני ממש אוהבת את אלואיז. וגם המלכה היא דמות מוזרה אבל כיף לצפות בה.
אז ממה שהבנתי יש עוד ספרים לסדרה. מעניין אם כל ספר מספר על אח אחר והאם כל עונה תתמקד באח אחר

didalf

Well-known member
עיצרו הכל!!!
אני נסיכה
בום. זהו. מעכשיו כולם מתייחסים אלי בהתאם בבקשה 👸
נסיכת הרובוטים בואי לא נגזיםB-|

בריגרטון ראיתי רק עד פרק 6

ואיזה פרק זה היה|לימון|;)
ראיתי הכל ברצף והייתי חייבת לעשות הפסקה אחריו.
קראתי את מה שכתבתם בשרשור הקודם של דיוני סדרות.
ובניגוד אליכם סיימון ממש לא עושה לי את זה, האחים יותר. אני גם חושבת שהשחקן של סימון לא משחק הכי טוב.
אז ממה שהבנתי יש עוד ספרים לסדרה. מעניין אם כל ספר מספר על אח אחר והאם כל עונה תתמקד באח אחר
אה יופי גם אני הגעתי בדיוק לפרק 6 אתמול.

הדבר הכי חשוב עד כה בסדרה כמובן זה שבפרק 6 בכל המונטז' הזה של סיימון ודפני שוכבים בכל מקום השיר ברקע היה עיבוד כינור יפה לויילדסט דרימס של טיילור|מאוהב| אז יש מצב שיותר התרכזתי במוזיקה מאשר בסצנה:-D
איך אפשר אבל לראות את זה ברצף הפרקים כ"כ ארוכים אני צריכה הפסקה אחרי כל פרק. אתמול הייתה הפעם הראשונה שראיתי שני פרקים ביום וגם ביניהם עשיתי הפסקה של שעתיים.
אני גם אוהבת את אלואיז היא צינית ומרדנית ומגניבה. והצחיק אותי שעם כל האטיטיוד שלה היא סופר תמימה לגבי איך באים ילדים. בכלל חוסר הידע שלהן בנושא נוראי זה ממש מחדל איך שהתייחסו לנשים פעם|פנים|
וגם ממש מרגיז אותי שבחורה אוי ואבוי רק תתפס לבד עם גבר כבר מחוללת אבל הגברים אפילו מצופה מהם להתהולל עד שהם מתיישבים עם בחורה תמה. זה ממש מרגיז הסנטדרט הכפול הזה:-[ לפחות אצל הדוסים ביהדות שני הצדדים צריכים להיות בתולים (למרות שגם אצלנו לגבר יעשו נונונו והבחורה תהיה פסולה כי זה עולם חרא).
קצת ציפיתי שהאח השני זה שמתרועע עם הצייר יהיה גיי ואז במסיבה ההיא הוא היה עם 2 בחורות והתאכזבתי. אבל יש עוד 2 פרקים אז אולי עוד יהיה משהו:-P: הוא גם הגבר הכי חמוד בסדרה בינתיים. אני גם לא עפה על סיימון. אני מבינה בראש שהוא חתיך אובייקטיבית וגם למה הוא הגיבור של הרום-קום אבל לאדעת לא ממש מתלהבת. רק מחבבת.

Lhuna3

Well-known member
@didalf @Aranel Nenharma האם אלואיז מזכירה לכן מישהי? אני לא מצליחה לזכור את מי היא מזכירה לי, היא עושה לי דה ז'ה וו נורא חזק למישהי (בעיקר באופן הדיבור וההבעות שלה).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני ממש אהבתי את המלכה.
אלואיז הייתה חמודה ומאוד ריחמתי עליה על כך שהיא בערך תקועה בעולם שיש ציפיות מאוד מסויימות ממנה.
אבל היא גם מתנהגת די בטיפשות הרבה פעמים.
ובאמת נורא תמימה, אבל באמת אי אפשר להאשים אותה, אלא את הסביבה שלה.
אגב, גם דפני נורא תמימה.
אחת הסצנות הכי מדוברות לדעתי של העונה היא זאת שבה סיימון מסביר לה כיצד להגיע ל..."סיפוק עצמי" (כפי שנאמר בשאלון לאחרונה :p)
אני יכול לענות לגבי הספרים שהם אכן עוסקים כל אחד באח אחר (ולא דווקא לפי סדר כרונולוגי של הגיל שלהם כפי שאפשר להבין מכך שדפני היא הראשונה).
אבל אני ממש לא אתפלא אם לא ישמרו על זה בהמשך הסדרה. בין היתר כי אני מניח שהם לא בונים על להגיע ל8 עונות (האסטרטגיה של נטפליקס היא מספר גדול יותר לסדרות ולכן מספר קצר יחסית של עונות).
*אגב אני קראתי תקצירים של רוב הספרים בסדרה מתוך סקרנות על העתיד של הדמויות - אם כי בהחלט ייתכן גם שילכו בכיוונים שונים עם הדמויות.

אני מקווה שכשתסיימו תקראו את מה שאני ולונה כתבנו על הסדרה.

@didalf @Aranel Nenharma האם אלואיז מזכירה לכן מישהי? אני לא מצליחה לזכור את מי היא מזכירה לי, היא עושה לי דה ז'ה וו נורא חזק למישהי (בעיקר באופן הדיבור וההבעות שלה).
גם לי הייתה את התחושה הזאת איתה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ראיתי את הסדרה החדשה של מים ביאליק (איימי מהמפץ הגדול)
Call Me Kat
וזה היה די חמוד.
אומנם סיטקום מולטי קאמרה (צחוק מוקלט) די גנרי מרוב הבחינות
שבו הדמות הראשית שוברת את הקיר הרביעי מידי פעם (כמו פארקר לואיס, או פרנק אנדרווד או פליבאג)
אבל חמוד
מים ביאליק הפתיעה אותי פשוט כי בראש לא יכלתי לדמיין אותה בתור מישהי חוץ מאיימי.
Cheyenne Jackson גם שם ואיכשהו נראה חתיך מהרגיל
ואומנם הוא משחק סטרייט (ככל הנראה) אבל יש דמות אחרת של הומו שאותו משחק השחקן המבוגר והמוכר לזלי ג'ורדן.

קצת על הסדרה - בחורה רווקה בת 39 שיש לה בית קפה של חתולים (לא ממש ברור לי מה הכוונה)
ויש חברים שלה, עובדים שלה, ואמא שלה
call me kat 01.jpg

Aranel Nenharma

Well-known member
גם ממש מרגיז אותי שבחורה אוי ואבוי רק תתפס לבד עם גבר כבר מחוללת אבל הגברים אפילו מצופה מהם להתהולל עד שהם מתיישבים עם בחורה תמה. זה ממש מרגיז הסנטדרט הכפול הזה
גם אותי הקטע של המוסר הכפול מעצבן אותי, אני תוהה עד כמה זה היה ככה במציאות. כאילו אני יודעת שלליידי אסור לדעת את הדברים האלו אבל come on...
הדבר הכי חשוב עד כה בסדרה כמובן זה שבפרק 6 בכל המונטז' הזה של סיימון ודפני שוכבים בכל מקום השיר ברקע היה עיבוד כינור יפה לויילדסט דרימס של טיילור|מאוהב| אז יש מצב שיותר התרכזתי במוזיקה מאשר בסצנה:-D
הבנתי שיש בסדרה הרבה גרסאות קלאסי לשירים מודרנית, אבל אין לי אוזניים מוזיקליות אז זה עובר מעל הראש שלי
אני יכול לענות לגבי הספרים שהם אכן עוסקים כל אחד באח אחר (ולא דווקא לפי סדר כרונולוגי של הגיל שלהם כפי שאפשר להבין מכך שדפני היא הראשונה).

יופי, אני מאוד מקווה שבאמת כל עונה תתמקד באח אחר.
גם כי אני חושבת שזה רעיון מגניב כזה וגם כי דפני לפי דעתי היא האחות הכי משעממת. היא תמימה ולא מפריעה לה להיות תמימה

אולי זאת השחקנית?
לי היא לא מזכירה, אבל לא אתפלא אם היה עוד דמות כזו שהלכה נגד הזרם באנגליה של המאה ה18

didalf

Well-known member
הבנתי שיש בסדרה הרבה גרסאות קלאסי לשירים מודרנית, אבל אין לי אוזניים מוזיקליות אז זה עובר מעל הראש שלי
אם זה שיר שאני מכירה אני מזהה (נגיד היה בפרקים קודמים טנקיו נקסט של אריאנה וגירלס לייק יו של מארון5).
אם זה שיר של טיילור אני מזהה באוזניים עצומות.

כאילו אני יודעת שלליידי אסור לדעת את הדברים האלו אבל come on...
זה די מפגר גם. מילא הקטע שאסור להן בשביל להשאר טהורות עלק. אבל זה שהן גם לא יודעות ואפילו בליל הכלולות לא מספרים להן כבר ממש מטומטם. במקרה לדפני יצא טוב שהיה לה מישהו סקסי והיא אוהבת אותו והיא נהנתה מזה והוא טיפה אפילו הכין אותה לפני, אבל זה יכול להיות טראומתי מאד. (לא מזמן הייתה כתבה בהארץ כתבה שחרדים סיפרו על ליל הכלולות הטראומתי שלהם. ואפילו להם יש יותר הדרכה!! [לפעמים היא נוראית גם כן]).
וגם ככה באים ילדים לא רצויים כשבנות לא יודעות שמה שהן עושות מוביל להריון|פנים| סליחה על הראנט זה מעצבן אותי:-D

לי היא לא מזכירה, אבל לא אתפלא אם היה עוד דמות כזו שהלכה נגד הזרם באנגליה של המאה ה18
היחידה שאני חושבת עליה כ"דמות כזו שהלכה נגד הזרם באנגליה של המאה ה18" זאת קירה נייטלי בגאווה ודעה קדומה אבל אלואיז לא מזכירה לי אותה. אם כבר אז הסצנות בהתחלה יותר שסיימון ודפני התנצחו הזכירו לי טיפה את ההתנצחויות של אליזבת' ודארסי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אולי זאת השחקנית?
אני לא יודע לגבי לונה, אבל בשבילי מה שמרגיש מוכר זה לא שהקונספט של נערה שהולכת נגד הזרם של אנגליה של המאה ה19 (זאת המאה ה19, לא המאה ה18)
אלא משהו אחר לגבי המראה וההתנהגות.
ולא נראה לי שזאת השחקנית כי עברתי בIMDB מה היו הדמויות שהיא גילמה בעבר ולא זיהיתי משהו.

אגב @didalf
המלך שרואים בסדרה הוא אותו מלך שיש בסדרה המילטון, אם שנים רבות מאוחר יותר

didalf

Well-known member
אני לא יודע לגבי לונה, אבל בשבילי מה שמרגיש מוכר זה לא שהקונספט של נערה שהולכת נגד הזרם של אנגליה של המאה ה19 (זאת המאה ה19, לא המאה ה18)
אלא משהו אחר לגבי המראה וההתנהגות.
ולא נראה לי שזאת השחקנית כי עברתי בIMDB מה היו הדמויות שהיא גילמה בעבר ולא זיהיתי משהו.

אגב @didalf
כן אני יודעת מה שכתבת בספוילר.

Aranel Nenharma

Well-known member
אני עכשיו מדמיינת את המלכה מהסדרה שרה you'll be back.
נראה לי היא יודעת להעלות מופע :ROFLMAO:

למעלה