דיוני סדרות #25

snirf

Active member
מזל שעשיתי חקירה כדי לגלות מי כתב בשרשור כי אחרת לא הייתי מוצא את ההודעה שלך.
תלמד לעשות "שמור ורפרש" כדי שההודעה תופיע למטה.

בכל מקרה בנתיים היום ראיתי את פרק 5 ואני כבר לחלוטין בתוך זה.
אני בטח בסופש אתפנה לכתוב קצת על מה שקורה בנתיים.

ואם האל הטוב ייתן לי לעבוד מהבית שבוע הבא אז הגיוני שיהיה לי יותר זמן אז גם יש סיכוי שאני אעלה לשני פרקים ביום.

מחכה לקרוא התרשמויות שלך- על הדמויות, התרחשויות מה אהבת/פחות וכו'

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תפסיקו להשוויץ, גם אני ראיתי את הפרק הראשון לעונה החדשה של staged
היה כמובן מצחיק.
ואני לחלוטין בהתחלה (רק ממש בהתחלה) לא הייתי בטוח אם זה באמת הפרק או שאני רואה באמת ראיון שלהם לגבי הסדרה.
והאם אני טועה אם שבאמת היה דיבור על כך שיהיה רימייק אמריקאי?
*אני תוהה אם יזרקו בעניין בדיחה על כך שדייויד שיחק ברימייק האמריקאי לברודצ'רץ' שם הוא גילם את אותה דמות שהוא גילם בברודצ'רץ'.
וופי גולדברג כייפית. תמיד אהבתי אותה. קצת פחות הצחיק אבל עדיין היה כיף לראות.
אני גם אוהב את וופי גולדברג, רק קצת חבל לי שנראה שהיא לא משחקת את עצמה (כי אם כן, אז למה שהיא תדבר איתו על הסדרה?)
*אגב היא משחקת כרגע בתפקיד דרמטי בסדרה החדשה The Stand.

אני לרוב מאוד אוהב מטה (מישהו אמר קומיוניטי? ריק ומורטי?)
אז בעיקרון אני שמח מהרעיון לעונה החדשה.
אם כי יש סכנה למיצוי מהיר, אבל תכלס הקטע הוא שזה מעט פרקים והפרקים קצרים אז רוב הסיכוי שלא תהיה תחושה של יותר מידי.

מעניין אם נראה שוב את סמואל ל. ג'קסון...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
צפיתי בו כבר אתמול אבל התאפקתי מלהמשיך, מנסה שהיא לא תגמר לי כל כך מהר.

וזה עוד פרק מעולה!
אני אוהבת דווקא את המטא הזה על הרימייק האמריקאי לכאורה לסדרה, יואו אני מתה שיראו לנו קטע שהם מדברים עם קולין פירת' ויו גרנט, זה יהיה מושלם!

יש פה את הסצינה שכבר ראיתי בטריילר לסדרה שמייקל אומר שכבר קרה לו שליהקו מישהו במקומו והוא מתחבר אליו עכשיו בשביל לנקום בו - המבטים של דיוויד הרגו אותי שוב! 😂 😂 😂
האם זה הוא?!

השיחה של נינה וסיימון גם היתה מצוינת, בעיקר כשהוא מתחיל להתחרפן מזה שאנשים חושבים שדייויד ומייקל אילתרו את רוב הטקסט שהוא כתב.

והשיחה של שניהם עם סיימון אדירה! ויקינגים חחחחחחחחחחחחחחחחחח
כשדייויד מתחיל לאבד את זה ומייקל מנסה להרגיע אותו עם "ויקינגים" וסיימון כזה "ויקינגים?!"
רגע רגע
למה הדודים שלי לא הציעו לי את פרק 2 עדיין?
יש לך איזה דוד מיוחד?
את יכולה לשלוח לי את המספר טלפון שלו?

יש לי דוד אחד שהציע לי את כל עונה 2 כבר, אבל זה מרגיש חשוד כי לא אמורה להיות עדיין את כל עונה 2 אז אני מפחד שהאו יביא לי משהו שיקלקל לי את מכשיר הוידאו.

Lhuna3

Well-known member
רגע רגע
למה הדודים שלי לא הציעו לי את פרק 2 עדיין?
יש לך איזה דוד מיוחד?
את יכולה לשלוח לי את המספר טלפון שלו?

יש לי דוד אחד שהציע לי את כל עונה 2 כבר, אבל זה מרגיש חשוד כי לא אמורה להיות עדיין את כל עונה 2 אז אני מפחד שהאו יביא לי משהו שיקלקל לי את מכשיר הוידאו.
כל עונה 2 יצאה ביחד (בניגוד לעונה 1), אז אין סיבה לחשוד וכנראה שדוד שלך בסדר.
אבל אשלח לך גם את שלי, שיהיה.

עריכה: אני רואה שיש משהו מוזר באינטרנט לגבי מועד השחרור של הפרקים. כל מקור אומר משהו אחר.
בכל אופן יכולה לדווח שאני צופה כרגע בפרק 203 והוא נראה לי תקין 🤷‍♀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל עונה 2 יצאה ביחד (בניגוד לעונה 1), אז אין סיבה לחשוד וכנראה שדוד שלך בסדר.
אבל אשלח לך גם את שלי, שיהיה.

עריכה: אני רואה שיש משהו מוזר באינטרנט לגבי מועד השחרור של הפרקים. כל מקור אומר משהו אחר.
רגע, אז הייתה לך כבר אתמול את כל עונה 2 ולא ראית מיד את כולה?!? 😱

ותודה,
הרבה מאוד זמן לא דיברתי עם הדוד הזה ואני קצת מופתע שהוא עדיין בחיים. (הוא די זקן אז אני מניח שהוא מקפיד על בידוד)

Lhuna3

Well-known member
רגע, אז הייתה לך כבר אתמול את כל עונה 2 ולא ראית מיד את כולה?!?
כל הכבוד שלא נכנסת לספוילר שלי בפרק 2 (כי כתבתי שם שממש התאפקתי בשביל שלא יגמרי לי כל כך מהר. אבל היום באמת אין מה לראות אז מי יודע אם לא אסיים...
עריכה: בעצם יש ארץ נהדרת, אז יופי אולי אני לא אסיים את סטייג'ד כל כך מהר.)

didalf

Well-known member
נראה לי ככה: בטלוויזיה משודר שני פרקים בשבוע, אבל העלו הכל לאתר של הBBC.

כל הכבוד שלא נכנסת לספוילר שלי בפרק 2 (כי כתבתי שם שממש התאפקתי בשביל שלא יגמרי לי כל כך מהר. אבל היום באמת אין מה לראות אז מי יודע אם לא אסיים...
עריכה: בעצם יש ארץ נהדרת, אז יופי אולי אני לא אסיים את סטייג'ד כל כך מהר.)
חחח יש אני שמחה שלא סיימת אני גם ראיתי רק עד 2, ותיכף יש ארץ נהדרת אבל אני אראה קצת לפני כי אני מתחילה מאוחר בגלל הפרסומות.

למה אנחנו לא עוברים לשרשור החדש בעצם? או שאולי בכלל נעשה נפרד ניק?

ועכשיו אני קולטת שראיתי את 2 אתמול אז למה נמענתי מלקרוא את ההודעה שלך?:-D חוזרת אליה
צפיתי בו כבר אתמול אבל התאפקתי מלהמשיך, מנסה שהיא לא תגמר לי כל כך מהר.
כנל!!!

אני אוהבת דווקא את המטא הזה על הרימייק האמריקאי לכאורה לסדרה, יואו אני מתה שיראו לנו קטע שהם מדברים עם קולין פירת' ויו גרנט, זה יהיה מושלם!
כן בינתיים זה מצחיק איך זה מטריף אותם:-D

יש פה את הסצינה שכבר ראיתי בטריילר לסדרה שמייקל אומר שכבר קרה לו שליהקו מישהו במקומו והוא מתחבר אליו עכשיו בשביל לנקום בו - המבטים של דיוויד הרגו אותי שוב! 😂 😂 😂
האם זה הוא?!
חחחחחחחח כן:-D ואני גם תוהה אם זה דיוויד:-D

והשיחה של שניהם עם סיימון אדירה! ויקינגים חחחחחחחחחחחחחחחחחח
כשדייויד מתחיל לאבד את זה ומייקל מנסה להרגיע אותו עם "ויקינגים" וסיימון כזה "ויקינגים?!"
כן:-D
ונקרעתי שדיוויד נשבר וצועק "אני לא אתן למישהו אחר הערות על איך להיות דיוויד טננט":-D:-D:-D

Lhuna3

Well-known member
נראה לי ככה: בטלוויזיה משודר שני פרקים בשבוע, אבל העלו הכל לאתר של הBBC.
אהההה כנראה שאת צודקת.

חחח יש אני שמחה שלא סיימת אני גם ראיתי רק עד 2, ותיכף יש ארץ נהדרת אבל אני אראה קצת לפני כי אני מתחילה מאוחר בגלל הפרסומות.
אה, ברור, גם אני.

למה אנחנו לא עוברים לשרשור החדש בעצם? או שאולי בכלל נעשה נפרד ניק?
איך שתרצו.
ונקרעתי שדיוויד נשבר וצועק "אני לא אתן למישהו אחר הערות על איך להיות דיוויד טננט"
😂 😂 😂

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אוקיי רגע מה סיימון פג וניק פרוסט? אני רציתי את קולין פירת' ויו גרנט!
אבל וופי באמת אמרה שזה היה רק שמועה. חבל.
האם הם באמת יותר ידועים בארה"ב מדיוויד טננט? אני יודעת שהם שיחקו בהרבה סרטים בין השאר, אבל לא בתפקידים ראשיים במיוחד, לא?

עדיין השיחה איתם היתה ממש טובה כשדיוויד מנסה לתת להם עיצות גרועות ומייקל מסוייג לשתף פעולה, אבל אז שהוא נהיה מאושר כשהם מתחילים להחמיא לו ולנסות לחקות אותו 😂
אבל הם קצת מגזימים בירידות שלהם על דיוויד :mad: שלו נעליכם מעל רגליכם בפני הדוקטור!
והם היו טובים גם בקטע בסוף הפרק כשהם מחקים את דיוויד ומייקל וצוחקים עליהם.

חחחח ההפקה מנסה ללהק את הנשים שלהם לתפקיד המקורי!

אוי וויי תום הוא המעצבן מפארקס. אבל הוא היה מצחיק.

didalf

Well-known member
תזמון מושלם
אוקיי רגע מה סיימון פג וניק פרוסט? אני רציתי את קולין פירת' ויו גרנט!
אבל וופי באמת אמרה שזה היה רק שמועה. חבל.
האם הם באמת יותר ידועים בארה"ב מדיוויד טננט? אני יודעת שהם שיחקו בהרבה סרטים בין השאר, אבל לא בתפקידים ראשיים במיוחד, לא?
כן סליחה באיזה עולם הם ידועים יותר?8-* אני לא יודעת מי אלה האמת.

עדיין השיחה איתם היתה ממש טובה כשדיוויד מנסה לתת להם עיצות גרועות ומייקל מסוייג לשתף פעולה, אבל אז שהוא נהיה מאושר כשהם מתחילים להחמיא לו ולנסות לחקות אותו 😂
כן:-D:-D

אבל הם קצת מגזימים בירידות שלהם על דיוויד :mad:
נכון, חצופיםB-|

אוי וויי תום הוא המעצבן מפארקס. אבל הוא היה מצחיק.
ז'אן ראלפיו!!!! נקרעתי מהשיחה על הלהקות במייספייס ואז על המיילים:-D

Lhuna3

Well-known member
כן סליחה באיזה עולם הם ידועים יותר?8-* אני לא יודעת מי אלה האמת.
אני מכירה את סיימון פג רק ממחוקים Spaced הסדרה שאם אני לא טועה הוא גם יצר, ושודרה ב-YES ממש בתחילת התקופה של שידורי הלווין, יש מצב שזה היה בערוץ שאז נקרא YES LONDON ושידר סדרות בריטיות איכותיות. סדרה שזכורה לי שהיתה ממש מבריקה (מעניין אם עומדת במבחן הזמן). את בטח עוד לא נולדת 😂
חוץ מזה אני יודעת שהוא שיחק במלא סרטים שלא מעניינים אותי, אבל לאחרונה ראיתי אותו בתפקיד קטן ב-The Boys.
את ניק גם אני לא הכרתי בכלל.

LeAnnDyIan

Well-known member
מישהו רוצה להסביר לי בקצרה על מה הסדרה הזאת (Staged) כדי שאחליט אם בא לי להוסיף אותה לערימת סדרות שאני רוצה לראות אבל בטח לא אגיע אליהן:-P:
(סתם, תכף מסתיימת עונת הפוטבול ואז יהיה יותר זמן)

Lhuna3

Well-known member
מישהו רוצה להסביר לי בקצרה על מה הסדרה הזאת (Staged) כדי שאחליט אם בא לי להוסיף אותה לערימת סדרות שאני רוצה לראות אבל בטח לא אגיע אליהן:-P:
זה על דרו ברימור וליאן ריימס בתפקיד עצמן מדברות בזום בסגר של הקורונה בשביל לנסות לעשות חזרות ביחד למחזה.

ספוילר גדול: בסוף עונה 1 הן מתנשקות!!.

אבל עם דייויד טננט ומייקל שין במקום דרו וליאן.

didalf

Well-known member
דיוויד טננט ומייקל שין בתפקיד עצמם (ממליצה לראות קודם בשורות טובות שבה הם שיחקו שטן ומלאך ביחסי אהבה-שנאה-פלרטוט והיא נהדרת)
הם משחקים בתפקיד עצמם שחקנים שמנסים לעשות חזרה להצגה בזום. הם לא באמת מקריאים שורה אחת מהמחזה, הם יותר סתם מדברים או רבים ומשלימים וזה הכל בריטי ושנון. אני מרגישה שזה נשמע משעמם אבל זה ממש מצחיק.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
טוב הפרק הכי טוב עד כה בעונה הזאת.

איך הם פחדו מהסוכנת שלהם:-D (בד"כ שחקנים הם אלה שמפטרים סוכנים לא?8-*).
ונקרעתי מזה שמייקל הגיע לבוש מהודר לשיחה ואז דיוויד בתגובה שם מלא פרסים מאחורה והם התחילו במלחמה של מי יותר שווה:-D
"אני ד"ר הו!!!!":-D
ומה לעזאזל מייקל היה בדמדומים ראיתי את כל הסרטים האלה (יותר מפעם אחת|מובך|) [הולי שיט בדקתי בIMDB זה הוא???:-0 תפסתי ממנו שחקן רציני עד עכשיו:-D)
חחחחח והסוף שבו נרמז שמייקל כמעט היה הד"ר ודיייויד לוהק במקומו וכנראה הוא אכן נוקם בו:-D:-D

וחוצזמה השיחה של הבנות הצחיקה אותי, אבל בעיקר זה שדייויד ביקש את החדר ואשתו אמרה שלא כי הוא לא קבע ביומן על המקרר:-D
"לא ידעתי שיש יומן על המקרר"
"פספסת את ההדרכה":-D

מזכיר לי שראיתי בראיון שהם אמרו שמייקל תמיד באותו חדר ודיוויד בכל הבית כי צריך למצוא מקום שאין בו ילדים באותו רגע:-D

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
טוב הפרק הכי טוב עד כה בעונה הזאת.

איך הם פחדו מהסוכנת שלהם:-D (בד"כ שחקנים הם אלה שמפטרים סוכנים לא?8-*).
ונקרעתי מזה שמייקל הגיע לבוש מהודר לשיחה ואז דיוויד בתגובה שם מלא פרסים מאחורה והם התחילו במלחמה של מי יותר שווה:-D
"אני ד"ר הו!!!!":-D
ומה לעזאזל מייקל היה בדמדומים ראיתי את כל הסרטים האלה (יותר מפעם אחת|מובך|) [הולי שיט בדקתי בIMDB זה הוא???:-0 תפסתי ממנו שחקן רציני עד עכשיו:-D)
חחחחח והסוף שבו נרמז שמייקל כמעט היה הד"ר ודיייויד לוהק במקומו וכנראה הוא אכן נוקם בו:-D:-D

וחוצזמה השיחה של הבנות הצחיקה אותי, אבל בעיקר זה שדייויד ביקש את החדר ואשתו אמרה שלא כי הוא לא קבע ביומן על המקרר:-D
"לא ידעתי שיש יומן על המקרר"
"פספסת את ההדרכה":-D

מזכיר לי שראיתי בראיון שהם אמרו שמייקל תמיד באותו חדר ודיוויד בכל הבית כי צריך למצוא מקום שאין בו ילדים באותו רגע:-D
כן היה מעולה! ואני רוצה להתאפק עם עוד פרק אבל מתה לדעת מי הזוג הבא שיגיע אז כנראה שבכל זאת לא אתאפק.

LeAnnDyIan

Well-known member
התיאור של לונה נשמע הרבה יותר אטרקטיבי ממה שזה באמת:-P:
טוב, האמת שזה לא נשמע כמו משהו שיעשה קפיצה לראש רשימת הצפיה שלי. אולי בהמשך אני אנסה.
במקום, אני אפסיק להתחמק מההתחיבות שלי ואמשיך לראות שיימלס.
ועדי, אני יודעת שרצית שאגיב אתכם על הפרקים החדשים, אבל אני אוהבת שכל תשומת הלב מופנית אליי אז אני אראה בקצב שלי ואת תתייחסי רק אליי:-]😛

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אפשר להמשיך לדבר כאן על Staged ודברים אחרים לדבר בשרשור החדש יותר.
אני עוד לא ראיתי את פרק 2 אפילו

Lhuna3

Well-known member
*אני תוהה אם יזרקו בעניין בדיחה על כך שדייויד שיחק ברימייק האמריקאי לברודצ'רץ' שם הוא גילם את אותה דמות שהוא גילם בברודצ'רץ'.
WTF?? איך לא שמעתי על זה עד עכשיו?
מסתבר שזה נקרא Gracepoint... אתה צפית בזה במקרה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
Gracepoint... אתה צפית בזה במקרה?
לא צפיתי בזה. שמעתי שזה רימייק די מדויק, ככה שדי מיותר למי שראה את עונה 1 של ברודצ'רץ'.
וגם נאמר שזה לא היה טוב ובוטל תוך חצי שניה (או אחרי עונה אחת, אותו דבר)

למעלה